Czarnow這se;) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-24, 16:08   #2311
maacieek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 007
Dot.: Czarnow這se;)

mam pytanie jak jest lepiej dla wlosow farbowanie farba joanna gdzie trzeba farbowac czesciej czy raz na jakis czas ae farba palette ? Chodzi mi o to ktore bd bardziej zdrowsze dla wlosow.
maacieek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 20:10   #2312
LadyMakbet18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Wpisy w blogu: 2

Mam pytanie. Obecnie jestem posiadaczk platyny, nosz si z zamiarem farbowania na czarno. Jaka farba? Fryzjer odpada, mam w這sy do pasa i puste konto wi璚 musze sama si farbn望.

Je t'adore mon cheri

Czy tkwisz w toksycznym zwi您ku?!

http://www.wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 20:11   #2313
kunamarta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 204

Cytat:
Napisane przez kingulinka83 Poka wiadomo嗆
Witam ;-) I ja si do陰cze do w徠ku..je郵i mog?;-)) Od kilku lat jestem czarnulk..U篡wam Loreal Casting Hebanowa Czer albo Ciemny Br您 - zale篡 co akurat jest dost瘼ne w sklepie I nie zamienie mojej czerni na 瘸den inny kolor!! Cho wcze郾iej by豉m blondynk, a naturalnie jestem szatynk to w豉郾ie w czerni czuj najlepiej ) Moim problemem s tylko wypadaj帷e w這sy i ich straszne pl徠anie echh..do陰czam moje fotki.. Pozdrawiam!;-)
Bardzo Ci 豉dnie w czerni I zazdroszcz d逝go軼i w這s闚....kiedy moje b璠 tak d逝gie....

Moja wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371242
kunamarta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 20:18   #2314
Czarna018
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 657
Zastan闚 si jeszcze 10 razy czy naprawde chcesz zafarbowac w這sy na czarno...juz na zawsze! Bo ja by豉m pewna 瞠 chce i tak zrobi豉m. A teraz mam ochote na jaki br您 albo cos...ale juz nie da rady. NAPRAWDE SI ZASTAN紟 !!! Mi sie marzy zmiana koloru a potem zn闚 kiedys na czarno :P lubie kombinowac ale ju nie da rady (((

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Witam ;-) I ja si do陰cze do w徠ku..je郵i mog?;-)) Od kilku lat jestem czarnulk..U篡wam Loreal Casting Hebanowa Czer albo Ciemny Br您 - zale篡 co akurat jest dost瘼ne w sklepie I nie zamienie mojej czerni na 瘸den inny kolor!! Cho wcze郾iej by豉m blondynk, a naturalnie jestem szatynk to w豉郾ie w czerni czuj najlepiej ) Moim problemem s tylko wypadaj帷e w這sy i ich straszne pl徠anie echh..do陰czam moje fotki.. Pozdrawiam!;-)

ζdnie Ci w czerni sama mam czarne :P zawsze wszyscy m闚ili 瞠 czer postarza i napewno nie bedzie mi pasowa a teraz jak juz jestem czarna to wszyscy m闚ia 瞠 pasuje i 瞠 jest super hehe ale ja i tak bym chcia豉 pokombinowa z innymi kolorami. Mi te wypadaj w這sy najwi璚ej przy myciu (tylko ze ja mam d逝gie w這sy i to sie moze tylko wydawac ze duzo ich wypada) i te mi sie pl帷z :/

Jedyne zdj璚ie na kt鏎ym wida CAΒ moje w這sy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg iff.jpg (37,5 KB, 297 za豉dowa)

My郵 nad 軼i璚iem grzywki ...

Staram si zrzuci par kg...

T瘰knie za s這neczkiem. Czekam na pi瘯n wiosn.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-24 o 23:35 Pow鏚: post pod postem
Czarna018 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 15:50   #2315
Justa091
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Hej mama nadziej,ze mi pomo瞠cie.Zafarbowa豉m ostatnio w這ski na czarno i czuj si bosko.Farbowa豉m Casting Creme Gloss Lorea`l Hebanowa czer i farba zesz豉 po 2 tygodniach.Czy mo瞠cie poleci mi farb kt鏎a b璠zie trzyma si d逝瞠j??Co s康zicie o palette intensive color creme?
Justa091 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 16:24   #2316
maacieek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 007

a co jest lepsze dla wlosow farbowanie czesciej farba joanna czy raz na jakis czas ale farba palette ?
maacieek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 22:21   #2317
fiolka400
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133
Dot.: Czarnow這se:)

