Czarnow這se;) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-06, 13:13   #2071
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka wiadomo嗆
Wiem ze niekt鏎zy tak m闚i..i to dlamnie jest troche chore..bo popierwsze wyssane z palca..po drugie wcale "geje"tak nie zawsze sie zachowuja wygl康aj itd..a po trzecie..co im do tego!!..A niestety poki co jeszcze sie awodowo nie zajmuje..ale po幡iej kto wie..narazie bardzo to lubie..podoba mi sie..i sprawdzam czy i ajk sie komu podoba..moje pomysly itd..wiesz..瞠by nie wchodzi w cos na czym si cz這wiek niezna..A czy zadbany czy metro..niewiem chyba tak doko鎍a jak nie kt鏎zy to nie..ale po cz窷ci pewnie jestem..Narazie zdecydowa貫m sie zapisa tu na t stronke..i porozmawiac..po wyra瘸c opinie..poczyta..pozna podobnych ludzi..choc trafi貫m tu calkiem przypadkowo..Ty rozumiem 瞠 taz masz pi瘯nie czarne w這sy i jeste ca陰 sob co donich na tak))a jak d逝go..i co u篡wasz do farbowania..??

No chore ze jak facet farbuje wlosy to od razu=pedal(w sumie do gejow i tak nic nie mam)

Znaczy farbowane mialam na ciemny braz( z boku czarne 2 pasemka-granatowa czern-farba fryzjerki) a moja farba "Ciemny braz" Londy.
Ale wyglada jak czarne na zdjeciach->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315933
Wiec dla tych co rozrozniaja kolory to jest braz a dla tych co nie to czarny

Calkiem na czarno w sumie nie chce sie farbowac bo nie wroce pozniej do brazu(tylko dekoloryzacja mi pomoze wtedy a to b.niszczy)

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 13:31   #2072
Maxon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
No chore ze jak facet farbuje wlosy to od razu=pedal(w sumie do gejow i tak nic nie mam)

Znaczy farbowane mialam na ciemny braz( z boku czarne 2 pasemka-granatowa czern-farba fryzjerki) a moja farba "Ciemny braz" Londy.
Ale wyglada jak czarne na zdjeciach->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315933
Wiec dla tych co rozrozniaja kolory to jest braz a dla tych co nie to czarny

Calkiem na czarno w sumie nie chce sie farbowac bo nie wroce pozniej do brazu(tylko dekoloryzacja mi pomoze wtedy a to b.niszczy)

No chre tamto chore...No to ja mia貫m takkk...瞠 kiedys spr鏏owa貫m zrobi blond..)(jeden dzie)ale wys鹵y..rudawe czy jakos tako...wiec w ten sam dzien kupi貫m bronz..noo..i wyszlo cos ciemnego..w 鈍ietle przechdz帷 w granat))..hhmm..ale ze by sylwester akurat potem zima wiewc czapka..to jakos da貫m rade przecrzyc 3miesiace...No..p騧niej po p馧 roku zajo貫m sie czerni.ale napocz徠ku granoatowa czer..i mimo ze wygl康a這 to jak czarne inawet oki..to jednakby tez po造sk..fioletu momentami..no to wk鵨cu stwierdzilem 瞠 g豉dkaczern..i..odrazu mnie sie to spodobalo..tylko niewiedzia貫m czyintensywna czy naturalna..i p鏦i co jestemnaaturalnej..a wszystko firmy palette...W豉郾ie..dlacze go cz瘰to s tu opinie na NIE dla palette??ja nie widze nic w tym produkcie z貫go....
Maxon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 13:40   #2073
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
No chre tamto chore...No to ja mia貫m takkk...瞠 kiedys spr鏏owa貫m zrobi blond..)(jeden dzie)ale wys鹵y..rudawe czy jakos tako...wiec w ten sam dzien kupi貫m bronz..noo..i wyszlo cos ciemnego..w 鈍ietle przechdz帷 w granat))..hhmm..ale ze by sylwester akurat potem zima wiewc czapka..to jakos da貫m rade przecrzyc 3miesiace...No..p騧niej po p馧 roku zajo貫m sie czerni.ale napocz徠ku granoatowa czer..i mimo ze wygl康a這 to jak czarne inawet oki..to jednakby tez po造sk..fioletu momentami..no to wk鵨cu stwierdzilem 瞠 g豉dkaczern..i..odrazu mnie sie to spodobalo..tylko niewiedzia貫m czyintensywna czy naturalna..i p鏦i co jestemnaaturalnej..a wszystko firmy palette...W豉郾ie..dlacze go cz瘰to s tu opinie na NIE dla palette??ja nie widze nic w tym produkcie z貫go....
Palette ma zle opinie bo zdarzalo sie wizazankom ze zniszczylo im wlosy, i ta farba sie nie splukuje(szamponetki itd.. nie zmywalna,bardzo wzera sie we wlosy)fryzjerzy odradzaja Palette bo wlosy farbowane Palett nie chca lapac pozniej innych kolorow.

