Czarnow這se;) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-20, 09:54   #1651
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆

Za to Strippi kojarz z innego forum na kt鏎ym bywa豉m cz瘰to mo瞠 z rok temu...
z perfekt? bo ja tez pamietam cos
Stary 2008-07-20, 13:54   #1652
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
z perfekt? bo ja tez pamietam cos

chocia by豉m pod innym nikiem i nie udziela豉m si zbyt wiele to pozna豉m Ci po Twoim oraz na zdj璚iu w avie

w og鏊e mo瞠 to jaki znak, 瞠 same znajome twarze w tym w徠ku mo瞠 czarne w這sy to moje przeznaczenie
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-20, 14:05   #1653
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Moja mama mnie ochrzania jak my郵 o blondzie albo o br您ie czarny i koniec.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-22, 11:09   #1654
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆

chocia by豉m pod innym nikiem i nie udziela豉m si zbyt wiele to pozna豉m Ci po Twoim oraz na zdj璚iu w avie

w og鏊e mo瞠 to jaki znak, 瞠 same znajome twarze w tym w徠ku mo瞠 czarne w這sy to moje przeznaczenie
hehe no moze faktycznie przeznaczenie
ja tez bardzo chcialam miec czarny kolor....
zafarbowalam i nie zaluje
Stary 2008-07-23, 20:35   #1655
nike777
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
GG do nike777

23.07.2008 I zrobione Feria Granatowa Czer. Nie polecam, w這sy s wysuszone, nie b造szcz sie tak jak po L'Oreal Excellence Creme. Od篡wka te wydaje mis ie gorszej jako軼i ni ta do陰czona do wspomnianej wcze郾iej farby. Zdj璚ia do陰cze po pierwszym umyciu w這s闚. Nigdy wi璚ej czerni. Ciemny br您 lub czekolada, ale na pewno nie definitywna czer. Co do pasemka, jest na razie granatowe, bo si zbrudzi這 przy p逝kaniu, ale mam nadzieje przy kolejnych myciach b璠zie coraz ja郾iejsze

26. 07.2008 I sta這 si, pasemko sie wypluka這, ale kolor tak瞠, z mojej pieknej czerni zosta ciemny br您- zaprasza do albumu na moim profilu. Dzisiaj w planie farbowanie Brillance Schwarzkopfa, ale mam mieszane uczucia- kolor krucza czer. Mam nadzieje ze sp逝cze sie tak samo 豉dnie jak L'Oreal.

Edytowane przez nike777
Czas edycji: 2008-08-27 o 12:31
nike777 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 18:42   #1656
diamentowa
Zakorzenienie

No wi璚 potrzebuj porady od was . Mam zamiar zafarbowa spran czer na naturaln czer, przymierzam si do ciemnego br您u. I chcia豉m zapyta jaki ciemny br您 polecacie aby wyszed jak najciemniejszy i nie spra si do br您u oraz by kolor by naprawd trwa造. Rozja郾ia豉m w這sy niedawno i zale篡 mi by nie by這 brzydkich jasnych prze鈍it闚. Zastanawia豉m si nad palette bo mimo, 瞠 szkodzi w這som jest najtrwalsz farb jak znam. Mo瞠 znacie jak捷 r闚nie mocn i mniej inwazyjn?
Stary 2008-08-10, 22:24   #1657
201610241259
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 290

Brilliance z Schwarzkopf'a
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 08:38   #1658
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lensky Poka wiadomo嗆
Brilliance z Schwarzkopf'a
W豉郾ie j wczoraj ogl康a豉m w sklepie i chyba dzisiaj kupi
Stary 2008-08-11, 11:21   #1659
guantanamera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 358
GG do guantanamera

ja przez przypadek znowu jestem czarna nie planowa豉m...mial byc sredni szatyn i b璚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (27,8 KB, 240 za豉dowa)
Stary 2008-08-12, 00:05   #1660
nike777
Przyczajenie

GG do nike777

ζdnie Ci w tym kolorze, na pewno troszk zja郾ieje, jest ciemny, ale do czarnego jeszcze mu troszke brakuje

