Czarnow這se;) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-10-21, 12:35   #2371
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Czarna018 Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m taki misz-masz z swoimi fotkami
Wi璚 poka瞠...
Sami ocenicie

obecnie masz czyst czer na w這skach? Ja farbowalam ciemnym br您em i po 2,3 farbowaniach zrobil mi si czarny, teraz u篡wam 鈔edniego br您u i po oko逝 2tygodniach od farbowania mam w豉snie przeb造ski brazu
Zainteresowa mnie te odcien nowej farby Schwarzkopfa Essentials czy cos takiego maj kolor czarny br您, szkoda tylko ze sama farba ma z貫 opinie
Stary 2009-10-21, 19:21   #2372
madziulek2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez ViVian66 Poka wiadomo嗆
od czasu do czasu ogladam Wasz w徠ek i nie ukrywam 瞠 jestem fank czerni, zar闚no na w這sach jak i w ubiorze i w豉郾ie mam do Was takie pytanie - mam w這sy kr璚one, ale zazwyczaj nie u鈍iadczy mnie na ulicy nie inaczej ni w prostych. No i jak to bywa z takimi zabiegami, w這sy s suche wiec musze je nawil瘸c, dobrze od篡wia itp. Ostatnio te zacze造 troch wypada- pewnie spowodowane jest to jakim鈉bytkiem witaminowym. ale pomijaj帷 to wszystko - zastanawiam si czy nie zafundowac sobie czerni oczywi軼ie nie teraz, ju, tylko za jaki czas. I tu moje pytanie - czyb璠zie mi ten kolor pasowa? nie mam ani oliwkowej cery, ani alabastrowej. nie wiem jak okreslic ten odcie wiec napisze ze uzywam podkladu Max Factor w kolorze honey beige jak my郵icie- czy czern nie bedzie wygladala sztucznie dla mnie? zalezaloby mi na bardzo naturalnym i tajemniczym efekcie
ps. dodaje moje zdjecie. prosz, nie zwracajcie uwagi na aranzacje
Moim zdaniem dobrze by ci bylo w ciemnych wloskach ale proponowalabym raczej ciemny bronz niz czysto czarne a tez wyjda bardzo ciemne a przy tym bardziej naturalnie. pozdrawiam.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Witajcie wszystkie czarnow這se. Widze ze temat ,,czarnowlose 陰czmy,, sie troche wygas dlatego pozwole sobie na ponowne wznowiemie go. Piszcie jakie macie wloski jak o nie dbacie by byly zawsze lsni帷e i zdrowe.
Ja r闚nie sie pochwale jak dbam o moje czarne w這ski i jakich kosmetykow uzywam. piszcie !
madziulek2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-22, 11:03   #2373
isKraMc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka wiadomo嗆
obecnie masz czyst czer na w這skach? Ja farbowalam ciemnym br您em i po 2,3 farbowaniach zrobil mi si czarny, teraz u篡wam 鈔edniego br您u i po oko逝 2tygodniach od farbowania mam w豉snie przeb造ski brazu
Zainteresowa mnie te odcien nowej farby Schwarzkopfa Essentials czy cos takiego maj kolor czarny br您, szkoda tylko ze sama farba ma z貫 opinie
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-22 o 11:57
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-22, 11:56   #2374
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka wiadomo嗆
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow

郵icznie wygl康asz wybielasz czym z帳ki?
U篡wa豉 czerni czy czarnego br您u z tych nowych farb?

Ja u篡wam od p鏊 roku Wellatonu a wcze郾iej przer霩ne farby, chociaz pallete omijam.

A jak u Was jest z relacj czer wlos闚-karnacja? Pozwalacie jesieni i zim zbledn望 sobie czy jako podtrzymujecie opalenizne? Wiadomo 瞠 czer pasuje te do takich maxi bladych cer, jednak to jest u nas r闚nie rzadko spotykane jak 郾iada karnacja
Stary 2009-10-22, 12:14   #2375
isKraMc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka wiadomo嗆
郵icznie wygl康asz wybielasz czym z帳ki?
U篡wa豉 czerni czy czarnego br您u z tych nowych farb?

Ja u篡wam od p鏊 roku Wellatonu a wcze郾iej przer霩ne farby, chociaz pallete omijam.

