Czarnow這se;) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-23, 14:49   #1321
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka wiadomo嗆
hmmm czermn z blondem...odwa積ie.

Ja narazie zrezygnowa豉m z czerni.znudzi豉 mi sie znowu teraz stosuj czekoladowe odcienie br您闚....ale pewnie zn闚 nieudane farbowanie,albo m鎩 narzeczony sprawi,ze wr鏂e do czerni ... na pewno na sw鎩 郵ub ,ale to za jaki czas hehehe

P.S. WESOΧCH 名I﹗ WSZYSTKIM U玆TKOWNICZK I MOKREGO DYNGUSA Oraz CZARNEJ CZERNI NA GΜWIE
ja z czerni nigdy nie zrezygnuje ale dla urozmaicenia lubie dodatki np pasemka w koncu czarna jestem juz 2 lata

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Poka wiadomo嗆
strippi 郵iczna czern ale te pasemka niepotrzebne, burz tylko fryzure.
wiesz w czarnych brakowalo mi czegos nie wiedzialam co...zrobilam czarne brwi...dalej nic...karnacja tez ciemna wiec nie wiem co to bylo....
zrobilam pasemka odrazu inaczej

dzis umylam glowe i pasemka blond zrobily sie troszku niebiesko srebrne (2 mycie po farbowaniu na czarno wlosow farba sie splukiwala jeszcze ) wygladaja jeszcze lepiej
Stary 2008-03-25, 09:57   #1322
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

No brawo brawo..ja tak by豉m kilka lat czarna ale znudzi這 mi si potem z闚 jakie p馧 roku i teraz mia豉m do嗆 i mam czarno br您owe
Stary 2008-03-25, 11:15   #1323
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka wiadomo嗆
No brawo brawo..ja tak by豉m kilka lat czarna ale znudzi這 mi si potem z闚 jakie p馧 roku i teraz mia豉m do嗆 i mam czarno br您owe
kobieta zmienn jest dlatego d逝go przy jednym nie zabawi
Stary 2008-03-25, 12:38   #1324
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka wiadomo嗆
a pr鏏owa豉 henny, albo chocia szampon闚 koloryzacyjnych. One nie powinny podra積ia sk鏎y g這wy .
Henny nie pr鏏owa豉m i troch si boj bo mam farbowane w這sy farbami chemicznymi i nie wiem co mi wyjdzie...
Z drugiej strony ostatnio mam koszmarne siano na g這wie nie mam pojecia czemu - przeciez tak staram si dbac o moje k豉czki... i boj si, ze henna jeszcze bardzej mi je wysuszy.

Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 16:19   #1325
oleczka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 974

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
Henny nie pr鏏owa豉m i troch si boj bo mam farbowane w這sy farbami chemicznymi i nie wiem co mi wyjdzie...
Z drugiej strony ostatnio mam koszmarne siano na g這wie nie mam pojecia czemu - przeciez tak staram si dbac o moje k豉czki... i boj si, ze henna jeszcze bardzej mi je wysuszy.
Ja mia豉m te farbowane chemicznymi farbami i odczeka豉m miesi帷 i w豉郾ie balsamem venity "czarna czkolada" zafarbowa豉m i chwyci這 豉dnie. Tylko trzeba cz瘰to powtarza farbowanie, bo ekspresowo sie spiera . Ja musia豉m co ok. 3 tygodnie.
oleczka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 20:00   #1326
karolie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do karolie

ostatnio uzylam farby Garnier
bardzo dobra jest
a szampon i odzywka tylko TRESemme
karolie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 13:30   #1327
brattby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Cze嗆 dziewczyny Mam naturalnie czarne w這sy - wracam w豉郾ie do nich po 5 latach rozja郾iania. Ostatni raz farbowa豉m je ponad p馧tora roku temu - zafarbowa豉m na czarno i rosn sobie. Moje w豉sne s ju tak do brody. Niestety to czarne ni瞠j ju do嗆 mocno si spra這 i w這sy poni瞠j brody s ja郾iejsze od odrost闚. Zastanawia豉m si, czy mo瞠 nie u篡 jakiego szamponu koloryzuj帷ego 瞠by je o篡wi, ale nie bardzo wiem jakiego - mog造by軼ie co poleci? Czy tylko farba wchodzi w gr? Je郵i ju bym farbowa豉 to chyba tylko kucyk - to ja郾iejsze.
brattby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-28, 16:33   #1328
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Kobieta jest zmienna i to bardzo :P Min掖 tydzi膲 a ja stwierdzi豉m,ze lepiej mi w czarnych i zn闚 jestem czarnula Mo瞠 kiedy sobie pasemka zrobi czerwone tzn tak z 3 ...ju mam wizj artystyczn...hehehe :P
Stary 2008-03-28, 17:05   #1329
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

