Czarnow這se;) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-28, 12:52   #1021
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie to czarne w這sy wygladaja naprawde 豉dnie tylko j瘰li:
-s geste i d逝gie
-nie s obciete z r闚na grzywk na prosto bo wtedy wygladaja jak sztuczna peruka

A tak ogolnie to naprawde bardzo ma貫j ilosci kobiet pasuja czarne w這sy...Trzeba powiedziec ze najladniej wygladaja w nich latynoski a nie polki

a dla mnie najpiekniej Azjatki, niekoniecznie bardzo blade

ale za to w blondach, kiepsko, same przyznacie kazdemu co innego pasuje, najczesniej jednak natura sie nie myli
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 13:01   #1022
_Magda
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 952
Wpisy w blogu: 33

Mi si najbardziej podobaj ciemne w這sy przy ciemnej karnajcji-sama niestety jestem trupio blada.I wszystko by這by lux,gdybym mia豉 idealn cere,bez przebarwie i innych problem闚.Ciemn e w這sy i jasna karnacja wygl康a 郵icznie gdy cera jest nieskazitelna jak u wklejanych tu Audrey Tatou na przyk豉d.
_Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 13:14   #1023
Papryczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 418

Sama jestem typow Zim, dlatego mimo jasnej/r騜owej karnacji w blond w這sach by豉bym upiorem
Jedyne o co musz si martwi przy czarnym kolorze - to cienie pod oczmi, kt鏎e 豉two idzie zamalowa dermacolem. Natura wie co robi

Papryczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 13:15   #1024
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie to czarne w這sy wygladaja naprawde 豉dnie tylko j瘰li:
-s geste i d逝gie
-nie s obciete z r闚na grzywk na prosto bo wtedy wygladaja jak sztuczna peruka

A tak ogolnie to naprawde bardzo ma貫j ilosci kobiet pasuja czarne w這sy...Trzeba powiedziec ze najladniej wygladaja w nich latynoski a nie polki
Zgadzam si
Wczoraj by豉m na dyskotece i to co tam zobaczy豉m przerazi這 mnie - dos這wnie co druga dziewczyna pofarbowana na wstr皻ny, ciemny jak smo豉 czarny, przy czym w這sy suche jak wi鏎. Nie wspominaj帷 o tym 瞠 wog鏊e 90% dziewczyn ten kolor nie pasowa i wygl康a造 jak transwestyta No masakra to by豉 po prostu wygl康a這 to tak strasznie tandetnie, 瞠 sama zacz窸am si zastanawia czy ja te tak strasznie wygl康am. Pami皻am jak 3 lata temu pofarbowa豉m si na czarny i naprawd trudno by這 wtedy spotka brunetk. Np. w mojej klasie by豉m jedyn czarnulk, a dzisiaj jest ich ju 6 . Denerwuje mnie to, tym bardziej 瞠 瘸dnej z tych dziewczyn kolor nie pasuje, a jednej kt鏎a ma wybitnie ciep造 typ urody to ju wog鏊e. Dlatego te poczekam a kolor zblaknie i b璠 malowa ciemnym br您em z castingu, ale najpierw musz go znale潭 bo widzia豉m chyba wszystkie kolory na p馧kach opr鏂z tego, a innym ni casting si boj farbowa.
Stary 2007-10-28, 13:20   #1025
_Magda
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 952
Wpisy w blogu: 33

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Poka wiadomo嗆
Sama jestem typow Zim, dlatego mimo jasnej/r騜owej karnacji w blond w這sach by豉bym upiorem
Jedyne o co musz si martwi przy czarnym kolorze - to cienie pod oczmi, kt鏎e 豉two idzie zamalowa dermacolem. Natura wie co robi

Cienie to moja zmora.Niestety nawet dermacol nie radzi sobie z nimi
_Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 14:20   #1026
Patryka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 722

Mnie te denerwuje to, 瞠 kiedy zacz窸am farbowa si na czarno, by豉m "orygynalna", a teraz... wiadomo Poza tym z tym czarnym kolorem jest tak, 瞠 brwi i rz瘰y te musz by czarne, 瞠by to w miar dobrze razem wygl康a這. Tak samo zawsze korektoruj cienie pod oczami (ech...) i przebarwienia na twarzy, 瞠by jako wygl康a
Patryka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 15:01   #1027
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