A jak u Was jest z relacj czer wlos闚-karnacja? Pozwalacie jesieni i zim zbledn望 sobie czy jako podtrzymujecie opalenizne? Wiadomo 瞠 czer pasuje te do takich maxi bladych cer, jednak to jest u nas r闚nie rzadko spotykane jak 郾iada karnacja
Dziekuje
Uzywalam czarnego brazu i mi sie podobal ale wychodzi bardziej czarny niz braz.
Zebow nie wybielam ale stosuje paste denivit stain remover czy jakos tak i bardzo ja sobie chwale

Co do karnacji nie mam wiekszego problemu bo ja mam moze ie sniada ale taka lekko zlocizta cere caly rok i opalenizna z wakacji dlugo mi sie tzryma chociaz uzywam takiego balsamu z betakarotenem dla utrzymania opalenizny od Yves rocher jednak zadnego brazujacego efektu to on nie daje . Ale mysle ze lepiej sobie naturalnie blednac niz biegac na solarium co chwila. Ewentualnie raz na jakis czas jakis balsamik brazujacy

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-26 o 18:10
Stary 2009-10-22, 21:58   #2376
Czarna018
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 657

Cytat:

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??

Mi si wydaje 瞠 Tobie i 豉dnie w blondzie i w czarnym

My郵 nad 軼i璚iem grzywki ...

Staram si zrzuci par kg...

T瘰knie za s這neczkiem. Czekam na pi瘯n wiosn.
Czarna018 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-23, 10:31   #2377
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Bosko wygl康asz w blond,tak 鈍ie穎 i m這do
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-23, 16:39   #2378
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:

Co myslicie ??
mi bardziej pod0basz si w blondzie
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 02:36   #2379
migotka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64
Wpisy w blogu: 2

a mial ktos z was ten kolor NAPLES BLACK
migotka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-29, 09:35   #2380
Martyna^^
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:

Co myslicie ??
Moim zdaniem bardziej naturalnie wygl康asz w blondzie, co nie znaczy ,瞠 w czarnym Ci nie jest do twarzy )
Ja sama mam w tej chwili czarne w這sy z przeb造skiem br您u. Z natury jestem brunetk i ju nie mog si doczeka,a czer mi zejdzie.
Martyna^^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-02, 17:26   #2381
magribi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

u篡wa造軼ie "nowego" garniera bez amoniaku? bo brzmi ciekawie ale nie wiem czy op豉ca si zdradza l'oreala

przepraszam schwarzkopf'a

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2009-11-06 o 12:46
magribi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-02, 20:30   #2382
123dzemdzemona22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 992
GG do 123dzemdzemona22

osz! laseczki pomoc!
mia豉m do嗆 tej czerni i da豉m rozja郾iacz
ooo nie do嗆 瞠 鈍inia mi spali ani ton nie rozja郾i, a odrosty jak kurczak! ale z豉 jestem . nie wiem co teraz na這篡??
jutro siedze ca造 dzie w domu siostra mi co kupi tylko cooo???
Stary 2009-11-03, 09:55   #2383
magribi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Polecam wybra si z tym do fryzjera - na zabieg intensywnie regeneruj帷y i jak捷 lekk farb. Je郵i chcesz si sama pobawi te pomy郵a豉bym przede wszystkim o regeneracji w這s闚. Je郵i chodzi o farb rzuci豉 bym l'oreala bez amoniaku b康 10 minutowego
magribi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-05, 11:40   #2384
isKraMc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Poka wiadomo嗆

osz! laseczki pomoc!
mia豉m do嗆 tej czerni i da豉m rozja郾iacz
ooo nie do嗆 瞠 鈍inia mi spali ani ton nie rozja郾i, a odrosty jak kurczak! ale z豉 jestem . nie wiem co teraz na這篡??
jutro siedze ca造 dzie w domu siostra mi co kupi tylko cooo???
I wlasnie dlatego na takie zabiegi mozna sie zdecydowac jedynie u fryzjera i to doswiadczonego no ale czasu sie nie cofnie.
Radze je pofarbowac niewiem moze jakas czekolada ?? Problem w tym ze prawdopodonie teraz na tych odrostach ktore sie rozjasnily farba nie bedzie chciala sie trzymac i bedzie sie wyplukiwac.Postaw na regeneracje i idz do fryzjera zeby Ci ten kolor jakos wyrownal.