No prosz super
jak ju masz wizj to pewnie nied逝go b璠ziesz je mia豉
Stary 2008-03-28, 18:18   #1330
99GirlOoo99
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

ciesze sie ze trafilam na ten watek, bo w豉snie podje豉m decyzje o farbowaniu w這sow na czarno=) teraz jestem blondynk i raczej znajomi mi to odradzali ale ja postanowilam zaryzykowac ;P czarny jest slicznymm kolorkiem i po prostu zwariowa豉m na jego punkcie
i takie marzenie o czarnych wloskach ktore za niedlugo sie zi軼i
99GirlOoo99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-28, 19:02   #1331
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Poka wiadomo嗆
ciesze sie ze trafilam na ten watek, bo w豉snie podje豉m decyzje o farbowaniu w這sow na czarno=) teraz jestem blondynk i raczej znajomi mi to odradzali ale ja postanowilam zaryzykowac ;P czarny jest slicznymm kolorkiem i po prostu zwariowa豉m na jego punkcie
tez bylam blondynka :d a teraz juz 2 lata jestem czarnula
Stary 2008-03-28, 19:12   #1332
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
sprobuj najpierw zmywalna farba, a jak bedziesz sie dobrze czula w czerni, popraw trwala farba

taka rada od serca, bo watki "juz nie chce miec czarnych wlosow, chce znow miec blond" wyrastaja jak grzyby po deszczu
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-28, 19:21   #1333
99GirlOoo99
Rozeznanie

Truskawkowawiosna Dzieki za rade mam w豉snie taki zamiar najpierw zrobie sobie szamponetka, a jak bedzie mi sie podobac to zrobie farba balabym sie od razu robic farba, bo jednak mam jasne wlosy i by byla obawa ze bede sie zle czuc w tym kolorze, i co potem..
A tak szamponem zmywalnym zrobie bez zadnych obaw
Stary 2008-03-28, 19:44   #1334
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89

pewnie albo na poczatek pomaluj na czarno ale z gory pusc z 5 pasemek jasnych, zeby nie bylo odrazu za ciemno. zawsze pozniej bedzisz mogla przyciemnic, bo z czrnych juz nie rozjasnisz odrazu, bedziesz miala pomarancz ha ha....
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-28, 22:04   #1335
99GirlOoo99
Rozeznanie

czy moze mi ktos pomoc?? w豉snei zafarbowa豉m w這sy na czarno i wyszed mi granatowy z jasnego blondu.. Nie moge na to nawet patrzec, wygladam jak jakis oszolom dodam jeszcze ze do niedzieli musi mi to okropienstwo zniknac.. umie ktos mi pom鏂?
prosze
Stary 2008-03-28, 22:36   #1336
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
czy moze mi ktos pomoc?? w豉snei zafarbowa豉m w這sy na czarno i wyszed mi granatowy z jasnego blondu.. Nie moge na to nawet patrzec, wygladam jak jakis oszolom dodam jeszcze ze do niedzieli musi mi to okropienstwo zniknac.. umie ktos mi pom鏂?
prosze
niestety blond wlosy mocniej chwytaja kolor
kup jutro w jakis szampon przeciwlupiezowy np. Nizoral, przyspieszy spieranie sie koloru
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2008-03-29, 11:20   #1337
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