Dziewczyny a czy ktoras z was moze mi doradzic taka rzecz: mam naturalne br您owe wlosy, umalowane na czarno z czego czarna farbka troche sie zmyla no i odrosty okolo 2 cm. ostatnio odkrylam w sklepie farbe garniera CZERWONA CZERN, ktora polecana jest do bardzo ciemnego, ciemnego i jasnego br您u. i teraz pytanie jest takie - jesli umaluje sobie t farb wlosy to wyjda czarne z czerwonym poblaskiem, czy co sie zadzieje ?
Stary 2009-08-25, 22:30   #2318
P-o-n-y
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 904

a ja chyba bede chciala sie zrobic z czerni na rudy/czerwony :P
P-o-n-y jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 22:39   #2319
fiolka400
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka wiadomo嗆
a ja chyba bede chciala sie zrobic z czerni na rudy/czerwony :P
fajna sprawa, tez o tym myslalam, ale w styczniu mialam trwala i wlosy byly w oplakanym stanie po niej, odbudowalam je troche waxem do oslabionych wlosow, ale raczej przepalenia z czarnego na czerwony bym nie zaryzykowala....
w efekcie chyba palne na zwykly czarny jak zawsze i po klopocie ;p w sobote mam wesele i nie moge isc jak ten odrost ;p
Stary 2009-08-25, 22:41   #2320
Czarna018
Rozeznanie

Ja farbuje w這sy juz gdzies od 2 lat na czarno co miesi帷 albo i nawet p騧niej,,,
pr鏏owa豉m juz farb ciemny br您 czekolada iwszytskie takie z ciemnego br您u albo czerwienie i wychodz tyllko na odrostach.

Stary 2009-08-25, 23:19   #2321
Ivi 1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 397

podbijam jako czarnowlosa

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Nie ma 瘸dnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama si pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 14:02   #2322
kingulinka83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

dzi瘯i kunamarta i Czarna018 za mi貫 s這wa ;-)))
A co do d逝go軼i w這s闚 to troch czasu mi zaj窸o 瞠by je tak zapu軼i, ale ostatnio zastanawiam si 瞠by je troch 軼i望..sama nie wiem.. Chcia豉bym jakie zmiany bo ostatnio mnie strasznie denerwuj, szczeg鏊nie teraz jak jest tak gor帷o...no i to pl徠anie te jest denerwuj帷e!!! Na razie ci庵le co kombinuje z grzywk ... no i zastanawiam si granatow czerni, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie i jaki odcie uzyskam...

Edytowane przez kingulinka83
Czas edycji: 2009-08-28 o 14:03 Pow鏚: b豉d w tek軼ie...
kingulinka83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-29, 19:38   #2323
kunamarta
Raczkowanie

Cytat:
dzi瘯i kunamarta i Czarna018 za mi貫 s這wa ;-)))
A co do d逝go軼i w這s闚 to troch czasu mi zaj窸o 瞠by je tak zapu軼i, ale ostatnio zastanawiam si 瞠by je troch 軼i望..sama nie wiem.. Chcia豉bym jakie zmiany bo ostatnio mnie strasznie denerwuj, szczeg鏊nie teraz jak jest tak gor帷o...no i to pl徠anie te jest denerwuj帷e!!! Na razie ci庵le co kombinuje z grzywk ... no i zastanawiam si granatow czerni, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie i jaki odcie uzyskam...
Nie ma za co Nie my郵a豉 o tym, by ewentualnie je wycieniowa? Zawsze jaka odmiana ,szkoda 軼ina takie d逝gie, piekne w這sy

Wczoraj farbowa豉m Brillance- krucza czer, kolor wyszed upragniony z granatowym po造skiem ciekawe jak dlugo si utrzyma...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 106.jpg (17,4 KB, 188 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 083.jpg (166,7 KB, 168 za豉dowa)

Moja wymiana:

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-29 o 23:08 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Stary 2009-08-30, 10:28   #2324
kingulinka83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez kunamarta Poka wiadomo嗆
Nie ma za co Nie my郵a豉 o tym, by ewentualnie je wycieniowa? Zawsze jaka odmiana ,szkoda 軼ina takie d逝gie, piekne w這sy

Wczoraj farbowa豉m Brillance- krucza czer, kolor wyszed upragniony z granatowym po造skiem ciekawe jak dlugo si utrzyma...