Stary 2009-03-06, 13:41   #2074
Maxon
Raczkowanie

A apropo twoich zdj耩 i wygl康u..bardzo tez mi sie podobasz..okr庵豉 twarz(moja ulubiona)..陰dne dos duze oczy..i ten makijarz tez pasujacy..a co do reszty czy wystaje czy tez nie..to moze i troche maj racje..ale co jak se komu podoba..pewnie nie jednemu by to pasowalo ze masz tak)))jeszcze raz super...Ps:a ja niewidzia貫m ciebie niestety na pocz徠kach))..taaaka duza r騜nica??
Stary 2009-03-06, 13:45   #2075
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
A apropo twoich zdj耩 i wygl康u..bardzo tez mi sie podobasz..okr庵豉 twarz(moja ulubiona)..陰dne dos duze oczy..i ten makijarz tez pasujacy..a co do reszty czy wystaje czy tez nie..to moze i troche maj racje..ale co jak se komu podoba..pewnie nie jednemu by to pasowalo ze masz tak)))jeszcze raz super...Ps:a ja niewidzia貫m ciebie niestety na pocz徠kach))..taaaka duza r騜nica??
Dziekuje
A o co chodzi z wystawaniem(co mi wystaje?)
No duza kiedys duzo gorzej wygladalam(naturalny kolor to sredni braz z rudym polyskiem i kiedys mialam trwala i mocno -krecone suche wlosy-ale lepiej nie wspominac)

Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2009-03-06 o 13:54
Stary 2009-03-06, 13:51   #2076
Maxon
Raczkowanie

Cytat:
Palette ma zle opinie bo zdarzalo sie wizazankom ze zniszczylo im wlosy, i ta farba sie nie splukuje(szamponetki itd.. nie zmywalna,bardzo wzera sie we wlosy)fryzjerzy odradzaja Palette bo wlosy farbowane Palett nie chca lapac pozniej innych kolorow.

Mnie p鏦i co w這s闚 niezniszczyla..a u篡wam juz kt鏎y raz..a co do tego ze kolor zostaje...no faktycznie..moze dla was kobiety to jest problem..bo wiem ze kobieta zmienn jest i cz瘰to moze si odmy雲le co do koloru..i chcie go zmieni...natomiast mnie to pasuje..bo je磧i ju bym si zdecydow掖 kiedykolwiek zmieni..to pewnie na jaki inny odcie czarnego lub wr鏂i do naturalnych..wi璚 mnie sie podoba 瞠 on tak 豉two nie schodzi)Ale spyta i tak spytam..to je瞠li nie Palette..to jaki jest og鏊nie najlepszy..je郵i chodzi o wyrazistos koloru jaki chce sie uzyskka..trwa這嗆 a cene??

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Hmmm..no to faktycznie inaczej...Ja tez zdecydowanie wole proste..Jak mniesie czasem po umyciu krec彗onc鏦i..to zaraz je wspomagam prostownic))i od razu lepiej))))A wystawanie to mzoe 幢e napisa貫m..chodzi這 o to ze ten puer na polikach..ze nie doko鎍a tam jest tak dobrze rozprowadzony..to do tych opis poni瞠j twoich zdj耩...ale mnei to nie przeszkdza.....
Stary 2009-03-06, 13:54   #2077
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie p鏦i co w這s闚 niezniszczyla..a u篡wam juz kt鏎y raz..a co do tego ze kolor zostaje...no faktycznie..moze dla was kobiety to jest problem..bo wiem ze kobieta zmienn jest i cz瘰to moze si odmy雲le co do koloru..i chcie go zmieni...natomiast mnie to pasuje..bo je磧i ju bym si zdecydow掖 kiedykolwiek zmieni..to pewnie na jaki inny odcie czarnego lub wr鏂i do naturalnych..wi璚 mnie sie podoba 瞠 on tak 豉two nie schodzi)Ale spyta i tak spytam..to je瞠li nie Palette..to jaki jest og鏊nie najlepszy..je郵i chodzi o wyrazistos koloru jaki chce sie uzyskka..trwa這嗆 a cene??
O czarne farby nie wiem bo nie farbuje na czarno
Pasemka czarne robi mi fryzjerka jakas profesjonalna( i sie nie zmywaja wcale)
Ale czarnule sie tu zleca to Ci powiedza

