Czarnow這se;) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-05, 10:24   #2461
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: Czarnow這se;)

boniulka napisz jaka to farba bo wloski blyszczace, sliczne a tu dzielimy sie opiniami o farbach wiec czemu mialabys by o co pos康zana
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 11:22   #2462
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
boniulka napisz jaka to farba bo wloski blyszczace, sliczne a tu dzielimy sie opiniami o farbach wiec czemu mialabys by o co pos康zana
Maluje Marionem,tym w podw鎩nych saszetkach,kolor czer,nie podra積ia sk鏎y g這wy,ani jeden w這s nie spad mi podczas farbowania,w這sy s g豉dkie i b造szcz帷e,jedyny minus to to, 瞠 barwi sk鏎.
Stary 2010-03-07, 13:56   #2463
Agatau88
Zakorzenienie

Ktory to Marion? Mozesz wstawic fotke opakowania?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...j-saszetce.htm to chyba to?
Stary 2010-03-07, 15:07   #2464
iwwwonaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757
Dot.: Czarnulki - l帷zmy si !!!!!!!

ciemny br您 z Palette, czarny bez z Joanny oba kolorki d逝go utrzymuj si na w這skach przy czym ta druga jest o wiele ta雟za!

Phil Bosmans

JU NIEDΣGO B犵 MAMUSI!!!
iwwwonaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 17:22   #2465
MidnightGothique
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 837
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆
Witam ponownie ja nadal jestem czarna niekt鏎zy uwa瘸j ze lepiej mi w br您owych w這sach, ale ja dobrze sie czuje w czerni.
Powiedzcie mi dziewczyny...czy to mus, 瞠 jak kto ma czarne w這sy to nie moze mie jasnej karnacji? Bo spotkalam sie z taka opinia, ze niee nie rob czarnych bo jestes blada, za blada do czarnych. Czy koniecznie trzeba miec opalenizne mulatki do czarnych wlosow?
Na solarium nie pojde
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturaln blondynk o jasno niebieskich oczach i bladej sk鏎ze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chcia豉bym mie czarne Ale strasznie boje si przefarbowa. Mam bardzo blada, zimna, troche r霩owawa cere.. bezproblemow, gladk Czerni chcia豉bym j potkreslic sw bladolico嗆 i pi瘯ne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jaka kr鏊ewna 郾ie磬a Ale boje sie, zeby nie wyglada choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby le瘸 juz od miesi帷a w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecie latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
Wkljam zdjecia takich "snie瞠k"
MidnightGothique jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 18:03   #2466
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka wiadomo嗆
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturaln blondynk o jasno niebieskich oczach i bladej sk鏎ze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chcia豉bym mie czarne Ale strasznie boje si przefarbowa. Mam bardzo blada, zimna, troche r霩owawa cere.. bezproblemow, gladk Czerni chcia豉bym j potkreslic sw bladolico嗆 i pi瘯ne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jaka kr鏊ewna 郾ie磬a Ale boje sie, zeby nie wyglada choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby le瘸 juz od miesi帷a w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecie latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
sama mam 郾iad cer, ale uwa瘸m, 瞠 taka kombinacja a la kr鏊ewna 郾ie磬a, czyli blada cera, niebieskie oczy i czarne w這sy wygl康a fantastycznie! farbuj 鄉ia這, mo瞠sz sobie pozwoli nawet na mocn granatow czer. tylko uzyj szamponu- nie zniszczy w這s闚 i 豉twiej go usun望 kiedy si znudzi- ja niedawno dekoloryzowa豉m czarne w這sy i wr鏂i豉m do naturalnego koloru w p馧 godziny
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 18:27   #2467
MidnightGothique
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
sama mam 郾iad cer, ale uwa瘸m, 瞠 taka kombinacja a la kr鏊ewna 郾ie磬a, czyli blada cera, niebieskie oczy i czarne w這sy wygl康a fantastycznie! farbuj 鄉ia這, mo瞠sz sobie pozwoli nawet na mocn granatow czer. tylko uzyj szamponu- nie zniszczy w這s闚 i 豉twiej go usun望 kiedy si znudzi- ja niedawno dekoloryzowa豉m czarne w這sy i wr鏂i豉m do naturalnego koloru w p馧 godziny
uf troche mnie pocieszy豉s wlasnie mam granatowa czern garniera, bo wydaje mi sie ze jest ona wrecz stworzona dla niebieskookich niestety probowalam juz z szamponem sie bawic, naszcz瘰cie wzielam tylko jedno pasemko bo przez 2 tygodnie by這 fioletowe, i to jeszcze tak paskudnie fioletowe a potem sie zupelnie zmylo
swoja droga to przy takiej kombinacji raczej musialabym zrezygnowac z czarnych ubran, albo przynajmniej ograniczyc? zeby ta czern tez mnie nie przyt這czyla.... kurcze, juz cuda wyprawialalam z tymi wlosami, ale takiego stracha nigdy nie mialam