Teraz marzy mi si mniej wi璚ej taki odcie jak na zdj璚iach. Mo瞠 u篡wa豉 kt鏎a ciemnego br您u z castingu i wie czy daje podobny efekt? Bo chodzi mi o ch這dny odcie, co jak gorzka czekolada, bo je郵i ten br您 jest podrudawy to podzi瘯uj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 970958915_459a8430a1.jpg (102,1 KB, 221 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1_adriana_lima.jpg (11,5 KB, 163 za豉dowa)

Edytowane przez Madzia007
Czas edycji: 2007-10-28 o 20:16
Madzia007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 15:12   #1028
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Poka wiadomo嗆
podniose Cie na duchu naturalne blondynki tez maja czasem ten problem ja mam chyba za cienka skore faktycznie, od 2 tygodni smaruje sie dirosealem, ma pogrubiac skore, jak da poprawe, to sie pochwale
Cytat:
Napisane przez Madzia007 Poka wiadomo嗆
Zgadzam si
Wczoraj by豉m na dyskotece i to co tam zobaczy豉m przerazi這 mnie - dos這wnie co druga dziewczyna pofarbowana na wstr皻ny, ciemny jak smo豉 czarny, przy czym w這sy suche jak wi鏎. Nie wspominaj帷 o tym 瞠 wog鏊e 90% dziewczyn ten kolor nie pasowa i wygl康a造 jak transwestyta No masakra to by豉 po prostu wygl康a這 to tak strasznie tandetnie, 瞠 sama zacz窸am si zastanawia czy ja te tak strasznie wygl康am. Pami皻am jak 3 lata temu pofarbowa豉m si na czarny i naprawd trudno by這 wtedy spotka brunetk. Np. w mojej klasie by豉m jedyn czarnulk, a dzisiaj jest ich ju 6 . Denerwuje mnie to, tym bardziej 瞠 瘸dnej z tych dziewczyn kolor nie pasuje, a jednej kt鏎a ma wybitnie ciep造 typ urody to ju wog鏊e. Dlatego te poczekam a kolor zblaknie i b璠 malowa ciemnym br您em z castingu, ale najpierw musz go znale潭 bo widzia豉m chyba wszystkie kolory na p馧kach opr鏂z tego, a innym ni casting si boj farbowa.
podobne refleksje z tymi transwestytami:rolle yes: latwo mozna przeholowa, czern z jednej strony uwydatnia polysk zdrowych wlosow, a z drugiej niemilosiernie podkresla suchosc i fakt, ze ktos ma "pare wloskow na krzyz"

ale nie ma sie co przejmowac, niech sie farbuja inne... brunetka brunetce nierowna Na Tobie Madziu, czern lezy doskonale jak juz Ci kiedys mowilam, wiec w tej kwestii nie powinnas miec dylematow, czy wygladasz tak jak inne

ale kobieta zmienna jest, bardzo ciemne, glebokie chlodne brazy sa przecudne niestety nie pomoge Ci w wyborze farby ale zanim nalozysz braz, uzywaj od czasu do czasu szamponu przeciwlupiezowego, klasyczna czern powinna odrobine zblednac
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-10-28, 15:28   #1029
Papryczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 418

Madziu ja si farbuje w豉郾ie ciemnym br您em z catingu- to szampon koloryzuj帷y, jednak trzyma mi na w這sach bardzo d逝go
odcie jest podobny, jednak niestety nie ma zimnego po造sku.. przy 鈍ietle wida rudo嗆 w這s闚
tak czy inaczej- polecam , jako 瞠 jeszcze nie spotka豉m drogeryjnego 鈔odka, kt鏎y by mi da ten wymarzony zimny blask

Papryczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 15:41   #1030
paulinka3110
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 364

Cytat:
Teraz marzy mi si mniej wi璚ej taki odcie jak na zdj璚iach. Mo瞠 u篡wa豉 kt鏎a ciemnego bronzu z castingu i wie czy daje podobny efekt? Bo chodzi mi o ch這dny odcie, co jak gorzka czekolada, bo je郵i ten br您 jest podrudawy to podzi瘯uj

Te odcienie ze zdj耩 s boskie!!
To s farbowane w這sy czy naturalne, bo mi sie wydaje, 瞠 pierwsza fotka to jednak natura... Taki odcie mo積a jakim chlodnym br您em osi庵na? Bo jako trudno mi to sobie wyobrazi...

