Czarnow這se;) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-24, 18:59   #1921
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575
Dot.: Czarnow這se;)

Melduje si kolejna czarnow這sa tyle 瞠 farbowana farbuj szamponem koloryzuj帷ym moje naturalne w這sy to ciemny br您. Nie wiem czy kiedy powr鏂 do br您u bo czarny podoba mi si najbardziej
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-24, 20:17   #1922
Costynuuna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 482

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym si przefarbowa na gorzk czekolad w po陰czeniu z czarnym.
Aktualnie mam gorzka czekolade z mahoniowym br您em.
I s takie wi郾iowe

By這 by mi dobrze w czarnych??
mi si wydaj 瞠 nie
wygl康a陰by za blado , poza tym masz za delikatn urode do czarnych i ten kolor m鏬豚y Cie przyt豉cza .
[ przynajmniej po zdjeciach tak mi si wydaje;P]

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
no to pokaze Wam zdjecia w brazie i czerni tak, avatar to ja, ale troche odpimpowane zdjecie :P

prosze:
w br您ie wygl康asz bardzo 豉dnie, a w tych czarnych .. hm. no c騜 moim zdaniem niekorzystnie niestety .
Nie ma tragedi , ale w por闚naniu czarny- br您 to br您 wygrywa .
Stary 2009-01-24, 20:56   #1923
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

wiem po prostu musialam sprobowac :P

teraz tak w sumie pomyslalam, czy nie potraktowac wlosow farba Brillance, ta do ciemnych wlosow, jakims brazem...

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2009-01-24 o 23:19
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-25, 10:44   #1924
kasikaaaa81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
I s takie wi郾iowe

nie raczej nie by這by Ci 豉dnie w czerni mo瞠 jakis rudy??
kasikaaaa81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-25, 11:17   #1925
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
Melduje si kolejna czarnow這sa tyle 瞠 farbowana farbuj szamponem koloryzuj帷ym moje naturalne w這sy to ciemny br您. Nie wiem czy kiedy powr鏂 do br您u bo czarny podoba mi si najbardziej
witaj z nami czarnulko
Stary 2009-01-26, 15:53   #1926
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Poniewa zakocha豉m si w tej fioletowej czerni kupi豉m dzisiaj sobie farbk na odrosty z palette ciemny br您 i garnier 100% kolor ciemny fiolet. Fiolet mam zamiar na這篡 za p馧tora tygodnia bo mam wa積 imprez i tak bardzo chcia豉bym 瞠by mi wyszed ten wymarzony efekt...
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-26, 16:18   #1927
kasikaaaa81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆
Poniewa zakocha豉m si w tej fioletowej czerni kupi豉m dzisiaj sobie farbk na odrosty z palette ciemny br您 i garnier 100% kolor ciemny fiolet. Fiolet mam zamiar na這篡 za p馧tora tygodnia bo mam wa積 imprez i tak bardzo chcia豉bym 瞠by mi wyszed ten wymarzony efekt...
Jak juz sobie na這篡sz to prosimy o zdjecie
Stary 2009-01-26, 16:38   #1928
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Poka wiadomo嗆
Jak juz sobie na這篡sz to prosimy o zdjecie
b璠zie, b璠zie
cho熲y nic nie by這 wida
Stary 2009-01-26, 19:41   #1929
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
powodzenia i czekamy na efekt
Stary 2009-01-27, 08:29   #1930
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Cytat:
I s takie wi郾iowe

Czemu nie? Chocia na pocz徠ku radzi豉bym Ci u篡 np. ciemnego br您u Castinga - na pocz徠ku wychodzi czarny, ale jednak znacznie 豉twiej spiera si na odcie br您owy. B璠ziesz mia豉 wtedy takie wyj軼ie awaryjne na wypadek, gdyby nie spodoba豉 Ci si ta czer Ewentualnie np szamponu koloryzuj帷ego do ok 25 my firmy Marion ("Aksamitna czer"),tylko nie pr鏏uj palette!
Co do opinii niekt鏎ych wiza瘸nek, 輳 wygl康a豉by zbyt blado i czer przyt這czy豚y Toj bu嶔, to bierz je pod uwag, jednak nie uzale積iaj od nich swojej ostatecznej decyzji. Czasem ci篹ko przewidzie jak b璠zie wygl康a efekt ko鎍owy By taki przypadek dziewczyny na tym forum, kt鏎a z czerni chcia豉 przej嗆 na blond i wszyscy jej to odradzali, a ona jednak zaryzykowa豉 i wi瘯szo嗆 z nas by豉 naprawd pod wra瞠niem, bo w blondzie wygl康a豉 super - ta zmiana wysz豉 jej zdecydowanie na korzy嗆 A np ja mam bardzo jasn cer i farbuj na czarno i my郵, 瞠 nie jest 幢e Czer mo瞠 w takim zestawieniu da ciekawy efekt Zawsze mo積a przed eksperymentaln koloryzacj pobawi si troch zmian koloru w這s闚 w photoshopie, ale jednak na zdj璚iu to nie to samo
Stary 2009-01-27, 11:04   #1931
Jasminka238
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Zauwa篡豉m 瞠 wiele os鏏 twierdzi 瞠 ciemny br您 wychodzi na pocz徠ku czarny...Ja farbowa豉m ciemnym br您em castinga i nie wyszed czarny ale g喚boki br您 taki sam jak na opakowaniu Dlatego teraz zakupi豉m hebanow czer i p鎩dzie w ruch tu przed walentynkami
Jasminka238 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-27, 11:10   #1932
isKraMc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Hej Dziewczyny niewiem czy mnie pamietacie ,ale zdecydowalam sie wkoncu na czarne wloski i chcialabym zebyscie ocenily ,niestety nie mam narazie lepszego zdjecia