A na przyszlosc nie eksperymentuj sama z rozjasniaczami.

Stary 2009-11-06, 01:20   #2385
123dzemdzemona22
Zadomowienie

GG do 123dzemdzemona22

Cytat:
I wlasnie dlatego na takie zabiegi mozna sie zdecydowac jedynie u fryzjera i to doswiadczonego no ale czasu sie nie cofnie.
Radze je pofarbowac niewiem moze jakas czekolada ?? Problem w tym ze prawdopodonie teraz na tych odrostach ktore sie rozjasnily farba nie bedzie chciala sie trzymac i bedzie sie wyplukiwac.Postaw na regeneracje i idz do fryzjera zeby Ci ten kolor jakos wyrownal.

A na przyszlosc nie eksperymentuj sama z rozjasniaczami.
nooo teraz ju bym tego raczej nie zrobi豉 ..
w豉郾ie da豉m na 'to' w nast瘼ny dzie br您 (kosmetyczka poleci豉)fakt z豉pa這 na jaki kasztan.. wpadaj帷y w kto wie coo. jeszcze pow. 瞠 najlepiej teraz w mojej syt.niech one sukcesywnie odrastaj, a ja mam podcina
m闚isz wyr闚na kolor ??za jaki 2 tyg. chc co po這篡
Stary 2009-11-15, 16:17   #2386
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Cytat:

Co myslicie ??

郵icznie w czerni w blond taka rozmyta jeste, w czerni bosko, tak seksownie

coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-15, 22:46   #2387
suwa89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 244
Wpisy w blogu: 2

teraz jestem (od czwartku) czarnulk marzy豉m d逝go 瞠by zrobi taki krok si ufarbowa i co? teraz nie jestem pewna czy ten kolor przemawia do mnie, cho znajomi s pozytywnego zdania 瞠 udana zmiana image...
pozdrawiam
ps kto chce si ufarbowa na czarno niech grubo si zastanowi..

Edytowane przez suwa89
Czas edycji: 2009-11-16 o 10:25
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 00:53   #2388
Marcia1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181

Hej
Czy ktoras z Was farbowala wlosy szamponem koloryzujacym Loreal Casting?Jestem ciekawa jaka jest ta czern czy bardzo intensywna czy fajna,naturalna?
Marcia1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 13:09   #2389
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 347

a podpowiecie jakas farbe, taka, zeby kolor byl ciemny ciemny,ale nie czarny doslownie tylko takie ciemny ciemny braz, i zeby sie za szybko nie zmywal?
Stary 2009-11-22, 01:04   #2390
oktavvia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Poka wiadomo嗆
Hej
Czy ktoras z Was farbowala wlosy szamponem koloryzujacym Loreal Casting?Jestem ciekawa jaka jest ta czern czy bardzo intensywna czy fajna,naturalna?
Ja u篡wa豉m z Castingu Hebanow czer, i Granatow czer. Ta pierwsza jest bardzo naturalna i od d逝窺zego czasu stale jestem jej wierna
oktavvia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-30, 20:34   #2391
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Hej do tej pory u篡wam szamponu koloryzuj帷ego Joanny aksamitna czer ale chc mie na nich br您owy po造sk pr鏏owa豉m aksamitna czer+czekoladowy br您 w stosunku 1:1 i powiem szczerze r騜nicy za bardzo nie ma... p騧niej pr鏏owa豉m ju z samym br您em i jest lekki po造sk niezauwa瘸lny... na odrostach oczywi軼ie jest br您:| i teraz przymierzam si zn闚 do farbowania na ca這嗆 aksamitna czer Joanny a na drugi dzie chc na to rzuci 2 saszetki koloryzuj帷e z Joanny w jakim jasnym odcieniu br您u my郵icie 瞠 wyjdzie mi ten upragniony po造sk z這tego br您u?? zale篡 mi na czarnych w這sach o z這to br您owym po造sku
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-01, 00:16   #2392
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:

Co myslicie ??
wg w blondzie wygladasz bardziej sexy.
wesz豉m z sentymentem na ten watek, kiedys sie chyba nawet udzielalam, z czerni przechodze obecnie do blondu
Stary 2009-12-01, 17:16   #2393
123dzemdzemona22
Zadomowienie

