Czarnow這se;) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-11, 16:04   #2491
caroline_1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Czarnow這se;)

rapunzel jeszcze raz dzi瘯uj za wszelkie rady A mo瞠sz mi jesczze podpowiedzie jak piel璕nowa豉 czarne farbowane w這ski? Moje maj tendencj do puszenia. I zale篡 mi na od篡wkach bez silikon闚 a chyba wszystkie do farbowanych takowe maj :/ No chyba 瞠 b璠 u篡wa豉 glorii i waxa i to wystarczy
Ty moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 21:35   #2492
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka wiadomo嗆
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturaln blondynk o jasno niebieskich oczach i bladej sk鏎ze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chcia豉bym mie czarne Ale strasznie boje si przefarbowa. Mam bardzo blada, zimna, troche r霩owawa cere.. bezproblemow, gladk Czerni chcia豉bym j potkreslic sw bladolico嗆 i pi瘯ne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jaka kr鏊ewna 郾ie磬a Ale boje sie, zeby nie wyglada choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby le瘸 juz od miesi帷a w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecie latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
Wkljam zdjecia takich "snie瞠k"

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Ja ja wlasnie jestem taka biala jak panie na pierwszych zdjeciach tylko chyba nieco bardziej rozowawy odcien skory mam..

myslalam nad tym.. co by od razu ludzi o zawa nie przyprawiac i ew. z ciemnego brazu latwiej bedzie wyjsc niz z czystej czerni.. ale z drugiej strony te czarne farby tak leza i kusza

oo dzieki wielkie, nawet nie wiedzialam ze takie cos jest tzn o farbach z matrixa slyszalam sporo, ale o takiej poltrwalej koloryzacji nie. Czyli dekoloryzatora sie nie bac? ale zawsze slyszalam, ze wlasnie on duzo bardziej niszczy wlosy niz rozjasniacz sama juz nie wiem..
Hm.. Czarne ubrania do czarnych wlosow jak najbardziej, ale jeszcze dodatkowo do baardzo bladej cery tez? baa, jeszcze niebieskich oczu
zreszta, same zobaczcie jak wygladam - dolaczam zdjecia z wakacji, kiedy jeszcze mialam rozjasniane wlosy.. blagam, doradzcie cos farbowac?

w sumie chcialabym tez troche spowazniec, bo dobijaly mnie komentarze ze wygladam na 14-15 lat.. i ta niezapomniana mina sprzedawc闚 itd kiedy pokazuje dow鏚.. na poczatku to nawet smieszne bylo, ale naprawde zaczyna mnie to juz denerwowac :|
w sumie teraz gdy zpbaczy豉m Twoje zdj璚ie musz przyzna,瞠 kopletnie Ci nie widz w czerni...pozosta przy tym kolorze jaki masz,a przyk豉d Evan Rachel Wood jest naprawd trafnyB璠帷 blondynk r闚nie mo瞠sz podkre郵i swoj blado嗆
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 21:40   #2493
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 100

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka wiadomo嗆
rapunzel jeszcze raz dzi瘯uj za wszelkie rady A mo瞠sz mi jesczze podpowiedzie jak piel璕nowa豉 czarne farbowane w這ski? Moje maj tendencj do puszenia. I zale篡 mi na od篡wkach bez silikon闚 a chyba wszystkie do farbowanych takowe maj :/ No chyba 瞠 b璠 u篡wa豉 glorii i waxa i to wystarczy
ja mam zupe軟ie inne w這sy- proste jak druty, wi璚 sie nie pusz i raczej nie doradz z od篡wk. w og鏊e jestem na bakier z piel璕nacj i rzadko u篡wam od篡wek. po tym matrixie naprawd nie trzeba si wysila, bo w這sy nie s przesuszone
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-12, 10:06   #2494
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Kurde kurde kurde i tak mam w徠pliwo軼i bo przecie z czerni ju si nie da wyj嗆 No nic dzi瘯i za wszyskie odpowiedzi musz teraz sama podj望 decyzj...
Stary 2010-03-12, 14:44   #2495
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Kurde kurde kurde i tak mam w徠pliwo軼i bo przecie z czerni ju si nie da wyj嗆 No nic dzi瘯i za wszyskie odpowiedzi musz teraz sama podj望 decyzj...
da si. ja tydzie temu si zdekoloryzowa豉m(pisa豉m juz o tym) i z powrotem mam br您owe w這sy. r闚niez dlatego warto uzywa 豉godnej farby, 瞠 豉two j 軼i庵n望
Stary 2010-03-13, 00:05   #2496
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
dzi瘯uje za mile slowa i rady oczywiscie tez a co do fotografii to to tez moja pasja Zarowno robienie zdjec jak i pozowanie, cho z tym drugim jest problem bo niestety nie znam nikogo kto by sie tez tym interesowal i chcial mnie fotografowac
a co do odrostow to ja zauwazylam ze mam cala glowe w roznych kolorach.. z 2cm mam swoich wlosow, pozniej mam takie pasmo jasniejszych, pozniej nizej ciemniejsze.. a pasma z przodu sa w dodatku 2 razy ciemniejsze niz z tylu ehhh

