Czarnow³ose;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-02-24, 12:26   #241
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

naprawde swiety ten kolorek mia³as..Jak znowu bedziesz eksperymentowac to daj znac bo widze ze masz super guscik ja farbuje w³osy co rok jak nie na czarno to ostatnio mi odbi³o i da³am sobie szatyn :/ ale jak troche odpoczna to napewno cos wyprobuje nowego Dzieki za odpowiedz:P
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 12:31   #242
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

moje wlosy przezyly chyba juz wszystko, teraz mam popielaty blond, niemal identyczny z naturalnym swietne ciemne barwy ma Safira, przynajmniej na opakowaniach, ale nie po to schodzilam z czerni
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 12:33   #243
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Czarnow³ose:)

mam pytanie.... czy pasowal by mi kolor czarny??? chcialam wrocic do naturalnego ale wszyscy mi mowia ze w ciemnych mi lepiej wiec pomyslalam o czerni.... ale nie jestem pewna

Edytowane przez elolka
Czas edycji: 2007-02-25 o 21:56 Powód: usunelam fotke, po co ma sie walac po Wizazu ;) hehe
elolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 12:41   #244
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Dziewczyno, dobrze Ci radze, nie farbuj sie czernia, jezeli nie masz naturalnie bardzo ciemnych wlosow, na poczatku taka czern wyglada super, a potem... mowie tak bo mam doswiadczenie, do czerni trzeba miec zawsze perfekcyjny makijaz i idealna cere, ciemny braz wyglada o niebo lepiej, np decore, sliczny, naturalny, farby casting, ktore sa bardzo chwalone na kwc, teraz sa w promocji za 9,99 w naturze gdybym tyle nie przeszla, aby pozbyc sie czerni, to machnelabym sobie ³adny brazik
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 13:21   #245
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 1 931
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyno, dobrze Ci radze, nie farbuj sie czernia, jezeli nie masz naturalnie bardzo ciemnych wlosow, na poczatku taka czern wyglada super, a potem... mowie tak bo mam doswiadczenie, do czerni trzeba miec zawsze perfekcyjny makijaz i idealna cere, ciemny braz wyglada o niebo lepiej, np decore, sliczny, naturalny, farby casting, ktore sa bardzo chwalone na kwc, teraz sa w promocji za 9,99 w naturze gdybym tyle nie przeszla, aby pozbyc sie czerni, to machnelabym sobie ³adny brazik
Ojæ zgadzam siê Czerñ ma to do siebie, ¿e wyostrza rysy twarzy, tzn nie wiem jak to jest dok³adnie, ale rysy twarzy bardzo rzucaj± siê wtedy w oczy, bo np. przy blondzie widoczny jest ca³okszta³t, twarz ju¿ nie jest a¿ tak na pierwszym planie. A co do plusów, to wydaje mi siê, ¿e czerñ bardzo porz±dkuje rysy twarzy tzn. wydaj± siê byæ regularne, a co za tym idzie twarz jest trochê ³adniejsza. I s³ysza³am ¿e kobiety o ostrych rysach twarzy nie powinny malowaæ siê na czarno (a i tak siê maluj± np. Kayah i Steczkowska, ale moim zdaniem obydwie wygl±daj± paskudnie). I to tyle co wiem na temat czerni, bo noszê j± ju¿ 1,5 roku. Farby casting s± rzeczywi¶cie dobre, ja zawsze malowa³am w³osy w³a¶nie tym i wogóle s± ju¿ przecenione na 9,99 nie tylko w Naturze. Chocia¿ niestety muszê przyznaæ, ¿e wy³a¿± mi po niej w³osy, ale chyba maj± prawo, bo by³y farbowane ju¿ z 5 razy.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak s± trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 14:35   #246
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 683
Dot.: Czarnow³ose:)

