Czarnow這se;) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-25, 12:22   #2611
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
ja te sobie raz zrobi豉m ten kolor i by豉m bardzo niezadowolona. nie nale輳 wprawdzie do os鏏, kt鏎e robi sobie ciemny br您, a p騧niej dziwi si, 瞠 wychodzi czarny- ale to ju przesada 瞠by ciemny br您 wygl康a jak granatowa czer. moim zdaniem wygl康a bardzo nienaturalnie- miewa豉m czernie, kt鏎e wygl康a造 naturalniej ni ten 'br您'.

poza tym casting bardzo wysusza w這sy w por闚naniu z farbami profesjonalnymi.
Mia豉m podobnie ale po farbie Goldwell Topchic. Mia by 鈔edni naturalny br您 ( po cichu liczy豉m na 豉dny ciemny br您 ) a jak zmy豉m to co? Mia豉m GRANATOW CZER na g這wie ! Od teraz mam uraz do tej farby i juz nigdy nie kupie zadnego koloru z goldwella tyle dobrego,瞠 prawie ca趾iem si zmy豉 po 5 tygodniach no ale

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-26, 17:38   #2612
jiuna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 284

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Poka wiadomo嗆

tak... moja mama powiedzia豉 mi : "bro Bo瞠, tylko nie czarne"... no i mam spory dylemat a pi徠ek jest coraz bli瞠j... bo w sumie z jednej strony zosta豉bym przy ciemnych, a z drugiej spr鏏owa豉 co z gamy kasztan闚, miedzi itp. (dodam, 瞠 to ja jestem pann m這d... jakbym nie by豉, pewnie bym si tak nie przejmowa豉 kolorem na swojej g這wie ), ale pewnie sko鎍zy si to tak, 瞠 jednak zostan przy ciemnym br您ie (w ko鎍u to nie czarny ), bo nie b璠 musia豉 co chwil w這s闚 farbowa (naturalne mam na tyle ciemne, 瞠 si tak bardzo nie odznaczaj).
no ja tez pann m這da b璠
i to 23.10 tego roku
ale czarne i tak zrobi.. ja tam mamy nie s逝cham
a po weselu podcinam i mam ch耩 zrobi ciemno fioletowe pasemko ale to si jeszcze zobaczy
jiuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-26, 21:00   #2613
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 143

Cytat:
Napisane przez jiuna Poka wiadomo嗆
no ja tez pann m這da b璠
i to 23.10 tego roku
ale czarne i tak zrobi.. ja tam mamy nie s逝cham
a po weselu podcinam i mam ch耩 zrobi ciemno fioletowe pasemko ale to si jeszcze zobaczy
ja si zazwyczaj mamy nie s逝cham, ale chc w ten dzie mamie zrobi t przyjemno嗆
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-27, 00:40   #2614
kejsi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Dzisiaj do陰czy豉m do grona brunetek !
Szampon koloryzuj帷y Delia kolor Czarny, zdobi moje wlosy
Moj naturalny to rudy ale ciezko go opisac, byl ladny ale.. potrzebowalam zmiany wiec od 4 tygodni traktowalam wlosy dwoma szamponami: jasny braz i ciemny braz a dzis zdecydowalam sie na czern i jestem zadowolona.
w koncu brunetki s seksowne ^^
kejsi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-27, 08:54   #2615
tusia872
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 679

ja by豉m panna m這da i chia豉m czarne w這ski bo wkurza造 mnie te brazy ze pod 鈍iat這 takie rude by造 i tak z miesi帷a na miesiac kupowa豉m ciemniejszy odcien bo mama tez przeciwna by豉 ostatnie farbowanie by這 hebanowa czernia i mama nic nie komentowa豉 nawet jej sie podoba這

"Ka盥 sekund mojego 篡cia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino 鈍iat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-27, 09:30   #2616
kejsi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Hehe To fajnie, jednak warto czasem zaryzykowac

Mi wszyscy mowili: "Nie farbuj sie na czarno, przytloczy Cie ten kolor, bedziesz wygladac jak smierc" i inne podobne epitety
A teraz... "ale Ci slicznie" ciesze sie ze sie zdecydowalam mimo ze autentycznie wszyscy mi odradzali
kejsi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-27, 11:29   #2617
daisyxx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833
GG do daisyxx

a mi m闚ili ,瞠 bede wtglada熝ak cyganka
dzio販hyba ciagnie mnie znowu do braz闚
[*]
daisyxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-27, 23:40   #2618
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