Co do innych kolorow to ja zadowolona jestem obecnie z Londy Color (tania a dobra,aczkolwiek kolorki wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu-ale ciemniejszy niz czarny nie wyjdzie)
Slaba farba- Wella Wellaton(slabe kolorki i szybko sie zmywa)
Z Garnier podobnie jak z Wella.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Hmmm..no to faktycznie inaczej...Ja tez zdecydowanie wole proste..Jak mniesie czasem po umyciu krec彗onc鏦i..to zaraz je wspomagam prostownic))i od razu lepiej))))A wystawanie to mzoe 幢e napisa貫m..chodzi這 o to ze ten puer na polikach..ze nie doko鎍a tam jest tak dobrze rozprowadzony..to do tych opis poni瞠j twoich zdj耩...ale mnei to nie przeszkdza.....

I nawet wlosy prostujesz?A jaka masz prostownice?
Ja mam slaba i mi niszczy wlosy ehh
I na makijazu tez sie znasz-wow

Stary 2009-03-06, 14:11   #2078
Maxon
Raczkowanie

No czy sie znam na makijarzu tego to niewiem..ale czyta貫m posty spojrza貫mna zdjecia..i moze trochetam co widaakurat na tej cz窷ci czyli makijarze sie najmniej znam i interesuje p鏦i co..A w這sy takk..jak najbardziej..Kiedys mia貫mjak捷 ale nie pamietam nazwy..a teraz niemamu siebie..ale u znajoma ma BRAUNA..Wi璚 jakbym sobie mia kupi..to jak mi doradzasz??A prostuje..bo w這sy owiele lepiej wygl康aj..takie proste i lekko jakby natapirowane..lepsze ni jakie takie zakrenoconena koncach..kazdy winn strone oki..ale nietak z陰czone czy jakos..)))Wiesz..to mo瞠 te troche z ch璚i i upodabania w堯s闚 w stylu EMO
Stary 2009-03-06, 14:17   #2079
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
No czy sie znam na makijarzu tego to niewiem..ale czyta貫m posty spojrza貫mna zdjecia..i moze trochetam co widaakurat na tej cz窷ci czyli makijarze sie najmniej znam i interesuje p鏦i co..A w這sy takk..jak najbardziej..Kiedys mia貫mjak捷 ale nie pamietam nazwy..a teraz niemamu siebie..ale u znajoma ma BRAUNA..Wi璚 jakbym sobie mia kupi..to jak mi doradzasz??A prostuje..bo w這sy owiele lepiej wygl康aj..takie proste i lekko jakby natapirowane..lepsze ni jakie takie zakrenoconena koncach..kazdy winn strone oki..ale nietak z陰czone czy jakos..)))Wiesz..to mo瞠 te troche z ch璚i i upodabania w堯s闚 w stylu EMO
NA prostownicach tak se sie znam
Sama mam troche badziewna i slabo prostuje i efekt jest krotki + niszczy.
Musze tez kupic lepsza
Tutaj jest watek o prostownicach->http://www.wizaz.pl/forum/showthread...230423&page=47
Polecaja dziewczyny prostownice Vidal Sassoon taka->http://www.allegro.pl/item571972052_...l_sassoon.html
i takiego Remingtona->http://www.allegro.pl/item563184326_..._temp_lcd.html

Stary 2009-03-06, 15:04   #2080
Maxon
Raczkowanie

Dzi瘯ii..apewno skorzystam z kt鏎e znich))))A ciekawe co wypowiedza sie na temat moich pytan i twoich odpowiedzi inne czarnulki)))ale og鏊nie spodobalo mnie sie tu uwas i mi這 popisze z ka盥ym/ka盥a)To czekam na wasze opinie...)Mi這 by這 cie pozna Ilona))))jeszcze nieraz pewnei zamienimy tu pare zda)))))
Stary 2009-03-06, 17:24   #2081
ozyryshka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Dot.: Czarnow這se;)

Hejka [!]

