Czarnow這se;) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-02, 18:09   #1501
XxNicolexXRichie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: Czarnow這se;)

s熵庵anie koloru strasznie niszczy w這sy. wszysycy mi tak m闚i. postanowi豉m 瞠 teraz b璠e malowa odrosty na ciemny br您, przynajmniej nie beda sie tak odznacza造
XxNicolexXRichie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-03, 13:40   #1502
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Patryka Poka wiadomo嗆
Ja ju nie chc by "czarna"... farbuj w這sy od czterech lat, znudzi mi si ten kolor, ja chc moje naturalne! Boj si dekoloryzacji, ale chyba b璠 musia豉 zaryzykowa, bo z odrostami nerwowo nie wytrzymam...
ja mam ten sam problem...i na dodatek wlosy do pasa....a nie chce ich scinac...a o odrostach to nawet nie ma mowy przy takich wlosach.
Stary 2008-06-03, 17:26   #1503
_Blacky_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 300
Dot.: Czarnow這se:)

Nicole, mysle ze to dobre wyjscie ja bedziesz za kazdym razem farbowala odrosty na coraz jasniejszy kolor. W sumie to moze nawet ciekawie wygladac jak na koncu beda czarne i stopniowo coraz jasniejsze ja tak mialam po tym jak zachcialo mi sie miec jasniejsze wlosy :P
_Blacky_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 03:14   #1504
Patryka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 725

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
ja mam ten sam problem...i na dodatek wlosy do pasa....a nie chce ich scinac...a o odrostach to nawet nie ma mowy przy takich wlosach.
ja podobnie, z tym 瞠 mam troch kr鏒sze, ni do pasa... tak my郵a豉m, 瞠by jakimi szamponetkami czarnymi farbowa raz na jaki czas, ale to troch bez sensu, bo zamiast farbowa co trzy tygodnie, jak robi豉m to do tej pory, b璠 farbowac co tydzie, o nieee...

zreszt, zawsze mia豉m g瘰te w這sy, a co si z nimi ostatnio sta這, szkoda gada. straci豉m chyba po這w tego, co mia豉m.

Blacky, to ca趾iem dobry pomys, tyle 瞠 z moim obecnym stanem w這s闚 najlepszym wyj軼iem by這by w og鏊e zaprzestanie farbowania No tak, ale co trzeba wybra... Hmm, chyba spr鏏uj z dekoloryzatorem Elgonu, kt鏎y podobno nie niszczy wlos闚, a jak nie b璠zie efektu, wtedy tak jak radzisz

Patryka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 10:51   #1505
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Weszlam tu i myslalam ze bedzie o tym, jakie czarne wlosy sa piekne, czym fabowac zbey byl najladniejszy kolor, jak dbac o czarne a tu kazda chce dekoloryzowac to chyba nie byl zamysl tego watku..
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 11:12   #1506
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Weszlam tu i myslalam ze bedzie o tym, jakie czarne wlosy sa piekne, czym fabowac zbey byl najladniejszy kolor, jak dbac o czarne a tu kazda chce dekoloryzowac to chyba nie byl zamysl tego watku..

W takim razie pociesze Cie i podniose na duchu wszystkie potencjalne dziewczyny, niosace sie z zamiarem zafarbowania na czern - ja nie mam zamiaru z niej rezygnowac! Co prawda jest to kolor wlosow jedynie troche ciemniejszy od mojego naturalnego (mam bardzo ciemny braz). I mam czarne brwi i ciemna oprawe oka(typ zimy). Wiec nie moge narzekac na to, ze wygladam w tym kolorze sztucznie, bo jest wrecz odwrotnie. Ale na pewno nie wroce do ciemnych brazow. Nie dosc, ze szybko sie zmywaja, to jeszcze obrzydliwie rudzieja i trace swoja chlodna kolorystyke, o ktora zamierzam dbac odkad zostala odkryta W dodatku czern trzyma sie znacznie dluzej
Pocieszam tez, ze ja swojego czasu rowniez szlam za glosem stada "w jasnych kolorach lepiej, mlodziej, lepiej zgrywaja sie z jasna cera"...byc moze u blekitnookiego typu lata o popielatych brwiach tak, ale nie u mnie
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 15:22   #1507
ansy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

ja mam ciemny br您 przy kazdym myciu mi du穎 tego "schodzi"aabardzo chcia豉bym powr鏂c do swojego jasnego br您uuuuu!!!!!!!
co robi緧?? ? ?
Stary 2008-06-04, 15:32   #1508
oleczka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 974

