Czarnow這se;) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-02, 10:22   #2041
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664
Thumbs up Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka wiadomo嗆
No ja te si nie doczeka豉m na odp,wi璚 kupi豉m castinga hebanowa czer.Aczkolwiek w sklepie widzia豉m ten hebanowy br您 z Londy,ale w obawie jednak,瞠 mo瞠 nie bedzie mi dobrze w czerni to dosz豉m do wniosku,瞠 castning w razie w szybciej zejdzie
Kolor wyszed BOMBOWO teraz 瘸逝j,瞠 wcze郾iej nie skusi豉m si na t hebanow czer castinga...tak prawd m闚i帷 to 瘸逝j,瞠 nie s w這ski jeszcze ciemniejsze
Stary 2009-03-02, 13:55   #2042
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Kolor wyszed BOMBOWO teraz 瘸逝j,瞠 wcze郾iej nie skusi豉m si na t hebanow czer castinga...tak prawd m闚i帷 to 瘸逝j,瞠 nie s w這ski jeszcze ciemniejsze
mo瞠 fotk ?
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 01:54   #2043
Maxon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58
Dot.: Czarnulki - l帷zmy si !!!!!!!

Ja tez mam czarne farbowane..uzywam farby palette naturalna czer..i w這sy mi nie wypadaj i czuje sie wnich swietnie..pasuj do moiich ubra w kolorze czerni bieli i czerwieni..Wbrew niekt鏎ym opiniom na temat facet闚 farbuj帷ych w這sy..mam du穎 znajomych w tym i dziewczyne..kt鏎ym bardzo podoba sie ten kolor na mnie..wi璚 chyba mi wnich dobrze..no i szybko nie wr鏂e do swoich..naturalnch...br您 owych...
Maxon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 14:19   #2044
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798
Dot.: Czarnulki - l帷zmy si !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka wiadomo嗆
Ja tez mam czarne farbowane..uzywam farby palette naturalna czer..i w這sy mi nie wypadaj i czuje sie wnich swietnie..pasuj do moiich ubra w kolorze czerni bieli i czerwieni..Wbrew niekt鏎ym opiniom na temat facet闚 farbuj帷ych w這sy..mam du穎 znajomych w tym i dziewczyne..kt鏎ym bardzo podoba sie ten kolor na mnie..wi璚 chyba mi wnich dobrze..no i szybko nie wr鏂e do swoich..naturalnch...br您 owych...
Witamy Wielu ch這pak闚 eksperymentuje z w這sami - nie tylko dziewczyny odczuwaj czasem potrzeb zmiany i wprowadzenia czego nowego do swojego wizerunku - nie widz w tym nic z貫go i niekt鏎e opinie, o jakich wspomnia貫 cz瘰to s krzywdz帷e Mi這 przywita ch這paka w naszym gronie czarnow這sych Czer to fantastyczny kolor, ja te nie planuje szybkiego powrotu do moich naturalnych w這s闚
Stary 2009-03-04, 19:27   #2045
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
Dziekuje
Pod lampa wygladaja na czarne
W swietle dziennym ciemny braz
nie ma za co
slicznie

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
ja sie denerwuje np. ze mam ciemny braz pod swiatlo a farbowalam czarna farba...
Znacie moze jakas farbe, ktora nie daje cieplych, brazowych poblaskow kilka myc po farbowaniu?
achhh ja tez mam ten problem

Cytat:
witamy m篹czyzne
najwa積iejsze, by si dobrze czu, a nie co inni powiedz
Stary 2009-03-04, 19:31   #2046
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
nie ma za co
slicznie

achhh ja tez mam ten problem

witamy m篹czyzne
najwa積iejsze, by si dobrze czu, a nie co inni powiedz
Ale ja juz wychodze z czerni-robi sie rudy poblask..( a na poczatku mialam poblask jakbym farbowala granatowa czernia)
I juz sa duzo jasniejsze(ale ci mniej pojetni-czyt."faceci" i tak mowia ze to czarny)

