Czarnow這se;) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-19, 10:59   #2011
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
Klarissa dzieki ze odpowiedz

A mam taki pomysl-co myslicie.
Kupilam farbe ciemny braz Londy (na opakowaniu sliczny ciemny..zobaczymy co wyjdzie bo po Welli "gorzka czekolada" wyszedl ciemny kasztan.
Ale do rzeczy.
A jakby mi fryzjerka zmieszala ta farbe z odrobina czerni?
Moze by czarne nie wyszly a z czarnym polyskiem na przyklad co?
Mysle konkretnie o odrobinie granatowej czerni.
Ciekawa co by wyszlo z mieszania farby ciemny braz z odrobina czerni na glowie?
Wiem, 瞠 wiele os鏏 miesza farby dla uzyskania efektu jak najbardziej zblizonego do ich oczekiwan, jednak chyba najbezpieczniej mieszac profesjonalne farby fryzjerskie, ostatecznie farbki z jeden firmy i serii No i istnieje jeszcze ryzyko, 瞠 biemny br您, kt鏎y kupi豉 jest kolorem raczej ciep造m, z czerwonymi b康z z這tawymi/miedzianymi przeb造skami i wtedy dodana do niego granatowa czer chyba nie b璠zie si zbyt dobrze komponowa Istnieje wiele farb w odcieniu ciemnego br您u, kt鏎e na w這sach daj kolor niemal zupe軟ie czarny z br您owymi przeb造skami - moim zdaniem najlepiej od razu kupi co takiego i nie ryzykowa z mieszaniem No, chyba 瞠 fryzjerka sama dobierze Ci bezpieczne farby i proporcje do zmieszania
Stary 2009-02-19, 11:29   #2012
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Ja mam tak samo Bardzo mi sie podoba efekt jaki uzyska豉 P-o-n-y szamponem Joanny - jest 郵iczny, g喚boki a zarazem bardzo naturalny Ale ja jednak uwielbiam mie na w這sach cho熲y delikatny po造sk granatu no i tak naprawd baaardzo ciemn czer - nawet je郵i nie wygl康a ani troch naturalnie :P Ca造 czas si zastanawiam, my郵 o granatowej czerni z Garnier 100% color, bo to jedna z kilku drogeryjnych farb w tym kolorze, jakiej jeszcze nie wypr鏏owa豉m Rozwa瘸m te powr鏒 do "kruczej czerni" Brillance albo ponowne farbowanie Feri (kolorek da豉 bardzo 豉dny, mimo kilku innych rzeczy, kt鏎e w jej przypadku si u mnie nie sprawdzi造, jestem zadowolona z efektu kolorystycznego ) G喚boka b貫kitna czer z garnier Nutrisse te mi si podoba豉, g堯wnie ze wzgl璠u na delikatno嗆 dla w這s闚 No, ewentualnie Casting, bo uwielbiam dodawan do niego od篡wk, ale sam kolor i ca豉 reszta szczerze m闚i帷 mnie nie zachwyca ju sama nie wiem

a ja mam dylemat normalnie ktora farbe wybrac
czy znowu ferie
czy inna
marzy mi sie piekny polysk

kiedys farbowalam wlasnie Loreala jakas farba
wlasnie granatowy czern

ale nie wiem jakiej serii
i jak wyszlam na dwor to kolega do mnie ty masz granatowe wlosy pod slonce

mmmm
Stary 2009-02-19, 12:22   #2013
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
a ja mam dylemat normalnie ktora farbe wybrac
czy znowu ferie
czy inna
marzy mi sie piekny polysk

kiedys farbowalam wlasnie Loreala jakas farba
wlasnie granatowy czern

ale nie wiem jakiej serii
i jak wyszlam na dwor to kolega do mnie ty masz granatowe wlosy pod slonce

mmmm
To musia豉 by chyba feria, bo Excellence i Excell 10 nie maj w swojej gamie granatowej czerni, Recital ma tak bardziej fioletow chyba, a Casting nie daje a takiego 豉dnego efektu Feria faktycznie daje jeden z najlepszych kolor闚 w鈔鏚 granatowych czerni, ale troch szybko si spiera no i te 50 z na ka盥orazowe farbowanie, jesli kto musi u篡 2 opakowa, jak my... Ja dzisiaj id na polowanie do drogerii Zobacz co tam maj i mam nadziej, 瞠 bez farby nie wr鏂 Garniery niezle mi s逝膨, wi璚 chyba zdecyduj si na "100% color".Zobacz jeszcze czy Londa albo wella maj jakie granatowe czernie, bo szczerze m闚i帷 nie wiem Wiem, 瞠 troch ich ma Palette, ale w 篡ciu si na 瘸dn z nich nie odwa輳, mimo, 瞠 na pude趾ach wygl康aj przepi瘯nie Starczy mi do鈍iadczenie z granatow czerni palette color shampoo (bez amoniaku,do 24 my), po kt鏎ym my郵a豉m, 瞠 zostane 造sa

