Czarnow這se;) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-13, 18:41   #1981
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570
Dot.: Czarnow這se;)

Ja scyka豉m z tym czarnym fioletem ostatnio ale tak si zastanawiam czy nie zrobi sobie w ten weekend...
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 19:28   #1982
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆
Do陰czam do Was czarnulki
Dzisiaj zafarbowa豉m swoje wi郾iowe w這sy na czekolade z czerni.
Tak瞠 wysz造 czarne;p

Dziwnie si troszk czuj, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Jakie kolory pasuj do czarnych w這s闚?

My郵a豉m, 瞠 czerwona b造szczyk do ciemnych w這s闚 to dobry pomys, ale kiedy tak zrobi豉m-okaza這, 瞠 si 瞠 jednak nie;D

Ehh;p
郵icznie A je郵i chodzi o kolorki ubra i makija簑, to wyszytko zalezy od tego jak masz cer itp .Zwykle w takim doborze barw pomaga nam okre郵enie naszego typu kolorystycznego Ja juz widz, 瞠 w niebieskim Ci 鈍ietnie Czerwony kolor ubra te by豚y dobry, podobnie biel i czer. Mozesz te spr鏏owa z odcieniami morskiej zieleni. Cytrynowy 鄴lty powinien wygl康ac korzystnie, zw豉szcza je郵i masz do嗆 郾iad cer. Wydaje mi si, 瞠 wygl康a豉by super tez we wszystkich fioletach - od lila, a po ciemniejsz 郵iwk. Jesli masz 郾iad cer to takze w kolorze 這sosiowym i brzoskwini Co do ust, to nie ka盥emu jednakowo pasuje czerwony kolor szminki/b造szczyka, ale wbrew pozorom, czerwie te ma bardzo wiele odcieni i r騜e tonacje (ch這dna, ciep豉). Dla ka盥ej kobiety znajdzie si odpowiedni odcie(dopasowany do jej typu urody, cery, odcienia z瑿闚), w kt鏎ym b璠zie wygl康ac korzystnie - wyb鏎 jest naprawd du篡 - od wyzywaj帷ych "stra瘸ckich" czerwieni, przez ciep貫 ceglaste, wpadaj帷e w oran, subtelne malinowe, burgund, kolor czerwonego wina...je郵i dobrze Ci w ch這dnych kolorach to wybierz czerwien wpadaj帷a w r霩.Oczywicie nie ka盥y czuje si dobrze w czerwieniach, je郵i Ty nalezysz to takich os鏏, to postaw na delikatny r騜, jaki masz na fotce - wygl康a bardzo dobrze W bardzo uniwersalnym bezowym, lekko pudrowym r騜u te wygl康a豉by korzystnie - to naturalny,nienachalny odcie Je郵i przy swoich niebieskich oczkach masz jasn cer i lubisz zaszale z kolorem, to smia這 mo瞠sz spr鏏owac malowa si szmink lub b造szczykiem w intensywnym, r霩owym kolorze fuksji.Je郵i jeste typem urody ciep造m, dodatkowo mo瞠sz wybiera odcienie brzoskwiniowe ze z這tym po造skiem i r霩owe z domieszk brzoskwinki Je郵i Twoja uroda jest ch這dna, to postaw na odcienie ze srebrnym b康z lekko b喚kitnym po造skiem, nie z豉mane 瘸dna ciep陰 domieszk kolorystyczn.

Diamentowa - je郵i si zdecydujesz, to daj potem zna jak posz這 - wydaje si, 瞠 to bardzo oryginalny odcie czerni Trzymam kciuki, 瞠by wysz這 super
Stary 2009-02-13, 22:20   #1983
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆
Do陰czam do Was czarnulki
Dzisiaj zafarbowa豉m swoje wi郾iowe w這sy na czekolade z czerni.
Tak瞠 wysz造 czarne;p

Dziwnie si troszk czuj, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Jakie kolory pasuj do czarnych w這s闚?