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆

W takim razie pociesze Cie i podniose na duchu wszystkie potencjalne dziewczyny, niosace sie z zamiarem zafarbowania na czern - ja nie mam zamiaru z niej rezygnowac! Co prawda jest to kolor wlosow jedynie troche ciemniejszy od mojego naturalnego (mam bardzo ciemny braz). I mam czarne brwi i ciemna oprawe oka(typ zimy). Wiec nie moge narzekac na to, ze wygladam w tym kolorze sztucznie, bo jest wrecz odwrotnie. Ale na pewno nie wroce do ciemnych brazow. Nie dosc, ze szybko sie zmywaja, to jeszcze obrzydliwie rudzieja i trace swoja chlodna kolorystyke, o ktora zamierzam dbac odkad zostala odkryta W dodatku czern trzyma sie znacznie dluzej
Pocieszam tez, ze ja swojego czasu rowniez szlam za glosem stada "w jasnych kolorach lepiej, mlodziej, lepiej zgrywaja sie z jasna cera"...byc moze u blekitnookiego typu lata o popielatych brwiach tak, ale nie u mnie
Tak samo uwa瘸m . Czarny si o wiele d逝瞠j trzyma ni najciemniejszy br您 i co najwa積iejsze nie rudzieje. Nienawidz tej po鈍iaty rudziej帷ej po tygodniu od farbowania.
oleczka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 17:29   #1509
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Wiele razy chcia豉m zej嗆 z czarnego koloru ale nigdy drastycznie bardziej zapuszczanie i czekanie na odrosty ale zawsze powraca豉m do czarnego dwa razy mia豉 sporawe odrosty i baleja u g鏎y blond na dole rudoblond. R闚nie uwa瘸豉m 瞠 czarny jest sztuczny 瞠 jasny 豉dniejszy lecz ja pomimo 瞠 mam naturalne ciemne blond w這sy i zielono 鄴速e oczy niekt鏎zy m闚i kocie sztucznie wygl康a w blond a czarny jest tym moim kolorem nawet nauczyciele w szkole m闚ili 瞠 nigdy by nie powiedzieli 瞠 to nie jest m鎩 kolor jeszcze tylko zapuszczanie do pasa i b璠 szcz窷liwa.Niekt鏎zy m闚i 瞠 sporo dziewczyn wida na ulicach w czarnych w這sach mo瞠 i to prawda ale jak szybko zdecydowa造 si na farbowanie tak szybko pr鏏uj zej嗆 z tego koloru. Ma這 osobom pasuje czarny wi璚 powinni鄉y si cieszy tym 瞠 jeste鄉y w tej nielicznej grupie.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 17:47   #1510
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆

No to dobrze Ja czarna bylam i na razie chyba nie bede ale nie lubie jak watki stworzone w jakims konkretny celu zmieniaja swoj profil i sluza czemus zupelnie odwrotnemu

Cytat:
Napisane przez ansy Poka wiadomo嗆
ja mam ciemny br您 przy kazdym myciu mi du穎 tego "schodzi"aabardzo chcia豉bym powr鏂c do swojego jasnego br您uuuuu!!!!!!!
co robi緧?? ? ?
Na poczatek wyjsc z tego watku i wpisac pytanie do jednego z tysiaca innych pt: dekoloryzacja wlosow, z czarnych na blond, etc.
Stary 2008-06-04, 18:34   #1511
ansy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

a doat豉m od ktorejs z wizazanek zeby sie wa tu wpisa xP ale okok-juz nie bede
Stary 2008-06-04, 19:59   #1512
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Question Dot.: Czarnow這se;)

Pomo瞠cie????? Mam matowe wlosy,u篡wa豉m mas farb ale 瘸dna nie da豉 po造sku,mo瞠 kt鏎a z was te ma ten problem i znalaz豉 rozwi您anie Czarna farba po kt鏎ej pi瘯nie l郾i w這sy....
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 21:22   #1513
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ansy Poka wiadomo嗆
a doat豉m od ktorejs z wizazanek zeby sie wa tu wpisa xP ale okok-juz nie bede
hehe, zartowalam ale akurat sa watki gdzie dziewczyny pisza o dobrych dekoloryzatorach, bo bez tego sie u ciebie chyba nie obedzie. Od siebie polecam dekoloryzator Joanna, ladnie rozjasnia i nie niszczy wlosow.