PS. Chc efekt taki jak na fotce Ale niestety dobrze wiem, 瞠 ta "farba" nazywa si Photoshop i w praktyce efekt taki mo瞠my mie tylko na odpowiednio obrobionych zdj璚iach :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (78,4 KB, 133 za豉dowa)
Stary 2009-02-19, 13:13   #2014
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
To musia豉 by chyba feria, bo Excellence i Excell 10 nie maj w swojej gamie granatowej czerni, Recital ma tak bardziej fioletow chyba, a Casting nie daje a takiego 豉dnego efektu Feria faktycznie daje jeden z najlepszych kolor闚 w鈔鏚 granatowych czerni, ale troch szybko si spiera no i te 50 z na ka盥orazowe farbowanie, jesli kto musi u篡 2 opakowa, jak my... Ja dzisiaj id na polowanie do drogerii Zobacz co tam maj i mam nadziej, 瞠 bez farby nie wr鏂 Garniery niezle mi s逝膨, wi璚 chyba zdecyduj si na "100% color".Zobacz jeszcze czy Londa albo wella maj jakie granatowe czernie, bo szczerze m闚i帷 nie wiem Wiem, 瞠 troch ich ma Palette, ale w 篡ciu si na 瘸dn z nich nie odwa輳, mimo, 瞠 na pude趾ach wygl康aj przepi瘯nie Starczy mi do鈍iadczenie z granatow czerni palette color shampoo (bez amoniaku,do 24 my), po kt鏎ym my郵a豉m, 瞠 zostane 造sa

PS. Chc efekt taki jak na fotce Ale niestety dobrze wiem, 瞠 ta "farba" nazywa si Photoshop i w praktyce efekt taki mo瞠my mie tylko na odpowiednio obrobionych zdj璚iach :P

o niee !!! porani豉 moje serce !!! zakocha豉m si w tych w這sach !! ja chc takie te !! mmmm

a co do farby hmmm...to wypr鏏uj garniera jak wyjdzie to i ja kupi
Stary 2009-02-19, 13:40   #2015
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Wiem, 瞠 wiele os鏏 miesza farby dla uzyskania efektu jak najbardziej zblizonego do ich oczekiwan, jednak chyba najbezpieczniej mieszac profesjonalne farby fryzjerskie, ostatecznie farbki z jeden firmy i serii No i istnieje jeszcze ryzyko, 瞠 biemny br您, kt鏎y kupi豉 jest kolorem raczej ciep造m, z czerwonymi b康z z這tawymi/miedzianymi przeb造skami i wtedy dodana do niego granatowa czer chyba nie b璠zie si zbyt dobrze komponowa Istnieje wiele farb w odcieniu ciemnego br您u, kt鏎e na w這sach daj kolor niemal zupe軟ie czarny z br您owymi przeb造skami - moim zdaniem najlepiej od razu kupi co takiego i nie ryzykowa z mieszaniem No, chyba 瞠 fryzjerka sama dobierze Ci bezpieczne farby i proporcje do zmieszania
NA moim wlosach wszystkie farby wychodza na cieplo/rudo.
I mam problem uzyskac prawie czarny braz.(taki b.ciemny) ciagle wychodzi za jasno i cos kolo kasztanu)

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-19, 16:15   #2016
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

a ja suma sumarum nie bylam w koncu dzisiaj po farbe, bo w sumie umy豉m 貫petyne i raz, ze teraz nie moge pofarbowac a poza tym, stwierdzilam, ze jeszcze nie jest najgorzej a nie bede co tydzien traktowala wlosow jakimis specyfikami farbo-pofobnymi czy farbami. za tydzien chyba sobie zrobie wloski jak wroce z urlopu :P i chyba tez wezme garniera, ale hebanowa czern
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-22, 12:02   #2017
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664
Question Dot.: Czarnow這se;)