ja sie dekoloryzatora strasznie boje bo mam do嗆 cienkie i delikatne wlosy.. rozjasnianie bardzo zle znosily, a przeciez dekoloryzacja jeszcze gorsza

Edytowane przez MidnightGothique
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:29
Stary 2010-03-07, 19:11   #2468
Cogata
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

Cytat:
a ja bym nie potraktowa豉 w這s闚 od razu granatowa czernia, nawet jezeli to szampon. na Twoim miejscu schodzi豉bym do czerni stopniowo, zdrowsze i bezpieczniejsze dla wlosow
Cogata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 20:55   #2469
eternitymoment
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 626

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka wiadomo嗆
a ja bym nie potraktowa豉 w這s闚 od razu granatowa czernia, nawet jezeli to szampon. na Twoim miejscu schodzi豉bym do czerni stopniowo, zdrowsze i bezpieczniejsze dla wlosow
a czemu stopniowo? farba to farba... jak uzyje ich wiecej zeby zejsc stopniowo to chyba bardziej niezdrowe dla wlosow,niz nalzoyc raz i kropka
eternitymoment jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 20:59   #2470
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ktory to Marion? Mozesz wstawic fotke opakowania?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...j-saszetce.htm to chyba to?
Za陰czy豉m zdj璚ie produktu,tylko to jest inny odcie,uzywam czarnego.
Stary 2010-03-07, 22:40   #2471
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Nie no, a taka bia豉 to nie jestem jak ta pani na 6-7 zdj璚iu bardziej jak ta na 5.
Farbuje w這ski hebanow czerni (tzn. pierwszy raz przedwczoraj) i 豉dne l郾i w這ski.
Swoje mam g瘰te i puszyste, dlatego mo瞠 a tak tragicznie nie wygl康aj, ale pono lepiej mi w br您ach. Ale ja od zawsze chcia豉m mie czarne w這ski do pasa narazie s za 這patki, ale zapuszczam

coolasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 10:19   #2472
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Poka wiadomo嗆
a czemu stopniowo? farba to farba... jak uzyje ich wiecej zeby zejsc stopniowo to chyba bardziej niezdrowe dla wlosow,niz nalzoyc raz i kropka
niby tak. w sumie nawet jak nalozy na obecny kolor braz to i tak wyjda juz ciemne.
Stary 2010-03-08, 13:56   #2473
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
uf troche mnie pocieszy豉s wlasnie mam granatowa czern garniera, bo wydaje mi sie ze jest ona wrecz stworzona dla niebieskookich niestety probowalam juz z szamponem sie bawic, naszcz瘰cie wzielam tylko jedno pasemko bo przez 2 tygodnie by這 fioletowe, i to jeszcze tak paskudnie fioletowe a potem sie zupelnie zmylo
swoja droga to przy takiej kombinacji raczej musialabym zrezygnowac z czarnych ubran, albo przynajmniej ograniczyc? zeby ta czern tez mnie nie przyt這czyla.... kurcze, juz cuda wyprawialalam z tymi wlosami, ale takiego stracha nigdy nie mialam

ja sie dekoloryzatora strasznie boje bo mam do嗆 cienkie i delikatne wlosy.. rozjasnianie bardzo zle znosily, a przeciez dekoloryzacja jeszcze gorsza
dekoloryzator w og鏊e nie niszczy w這s闚(te mam cienkie). w這sy s wr璚z w lepszym stanie ni przed tym zabiegiem- g豉dkie i jedwabiste. dekoloryzator nie ingeruje w struktur w這s闚 jak rozja郾iacz, tylko 軼i庵a sztuczny pigment. ja uzywa豉m prosalon(29 z).
kiedy pisa豉m o szamponie, to nie mia豉m na mysli szamponetki, bo z twojego opisu o fioletowym pasemku wnioskuje, 瞠 tego pr鏏owa豉- ot騜 szamponetki stanowczo odradzam!

