Czarnow這se;) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-03, 15:37   #1111
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow這se;)

Og鏊nie ze wszystkich farb jakie u篡wa豉m (Palette, Garnier, L'oreal) to odrzuci豉bym tylko Palette... Cho trzyma sie d逝go

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-03, 17:26   #1112
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 962
Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
Og鏊nie ze wszystkich farb jakie u篡wa豉m (Palette, Garnier, L'oreal) to odrzuci豉bym tylko Palette... Cho trzyma sie d逝go
Nigdy w 篡ciu Palette...! Nie鈍iadoma tego jak ta farba niszczy w這sy potraktowa豉m ni swoje w這ski az trzykrotnie... i z 豉dnych w這s闚 zrobi這 mi si siano teraz robi co mog, 瞠by doprowadzi je do jakiego wygl康u...
Co do Garniera to raczej nie niszczy w這s闚, ale mimo, 瞠 to podobno trwa豉 farba, bardzo szybko zmywa si z w這s闚 - 2 tygodnie po farbowaniu odrosty mia豉m prawie takie same jak przed, wiec nie wiem czy jest sens kupowa farb, kt鏎a zmywa si tak szybko.
Polecam Lond Color Naturals Nie mog w tym momencie nic powiedziec na temat tego, jak szybko si zmywa, bo ufarbowa豉m dopiero kilka dni temu, ale w這ski wygl康aj 郵icznie

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Poka wiadomo嗆
mi sie "czarny""czarny" i jeszcze raz "czarny" strasznie podoba i chyba nigdy nie przestanie..a nicole wyglada cudnie w tych w這sach ma je wprost niesamowiteee...tez chce takie hehe
Ja wprawdzie nie mam tak do ko鎍a czarnych, bo jeszcze si nie odwa篡豉m, ale 2 dni temu ufarbowa豉m sobie w這ski farb hebanowy br您 i s prawie czarne - wygl康aj 郵icznie a ja razem z nimi M鎩 naturalny kolor to ciemny blond, ale w ciemnych jest mi chyba lepiej, jedyn osob, kt鏎a m闚i mi, 瞠 nie豉dnie wygl康am, jest moja mama, ale ona to w og鏊e marudzi, 瞠 ca造 czas ubieram si tylko na czarno itd, wi璚 si nie przejmuj Poza tym takie ciemne w這sy pasuj do tego jaka jestem, jak si ubieram i jakiej muzyki s逝cham Kiedy pewnie przez to farbowanie wy造siej, ale to silniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
...z delikatnym granatowym polyskiem przypatrzcie sie kiedys tym zwierzatkom pod swiatlo
Mam kotk, czarn, ale czasami jest po prostu granatowa

Cytat:
Napisane przez scorpionec Poka wiadomo嗆

moim zdaniem eva te ma ciemny br捫 a nie czer.
Zgadzam si

Cytat:
Napisane przez lilith_191 Poka wiadomo嗆
Moje w這ski . Zawsze farbuj je na jaki ciemny br您 i zawsze wychodz jakie takie czarniaste (co zreszt wida na fotce z warkoczykiem).
Ja farbuj na ciemny br您 i ciesz si bardzo, 瞠 wychodz takie "czarniaste" jak to nazwa豉s, bo boj si ufarbowa na czarno Ju teraz w niekt鏎ym 鈍ietle przy takich ciemnych ja mam wygl康am jak ma造 trupik ale co tam, w takich czuj si o wiele lepiej ni w swoich naturalnych - ciemny blond. A poza tym one bardziej mi pasuja, bo mam dosy ciemn opraw oczu