myslalam nad tym, ale po tym co mi dziewczyny napisaly to juz sama nie wiem...

zreszta, zapraszam tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post17743208 moj metamorfozowy w徠ek
Niebieskie oczy cudnie wygl康aj z br您owymi w這sami moim zdaniem czarny kolor jest za ci篹ki do twojej urody

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2010-03-13 o 00:07
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-13, 09:12   #2497
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 006

caroline wklej moze zdjecie wloskow po Castingu

Mowisz ze on sie wypiera do brazu?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-13, 11:14   #2498
Daria1707
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 067
GG do Daria1707

Hej postanowi豉m do豉czyc do grona czarnow這sych Ostatnio farbowa豉m Castingiem Hebanowa Czern po wielu probach i metamorfozach z roznymi kolorami dosz豉m do wniosku ze jednak matka natura wiedziala co robi dajac mi ciemne wosy dlatego powrocilam do natury
Daria1707 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-15, 11:21   #2499
Cogata
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
caroline wklej moze zdjecie wloskow po Castingu

Mowisz ze on sie wypiera do brazu?
delikatnie w sloncu widac ten braz ale ogolnie od farbowania wlosy jasnieja.
Cogata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-15, 18:51   #2500
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Kurcze u mnie nikt nie farbuje matrixem A jaka to dok豉dnie farba ta 豉godna z welli? I jak nazywa si kolor?
Stary 2010-03-29, 11:15   #2501
Cogata
Rozeznanie

zdradzi豉m Castinga dla Schwarzkopf Palette Deluxe. nigdy w zyciu nie uzywalam Palette, bo s造sza豉m o niej same z貫 rzeczy, ale skusi造 mnie te "per造" i "kaszmir" w od篡wce, tak jak w przypadku Safiry. powiem Wam, 瞠 jestem zadowolona, co do stanu w這s闚 po jej u篡ciu, ale kolor to mnie delikatnie zszokowa i w sumie nie pokry豉 chyba r闚no. wzi窸am Hebanow Czer, tak samo jak w przypadku Castingu, kt鏎y by zdecydowanie ciemniejszy, tworzy造 si jedynie refleksy, a teraz w s這鎍u, mam taki ciep造 br您 na w這sach, nie jest to nawet zbli穎ne do czekoladowego br您u, kt鏎y uwielbiam, wi璚 w sumie nie wiem co o niej my郵e...
i mam wra瞠nie, 瞠 odrosty s mega ja郾iejsze, a ko鎍闚ki czarne, nie przygl康a豉m si jeszcze dok豉dnie
w這sy si b造szcz i s g豉dkie, ale to te du瘸 zas逝ga mieszanki olejku rycynowego z 鄴速kiem i cytryn i p騧niej Waxem.
Stary 2010-03-29, 18:37   #2502
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Kurcze u mnie nikt nie farbuje matrixem A jaka to dok豉dnie farba ta 豉godna z welli? I jak nazywa si kolor?
nie musisz przecie farbowa matrixem. profesjonalne farby s zazwyczaj bardzo dobre. i na pewno s marki lepsze ni matrix(ja jestem skazana na t firm, bo u篡waj jej w moim salonie).
Stary 2010-03-30, 16:10   #2503
artsuk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja jestem brunetk od przesz這 18 lat, po drodze by ze dwa razy blond,rozmaite pasemka,ale klasycznej czerni najlepiej si czuje,po prostu naturalnie. D逝gi czas ju u篡wam Casting - g喚boka czer