Dziewczyny,napiszcie mi co wi璚ej jak wychodzi ten HEBANOWY BR╴?
Stary 2009-02-22, 23:18   #2018
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

ja farbowa豉m par dni temu castingiem hebanowa czer.u mnie wysz豉 taka czarna czer. bez jaki b您owych po造sk闚 itp. taka naturalna czer. pozdrawiam
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-23, 07:53   #2019
iza251
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NiU貼a_ Poka wiadomo嗆
ja farbowa豉m par dni temu castingiem hebanowa czer.u mnie wysz豉 taka czarna czer. bez jaki b您owych po造sk闚 itp. taka naturalna czer. pozdrawiam

A na jakich w這sach farbowa豉,ciemnych?Ja si kr璚 ko這 tego castinga w豉snie,ale mam jakies obawy,czy abym nie wysz豉 zbyt upiornie,pomimo,瞠 mam ciemn karnacje i ciemnobr您owe w這sy
Stary 2009-02-23, 13:20   #2020
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Sp鎩rzcie na te cuda:
http://cgi.ebay.com/D3-DARK-BLUE-HAI...efaultDomain_0

http://cgi.ebay.com/M23-Light-Blue-P...em330308844861

http://cgi.ebay.com/Smart-Colour-Blu...em270311829462

Ciekawe jaki by豚y efekt na czarnych w這sach
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-23, 17:00   #2021
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

ja kupowa豉m podobne farby a raczej tonery ale aby zrobic taki kolor musia豉m wybielac w這sy najpierw do bladu a potem kolor a na czarnych to nie wiem czy cos da moze dac polysk moga wyjsc plamy co jest najbardziej prawdopodobne wiec nie wiem czy warto ryzykowac

CukierkowaKsiezniczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-23, 17:35   #2022
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

ja farbowa豉m na prawie czarne, farbowane wcze郾iej castingiem ciemny br您, od jakiego roku. i z braku ciemnego br您u kupi豉m hebanow czer
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-23, 18:38   #2023
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CukierkowaKsiezniczka Poka wiadomo嗆
ja kupowa豉m podobne farby a raczej tonery ale aby zrobic taki kolor musia豉m wybielac w這sy najpierw do bladu a potem kolor a na czarnych to nie wiem czy cos da moze dac polysk moga wyjsc plamy co jest najbardziej prawdopodobne wiec nie wiem czy warto ryzykowac
My郵a豉m, 瞠 mo瞠 efekt by豚y podobny do tego na zdj璚iu wklejonym przez Lol.
Stary 2009-02-24, 07:26   #2024
atenaz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 224

Mam do oddania farb loreala hebanowa czer. Farbowa豉m ni od dw鏂h lat, mia豉m jedno opakowanie w zapasie, ale musialam zaprzestac farbowac z powodu wypadania w這s闚 [zalecenie dermatologa] no i zosta這 mi to opakowanie jedno. Ja go juz nie zu篡j, je瞠li kt鏎a by豉by zainteresowana, to ch皻nie oddam. Mieszkam w w-wie, dobrze by by這, zeby by to kto st康 i odebra osobi軼ie je郵i kto jest ch皻ny, zapraszam na priv

wymiana http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-25, 08:15   #2025
iza251
Zakorzenienie

Kupi豉m w ko鎍u casting hebanow czer....farbowanie w piatek...troche sie cykam ,ale co tam...m捫 si cieszy bo od lat mnie na to namawia...
Stary 2009-02-25, 09:43   #2026
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez atenaz Poka wiadomo嗆
Mam do oddania farb loreala hebanowa czer. Farbowa豉m ni od dw鏂h lat, mia豉m jedno opakowanie w zapasie, ale musialam zaprzestac farbowac z powodu wypadania w這s闚 [zalecenie dermatologa] no i zosta這 mi to opakowanie jedno. Ja go juz nie zu篡j, je瞠li kt鏎a by豉by zainteresowana, to ch皻nie oddam. Mieszkam w w-wie, dobrze by by這, zeby by to kto st康 i odebra osobi軼ie je郵i kto jest ch皻ny, zapraszam na priv
oj mi by sie przydala...bo chcialam wlasnie sobie nia zafarbowac
tylko ze ja Lubin
Stary 2009-02-26, 01:01   #2027
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,napiszcie mi co wi璚ej jak wychodzi ten HEBANOWY BR╴?
ponawiam
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-26, 07:13   #2028
iza251
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
ponawiam
No ja te si nie doczeka豉m na odp,wi璚 kupi豉m castinga hebanowa czer.Aczkolwiek w sklepie widzia豉m ten hebanowy br您 z Londy,ale w obawie jednak,瞠 mo瞠 nie bedzie mi dobrze w czerni to dosz豉m do wniosku,瞠 castning w razie w szybciej zejdzie
Stary 2009-02-27, 16:42   #2029
P-o-n-y
Zakorzenienie