Nie wiem jak wy, ale ja zauwa篡豉m, 瞠 czarne w這sy to teraz hit, co druga ma czarne w這sy Gdy 3 lata temu zacz窸am farbowa ma這 kt鏎a dziewczyna mia豉 czarne w這sy a teraz a si ich roi na ulicy a najwa積iejsze w tym jest to, 瞠 tak naprawd ma這 kt鏎ej dziewczynie czarny kolor w這s闚 pasuje. Nie chc nikogo obrazi ale wi瘯szo軼i blondynkom nie pasuje tzn czarne w這sy+ jasne brwi to mnie odstrasza i czarne w這sy+ostre rysy twarzy to te wygl康a niekorzystnie. A wy co o tym my郵icie?
Stary 2008-03-29, 12:58   #1338
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Poka wiadomo嗆
Nie wiem jak wy, ale ja zauwa篡豉m, 瞠 czarne w這sy to teraz hit, co druga ma czarne w這sy Gdy 3 lata temu zacz窸am farbowa ma這 kt鏎a dziewczyna mia豉 czarne w這sy a teraz a si ich roi na ulicy a najwa積iejsze w tym jest to, 瞠 tak naprawd ma這 kt鏎ej dziewczynie czarny kolor w這s闚 pasuje. Nie chc nikogo obrazi ale wi瘯szo軼i blondynkom nie pasuje tzn czarne w這sy+ jasne brwi to mnie odstrasza i czarne w這sy+ostre rysy twarzy to te wygl康a niekorzystnie. A wy co o tym my郵icie?
Te to zauwa瘸m od jakiego czasu.
A czy pasuje.. Co, jednemu lepiej drugiemu gorzej z czarnymi w這sami, nawet niekt鏎ym jasnym blondynkom mo瞠 by lepiej w czarnych w這sach.
Je郵i chodzi o jasn opraw oczu, to od czego jest makija?
Ja mam w豉郾ie mimo naturalnie ciemnych w這s闚 jasn opraw oczu i zawsze poprawia豉m kredk i tuszem, 瞠by nie wygl康a dziwnie
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-29, 16:33   #1339
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89

szampon moze Ci pomoze troche zmyc szybciej kolor ale nie zmyjesz go nigdy do monca to raz a dwa nie do niedzieli. nie wim co chcesz z tym zrobic czy miec czarne czy jakos to zlikridowac? bo jak chcesz miec czarne to kup jeszcze jedna farbe i jeszce raz pomaluj. duzo osob sie przezucilo na czarne farby bo te farby sa zdrowsze, rozjasniacze sa robione na wodzie 12% a te ciemne na 3% albo gora 6% czyli woda ktora leje sie na rane......
Stary 2008-04-02, 17:53   #1340
julka610
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 320

hej, mam takie pytanko, od dluzszego czasu farbuje na czarno, chcialam kiedys wrocic do kawy palonej joanny niestety czarne wlosy maja to do siebie ze nic nie chce na nich lapac, no i odradzam czaerwonych pasemek (nie ma nic gorszego potwierdzila mi to fryzjerka, szybko staje sie rudy i na czarnych wlosach zawsze sie spiera), myslalam zeby wrocic do swojego koloru wlosow "prawie czarne" ale mimo ze nikt nie widzi odrostow to ja je widze i mnie cos trafia, mam wrazenie ze po tych wszytskich farbowaniach moje wlosy sa matowe i juz nigdy nie beda jak dawniej. Ostatnimi czasy stwierdzilam ze bede farbowac szamponetkami a nie farba, zrobilam juz tak z 3 moze 4 razy srednio co 2-3 miesiace, tylko ze kolor mi sie nie zmywa, i tak sie zastanawiam czy farbowac farba czy szamponetka na 24 mycia??, uzywam firmy joanna bo w malym stopniu niszczy wlosy, i jeszcze jedno pytanko jesli zostanie mi troche faby moge ja uzyc ponowie? niby jest napisane ze nie wolno no ale juz tak robilam i niby nic mi nie bylo, ale zastanawiam sie jak bardzo szkodze swojej czuprynce
julka610 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-02, 19:13   #1341
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez julka610 Poka wiadomo嗆
i jeszcze jedno pytanko jesli zostanie mi troche faby moge ja uzyc ponowie? niby jest napisane ze nie wolno no ale juz tak robilam i niby nic mi nie bylo, ale zastanawiam sie jak bardzo szkodze swojej czuprynce
jezeli polaczysz farbe z utleniaczem to taka mieszanka jest pozniej do wyrzucenia, wlosy nie chwyca koloru.