chodzi mi o p馧trwa陰 koloryzacj z niskim oxydantem(do 3 %). ja farbuj u fryzjera i u篡wam matrix color sync, polecam ci naturaln czer albo granatow. to jest swietna bardzo 豉godna farba- w這sy sa po niej l郾i帷e i niezniszczone, kolor pi瘯ny. a czarne ubrania nadal mo積a nosi- wygl康aja bardzo efektownie w po陰czeniu z czarnymi w這sami i wcale nie ponuro.
Stary 2010-03-08, 21:04   #2474
MidnightGothique
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆
Nie no, a taka bia豉 to nie jestem jak ta pani na 6-7 zdj璚iu bardziej jak ta na 5.
Farbuje w這ski hebanow czerni (tzn. pierwszy raz przedwczoraj) i 豉dne l郾i w這ski.
Swoje mam g瘰te i puszyste, dlatego mo瞠 a tak tragicznie nie wygl康aj, ale pono lepiej mi w br您ach. Ale ja od zawsze chcia豉m mie czarne w這ski do pasa narazie s za 這patki, ale zapuszczam
Ja ja wlasnie jestem taka biala jak panie na pierwszych zdjeciach tylko chyba nieco bardziej rozowawy odcien skory mam..

Cytat:
niby tak. w sumie nawet jak nalozy na obecny kolor braz to i tak wyjda juz ciemne.
myslalam nad tym.. co by od razu ludzi o zawa nie przyprawiac i ew. z ciemnego brazu latwiej bedzie wyjsc niz z czystej czerni.. ale z drugiej strony te czarne farby tak leza i kusza

Cytat:
dekoloryzator w og鏊e nie niszczy w這s闚(te mam cienkie). w這sy s wr璚z w lepszym stanie ni przed tym zabiegiem- g豉dkie i jedwabiste. dekoloryzator nie ingeruje w struktur w這s闚 jak rozja郾iacz, tylko 軼i庵a sztuczny pigment. ja uzywa豉m prosalon(29 z).
kiedy pisa豉m o szamponie, to nie mia豉m na mysli szamponetki, bo z twojego opisu o fioletowym pasemku wnioskuje, 瞠 tego pr鏏owa豉- ot騜 szamponetki stanowczo odradzam!

chodzi mi o p馧trwa陰 koloryzacj z niskim oxydantem(do 3 %). ja farbuj u fryzjera i u篡wam matrix color sync, polecam ci naturaln czer albo granatow. to jest swietna bardzo 豉godna farba- w這sy sa po niej l郾i帷e i niezniszczone, kolor pi瘯ny. a czarne ubrania nadal mo積a nosi- wygl康aja bardzo efektownie w po陰czeniu z czarnymi w這sami i wcale nie ponuro.
oo dzieki wielkie, nawet nie wiedzialam ze takie cos jest tzn o farbach z matrixa slyszalam sporo, ale o takiej poltrwalej koloryzacji nie. Czyli dekoloryzatora sie nie bac? ale zawsze slyszalam, ze wlasnie on duzo bardziej niszczy wlosy niz rozjasniacz sama juz nie wiem..
Hm.. Czarne ubrania do czarnych wlosow jak najbardziej, ale jeszcze dodatkowo do baardzo bladej cery tez? baa, jeszcze niebieskich oczu
zreszta, same zobaczcie jak wygladam - dolaczam zdjecia z wakacji, kiedy jeszcze mialam rozjasniane wlosy.. blagam, doradzcie cos farbowac?

w sumie chcialabym tez troche spowazniec, bo dobijaly mnie komentarze ze wygladam na 14-15 lat.. i ta niezapomniana mina sprzedawc闚 itd kiedy pokazuje dow鏚.. na poczatku to nawet smieszne bylo, ale naprawde zaczyna mnie to juz denerwowac :|

Edytowane przez MidnightGothique
Czas edycji: 2010-03-08 o 21:10
Stary 2010-03-08, 21:33   #2475
Vanillllka22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Cytat:
Ja ja wlasnie jestem taka biala jak panie na pierwszych zdjeciach tylko chyba nieco bardziej rozowawy odcien skory mam..