pofarbowalam w sumie wlosy Schwarzkopfem, Natural&Easy, hebanowa czern. Narazie wyglada fajnie... I bardzo latwo zmyl sie ze skory twarzy i z uszu :P co zawsze bylo moja zmora... Ale woda przy myciu byla brazowa, wiec bedzie to pewnie za jakis czas ciemny braz... Co zaczyna mnie irytowac ;]
ale ogolnie fabra jest ok, chociaz do mojej ciapciaki nie wrzucili r瘯awiczek :P
Stary 2009-02-27, 19:22   #2030
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
o niee !!! porani豉 moje serce !!! zakocha豉m si w tych w這sach !! ja chc takie te !! mmmm

a co do farby hmmm...to wypr鏏uj garniera jak wyjdzie to i ja kupi
W 鈔od b璠 farbowa granatow czerni garniera - ju jest kupiona i czeka na swoj kolej Na pewno dam zna jak wysz這 ;P

Cytat:
NA moim wlosach wszystkie farby wychodza na cieplo/rudo.
I mam problem uzyskac prawie czarny braz.(taki b.ciemny) ciagle wychodzi za jasno i cos kolo kasztanu)
A mo瞠 spr鏏uj 'ciemnego br您u' castinga? Pono wychodzi niemal jak czer - na wszelki wypadek mo瞠sz potrzyma go na w這sach troch d逝瞠j ni zalecane 20 min - p馧 godziny powinno spokojnie wystarczy i nie wyrz康zi szkody Twoim w這som

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆
Wow Niestety to pewnie farbki do zdekoloryzowanych/rozja郾ionych w這s闚...ale kto wie, mo瞠 nada造 by 豉dny po造sk w niebieskim odcieniu na czarnych w這sach Przyznam szczerze, 瞠 zastanawia豉m si nad zakupem 'magicznego szafiru' z Wella Color Touch i zmieszaniu go z granatow czerni kiedy b璠 farbowa Z tym,瞠 t granatow czer te najbezpieczniej by這by kupi z tej samej serii z Welli
Znalaz豉m te takie co http://www.rockmetalshop.pl/cat-pol-...do-wlosow.html - jest tu kilka fajnych odcieni niebieskiego Zdawa這 mi si, 瞠 by這 ich jeszcze wi璚ej, ale i tak jest z czego wybiera - zastanawia豉m si nad tym kolorem 'Royal blue' http://www.rockmetalshop.pl/product-...er-STAR09.html mo瞠 zaryzykuje nast瘼nym razem ;P To tylko p馧trwa造 produkt bez amoniaku i utleniaczy,wi璚 nawet je郵i wyjd na w這sach jakie nier闚no軼i, to strasznej tragedii nie b璠zie Ale obawiam si,瞠 efektu mo瞠 w og鏊e nie by wida-nawet w postaci lekkiej po鈍iaty

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
I bardzo latwo zmyl sie ze skory twarzy i z uszu :P co zawsze bylo moja zmora...
Sk康 ja to znam? Zawsze farbuj w這sy wieczorem i myj nast瘼nego dnia rano, bo niestety w dzie farbowania ca陰 sk鏎 g這wy, uszy i p馧 czo豉 mam w niebieskie ciapki, z kt鏎ymi wstyd si gdziekolwiek pokaza Nawet je郵i przed farbowaniem na這瞠 na twarz t逝sty krem to i tak nie udaje mi si unikn望 trudnych do usuni璚ia plamek
Stary 2009-02-28, 08:52   #2031
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:

A mo瞠 spr鏏uj 'ciemnego br您u' castinga? Pono wychodzi niemal jak czer - na wszelki wypadek mo瞠sz potrzyma go na w這sach troch d逝瞠j ni zalecane 20 min - p馧 godziny powinno spokojnie wystarczy i nie wyrz康zi szkody Twoim w這som
Farbowalam u fryzjera Londa "ciemny braz" i mam wlosy czarne(ma polysk brazowego)
Aczkolwiek licze na to ze sie zmyje..