By豉m u fryzjera... no i mi zmiksowa豉 kilka odcieni br您u i czerwieni i w sumie na moich wysz造 ciemne (bo wcze郾iej i tak by造 ciemne) z czerwono-kasztanow po鈍iat, czyli dalej jestem brunetk . Og鏊nie to nie farba tylko krem koloryzuj帷y bez amoniaku (og鏊nie sama te u篡wam tylko takich z l'oreal casting). Ale czer mi odradza豉...co najwy瞠j ciemny br您, bo pono jestem za blada. Tylko, 瞠 mi si taki kontrast podoba, no ale c騜.. p鏦i co ciesz si now, od鈍ie穎n fryzurk i lekko stresuje przed przysz陰 sobot.
Stary 2010-08-28, 12:49   #2619
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
By豉m u fryzjera... no i mi zmiksowa豉 kilka odcieni br您u i czerwieni i w sumie na moich wysz造 ciemne (bo wcze郾iej i tak by造 ciemne) z czerwono-kasztanow po鈍iat, czyli dalej jestem brunetk . Og鏊nie to nie farba tylko krem koloryzuj帷y bez amoniaku (og鏊nie sama te u篡wam tylko takich z l'oreal casting). Ale czer mi odradza豉...co najwy瞠j ciemny br您, bo pono jestem za blada. Tylko, 瞠 mi si taki kontrast podoba, no ale c騜.. p鏦i co ciesz si now, od鈍ie穎n fryzurk i lekko stresuje przed przysz陰 sobot.
3mam kciuki za tw鎩 wielki dzie!!
a, ja tydzie temu w czwartek zn闚 farbowowa豉m na granatowa czer i na odrostach kt鏎ema koloru blad mam typowy granat a, na reszcie czer ale, za bardzo nie widac te r騜nicy
Nie martw sie ja te jestem blada jak sciana i nie przejmuje sie tym 瞠, mi czer nie pasuje
z tym ,瞠 u mnie jest tak ,ze ja bardzo szybko sie opalam
[*]
Stary 2010-08-28, 15:32   #2620
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka wiadomo嗆
3mam kciuki za tw鎩 wielki dzie!!
a, ja tydzie temu w czwartek zn闚 farbowowa豉m na granatowa czer i na odrostach kt鏎ema koloru blad mam typowy granat a, na reszcie czer ale, za bardzo nie widac te r騜nicy
Nie martw sie ja te jestem blada jak sciana i nie przejmuje sie tym 瞠, mi czer nie pasuje
z tym ,瞠 u mnie jest tak ,ze ja bardzo szybko sie opalam
dzi瘯uj , jeszcze dok豉dnie tydzie i b璠ziemy po ca造m stresie ... swoj drog ja te si szybko opalam i to od razu na br您, tyle, 瞠 ja nie lubi za bardzo si opala i wol by blada
Stary 2010-08-28, 16:28   #2621
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

ja g堯wnie solarium
zleci nie wiadomo kiedy
[*]
Stary 2010-08-30, 10:56   #2622
jiuna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 284

ja tez solarka.. na s這鎍u wyle輳 mo瞠 z 30 min max
nie lubie... bo to za bardzo 鈍ieci... a to cz這wiek sie poci.. a to muchy gryz :P
1.09 ide na pr鏏n fryzur 郵ubn to pogadam z fryzjerk co s康zi o mium pomy郵e na czer..a co! mo瞠 w salonie sobie ufarbuje :P
jiuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 11:16   #2623
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

a,ja postanowi豉m ,瞠 wracam do naturalnego koloru w這sk闚 czyli mojego ciemnego blondu a, p騧niej farbuje na braz
bo teraz to mi jednolity nie wyjdzie
[*]
Stary 2010-08-30, 13:05   #2624
SunnyGirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 112
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
dzi瘯uj , jeszcze dok豉dnie tydzie i b璠ziemy po ca造m stresie ... swoj drog ja te si szybko opalam i to od razu na br您, tyle, 瞠 ja nie lubi za bardzo si opala i wol by blada
Mam tak samo, nie lubi si opala, a na solarium nie p鎩d, bo to niezdrowe.
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno嗆 do ko鎍a i tak b璠zie.
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 15:14   #2625
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez kejsi Poka wiadomo嗆
Hehe To fajnie, jednak warto czasem zaryzykowac