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Pomo瞠cie????? Mam matowe wlosy,u篡wa豉m mas farb ale 瘸dna nie da豉 po造sku,mo瞠 kt鏎a z was te ma ten problem i znalaz豉 rozwi您anie Czarna farba po kt鏎ej pi瘯nie l郾i w這sy....
Moze takie masz po prostu wlosy? Jesli wlosy nie za zdrowe lub z natury sa matowe, to farba polysku tez raczej nie da. Dla mnie najlepsza farba to Poly Brillance, sliczny polysk
Stary 2008-06-05, 08:30   #1514
nusia2605
Rozeznanie

W這sy mam zdrowe i z natury niestety matowe.Pomy郵a豉m 瞠 jaka farba mo瞠 mi w tym pom鏂,spr鏏uj tej Poly Brillance mo瞠 akurat.Zacz窸am stosowa maski kt鏎e maj spowodowa i w這sy zaczn cho troch l郾i I dodam 瞠 jestem czarnulk od wczoraj
Stary 2008-06-05, 08:40   #1515
nusia2605
Rozeznanie

Wink Dot.: Czarnow這se;)

Zdj璚ie nr1 naturalne,zdj璚ie nr.2 5minutowy Casting,3 to ciemny br您,a teraz mam czarne(hebanowa czer)potem dodam fotke....
Stary 2008-06-05, 08:57   #1516
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Drugie zdj璚ie i te w這sy uniesione do g鏎y! <wow>

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-05, 09:59   #1517
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
W這sy mam zdrowe i z natury niestety matowe.Pomy郵a豉m 瞠 jaka farba mo瞠 mi w tym pom鏂,spr鏏uj tej Poly Brillance mo瞠 akurat.Zacz窸am stosowa maski kt鏎e maj spowodowa i w這sy zaczn cho troch l郾i I dodam 瞠 jestem czarnulk od wczoraj
Polecam tez odzywke w spreju Joanna Sekrety Perel. Moje wlosy blyszcza sie raczej z natury ale odzywka ladnie podbija ten efekt. I pachnie rozami
Stary 2008-06-05, 21:07   #1518
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Moje w這sy kiedy bardzo l郾i造, niestety zniszczy豉m je codziennym prostowaniem... Teraz je regeneruje na wszystkie sposoby i zauwazylam, ze blyszcza sie po maseczce z miodu. Kazdy ma inny rodzaj wlosow, wiec nie gwarantuje efektu

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-06, 09:21   #1519
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Je郵i chodzi o farb to moje pi瘯nie b造szcz w豉snie po Brillance oraz Castingu.
Natomiast je郵i chodzi o pielegnacj to my郵, 瞠 oliwa z oliwek ma spore znaczenie,bo ona nat逝szcza w這sy,瞠 wydaj si by takie "opite" nawil穎ne,a tym samym b造szcz帷e.
Pozdrawiam
Stary 2008-06-07, 01:22   #1520
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Patryka Poka wiadomo嗆
ja podobnie, z tym 瞠 mam troch kr鏒sze, ni do pasa... tak my郵a豉m, 瞠by jakimi szamponetkami czarnymi farbowa raz na jaki czas, ale to troch bez sensu, bo zamiast farbowa co trzy tygodnie, jak robi豉m to do tej pory, b璠 farbowac co tydzie, o nieee...

zreszt, zawsze mia豉m g瘰te w這sy, a co si z nimi ostatnio sta這, szkoda gada. straci豉m chyba po這w tego, co mia豉m.
no niestety...chyba bede musiala troszke rozjasnic by nalozyc ta farbe w kolorze sliwki

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
Wiele razy chcia豉m zej嗆 z czarnego koloru ale nigdy drastycznie bardziej zapuszczanie i czekanie na odrosty ale zawsze powraca豉m do czarnego dwa razy mia豉 sporawe odrosty i baleja u g鏎y blond na dole rudoblond. R闚nie uwa瘸豉m 瞠 czarny jest sztuczny 瞠 jasny 豉dniejszy lecz ja pomimo 瞠 mam naturalne ciemne blond w這sy i zielono 鄴速e oczy niekt鏎zy m闚i kocie sztucznie wygl康a w blond a czarny jest tym moim kolorem nawet nauczyciele w szkole m闚ili 瞠 nigdy by nie powiedzieli 瞠 to nie jest m鎩 kolor jeszcze tylko zapuszczanie do pasa i b璠 szcz窷liwa.Niekt鏎zy m闚i 瞠 sporo dziewczyn wida na ulicach w czarnych w這sach mo瞠 i to prawda ale jak szybko zdecydowa造 si na farbowanie tak szybko pr鏏uj zej嗆 z tego koloru. Ma這 osobom pasuje czarny wi璚 powinni鄉y si cieszy tym 瞠 jeste鄉y w tej nielicznej grupie.