Mam takie pytanie. Mo瞠 kto pomo瞠

U篡wam do farbienia w這s闚 szamponu koloryzuj帷ego z JOANNY z 3 miesiace temu farbowa豉m na AKSAMITN CZER noi mam do嗆 du瞠 odrosty i chcia豉bym teraz inny kolor a mianowice CZEKOLADOWY BR╴ i chcia豉bym wiedzie czy mi chwyci ten kolor w這sy[!]

Czeklam na odpowied墩!]

pOzdrO=]
ozyryshka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 19:26   #2082
immortality
BAN sta造

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
Napisane przez ozyryshka Poka wiadomo嗆
Hejka [!]

Mam takie pytanie. Mo瞠 kto pomo瞠

U篡wam do farbienia w這s闚 szamponu koloryzuj帷ego z JOANNY z 3 miesiace temu farbowa豉m na AKSAMITN CZER noi mam do嗆 du瞠 odrosty i chcia豉bym teraz inny kolor a mianowice CZEKOLADOWY BR╴ i chcia豉bym wiedzie czy mi chwyci ten kolor w這sy[!]

Czeklam na odpowied墩!]

pOzdrO=]
R闚nie kiedy farbowa豉m w這sy aksamitn czerni, potem (mniej wi璚ej po 3 miesi帷ach) po這篡豉m na nie br您 i tylko odrosty si zafarbowa造, reszta pozosta豉 czarna. Nie ma sensu kombinowa. Br您 raczej nie rozja郾i czarnych w這s闚
immortality jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 22:32   #2083
Maxon
Raczkowanie

No z tego co ja sprawdzi貫m..to faktycznie czarnych w這s闚.niemaczym rozja郾i..jedyne wyjscie...to chyba sci望 ale nie polecamm..a czy blond albo rozja郾iacz..neiwiem nie pr鏏owalem..ale chyba ci篹ko..albo wyjdzie taki kolor..瞠 lepiej nie wiedize)))
Stary 2009-03-07, 16:57   #2084
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
To ja)

swietnie pasuje Ci ta fryzurka !
nie wyobrazam sobie inaczej
czarny jak najbardziej super !
Stary 2009-03-07, 18:55   #2085
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Dziewczyny, mo瞠cie mi doradzi??

Zbli瘸 si wiosna, mam teraz w這sy do 這patek.
Chodzi mi o d逝go嗆 i og鏊nie fryzur.

Mam szczup陰 poci庵陰 twarz.
Mam grzywk na prosto.
Nie wiem czy powinnam troch 軼i望 w這sy, 瞠by mi si buzia zaokr庵lila, z drugiej strony marza mi si d逝gie wlosy do pasa albo co w tym stylu, ale wiem, 瞠 to dodatkowa wyszczupla.

Jak my郵icie??

Zapuszcza czy nie?
A je郵i 軼i帷 to jak??;p

Dodaje fotki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03354.jpg (41,6 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Nowy folder.jpg (22,4 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02242.jpg (105,6 KB, 51 za豉dowa)
coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-07, 20:47   #2086
Maxon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
swietnie pasuje Ci ta fryzurka !
nie wyobrazam sobie inaczej
czarny jak najbardziej super !

Dziekuje bardzo))))Te mi sie tak wydaje ze to chyba najlepsza jak moge mie..A pomy雲e ze mia貫m kiedys br您owe..i krtkie na 瞠l lekko postawione..Ty te 陰dnie wygl康asz..Tak stwierdzi貫m kiedys..ze do calosci ww豉snie takie bardziej pasuj..jeszcze tylko czasem trzeba je wyprostowa prostownic...))))

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆

Mam grzywk na prosto.
Nie wiem czy powinnam troch 軼i望 w這sy, 瞠by mi si buzia zaokr庵lila, z drugiej strony marza mi si d逝gie wlosy do pasa albo co w tym stylu, ale wiem, 瞠 to dodatkowa wyszczupla.