myslalam nad tym.. co by od razu ludzi o zawa nie przyprawiac i ew. z ciemnego brazu latwiej bedzie wyjsc niz z czystej czerni.. ale z drugiej strony te czarne farby tak leza i kusza

oo dzieki wielkie, nawet nie wiedzialam ze takie cos jest tzn o farbach z matrixa slyszalam sporo, ale o takiej poltrwalej koloryzacji nie. Czyli dekoloryzatora sie nie bac? ale zawsze slyszalam, ze wlasnie on duzo bardziej niszczy wlosy niz rozjasniacz sama juz nie wiem..
Hm.. Czarne ubrania do czarnych wlosow jak najbardziej, ale jeszcze dodatkowo do baardzo bladej cery tez? baa, jeszcze niebieskich oczu
zreszta, same zobaczcie jak wygladam - dolaczam zdjecia z wakacji, kiedy jeszcze mialam rozjasniane wlosy.. blagam, doradzcie cos farbowac?

w sumie chcialabym tez troche spowazniec, bo dobijaly mnie komentarze ze wygladam na 14-15 lat.. i ta niezapomniana mina sprzedawc闚 itd kiedy pokazuje dow鏚.. na poczatku to nawet smieszne bylo, ale naprawde zaczyna mnie to juz denerwowac :|
Nie farbuj . Wygl康asz jak Evan Rachel Wood. Zobacz jak ona pi瘯nie podkre郵a swoj blad cer b璠帷 blondynk. Bardzo mi si podoba taka uroda, a Ty wygl康asz 郵icznie. Mam wra瞠nie, 瞠 czarny nie jest dla Ciebie ale ciekawa jestem opinii innych dziewczyn. No i te tego jakby wygl康a豉 w czarnych w這sach. Mog si myli
Vanillllka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 22:08   #2476
olunek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 169
GG do olunek

dok豉dnie to samo chcia豉m napisac co Vanillllka. moim zdaniem nie farbuj. zmien styl ubierania sie na powazniejszy, delikatny makijaz i po sprawie jezeli chcesz wygladac na starsza niz 14-stka.
i dok豉dnie mi tez przypominasz Evan Rachel Wood. powzoruj sie na niej. sama mam jasna cere i niebieskie oczy i czarne w這sy ( baaardzo ciemny br您) naturalne br您 ale mysle ze ty wygladasz w tym kolorku co masz slicznie

DOK.KOLWIEK P粑DE, PONIOS ZE SOB TW粑 PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 23:42   #2477
MidnightGothique
Zadomowienie

Dziekuje bardzo za odpowiedzi wlasnie tak przegladam te stare zdjecia i mam coraz wieksze w徠pliwosci.. juz nie wiem co ze soba zrobic cosmusze, bo aktualnie wygladam strasznie ostatni raz malowalam wlosy w grudniu, kolor mi zblak i odrosty mam ze huhu.. naszczescie ze zucaja sie w oczy w dodatku jakis zlocisty polysk mi sie "wdar"grrr i nie moge nic z tym zrobic
tych jasnych wloskow juz od paru miesiecy nie mam, mia豉m do軼 rozjasniania (co mi baardzo zniszczylo wlosy) i walki z 鄴速kiem na glowie.. wyprobowalam chyba wszystkie jasne popielate farby i wiecznie wychodzilo mi zoltko.. wieksze lub mniejsze ale eh :|
Teraz mam takie jak na tych zdjeciach, przepraszam za jakosc itd, ale nie mam innych, tylko z tej imprezy, i malo zdjec sie do czegokolwiek nadaje
Myslalam troche tez o rudych wlosach, ale cos sie to mojemu t nie widzi W ogole to chyba sie przeniose na metamorfozy, bo tu Wam raczej tylko w徠ek zasmiecam ale ciagle prosze o Wasze zdanie

Co do Evan Rachel Wood to ona tez chyba teraz czarna jest a przynajmniej, niedawno by豉
Stary 2010-03-09, 09:08   #2478
Nathalie92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej Mam pytanie, czy czarny szampon koloryzuj帷y (do 24 my) si chocia troch zmywa? Bo niby na to wskazuje nazwa, ale jak jest w rzeczywisto軼i..? Czy b璠zie mo磧iwo嗆 瞠bym pokry豉 potem te w這sy br您em?
Nathalie92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-09, 10:14   #2479
Cogata
Rozeznanie