My郵a豉m, 瞠 czerwona b造szczyk do ciemnych w這s闚 to dobry pomys, ale kiedy tak zrobi豉m-okaza這, 瞠 si 瞠 jednak nie;D

Ehh;p

wygl康asz cudownie !!
witaj z nami
Stary 2009-02-14, 10:06   #1984
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

JA mam do Was szanownych czarnych Pan pytanie

Mam wlosy farbowane kasztanowe(ogolnie swoj kolor tez braz)
Czy da sie zrobic czarne wlosy na przyklad na miesiac?
Bo slyszalam ze czarny sie nie spiera
Kolezanki (tez brazowe wlosy) zrobily szamponetkami na kilka myc i nie zeszlo.
A ja bym chciala jednak wrocic do brazu(bez rozjasniania u fryzjera bo wiem ze to niszczy)
Mam obecnie 2 czarne pasemka(podoba mi sie) i przy kazdym farbowaniu na braz one nadal sa czarne i sie nie spieraja

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2009-02-14 o 10:11
ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-14, 10:21   #1985
MarTa51115
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115

Do陰czam do was dziewczynki.
Farbuje na hebanowy br您 i mam czarny z po造skiem br您owego.
Stary 2009-02-14, 10:28   #1986
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
JA mam do Was szanownych czarnych Pan pytanie

Mam wlosy farbowane kasztanowe(ogolnie swoj kolor tez braz)
Czy da sie zrobic czarne wlosy na przyklad na miesiac?
Bo slyszalam ze czarny sie nie spiera
Kolezanki (tez brazowe wlosy) zrobily szamponetkami na kilka myc i nie zeszlo.
A ja bym chciala jednak wrocic do brazu(bez rozjasniania u fryzjera bo wiem ze to niszczy)
Mam obecnie 2 czarne pasemka(podoba mi sie) i przy kazdym farbowaniu na braz one nadal sa czarne i sie nie spieraja
Powiem Ci tak- robi豉m kiedy za czas闚 br您owych w這s闚 szamponetk na 6-8 my granatowa czer (bo zdaje mi si tylko takie s dost瘼ne) i wyszed mi dziwny, nijaki br您. Zmy si, aczkolwiek z czerni mia niewiele wsp鏊nego. Co do szamponetek 24 mycia- wiele z nich si naprawd nie zmywa. U篡wa豉m kiedy szamponetki granatowa czer z palette (akurat nie mam zastrze瞠 co do tej firmy) i trzyma豉 mi o wiele d逝瞠j ni np. trwa豉 farba z garniera. Wi璚 nie radz ryzykowa, czer jest super ale tylko gdy jest to przemy郵ana decyzja na raczej d逝窺zy czas. Bo wychodzenie z czerni to tragedia (raz ju to przechodzi豉m, a i tak do niej wr鏂i豉m i nie zamierzam tego zmienia ).
Stary 2009-02-14, 11:44   #1987
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆
Powiem Ci tak- robi豉m kiedy za czas闚 br您owych w這s闚 szamponetk na 6-8 my granatowa czer (bo zdaje mi si tylko takie s dost瘼ne) i wyszed mi dziwny, nijaki br您. Zmy si, aczkolwiek z czerni mia niewiele wsp鏊nego. Co do szamponetek 24 mycia- wiele z nich si naprawd nie zmywa. U篡wa豉m kiedy szamponetki granatowa czer z palette (akurat nie mam zastrze瞠 co do tej firmy) i trzyma豉 mi o wiele d逝瞠j ni np. trwa豉 farba z garniera. Wi璚 nie radz ryzykowa, czer jest super ale tylko gdy jest to przemy郵ana decyzja na raczej d逝窺zy czas. Bo wychodzenie z czerni to tragedia (raz ju to przechodzi豉m, a i tak do niej wr鏂i豉m i nie zamierzam tego zmienia ).
Kurcze to nie bardzo mozna farbowac na czern jesli chce sie krotko
Kolezanki porobily szamponetkami Palette(granatowa czern) i juz ponad miesiac sa czarne a czesto myja i juz zaczyna byc widac odrosty i robia od nowa..aczkolwiek chcialyby wrocic do brazu