Jak my郵icie??

Zapuszcza czy nie?
A je郵i 軼i帷 to jak??;p

Dodaje fotki.

Ja tez generalnie mam pod逝zna twarz..a w這sy takiej d逝gosci jak mam teraz zaokr庵li造 mi j..ale my郵e ze w d逝窺zych te by ci by這 豉dnie..tylko wtedy wg mie musisz mie je bardziej puszeste u g鏎y..to powinno j zaokr庵li..no i grzywke bym zostawi.....
Stary 2009-03-08, 22:04   #2087
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Jutro musz zafarbowa bo mam odrost jak st康 do Tokio :/.
Ale jeszcze nie wiem czym... chcia豉m ciemny br您, kt鏎y wyszed豚y jak naturalna czer. Lond kiedy robi豉m i jest za jasna. Nie wiem co kupi, mo瞠 schfarzkopf brillance...

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2009-03-08 o 22:06
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-08, 22:47   #2088
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka wiadomo嗆
Ale jeszcze nie wiem czym... chcia豉m ciemny br您, kt鏎y wyszed豚y jak naturalna czer. Lond kiedy robi豉m i jest za jasna. Nie wiem co kupi, mo瞠 schfarzkopf brillance...
ja mam ciemny br您 na odrostach a reszt farbowane czerni nie hebanowa czy krucz zwyczajn naturalna jednak jest r騜nica mi璠zy ciemnym br您em a naturaln czerni i to spora
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-09, 00:47   #2089
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

No prosz, 2 dni mnie nie ma na forum, a tu tyle si dzieje 2 stronki nowych post闚 do przeczytania :P

Maxon wygl康asz 鈍ietnie Kolor w這s闚 i fryzura pasuj Ci bardzo dobrze - nic nie zmieniaj, bo jest idealnie

Cytat:
A nad kt鏎ym odcieniem Brillance si zastanawiasz? Je郵i chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad krucz, tylko zwyk陰 Pono ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedy pisa豉, 瞠 ma prze鈍ity czerwieni/ciemnego br您u w s這鎍u i zamie軼i豉 fotki - kolor faktycznie trudno by這 nazwa czarnym-by to raczej zdecydowanie br您/ciemny br您 z ciep陰 po鈍iat. Wydaje mi si, 瞠 to kolor ja郾iejszy od naturalnej czerni. Bardzo 豉dny kolorek, ale nie wiem czy nie b璠zie dla Ciebie za jasny Zreszt dla mnie to on nawet na zdj璚iu z opakowania wygl康a jak br您 :P

Strippi, mia豉m Ci dac zna jak pofarbuj "granatow czerni" Garnier 100% Color No i zrobione Jestem jak na razie bardzo zadowolona. U mnie si sprawdza - to jedna z 豉dniejszych (je郵i nie naj豉dniejsza) granatowa czer jak mia豉m. Oczywi軼ie cud闚 nie ma i nie powala na kolana efektem granatowych w這s闚, ale jest naprawd niez豉. G喚boka czer, z niebiesk po鈍iat, widoczn szczeg鏊nie dobrze pod s這nce lub w sztucznym 鈍ietle. Jestem z niej bardziej zadowlona ni z Ferii
Stara豉m si zrobi fotki jak najlepiej oddaj帷e rezultat farbowania, jednak niestety zdj璚ia robione w pokoju nie odda造 ca貫go efektu kolorystycznego. Ale zamieszczam kilka, 瞠by mog豉 zobaczy jak to mniej wi璚ej wygl康a w rzeczywisto軼i kolor jest 豉dniejszy - na fotkach wyszed taki matowy, mo瞠 dlatego, 瞠 w這sy nie by造 jeszcze zupe軟ie suche i troche rozczochrane .