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 20:43   #2047
Karolina Maria
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 468
GG do Karolina Maria

Przy陰cze si Moje to Czarny bez Joanna i brwi henna ... Naturalnie mam jasny br您.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG000100.jpg (80,2 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04254.jpg (22,9 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a4ea4d2646.jpg (25,2 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0297.jpg (136,4 KB, 117 za豉dowa)
Stary 2009-03-04, 20:50   #2048
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Cytat:
Ale ja juz wychodze z czerni-robi sie rudy poblask..( a na poczatku mialam poblask jakbym farbowala granatowa czernia)
I juz sa duzo jasniejsze(ale ci mniej pojetni-czyt."faceci" i tak mowia ze to czarny)
sk康 ja to znam

Dla nich w og鏊e wszystkie w這sy, kt鏎e nie s rude, ani jasny blond to czarne. Pami皻am, 瞠 kiedy jaka aktorka przyciemni豉 w這sy z blondu na ciemny blond i m鎩 kumpel powiedzia, 瞠 przefarbowa豉 si na czarno. By豉m oczywi軼ie w szoku, potem sprawdzi豉m w internecie i a sie u鄉ia豉m przed monitorem.

EDIT: Karolina Maria witaj no ja mam w豉郾ie z brwiami problem... kusi mnie zafarbowa je henn na czarno bo jednak troch si odr騜niaj, ale przy malowaniu kredk na czarno wygl康aj nie豉dnie- postarzaj mnie i wyostrzaj rysy. Nie wiem ju co robi.

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:52
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 20:59   #2049
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆
sk康 ja to znam

Dla nich w og鏊e wszystkie w這sy, kt鏎e nie s rude, ani jasny blond to czarne. Pami皻am, 瞠 kiedy jaka aktorka przyciemni豉 w這sy z blondu na ciemny blond i m鎩 kumpel powiedzia, 瞠 przefarbowa豉 si na czarno. By豉m oczywi軼ie w szoku, potem sprawdzi豉m w internecie i a sie u鄉ia豉m przed monitorem.
Faceci rozrozniaja 3 kolory wlosow- blond/rudy/czarny(nie ma nic po srodku)
Jak mialam kasztan -z bardzo cieplym rudym polyskiem-to bylam ruda
Obecnie mam ciemny braz i jestem czarna
Wg nich

Stary 2009-03-04, 21:32   #2050
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
heheh to tak ja moi koledzy
3 kolory : P

no moze 4 bo siwe jeszcze :P

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Poka wiadomo嗆
Przy陰cze si Moje to Czarny bez Joanna i brwi henna ... Naturalnie mam jasny br您.
slicznie wygladasz
Stary 2009-03-04, 21:55   #2051
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

ja tam sobie brwi delikatnie przyciemniam brazowym cieniem do oczu i wygladaja moim zdaniem lepiej, bo sa rowne i wogole ladne, takie jak lubie :P
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 23:02   #2052
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

a ja czarn kredk do oczu
Stary 2009-03-04, 23:26   #2053
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
a ja czarn kredk do oczu
Ja te :P
Stary 2009-03-04, 23:52   #2054
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

ja z czarnymi brwiami wygladalabym zle jak z horrora :P
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-05, 00:33   #2055
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Ja ju tak wygl康am :P

A brwi nie maluj tak mocno, na intensywn czer - jedynie delikatnie podkre郵am mi瘯k, lekko roztart kredk 逝k brwi :P w zasadzie jest to na tyle subtelny efekt, 瞠 w ogole nie rzuca si w oczy i nie zwraca uwagi - po prostu pasuje do w這s闚, w moim przypadku lepiej ni brwi w kolorze ja郾iejszym
Stary 2009-03-05, 11:40   #2056
iza251
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 664
Question Dot.: Czarnow這se;)