Co do wygl康u w這s闚 dorzucam zdj璚ie po kilkunastu myciach do mojej galerii Kolor si wypra, ale odrost闚 jeszcze nie wida
Stary 2008-08-12, 10:34   #1661
guantanamera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 358
GG do guantanamera

jest duzo czarniejszy niz na fotce..lampa blyskowa zrobila swoje
Stary 2008-08-17, 12:14   #1662
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Drogie Czarow這se, czy mog造by軼ie mi poleci jaka dobr "granatow czer"? My郵 wy豉cznie o koloryzacji czasowej,"na pr鏏", wi璚 trwa豉 farbka nie wchodzi w gr Chcia豉bym uzyska 豉dn, l郾i帷 czer, z widocznymi granatowymi refleksami/po造skiem Ci瞛ko mi si na co zdecydowa, bo nie zale篡 mi na "zwy貫j" czerni, ani te na zupe軟ie niebieskich w這sach Na razie kupi豉m szaszetki koloryzuj帷e "Multi Color Effect" Joanny, ale nie spodziewam si po nich zbyt wiele - na cztery r騜ne u篡te przeze mnie kolory z tej linii, tylko jeden da widoczny efekt. Zreszt nawet gdyby szaszetka "chwyci豉" na moich w這sach, to nie spodziewam si efektu, kt鏎y utrzyma si d逝瞠j ni tydzien (myj w這sy codziennie). Idealnym rozwi您aniem by豚y szampon koloryzuj帷y, utrzymuj帷y si do ok 28 my. Rozwa瘸豉m u篡cie "granatowej czerni" Casting Creme Gloss. Ok 6 lat temu u篡豉m szamponu koloryzuj帷ego Palette do 24 my w tym kolorze (wtedy jeszcze nie wiedzia豉m jak opini na rynku maj produkty Palette ) Pami皻am, 瞠 kolor wyszed b. 豉dny, l郾i帷y, jednak ju nie pami皻am czy niszczy w這sy,czy po nim wypada造 i czy zmywa si do koloru wyj軼iowego i to w obiecanym przez producenta czasie Nie wiem jak z szamponami z Welli, kt鏎e ostatnio w og鏊e rzadko gdziekolowiek widuj. Innych zmywalnych szampon闚 w tym kolorze niestety nie znam-jedynie szamponetki w saszetkach, (Marion, Palette Color XXL Xcite,Palette Instant Color) co do kt鏎ych mam podobne obawy jak w przypadku "Multi Color Effect" Joanny. Z g鏎y 郵icznie dzi瘯uj za pomoc

Dodam, 瞠 moje w這sy maj w tej chwili odcie ciemnego br您u uzyskany za pomoc Casting Creme Gloss "Mrozny kasztan"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mrozny_kasztan7.jpg (33,4 KB, 286 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mrozny_kasztan1.jpg (33,1 KB, 321 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz8.jpg (30,1 KB, 411 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (11,8 KB, 761 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz6.jpg (136,6 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz2.JPG (28,3 KB, 246 za豉dowa)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2008-08-17 o 13:04
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-17, 14:23   #1663
201610241259
Konto usuni皻e

:O:O:O
Ja niestety nie znam zadnej takiej farby, ale musze to napisac - JESTES SLICZNA
Stary 2008-08-17, 15:15   #1664
oleczka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 974

Cytat:
Napisane przez Lensky Poka wiadomo嗆
:O:O:O
Ja niestety nie znam zadnej takiej farby, ale musze to napisac - JESTES SLICZNA
zgadzam si. Pi瘯na z cudownymi i jakimi d逝giiimi (ile zapuszczasz?) w這sami.
Ale ja my郵, 瞠 czer b璠zie dla Ciebie za mocna. Masz bardzo 豉dny kolor w這s闚, pasuje do Twojej cery, przy czerni na pewno b璠zie bledszy ten odcie i mo瞠 sta si zimny.
Chocia mog si myli
oleczka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-17, 17:36   #1665
19natka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Czarnow這se:)