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier_granatowa_czern1.jpg (49,7 KB, 270 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg garnier_granatowa_czern2.jpg (27,1 KB, 113 za豉dowa)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-09 o 01:01
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-09, 01:01   #2090
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
No prosz, 2 dni mnie nie ma na forum, a tu tyle si dzieje 2 stronki nowych post闚 do przeczytania :P

Maxon wygl康asz 鈍ietnie Kolor w這s闚 i fryzura pasuj Ci bardzo dobrze - nic nie zmieniaj, bo jest idealnie

A nad kt鏎ym odcieniem Brillance si zastanawiasz? Je郵i chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad krucz, tylko zwyk陰 Pono ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedy pisa豉, 瞠 ma prze鈍ity czerwieni/ciemnego br您u w s這鎍u i zamie軼i豉 fotki - kolor faktycznie trudno by這 nazwa czarnym-by to raczej zdecydowanie br您/ciemny br您 z ciep陰 po鈍iat.Bardzo 豉dny kolorek, ale nie wiem czy nie b璠zie dla Ciebie za jasny Zreszt dla mnie to on nawet na zdj璚iu z opakowania wygl康a jak br您 :P

Strippi, mia豉m Ci dac zna jak pofarbuj "granatow czerni" Garnier 100% Color No i zrobione Jestem jak na razie bardzo zadowolona. U mnie si sprawdza - to jedna z 豉dniejszych (je郵i nie naj豉dniejsza) granatowa czer jak mia豉m. Oczywi軼ie cud闚 nie ma i nie powala na kolana efektem granatowych w這s闚, ale jest naprawd niez豉. G喚boka czer, z niebiesk po鈍iat, widoczn szczeg鏊nie dobrze pod s這nce lub w sztucznym 鈍ietle. Jestem z niej bardziej zadowlona ni z Ferii
Stara豉m si zrobi fotki jak najlepiej oddaj帷e rezultat farbowania, jednak niestety zdj璚ia robione w pokoju nie odda造 ca貫go efektu kolorystycznego. Ale zamieszczam kilka, 瞠by mog豉 zobaczy jak to mniej wi璚ej wygl康a w rzeczywisto軼i kolor jest 豉dniejszy - na fotkach wyszed taki matowy, mo瞠 dlatego, 瞠 w這sy nie by造 jeszcze zupe軟ie suche i troche rozczochrane .

Pozdrawiam
bardzo fajna czern i Ty ladna :P

tez sie lasze na to, ze teraz kupie granatowa czern Garnier 100% color i widze, ze warto
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-09, 10:41   #2091
Maxon
Raczkowanie

Witam ponownie))Masz racje Srtippi..ladnie wyszed ten kolor..pasuje tobie))A ja wczoraj uzy貫m czerni kosmosu..troche przez przypadek..miala by naturalna czer..ale..szczerze..nie widze du瞠j r騜nicy mi璠y tymi kolorami..wi璚 jest okii..Mia貫m kiedys t granatow czre..ale niedoko鎍a mnei sie podoba這..moze to na kbietach wygl康a dobrze))))
Stary 2009-03-09, 11:21   #2092
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆

Mam grzywk na prosto.

Jak my郵icie??

Zapuszcza czy nie?
A je郵i 軼i帷 to jak??;p

Dodaje fotki.

mmm we wlosach do pasa wygladasz bosko

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:

Pozdrawiam
kochana powali豉 mnie !!!
wygl康asz bosko !!!!
jejqqq ju nied逝go lec do sklepu po t w豉郾ie farb
a stosowa豉 2?
na swoje d逝gie w這sy?
ja mam te tak d逝go嗆

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Witam ponownie))Masz racje Srtippi..ladnie wyszed ten kolor..pasuje tobie))A ja wczoraj uzy貫m czerni kosmosu..troche przez przypadek..miala by naturalna czer..ale..szczerze..nie widze du瞠j r騜nicy mi璠y tymi kolorami..wi璚 jest okii..Mia貫m kiedys t granatow czre..ale niedoko鎍a mnei sie podoba這..moze to na kbietach wygl康a dobrze))))
akurat to Loli wlosy
ja swoje pokaze niebawem
jakos przed swietami

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Dziekuje bardzo))))Te mi sie tak wydaje ze to chyba najlepsza jak moge mie..A pomy雲e ze mia貫m kiedys br您owe..i krtkie na 瞠l lekko postawione..Ty te 陰dnie wygl康asz..Tak stwierdzi貫m kiedys..ze do calosci ww豉snie takie bardziej pasuj..jeszcze tylko czasem trzeba je wyprostowa prostownic...))))