A co popularno軼i czarnych w這s闚...To owszem, r闚nie to zauwa篡豉m, 瞠 kilkanascie miesi璚y temu nie by to kolor za bardzo poularny a teraz... Chocia u mnie w grupie tylko ja mam czarne w這sy...

Moja ksi捫kowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 16:33   #1031
motylecudaki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Ja mia豉m czarne w這sy i rozjasnia豉m je stopniowo do br您u jednak efekt by這 potworny : jakie rudo-bure kosmyki kazdy w innym odcieniu wi璚 pobieg豉m w ko鎍u po br您 no i po zmyciu farby wysz豉 z powrotem czarna... ahhh z jednej strony to kocham czarne w這sy i marze 瞠by moje si璕a造 za 這patki a z drugiej wci捫 mam wra瞠nie ze wygl康am "sztucznie i tandetnie" Naszcze軼ie z przesuszonymi w這sami nie mia豉m problemu nigdy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przer鏮ka15.JPG (34,7 KB, 183 za豉dowa)
Stary 2007-10-28, 17:06   #1032
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni
Madzia007 jesli pomalujesz wlosy ciemnym brazem castingu uzyskasz prawie czarny.
Odpowiedni tu bedzie braz nr. 400.

Ja maluje wlosy castingiem juz od lat, uzywalam juz wszystkich odcieni brazu i czarnego. Najpierw kupowalam zwykly szampon koloryzujacy a teraz casting creme gloss.
Roznica jest w cenie, trwalosci koloru i polysku jaki pozostawia creme gloss.
Nie zauwazylam zadnego zniszczenia wlosow, ani po jednym ani po drugim szamponie.

Motylecudaki, nie wygladasz tandetnie, pasuje ci ten czarny kolor. I o ile zdjecie nie klamie, to wydaje mi sie, ze masz sniada cere w oliwkowym odcieniu.
Pasuja ci zimne kolory?

Dobrze, ze mamy tu Moderatora!

Edytowane przez evamoni
Czas edycji: 2007-10-28 o 20:15 Pow鏚: prosz, uzywaj opcji edytuj:)
evamoni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 17:56   #1033
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 687
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Zgadzam si

tez zauwazy豉m ostatnio jak by豉m w Polsce, 瞠 wiele dziewczyn farbuje sie na czarno, jakis trend czy co?, kiedy trendy by造 blond, hmmm
Ja teraz spr鏏uje zej軼 na czekoladowy kolor, taki bardzo ciemny.
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 20:17   #1034
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

Byl blond, czarny, a teraz trendem robi sie czekoladka, bardzo ladna zreszta ( sama do niej daze )
evamoni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-31, 13:27   #1035
motylecudaki
Raczkowanie

Cytat:
Motylecudaki, nie wygladasz tandetnie, pasuje ci ten czarny kolor. I o ile zdjecie nie klamie, to wydaje mi sie, ze masz sniada cere w oliwkowym odcieniu.
Pasuja ci zimne kolory?
Sama nie wiem jakiego typu mam karnacje ... i co mi w豉軼iwie pasuje hehe
Stary 2007-10-31, 16:25   #1036
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Pomog這by gdyby wstawi豉 fotk "codzienn" i z widoczn twarz. Bo na zdj璚iu wygl康asz super, ale jeste wystylizowana.
Stary 2007-10-31, 16:34   #1037
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