Truskawkowa jak ju¿ napisa³am u Bladych Lic dzisiaj zauwa¿am jednak ten granat, a wcze¶niej farbowa³am ciemnym br±zem. I powinnam Ciê za to, ¿e nie napisa³a¶ mi o tym fiolecie co wpada³ w wi¶nie Z drugiej strony trochê bojê siê Palette, ale do odwa¿nych ¶wiat nale¿y Ju¿ wiem co kupujê nastêpnym razem.
A ciemnego br±zu nie polecam, odwrotnie ni¿ wiêkszo¶æ tutaj, ten ciemny kolor szybko schodzi i zostaje ciep³y br±z, a czerñ jednak zawsze jest czerni±.
I niezgodzê siê, ¿e czerñ nie jest dla blondynek To zale¿y indywidualnie od osoby, natura te¿ siê czasem myli. A Kayach i Steczkowska to piêkne kobiety I bardzo dobrze im w czerni, wogóle moim zdaniem osobom o ostrych rysach pasuje czerñ
__________________
"Nigdy nie ¶niê o niedorzeczno¶ci moich my¶li w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 14:59   #247
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 683
Dot.: Czarnow³ose:)

Skorzystam z tego miejsca Musia³abym zobaczyæ nie pod ¶wiat³o. Na zdjêciach wygl±da na fiolet.

(Jest to odpowiedz na post Truskawkowej znajduj±cy siê ni¿ej)
__________________
"Nigdy nie ¶niê o niedorzeczno¶ci moich my¶li w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 14:59   #248
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

tylko ten fiolet chyba nie jest tym czego szukasz, nie jest taki ciemny jak granatowa czern, bardziej bardzo ciemny wisniowy braz, mi sie podobal, z daleka wygladal na czern,

na zdjeciach i tiwi gwiazdeczki moze super wygladaja, bo sa "zrobione", blondynka zrobiona na czern, ktorej odrosty wygladaja jak ³yse placki, z jasnymi brwiami i rzesami

przestalam malowac ciemnym brazem, wlasnie z powodu, o ktorym napisalas, wpiera sie blyskawicznie, a wlosy przy gorze sa perfidnie rude, dlatego zaczelam z czernia, trwala czern ma to do siebie, ze nie da sie z nia juz niczego zrobic...

wkleje Ci zdjecia calosci wlosow tego fioletu, pod swiatlo wydaja sie takie jjasniejsze niz byly, to chyba nie to czego szukasz, jak dla mnie to bardzo ciemna wisnia

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-01-09 o 22:40
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 15:08   #249
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Czarnow³ose:)

truskawkowa wiosna ¶liczny kolorek a na jaki go nak³ada³a¶ bo ja mam obecnie czarny ale chce taki kolorek jak masz na fotce
jeszcze czyta³am o fioletowym br±zie( nie wiem czy dobr± nazwe podaje) z loreala,
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 15:14   #250
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez kasia20a Poka¿ wiadomo¶æ
truskawkowa wiosna ¶liczny kolorek a na jaki go nak³ada³a¶ bo ja mam obecnie czarny ale chce taki kolorek jak masz na fotce
jeszcze czyta³am o fioletowym br±zie( nie wiem czy dobr± nazwe podaje) z loreala,
Kasiu,nakladalam go na braz, a naturalnie mam sredni blond, wiec dlatego mocno zlapalo u gory, to zdjecia z wakacji 2005, dopiero popiero po nich nalozylam pierwszy raz trwala czern... z doswiadczenia wiem, ze na czerni nie chwyci jasniejszy kolor, chyba ze go troche spierzesz szamponem przeciwlupiezowym, jezeli jestes naturalna brunetka to odrosty powinny ladnie zlapac
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 15:36   #251
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Kasiu,nakladalam go na braz, a naturalnie mam sredni blond, wiec dlatego mocno zlapalo u gory, to zdjecia z wakacji 2005, dopiero popiero po nich nalozylam pierwszy raz trwala czern... z doswiadczenia wiem, ze na czerni nie chwyci jasniejszy kolor, chyba ze go troche spierzesz szamponem przeciwlupiezowym, jezeli jestes naturalna brunetka to odrosty powinny ladnie zlapac
wiem ¿e ja¶niejszy nie chwyci ale szukacz czego¶ co by doda³o fioletowy blask
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 19:15   #252
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