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-03 o 20:10 Pow鏚: post pod postem!
Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-03, 18:36   #1113
simone233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

witam jestem nowa ale tak瞠 mam d逝gie ciemne w這sy ciemny br您 ,teraz bym chcia豉 doda do nich czerwony baleja- dorad盧ie, prosz ! prosz o fotki.
simone233 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-03, 20:11   #1114
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Finlora, prosze nie pisz posta pod postem

widze, ze jestes nowa, zajrzyj prosze tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-04, 17:48   #1115
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Finlora, prosze nie pisz posta pod postem

widze, ze jestes nowa, zajrzyj prosze tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266
Przepraszam, ale to nie chodzi o to, 瞠 jestem nowa, chociaz mo瞠 troch te, ale nie mam w domu internetu, wi璚 jak si dorw to czytam posty i po prostu na r霩ne odpowiadam... Jak b璠 mia豉 chwil to poczytam, nie bardzo lubi to forum, ale nie mam okazji zagl康ac na nie codziennie lub nawet kilka razy dziennie jak niekt鏎zy.

Przeczyta豉m i faktycznie, przepraszam, nie mia豉m poj璚ia, 瞠 istnieje cos takiego jak wielo - cytowanie Mam nadziej, 瞠 zostanie mi to wybaczone.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2007-12-04 o 18:38 Pow鏚: Skleroza ;)
Stary 2007-12-04, 18:16   #1116
simone233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

kochani czy kto mi pomo瞠 w wyborze fryzurki, przejrza豉 m balejaze ,kt鏎e uda這 mi si znale踵 na stronkach ale nieprzypad造 mi do gustu prosz o fotki.
simone233 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-04, 19:47   #1117
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167
Thumbs up Dot.: Czarnow這se;)

Simon233 wrzu zdj璚ie aktualne i powiedz co chcesz uzyska mniej wi璚ej..a na pewno co wszystkie doradzimy
Stary 2007-12-05, 18:51   #1118
Kosmiczna
Rozeznanie

Och..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0a896235107d725c.jpg (64,0 KB, 96 za豉dowa)

Stary 2007-12-05, 18:55   #1119
truskawkowawiosna
Moderator

u mnie na roku wypatrzylam jedna dziewczyne z dlugimi prawie czarnymi wlosami, wygladala naprawde cudnie i zwracala uwage

ostatnio zrobila sobie blond pasemka na tej czerni wyglada to wg mnie koszmarnie, bo blond najczesniej zolknie, w polaczeniu z czernia-tragedia

dziewczyna mimo, ze ladna, wyglada teraz strasznie tandetnie i zbrzydla
dlatego prosze was Czarnulki, nie robcie sobie takich pasemek

lepiej juz sie calkiem odbarwic i chodzic z ruda glowa
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-12-05, 19:16   #1120
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Jak wsz璠zie to wsz璠zie tu te poka瞠 moje hery Kolor jest czarny a si璕aj za lini pasa. Prostuj czasami a nie susz od miesi帷a ( kiedy spali豉m suszark )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PIC00105.JPG (18,1 KB, 229 za豉dowa)

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-05, 19:19   #1121
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Poka wiadomo嗆
Jak wsz璠zie to wsz璠zie tu te poka瞠 moje hery Kolor jest czarny a si璕aj za lini pasa. Prostuj czasami a nie susz od miesi帷a ( kiedy spali豉m suszark )
bardzo ladne, widac, ze zadbane

gratulacje
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-05, 19:24   #1122
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Cytat:
bardzo ladne, widac, ze zadbane

gratulacje
A dzi瘯uj, dzi瘯uj Lubi moje w這sy i raczej nie mam z nimi problem闚. Ale te do軼 du穎 czasu im ostatnio po鈍i璚am. Maj ze mn dobrze