Cytat:

dok豉dnie, chcia豉m to napisa co dziewczyny, jak zobaczy豉m zdj璚ia! 郵icznie Ci w tym blondzie! bardzo delikatnie wygl康asz i podkre郵aj kolor oczu. a je瞠li ju chcesz zmieni kolor, to mo瞠 na ciemniejszy blond albooo bardzo mi si podoba kolor, kt鏎y mia豉 Marta 痂uda Trzebiatowska w Teraz Albo Nigdy
ale tak czy inaczej, nie zmieniaj a na tak czer, a normalnie bym Cie wzi窸a do sesji zdj璚iowej (zajmuj si fotografi)

http://film.interia.pl/galerie/na-pl...e,665271,1,340

albo taki br您 te 豉dnie wyci庵nie niebieski kolor oczu
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...e_aktorka.html

zauwa篡豉m u siebie 2 kolory odrost闚, ko鎍闚ki mam bardzo ciemno br您owe, 鈔odek br您owy, a sam odrost jaki taki bli瞠j nieokre郵ony, ale mega jasny a ja od urodzenia mam czarne.
Stary 2010-03-09, 13:17   #2480
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nathalie92 Poka wiadomo嗆
Hej Mam pytanie, czy czarny szampon koloryzuj帷y (do 24 my) si chocia troch zmywa? Bo niby na to wskazuje nazwa, ale jak jest w rzeczywisto軼i..? Czy b璠zie mo磧iwo嗆 瞠bym pokry豉 potem te w這sy br您em?
nie zmywa si. czarny kolor jest bardzo odporny na wyp逝kiwanie nawet je瞠li u篡jesz 豉godnej farby. mo瞠 troch zblakn望 i tyle. jak na這zysz na to br您, to nadal b璠zie czarny. za to mo瞠sz zdekoloryzowa(elgon, renee blanche, prosalon). ja tak zrobi豉m i z powrotem mam br您.

oczywi軼ie s r騜ne farby, np casting mi si kiedy wyp逝ka ca趾owicie w tydzie. poza tym niekt鏎e rodzaje w這s闚 s bardzo oporne na przyjmowanie pigmentu i kolor sie zmywa, ale na twoim miejscu bym na to nie liczy豉 i ostroznie podesz豉 do farbowania

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Dziekuje bardzo za odpowiedzi wlasnie tak przegladam te stare zdjecia i mam coraz wieksze w徠pliwosci.. juz nie wiem co ze soba zrobic cosmusze, bo aktualnie wygladam strasznie ostatni raz malowalam wlosy w grudniu, kolor mi zblak i odrosty mam ze huhu.. naszczescie ze zucaja sie w oczy w dodatku jakis zlocisty polysk mi sie "wdar"grrr i nie moge nic z tym zrobic
tych jasnych wloskow juz od paru miesiecy nie mam, mia豉m do軼 rozjasniania (co mi baardzo zniszczylo wlosy) i walki z 鄴速kiem na glowie.. wyprobowalam chyba wszystkie jasne popielate farby i wiecznie wychodzilo mi zoltko.. wieksze lub mniejsze ale eh :|
Teraz mam takie jak na tych zdjeciach, przepraszam za jakosc itd, ale nie mam innych, tylko z tej imprezy, i malo zdjec sie do czegokolwiek nadaje
Myslalam troche tez o rudych wlosach, ale cos sie to mojemu t nie widzi W ogole to chyba sie przeniose na metamorfozy, bo tu Wam raczej tylko w徠ek zasmiecam ale ciagle prosze o Wasze zdanie

Co do Evan Rachel Wood to ona tez chyba teraz czarna jest a przynajmniej, niedawno by豉
rzeczywi軼ie trudna decyzja. na pewno b璠zie trudno zej嗆 z czarnego do blondu -dekoloryzacja + rozjasnianie +farbowanie. mo瞠 spr鏏uj z br您em, to w twoim wypadku b璠zie i tak du瘸 zmiana, a w razie czego zawsze mozna przyciemnic jak sie bedziesz dobrze czu豉 w takim kolorze
Stary 2010-03-09, 13:48   #2481
MidnightGothique
Zadomowienie