Mi wszyscy mowili: "Nie farbuj sie na czarno, przytloczy Cie ten kolor, bedziesz wygladac jak smierc" i inne podobne epitety
A teraz... "ale Ci slicznie" ciesze sie ze sie zdecydowalam mimo ze autentycznie wszyscy mi odradzali
je瞠li masz rude w這sy pewnie jeste ciep造m typem urody tak瞠 ch這dna czer na pewno Ci przyt豉cza ja tez jestem ciep造m pomimo 瞠 w czerni mi dobrze to zauwa篡豉m ze w br您ach lepiej.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
a,ja postanowi豉m ,瞠 wracam do naturalnego koloru w這sk闚 czyli mojego ciemnego blondu a, p騧niej farbuje na braz
bo teraz to mi jednolity nie wyjdzie
A stopniowo przez odrosty kt鏎e b璠ziesz farbowa na br您 i od czasu do czasu na ca這嗆 ja tak schodz z czerni i mam u g鏎y br您 a na ca這軼i poblask br您u i gdzie nie gdzie pasemka delikatne br您u(wymy mi si kolor).Lepiej chodzi z br您owymi odrostami ni z blond.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 16:22   #2626
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Ja nigdy nie farbowa豉m si b喚kitn czerni ani 瘸dnym z zimnych odcieni tego koloru. Jedynie co to hebanow czerni i ciemnym br您em (kt鏎y i tak wychodzi bardziej czarny ni br您owy). Swoj droga maj帷 piwne oczy i b璠帷 naturalnie ciemn szatynk, raczej nie wyobra瘸m sobie siebie w zimnych odcieniach.
Stary 2010-08-30, 16:38   #2627
bianeczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 857

Ja jestem czarna od ok 8 lat? Jako tak Uwielbiam ten kolor, niestety teraz coraz wi璚ej dziewczyn nosi si w czerni i ju to ju mi si tak bardzo nie podoba A uwielbiam ten kolor, bo nadaje charakteru i pewno軼i siebie Wcze郾iej malowa豉m farb, ale ostatnio 幢e si trzymaj, szybko zmywaj i przesz豉m na szampony, s o niebo lepsze. Dodam 瞠 najbardziej lubi granatow czer

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wsp鏊nie zamawiamy buty
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031

bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 16:58   #2628
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
je瞠li masz rude w這sy pewnie jeste ciep造m typem urody tak瞠 ch這dna czer na pewno Ci przyt豉cza ja tez jestem ciep造m pomimo 瞠 w czerni mi dobrze to zauwa篡豉m ze w br您ach lepiej.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

A stopniowo przez odrosty kt鏎e b璠ziesz farbowa na br您 i od czasu do czasu na ca這嗆 ja tak schodz z czerni i mam u g鏎y br您 a na ca這軼i poblask br您u i gdzie nie gdzie pasemka delikatne br您u(wymy mi si kolor).Lepiej chodzi z br您owymi odrostami ni z blond.
niewiedzia豉m ,瞠 tak mo積a ,to tak spr鏏uje
[*]
Stary 2010-08-31, 13:10   #2629
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
niewiedzia豉m ,瞠 tak mo積a ,to tak spr鏏uje
oczywi軼ie 瞠 mo積a ale przygotuj sie na spran czer wiadomo jak si nie od鈍ie瘸 koloru to si spiera.Na pewno lepiej mie spran czer z poblaskiem br您u i u g鏎y br您owe ni spran czer, szaraw i blond odrost.Trzeba nawydziwia przy tych w這sach aby by cieplejszy kolor ale pomimo tego czer(mniej intensywna) zostaje. Powolutku b璠ziesz j 軼ina豉, ja z w這s闚 prawie o pasa 軼i窸am do linii stanika i troch si jej pozby豉m

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2010-08-31 o 13:19
Stary 2010-08-31, 13:19   #2630
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

ja tamjuz niewiem coma zrobic tymi moimi w這skam ifarbowa犚o napewno bede to musss ale, jak ciac to niemam pojecia
[*]
Stary 2010-08-31, 13:25   #2631
Agula 88
Zakorzenienie

zapomnia豉m napisa 瞠 myje w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym i czasami stosuje sod oczyszczona na w這sy pono wymywa kolor ale zauwa篡豉m ze niszczy w這sy.
Stary 2010-09-01, 10:57   #2632
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Ktora z czarnych farb lub szamponow koloryzujacych najmniej niszczy w這sy? G這wnie na tym mi zalezy by nie niszczyla bo mam oslabione zniszczone wlosy.
Ogladalam w sklepie wellaton czern, casting czern, londa czern ,palette szampon bez amoniaku czern,ktora waszym zdaniem najlagodniejsza a moze jeszcze sa jakies inne ktorych tu nie wymienilam chodzi mi o czysta czern bez odcieni niebieskiego fioletu itp.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-01, 22:22   #2633
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Ktora z czarnych farb lub szamponow koloryzujacych najmniej niszczy w這sy? G這wnie na tym mi zalezy by nie niszczyla bo mam oslabione zniszczone wlosy.
Ogladalam w sklepie wellaton czern, casting czern, londa czern ,palette szampon bez amoniaku czern,ktora waszym zdaniem najlagodniejsza a moze jeszcze sa jakies inne ktorych tu nie wymienilam chodzi mi o czysta czern bez odcieni niebieskiego fioletu itp.
Ja mia豉m kiedy "hebanow czer" z castinga loreala, bardzo przyjemna i 豉twa w u篡ciu, no i nie niszczy w這s闚, i jest trwa豉 (przynajmniej na moich w這sach, bo do dzi ko鎍闚ki s czarne a nie farbuj si na czarno od chyba kwietnia).
Stary 2010-09-01, 22:53   #2634
alicja661
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