No i oczywiscie mma nadzieje ze moge smialo dolaczyc do czarnulek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (62,1 KB, 135 za豉dowa)

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-01-27 o 11:24
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-27, 11:44   #1933
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny niewiem czy mnie pamietacie ,ale zdecydowalam sie wkoncu na czarne wloski i chcialabym zebyscie ocenily ,niestety nie mam narazie lepszego zdjecia

鈍ietnie wygl康asz!

EDIT: ahh 鈍ietny ten kolorek... ale w 瘸dnym sklepie go jak na razie u siebie nie widzia豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 63a8f9e307f0bf4473c24dd4db17cebd.jpg (16,4 KB, 74 za豉dowa)

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2009-01-27 o 12:49
Stary 2009-01-27, 14:45   #1934
Lola20
Rozeznanie

Cytat:

Wygl康asz 郵icznie Chocia mnie osobi軼ie troszk bardziej podoba這 si w blond.Wygl康a豉 w nim bardzo m這dziutko i Twoje oczy stanowi造 pi瘯ny,wyra幡y akcent na tle ca貫j twarzy. W blondzie tak瞠 obj皻o嗆 w這s闚 wydaje si optycznie wi瘯sza ni w czerni. W czerni oczywi軼ie te wygl康asz super, wydaje mi si, 瞠 do nowego koloru w這sk闚 powinna teraz wypr鏏owa nowe kolory ubra i makija. Czer to zdecydowany kolor, kt鏎y mo瞠 znacznie odmieni nasz wizerunek, dlatego trzeba przygotowa si na drobn zmian naszych dotychczasowych przyzwyczaje,bo nie zawsze to co pasowa這 nam kiedy, b璠zie teraz wygl康a r闚nie korzystnie (i na odwr鏒 oczywi軼ie). Je郵i lubisz pastele i do czerwieni Ci nie przekonam, to polecam Ci biel, ecru, subtelne odcienie r騜u, lila,brzoskwiniowy i morskie zielenie. Czarne ubrania mo積a zestawia z innymi kolorystycznymi akcentami, 瞠by ca這嗆 nie prezentowa豉 si zbyt "smutno". Np. kolorowe korale, apaszki, bolerka etc. Twoje w這sy wygl康aj na bardzo zadbane, pi瘯nie b造szcz, wi璚 same w sobie stanowi ozdob twarzy Co do makija簑, to mo瞠 pomy郵 o delikatnym podkre郵eniu ust? Czer cz瘰to wymaga bardziej zdecydowanego podkre郵enia akcent闚 twarzy, 瞠by nie przyt這czy delikatnej buzi,a wydoby jej walory.Oczy masz bardzo wyraziste, wi璚 tego nie wymagaj, ale usta mog豉by np podkre郵i jakim pastelowym b造szczykiem czy pomadk-np. w kolorze jasnego, z這cistego koralu, pudrowego r騜u etc? Oczywi軼ie, nie musisz od razu wymienia ca貫j zawarto軼i kosmetyczki - wystarczy jaki uniwersalny, przydatny drobiazg. Na przyk豉d bardzo 豉dny, naturalny i twarzowy chyba dla ka盥ego typu urody kolor ma pomadka Rimmel lasting finish w kolorze 070 "Airy Fairy". Oczywi軼ie zrobisz co uwa瘸sz,bo to wszystko to tylko propozycje, bez kt鏎ych i tak przy Twoim typie urody spokojnie si obejdzie
Stary 2009-01-27, 16:19   #1935
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:

slicznie ci i w tym i w tym kolorku
Stary 2009-01-27, 22:44   #1936
kasikaaaa81
Raczkowanie