najlepiej rozrobic polowe tubki farby z polowa utleniacza i to nalozyc na odrosty. a za miesiac lub dwa zrobic to samo z reszta skladnikow, ktore pozostaly. wyjdzie ekonomicznie, a efekt bedzie taki sam.

trzeba tylko pamietac aby dobrze zakrecic buteleczke, fiolke z utleniaczem. to samo tyczy sie tubki z farba
mikroREKLAMA

Stary 2008-04-02, 21:00   #1342
julka610
Raczkowanie

dzieki no nigdy nie mieszam ale czesc farby jest w saszetce wiec zamknac szczelnie sie jej nie da no i co mniej niszczy wlosy farba czy szamponetka na 24 zmycia??
Stary 2008-04-02, 21:08   #1343
~Gosienka~
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 111

Hejka,mam pytanko...jestem naturalna ciemna blondynka,ktora od kilku lat jest platynowa...no i chce byc brunetka
Zakupilam farbe Garnier Nutrisse cream w kolorze ciemny braz...i tak sie zastanawiam,czy dobrze pokryje mi wszystkie blond? Czytalam recenzje na temat tej farby i niektore mnie troche zniechecily. Ktora farbe polecacie do wlasnie platynowych blond,zeby wyszedl ladny brazik? sa tu jakies "byle"blondynki?
~Gosienka~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-03, 09:45   #1344
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89

pokryje Ci wszystkie jak nie bedziesz robila tego sama i ktos dobrze Ci to zrobi. jedynie za pierwszym farbowanie kolor bedzie Ci sie zplukiwal i bedziesz miala przeswity, dlatego pomaluj raz na ten br您 i po paru myciach jeszcze raz wtedy kolor juz zlapie
Stary 2008-04-03, 16:00   #1345
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Ja mia豉m te farbowane chemicznymi farbami i odczeka豉m miesi帷 i w豉郾ie balsamem venity "czarna czkolada" zafarbowa豉m i chwyci這 豉dnie. Tylko trzeba cz瘰to powtarza farbowanie, bo ekspresowo sie spiera . Ja musia豉m co ok. 3 tygodnie.
Dzi瘯i
Skoro Tobie 豉dnie wysz這 i w這sy Ci nie wypad造 to jest szansa, 瞠 mi te nie wyemigruj nagle
Na razie zastanawiam si jeszcze nad jakim szamponem koloryzuj帷ym

Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-04, 11:09   #1346
oleczka87
Rozeznanie

dziewczyny rossman (widzia豉m par dni temu) ma nowe balsamy koloryzuj帷e z henny do w這s闚 . Co czuj, 瞠 za jaki czas jak mi chemiczny szampon zejdzie to spr鏏uje . Czarny jest O taki w豉郾ie : http://www.allegro.pl/item334539748_...lowy_krem.html
Stary 2008-04-09, 14:14   #1347
julka610
Raczkowanie

oleczka87 myslisz zze to nie zniszczy wlosow?? bo normalna henna moje strasznie niszczyla
Stary 2008-04-09, 15:02   #1348
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna

Julka610 - Tobie basma/chna zniszczy豉 w這sy? U篡wa豉 zwyk貫j, naturalnej, czy w kremie?
Stary 2008-04-09, 18:23   #1349
oleczka87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julka610 Poka wiadomo嗆
oleczka87 myslisz zze to nie zniszczy wlosow?? bo normalna henna moje strasznie niszczyla
mi moje henna od篡wi豉, a to by豉 henna w balsamie.
A tak w og鏊e widzia豉m dzisiaj te farby do w這s闚 z marion bez amoniaku i wody utlenionej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20753
i by豉 czarna. Zastanawiam si na jakiej zasadzie to dzia豉.
Stary 2008-04-09, 18:30   #1350
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna

Cytat:
mi moje henna od篡wi豉, a to by豉 henna w balsamie.
A tak w og鏊e widzia豉m dzisiaj te farby do w這s闚 z marion bez amoniaku i wody utlenionej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20753
i by豉 czarna. Zastanawiam si na jakiej zasadzie to dzia豉.
S造sza豉m, 瞠 kolor bardzo szybko p這wieje w przypadku tych farb.

Mi te chna nigdy w這s闚 nie zniszczy豉, ale trzeba pami皻a, 瞠 zdrowy wygl康 w這s闚 jest spowodowany obklejeniem ich przez ten specyfik
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.