Czarnow這se;) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-09, 10:22   #1951
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664
Question Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
a jak jest z farbami?
STRIPPI mam do Ciebie pro軸 jako "do鈍iadczonej" czarnulki
Od lat maluj sie ciemnymi br您ami,kt鏎e nomen omen wygl康aj z pocz徠kowego farbowania jak czarne.I tu zachcia這 mi si czarnego w pe軟ym s這wa tego znaczeniu.Czytam,瞠 plecasz FERI? Ja raczej preferuj czarny bez odcieni,cho sama nie wiem
JA RADZISZ czym na pierwszy raz si farbn望,bo mnie kusi bardzoooo?
Stary 2009-02-09, 10:46   #1952
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka wiadomo嗆
Od lat maluj sie ciemnymi br您ami,kt鏎e nomen omen wygl康aj z pocz徠kowego farbowania jak czarne.I tu zachcia這 mi si czarnego w pe軟ym s這wa tego znaczeniu.Czytam,瞠 plecasz FERI? Ja raczej preferuj czarny bez odcieni,cho sama nie wiem
Ja w prawdzie Strippi nie jestem, ale si wtr帷e Je郵i nie farbowa豉 jeszcze nigdy na czer, a preferujesz tak bez odcieni, to mo瞠 na pocz徠ek warto u篡 "hebanowej czerni" Casting Creme Gloss z L'Oreala? Albo w豉郾ie "aksamitnej czerni" Joanny, o kt鏎ej wcze郾iej wspomnia豉m? Zawsze istnieje ryzyko, 瞠 nie spodobasz si sobie w klasycznej czerni, a wbrew pozorom z w這s闚 farbowanych trwa陰 farb na czarno, nie zawsze 豉two jest wr鏂i nawet do ciemnego br您u.Cz瘰to kiedy zobaczymy si w czerni, nawet po latach farbowania na ciemny br您, to jest to du瞠 zaskoczenie. Ja r闚nie farbowa豉m na ciemny br您 i g這w bym wtedy da豉, 瞠 moje w這sy wygl康aj jak czarne, dop鏦i naprawde nie zafarbowa豉m na czarno - wydawa這 mi si, 瞠 jak to zrobi, to nie b璠zie wielkiej r騜nicy, a tu zaskoczenie Czer potrafi naprawd nada twarzy zupe軟ie innego wyrazu, wyostrzy, b康z "przyt這czy" jej rysy, och這dzi cer i sprawi, 瞠 b璠zie wydawa si bledsza, uwydatni since pod oczkami itp To wspania造 kolor, ale najwa積iejsze to czu si w nim dobrze, dlatego wi璚 na pocz徠ek poleci豉bym Ci koloryzacj p馧trwa陰 (do ok 28 my) Pozdrawiam i 篡cz powodzenia
Stary 2009-02-09, 10:53   #1953
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Strippi, ja r闚nie s造sza豉m, 瞠 farby Multi Color Cream z Joanny s dobre Ale nigdy ich nie u篡wa豉m. Za to u篡wa豉m szamponetek Joanny do 8 my Multi color effect i s naprawd 鈍ietne Chyba najlepsze z szamponetek w saszetkach jakich kiedykolwiek u篡wa豉m. Mo瞠 i faktycznie nie nadaj si do bardziej radykalnej zmiany koloru, bo po prostu nie "chwytaj" odpowiednio intensywnie, ale wiadomo, 瞠 瘸dna szamponetka cud闚 nie zdzia豉 i nadaje si g堯wnie do od鈍ie瞠nia i o篡wienia koloru w這s闚
hmmm normalnie da造軼ie mi do my郵enia laski musz i嗆 zobaczy jakie maj czernie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
Farby te s dobre moja mama u篡wa i jest zadowolona ale ja osobi軼ie wol szampon bo jest delikatniejszy
no to faktycznie mo瞠 warto zakupi....bo jedna z Loreala 25z..a ja musz 2 kupowa...wi璚 50z za farbowanie...
a Joanna ta雟za
ja kiedy rozja郾ia豉m Joann ( za czas闚 blondynki ) to mi popali豉 w這sy...wi璚 mam lekkie obawy.