Cytat:

ζdnie wygl康asz a i c鏎eczka te 郵iczna
Stary 2009-01-28, 16:16   #1937
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Ja w豉snie nastepnym razem jak p鎩d do fryzjera, to zrobie sobie farb gorzk czekolad z dodatkiem czerni. To wyjdzie wtedy taki ciemny br您 czy co w tym stylu
Zreszt od czego s podk豉dy, 瞠by np. nie wygl康a zbyt blado
Bo ten kolor co mam,taki mahoniowy z dodatkiem czekolady szybko sie wyp逝kuje, bo mia豉m blond w這sy i to dlatego.
Tylko jak dbac o ciemne w這sy, 瞠by byly takie "leiste"? g豉dkie i b造szcz帷e?

Bo cz瘰to robia sie takie sianowate zauwa篡豉m;p

Dobrze,瞠 zrobi豉m si na ciemno bo w blond wygl康a豉m na 16 lat;p a mam 19, tak瞠 lepiej sie czuje w ciemnym
coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-28, 16:38   #1938
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w豉snie nastepnym razem jak p鎩d do fryzjera, to zrobie sobie farb gorzk czekolad z dodatkiem czerni. To wyjdzie wtedy taki ciemny br您 czy co w tym stylu
Zreszt od czego s podk豉dy, 瞠by np. nie wygl康a zbyt blado
Bo ten kolor co mam,taki mahoniowy z dodatkiem czekolady szybko sie wyp逝kuje, bo mia豉m blond w這sy i to dlatego.
Tylko jak dbac o ciemne w這sy, 瞠by byly takie "leiste"? g豉dkie i b造szcz帷e?

Bo cz瘰to robia sie takie sianowate zauwa篡豉m;p

Dobrze,瞠 zrobi豉m si na ciemno bo w blond wygl康a豉m na 16 lat;p a mam 19, tak瞠 lepiej sie czuje w ciemnym
po pierwsze- jedwab
niezast徙iony

no i od czasu do czasu prostownica
Stary 2009-01-29, 09:35   #1939
isKraMc
Raczkowanie

Dzieki dziewczyny Kochane jestescie.
Co do zmiany kolorow ,wlasnie sie do tego przekonuje ,zauwazylam ze pasuja mi calkiem inne kolorki niz kiedy mialam jasne wloski . Np teraz strasznie podobam sie sobie w zieleni ,turkusie w bardzo nasyconych odcieniach...do czerwnieni chyba ciezko mi sie bedzie przekonac ale zobaczymy :P
Wlosy mam zdrowe ale cieniutkie i wbrew temu co widac na zdjeciu(lepszego nie posiadam puki co) to stalo sie ich jakby wiecej po zmienie koloru na ciemny.

Nie potrafie sie tylko przekonac do intensywniejszej pomadki ,jakos sie dziwnie czuje wyrazistymi ustami ...ale mysle ze z czasem sie przelamie :P

Ja osobiscie uzywam serum na koncowki z avonu, jedwab jak kolezanka wyzej napisala jest niezastapiony przy czarnych wlosach czego nie uzywalam przy blondzie bo wlosy wydawaly mi sie wiecznie tluste . Pozatym raz na jakis czas Wax ,olej rycynowy lub nafta to dobrze wplywa na wloski.

Coolasana wiesz ja niewiem czym mi fryzjerka farbowala tak szczerze ale kolor mi wyszedl poprostu swietny ,i tez mialam rozjasniane wlosy. Poprosilam ja jedynie zeby kolor byl czarnyale bron boze nie granatowy i wyszedl mi taki intensywny azjatycki ciemny braz , wyglada jak czern ale jak pada swiatlo to przebija troche brazem ,jestem strasznie zadowolona z tego koloru ,ale nie mam pojecia jakiej farby uzyc zeby go niezabardzo zmienic a jedynie pofarbowac odrosty...Moze ktoras z was moze jakis fajny kolorek polecic ??