Stary 2009-02-15, 00:30   #1988
Lola20
Rozeznanie

Dziewczyny, wiecie mo瞠 jak to w ko鎍u jest z t "hebanow czerni" Castinga?
Musze przyzna, 瞠 zastanawiam si nad zakupem w niedalekiej przysz這軼i tego kolorku, ale troche si boj. Wg L'Oreala to "czarna" czer bez refleks闚 z czystym, srebrnym po造skiem. Na opakowaniu w sumie chyba na tak wygl康a - ale spotka豉m si z r騜nymi recenzjami na jej temat - jedni twierdzili,瞠 to czer wpadaj帷a w ciemny br您, inni, 瞠 to najciemniejsza ; "najczarniejsza" z czerni L'Oreala, jeszcze inni, 瞠 to taka "ciep豉" czer z czerwonkawymi refleksami(takie co sugeruje r闚nie zdj璚ia z gamy kolorystycznej castinga na na http://lorealparis.pl/minisites/casting/ cho fotka na opakowaniu farby juz nie ma tego efektu). Najbardziej si boj w豉郾ie tego ostatniego, bo preferuje czernie granatowe lub czyste, ale nigdy w 篡ciu z ciep造m refleksem Raz si na tak skusi豉m(to by w豉軼iwie ciemny br您, ale wyszed jak czarny z czerwon po鈍iat) i efekt bardzo mi nie odpowiada Widzia豉m hebanow czer castinga na zdj璚iu jednej Wiza瘸nki w w徠ku "metamorfoz" i by豉m zachwycona, ale jak wiadomo, fotki czasem przek豉muj nieco rzeczywisty wygl康 koloru. Bardzo bym Was prosi豉 o rozwianie w徠pliwo軼i - zalezy mi na prawdziwej, g喚bokiej czerni (nie ciemnym br您ie) bez 瘸dnych ciep造ch akcent闚 i nie chcia豉bym si naci望
Pozdrawiam

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-15 o 06:08
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-15, 01:15   #1989
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

uuuu, u mnie po Joannie "aksamitna czern" pokazaly sie brazowe reflesy, po 4. myciu O_o
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-15, 12:14   #1990
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
uuuu, u mnie po Joannie "aksamitna czern" pokazaly sie brazowe reflesy, po 4. myciu O_o

Po 4 myciu szybko ja nie mam takiego problemu a br您owe refleksy czyli m鎩 naturalny kolor pojawia mi si dopiero po 24 myciach ale to normalne bo szampon si wyp逝kuje.
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-15, 12:26   #1991
P-o-n-y
Zakorzenienie

no wlasnie, strasznie szybko... co ciekawe, przy szamponetce z joanny tam do 8 myc nie mialam takich przebojow
Stary 2009-02-15, 19:09   #1992
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
no wlasnie, strasznie szybko... co ciekawe, przy szamponetce z joanny tam do 8 myc nie mialam takich przebojow
No w豉郾ie, dziwna sprawa z tego co wiem, niekt鏎e dziewczyny nawet troch narzeka造 na ten szampon, 瞠 jest zbyt trwa造 i utrzymuje si za d逝go Niemam poj璚ia czemu w Twoim przypadku by這 inaczej - widocznie wszystko zalezy od w這s闚 - to, co sprawdza si u jednych dziewczyn, mo瞠 zawodzi u innych. Ja np znam osoby, kt鏎ym dobrze s逝膨 farby Palette, a farbuj nimi od d逝窺zego czasu

A co do tej "hebanowej czerni" Castinga, to chyba jednak sobie odpuszcz - zbyt wiele opinii si naczyta豉m, 瞠 to "ciep豉 czer" z po造skiem ciemnego br您u (i na taki te si wyp逝kuj帷a) - jako nie przekonuje mnie ten efekt, bo chcia豉bym naprawd intensywnej i i g喚bokiej ch這dnej czerni Z koloru jaki da豉 mi "Granatowa czer" Ferii jestem zadowolona - w sztucznym 鈍ietle rzeczywi軼ie wida ten niebieskawy po造sk. Przy odpowiedniej piel璕nacji zyskuj 豉dny blask.Nie wykluczam, 瞠 kiedy do niej wr鏂e, ale wcze郾iej jeszcze przetestuj granatow czer z garnier 100% color No i oczywi軼ie wypr鏏uj szampon Joanny.Nadal poszukuj mojego KWC w鈔鏚 farbek :P

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-15 o 22:27
Stary 2009-02-16, 15:25   #1993
viki12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

http://kim--kardashian.blog.onet.pl/
viki12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-17, 14:37   #1994
diamentowa
Zakorzenienie