Cytat:
We sobie hebanow czer z Castinga szybciej si sp逝kuje i b璠ziesz w "razie czego" mog豉 powr鏂i po pewnym czasie do br您u.
Stary 2009-02-09, 10:54   #1954
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664
Talking Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Ja w prawdzie Strippi nie jestem, ale si wtr帷e Je郵i nie farbowa豉 jeszcze nigdy na czer, a preferujesz tak bez odcieni, to mo瞠 na pocz徠ek warto u篡 "hebanowej czerni" Casting Creme Gloss z L'Oreala? Albo w豉郾ie "aksamitnej czerni" Joanny, o kt鏎ej wcze郾iej wspomnia豉m? Zawsze istnieje ryzyko, 瞠 nie spodobasz si sobie w klasycznej czerni, a wbrew pozorom z w這s闚 farbowanych trwa陰 farb na czarno, nie zawsze 豉two jest wr鏂i nawet do ciemnego br您u.Cz瘰to kiedy zobaczymy si w czerni, nawet po latach farbowania na ciemny br您, to jest to du瞠 zaskoczenie. Ja r闚nie farbowa豉m na ciemny br您 i g這w bym wtedy da豉, 瞠 moje w這sy wygl康aj jak czarne, dop鏦i naprawde nie zafarbowa豉m na czarno - wydawa這 mi si, 瞠 jak to zrobi, to nie b璠zie wielkiej r騜nicy, a tu zaskoczenie Czer potrafi naprawd nada twarzy zupe軟ie innego wyrazu, wyostrzy, b康z "przyt這czy" jej rysy, och這dzi cer i sprawi, 瞠 b璠zie wydawa si bledsza, uwydatni since pod oczkami itp To wspania造 kolor, ale najwa積iejsze to czu si w nim dobrze, dlatego wi璚 na pocz徠ek poleci豉bym Ci koloryzacj p馧trwa陰 (do ok 28 my) Pozdrawiam i 篡cz powodzenia
Niezmiernie dzi瘯uj Ci za wypowiedz
Po prostu napisa豉 mi wszystko to czego sie obawiam i oczekuj Tak to prawda,瞠 farbuj帷 ciemnymi br您ami wydawa這 mi si,瞠 mam czarne ale jednak chyba nie do ko鎍a...
Farbowa豉m wielokrotnie ciemnym br您em z Castinga i by豉m bardzo zadowolona I chyba na dobry poczatek b璠zie ten CASTING w razie w
Czy ta "aksamitna czer" Joanny wychodzi bardzo ciemna?
Stary 2009-02-09, 12:31   #1955
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Po prostu napisa豉 mi wszystko to czego sie obawiam i oczekuj Tak to prawda,瞠 farbuj帷 ciemnymi br您ami wydawa這 mi si,瞠 mam czarne ale jednak chyba nie do ko鎍a...
Farbowa豉m wielokrotnie ciemnym br您em z Castinga i by豉m bardzo zadowolona I chyba na dobry poczatek b璠zie ten CASTING w razie w
ja nie farbowalam z joanny jeszcze ale podobno wychodzi ladna naturalna czern
Stary 2009-02-09, 13:05   #1956
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
no to faktycznie mo瞠 warto zakupi....bo jedna z Loreala 25z..a ja musz 2 kupowa...wi璚 50z za farbowanie...
a Joanna ta雟za
ja kiedy rozja郾ia豉m Joann ( za czas闚 blondynki ) to mi popali豉 w這sy...wi璚 mam lekkie obawy.

Rozja郾iaczy z Joanny nie polecam bo strasznie niszczy i pali w這sy ale farby i szampony jak najbardziej

Cytat:
Tak ma pi瘯ny odcie g喚bokiej czerni i wygl康a naturalnie jak dla mnie idealny

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-02-09 o 13:09
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-09, 14:59   #1957
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Rozja郾iaczy z Joanny nie polecam bo strasznie niszczy i pali w這sy ale farby i szampony jak najbardziej

ide sie dzis rozejrzec
Stary 2009-02-09, 16:13   #1958
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
ide sie dzis rozejrzec

Ja te dzi id po ten szampon bo ju odrosty si pojawi造
Stary 2009-02-10, 11:36   #1959
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Ja te dzi id po ten szampon bo ju odrosty si pojawi造
a ja ostatnio farbowa豉m w這sy na 鈍i皻a najwy窺za pora na od鈍ie瞠nie koloru bo pokazuj mi si br您owe w這sy ju
Stary 2009-02-10, 12:44   #1960
isKraMc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Czesc kochane ,dodaje kilka zdjec ;P zeby sie pochwalic :P:P

W sumie jestem zadowolona z tych moich czarnych kudelkow :P Sa takie sliczne !!!
TYlko jeszcze nie bardzo wiem jak sie do nich malowac ale juz mi idzie coraz lepiej.