Musze ez przyznac ze w tej czerni czuje sie duzo bardziej pewna siebie i taka kobieca juz nie nastolatka tylko kobieta :P

Pozdrawiam was serdecznie !!!
Stary 2009-01-29, 13:37   #1940
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
po pierwsze- jedwab
niezast徙iony

no i od czasu do czasu prostownica
ja rowniez polecam jedwab !
Stary 2009-01-29, 14:27   #1941
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:

moim zdaniem czern pasuje Tobie idealnie

pamietam Twoje fotki w blond, nie pasowaly Ci tak jak ciemne, jestes Zima i powinnas sie trzymac "swoich" barw

gratuluje metamorfozy
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 09:43   #1942
isKraMc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
moim zdaniem czern pasuje Tobie idealnie

pamietam Twoje fotki w blond, nie pasowaly Ci tak jak ciemne, jestes Zima i powinnas sie trzymac "swoich" barw

gratuluje metamorfozy

Wlasnie moze bys mi podpowiedziala jaki mam typ urody i jak ja podkreslic ??

Dziekuje milo mi slyszec ze ta zmiana jest korzystna

Chodzi o to ze wam sie ta czern podoba i mowicie ze pasuje ale na metamorfozach to dziewczyny tak mie zjechaly ze masakra ,twierdza ze to wogole nie dla mnie noi teraz mam metlik w glowie. Prosze pomozcie

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-02-02 o 16:47
Stary 2009-02-05, 21:23   #1943
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Dziekuje milo mi slyszec ze ta zmiana jest korzystna

Chodzi o to ze wam sie ta czern podoba i mowicie ze pasuje ale na metamorfozach to dziewczyny tak mie zjechaly ze masakra ,twierdza ze to wogole nie dla mnie noi teraz mam metlik w glowie. Prosze pomozcie
Oczywi軼ie, 瞠 czer Ci pasuje i to kolor jak najbardziej dla Ciebie. ζdnie si komponuje z Twoim typem urody je郵i kto uwa瘸, 瞠 w blondzie by這 Ci lepiej, to jest to tylko jaka subiektywna opinia, natomiast obiektywnie czer nale篡 do "Twoich" kolor闚.
Mnie bardzo podoba豉s si w blondzie, ale w czerni r闚niez wygl康asz fantastycznie. Po prostu kolor w這s闚 zupe軟ie odmieni Tw鎩 wizerunek -wtedy by豉 tak s這dk dziewczyn, a teraz jeste taka drapie積a kobietka Nic dziwnego, 瞠 nowy wizerunek doda Ci pewno軼i siebie - na tak osob w豉郾ie teraz wygl康asz -kobieca i zdecydowana jeste te bardzo 豉dna, wi璚 spokojnie mo瞠sz odwa篡 si na tak radykaln zmian koloru Je郵i b璠ziesz mia豉 jakie nowe fotki, to zach璚am do podzielenia si z nami

Teraz mo瞠 kilka s堯w o moich do鈍iadczeniach z Feri L'Oreala Zafarbowa豉m "granatow czerni" jaki tydzie temu, ale z przykro軼i musz przyzna, 瞠 moje w這sy tak 鈔ednio reaguj na t farbk W這sy zaraz po farbowaniu by造 mi瘯kie i b造szcz帷e, granatowy po造sk, cho bardzo delikatny, to jednak by. Niestety ju na drugi dzie po myciu w這sy zrobi造 si znacznie bardziej matowe i pl帷z帷e si. Granatowy po造sk sie zmy, jest teraz lekko widoczny tylko w sztucznym 鈍ietle. Niestety tak pozosta這 do dzi - w這ski s lekko przesuszone i troch si pl帷z - zanim zaczne je my szamponem, musze na這篡 i wmasowac od篡wk. Farbka te do嗆 szybko si zmywa-kolor straci na intensywno軼i i mam wra瞠nie, 瞠 miejscami mam ju delikatne prze鈍ity poprzedniego koloru. Wszystko oczywi軼ie zale篡 od w這s闚, dlatego nie oceniam negatywnie tej farby. Moje w這sy np. zareagowa造 b.dobrze na Schwarzkopf Brillance, kt鏎a uchodzi za znacznie mniej delikatn farb od ferii.

