Czarnow這se;) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-18, 08:54   #2431
iwwwonaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757
Dot.: Czarnow這se;)

czarnulki 陰czmy si!

pomimo tego, 瞠 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您

Phil Bosmans

JU NIEDΣGO B犵 MAMUSI!!!
iwwwonaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-22, 21:30   #2432
motylecudaki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

A ja jestem czarnul od zawsze I ostatnio tak sobie coraz cz窷ciej my郵 瞠 mo積a by by這 co zmieni, grzywka mnie denerwowa豉 wi璚 lipa. Ale za to zauwa篡豉m modne nowe farbowanie w鈔鏚 gwiazd. Takie rozja郾ianie "stopniowe" od do逝.Na g鏎ze zostawi豉bym czarny a na dole "od spodu" wplot豉bym br您ik jaki. Wklej fotki a Wy powiedzcie co o tym my郵icie
Stary 2010-02-22, 22:31   #2433
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez motylecudaki Poka wiadomo嗆
A ja jestem czarnul od zawsze I ostatnio tak sobie coraz cz窷ciej my郵 瞠 mo積a by by這 co zmieni, grzywka mnie denerwowa豉 wi璚 lipa. Ale za to zauwa篡豉m modne nowe farbowanie w鈔鏚 gwiazd. Takie rozja郾ianie "stopniowe" od do逝.Na g鏎ze zostawi豉bym czarny a na dole "od spodu" wplot豉bym br您ik jaki. Wklej fotki a Wy powiedzcie co o tym my郵icie
moim zdaniem okropienstwo. zw豉szcza pierwsze foto jest straszne- wygl康a jak odwr鏂ony borsuk. reszta tez nie lepsza- jak ma sie naturalne br您 w這sy, to one zwykle rudzieja na ko鎍ach i s ze 2 tony jasniejsze niz na czubku g這wy- zawsze mnie to wnerwia這 i nie wyobrazam sobie, 瞠 mia豉bym sobie cos takiego zafundowa na zyczenie.

fryzury na fotkach wygladaja na efekt zaniedbania albo nieudanego eksperymentu
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 08:44   #2434
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Czarne a szczegolnie naturalne wloski sa zadbane, lsni帷e i szkoda tego marnowac odwroconym borsukiem Moze obetnij wlosy?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 11:10   #2435
motylecudaki
Raczkowanie

Hehe -wiem ze to prawie jak "borsuk", ale chodzi o przej軼iowe zrobienie refleks闚 od spodu br您em. Obcina? nieee... tyle je zapuszcza豉m i kocham je jak s d逝gie Mo瞠 macie racje, lepiej ich nie niszczy. Chyba zostan przy obecnej wersji
Stary 2010-02-23, 16:58   #2436
Ararauna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 204

Ja farbuj czarn Palette i nie wypadaj, koloru nie zamierzam zmienia nigdy,bo jest pi瘯ny,ale doczepianie pasemek w innych kolorach to chyba faktycznie ciekawy pomys
Ararauna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 19:44   #2437
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez motylecudaki Poka wiadomo嗆
Hehe -wiem ze to prawie jak "borsuk", ale chodzi o przej軼iowe zrobienie refleks闚 od spodu br您em. Obcina? nieee... tyle je zapuszcza豉m i kocham je jak s d逝gie Mo瞠 macie racje, lepiej ich nie niszczy. Chyba zostan przy obecnej wersji
wida, 瞠 masz ochot na zmiany. rozumiem ci, bo sama mam ochot wr鏂i do naturalnego koloru, mimo 瞠 wiem, 瞠 po dekoloryzacji w這sy b璠 rude i zniszczone, a w dodatku i tak wygl康am lepiej w czarnym..
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 00:56   #2438
motylecudaki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
wida, 瞠 masz ochot na zmiany. rozumiem ci, bo sama mam ochot wr鏂i do naturalnego koloru, mimo 瞠 wiem, 瞠 po dekoloryzacji w這sy b璠 rude i zniszczone, a w dodatku i tak wygl康am lepiej w czarnym..
No, jest doka責nie tak jak m闚isz hehe Ja tez wiem niby ze najlepiej mi w czarnym ale co by si chcia這 zmieni
Stary 2010-02-24, 14:17   #2439
kruszyna90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 628
Czarna farba.

