Czarnow這se;) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-23, 21:27   #2521
lady_sparrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 465
Red face Dot.: Czarnow這se;)

Na wst瘼ie pragn pozdrowi wszystkie czarnow這se Wiza磬i! ;p

Sama ju od jakiego czasu mam ochot zafarbowa sobie w這ski na czarno (henn i indygo z mazide), jednak boj si, 瞠 wyjdzie to nienaturlanie. ;/
Jestem ciemnook brunetk, tak瞠 nie by這by mo瞠 a tak du瞠go problemu, tylko 瞠 cz瘰to mam czerwone policzki- taka "uroda"... Tak瞠 dlatego boj si, 瞠 mo瞠 to nie wyj嗆 a tak 豉dnie jak chc 瞠by wysz這. ;p
A mo瞠 kt鏎a z Was mia豉by zdj po farbowaniu henny i indygo, hmm?;>
Bo jak dot康 znalaz豉m tylko kilka zdj na necie, b. s豉bej jako軼i. ;/

Pozdrawiam
lady_sparrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 14:56   #2522
Klaudyneczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez lady_sparrow Poka wiadomo嗆

Sama ju od jakiego czasu mam ochot zafarbowa sobie w這ski na czarno (henn i indygo z mazide), jednak boj si, 瞠 wyjdzie to nienaturlanie. ;/
Jestem ciemnook brunetk, tak瞠 nie by這by mo瞠 a tak du瞠go problemu, tylko 瞠 cz瘰to mam czerwone policzki- taka "uroda"... Tak瞠 dlatego boj si, 瞠 mo瞠 to nie wyj嗆 a tak 豉dnie jak chc 瞠by wysz這. ;p

Pozdrawiam
Mysle ze nie masz sie czego obawiac bo henna wychodzi bardzo naturalnie
Ja jestem szatynka (wy瞠j moje zdj璚ie)i co nieco kombinowa豉m z ta henna.Farbowa豉m kolorami ciemna czekolada czarny i wszystkie odcienie br您闚.Moim zdaniem henna to dobra rzecz jezeli chcesz sprawdzic jak b璠ziesz wygl康a豉 w danym kolorku w這s闚.No i poprawia strukture w這sa co chyba by這 najfajniejsze w tym wszystkim bo wosy robia sie miekkie i lsni帷e
Sam kolor utrzymuje sie bardzo kr鏒ko (jak ja myje g這we codziennie to oko這 tygodnia)Jednak kolor nie zostawia zadnych slad闚 podczas schodzenia tak jak np szamponetka.Ja w zasadzie polecam my郵e ze nie ma sie czego obawiac bo kolor nie bd az taki bardzo ciemny jak po normalnej farbiea skoro jestes brunetka to tym bardziej
A policzki teraz tez masz czerwnoe przy swoich ciemnych w這skach
Mozesz spr鏏owac a jak by nawet by這 cos nie tak to szybko zejdzie
Klaudyneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 15:03   #2523
lady_sparrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 465

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Poka wiadomo嗆
Mysle ze nie masz sie czego obawiac bo henna wychodzi bardzo naturalnie
Ja jestem szatynka (wy瞠j moje zdj璚ie)i co nieco kombinowa豉m z ta henna.Farbowa豉m kolorami ciemna czekolada czarny i wszystkie odcienie br您闚.Moim zdaniem henna to dobra rzecz jezeli chcesz sprawdzic jak b璠ziesz wygl康a豉 w danym kolorku w這s闚.No i poprawia strukture w這sa co chyba by這 najfajniejsze w tym wszystkim bo wosy robia sie miekkie i lsni帷e
Sam kolor utrzymuje sie bardzo kr鏒ko (jak ja myje g這we codziennie to oko這 tygodnia)Jednak kolor nie zostawia zadnych slad闚 podczas schodzenia tak jak np szamponetka.Ja w zasadzie polecam my郵e ze nie ma sie czego obawiac bo kolor nie bd az taki bardzo ciemny jak po normalnej farbiea skoro jestes brunetka to tym bardziej
A policzki teraz tez masz czerwnoe przy swoich ciemnych w這skach
Mozesz spr鏏owac a jak by nawet by這 cos nie tak to szybko zejdzie
Bardzo dzi瘯uj za odpowied.
W takim razie chyba spr鏏uje z henn. ;]
lady_sparrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 22:26   #2524
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez lady_sparrow Poka wiadomo嗆