GG do 123dzemdzemona22

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
wg w blondzie wygladasz bardziej sexy.
wesz豉m z sentymentem na ten watek, kiedys sie chyba nawet udzielalam, z czerni przechodze obecnie do blondu
ii jak Ci si to udaje??
Stary 2009-12-04, 19:55   #2394
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez oktavvia Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m z Castingu Hebanow czer, i Granatow czer. Ta pierwsza jest bardzo naturalna i od d逝窺zego czasu stale jestem jej wierna
oktavvia:ja w豉郾ie szukam szamponu kolryzuj帷ego kt鏎y da efekt naturalnej czerni my郵isz,瞠 mog bez problemu uzyc hebanowej czerni?
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-07, 20:32   #2395
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Zaraz mnie wszyscy zlinczuj - ja farbuj 鄴速 Palette z wod 3%.
Robi mieszank - p馧 opakowania Ciemnej czekolady i 1/4 granatowej czernii. To na mokre w這sy- na 20min. Najpierw sam odrost, po 15min przeci庵am na 5 min na ca這嗆. Efekt-nikt nie pozna 瞠 czer nie jest naturalna. W這sy maj kolor ch這dny ale naturalny, r騜ne odcienie, nie s jednolite jak che軛. U mnie nie niszczy nic a nic (kilka 豉dnych lat farbowania), w這sy s b造szcz帷e. Czy mi瘯kie - nie wiem, bo z natury s podatne i do嗆 sztywne. Kiedy robi豉m Richesse Diacolor i Majirel L'Oreala, ale spiera造 si b造skawicznie, musia豉m ci庵le dawa na ca這嗆 (bo d逝go軼i i ko鎍闚ki szybko ja郾ia造) przez co w這sy niepotrzebnie mi si niszczy造 i przesusza造.
Wi璚 je郵i kto jest pewien, 瞠 chce mie czarne w這sy, to polecam Palette.
Stary 2009-12-07, 21:37   #2396
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Poka wiadomo嗆
ii jak Ci si to udaje??
bardzo dobrze, juz jestem praktycznie blondynka
Stary 2009-12-07, 22:15   #2397
eternitymoment
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 626

ja farbuje na czarno ,ale szybko mam przeswity na braz;/ niewiem moze garnier nie jest az taki trwaly? pmozecie;/?
eternitymoment jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-07, 23:15   #2398
201610241259
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 290

ja nie pomog, mam to samo, mimo 瞠 farbuj na granatow czer. Te u篡wam garniera.
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-12, 20:19   #2399
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
Hej do tej pory u篡wam szamponu koloryzuj帷ego Joanny aksamitna czer ale chc mie na nich br您owy po造sk pr鏏owa豉m aksamitna czer+czekoladowy br您 w stosunku 1:1 i powiem szczerze r騜nicy za bardzo nie ma... p騧niej pr鏏owa豉m ju z samym br您em i jest lekki po造sk niezauwa瘸lny... na odrostach oczywi軼ie jest br您:| i teraz przymierzam si zn闚 do farbowania na ca這嗆 aksamitna czer Joanny a na drugi dzie chc na to rzuci 2 saszetki koloryzuj帷e z Joanny w jakim jasnym odcieniu br您u my郵icie 瞠 wyjdzie mi ten upragniony po造sk z這tego br您u?? zale篡 mi na czarnych w這sach o z這to br您owym po造sku
Czyli farbuj nie czerni tylko ciemnym br您em. Ja tak mam po kilku myciach - przepis kilka post闚 powy瞠j. Ale pewnie na ko鎍闚kach i tak b璠ziesz mie czarne, bo wiadomo, 瞠 klasycznej czerni nic nie rozja郾i. A ten pomys z szamponetk chyba si nie sprawdzi.

A jak wychodzi ta Aksamitna czer z Joanny?
Stary 2009-12-12, 20:36   #2400
beza89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
GG do beza89

Witam wszystkie czarnule. Dzis i ja dolaczylam do waszego grona. Pierwszy raz mam czarne wloski wiec farbowalam castingiem w razie jakby mi sie nie spodobalo...ale czuje ze zostane z wami na dluzejmoj naturalny to braz , zdziwilo mnie ze wlosy staly sie takie sliskie i blyszczace. nakladalam na swoj naturalny braz z karmelowymi pasemkami

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.