no no no... bardzo 豉dny kolorek ci wyszed, byle si d逝go utrzyma ) hm w og鏊e 豉dna kobitka z Ciebie ;-)))
Kiedy te mia豉m tak grzywk na wprost jak Ty..ale strasznie mi szybko ros豉 i nie chcia這 mi si co po chwila biega j podcina wiec od jakiego czasu czesze j na bok Hmm a wycieniowaniu moich w這s闚 musz pomy郵e, dzi瘯i za rade !! pozdrawiam niedzielnie!!
kingulinka83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-30, 10:38   #2325
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Ja ost. farbowa豉m t now z Palette to co tak reklamuj dark perls (czy jako tak), ale niestety by豉 tylko granatowa czer, ale musz poszuka, bo na reklamie widzia豉m 3 odcienie.. tylko pytanie jakie Wydawa這 mi si,ze co jakby z czerwieni tam jest albo br您em ... nie wiem A Wy mo瞠 j widzia造軼ie gdzie???
Stary 2009-08-30, 15:04   #2326
karolka2211
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 419
GG do karolka2211

hej dziewczyny r闚nie jestem farbowan brunetk u篡wa豉m garniera, ale ostatnio podkusi豉 mnie palette xxl color "g喚bia kosmosu" czy co takiego i jestem bardzo zadowolona od jakiego czasu moje w這sy by造 bardzo zniszczone ci庵造mi zmianami kolor闚, prostowaniem stylixzacj, ale ta farba sama jakby polepszy豉 ich kondycj. A no i zazwyczaj na odrostach wychodzi mi ja郾iejszy kolor, a tym razem w這sy s jednolicie czarne. Polecam
Wstawi zdjecie jak tylko b璠 mog豉
Stary 2009-08-30, 15:51   #2327
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie. Obecnie jestem posiadaczk platyny, nosz si z zamiarem farbowania na czarno. Jaka farba? Fryzjer odpada, mam w這sy do pasa i puste konto wi璚 musze sama si farbn望.
Ja wprawdzie ju nie czarnow這sa ale do niedawna...
Moj faworytk by豉 Schwarzkopf Brillance Krucza Czer, ale to jest czer z delikatnym niebieskim po造skiem. Maj te zwyk陰 czer, ale ni nie robi豉m wi璚 nie wypowiadam si.
Jednak my郵, 瞠 ka盥a z dziewczyn musi poprostu znale潭 swoj ulubion farb metod pr鏏 i b喚d闚.
Pami皻aj, 瞠 przechodz帷 blondu na czer kolor b璠zie si do嗆 szybko wyp逝kiwa i na pocz徠ku wymaga cz瘰tych poprawek. Sama przez to przechodzi豉m .
Powodzenia i czekam na jakie fotki, jak Ci to wysz這 .
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-30, 18:56   #2328
201610241259
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 290

Cytat:
Napisane przez kunamarta Poka wiadomo嗆

Nie chce Ci straszyc - nie za dlugo
ja sie farbuje na granatowa czern, wyprobowalam juz chyab trylion farb i wszystkie dosc szybko traca swoja 'granatowosc'... a zdazylo mi sie 6 tyg farbe nosic, to mi sie zaczely wlosy znow na brazowo swiecic :/ zazwyczaj farbuje co 4 tyg, moze u Ciebie bedzie lepiej
i przgotuj sie na wszystkie reczniki fioletowo-granatowe :P
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-30, 22:01   #2329
kunamarta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lensky Poka wiadomo嗆
Nie chce Ci straszyc - nie za dlugo
ja sie farbuje na granatowa czern, wyprobowalam juz chyab trylion farb i wszystkie dosc szybko traca swoja 'granatowosc'... a zdazylo mi sie 6 tyg farbe nosic, to mi sie zaczely wlosy znow na brazowo swiecic :/ zazwyczaj farbuje co 4 tyg, moze u Ciebie bedzie lepiej
i przgotuj sie na wszystkie reczniki fioletowo-granatowe :P
hahahahaha...tak my郵a豉m, szkoda bo kolorek taki jaki chcia豉m a co do r璚znik闚, to ju zacze造 by fioletowe

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
no no no... bardzo 豉dny kolorek ci wyszed, byle si d逝go utrzyma ) hm w og鏊e 豉dna kobitka z Ciebie ;-)))
Kiedy te mia豉m tak grzywk na wprost jak Ty..ale strasznie mi szybko ros豉 i nie chcia這 mi si co po chwila biega j podcina wiec od jakiego czasu czesze j na bok Hmm a wycieniowaniu moich w這s闚 musz pomy郵e, dzi瘯i za rade !! pozdrawiam niedzielnie!!