Pozdrawiam
ja dla odmiany odradzam henn- uwa瘸m, 瞠 kolor po hennie jest niezbyt naturalny, a takie oblepienie pigmentm wcale nie jest dla w這s闚 zdrowe. polecam 豉godn koloryzacj tonerem np l'oreal diacolor, color sync albo viola a-free, albo co w tym stylu. naturalny efekt i porz康ne od篡wienie w這s闚
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 15:00   #2525
OskaxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 400

ja mam pytanie, wspomina造軼ie o szamponie z joanny koloryzuj帷ym na 24 mycia. w calym moim mie軼ie go nie ma i nawet w duzym markecie! gdzie mo積a go dostac? jedna pani w sklepie powiedziala mi ze go juz dawno wycofali i byc moze na jego miejsce stworza cos innego..
OskaxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 15:16   #2526
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Napisane przez OskaxD Poka wiadomo嗆
ja mam pytanie, wspomina造軼ie o szamponie z joanny koloryzuj帷ym na 24 mycia. w calym moim mie軼ie go nie ma i nawet w duzym markecie! gdzie mo積a go dostac? jedna pani w sklepie powiedziala mi ze go juz dawno wycofali i byc moze na jego miejsce stworza cos innego..
ja go dostawalam u siebie w osiedlowej drogeri, teraz musialam niestety zamowic bo kolor闚 brak這 i maja na dzi przywiesc, mam nadzieje ze dowioz z tego co m闚ili to tylko w jednej hurtowni maja te szampony. No i przez internet tez chyba jeszcze mozna je dostac
Stary 2010-05-25, 15:40   #2527
Cogata
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
ja dla odmiany odradzam henn- uwa瘸m, 瞠 kolor po hennie jest niezbyt naturalny, a takie oblepienie pigmentm wcale nie jest dla w這s闚 zdrowe. polecam 豉godn koloryzacj tonerem np l'oreal diacolor, color sync albo viola a-free, albo co w tym stylu. naturalny efekt i porz康ne od篡wienie w這s闚
ja r闚nie. og鏊nie nak豉dania henny w m這dym wieku, mo積a naprawd unikn望, ale sama wiem po sobie, 瞠 瞠by wygl康a "idealnie" lubimy przesadza.
Cogata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 16:45   #2528
Klaudyneczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka wiadomo嗆
ja r闚nie. og鏊nie nak豉dania henny w m這dym wieku, mo積a naprawd unikn望, ale sama wiem po sobie, 瞠 瞠by wygl康a "idealnie" lubimy przesadza.
Nie rozumiem czemu panie sa takie przeciwne tej hennie
Wydaje mi sie ze to chyba najzdrowszy dla w這s闚 spos鏏 jezeli chodzi o farbowanie no i najbardziej naturalny
Moze utrzymuje sie kr鏒ko ale jesli ktos chce sprawdzic jak wygl康a w danym kolorze to warto spr鏏owac
No ale to moje zdanie
Klaudyneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 17:05   #2529
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Poka wiadomo嗆
Nie rozumiem czemu panie sa takie przeciwne tej hennie
Wydaje mi sie ze to chyba najzdrowszy dla w這s闚 spos鏏 jezeli chodzi o farbowanie no i najbardziej naturalny
Moze utrzymuje sie kr鏒ko ale jesli ktos chce sprawdzic jak wygl康a w danym kolorze to warto spr鏏owac
No ale to moje zdanie
ja jestem przeciwna g堯wnie dlatego, 瞠 nie podoba mi si efekt po hennie, a co do tego, 瞠 henna jest zdrowa dla w這s闚, to zdania na ten temat s mocno podzielone- wielu fryzjer闚 twierdzi, ze henna jest wr璚z szkodliwa, poniewa oblepia w這s i nie dopuszcza do niego powietrza. w dodatku cebulki mog nie wytrzymywa ci篹aru takich oblepionych w這s闚(zw豉szcza w przypadku d逝gich w這s闚) i mog zacz望 wypada.