mi tez doskonale w czernii i tez mam zielone kocie oczy
ale chcialabym sprobowac jak bedzie mi w sliwce z Loreala....
czarnula jestem juz ponad 3 lata i troszku mi sie znudzily...
doczepialam juz blond pasemka
tutaj dodaje fotke z blond pasemkami

ja to oczywiscie ta czarna :d
Stary 2008-06-07, 11:19   #1521
Agula 88
Zakorzenienie

Ja si tak zastanawiam je瞠li jest granatowa czer to w takim razie czy jest czerwona czer lub fioletowa czer ale pewnie jak ju co takiego istnieje to pewnie farby fryzjerskie a do nich trzeba zna proporcje itp itd.Zastanawia豉m si si na grzyweczk mam prawie w這sy do pasa jak wygl康a grzyweczka prosta przy takich d逝gich w這sach?
Stary 2008-06-07, 11:53   #1522
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Ja si tak zastanawiam je瞠li jest granatowa czer to w takim razie czy jest czerwona czer lub fioletowa czer ale pewnie jak ju co takiego istnieje to pewnie farby fryzjerskie a do nich trzeba zna proporcje itp itd.Zastanawia豉m si si na grzyweczk mam prawie w這sy do pasa jak wygl康a grzyweczka prosta przy takich d逝gich w這sach?
no ja mam grzyweczke prosta przy dlugich wlosach
Stary 2008-06-07, 12:16   #1523
Agula 88
Zakorzenienie

W豉郾ie widz i mnie rozochoci豉 do zmian wi璚 pomy郵e intensywnie nad obci璚iem.
Stary 2008-06-07, 12:21   #1524
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
W豉郾ie widz i mnie rozochoci豉 do zmian wi璚 pomy郵e intensywnie nad obci璚iem.
zawsze moze odrosnac
Stary 2008-06-08, 09:30   #1525
nusia2605
Rozeznanie

Cytat:
no niestety...chyba bede musiala troszke rozjasnic by nalozyc ta farbe w kolorze sliwki

mi tez doskonale w czernii i tez mam zielone kocie oczy
ale chcialabym sprobowac jak bedzie mi w sliwce z Loreala....
czarnula jestem juz ponad 3 lata i troszku mi sie znudzily...
doczepialam juz blond pasemka
tutaj dodaje fotke z blond pasemkami

ja to oczywiscie ta czarna :d
Pi瘯nie wygl康asz w tych w這sach.
Ja farbowa豉m Castingiem i w這sy mi okropnie wypadaj
Stary 2008-06-08, 12:02   #1526
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Pi瘯nie wygl康asz w tych w這sach.
Ja farbowa豉m Castingiem i w這sy mi okropnie wypadaj
no wlasnie ...zal mi wlosow...bo zeby sliwka byla widoczna musze rozjasnic...chyba jednak znowu sobie doczepie blond pasemka tak jak na tamtym foto ...nie zniszczy wlosow a bedzie jakas odmiana
Stary 2008-06-08, 15:12   #1527
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

sluchajcie!
mam wlosy farbowane ciemny braz. Chce je dzisiaj zafarbowac farba Schwarzkopf Brilliance 891 KRUCZA CZER. Mam trzymac ja na wlosach 30 min, ale boje sie ze jak tak dlugo bede trzymac, kolor wyjdzie mi granatowy lub taki bedzie polysk. Co zrobic?

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-08, 17:10   #1528
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

moja kolezanka trzymala nawet dluzej niz 30 min tez na farbowanych na ciemny braz wlosach i nie bylo granatowego polysku ani nic z granatem wiec spokojnie mozesz trzymac

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-06-08 o 22:08
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 13:51   #1529
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka wiadomo嗆
sluchajcie!
mam wlosy farbowane ciemny braz. Chce je dzisiaj zafarbowac farba Schwarzkopf Brilliance 891 KRUCZA CZER. Mam trzymac ja na wlosach 30 min, ale boje sie ze jak tak dlugo bede trzymac, kolor wyjdzie mi granatowy lub taki bedzie polysk. Co zrobic?
jesli to nie jest granatowa czern to nie bedzie granatowego polysku
Stary 2008-06-09, 19:49   #1530
Lena_20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 712

Cytat:
jesli to nie jest granatowa czern to nie bedzie granatowego polysku
dokladnie

Lena_20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.