Dzi瘯uje kochana, za komplement Tobie te mi貫go wieczoru 篡cz

Moja wymiana:
Stary 2009-09-09, 12:27   #2330
Czarna018
Rozeznanie

Ja dzi mam zamiar kupi farbe do w這s闚...chcia豚ym co z odcieniem niebieskiego noo ale wiem 瞠 nie wyjdzie. Mam odrosty ok 2cm...i musze ju si zafarbowa. jaka polecacie farbe ? kt鏎a tak bardzo nie wysusza i nie niszczy w這s闚?

Ja zawsze z londy u篡wa豉m...garnier czasem...a teraz to ju niewiem

przeszukuje r騜ne stronki iwszystko ale nic ciekawego sie nie dowiedzia豉m...

Stary 2009-09-12, 20:54   #2331
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 883

Od kilku miesi璚y zastanawiam si nad zmian koloru w這s闚 na czarny, znajomi odradzaj i twierdz 瞠 najlepiej wygl康a豉m w blondzie ale szczerze m闚i帷 czuje sie w nim 幢e tak md這 i nijako, naturalny kolor moich w這s闚 to ciemny szatyn. Obecnie mam pofarbowane na br您. Dorad嬈ie je郵i mo瞠cie czy czarny kolor to dobry pomys.

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2009-09-13 o 01:54
patycek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-12, 23:54   #2332
201610241259
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 290

Moim zdaniem b璠ziesz wygl康a豉 zbyt blado. Dobrze Ci w tym kolorze.
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-23, 09:11   #2333
domenka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Ostatnio te do陰czy豉m po d逝giej przerwie do czarnulek, a niedawno by豉m blond platyna Najlepiej si jednak czuj czarnulk A oto moja historia Blond-mro幡y kasztan Casting-sprany mro幡y kasztan-ciemna czekolada Casting-sprana ciemna czekolada-upragniona hebanowa czer Casting.
domenka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-23, 22:29   #2334
olalola24
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 022

podziwiam zza odwage, ladny kolor Ci wyszedl
olalola24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-24, 08:45   #2335
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Witam ja od niedawna tak瞠 jestem czarna ostatnio ufarbowa豉m w這ski wellatonem o nazwie intensywna czer, kolorek bardzo 豉dny naprawd, o taka czer mi chodzilo, w這ski l郾 i s cudowne
Jednak zauwa篡豉m 瞠 we w這sach po 2 tygodniach mam ju prze鈍ity bordowo-zielono-rudawe, mo瞠 poprzedni kolorek mi sie ju przebija, nie wiem;p taka po鈍iata jest czasem widoczna. Woda wyp逝kuje si na fioletowo-grafitowo-bordowo
Wiem, 瞠 teraz ju czern za豉pie bardziej bo wtedy miala podklad taki wyp逝kany zrudzialy br您ik hehe, i musze jeszcze raz zafarbowa, polecacie jakie czarne farby? Chce zwyk陰 czer ale taka kt鏎a nie bedzie taka mega sztuczna bo musi pasowac do mojej jasnej karnacji

coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-25, 18:48   #2336
Olimpiamiko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

Zosta造 mi farby, bo kupi豉m i nie zdecydowa豉m si na farbowanie

Palette ciemna czekolada 3 x, bo kupowa豉m na d逝gie w這sy

i L'oreal Casting hebanowa czer

Je瞠li kto by豚y ch皻ny to prosz o wiadomo嗆

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osi庵ni皻y! ju 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-01, 18:50   #2337
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

mo瞠 wiecie z jakiej firmy hebanowa czer wychodzi 豉dna b造szcz帷a ale nie sztuczna mam nadzieje 瞠 wiecie o co mi chodzi
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-02, 18:48   #2338
Olimpiamiko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

Ja farbowa豉m kiedy L'oreal Casting hebanow czerni i wyszed kolorek naturalny, nie taka typowa czer, ale bardziej wpadaj帷a w heban i w這sy r闚nie 豉dnie b造szcza造

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osi庵ni皻y! ju 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-09, 11:18   #2339
isKraMc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Hej kochane ..dawno u was nie bylam i niewiem czy mnie jeszcze pamietacie ale zainspirowalyscie mnie do zmiany z blondu na czern Mam nowe foteczki i chcialam sie pochwalic hehe :P

Pozdrawiam wszystkie czarnule!!!

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-09, 14:10   #2340
CzarnaLolita92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do CzarnaLolita92

奸icznie Ciw tych czarnych wloskach :O

kurcze.. ja mam juz akie wyblakle czarne, straaaasznie dlugie dlatego tez nei chce ich zbytni niszczyc, zeby mi sie nie ukruszy造 ;p

poradzcie cos do grubych wloskow
CzarnaLolita92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.