hey wszystkim naturalnym i nienaturalnym brunetkom mam do Was ogromn pro軸,kt鏎a pomo瞠 mi dobra fryzur do mojego typu urody i uk豉du twarzy??Oczywi軼ie przyk豉dy fryzur,kt鏎e mi si podobaj mam kwestia doradzenia mi pomo瞠cie????
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8846868.jpg (36,8 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7864691.jpg (81,1 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7822096.jpg (35,5 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01997.JPG (85,2 KB, 53 za豉dowa)
19natka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-17, 18:44   #1666
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Lensky,oleczka87 - dzi瘯uj bardzo! Ale kto to m闚i? Zdj璚ia Lensky widzia豉m na przedostatniej stronie w徠ku, Oleczka jak si domy郵am, ma swoj fotk w awatarze...jeste軼ie 郵iczne! Co do zapuszczania w這sk闚, to ju kilka razy w 篡ciu mia豉m d逝go軼i mniej wi璚ej do pasa, jednak zawsze mnie co podkusi這, 瞠by 軼i望 raz musia豉m je mocno skr鏂i, bo by造 zniszczone i os豉bione po rozja郾ianiu Teraz zapuszczam jakie 3 lata (startuj帷 od takich si璕aj帷ych kawa貫k za ramiona), podcinam tylko ko鎍闚ki, bo jak wiadomo im d逝窺ze w這sy, tym bardziej lubi si niszczy

Oleczka, w豉郾ie dlatego szukam mniej trwa貫j czerni, 瞠by si przekona czy b璠zie mi pasowa豉 Kilka razy zdarzy這 mi si robi w這sy na czarno, z czego raz -par lat temu - odcieniem czerni granatowej i o ile pami皻am, czu豉m si bardzo dobrze Je郵i jednak si oka瞠, 瞠 niespecjalnie korzystnie wygl康am, to spokojnie przeczekam a kolor troch si spierze i zja郾ieje - na pewno nie b璠zie tragedii, bo ciemne w這sy na og鏊 mi pasuj - mniej lub bardziej, ale na pewno zdecydowanie lepiej ni wszelkie blondy czy rudo軼i, w kt鏎ych wygl康am koszmarnie Potrzeba by這 kilku lat i paru nieudanych eksperyment闚, 瞠bym si wreszcie o tym przekona豉, ale lepiej p霩no ni wcale Pozdrawiam!
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-17, 20:06   #1667
oleczka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 974

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Lensky,oleczka87 - dzi瘯uj bardzo! Ale kto to m闚i? Zdj璚ia Lensky widzia豉m na przedostatniej stronie w徠ku, Oleczka jak si domy郵am, ma swoj fotk w awatarze...jeste軼ie 郵iczne! Co do zapuszczania w這sk闚, to ju kilka razy w 篡ciu mia豉m d逝go軼i mniej wi璚ej do pasa, jednak zawsze mnie co podkusi這, 瞠by 軼i望 raz musia豉m je mocno skr鏂i, bo by造 zniszczone i os豉bione po rozja郾ianiu Teraz zapuszczam jakie 3 lata (startuj帷 od takich si璕aj帷ych kawa貫k za ramiona), podcinam tylko ko鎍闚ki, bo jak wiadomo im d逝窺ze w這sy, tym bardziej lubi si niszczy