Pokaze tyl wlosow.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nowa fotka 4.jpg (25,4 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nowa fotka 3.jpg (34,6 KB, 85 za豉dowa)

Stary 2009-02-28, 10:19   #2032
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Farbowalam u fryzjera Londa "ciemny braz" i mam wlosy czarne(ma polysk brazowego)

Pokaze tyl wlosow.
郵iczny kolor!
Stary 2009-02-28, 13:29   #2033
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
郵iczny kolor!
Dziekuje
Aczkolwiek minimalnie licze ze sie zmyje i bedzie to ciemny braz a nie czarny

Stary 2009-02-28, 14:08   #2034
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje
Aczkolwiek minimalnie licze ze sie zmyje i bedzie to ciemny braz a nie czarny
Dla mnie to teraz wygl康a jak ciemny br您, ale mo瞠 to takie o鈍ietlenie.
Stary 2009-02-28, 14:13   #2035
P-o-n-y
Zakorzenienie

dla mnie to tez jest bardzo ciemny braz
Stary 2009-02-28, 14:16   #2036
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie to tez jest bardzo ciemny braz
To dobrze
Mial byc ciemny braz nie czarny
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia(nie no zartuje..tak naprawde od oswietlenia i zdjecia)

Stary 2009-02-28, 14:33   #2037
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:

Pokaze tyl wlosow.

no no boskie !!
Stary 2009-02-28, 14:33   #2038
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
no no boskie !!
Dziekuje
Pod lampa wygladaja na czarne
W swietle dziennym ciemny braz

Stary 2009-02-28, 18:26   #2039
P-o-n-y
Zakorzenienie

ja sie denerwuje np. ze mam ciemny braz pod swiatlo a farbowalam czarna farba...
Znacie moze jakas farbe, ktora nie daje cieplych, brazowych poblaskow kilka myc po farbowaniu?
Stary 2009-03-01, 17:04   #2040
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
ja sie denerwuje np. ze mam ciemny braz pod swiatlo a farbowalam czarna farba...
Znacie moze jakas farbe, ktora nie daje cieplych, brazowych poblaskow kilka myc po farbowaniu?
Takiego efektu nie daje chyba wi瘯szo嗆 "granatowych czerni" Jasne, zmywaj si z czasem i wida lekkie prze鈍ity poprzedniego koloru (u mnie po ok 1-1,5 miesi帷a), ale w og鏊e nie rzuca si to w oczy i na pewno nie sprawia wra瞠nia ciep造ch refleks闚 Wiem, 瞠 preferujesz czer bez odcieni, jednak granatowe czernie wychodz zwykle po prostu "czarne", ewentualnie niebieskawy po造sk szybko si zmywa A wydaje mi si, 瞠 daj ch這dniejszy efekt ni zwyk貫 czernie, kt鏎e cz瘰to okazuj si bardzo ciemnym br您em lub po prostu sp逝kuj si daj帷 ciep造, czerwono-br您owy refleks. Ja od kiedy u篡wam granatowych czerni nie pami皻am co to znaczy walczy ze zmywaj帷a si na ciep造 kolor farb Farbuj regularnie z powodu odrost闚 i utraty g喚bi i intensywno軼i koloru Farbowa豉m granatow czerni z ferii ok 1,5 miesi帷a temu i mimo, 瞠 by豉 to jedna z najszybciej wyp逝kuj帷ych si farbek, jakich u篡wa豉m, w這sy mam nadal czarne, 瞠by dostrzec jakie przeswity br您u trzeba by si baaardzo przyjrze. Ciep貫go odcienia zero

Jesli mia豉bym Ci poleci jak捷 fajn granatow czer, to polecam Garniera (u篡wa豉m Nutrisse i Color Naturals i by豉m bardzo zadowolona - teraz planuje u篡 100% Color. Zw豉szcza Nutrisse okaza豉 si trwa豉 i bardzo 豉godna dla w這s闚). Dobra jest te "Krucza czer" z Schwarzkopf Brillance, natomiast zdecydowanie nie polecam Palette :P

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-01 o 17:07
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.