no ale w sumie wszystkiego trzeba w zyciu spr鏏owa. ja w ka盥ym razie jestem gor帷 zwolenniczk 豉godnych farb profesjonalnych- mo瞠 nie maja nic wsp鏊nego z natur, ale otrzymuje si w這sy, kt鏎e sa lepsze niz naturalne pod kazdym wzgl璠em
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-26, 10:11   #2530
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
ja jestem przeciwna g堯wnie dlatego, 瞠 nie podoba mi si efekt po hennie, a co do tego, 瞠 henna jest zdrowa dla w這s闚, to zdania na ten temat s mocno podzielone- wielu fryzjer闚 twierdzi, ze henna jest wr璚z szkodliwa, poniewa oblepia w這s i nie dopuszcza do niego powietrza. w dodatku cebulki mog nie wytrzymywa ci篹aru takich oblepionych w這s闚(zw豉szcza w przypadku d逝gich w這s闚) i mog zacz望 wypada.

no ale w sumie wszystkiego trzeba w zyciu spr鏏owa. ja w ka盥ym razie jestem gor帷 zwolenniczk 豉godnych farb profesjonalnych- mo瞠 nie maja nic wsp鏊nego z natur, ale otrzymuje si w這sy, kt鏎e sa lepsze niz naturalne pod kazdym wzgl璠em
zgadzam si w 100%, bo r闚nie takie opinie s造sza豉m. dodam jeszcze na marginesie, 瞠 henn, bardzo rzadko, nak豉da moja babcia, i og鏊nie kobiety w ju starszym wieku, tak wi璚 henna dodatkowo kojarzy mi si ze zdecydowanie wy窺zymi rocznikami.
Stary 2010-05-27, 14:16   #2531
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

ca造 czas poszukuje jakiego 豉dnego ciemnego br您u kt鏎y nie zmywa si na rudo po 2 tygodniach czy farbowa豉 kt鏎a z was mokk br您?Znalaz豉m w internecie zdj璚ie dziewczyny kt鏎a pofarbowa tym kolorem http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...41_500x640.jpg
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-28, 21:45   #2532
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
ca造 czas poszukuje jakiego 豉dnego ciemnego br您u kt鏎y nie zmywa si na rudo po 2 tygodniach czy farbowa豉 kt鏎a z was mokk br您?Znalaz豉m w internecie zdj璚ie dziewczyny kt鏎a pofarbowa tym kolorem http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...41_500x640.jpg
farbowa豉m t farbmi wysz造 totalnie czarne,na odrostach br您owe...
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-30, 14:34   #2533
Agula 88
Zakorzenienie

dzi瘯uje za odpowiedz szukam dalej
Stary 2010-06-02, 16:46   #2534
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Hej, hej! Te chcia豉bym si przy陰czy do grona czarnulek Od zawsze uwielbiam czarne w這sy. M鎩 naturalny kolor to br您. Kiedy to tak ba豉m si farbowa w這sy, bo mia豉m problemy ze sk鏎 g這wy i obawia豉m si, 瞠 zostan 造sa Teraz jak mam ju w這sy w lepszej kondycji to oczywi軼ie farbuje, bo na prawd lubi t czer : )
Zazwyczaj farbuje Palette INTENSIVE COLOR CREME, bo zauwa篡豉m 瞠 nie niszczy moich w這s闚 i dosy d逝go si trzyma, ale ostatnio co mnie podkusi這 i kupi豉m Wella naturals color czy co takiego mniej wi璚ej i sp造wa przy ka盥ym myciu, do tego w這sy s suche i troch teraz 瘸逝je i raczej wr鏂 do Palette. W這sy myj w szamponie Nivea do farbowanych co maj niby zatrzyma blask i przed逝篡 kolor : )
a od篡wki z Loreal Elseve Color Vive i rzeczywi軼ie polecam, bo w這sy s bardzo mi貫 po niej : )
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-07, 14:10   #2535
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯uje za odpowiedz szukam dalej
a mo瞠 co z Castingu L'Oreala? jest pe軟a gama br您u. ja non stop farbuj hebanow czerni i bardzo sobie chwal t farb, pomimo, 瞠 wkurza mnie to, 瞠 zmywa si do ciep貫go br您u.
Stary 2010-06-08, 16:04   #2536
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka wiadomo嗆
a mo瞠 co z Castingu L'Oreala? jest pe軟a gama br您u. ja non stop farbuj hebanow czerni i bardzo sobie chwal t farb, pomimo, 瞠 wkurza mnie to, 瞠 zmywa si do ciep貫go br您u.
niestety czyta豉m ze casting si zmywa szybko ale mo瞠 spr鏏uj
Stary 2010-06-15, 12:53   #2537
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
niestety czyta豉m ze casting si zmywa szybko ale mo瞠 spr鏏uj
szybko to mo瞠 nie, w sumie zale篡. ja zastanawiam sie czy sie nie przerzucic na jakas inna L'Orealowa farbe, bo wkurza mnie to,ze non stop mam cieply odcien:/
Stary 2010-06-19, 22:18   #2538
anwen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 186
GG do anwen