Oleczka, w豉郾ie dlatego szukam mniej trwa貫j czerni, 瞠by si przekona czy b璠zie mi pasowa豉 Kilka razy zdarzy這 mi si robi w這sy na czarno, z czego raz -par lat temu - odcieniem czerni granatowej i o ile pami皻am, czu豉m si bardzo dobrze Je郵i jednak si oka瞠, 瞠 niespecjalnie korzystnie wygl康am, to spokojnie przeczekam a kolor troch si spierze i zja郾ieje - na pewno nie b璠zie tragedii, bo ciemne w這sy na og鏊 mi pasuj - mniej lub bardziej, ale na pewno zdecydowanie lepiej ni wszelkie blondy czy rudo軼i, w kt鏎ych wygl康am koszmarnie Potrzeba by這 kilku lat i paru nieudanych eksperyment闚, 瞠bym si wreszcie o tym przekona豉, ale lepiej p霩no ni wcale Pozdrawiam!
kochana, ale za Twoje ko軼i policzkowe i usta da豉bym du穎, a tak poza tym masz cudne oczy. Ale do嗆 s這dzenia . A dok康 masz w這sy teraz tak dok豉dnie (bo na tych zdj璚iach nie mo積a tak ca趾iem oceni) ?
Ja te, to znaczy moje w這sy musia造 du穎 przej嗆, 瞠by stwierdzi, 瞠 lepiej mi w ciemnych. Cz這wiek na b喚dach si uczy . Widz po Twoich zdj璚iach, 瞠 ciemne Ci pasuj, ale chodzi這 mi o typow czer. Chocia jak chcesz szamponem to i tak po kilku myciach kolor robi si 豉godny, wi璚 my郵, 瞠 b璠zie okej. Ja sama mog tylko poradzi w豉郾ie szampony z joanny do 24 my, tylko 瞠 tam nie ma granatowej czerni o ile si nie myl. Te saszetki do 8 my to w og鏊e na moich w這sach nie wychodz, nic nie chwyta. Casting ma tak granatow czer, Jolie ni robi (ona si udziela tutaj czasem, ale cz窷ciej we W這somaniaczkach) i jest zadowolona, nic jej nie niszczy, a jak kiedy dawa豉 fotki to mia豉 taki granatowy blask. Tylko, 瞠 takie szampony do 24 my o kolorze czerni do嗆 d逝go si trzymaj, ja郾iej, ale tak do konca si nie wyp逝kuj.
oleczka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-17, 21:38   #1668
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

hejka! z racji, 瞠 moja czer ju sie troch spra豉, no i pojawi造 sie br您owe odrosty to kupi豉m farb Garnier 100% color. Wzi窸am na spr鏏owanie kolor "ciemny szatyn", bo wydal mi sie 豉dny na opakowaniu, a na moich w這skach za jasny raczej nie wyjdzie.. U篡wa豉 kt鏎a z was tego koloru, albo chocia tej farby??
blackberry456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-19, 11:42   #1669
GlamourAngel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile

R闚nie farbuj w這sy . U篡wa豉m do tej pory z garniera ciemny br您 i zawsze wychodzi mi na czarno , farbuj raz w miesi帷u i jestem bardzo zadowolona w這sy s po tym przez ca造 czas l郾i帷e, i nie wypadaj... naturalnie mam 鈔edni br您 kolor, raz ju by豉m blondynk i podobno wygl康a豉m jak barbie, dlatego 瞠 wcale nie by這 odzwierciedleniem mojej osobowo軼i, nied逝go potem powr鏂i豉m do czarnego brunetki s pi瘯ne kochane i cudowne, Nicole z PCD, Rihanna, Shiri Appleby, Penelope Cruz, Salma Hayek , Edyta G鏎niak s przepi瘯ne pozdrawiam CZARNULKI

blackberry456 - W豉郾ie farbuj w這sy farbami garniera 100% kolor i s 鈍ietne, z tym ,瞠 ja osobi軼ie mam tendencje do przet逝szczania si w這s闚, dlatego musze je my codziennie, gdy farbowa豉m swego czasu farbami z pallette deluxe w這sy nie przet逝szcza造 si, aczkolwiek kolor zmywa si szybciej ni sobie to mog豉m wyobrazi. te z garniera s o niebo lepsze, maj 鈍ietliste refleksy, kt鏎e pi瘯nie mieni si w s這鎍u, zawsze wygl康aj 鈍ie穎 i kolor pozostaje (przy moim cz瘰tym myciu) a do 1.5 miesi帷a , wi璚 to jest plus.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 16:38 Pow鏚: post pod postem
GlamourAngel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-21, 14:53   #1670
IWoOnA18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Lansky ///a z jakiej firmy uzywasz farb?
kurcze ja nie wiem jaka sobie juz kupowac. Uzywalam zawsze garniera i kolor bardzo szybko sie zmywal wiec szkoda nawet chyba na nowo farnowac nia. niedawno uzylam sobie casting z loreal'a i powiem wam ze nawet dlugo byl, wiec nie wiem czy na inna zmieniac np joanny itd Moje wlosy wypadaja i boje sie znowu eksperymentowac ....boje sie ze lysa zostane bo to lubie tez sobie prostownicy uzyc i to tak wypada i wypada.
A napewno nie uzyje z palett bo jak farbowalam cioci wlosy to nie mialam rekawiczek ochronnych i tak mnie paznokscie piekly ze myslalam iz nie wytrzymam:| a po innnych farbach nie dzialo mi sie nic nawet jak nie mialam rekawiczek. cos strasznego myslalam ze sobie wydre paznokcie:P
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-21, 18:24   #1671
201610241259
Konto usuni皻e