Cytat:
dok豉dnie, chcia豉m to napisa co dziewczyny, jak zobaczy豉m zdj璚ia! 郵icznie Ci w tym blondzie! bardzo delikatnie wygl康asz i podkre郵aj kolor oczu. a je瞠li ju chcesz zmieni kolor, to mo瞠 na ciemniejszy blond albooo bardzo mi si podoba kolor, kt鏎y mia豉 Marta 痂uda Trzebiatowska w Teraz Albo Nigdy
ale tak czy inaczej, nie zmieniaj a na tak czer, a normalnie bym Cie wzi窸a do sesji zdj璚iowej (zajmuj si fotografi)

http://film.interia.pl/galerie/na-pl...e,665271,1,340

albo taki br您 te 豉dnie wyci庵nie niebieski kolor oczu
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...e_aktorka.html

zauwa篡豉m u siebie 2 kolory odrost闚, ko鎍闚ki mam bardzo ciemno br您owe, 鈔odek br您owy, a sam odrost jaki taki bli瞠j nieokre郵ony, ale mega jasny a ja od urodzenia mam czarne.
dzi瘯uje za mile slowa i rady oczywiscie tez a co do fotografii to to tez moja pasja Zarowno robienie zdjec jak i pozowanie, cho z tym drugim jest problem bo niestety nie znam nikogo kto by sie tez tym interesowal i chcial mnie fotografowac
a co do odrostow to ja zauwazylam ze mam cala glowe w roznych kolorach.. z 2cm mam swoich wlosow, pozniej mam takie pasmo jasniejszych, pozniej nizej ciemniejsze.. a pasma z przodu sa w dodatku 2 razy ciemniejsze niz z tylu ehhh

Cytat:
rzeczywi軼ie trudna decyzja. na pewno b璠zie trudno zej嗆 z czarnego do blondu -dekoloryzacja + rozjasnianie +farbowanie. mo瞠 spr鏏uj z br您em, to w twoim wypadku b璠zie i tak du瘸 zmiana, a w razie czego zawsze mozna przyciemnic jak sie bedziesz dobrze czu豉 w takim kolorze
myslalam nad tym, ale po tym co mi dziewczyny napisaly to juz sama nie wiem...

zreszta, zapraszam tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post17743208 moj metamorfozowy w徠ek
Stary 2010-03-10, 10:32   #2482
gryzelda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 188

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
To z pewno軼i nie to,瞠 Twoje w這sy przesta造 ja tolerowa, to zupe軟ie inna farba ni starsza jej wersja, moje w這sy nawet nie rusza,a zawsze u篡wa豉m castinga.Od d逝zszego czasu farbuje tylko odrosty,a co kt鏎es farbowanie ca貫 w這sy,bardzo tani a najlepsz farb jak dot康 u篡wa豉m.Nie chce by pos康zona o reklam wi璚 napisz na priv je郵i b璠ziesz chcia豉.W這sy s sypie i jest ich wi璚ej zaraz po farbowaniu,nie wypadaj i pi瘯nie b造szcz a czer wychodzi bardzo g喚boka,zawsze jest to czer,nie speira si na br您.
Kolor w za陰czniku.
Pozdrawiam
Bardzo ladny masz ten kolorek a wiec czekam na wiadomosc co to za farbka
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-10, 18:09   #2483
Agatau88
Zakorzenienie

Boniulka napisala juz co to za farba. I to chyba na tej stronie watku
Stary 2010-03-11, 12:43   #2484
caroline_1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675
GG do caroline_1988

Kochane Czarnulki! Niedawno kolejny raz farbowa豉m si hebanowa czerni Castinga. I jak zawsze kolorek wyszed prze郵iczny. Jednak ju po pierwszym myciu zacza si spiera i pi瘯na czer sta豉 si ciemnym br您em. Z ka盥ym kolejnym myciem z w這sk闚 robi si br您. Ale mniejsza z tym bo pisz z ma造m dylematem

Ot騜 chcia豉bym na sta貫 pozosta czarnulk a nie tylko kilka dni po farbowaniu. Nie wiem jednak czy odwa輳 si na trwa陰 koloryzacj. Mam do was do鈍iadczonych czarnulek kilka pyta. Wiadomo, 瞠 ka盥e w這ski s inne i r騜nie reaguja ale na pewno wasze podpowiedzi pomog mi podj望 decyzj.

1) Je瞠li pofarbuje w這ski trwa陰 farb to co ile b璠 musia豉 je farbowa?
2) Czy po malowaniu w這s闚 trwa陰 farb w這sy szybko trac blask i t 鈍ie穎嗆 koloru jak zaraz po farbowaniu?
3) Trwa陰 koloryzacj mog zrobi sama w domku czy lepiej odda si w r璚e fryzjera?
4) Lepiej zainwestowa w profesjonalne farby czy wystarcz drogeryjne?
5) Jakie farby polecacie? Bardzo zale篡 mi, 瞠by nie zniszczy w這s闚, aby nie sta造 sie suche, matowe i nie wypada造 po koloryzacji. (chodzi mi o odcie czerni taki jak daje hebanowa czer castinga a wi璚 nie sztucznie czarna i nie granatowa)
6) Czy w這sy farbowane na czarno bardzo si niszcz? (s造sza豉m, ze w豉郾ie farbowanie na czarno i rozja郾ianie strasznie niszcz w這sy)