Wstawiam podobne foteczki ale w roznych kolorkach bluzek ,moze ktos mi powie jakie najbardziej mi pasuja .

Caluski dla was

No i czekam na wasze opinie :P

Chcialabym zebyscie mi polecily jakies fajne srodki do pielegnacji ciemnych wlosow. uzywam olejek rycynowy ,nefte,waxa...ale moze na codzien jakies sklepowe odzywki sa fajne ??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,8 KB, 105 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (40,6 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (42,5 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (46,5 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (48,9 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (39,6 KB, 55 za豉dowa)

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-02-10 o 13:27
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-10, 13:27   #1961
Lola20
Rozeznanie

IsKraMc-O, ju doda豉 foteczki przed chwil wypowiedzia豉m si w Twoim temacie na metamorfozach, ale i tak si powt鏎ze wygl康asz 郵icznie Bardzo Ci pasuje taki g喚boki, ciemny kolor - jest oryginalny i bardzo podkre郵a i o篡wia Twoj urod Jak farbk robi豉?

Cytat:
Nie ma za co, ciesz si, 瞠 mog豉m pom鏂 Ja b璠e robi aksamitn czerni Joanny za jakie 2 tygodnie i na pewno wrzuc fotki, 瞠by軼ie mog造 zobaczy efekt

Strippi -zgadzam si, rozja郾iacz z Joanny akurat jest niewypa貫m kosmetycznym, ale ka盥ej firmie zdarzaj si czasem takie wpadki, chocia kiedy si tak na czym zawiedziemy, to trudno nam si potem przekona do tej firmy. Ale chyba jednak warto O szamponach, szamponetkach i farbach s造sza豉m bardzo pozytywne opinie Z tym, 瞠 nie wiem czy w gamie czerni Joanny dostaniesz "granatow czer". Wydaje mi si, 瞠 jest niestety tylko taka zwyk豉 - pono kiedy produkowali granatow czer w豉郾ie z tych szampon闚 multi soft color, ale potem zast徙ili j t "aksamitn czerni". Podobno tez szampon jest trwa造 i nie spiera si z w這s闚 w przeci庵u kilku pierwszych my Ale warto si rozejrze - mo瞠 akurat znajdziesz co dla siebie

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-10 o 13:35
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-10, 13:37   #1962
isKraMc
Raczkowanie

Niestety nie mam pojecia co to byla za farba, ale wloski nie sa calkiem czarne sa maja odcien bardzo glebokiego ciemnego brazu.
Prosilam fryzjerke zeby byly czarne ale nie granatowe. Niestety nie jestem nawet w stanie sie teraz dowiedziec jaka to byla farba bo wloski farbowalam w polsce a teraz jestem w szwecji

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
Stary 2009-02-10, 14:09   #1963
Lola20
Rozeznanie

Nic nie szkodzi, pyta豉m tylko tak z ciekawo軼i - wprawdzie ja jestem raczej zwolenniczk granatowych czerni, ale Tw鎩 kolorek jest rewelacyjny Bardzo korzystna metamorfoza
Stary 2009-02-10, 14:10   #1964
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka wiadomo嗆
Czesc kochane ,dodaje kilka zdjec ;P zeby sie pochwalic :P:P

W sumie jestem zadowolona z tych moich czarnych kudelkow :P Sa takie sliczne !!!
TYlko jeszcze nie bardzo wiem jak sie do nich malowac ale juz mi idzie coraz lepiej.

Wstawiam podobne foteczki ale w roznych kolorkach bluzek ,moze ktos mi powie jakie najbardziej mi pasuja .

Caluski dla was

No i czekam na wasze opinie :P
niebieska bluzeczka bosko
w czerwonej zrob jeszcze

jedwab ja uzywam

Cytat:

Strippi -zgadzam si, rozja郾iacz z Joanny akurat jest niewypa貫m kosmetycznym, ale ka盥ej firmie zdarzaj si czasem takie wpadki, chocia kiedy si tak na czym zawiedziemy, to trudno nam si potem przekona do tej firmy. Ale chyba jednak warto O szamponach, szamponetkach i farbach s造sza豉m bardzo pozytywne opinie Z tym, 瞠 nie wiem czy w gamie czerni Joanny dostaniesz "granatow czer". Wydaje mi si, 瞠 jest niestety tylko taka zwyk豉 - pono kiedy produkowali granatow czer w豉郾ie z tych szampon闚 multi soft color, ale potem zast徙ili j t "aksamitn czerni". Podobno tez szampon jest trwa造 i nie spiera si z w這s闚 w przeci庵u kilku pierwszych my Ale warto si rozejrze - mo瞠 akurat znajdziesz co dla siebie
no i dzisiaj zajrze do rosmanna moze cos znajde dla siebie
Stary 2009-02-11, 17:41   #1965
isKraMc
Raczkowanie