Cytat:
Teraz marzy mi si mniej wi璚ej taki odcie jak na zdj璚iach. Mo瞠 u篡wa豉 kt鏎a ciemnego br您u z castingu i wie czy daje podobny efekt? Bo chodzi mi o ch這dny odcie, co jak gorzka czekolada, bo je郵i ten br您 jest podrudawy to podzi瘯uj
ja u篡wam castinga ciemny br您, to prawie 瞠 czarny wychodzi-wi瘯szo嗆 mi m闚i, 瞠 br您u to tam nie wida. i taki zimny po造sk ma, 瘸dnych rudo軼i.
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-31, 16:34   #1038
kate1384
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
hej polecam Mask Hair SLEEK LINE(repair&shine) jest to profesjonalna maska regenerujaca z jedwabiem i wyciagiem z pestek slonecznika dostepna w hurtowniach fryzjerskich, uzywam i jestem bardzo zadowolona z efektow!!!pozdrowionka

i nie jest droga, a w這ski po niej s mi璚iutkie i l郾i帷e

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-01 o 11:44 Pow鏚: post pod postem
kate1384 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-01, 00:00   #1039
777samara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Cytat:
Napisane przez kate1384 Poka wiadomo嗆
hej polecam Mask Hair SLEEK LINE(repair&shine) jest to profesjonalna maska regenerujaca z jedwabiem i wyciagiem z pestek slonecznika dostepna w hurtowniach fryzjerskich, uzywam i jestem bardzo zadowolona z efektow!!!pozdrowionka

a ile takie cudo kosztuj i na ile starcza?
777samara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-01, 00:49   #1040
kate1384
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

15 zl za 250ml
Stary 2007-11-01, 15:32   #1041
motylecudaki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
Pomog這by gdyby wstawi豉 fotk "codzienn" i z widoczn twarz. Bo na zdj璚iu wygl康asz super, ale jeste wystylizowana.
hehe -to jest codzinna fotka -wyg逝pia豉m sie z siostrzyczkami i postanowi造鄉y zrobi sobie "sesje" Bia貫 prze軼ierad這 na drzwiach + aparat cyfrowy Wi璚 瘸dnej stylizacji tam nie bylo tyle ze twarzy nie wida Jak znajde jakie "gorsze" zdi璚ie to wrzuce hehe...
Stary 2007-11-01, 18:17   #1042
party_girl7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 194

no ok, to teraz ja z moimi czarnymi w這skami naturalne mam blond, takie troche ciemniejsze blond... tyle 瞠 rz瘰y i brwi od zawsze mam czarne po farbowaniu na czarno brzydko wygl康a豉m, wida by這 瞠 to farbowana czer jednak jak kolorek troche wyp這wia to ju by這 ok i osoby kt teraz mnie poznaj nie wierz 瞠 jestem naturaln blondynk
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg yui.JPG (30,5 KB, 165 za豉dowa)
Stary 2007-11-01, 20:56   #1043
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

JESTEM NATURALN BRUNETK OD 3 LAT FARBUJ。 SI NA CZARNO KOCHAM TEN KOLOR !!! ale ostatnio postanowi豉m, 瞠 dam sobie spok鎩 z czarnym i spr鏏uj co zmieni postanowi豉m, 瞠 zrobi sobie jasne pasemka. By豉m chyba u 10 fryzjer闚 i ka盥y z nich powiedzia, 瞠 prawdopodobnie wyjd mi kacze pasemka wrrr bo mam za ciemne w這sy :/ sko鎍zy這 si na tym, 瞠 na這篡豉m sobie Czer i pozostaje Czarnulk
Stary 2007-11-01, 22:03   #1044
MagdusNS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 459
GG do MagdusNS