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-05, 19:27   #1123
serszi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do serszi

dziewczyny, ja zdecydowanie polecam L'oreal casting creme gloss
daja tam taka odzywke ( ten zapach ) ze moja fryzjerka mowi, ze niektore kobiety kupuja farbe wylacznie dla tej odzywki
jeszcze u mnie w miescie promocja - kupujac 3 castingi dostajesz tusz l'oreala

a w這sy mieciutkie i pachnace

ja mam teraz maho jak penelope cruz, hahah :

http://www.delikatna.com.pl/photo/pr...c687583648.jpg

ale lepiej czulam sie w oberzynie, naprawde wiele osob mowilo ze ciekawy kolor, zamierzam do niego wrocic :

http://www.delikatna.com.pl/photo/pr...48f53e631d.jpg

ciemne w這sy po wsze czasy!
serszi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-06, 01:25   #1124
Chantalle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478

a trwa豉 jest ta farba czy si pr璠ko zmywa?? wlasnie przymierzam sie do farbowania...

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-07, 07:12   #1125
Kosmiczna
Rozeznanie

ja te si ostatnio rozglada豉m za czarnymi farbami... Chcia豉bym znale潭 co pomi璠zy czerni a br您em. Niekoniecznie ciemny br您..

Stary 2007-12-07, 11:48   #1126
LEW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

serszi ja jestem tegp przyk豉dam od wielu lat stosuje casting mi璠zy innymi ze wzgl璠u na t niesamowita od篡wk
LEW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-07, 23:12   #1127
serszi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do serszi

Cytat:
Napisane przez LEW Poka wiadomo嗆
serszi ja jestem tegp przyk豉dam od wielu lat stosuje casting mi璠zy innymi ze wzgl璠u na t niesamowita od篡wk
= > kurcze, wlasnie sie zastanawialam czy nie mozna jej kupic tak osobno ;/ ? moze kojarzy kt鏎as z Was np po zapachu podbny produkt z linii l'oreala ?

Cytat:
Napisane przez Chantalle Poka wiadomo嗆
a trwa豉 jest ta farba czy si pr璠ko zmywa?? wlasnie przymierzam sie do farbowania...
zmywa sie, ale tak do 2 miesiecy - przynajmniej u mnie nie widac odrost闚

///

""Never looking back or too far in front of me / The present is a gift / and I just wanna BE" : ))))))))"

///

http://www.last.fm/user/serszi
serszi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-08, 10:33   #1128
LEW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Niestety nie mozna jej kupi
LEW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 11:17   #1129
Mroofcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 610

.

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 23:38
Mroofcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 12:07   #1130
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

Mroofcia bardzo 豉dnie Ci w ciemnych w這skach
Stary 2007-12-09, 12:43   #1131
Mroofcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 610
Smile Dot.: Czarnow這se;)

.

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 23:37
Mroofcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 17:19   #1132
Finlora
Zakorzenienie

Ostatnio farbowa豉m sobie w這sy – hebanowy br您 z Londy, kolorek wyszed bardzo fajny, ale ju po 2 myciach zauwa篡豉m, 瞠 kolor na odrostach r騜ni si troch od tego jaki jest na reszcie w這s闚. Domy郵am si, 瞠 to dlatego, 瞠 odrosty mam koloru ciemny blond i na nich farba 豉pie troch inaczej ni na reszcie, kt鏎e by造 ju wielokrotnie farbowane na ciemny br您 i z ka盥ym kolejnym farbowaniem wygl康aj prawie jak czarne. To mi si oczywi軼ie podoba, bo jak pisa豉m wcze郾iej, nie mam odwagi ufarbowa si na czarno, ale wkurza mnie ten kolor na odrostach. Znacie jak捷 dobr farb, kt鏎a mocno 豉pie i nie zmywa si zbyt szybko?? Czy moim jedynym wyj軼iem, 瞠by nie by這 r騜nicy mi璠zy kolorem odrost闚 a reszt w這s闚, jest ufarbowanie ich na czarno?? Chyba, 瞠 kolor na odrostach zawsze b璠zie mi wychodzi troch ja郾iejszy??