Mam ten sam problem z brwiami strasznie ich nie trawie-s a prawie niewidoczne Chodzi豉m do kosmetyczki,ale po prostu ju mi sie nie chce lata co drugi tydzie i stwierdzi豉m,瞠 sama si za to wezm.Zam闚i sobie to:
http://www.allegro.pl/item571651970_...rzes_braz.html - podobno bardzo dopbre.
i zaczn sobie robi.Metod pr鏏 i b喚d闚,mo瞠 si naucz
zw豉szcza teraz jak pomalowa豉m sie na czarno to wygladam chyba troch dziwnie,pomimo,瞠 maluje je kredk ciemnobr您ow.

Nie u篡wa造軼ie tego czasem?Jest tam jaka rzeczowa instrukcja jak to dobrze wykona?

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2009-03-05 o 11:42
iza251 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-05, 19:57   #2057
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Ja te :P
witaj w klubie

Cytat:
a ja bez widocznych brwi!
Stary 2009-03-05, 21:52   #2058
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Cytat:
Mam ten sam problem z brwiami strasznie ich nie trawie-s a prawie niewidoczne Chodzi豉m do kosmetyczki,ale po prostu ju mi sie nie chce lata co drugi tydzie i stwierdzi豉m,瞠 sama si za to wezm.Zam闚i sobie to:
http://www.allegro.pl/item571651970_...rzes_braz.html - podobno bardzo dopbre.
i zaczn sobie robi.Metod pr鏏 i b喚d闚,mo瞠 si naucz
zw豉szcza teraz jak pomalowa豉m sie na czarno to wygladam chyba troch dziwnie,pomimo,瞠 maluje je kredk ciemnobr您ow.

Nie u篡wa造軼ie tego czasem?Jest tam jaka rzeczowa instrukcja jak to dobrze wykona?

ja malowa豉m podoban ale kupiona w drogerii i sama ja miesza豉m nak豉da豉m na brwi na 4 min i zmywa豉m ciep豉 woda z myd貫m...s造sza豉m 瞠 jak wyjdzie za ciemny kolor to zmywa si go popio貫m z papieros闚 ale nie pr鏏owa豉m

Edytowane przez CukierkowaKsiezniczka
Czas edycji: 2009-03-05 o 21:53
CukierkowaKsiezniczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 10:04   #2059
Maxon
Raczkowanie

Mi這 by milo powitanym w nowym gronie)))))Jak widze me盧zyzn tu w mniejszosci..ale nawet to lepiej..oni nie potrafi jak to by這 wyrzej napisane..rozr騜nia kolor闚..a co dopiero normalnie bez emocji i konkrtnie rozmawia na takie tematy..zwane nie raz "pierdo豉mi"...Ja uwielbiam czarne w這sy..tak jak i u siebie..a przedwszystkim na kobietach\dziewczynach..p oprostu wygl康a to super..a czy iczowato..nie s康ze..dla kazdego jest co kiczem..zalerzy s kt鏎ej stroy patrzy i co lubi i czasem nawet jak wygodnie...Co do kredekk..to sam osobi軼ie ich nie u篡wam..bo ci瞛ko mi sie wyobrazic..w malowanych..ale..mo瞠 kiedys..jak bede w zaufanej grupie ludiz..i jaka taka mi豉 zakrencona imreza..to tak..moze nawet cale oczy..szczerze wydaje mi sie ze dobrze bym wygl康a..ale brak odwagi i moment闚 na takie rzeczy..ale popieram..lubie ludzi kreatywnych zpomyslem..itd..nawet szalonymi))))
Stary 2009-03-06, 10:10   #2060
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Mi這 by milo powitanym w nowym gronie)))))Jak widze me盧zyzn tu w mniejszosci..ale nawet to lepiej..oni nie potrafi jak to by這 wyrzej napisane..rozr騜nia kolor闚..a co dopiero normalnie bez emocji i konkrtnie rozmawia na takie tematy..zwane nie raz "pierdo豉mi"...Ja uwielbiam czarne w這sy..tak jak i u siebie..a przedwszystkim na kobietach\dziewczynach..p oprostu wygl康a to super..a czy iczowato..nie s康ze..dla kazdego jest co kiczem..zalerzy s kt鏎ej stroy patrzy i co lubi i czasem nawet jak wygodnie...Co do kredekk..to sam osobi軼ie ich nie u篡wam..bo ci瞛ko mi sie wyobrazic..w malowanych..ale..mo瞠 kiedys..jak bede w zaufanej grupie ludiz..i jaka taka mi豉 zakrencona imreza..to tak..moze nawet cale oczy..szczerze wydaje mi sie ze dobrze bym wygl康a..ale brak odwagi i moment闚 na takie rzeczy..ale popieram..lubie ludzi kreatywnych zpomyslem..itd..nawet szalonymi))))
A moze nam podeslesz jakies zdjecie zblizenie(jestes w avie?)