Ja farbuje Brilliancem, odcie Czer Fekete.
Stary 2008-08-25, 09:27   #1672
nike777
Przyczajenie

GG do nike777

Niestety tak juz jest, ze farba najlepiej trzyma na w這sach wczesniej nie rozja郾ianych ani nie farbowanych. Po zabiegach chemicznych wlos nigdy nie bedzie taki jak na poczatku, dodatkowo sloneczko, wiatr, slona woda i gotowe wyblakniecie koloru. Polecam naturalny kolor wlosow i odpowiednia pielegnacje. Zaoszcz璠zimy im wypadania, a sobie k這pot闚 z odrostami
Stary 2008-08-25, 10:42   #1673
IWoOnA18
Raczkowanie

Ale jak komus nie odpowiada kolor swoj wlansie naturalny, to samo na mysl idzie zeby je wyfarnowac ahhh pozatym, dobrze mowiono, ze wlosy raz wyfarbowane zawsze bede farbowane ciezko siez tego wychodzi normalnie jak "na堯g":P hehehe....ale jaks ie wlosy nie farbuje znowu co miesiac to nawet dobrze tak sobie wyfarbowac ja ostatnio farbowalam gdzies pod koniec maja z tego co mi sie zdaje ehh jak mi sie marzy BLACK doczekac sie nie moge. nio ale oczywiscie przestane wtedy jakiej kolwiek stylizacji(prostowanie, zele, pianki lakiery.....precz) hehe
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-25, 11:14   #1674
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Dok豉dnie, ja zacz窸am farbowa 2 lata temu, teraz to nie wyobra瘸m sobie 篡cia bez farby... Moje naturalne w這sy wydaj mi si takie niewyraziste, kolor ma這 intenstywny.

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-25, 11:19   #1675
IWoOnA18
Raczkowanie

zgadzam sie, jak widze swoje wlosy gdy farba mi splynie a odrosty sa jeszcze bardziej wyrazne to az korci zeby je zafarbowac na sliczny kolorek czarny wtedy sie czuje o wiele lepiej i samopoczucie sie poprawia gdy sie zmieni look
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-25, 11:33   #1676
201610241259
Konto usuni皻e

Ktoras sie farbuje garnierem 100%color ? My郵 nad zmian farby.
Stary 2008-08-25, 11:50   #1677
IWoOnA18
Raczkowanie

ja raz uzylam garniera 100% color i w ogole mi on nie wyszed, szybko sie zmy i mialam zamiast czarnej znowu swoje brazowe wlosy. nie wiem czemu mi nie wyszed zwykle, zawsze uzywalam Garniera i mi nawet wychodzil, ale jak kupilam sobie 100% to bylam niezadowolona moze Tobie wyjdzie na Twoich wlosach
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-25, 12:03   #1678
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Ja te z garniera nie jestem zadowolona wiele farb daje sztuczny efekt ale ostatnio pofarbowa豉m
Schwarzkopf - Natural & Easy jestem bardzo zadowolona
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-25, 13:34   #1679
enjoy89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 761

ja przez chyba 2 lata farbowa豉m w這sy tylko garnierem. I faktycznie zgodz si ta farba szybko schodzi a ostatnio kupi豉m z firmy Schwarzkopf - Brillance intensiv color creme - oczywi軼ie czarny kolor. B璠 farbowa chyba dzisiaj - zobaczymy jak d逝go si 豉dny czarny kolor utrzyma.
Stary 2008-08-25, 13:40   #1680
IWoOnA18
Raczkowanie

wszyscy farbuja a ja ne wiem na co czekam hehee:P ale bylam dosc zadowolona z loreal'a casting moze sproboje innej teraz ...aaa....dodam ze zawsze uzywalam koloru czarnya teraz mi nagle spodobala sie granatowa czern .... so sexi
ACHTUNG!
15.08.08
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.