Cytat:
Nic nie szkodzi, pyta豉m tylko tak z ciekawo軼i - wprawdzie ja jestem raczej zwolenniczk granatowych czerni, ale Tw鎩 kolorek jest rewelacyjny Bardzo korzystna metamorfoza
Dziekuje ja tez sie dobrze czuje w tym kolorku

Zdjecie w czerwonej zrobi ei wstawie jakos pod koniec tygodnia ..

Stary 2009-02-11, 17:47   #1966
shineE
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 557
GG do shineE
Dot.: Czarnow這se:)

Nadchodzi kolejna czarnula

W這sy farbuj lond, myj w szamponie palmolive do wlos闚 farbowanych, za nak豉dam od篡wk timotei- r闚nie do w這s闚 farbowanych. Po ka盥ym myciu stosuj jedwab joanny (wspania造 produkt), 2 razy w tygodniu mask kallos latte (15minutek)

M鎩 naturalny kolor to ciemny br您.

shineE jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 20:15   #1967
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

ja jednak po wszelkich namyslach zostalam znowu czarna :P spodobalo mi sie, jak wzielam aksamitna czern z Joanny szampon oczywiscie
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 21:35   #1968
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

pochwal si fotk

witam now czarnulk
Stary 2009-02-11, 23:33   #1969
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
ja jednak po wszelkich namyslach zostalam znowu czarna :P spodobalo mi sie, jak wzielam aksamitna czern z Joanny szampon oczywiscie
I jak efekty? Podobnie jak Strippi by豉bym bardzo zainteresowana fotk 奸icznie Ci by這 w czerni, wi璚 wygl康asz na pewno bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez shineE
]
Nadchodzi kolejna czarnula

W這sy farbuj lond, myj w szamponie palmolive do wlos闚 farbowanych, za nak豉dam od篡wk timotei- r闚nie do w這s闚 farbowanych. Po ka盥ym myciu stosuj jedwab joanny (wspania造 produkt), 2 razy w tygodniu mask kallos latte (15minutek)

M鎩 naturalny kolor to ciemny br您.
Witamy
Ja piel璕nuje kosmetykami z czerwonej linii Elseve do w這s闚 farbowanych
Najpierw nak豉dam od篡wk i wmasowuje j w ca貫 w這sy jak szampon, potem sp逝kuje - w這sy robi si od razu g豉dsze.Potem nak豉dam szampon (czasami myj nim 2 razy), sp逝kuj i znowu nak豉dam od篡wk na ok 2 minuty Mi to pomaga - w這sy s po tym naprawde bardziej mi瘯kie, mi貫 w dotyku i od篡wione. Potem na konc闚ki osuszonych r璚znikiem w這s闚 nak豉dam jedwab do w這s闚 farbowanych lub zniszczonych firmy Tanita (dost瘼ny w drogeriach Natura), czasem te stosuj jakie od篡wki bez sp逝kiwania Na zmian z produktami linii elseve stosuje szampon pantene intensywna regeneracja do w這s闚 suchych i zniszczonych i niebiesk maseczk Dove Theraphy do w這s闚 suchych i zniszczonych (mam cienkie i podatne na zniszczenia w這sy, wi璚 musze szczeg鏊nie je chroni) No i ok 2 razy w tygodniu nak豉dam na w這sy jakie domowe mikstury z 鄴速ka, miodu, oliwy z oliwek etc
Stary 2009-02-11, 23:59   #1970
P-o-n-y
Zakorzenienie

a postaram sie wrzucic zdjecie chwilka

prosze bardzo, zdjecia

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2010-02-01 o 17:08
Stary 2009-02-12, 14:39   #1971
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

豉dnie Ci w czerni i jak 豉dnie pasuje do niebieskiej bluzeczki )
Stary 2009-02-12, 17:27   #1972
isKraMc
Raczkowanie

Cytat:
豉dnie Ci w czerni i jak 豉dnie pasuje do niebieskiej bluzeczki )
Zgadzam sie bardzo ladnie to wyglada

Stary 2009-02-12, 18:09   #1973
TwoStarsInTheSky
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