Uff troszk si rozpisa豉m ale zrozumcie mnie Pierwszy raz przymierzam si do trwa貫j koloryzacji. Bardzo 瘸逝j, ze casting tak szybko si spiera z moich w這sk闚 bo tak to zosta豉bym przy nim
Dodam, ze m鎩 naturalny kolor to br您. Odcie zale篡 od pory roku bo na s這鎍u bardzo mi si rozja郾iaj. Obecnie mam br您 taki ciemny po spieraj帷ym si castingu.
PROSZ O POMOC!
Ty moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 13:34   #2485
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka wiadomo嗆
Kochane Czarnulki! Niedawno kolejny raz farbowa豉m si hebanowa czerni Castinga. I jak zawsze kolorek wyszed prze郵iczny. Jednak ju po pierwszym myciu zacza si spiera i pi瘯na czer sta豉 si ciemnym br您em. Z ka盥ym kolejnym myciem z w這sk闚 robi si br您. Ale mniejsza z tym bo pisz z ma造m dylematem

Ot騜 chcia豉bym na sta貫 pozosta czarnulk a nie tylko kilka dni po farbowaniu. Nie wiem jednak czy odwa輳 si na trwa陰 koloryzacj. Mam do was do鈍iadczonych czarnulek kilka pyta. Wiadomo, 瞠 ka盥e w這ski s inne i r騜nie reaguja ale na pewno wasze podpowiedzi pomog mi podj望 decyzj.

1) Je瞠li pofarbuje w這ski trwa陰 farb to co ile b璠 musia豉 je farbowa?
2) Czy po malowaniu w這s闚 trwa陰 farb w這sy szybko trac blask i t 鈍ie穎嗆 koloru jak zaraz po farbowaniu?
3) Trwa陰 koloryzacj mog zrobi sama w domku czy lepiej odda si w r璚e fryzjera?
4) Lepiej zainwestowa w profesjonalne farby czy wystarcz drogeryjne?
5) Jakie farby polecacie? Bardzo zale篡 mi, 瞠by nie zniszczy w這s闚, aby nie sta造 sie suche, matowe i nie wypada造 po koloryzacji. (chodzi mi o odcie czerni taki jak daje hebanowa czer castinga a wi璚 nie sztucznie czarna i nie granatowa)
6) Czy w這sy farbowane na czarno bardzo si niszcz? (s造sza豉m, ze w豉郾ie farbowanie na czarno i rozja郾ianie strasznie niszcz w這sy)

Uff troszk si rozpisa豉m ale zrozumcie mnie Pierwszy raz przymierzam si do trwa貫j koloryzacji. Bardzo 瘸逝j, ze casting tak szybko si spiera z moich w這sk闚 bo tak to zosta豉bym przy nim
Dodam, ze m鎩 naturalny kolor to br您. Odcie zale篡 od pory roku bo na s這鎍u bardzo mi si rozja郾iaj. Obecnie mam br您 taki ciemny po spieraj帷ym si castingu.
PROSZ O POMOC!
nie polecam Ci trwa貫j koloryzacji- moim zdaniem powinna byc ona zarezerwowana tylko dla kobiet z du膨 ilo軼i siwych w這s闚. casting jest znany z tego, 瞠 sie szybko spiera, ale s inne szampony. polecam profesjonalne. ja uzywam matrix color sync- jest to szampon, czyli farba z niskim oksydantem(2,7%), ale mimo to nie zmywa si(mo瞠 minimalnie, ale w這sy pozostan czarne), w這sy sa b造szcz帷e, zdrowe i nawilzone. malowa豉m w這sy mocnymi farbami w przesz這軼i i wierz mi, 瞠 r霩nica w kondycji w這s闚 jest kolosalna- nie r鏏 tego! ja u篡wam odcienia naturalna czer i polecam j , bo jest to 豉dny g喚boki odcie czerni, a jednocze郾ie wygl康a jak dzie這 natury i nie sprawia tandetnego wra瞠nia- co cz瘰te w przypadku tego koloru.