NIom mi siê w³asnie podobaj± takie odcenia czerni. Ale do samego kolory Czarnych nic nie mam w³asnie kiedys sobie kupi³am farbe Garniera 100 % "intensywna czern" i w ogole mi nie chyci³o :| jak nigdy, ile juz farbuje w³osy to akurat mi nie chyci³a ta hmm...za³ama³am sie wtedy:P hehe dlatego musze czekac zeby na nowo je wyfarbowac i teraz mam br±zik na sobie :P
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-24, 21:22   #253
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Poka¿ wiadomo¶æ
NIom mi siê w³asnie podobaj± takie odcenia czerni. Ale do samego kolory Czarnych nic nie mam w³asnie kiedys sobie kupi³am farbe Garniera 100 % "intensywna czern" i w ogole mi nie chyci³o :| jak nigdy, ile juz farbuje w³osy to akurat mi nie chyci³a ta hmm...za³ama³am sie wtedy:P hehe dlatego musze czekac zeby na nowo je wyfarbowac i teraz mam br±zik na sobie :P
Ja sobie nia farbuje wloski choc naturalne mam bardzo ciemne JEstem z tej farby strasznie zadowolona, mam strasznie po niej b³yszczace w³oski - moze to kwestia odpowiedniej pielegnacji ...
NIgdy inny kolorek jak czarny Ewentualnie cos z monnych brazow
__________________


" . . D
zisaj uwierzy³am, ¿e do szczê¶cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by³a . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-25, 10:50   #254
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja w³asnie równiez sobie wychwalam te farby zw³aszcza z Garniera, ale cos mi nie chcia³o chycic, kolezanki mi mowia ze mam fajne pasemki heheh wiem w³asnie ze po tych garnierach w³osy b³yszcza, i sa bardzo miekkie w dotykQ Fryzierka sama mi poleci³a ta firme i od tego momentu systematycznie uzywam tej firmy, a pasemi to robie sobie w³asnie z Joanny i innych firm ale widac ze jest roznica. Jezuu tak mnie teraz korci zeby znowu sobie wyfarbowac wloski ale nie stety wole odczekac niz zeby mi wypad³y te w³osy od tak czestego uzywania.
a w³asnie mam takie pyatnko?
Bo nie wiem czy u was tez tak jest , ale przewaznie farba blaknieje mi od uzywania prostownicy? u was tez tak jest? bo raz sa ciemne, a gdzies za 4 dni juz widac ze kolor zostaje pozbawiony juz takich odceniow, i wlasnie nad tym ubolewam bo chcialabym miec na d³uzej taki ciemny kolorek
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-25, 16:47   #255
chanel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Czarnow³ose:)

Cze¶æ laski ;*
A ja mam ciemnobr±zowe w³osy.W kwietniu zesz³ego roku pomalowa³am szamponetk± z Palette na granatow± czerñ i w ogóle mi nie przyjê³o.A pó¼niej na ¶wiêta ciapnê³am...szaponem na 24 myæ o odcieniu ciemny br±z.Wysz³y mi czarne !.Tylko jako¶ nierówno mia³am na³o¿one bo miejscami widaæ by³o moj naturalny kolor.To sobie mo¿ecie wyobraziæ !.He.I w ogóle kolor wygl±da³ trochê sztucznie jak zreszt± wszystkie czarno podobne :PP A na wakacjach chce sobie pomalowaæ w koñcu t± granatow± czerñ.Mo¿e mi przyjmnie.I trzeba bêdzie siê nieco opaliæ bo czerñ na bladych nie wygl±da atrakcyjnie ;P A i...wy³±cznie szamponetki wchodz± w grê.Za m³oda jestem na farbe:PP
Pozdrawiam ;*
__________________
by Chanel