Mia豉m wklei fotk po zastosowaniu ciemnego fioletu Garniera, ale to chyba nie ma sensu . Kolor czarny zosta 豉dnie od鈍ie穎ny, ale fioletowego odcienia tam nie ma za grosz .
Stary 2009-02-17, 15:48   #1995
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆
Mia豉m wklei fotk po zastosowaniu ciemnego fioletu Garniera, ale to chyba nie ma sensu . Kolor czarny zosta 豉dnie od鈍ie穎ny, ale fioletowego odcienia tam nie ma za grosz .
Czyli dok豉dnie tak jak zazwyczaj u mnie dzieje si z granatem w granatowych czerniach szkoda, 瞠 tak ci篹ko znale踵 farb, kt鏎a dawa豉 by 豉dny, oryginalny odcie czerni. Wiadomo, 瞠 czer nie ma tak bogatej gamy odcieni jak blondy czy br您y i nie daje tylu mo磧iwo軼i uzyskania r騜nych efekt闚, ale mimo, 瞠 w teorii istniej czernie fioletowe czy niebieskie, to w praktyce i tak najcz窷ciej jeste鄉y skazane na "czarn" czer

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-17 o 17:02
Stary 2009-02-17, 15:50   #1996
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Czyli dok豉dnie tak jak zazwyczaj u mnie dzieje si z granatem w granatowych czerniach szkoda, 瞠 tak ci篹ko znale踵 farb, kt鏎a dawa豉 by 豉dny, oryginalny odcie czerni. Wiadomo, 瞠 czer nie ma tak bogatej gamy odcieni jak blondy czy br您y i nie daje tylu mo磧iwo軼i uzyskania r騜nych efekt闚, ale mimo, 瞠 w teorii istniej czernie fioletowe czy niebieskie, to w praktyce i tak najcz窷ciej jeste鄉y skazane na "czarn" czer
to i tak nic kiedy na這篡豉m czerwon czer (nie pami皻am ju jakiej firmy) po czym ca貫 w這sy by造 wci捫 czarn czerni, a odrosty czerwon ale czerwieni ;D. To by這 co, w podskokach bieg豉m do Rossmanna po jak彗olwiek czer awaryjn .
Stary 2009-02-17, 17:07   #1997
Lola20
Rozeznanie

no nie幢e - mi jeszcze nigdy nie wysz豉 a tak drastyczna r騜nica mi璠zy odrostami, a reszt w這s闚

A pr鏏owa豉 ju mo瞠 ciemnego fioletu z Brillance Schwarzkopfa? To kolor, kt鏎y te znajduje si w linii czerni tej marki Albo np.ultrafioletowej czerni z L'Oreal Recital preference?
Mnie kusi "granatowa czer" z Recitala, ale troch mnie przera瘸, bo na pude趾u wygl康a jak fiolet, a mnie niestety taki odcie nie bardzo pasuje
Stary 2009-02-17, 20:37   #1998
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:

A pr鏏owa豉 ju mo瞠 ciemnego fioletu z Brillance Schwarzkopfa? To kolor, kt鏎y te znajduje si w linii czerni tej marki Albo np.ultrafioletowej czerni z L'Oreal Recital preference?
Musz si rozejrze za tym ciemnym fioletem, a je郵i ju mowa o Brillance to od kilku miesi璚y "kr捫" w ko這 kruczej czerni. Wiem, 瞠 pewnie wychodzi jak ka盥a inna ale to zdj璚ie na pude趾u... jest tak boskie, ten kolor jest dla mnie osza豉miaj帷y. Z tym, 瞠 nie wiem jak zim, przy bladej cerze wygl康a豉bym w takiej granatowej czerni, obawiam si 瞠 sztucznie.

Cytat:
Mnie kusi "granatowa czer" z Recitala, ale troch mnie przera瘸, bo na pude趾u wygl康a jak fiolet, a mnie niestety taki odcie nie bardzo pasuje
Faktycznie, bardziej jak fiolet. Granatowa jest 豉dna z Ferii.
Stary 2009-02-17, 20:43   #1999
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Dla mnie Joanna Aksamitna Czern jest najlepsza natomiast czern z garniera jak chelm wygl康a na wlosach.
Stary 2009-02-18, 09:26   #2000
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Poka wiadomo嗆
no witaj czarnulko

kurde a ja dalej sie zastanawiam

uwielbiam granatowa czern na wlosach
Stary 2009-02-18, 09:50   #2001
Klarissa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 431
Smile Dot.: Czarnow這se;)

Przez ponad 8 lat by豉m ja郾iute鎥 blondynk, od 2003 roku jestem ciemnow這sa z jedn przerw o czym poni瞠j.
Obecnie te jestem "czarnow這sa" chocia na w這sy k豉d farb z pallety "ciemny br您", ale po prostu wychodz niemal czarne.