"upolowa豉m" ostatnio w drogerii szampon koloryzuj帷y "Multi soft color" z Joanny. Kolor "aksamitna czer". To taka zwyk豉 czer, bez granatu, ale nie wiem czy robi mi to r騜nic, skoro w wi瘯szo軼i granatowych czerni, jakie dot康 u篡wa豉m, granat by tylko w nazwie Czy kt鏎a z Was mo瞠 farbowa豉 ju tym szamponem? Chcia豉m si zorientowa, czy nie ma on jakich "ciep造ch" np. czerwonkawych refleks闚, albo czy jest to typowa czer, a nie np.czer naturalna, czyli mocno ciemny br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg b53618bf3d99993d7ffac38652d058d9500x500.jpg (18,9 KB, 33 za豉dowa)
Stary 2009-02-06, 17:50   #1944
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Teraz mo瞠 kilka s堯w o moich do鈍iadczeniach z Feri L'Oreala Zafarbowa豉m "granatow czerni" jaki tydzie temu, ale z przykro軼i musz przyzna, 瞠 moje w這sy tak 鈔ednio reaguj na t farbk W這sy zaraz po farbowaniu by造 mi瘯kie i b造szcz帷e, granatowy po造sk, cho bardzo delikatny, to jednak by. Niestety ju na drugi dzie po myciu w這sy zrobi造 si znacznie bardziej matowe i pl帷z帷e si. Granatowy po造sk sie zmy, jest teraz lekko widoczny tylko w sztucznym 鈍ietle. Niestety tak pozosta這 do dzi - w這ski s lekko przesuszone i troch si pl帷z - zanim zaczne je my szamponem, musze na這篡 i wmasowac od篡wk. Farbka te do嗆 szybko si zmywa-kolor straci na intensywno軼i i mam wra瞠nie, 瞠 miejscami mam ju delikatne prze鈍ity poprzedniego koloru. Wszystko oczywi軼ie zale篡 od w這s闚, dlatego nie oceniam negatywnie tej farby. Moje w這sy np. zareagowa造 b.dobrze na Schwarzkopf Brillance, kt鏎a uchodzi za znacznie mniej delikatn farb od ferii.

"upolowa豉m" ostatnio w drogerii szampon koloryzuj帷y "Multi soft color" z Joanny. Kolor "aksamitna czer". To taka zwyk豉 czer, bez granatu, ale nie wiem czy robi mi to r騜nic, skoro w wi瘯szo軼i granatowych czerni, jakie dot康 u篡wa豉m, granat by tylko w nazwie Czy kt鏎a z Was mo瞠 farbowa豉 ju tym szamponem? Chcia豉m si zorientowa, czy nie ma on jakich "ciep造ch" np. czerwonkawych refleks闚, albo czy jest to typowa czer, a nie np.czer naturalna, czyli mocno ciemny br您
hmmm ja bym sie bala farbowac joanna
powodzenia mam nadzieje ze sie uda wszystko
napisz o efekcie
Stary 2009-02-07, 19:45   #1945
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
hmmm ja bym sie bala farbowac joanna
powodzenia mam nadzieje ze sie uda wszystko
napisz o efekcie
Ten szampon Joanny ma bardzo dobre recenzje - uchodzi za bardzo delikatny i nie zawiera amoniaku, wi璚 postanowi豉m zaryzykowa Farbowa b璠 dopiero za 2-3 tygodnie,ale na pewno po wszystkim powiadomi o efektach
Stary 2009-02-08, 14:12   #1946
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Ten szampon Joanny ma bardzo dobre recenzje - uchodzi za bardzo delikatny i nie zawiera amoniaku, wi璚 postanowi豉m zaryzykowa Farbowa b璠 dopiero za 2-3 tygodnie,ale na pewno po wszystkim powiadomi o efektach
dobrze b璠 czeka na efekt

ja szukam kolejny raz farby dla siebie i chyba wybior ponownie Ferie

farbowa豉m przed 鈍i皻ami i w這sy przyda這by si od鈍ie篡.
Stary 2009-02-08, 17:41   #1947
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja u篡wam tego szamponu i jestem bardzo zadowolona ma pi瘯ny odcie czerni bez czerwonych refleks闚 i nie wygl康a sztucznie polecam
Stary 2009-02-08, 20:34   #1948
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Ja u篡wam tego szamponu i jestem bardzo zadowolona ma pi瘯ny odcie czerni bez czerwonych refleks闚 i nie wygl康a sztucznie polecam
a jak jest z farbami?
Stary 2009-02-08, 23:07   #1949
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
a jak jest z farbami?

Farby te s dobre moja mama u篡wa i jest zadowolona ale ja osobi軼ie wol szampon bo jest delikatniejszy
Stary 2009-02-08, 23:15   #1950
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯uj

Strippi, ja r闚nie s造sza豉m, 瞠 farby Multi Color Cream z Joanny s dobre Ale nigdy ich nie u篡wa豉m. Za to u篡wa豉m szamponetek Joanny do 8 my Multi color effect i s naprawd 鈍ietne Chyba najlepsze z szamponetek w saszetkach jakich kiedykolwiek u篡wa豉m. Mo瞠 i faktycznie nie nadaj si do bardziej radykalnej zmiany koloru, bo po prostu nie "chwytaj" odpowiednio intensywnie, ale wiadomo, 瞠 瘸dna szamponetka cud闚 nie zdzia豉 i nadaje si g堯wnie do od鈍ie瞠nia i o篡wienia koloru w這s闚

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.