Dziewczyny ja od dzi mog do陰czy do Waszego grona
Do tej pory zawsze farbowa豉m ciemnym br您em, a dzi pierwszy raz odwa篡豉m si pomalowa czerni... i jestem zachwycona
W sumie kolor jest naprawd niewiele ciemniejszy a nareszcie pozby豉m si ciep貫go odcienia!

od 06.2010 pij pokrzyw i olej z wiesio趾a
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 獞icz z Ew Chodakowsk

W這sy 2011-2012

Blog - Jak dba o d逝gie w這sy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 14:44   #2539
Aranjani
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 574

Zg豉szam si! Od dw鏂h miesi璚y tez jestem czarnow這sa i zamierzam tak zosta na sta喚. Po radykalnym po這瞠niu farby Casting, hebanowa czer na blond rozjasniane w這sy, podtrzymuj kolor henn naturaln. mam nadziej, 瞠 moje w這sy b璠 w ko鎍u pi瘯ne i zdrowe. P鏦i co, zacze造 si bezwstydnie b造szcze
powoli chyba zaczn zchodzi na ciemny br您, bo czarna henna tak si sp逝kuje.

Casting, hebanowa czer, w og鏊e nie chce mi si zmy z w這s闚. Wyst徙i造 tylko czerwone refleksy po hennie.
Stary 2010-06-27, 13:00   #2540
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

kt鏎a szamponetka do 24 my da mi efekt czarnych w這s闚?, gdzie kolor b璠zie d逝gotrwa造. Kolor wyj軼iowy to ciemny br您.
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-27, 13:58   #2541
sonk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
kt鏎a szamponetka do 24 my da mi efekt czarnych w這s闚?, gdzie kolor b璠zie d逝gotrwa造. Kolor wyj軼iowy to ciemny br您.
Ja polecam Joanna Aksamitna Czer dobrze trzyma si na w這sach,

Na pocz徠ku sobie ni robi豉m i zastanawiam si czy do niej nie wr鏂i niestety troch j trudno dosta dlatego przerzuci豉m si na farb z Joanny czarny bez i w這sy s po niej cudowne b造szcz帷e i miekkie nie zniszczone.
sonk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-27, 14:32   #2542
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Ja w豉郾ie ostatnio uzy豉m Aksamitnej Czerni z Joanny (na 24 mycia) i jestem bardzo zadowolona! Kolor wyszed idealnie, jak na razie dobrze si trzyma no i w這ski mi po nim nie wypadaj jak to bywa這 przy innych farbach np. Londy.

27.10.11 -Prawo Jazdy

W這sy 2011-2012

www.anwena.blogspot.com
Stary 2010-06-27, 15:09   #2543
sonk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anwen Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie ostatnio uzy豉m Aksamitnej Czerni z Joanny (na 24 mycia) i jestem bardzo zadowolona! Kolor wyszed idealnie, jak na razie dobrze si trzyma no i w這ski mi po nim nie wypadaj jak to bywa這 przy innych farbach np. Londy.
a probowa豉 farby z Joanny Czarny Bez?? tez jest 鈍ietna naprawde nie niszczy w這s闚 i bardzo dobrze trzyma na w這sach, bo b造szcz si bezwstydnie jak oszala貫