Stary 2009-03-06, 11:05   #2061
Maxon
Raczkowanie

Nie nie jestemm.....A jak sie podsy豉 zdj璚ia.jak mozna je tu wklei..瞠by by造 widoczne....??
Stary 2009-03-06, 11:06   #2062
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Nie nie jestemm.....A jak sie podsy豉 zdj璚ia.jak mozna je tu wklei..瞠by by造 widoczne....??
Kurcze a spodobal mi sie Pan w avie
Na dole pod (odpowiedzia) masz "zarzadzaj zalacznikami" i tam wybierasz sobie plik i dajesz dodaj i wyslij.Dasz rade

Stary 2009-03-06, 11:21   #2063
Maxon
Raczkowanie

Dzi瘯i...Ahaa..chodzi ci o to czy to zdj璚iae..w Avatarze to ja...to takk..to moje zdj璚ie....炯e zrozumia貫mm....OKii to zaraz spr鏏uje wklei tu inne moje....
Stary 2009-03-06, 12:03   #2064
Maxon
Raczkowanie

To ja)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Arek 307.jpg (150,8 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Arek 0455.jpg (167,9 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Arek 048.jpg (124,6 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Arek 100.jpg (123,0 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Arek 055.jpg (128,8 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Arek 086.jpg (168,8 KB, 66 za豉dowa)
Stary 2009-03-06, 12:08   #2065
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
To ja)
ζdnie 豉dnie
Jak wizaz slynie z 豉dnych kobiet to teraz mamy jeszcze przystojnych wizazankow
(odmiana wizazanki)

Stary 2009-03-06, 12:15   #2066
Maxon
Raczkowanie

Dzi瘯uje bardzo..milo mi))))Czyli zgadzasz sie ze mna..ze dobrze mi w czarnych w這sach??i tej d逝go軼i....bo wg mnie...takk..mia貫m juz r騜nej d逝gosci..i wydaje mi sie ze ta jest najlepsza....
Stary 2009-03-06, 12:22   #2067
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uje bardzo..milo mi))))Czyli zgadzasz sie ze mna..ze dobrze mi w czarnych w這sach??i tej d逝go軼i....bo wg mnie...takk..mia貫m juz r騜nej d逝gosci..i wydaje mi sie ze ta jest najlepsza....
TA dlugosc jest wg mnie ok
I kolor pasuje.
Facet ktory zna sie na kolorach/fryzurach itd..normalnie wow