Mam pytanie wyl帷znie do dziewczyn farbuj帷ych wlosy na czarno. Jaka farba/szampon/henna jest dla was najlepsza? Chodzi mi o to kt鏎a najdluzej si trzyma i pozostawia na dlugi czas pi瘯ny intensywny czarny kolor? Caly czas szukam pi瘯nej intensywnej czerni, i nie mog znale潭 odpowiedniego efektu ka盥a si brzydko spiera..
Stary 2010-02-25, 22:48   #2440
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Witam ponownie ja nadal jestem czarna niekt鏎zy uwa瘸j ze lepiej mi w br您owych w這sach, ale ja dobrze sie czuje w czerni.
Powiedzcie mi dziewczyny...czy to mus, 瞠 jak kto ma czarne w這sy to nie moze mie jasnej karnacji? Bo spotkalam sie z taka opinia, ze niee nie rob czarnych bo jestes blada, za blada do czarnych. Czy koniecznie trzeba miec opalenizne mulatki do czarnych wlosow?
Na solarium nie pojde

coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-25, 23:20   #2441
201610241259
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 290

Je郵i masz g豉dk sk鏎 to nie widz przeciwskaza zobacz na zdj璚ie, kt鏎e za陰czam - dita ma bardzo jasn sk鏎, a moim zdaniem pi瘯nie wyl康a.
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 09:07   #2442
Agatau88
Zakorzenienie

A moim zdaniem czarne wlosy wcale nie wyagaja konkretnego koloru cery, ale jest to kolor do嗆 wymagajacy i na pewno wymagaja cery gladkiej, bez krost, pryszczy, blizn po pryszczach, nierownosci itd.
Stary 2010-02-28, 01:02   #2443
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Wracam z pokora w szeregi Czarnow這sych.
Z czerni przesz豉m do bardzo jasnego blondu, po czym stwierdzilam ze to nie to teraz jestem ciemnobrazowa, przy kolejnym farbowaniu bede ju Czarna, zn麑麑麑麑麑麑闚 poleci Casting
Stary 2010-02-28, 12:19   #2444
Agatau88
Zakorzenienie

Ja zblizam sie powoli do czerni, poki co mam braz nie moge tak radykalnie przejsc z blondu na czarny

Siwa - polacasz Castingi, te ciemne odcienie?
Stary 2010-02-28, 13:00   #2445
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja zblizam sie powoli do czerni, poki co mam braz nie moge tak radykalnie przejsc z blondu na czarny

Siwa - polacasz Castingi, te ciemne odcienie?
teraz mam na wlosach casting jasny braz, ale on jest tylko z nazwy jasny, na wlosach wychodzi jak ciemny braz.
Stary 2010-02-28, 16:47   #2446
Agatau88
Zakorzenienie

Ja farbowalam kiedys jasnym brazem i splukal sie po paru dniach do jasnego brazu. A czernia Castinga robilas?
Stary 2010-03-01, 11:53   #2447
Agatau88
Zakorzenienie

A tak sie zastanawiam jakie sa odcienie czerni. Bo czesto widuje sie "czer" albo hebanowa czer. Czy ktos moze fachowo mi wyjasnic jak sie roznia te 2 odcienie? Czy ktorys jest moze cieplejszy a ktorys chlodniejszy? Moze ktorys wpada w braz? Chcialabym sie zdecydowac,ale nie wiem na co
Stary 2010-03-01, 13:04   #2448
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
A tak sie zastanawiam jakie sa odcienie czerni. Bo czesto widuje sie "czer" albo hebanowa czer. Czy ktos moze fachowo mi wyjasnic jak sie roznia te 2 odcienie? Czy ktorys jest moze cieplejszy a ktorys chlodniejszy? Moze ktorys wpada w braz? Chcialabym sie zdecydowac,ale nie wiem na co
Chebanowa czern jest bardziej naturalnym odcieniem, nie ma zadnych brazowych przeblyskow, jest poprostu delikatniejsza. Jak nosilam Aksamitna Czern z Joanny Multi Soft to ludzie sie mnie pytali czy mnie natura obdarzyla takimi czarnymi wlosami wiec to mowi samo za siebie natomiast jak raz sie pofarbowalam zwykla czernia mialam smo貫 na g這wie i wyglada豉m jak w che軛ie
Wszystkie te nazwy Aksamitna, chebanowa maja na celu "zmi瘯czenie" czerni.
Stary 2010-03-01, 13:26   #2449
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Dziewczyny witam;D ja rowniez jestem czarnow這sa farbowana chocia natruralnie to mam ciemny blond - szary. Tylko 瞠 starsznie wypadaj mi w這sy. Szukam czego czarnego co farbuje i wlos闚 nie niszczy. Znacie co moze wartego polecenia? Mo瞠 jaka henna albo co? B璠 wdzieczna za odpowiedz
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-01, 14:26   #2450
Cogata
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