Mam jeszcze do ciebie anwen pytanko: ty zapuszczasz w這ski?? bo tak chyba u ciebie wyczyta豉m, je瞠li tak to b豉gam powiedz co robisz 瞠by troche ten proces przyspieszyc?
Napisze ci co ja u篡wam do w這s闚 tak dla piel璕nacji:
-wyciag ze skrzypu polnego i pokrzywy 4tabl dziennie
-Saponics kompleks od篡wczy
-serum na zniszczone ko鎍鏦i z Avonu
-maska Wax do ciemnych w這s闚
-kompres babuni z joanny
-ekspresowa od篡wka w spreeju
aha no i myje w這sy szamponem z olejkiem rycynowym
Stary 2010-06-27, 15:36   #2544
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Wszystko to co uzywasz jest bardzo dobre- ja wymienilam Saponics na Jantar- jak dla mnie duuu穎 lepszy i przy okazji mnie nie uczula.
Nie wiem czy robisz masa nak豉daj帷 Saponics- je郵i nie to zacznij- tak minimum 5 minut oczywiscie codziennie.
aaa i ostatnio zamiast 造ka jakie suplementy pij herbatk z pokrzywy (ja dodaj troch soku malinowego- dla smaku ) i mam wra瞠nie, 瞠 od tego czasu w這sy przy酥ieszy造. Nie wiem jak u Ciebie z diet, ale to co jemy te ma du篡 wp造w na w這sy- nie mo瞠sz zapomina o NNKT (np. olej z wiesio趾a- przy okazji dzia豉 na cer), dobre s te podobno jajka.
No i najwa積iejsze- cierpliwo嗆 ja staram si mierzy w這sy nie cz窷ciej ni co 3 miesi帷e, 瞠by by這 wida r騜nice Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoje w這ski- 瞠by jak najszybciej uros造. A jak d逝gie chcesz zapu軼i?

27.10.11 -Prawo Jazdy

W這sy 2011-2012

www.anwena.blogspot.com
Stary 2010-06-28, 11:07   #2545
sonk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anwen Poka wiadomo嗆
A jak d逝gie chcesz zapu軼i?
w這sy mam takie do obojczyka mo瞠 troszeczke kr鏒sze a marz mi si takie do po這wy plec闚. No c騜 jestem 鈍iadoma tego 瞠 ze dwa lata mi na zapuszczaniu zejdzie, a najgorsze jest to 瞠 ja nie naleze do os鏏 cierpliwych.
Stary 2010-06-28, 11:22   #2546
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

ja bym chcia豉 tak za piersi... i te wiem, 瞠 jeszcze z rok- dwa poczekam :/
wiesz marzy mi si fryzura w stylu nicole scherzinger....
normalnie te nie nale輳 do os鏏 cierpliwych, ale mam tak, 瞠 jak sobie cos postanowi to musz to zrobi cho熲y nie wiem co
wi璚 mam nadziej, 瞠 mi si uda

27.10.11 -Prawo Jazdy

W這sy 2011-2012

www.anwena.blogspot.com
Stary 2010-06-28, 11:54   #2547
Cogata
Rozeznanie

to fakt po joannie, w這sy si bardzo b造szcz, ale jak dla mnie by造 za bardzo suche po niej i za bardzo wpada造 w niebieski odcien, zdecydowanie bardziej wol castinga. ostatnio kole瘸nka mnie wypytywa豉 czym farbuj, bo nie mog豉 wyj嗆 z podziwu dla koloru i po造sku. pyta豉 ile czasu temu farbowa豉m (ok. miesi帷) i stwierdzi豉, 瞠 te si pofarbuje castingiem, bo po 瘸dnej innej farbie(po up造wie ok.miesi帷a od na這瞠nia) w這sy jej si tak nie b造szcza造 i si nie mieni造 odcieniami. wczesniej nie bylam z niej az tak zadowolona jak obecnie
Stary 2010-07-04, 14:34   #2548
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja dzisiaj przefarbuje sie wreszcie na czarno
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-24, 15:43   #2549
Wampiryczna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam wszystkie czarnow這se No to i ja si dopisuje . Od tygodnia jestem czarnulk . . Naturalny kolor mam jasny br您 . Farbowane mia豉m ju i na rudo i na wszelkie br您y ale czarny to jest to <3 .

Nie wiem jakie sa opinie wasze na temat Garnier Color&Shine ale dla mnie jak na razie najlepszy . Odcie : Intensywna czer <3 .
Stary 2010-07-25, 14:22   #2550
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

witaj
ja dodam od siebie,ze spralo sie do cieplego ciemnego br您u nienawidze tego
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.