Edytowane przez artsuk
Czas edycji: 2010-03-31 o 22:26
artsuk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-31, 13:22   #2504
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

farbowa豉 kt鏎a z was ciemn czekolad? Z jakiej firmy wybra ten odcie aby wyszed 豉dny naturalny kolor?
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 20:16   #2505
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Cze嗆 Wam dziewczyny
R闚nie do陰czam si do grona czarnow這sych. Ka盥y odradza mi ten kolor, ale wysz這 ca趾iem pozytywnie.
Na pocz徠ku wypr鏏owa豉m farb z Lorealu, a p騧niej w ruch posz豉 Palette, bo tylko ona nie schodzi mi z w這s闚
Stary 2010-04-03, 16:28   #2506
MusicIsMine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Te si do陰czam. Farbuj od ... 7 lat w這ski na czarno . Rok temu mia豉m ma陰 przygod z blondem i przynajmniej wiem 瞠 ten kolor mi nie pasuje (efektem rozja郾iania by這 jeszcze p騧niejsze 軼i璚ie w這s闚 na kr鏒ko, ale ju odros造).
Farbuj Joann za 5 z najlepsza i najbardziej trwa豉. U篡wa豉m ju dos這wnie wszystkiego i wynika z tego , 瞠 tanie nie oznacza ,瞠 gorsze
MusicIsMine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 13:35   #2507
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
farbowa豉 kt鏎a z was ciemn czekolad? Z jakiej firmy wybra ten odcie aby wyszed 豉dny naturalny kolor?
ja po wpadce z Palette, pozostaje wierna farbom L'Oreala, nie zwiod造 nigdy a i kolory sa wlasnie naturalne, pozniej w trakcie "wypierania" sie koloru, rowniez schodzi on naturalnie, nie powstaja zadne plamy ani nic. i kiedys ciemna czekolada tez farbowalam, wyszedl sliczny naturalne, gleboki ciemny braz, w sloncu nie bylo czegos takiego jak mam obecnie po palette, ze zaczela sie zmywac i mam cieplobrazowe odrosty fuj :/
http://www.amora.pl/loreal-casting-c...a-p-10849.html
Stary 2010-04-06, 13:49   #2508
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie

To w takim razie jaka farba najmniej, najwolniej si spiera?
Stary 2010-04-06, 14:25   #2509
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Poka wiadomo嗆
Te si do陰czam. Farbuj od ... 7 lat w這ski na czarno . Rok temu mia豉m ma陰 przygod z blondem i przynajmniej wiem 瞠 ten kolor mi nie pasuje (efektem rozja郾iania by這 jeszcze p騧niejsze 軼i璚ie w這s闚 na kr鏒ko, ale ju odros造).
Farbuj Joann za 5 z najlepsza i najbardziej trwa豉. U篡wa豉m ju dos這wnie wszystkiego i wynika z tego , 瞠 tanie nie oznacza ,瞠 gorsze
po Joannie mialam okropnie sztywne i suche wlosy

StrawberryDaiquiri
to zalezy tez od wlosow. ja farbuje raz na 2 lub lekko ponad 2 mies. do tej pory L'Orealem, wczesniej Safira, polecam obydwie. na Palette skusila mnie reklama... ze kaszmir ze perly bla bla bla i dalam sie zlapac na ten chwyt reklamowy
Stary 2010-04-06, 14:59   #2510
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie

Mam w徠pliwo軼i co do L'Oreala, bo jak pierwszy raz farbowa豉m w這sy z tzw. trufli (Palette) na granatow czer (L'Oreal) to kolor bardzo zszed mi z w這s闚
Stary 2010-04-17, 15:11   #2511
Ajra013
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

ja pierwszy raz jak farbowa豉m sie na czarno wybralam hebanowa czern loreal castingu ale niestety po tygodniu nie bylo jej widac potem uzylam joanny tej w niebieskim pudeleczku to jest szampon do 24 zmyc chyba. no i bardzo dobrze sie trzymal
Ajra013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-22, 17:53   #2512
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Napisane przez Ajra013 Poka wiadomo嗆
ja pierwszy raz jak farbowa豉m sie na czarno wybralam hebanowa czern loreal castingu ale niestety po tygodniu nie bylo jej widac potem uzylam joanny tej w niebieskim pudeleczku to jest szampon do 24 zmyc chyba. no i bardzo dobrze sie trzymal
m ukochany z Joanny, we wtorek wracam do czerni w豉snie nim
Stary 2010-05-22, 22:29   #2513
Klaudyneczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Question Dot.: Czarnow這se;)