hej, przy陰czam si. czarna od urodzenia, ale z biegiem lat i od s這鎍a, przyznam, 瞠 zaczynaj mi si rozja郾ia do ciemnego br您u, pod 鈍iat這 wida br您owe refleksy
u篡wam na這gowo tego balsamu:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Balsam_bez_s...0ml_p4858.html
i jeszcze:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/165/18797.jpg
kocham za zapach i za dzia豉nie

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-03-01 o 14:31
Cogata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 08:28   #2451
Agatau88
Zakorzenienie

Sprobuj moze Castinga? Sama mam zamiar, slyszalam ze ma ladna czern

Siwa - dziekuje za odpowiedz
Stary 2010-03-02, 08:59   #2452
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
fryzury na fotkach wygladaja na efekt zaniedbania albo nieudanego eksperymentu
dok豉dnie, te przede wszystkim ostatnie skojarzy造 mi si z mega wielkimi odrostami:/

Agatko, ja u篡wam g堯wnie castingu, niekiedy safiry, jeszcze mi zosta豉 Hebanowa Czer, polecam, bardzo 豉dny kolor, w s這鎍u niesamowicie si mieni, od ciemnych refleks闚 br您u po czer. nast瘼n chc kupi: mro幡y kasztan i mam zamiar tak schodzi bardziej w br您, ale ciemny. zastanawiam si jeszcze nad Pralin.
Stary 2010-03-02, 13:58   #2453
motylecudaki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Dziewczyny witam;D ja rowniez jestem czarnow這sa farbowana chocia natruralnie to mam ciemny blond - szary. Tylko 瞠 starsznie wypadaj mi w這sy. Szukam czego czarnego co farbuje i wlos闚 nie niszczy. Znacie co moze wartego polecenia? Mo瞠 jaka henna albo co? B璠 wdzieczna za odpowiedz
Od jakiego czasu stwierdzi豉m ze szkoda niszczy w這sy "trwa造mi" farbami na bazie mocnej chemii i zacz窸am stosowa Garnier Color & Shine -豉godna koloryzacja bez amoniaku (to co najbardziej niszczy nasze w這ski w farbach ) z ekstraktami z owoc闚. Farba jest super, w這sy s po niej mieciutkie i b造szcz帷e a przede wszystkim nie niszcz si i nie wypadaj . Kolor -bardzo intensywny, utrzymuje sie naprawde d逝go. Farbuje w這sy co jakie 2 miesiace a odrost czasem tylko pokrywam henn przy samej g這wie. Polecam gor帷o
Stary 2010-03-02, 22:43   #2454
Agatau88
Zakorzenienie

Dziekuje za odpowiedz Widze ze r闚niez polecasz Castinga, moze sprobuje jesli tak pieknie sie mieni A moze masz fotke wloskow?
Pralina jest zlocista, na poziomie 5 wiec jasny braz, trzeba rozja郾ia
Stary 2010-03-03, 10:22   #2455
Cogata
Rozeznanie

Wiesz co, postaram si w tym tygdoniu zrobi jakie zdj璚ie w s這鎍u, jak nie to przysz造m, ale mam jedno z imprezy, to wida jak si b造szcz(nie by造 niczym smarowane, 瘸dnym jedwabiem nic nic), ale nie wida tych refleks闚.