Na pytanie czy da si taki kolor zrobi na chwil (by這 powy瞠j takie pytanie) - da si, ale to masakra. Ja par lat temu z ciemnego br您u (jak pisa豉m w moim przypadku s czarne) robi豉m jasny, s這mkowy blond, zaj窸o to ponad miesi帷 czasu (mi璠zy innymi w trakcie chodzenie z pomara鎍zowymi w這sami, bo tak mi si odbarwia造), zmasakrowa這 moje w這sy zupe軟ie a i tak potem po 2-3 miesi帷ach wr鏂i豉m do ciemnych i takie mam do tej pory.
Stary 2009-02-18, 10:19   #2002
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

hihi nie ma to jak ciemny
Stary 2009-02-18, 23:15   #2003
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

dziewczyny czy wiecie jak farba (ciemny br您) jakiej firmy wychodz prawie czarne z poblaskiem br您u poniewa raz mi wysz造 odrosty 鈔ednio br您owe a raz br您owe -prawie ciemny br您.chce by brunetka ale dosz豉m do wniosku 瞠 odmiana by si przyda豉

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-02-18 o 23:17
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 23:26   #2004
P-o-n-y
Zakorzenienie

ze tak powiem, hyhy, joanna mi sie juz chamsko spiera... jutro ide po trwala farbe ;] i farbuje wlosy
Stary 2009-02-18, 23:36   #2005
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
no witaj czarnulko

kurde a ja dalej sie zastanawiam

uwielbiam granatowa czern na wlosach
Ja mam tak samo Bardzo mi sie podoba efekt jaki uzyska豉 P-o-n-y szamponem Joanny - jest 郵iczny, g喚boki a zarazem bardzo naturalny Ale ja jednak uwielbiam mie na w這sach cho熲y delikatny po造sk granatu no i tak naprawd baaardzo ciemn czer - nawet je郵i nie wygl康a ani troch naturalnie :P Ca造 czas si zastanawiam, my郵 o granatowej czerni z Garnier 100% color, bo to jedna z kilku drogeryjnych farb w tym kolorze, jakiej jeszcze nie wypr鏏owa豉m Rozwa瘸m te powr鏒 do "kruczej czerni" Brillance albo ponowne farbowanie Feri (kolorek da豉 bardzo 豉dny, mimo kilku innych rzeczy, kt鏎e w jej przypadku si u mnie nie sprawdzi造, jestem zadowolona z efektu kolorystycznego ) G喚boka b貫kitna czer z garnier Nutrisse te mi si podoba豉, g堯wnie ze wzgl璠u na delikatno嗆 dla w這s闚 No, ewentualnie Casting, bo uwielbiam dodawan do niego od篡wk, ale sam kolor i ca豉 reszta szczerze m闚i帷 mnie nie zachwyca ju sama nie wiem

P-o-n-y - a jak farbk teraz zamierzasz kupi? :P
Stary 2009-02-19, 00:00   #2006
P-o-n-y
Zakorzenienie

nie mam okreslonego planu dzialania :P pewnie wybiore cos juz w sklepie
Stary 2009-02-19, 08:21   #2007
ilo16na
Zakorzenienie

Klarissa dzieki ze odpowiedz

A mam taki pomysl-co myslicie.
Kupilam farbe ciemny braz Londy (na opakowaniu sliczny ciemny..zobaczymy co wyjdzie bo po Welli "gorzka czekolada" wyszedl ciemny kasztan.
Ale do rzeczy.
A jakby mi fryzjerka zmieszala ta farbe z odrobina czerni?
Moze by czarne nie wyszly a z czarnym polyskiem na przyklad co?
Mysle konkretnie o odrobinie granatowej czerni.
Ciekawa co by wyszlo z mieszania farby ciemny braz z odrobina czerni na glowie?

Stary 2009-02-19, 09:37   #2008
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Poka wiadomo嗆
A z jakiej firmy ten HEBANOWY BR╴ bardzo mnie to zaciekawi這
Stary 2009-02-19, 10:47   #2009
isKraMc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka wiadomo嗆
A z jakiej firmy ten HEBANOWY BR╴ bardzo mnie to zaciekawi這
mnie tez :P

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-19, 10:50   #2010
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka wiadomo嗆
mnie tez :P
Mo瞠 to:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hebanowy br您.jpg (14,8 KB, 49 za豉dowa)

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.