Cze嗆 dziewczyny
Przefarbowa豉m si dzisiaj z bardzo ciemnego br您u na czarny (w sumie nie widz 瘸dnej zmiany) Castingiem "Granatowa Czer". Owszem kolor by granatowy ale tylko w czasie farbowania i na odrostach (naturalnie jestem niestety blondynk).
W zwi您ku z tym chcia豉bym zapyta jakich farb u篡wacie 瞠by faktycznie w這sy mia造 granatowy b造sk? Bardziej chodzi mi o profesjonalne farby ni "zwyk貫".
the warmth of your lips on my cheek,
the touch of your fingers on my skin,
and the feel of your heart beating with mine...
TwoStarsInTheSky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-12, 23:47   #1974
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

Niedawno farbowa豉m Granatow Czerni Casting'a. Pierwotnie wydawa這 mi si, 瞠 granat w og鏊e nie "chwyci", ale ogl康aj帷 niedawno w這sy zauwa篡豉m co zabawnego. Ot騜 mam troch bia造ch w這s闚 i tam gdzie by造 odrosty (czyli w這sy nie by造 wcze郾iej farbowane - normalnie u篡wam hebanowej czerni) te bia貫 w這sy ufarbowa造 si na kobaltowo, natomiast reszta w這s闚 na czarno. Jak b璠 mia豉 du穎 wi璚ej tych bia造ch to zdecydowanie przerzuc si na Granatow Czer. Efekt jest naprawd piorunuj帷y. Teraz jest ich zdecydowanie za ma這, 瞠by by這 to widoczne, poza tym tam gdzie by造 wcze郾iej farbowane ufarbowa造 si na czarno. Nie wiem czy mo積a uzyska taki efekt na siwych w這sach (szarych tudzie srebrnych).
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 00:00   #1975
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 433

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
a postaram sie wrzucic zdjecie chwilka

prosze bardzo, zdjecia
ja tu tak przypadek,dzie dobry bo te w sumie czarna jestem i zaciekawi mnie w徠ek
i musz stwierdzi kochana Pony 瞠 郵icznie Ci w tym kolorze.. zdrowe w這ski pi瘯nie si prezentuj

wdowa_po_leninie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 00:21   #1976
P-o-n-y
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Poka wiadomo嗆
ja tu tak przypadek,dzie dobry bo te w sumie czarna jestem i zaciekawi mnie w徠ek
i musz stwierdzi kochana Pony 瞠 郵icznie Ci w tym kolorze.. zdrowe w這ski pi瘯nie si prezentuj
a dziekuje, dziekuje!
taaa, tak sie blyszcz, bo swierzo po farbowaniu byly :P
Stary 2009-02-13, 12:19   #1977
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

a ja ju w nast瘼nym tygodniu farbuj w這sk...
i chyba to b璠zie joanna
Stary 2009-02-13, 13:57   #1978
Cosmaaaaaaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 912
Wpisy w blogu: 6

Hej Czarnulki
Ja jakies 2 miesiace temu farbnelam sie na czarno.Podobam sie sobie w tym kolorze, ale mam slabe i cienkie wloski... Pierwsze farbowanie bylo trwala farba, potem uzywalam szamponu kol.

Ostatnio uzylam Schwarzkopfa naturalna czern na 24 mycia. I tu klaps :/ Cala skora glowy jest czarna, przy czole tez i bardzo to widac :/ Podzialalo na mnie jak zwykla farba, mocno doczernilo ten kolor, a ze skory nie moge tego zmyc nadal ...
Moze uzywalyscie tez tego szamponiku? Miala ktoras podobnie?

Poza tym zastanawiam sie czy np po samych szamponach jak sie stosuje (dajmy na to ze farbowane farba juz odrosty i scielam ) ciezko jest potem zmienic kolor?

Nastepnym razem chyba skusze sie na ta joanne
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 13:57   #1979
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
a ja ju w nast瘼nym tygodniu farbuj w這sk...
i chyba to b璠zie joanna

A ja dzi szamponem z Joanny
Stary 2009-02-13, 18:31   #1980
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Do陰czam do Was czarnulki
Dzisiaj zafarbowa豉m swoje wi郾iowe w這sy na czekolade z czerni.
Tak瞠 wysz造 czarne;p

Dziwnie si troszk czuj, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Jakie kolory pasuj do czarnych w這s闚?

My郵a豉m, 瞠 czerwona b造szczyk do ciemnych w這s闚 to dobry pomys, ale kiedy tak zrobi豉m-okaza這, 瞠 si 瞠 jednak nie;D

Ehh;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Nowy folder.jpg (42,0 KB, 152 za豉dowa)
coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.