od dzisiaj zacz窸am u篡wa szamponu z pszenic, bo si naczyta豉m, 瞠 ma dobre dzia豉nie nawil瘸j帷e i wyg豉dzaj帷e.
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Plantica_Sza...0ml_p4621.html

na zdj璚iu, ja ta pierwsza od lewej
Stary 2010-03-03, 11:20   #2456
gryzelda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 188

Casting robi z moich wlosow "gume" i ta hebanowa czern trzyma sie tak z 2 3 tygodnie. Wczesniejsze opakowanie takie kwadratowe to byl ideal a jak zmienili opakowanie to to co w srodku niestety tez! no chyba ze moje wlosy poprostu przestaly tolerowac ta farbe... ja obecnie stosuje Brillance i jestem zadowolona oczywiscie kolor granatowa czern , nie czuje zeby niszczyla wlosow jak narazie jestem zadowolona.
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-03, 16:20   #2457
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
Chebanowa czern jest bardziej naturalnym odcieniem, nie ma zadnych brazowych przeblyskow, jest poprostu delikatniejsza. Jak nosilam Aksamitna Czern z Joanny Multi Soft to ludzie sie mnie pytali czy mnie natura obdarzyla takimi czarnymi wlosami wiec to mowi samo za siebie natomiast jak raz sie pofarbowalam zwykla czernia mialam smo貫 na g這wie i wyglada豉m jak w che軛ie
Wszystkie te nazwy Aksamitna, chebanowa maja na celu "zmi瘯czenie" czerni.
mi si wydaje 瞠 jak si farbuje czerni to wychodzi naturalna czer a jak intensywn czerni np hebanowa czy krucza to wychodzi za intensywna wr璚z sztuczna
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-03, 16:40   #2458
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
mi si wydaje 瞠 jak si farbuje czerni to wychodzi naturalna czer a jak intensywn czerni np hebanowa czy krucza to wychodzi za intensywna wr璚z sztuczna
hebanowa czern nie jest intensywna czerni jest to delikatna czern, od hebanu jak sama nazwa wskazuje. Natomiast zwykla czern i kruczoczarna sa to intensywne czarne kolory i trzeba to rozgraniczac.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez gryzelda Poka wiadomo嗆
Casting robi z moich wlosow "gume" i ta hebanowa czern trzyma sie tak z 2 3 tygodnie. Wczesniejsze opakowanie takie kwadratowe to byl ideal a jak zmienili opakowanie to to co w srodku niestety tez! no chyba ze moje wlosy poprostu przestaly tolerowac ta farbe... ja obecnie stosuje Brillance i jestem zadowolona oczywiscie kolor granatowa czern , nie czuje zeby niszczyla wlosow jak narazie jestem zadowolona.
Casting jest szamponem koloryzuj帷ym, nie farba wiec jego zadaniem jest wymywanie sie, wiadomo u kazdej osoby intensywnosc wymywania bedzie calkiem rozna.
Stary 2010-03-03, 21:16   #2459
Agatau88
Zakorzenienie

Bardzo ladne wloski na zdjeciu Mnie tak kusi czarny, przechodze powoli bo z blondu, teraz mam braz ni to ciemny ni jasny i Casting kupiony ale uzyc sie boje
Stary 2010-03-04, 18:31   #2460
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez gryzelda Poka wiadomo嗆
To z pewno軼i nie to,瞠 Twoje w這sy przesta造 ja tolerowa, to zupe軟ie inna farba ni starsza jej wersja, moje w這sy nawet nie rusza,a zawsze u篡wa豉m castinga.Od d逝zszego czasu farbuje tylko odrosty,a co kt鏎es farbowanie ca貫 w這sy,bardzo tani a najlepsz farb jak dot康 u篡wa豉m.Nie chce by pos康zona o reklam wi璚 napisz na priv je郵i b璠ziesz chcia豉.W這sy s sypie i jest ich wi璚ej zaraz po farbowaniu,nie wypadaj i pi瘯nie b造szcz a czer wychodzi bardzo g喚boka,zawsze jest to czer,nie speira si na br您.
Kolor w za陰czniku.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.