Stary 2009-03-06, 12:41   #2068
Maxon
Raczkowanie

Cytat:
TA dlugosc jest wg mnie ok
I kolor pasuje.
Facet ktory zna sie na kolorach/fryzurach itd..normalnie wow
Jeszcze raz dzi瘯uje)))No troche sie chyba znamm..a zacze這 mnie to tak naprawde interesowa jakie 2-3 lata temu..ale zawsze ponoc by貫m dobrym obserwatorem)Wog鏊e..ch 皻nie doradzam co do w這s闚 albo tez stroj闚 u kobiet...takie ma貫 hobby..chco nie zawsze mam takie zdanie jakie opisuja w r騜nych magazynach czy programach na temat wygl康u..ale chyba s逝sznie..bo tez bym juz musia niemiec takowej fryzury..bo nieraz s造sza貫m krytyke(og鏊n)A naprawde..u facet闚...to takie rzadkie??瞠 sie znaj na tymm..wiem ze ma這 rozmawiaj控....
Stary 2009-03-06, 12:46   #2069
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze raz dzi瘯uje)))No troche sie chyba znamm..a zacze這 mnie to tak naprawde interesowa jakie 2-3 lata temu..ale zawsze ponoc by貫m dobrym obserwatorem)Wog鏊e..ch 皻nie doradzam co do w這s闚 albo tez stroj闚 u kobiet...takie ma貫 hobby..chco nie zawsze mam takie zdanie jakie opisuja w r騜nych magazynach czy programach na temat wygl康u..ale chyba s逝sznie..bo tez bym juz musia niemiec takowej fryzury..bo nieraz s造sza貫m krytyke(og鏊n)A naprawde..u facet闚...to takie rzadkie??瞠 sie znaj na tymm..wiem ze ma這 rozmawiaj控....
Mi dane jest tylko znac facetow ktorzy znaja (jak pisalam wyzej) 3 kolory wlosow.
Jest blond/rudy/czarny i nic wiecej i jak facet zna 10 kolorow to juz podziwiam(znaczy rozpoznaje)
A zajmujesz sie zawodowo czyms z uroda lub moda?
Czyli mozna powiedziec ze jestes metrosexualny-zadbany facet po prostu.
Ale ci "maczo" wiesz jak sie wyrazaja o zadbanych?(mialam kolege kiedys(w sumie nadal mam) co lubil zmieniac kolor wlosow i mowili na niego "pedal")
A wlasnie znal sie na tym co robil i nie jest gejem..

Stary 2009-03-06, 13:08   #2070
Maxon
Raczkowanie

Cytat:
Mi dane jest tylko znac facetow ktorzy znaja (jak pisalam wyzej) 3 kolory wlosow.
Jest blond/rudy/czarny i nic wiecej i jak facet zna 10 kolorow to juz podziwiam(znaczy rozpoznaje)
A zajmujesz sie zawodowo czyms z uroda lub moda?
Czyli mozna powiedziec ze jestes metrosexualny-zadbany facet po prostu.
Ale ci "maczo" wiesz jak sie wyrazaja o zadbanych?(mialam kolege kiedys(w sumie nadal mam) co lubil zmieniac kolor wlosow i mowili na niego "pedal")
A wlasnie znal sie na tym co robil i nie jest gejem..

Wiem ze niekt鏎zy tak m闚i..i to dlamnie jest troche chore..bo popierwsze wyssane z palca..po drugie wcale "geje"tak nie zawsze sie zachowuja wygl康aj itd..a po trzecie..co im do tego!!..A niestety poki co jeszcze sie awodowo nie zajmuje..ale po幡iej kto wie..narazie bardzo to lubie..podoba mi sie..i sprawdzam czy i ajk sie komu podoba..moje pomysly itd..wiesz..瞠by nie wchodzi w cos na czym si cz這wiek niezna..A czy zadbany czy metro..niewiem chyba tak doko鎍a jak nie kt鏎zy to nie..ale po cz窷ci pewnie jestem..Narazie zdecydowa貫m sie zapisa tu na t stronke..i porozmawiac..po wyra瘸c opinie..poczyta..pozna podobnych ludzi..choc trafi貫m tu calkiem przypadkowo..Ty rozumiem 瞠 taz masz pi瘯nie czarne w這sy i jeste ca陰 sob co donich na tak))a jak d逝go..i co u篡wasz do farbowania..??
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.