To i ja sie przy陰czam do grona czarnulek
Naturalny kolor w這s闚 to blond ale mam ciemna oprawe ocz闚. W ciemnych w這skach czuje sie duuzo lepiej ( i podobno wygladam lepiej ). Obecnie na w這sach mam czarna farbe na這zona juz jakis czas temu. Na odrosty nak豉dam teraz jakies szampony koloruzujace ciemny br您 lub co pod to ( to tak w ramach kuracji regenuj帷ej ). Ostatnio przekona豉m sie do nafty i do odzywek z tej nowej serii regenacyjnej Pantene. Suche w這sy psikam nab造szczaczem z jedwabiem i my郵e , 瞠 nie wygladaj tak tragicznie te moje w這siaki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.JPG (39,8 KB, 229 za豉dowa)
MagdusNS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-01, 22:33   #1045
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Cytat:
Napisane przez MagdusNS Poka wiadomo嗆
Naturalny kolor w這s闚 to blond ale mam ciemna oprawe ocz闚. W ciemnych w這skach czuje sie duuzo lepiej ( i podobno wygladam lepiej ). Obecnie na w這sach mam czarna farbe na這zona juz jakis czas temu. Na odrosty nak豉dam teraz jakies szampony koloruzujace ciemny br您 lub co pod to ( to tak w ramach kuracji regenuj帷ej ). Ostatnio przekona豉m sie do nafty i do odzywek z tej nowej serii regenacyjnej Pantene. Suche w這sy psikam nab造szczaczem z jedwabiem i my郵e , 瞠 nie wygladaj tak tragicznie te moje w這siaki
W豉郾ie takim kobiet jak Ty pasuj czarne w這sy.Ciemne oczy,ciemne brwi......Bardzo dobrze wygl康asz w czerni.Te mam ciemne oczy i brwi i te d逝go farbowa豉m si na czarny,teraz choduj swoje.Jestem ciemn szatynk.
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-02, 00:21   #1046
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Wygl康asz prze郵icznie! Rzeczywi軼ie trudno uwierzy, 瞠 jeste z natury blondynk. Bardzo bym chcia豉 mie br您owe oczy...
Stary 2007-11-02, 09:24   #1047
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Takie zdj璚ia lubi - prawdziwych dziewczyn, a nie stylizowanych i retuszowanych gwiazd tak trzyma!

MagdusNS, party_girl7 - obydwie przepi瘯nie wygl康acie w ciemnych w這sach...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-02, 12:12   #1048
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Poka wiadomo嗆
no ok, to teraz ja z moimi czarnymi w這skami naturalne mam blond, takie troche ciemniejsze blond... tyle 瞠 rz瘰y i brwi od zawsze mam czarne po farbowaniu na czarno brzydko wygl康a豉m, wida by這 瞠 to farbowana czer jednak jak kolorek troche wyp這wia to ju by這 ok i osoby kt teraz mnie poznaj nie wierz 瞠 jestem naturaln blondynk
jezeli mam byc szczera to nie podobasz mi sie w czerni mam wrazenie, ze przyt豉cza Twoja delikatna urode. 豉dniej mysle, ze wygladalabys w jasnym br您ie, czekoladce, badz ciemnym miodowym blondzie, tak radosniej
Cytat:
super masz ciemne oczka, wyraziste rysy, nie uwierzylabym serio, ze jestes naturalna blondynka

wygladasz jak rasowa brunetka podoba mi sie
mikroREKLAMA

Stary 2007-11-02, 12:47   #1049
party_girl7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 194

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
jezeli mam byc szczera to nie podobasz mi sie w czerni mam wrazenie, ze przyt豉cza Twoja delikatna urode. 豉dniej mysle, ze wygladalabys w jasnym br您ie, czekoladce, badz ciemnym miodowym blondzie, tak radosniej
Thx za szczere s這wa w sumie te my郵a豉m ostatnio o czym troche ja郾iejszym tak wi璚 mo瞠 nast瘼nym razem farbuj帷 odrosty troche zmienie kolorek...
Stary 2007-11-02, 14:02   #1050
MagdusNS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 459
GG do MagdusNS

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie takim kobiet jak Ty pasuj czarne w這sy.Ciemne oczy,ciemne brwi......Bardzo dobrze wygl康asz w czerni.Te mam ciemne oczy i brwi i te d逝go farbowa豉m si na czarny,teraz choduj swoje.Jestem ciemn szatynk.
Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
Wygl康asz prze郵icznie! Rzeczywi軼ie trudno uwierzy, 瞠 jeste z natury blondynk. Bardzo bym chcia豉 mie br您owe oczy...
Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Takie zdj璚ia lubi - prawdziwych dziewczyn, a nie stylizowanych i retuszowanych gwiazd tak trzyma!

MagdusNS, party_girl7 - obydwie przepi瘯nie wygl康acie w ciemnych w這sach...
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
super masz ciemne oczka, wyraziste rysy, nie uwierzylabym serio, ze jestes naturalna blondynka

wygladasz jak rasowa brunetka podoba mi sie

dziekuje dziewczynki
Ten m鎩 kolor blond to chyba jaki wybryk natury
MagdusNS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.