Edytowane przez chanel92
Czas edycji: 2007-02-25 o 16:48 Powód: b³±d
chanel92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-25, 22:14   #256
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Czarnow³ose:)

a ja mam takie jeszcze jedno pytanie a propos czerni.... jezeli sie pomaluje (zaznaczam ze nie farb±, tylko szamponetka albo szamponem na 24 mycia) to do jakiego koloru sie ta czern wyplukuje? ciemny braz i wogole wszystkie brazy jakie mialam zawsze wyplukuja sie do takiego rudawego koloru.... a jak jest z czerni±??
elolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-26, 15:05   #257
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

hmm ja uzywalam raz szampotenki tylko ze "wisnie" czy jakos tak...ale i tak wole normalne farby trwale. Jesli chodzi o odcien z czarnej szamponetki to nie wiem jaki wyjdzie:P ale spewnoscia zmieni sie na taki blady kolor moze podejdzie brazem albo szarym. Mozesz sobie zrobic szamponeta a pozniej jak Ci sie spodoba to uzyjesz farby, bo farba Granatowa czern naprawde ladnie wylada P Mia³am i sobie ja chwali³am. Pozdrawiam )
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-26, 15:32   #258
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Czarnow³ose:)

IWoOnA18 tez tak myslalam, ze jakos wyblaknie i bedzie szarawy, hmm jak by sie wyplukiwal na szaro to nawet by mi to na reke bylo moj naturalny tez taki szarawy troche jest to moze by sie odrosty nie rzucaly w oczy bardzo

no coz, sie pomy¶li jeszcze, poki co niech moje wloski odpoczn± troszke ;]
elolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-26, 18:10   #259
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Czarnow³ose:)

a jak my¶licie co wyjdzie jak wymieszam czarn± farbe z czerwon±, zastanawiam siê nad tym, musze jako¶ o¿ywiæ kolorek.
czy mo¿e lepiej zafarbowaæ t± fioletow± czerni± któr± farbowa³a truskawkowawiosna, farbowa³am mc temu w³osy na czarno a planuje za jakie¶ dwa tyg znowu zrobiæ kolor
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 12:27   #260
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Czarnow³ose:)

Pare fotek
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kim_Kardashian_20060601c.jpg (7,6 KB, 164 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-teen-vogue-young-hollywood-party-Vu5qmt.jpg (56,6 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian.jpg (34,2 KB, 122 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Kimsuesex.jpg (55,7 KB, 133 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kimberly_kardashian_001_052706.jpg (39,7 KB, 107 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Kim-Kardashian-plans.jpg (41,2 KB, 91 za³adowañ)
oLaSeK=D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 12:35   #261
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Czarnow³ose:)

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 19_salma_hayek.jpg (13,0 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg italy.jpg (12,9 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg salma-hayek-14.jpg (51,2 KB, 16 za³adowañ)
oLaSeK=D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 19:45   #262
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 683
Dot.: Czarnow³ose:)

Te¿ farbujê Garnierem Jestm zadowolona, ale z granatow± czerni± jest co¶ nie tak, kiedy u¿ywa³am br±¿ów kolor zmywa³ mi siê (tak ¿eby piana by³a kolorowa) tylko za pierwszym razem, a granat my³am ju¿ trzy razy a z w³osy ci±gle mi barwi±

Wicie co sobie zrobi³am? Zostai³am niepofarbowany "placek" w³osów, szczê¶cie, ¿e mogê to zakryæ innymi, muszê kupiæ farbê i dofarbowaæ
Ponadto w naturalnym ¶wietle mam niebieskie w³osy W sztucznym jest granatowa czerñ, ale w naturalnym, tam gdzie mia³am blond odrosty wydaj± siê dok³adnie niebieskie Ju¿ jedna osoba siê mnie pyta³a czy farbowa³am w³osy na niebiesko

To tyle z narzekania, poza tym jestem zachwycona swoimi w³osami (i idê je obci±æ, ale o tym w innym w±tku ).
__________________
"Nigdy nie ¶niê o niedorzeczno¶ci moich my¶li w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 20:16   #263
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