A farbowa mo瞠 kto Wellatonem, kolor ciemny br您? Szuka豉m na KWC ale nie ma niestety recenzji tego nowego Wellatonu, znalaz豉m jaki ale by w innym opakowaniu i wydaje mi si, 瞠 to raczej nie jest ten, o kt鏎y mi chodzi, chyba 瞠 po prostu zmienili opakowanie.

A swoj drog – zastanawiam si jak d逝go jeszcze moje w這sy wytrzymaj takie farbowanie... Teraz farbuj je na ciemno, ale dosy d逝go mia豉m farbowane na blond, ja郾iejszy ni m鎩 naturalny, co te je troch zniszczy這 Ale co mog poradzi na to, 瞠 w ciemnych w這sach czuj si o wiele lepiej ni w naturalnych

Czas edycji: 2007-12-10 o 20:26 Pow鏚: post pod postem
Stary 2007-12-10, 20:05   #1133
777samara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Znacie jak捷 CZARN SZAMPONETK?
nie moge za nic takiej znale潭, w這sy farbuj czarnym, ostatnio zacz窸y mi wypada i chcia豉m im da troch wolnego, ale ju zrobi造 si odrosty i chce ten br您ik czym zakry, a s康ze 瞠 szamponetka mniej je zniszczy ni farba...
777samara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 20:57   #1134
nimrodel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Cytat:
Napisane przez 777samara Poka wiadomo嗆
Znacie jak捷 CZARN SZAMPONETK?
nie moge za nic takiej znale潭, w這sy farbuj czarnym, ostatnio zacz窸y mi wypada i chcia豉m im da troch wolnego, ale ju zrobi造 si odrosty i chce ten br您ik czym zakry, a s康ze 瞠 szamponetka mniej je zniszczy ni farba...

polecam L'Oreal Casting
nimrodel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 21:10   #1135
777samara
Raczkowanie

Czy to czasami nie jest koloryzacja trwa豉? Chodzi mi o kolor zmywalny acha i chodzi mi w豉郾ie o czarn czer a nie granatow czer..
Stary 2007-12-11, 17:44   #1136
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Czy to czasami nie jest koloryzacja trwa豉? Chodzi mi o kolor zmywalny acha i chodzi mi w豉郾ie o czarn czer a nie granatow czer..
Je雲i chodzi o czarne szamponetki to jedyna jak znam to Palette XXL
Nie jestem pewna, ale powinna by te chyba z takiej firmy Marion.

Cytat:
Je郵i chodzi o czarne szamponetki to jedyna jak znam to Palette XXL
Nie jestem pewna, ale powinna by te chyba z takiej firmy Marion.

Kurcze, mia豉m edytowa poprzedni wiadomo嗆 a wysz豉 mi druga taka sama

Czas edycji: 2007-12-11 o 19:04
Stary 2007-12-12, 21:36   #1137
777samara
Raczkowanie

Tylko nie palette lepsza ju chyba zwyk豉 farba :O Marion.. nie wydaje mi si, 瞠by mieli czer, ale zobacz
Stary 2007-12-12, 21:40   #1138
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Tylko nie palette lepsza ju chyba zwyk豉 farba :O Marion.. nie wydaje mi si, 瞠by mieli czer, ale zobacz
jezeli chodzi o szamponetki to Marion ma tylko Czern Granatu. mialam kiedys i nie polecam. czerni tam wlasciwie nie bylo, tylko wstretne sliwkowo-wisniowe cos. moze na naturalnie ciemnych wlosach wyszloby inaczej, nie wiem...
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-13, 11:26   #1139
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
R闚niez nie polecam Palette, sama zniszczy豉m sobie w這sy w豉snie Palette, ale nie szamponetkami tylko farb. Co do Marion nie mam pojecia, te nie u篡wa豉m, po prostu widzia豉m gdzies w kiosku. W og鏊e szamponetek ma這 chyba jest.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-03-27 o 13:21
Stary 2007-12-22, 02:19   #1140
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image29az6pb9.jpg (33,4 KB, 103 za豉dowa)
Iam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.