ja te farbuje w這sy. Na bardzo ciemny br您 wpadaj帷y w czer. Od jakichs 3lat. i zawsze t sam farb Palona Kawa Joanny. Dla mnie ta farba jest najlepsza wcze郾ije uzywalam Palette<masakra, wlosy wypadaja, po tyg wlosy traca swoj blask> pozniej z Garniera ale to tez nie bylo to. Farba Joanny kosztuje cos w granicach 5-6zl i jak dla mnie jest numerem jednym
Wiem ze kazda moze miec rozne opinie na ten temat, ja wyrazilam swoja.
Jesli chodzi o odzywki to ja uzywam tzw mgielki ,polecam firm Loton Provit. Pozdrawiam.
alicja661 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-02, 11:18   #2635
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez lusiak93 Poka wiadomo嗆
A ja 瘸逝je, ze swoje pofarbowa豉m - kiedys mialam dlugie, ciemnie i kazdy mi zazdroscil - teraz czekam, az znow takie b璠, chociaz po farbowaniu na pewno ju nie takie same ;/
noo dok豉dnie bo farbowanie bardzo niszczy nie tylko w這sy ale i ich cebulki niestety
[*]
Stary 2010-09-04, 02:16   #2636
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
polecam profesjonalne farby z niskim utleniaczem, bez amoniaku i du膨 zawarto軼i sk豉dnik闚 piel璕nacyjnych np matrix colorsync albo voila a-free itp(mo積a przejrze KWC w poszukiwaniu profesjonalnej farby typu 'szampon') . kolor wygl康a o wiele lepiej ni w przypadku farb z drogerii, a poza tym nie niszcz, a wr璚z piel璕nuj w這sy.

ostatnio musia豉m pilnie ufarbowa odrosty, a sko鎍zy mi si zapas profesjonalnych farb i nie mia豉m czasu na fryzjera, wi璚 u篡豉m castingu. mo瞠 ta farba jest dobra jak por闚na si j z innymi farbami z drogerii za 5 z, ale przy profesjonalnych produktach, to kompletny niewypa. nigdy wi璚ej.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-06, 08:44   #2637
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Dziekuje a ten matrix to sie calkowicie zmyje do nastepnego farbowania? Zalezy mi tez by kolor byl trwaly,nie wymywal sie zbytnio no i jaki numer ma kolor czarny bo znalaz豉m sronke ale tam sa podane tylko numery farb bez nazw odcieni.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 18:39   #2638
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Hej dziewczynki! Przy陰czam si do waszego grona! Ja od jakich 2 lat nosi豉m czarne w這ski, teraz stwierdzi豉m 瞠 powoli zejd do br您u. Wi璚 zafarbowa豉m (spory ju...) odrost palon kaw, 瞠by si tak w oczy nie rzuca. Ale mam teraz dylemat. Bo kusi mnie znowu zafarbowanie na czarno... W zasadzie w czarnym czuj si najlepiej, i wydaj mi si 瞠 najlepiej tak wygl康am. Co widz na ulicy czarnow這s dziewczyn, to my郵 jakie ona ma przepi瘯ne w這sy, i 瞠 ja bym te takie chcia豉... No i nie wiem co robi Wr鏂i do ukochanej czerni, czy wytrzyma...? Jak my郵icie dziewczyny?
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 23:40   #2639
SunnyGirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 112
Wpisy w blogu: 1

z br您u wr鏂isz bez problemu to czarnego, wi璚 w sumie nie zaszkodzi br您 teraz
ale i tak szybko zat瘰knisz
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno嗆 do ko鎍a i tak b璠zie.
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 10:44   #2640
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

jak myslicie, uda mi sie rozjasnic grzywke e spranej czerni a potem pofarbowac na niebiesko? niebieska farbe mam jakby co
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.