wygladasz na prawde swietnie !
Stary 2009-03-09, 12:14   #2093
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
A nad kt鏎ym odcieniem Brillance si zastanawiasz? Je郵i chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad krucz, tylko zwyk陰 Pono ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedy pisa豉, 瞠 ma prze鈍ity czerwieni/ciemnego br您u w s這鎍u i zamie軼i豉 fotki - kolor faktycznie trudno by這 nazwa czarnym-by to raczej zdecydowanie br您/ciemny br您 z ciep陰 po鈍iat. Wydaje mi si, 瞠 to kolor ja郾iejszy od naturalnej czerni. Bardzo 豉dny kolorek, ale nie wiem czy nie b璠zie dla Ciebie za jasny Zreszt dla mnie to on nawet na zdj璚iu z opakowania wygl康a jak br您 :P
Tak my郵a豉m nad t czerni, szkoda 瞠 nie przeczyta豉m Twojego postu wcze郾iej bo pod wp造wem impulsu kupi豉m... krucz. Teraz mam ochot waln望 si w g這w, ale chodzi豉m ju od miesi璚y ko這 tej farby, tego cudownego zdj璚ia na opakowaniu i nie mog豉m ju tego znie嗆. Farbuj wieczorem, raz kozie 鄉ier .

Pi瘯ne te Twoje nowe w這sy, chocia w og鏊e nie mog si napatrze na te zdj璚ia, Twoja uroda jest poprostu zjawiskowa .

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
ja mam ciemny br您 na odrostach a reszt farbowane czerni nie hebanowa czy krucz zwyczajn naturalna jednak jest r騜nica mi璠zy ciemnym br您em a naturaln czerni i to spora
U mnie by這 podobnie, w og鏊e ciemny br您 si du穎 szybciej wyp逝kuje .
Stary 2009-03-09, 14:17   #2094
Maxon
Raczkowanie

Upss..przepraszam za mal pomy趾e))ale tak poprawdzie..obiemacie pi瘯ne w這sy..wi璚 kieruje tamten post do was)))I jeszcze raz diz瘯uje za mi貫 komplementy na temat mojego wygl康u)))
Stary 2009-03-09, 14:20   #2095
ilo16na
Zakorzenienie

Ale super laski ze nam tutaj faceta przywialo
I to czarnego-zawsze to milej-szkoda tylko ze jeden

Ja tutaj tez troszke z wami siedze bo zem prawie "czarna"
Ci co nie rozrozniaja(3/4 ludzi)mowi ze to czarny

Stary 2009-03-09, 15:22   #2096
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tutaj tez troszke z wami siedze bo zem prawie "czarna"
Ci co nie rozrozniaja(3/4 ludzi)mowi ze to czarny
no i git
Stary 2009-03-09, 16:28   #2097
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
no i git
Ale mam na grzywce z boku 2 pasemka robione granatowa czernia wiec jestem czarna

Stary 2009-03-10, 12:46   #2098
Maxon
Raczkowanie

Takk przywia這..i to chyba nba d逝go)A bo tu uwas mi這 i wog鏊e tematycznie.a z facetami sobie o takich sprawach nie pogadam))ale masz racje..super jeste軼ie..tak jak i z pisania..jak z wygll康u..kocham czarnow這se..macie co鈣akiegow sobie..瞠 ahhh))No i jeszcze raz diz瘯uje za kompementy..bardoz mi mi這))))wko鎍u..nie tylko dla siebie mam taka fryzuree))))

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Szczeg鏊ne podzi瘯owania dla ILONA.. STRIPPI i LOLA20))))
Stary 2009-03-10, 16:28   #2099
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 241

Lola20 zawsze jak widze twoj piekn buzie strasznie rzuca mi si w oczy twoja kontur闚ka, a nie same usta. Powinna robi delikatniejsz kreske, albo ca趾iem z niej zrezygnowa. To tak w ramach offtopu ;d

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-10, 22:49   #2100
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:

[/COLOR]
U mnie by這 podobnie, w og鏊e ciemny br您 si du穎 szybciej wyp逝kuje .
u mnie ciemny br您 nawet nie wyszed jak ciemny br您 a taki prawie ciemny br您 dobrze ze odrosty by造 ma貫 bo mam br您 na odrostach nie wiem czemu mi wychodz tak jasno ciemne br您y na drugi raz kupie sobie czarny jako tak lepiej si czuje
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.