POGODA - ja tez przerabia³am w³asnie ta granatowa czern...co prawda wszyscy mowili ze ³adny kolor, ale jakos mi dziwnie w nim bylo bo czu³am ze sie odbijam na niebiesko:I dlatego zaczelam uzywac normalnej czarnej ale strasznie mnie ciagnie na ta fioletowa czern, moze przez to ze " truskawkowawiosna " je mia³a i fajnie wyglada³a Zobaczy sie jeszcze jak narazie nie planuje skoku na farbe

A najfajniej wygladaja czarne w³osy z czerwonymi pasemkami POLECAM
PozdraFFiam
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 20:49   #264
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Wiecie co, stwierdzi³am, ¿e dobrze mi w ciemnych w³osach, wszyscy to zreszt± powtarzaj±... a ¿e ciemny br±z to jednak nie to samo co czerñ...
Znacie jakie¶ niedrogie farby, które mo¿na by by³o ewentualnie zedrzeæ z w³osów, ale te¿ nie takie, które zmywaj± siê jak szamponetka (w ka¿dym razie zeby nie by³o k³opotów z usuniêciem jej ) w kolorze g³êbokiej, intensywnej czerni - ale bez niebieskiego po³ysku? Na lato siê farbnê
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 20:59   #265
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, stwierdzi³am, ¿e dobrze mi w ciemnych w³osach, wszyscy to zreszt± powtarzaj±... a ¿e ciemny br±z to jednak nie to samo co czerñ...
Znacie jakie¶ niedrogie farby, które mo¿na by by³o ewentualnie zedrzeæ z w³osów, ale te¿ nie takie, które zmywaj± siê jak szamponetka (w ka¿dym razie zeby nie by³o k³opotów z usuniêciem jej ) w kolorze g³êbokiej, intensywnej czerni - ale bez niebieskiego po³ysku? Na lato siê farbnê
Goldwell Cororance.To szmpon koloryzuj±cy,zmywa siê ca³kowicie po ponad miesi±cu.Kolor czarny 2N jest ³adny naturalny bez domieszki granatu.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 21:31   #266
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Czarnow³ose:)

hm... a mi tak jakos wpadlo do g³owy (mi to non stop cos wpada do ³ba xD) ze moze by tak jednak czarne... ale pasemka ... szkoda tylko ze nie mam funduszy narazie ech

Agatin-K ³adnie ci w ciemnych wlosach obluka³am na fotka.pl heh
elolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 22:18   #267
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 631
Dot.: Czarnow³ose:)

czarne wlosy sa sliczne, szczegolnie takie ze srebrnym polyskiem (granatowa czern mi sie nie podoba)

http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...9&d=1164492601


mi niestety nie byloy w czerni dobrze, bo mam jasna karnacje i wygladalabym zbyt blado. pozostaje przy ciemnym brazie
__________________
Zapuszczam w³osy!
AniaBrunetka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 23:21   #268
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

dzieki elolka

ja tez mam jasna karnacje, ale czuje sie brunetka, i chcialabym nia byc, a ciemny br±z jest dla mnie za ma³o czarny dlatego zaryzykujê, jak cos to trudno
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-27, 23:22   #269
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 129
Dot.: Czarnow³ose:)

Tylko czarny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zeta81024x768.jpg (102,5 KB, 104 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg smith81024x768.jpg (43,9 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rose381024x768.jpg (87,4 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rai841024x768.jpg (75,5 KB, 200 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg oreiro101024x768.jpg (110,4 KB, 76 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kreuk651024x768.jpg (51,0 KB, 43 za³adowañ)
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-02-28, 11:02   #270
izulinkka
Raczkowanie
 
Avatar izulinkka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja te¿ mam czarne w³osy. Niestety farbowane, ale i tak s± super. Chcia³am sobie zrobiæ czerwone pasemka ale niestety nie wysz³o. No có¿. Kiedy¶ mia³am te¿ kolor blond, ale teraz patrz±c z perspektywy nie zmieni³abym koloru w³osów za ¿adne skarby.
izulinkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.