zeby nie by這, ze lansuj matrixa- mozesz uzy farby innej firmy, tylko wybierz profesjonaln z oksydantem do 3 %. z welli te by豉m zadowolona(ale wtedy farbowa豉m na czerwono, wi璚 nie wiem jak ich czernie sie sprawuj)
Stary 2010-03-11, 14:04   #2486
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

W豉郾ie co ju czyta豉m o tym matrixie tylko konkretnie o czarnym nic nie znalaz豉m na w徠ku o nim. Dzi瘯i za super odpowied! W豉郾ie si obawia豉m, ze trwa豉 koloryzacja zniszczy mi w這sy ale nie wiedzia豉m, ze w profesjonalnych farbach s te takie nie trwa貫 A powiedz mi co ile trzeba farbowa tym matrixem i czy lepiej uda si do fryzjera czy samemu kupi farb np na allegro? podejrzewam, ze nie nale篡 ona do tanich ale dla zdrowych w這s闚 warto
Stary 2010-03-11, 14:29   #2487
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Kochane Czarnulki! Niedawno kolejny raz farbowa豉m si hebanowa czerni Castinga. I jak zawsze kolorek wyszed prze郵iczny. Jednak ju po pierwszym myciu zacza si spiera i pi瘯na czer sta豉 si ciemnym br您em. Z ka盥ym kolejnym myciem z w這sk闚 robi si br您.
ooo to fakt, ale mi to w sumie nie przeszkadza, bo od urodzenia mia豉m g喚bok czer, a 瞠 teraz si rozja郾iaj, to nawet mi to na r瘯
ale szybko mi si nie "spra豉". spr鏏uj mo瞠 Safiry ja by豉m z niej bardzo zadowolona.
ja dodatkowo uzywam, poza dolaczona odzywka do farby, maski do wlosow:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/BIOCARE_Silk..._ml_p4139.html
plus jeszcze balsamu z Joanny z serii z apteczki babuni
Stary 2010-03-11, 15:13   #2488
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

my郵a豉m w豉郾ie te o safirze ale chyba jednak postawi na profesjonaln farb matrixa. T mi w陰郾ie powiedzia, 瞠 mam da sobie spok鎩 i zostawic w這sy takie jakie s. Zapyta豉m czy nie podoba豉m mu si w czerni. Odpowiedzia:No podoba豉 ale potem jakie brzydkie i zniszczone w這sy b璠ziesz mia豉!
Stary 2010-03-11, 15:16   #2489
Cogata
Rozeznanie

bo faceci lubi naturalny wyglad ;D
Stary 2010-03-11, 15:38   #2490
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
W豉郾ie co ju czyta豉m o tym matrixie tylko konkretnie o czarnym nic nie znalaz豉m na w徠ku o nim. Dzi瘯i za super odpowied! W豉郾ie si obawia豉m, ze trwa豉 koloryzacja zniszczy mi w這sy ale nie wiedzia豉m, ze w profesjonalnych farbach s te takie nie trwa貫 A powiedz mi co ile trzeba farbowa tym matrixem i czy lepiej uda si do fryzjera czy samemu kupi farb np na allegro? podejrzewam, ze nie nale篡 ona do tanich ale dla zdrowych w這s闚 warto
ja farbuj u fryzjera. p豉c 60 z, a w這sy mam d逝gie. uwa瘸m, 瞠 to tanio. same odrosty kosztuj mniej. co do cz瘰totliwo軼i farbowania, to zale篡 jaki masz kolor w這s闚. ta farba ma ten plus, 瞠 przej軼ie pomi璠zy odrostem, a sztucznym kolorem jest bardzo 豉godne i przy moich ciemnych w這sach d逝go tego nie wida, wi璚 farbowac mo積a co 2 m-ce.

co do allegro to colorsync kosztuje chyba do 20 z za tubk + osobno trzeba dokupi wielk butl utleniacza(na par razy starczy). do tego koszty wysy趾i. mi si w to nie chce bawi, bo wcale nie wychodzi tak tanio, a sama sobie tak idealnie nie pokryj w這s闚 jak fryzjer.

jak nie mieszkasz w wielkim mie軼ie(rzeczywi軼ie bywa strasznie drogo), to id do fryzjera przynajmniej na pierwsze farbowanie. popytaj o ceny i farby, kt鏎e stosuj w r霩nych salonach, to pewnie znajdziesz konkurencyjn ofert.

albo id do sklepu fryzjerskiego i tam wybierz profesjonaln farb
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.