Nie wiem czy w dobre miejsce trafi豉m ale szukal彩 takiego watku zeby mnie ktos z niego nie wywali
No wiec do rzeczy..chcialabym ufarbowac sobie w這sy na czarno ale troche sie boje.Swoje w這sy mam brazowe ani nie jasne ani nie ciemne:P
Karnacja tez taka 鈔ednia ale raczej ciemniejsza
Z jednej strony wszyscy mi m闚ia ze by這by mi 陰dnie i mnie kusi ale boje sie odrost闚 tego ze sie zniszcz i ze pozneij juz nie bd mog豉 wr鏂ic do swojego koloru ani do jasniejszego jak mi sie znudziWczesniej farboiwa豉m jedynie henna i szamponetka...
Jak my郵icie co robic?
Klaudyneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-22, 22:32   #2514
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy w dobre miejsce trafi豉m ale szukal彩 takiego watku zeby mnie ktos z niego nie wywali
No wiec do rzeczy..chcialabym ufarbowac sobie w這sy na czarno ale troche sie boje.Swoje w這sy mam brazowe ani nie jasne ani nie ciemne:P
Z jednej strony wszyscy mi m闚ia ze by這by mi 陰dnie i mnie kusi ale boje sie odrost闚 tego ze sie zniszcz i ze pozneij juz nie bd mog豉 wr鏂ic do swojego koloru ani do jasniejszego jak mi sie znudziWczesniej farboiwa豉m jedynie henna i szamponetka...
Jak my郵icie co robic?
ciezko powiedziec, musialabys sie nam pokazac.
Stary 2010-05-22, 22:33   #2515
Klaudyneczka
Raczkowanie

Question Dot.: Czarnow這se;)

Z jednej strony wszyscy mi m闚ia ze by這by mi 陰dnie i mnie kusi ale boje sie odrost闚 tego ze sie zniszcz i ze pozneij juz nie bd mog豉 wr鏂ic do swojego koloru ani do jasniejszego jak mi sie znudziWczesniej farboiwa豉m jedynie henna i szamponetka...Jak by cos to mia這 pom鏂 to dodaje zdjecie
Jak my郵icie co robic?
Stary 2010-05-22, 22:58   #2516
fiolka400
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

dziewczyny co my郵icie o kremie koloryzuj帷ym WELLATON G喚boka czer? tam w opisie tej farby jest info, ze zwieksza objetosc wlosow, do niej do陰czona jest taka saszetka z rozowa odzywka chyba o wisniowym zapachu. malowalam raz wlosy ta farba i bylam bardzo zadowolona, ale za kazdym razem ta sama farba u mnie inaczej dziala, co jest dziwne.
Jakie s wasze opinie?
Stary 2010-05-22, 23:00   #2517
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Z jednej strony wszyscy mi m闚ia ze by這by mi 陰dnie i mnie kusi ale boje sie odrost闚 tego ze sie zniszcz i ze pozneij juz nie bd mog豉 wr鏂ic do swojego koloru ani do jasniejszego jak mi sie znudziWczesniej farboiwa豉m jedynie henna i szamponetka...Jak by cos to mia這 pom鏂 to dodaje zdjecie
Jak my郵icie co robic?
sadze ze moga ci czarne pasowa bo mas zladna opalenizne, ale ja to cie widze w karmelu
Stary 2010-05-22, 23:02   #2518
13_minut
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
da si. ja tydzie temu si zdekoloryzowa豉m(pisa豉m juz o tym) i z powrotem mam br您owe w這sy. r闚niez dlatego warto uzywa 豉godnej farby, 瞠 豉two j 軼i庵n望

A w jaki spos鏏 dekoloryzujesz? Naturalnie mam prawie czarne w這sy, chcia豉m je wzmocni czerni, jednak wola豉bym wr鏂i do swojego naturalnego mega ciemnego br您u. Mog pofarbowa w這sy ciemnym br您em? Czy nie b璠zie wida?
Stary 2010-05-22, 23:26   #2519
Klaudyneczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
sadze ze moga ci czarne pasowa bo mas zladna opalenizne, ale ja to cie widze w karmelu
To za abrdzo by sie nie r霩ni這d mojego:P
A polecasz mi ten czarny?
Stary 2010-05-22, 23:36   #2520
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
To za abrdzo by sie nie r霩ni這d mojego:P
A polecasz mi ten czarny?
szczerze to sama nie wiem, no niby widze 瞠 幢e nie bedzie ale to juz ty musisz postanowic
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.