Czarnow這se;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-02-24, 13:26   #241
IWoOnA18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361
Dot.: Czarnow這se:)

naprawde swiety ten kolorek mia豉s..Jak znowu bedziesz eksperymentowac to daj znac bo widze ze masz super guscik ja farbuje w這sy co rok jak nie na czarno to ostatnio mi odbi這 i da豉m sobie szatyn :/ ale jak troche odpoczna to napewno cos wyprobuje nowego Dzieki za odpowiedz:P
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-24, 13:31   #242
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

moje wlosy przezyly chyba juz wszystko, teraz mam popielaty blond, niemal identyczny z naturalnym swietne ciemne barwy ma Safira, przynajmniej na opakowaniach, ale nie po to schodzilam z czerni
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-24, 13:33   #243
elolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

mam pytanie.... czy pasowal by mi kolor czarny??? chcialam wrocic do naturalnego ale wszyscy mi mowia ze w ciemnych mi lepiej wiec pomyslalam o czerni.... ale nie jestem pewna

Edytowane przez elolka
Czas edycji: 2007-02-25 o 22:56 Pow鏚: usunelam fotke, po co ma sie walac po Wizazu ;) hehe
elolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-24, 13:41   #244
truskawkowawiosna
Moderator

Dziewczyno, dobrze Ci radze, nie farbuj sie czernia, jezeli nie masz naturalnie bardzo ciemnych wlosow, na poczatku taka czern wyglada super, a potem... mowie tak bo mam doswiadczenie, do czerni trzeba miec zawsze perfekcyjny makijaz i idealna cere, ciemny braz wyglada o niebo lepiej, np decore, sliczny, naturalny, farby casting, ktore sa bardzo chwalone na kwc, teraz sa w promocji za 9,99 w naturze gdybym tyle nie przeszla, aby pozbyc sie czerni, to machnelabym sobie 豉dny brazik
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-02-24, 14:21   #245
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Dziewczyno, dobrze Ci radze, nie farbuj sie czernia, jezeli nie masz naturalnie bardzo ciemnych wlosow, na poczatku taka czern wyglada super, a potem... mowie tak bo mam doswiadczenie, do czerni trzeba miec zawsze perfekcyjny makijaz i idealna cere, ciemny braz wyglada o niebo lepiej, np decore, sliczny, naturalny, farby casting, ktore sa bardzo chwalone na kwc, teraz sa w promocji za 9,99 w naturze gdybym tyle nie przeszla, aby pozbyc sie czerni, to machnelabym sobie 豉dny brazik
Oj zgadzam si Czer ma to do siebie, 瞠 wyostrza rysy twarzy, tzn nie wiem jak to jest dok豉dnie, ale rysy twarzy bardzo rzucaj si wtedy w oczy, bo np. przy blondzie widoczny jest ca這kszta速, twarz ju nie jest a tak na pierwszym planie. A co do plus闚, to wydaje mi si, 瞠 czer bardzo porz康kuje rysy twarzy tzn. wydaj si by regularne, a co za tym idzie twarz jest troch 豉dniejsza. I s造sza豉m 瞠 kobiety o ostrych rysach twarzy nie powinny malowa si na czarno (a i tak si maluj np. Kayah i Steczkowska, ale moim zdaniem obydwie wygl康aj paskudnie). I to tyle co wiem na temat czerni, bo nosz j ju 1,5 roku. Farby casting s rzeczywi軼ie dobre, ja zawsze malowa豉m w這sy w豉郾ie tym i wog鏊e s ju przecenione na 9,99 nie tylko w Naturze. Chocia niestety musz przyzna, 瞠 wy豉膨 mi po niej w這sy, ale chyba maj prawo, bo by造 farbowane ju z 5 razy.
Stary 2007-02-24, 15:35   #246
Pogoda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Truskawkowa jak ju napisa豉m u Bladych Lic dzisiaj zauwa瘸m jednak ten granat, a wcze郾iej farbowa豉m ciemnym br您em. I powinnam Ci za to, 瞠 nie napisa豉 mi o tym fiolecie co wpada w wi郾ie Z drugiej strony troch boj si Palette, ale do odwa積ych 鈍iat nale篡 Ju wiem co kupuj nast瘼nym razem.
A ciemnego br您u nie polecam, odwrotnie ni wi瘯szo嗆 tutaj, ten ciemny kolor szybko schodzi i zostaje ciep造 br您, a czer jednak zawsze jest czerni.
I niezgodz si, 瞠 czer nie jest dla blondynek To zale篡 indywidualnie od osoby, natura te si czasem myli. A Kayach i Steczkowska to pi瘯ne kobiety I bardzo dobrze im w czerni, wog鏊e moim zdaniem osobom o ostrych rysach pasuje czer
Stary 2007-02-24, 15:59   #247
Pogoda
Rozeznanie

Skorzystam z tego miejsca Musia豉bym zobaczy nie pod 鈍iat這. Na zdj璚iach wygl康a na fiolet.

(Jest to odpowiedz na post Truskawkowej znajduj帷y si ni瞠j)
Stary 2007-02-24, 15:59   #248
truskawkowawiosna
Moderator

tylko ten fiolet chyba nie jest tym czego szukasz, nie jest taki ciemny jak granatowa czern, bardziej bardzo ciemny wisniowy braz, mi sie podobal, z daleka wygladal na czern,

na zdjeciach i tiwi gwiazdeczki moze super wygladaja, bo sa "zrobione", blondynka zrobiona na czern, ktorej odrosty wygladaja jak 造se placki, z jasnymi brwiami i rzesami

przestalam malowac ciemnym brazem, wlasnie z powodu, o ktorym napisalas, wpiera sie blyskawicznie, a wlosy przy gorze sa perfidnie rude, dlatego zaczelam z czernia, trwala czern ma to do siebie, ze nie da sie z nia juz niczego zrobic...

wkleje Ci zdjecia calosci wlosow tego fioletu, pod swiatlo wydaja sie takie jjasniejsze niz byly, to chyba nie to czego szukasz, jak dla mnie to bardzo ciemna wisnia

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-01-09 o 23:40
mikroREKLAMA

Stary 2007-02-24, 16:08   #249
kasia20a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141

truskawkowa wiosna 郵iczny kolorek a na jaki go nak豉da豉 bo ja mam obecnie czarny ale chce taki kolorek jak masz na fotce
jeszcze czyta豉m o fioletowym br您ie( nie wiem czy dobr nazwe podaje) z loreala,
Stary 2007-02-24, 16:14   #250
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez kasia20a Poka wiadomo嗆
truskawkowa wiosna 郵iczny kolorek a na jaki go nak豉da豉 bo ja mam obecnie czarny ale chce taki kolorek jak masz na fotce
jeszcze czyta豉m o fioletowym br您ie( nie wiem czy dobr nazwe podaje) z loreala,
Kasiu,nakladalam go na braz, a naturalnie mam sredni blond, wiec dlatego mocno zlapalo u gory, to zdjecia z wakacji 2005, dopiero popiero po nich nalozylam pierwszy raz trwala czern... z doswiadczenia wiem, ze na czerni nie chwyci jasniejszy kolor, chyba ze go troche spierzesz szamponem przeciwlupiezowym, jezeli jestes naturalna brunetka to odrosty powinny ladnie zlapac
mikroREKLAMA

Stary 2007-02-24, 16:36   #251
kasia20a
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Kasiu,nakladalam go na braz, a naturalnie mam sredni blond, wiec dlatego mocno zlapalo u gory, to zdjecia z wakacji 2005, dopiero popiero po nich nalozylam pierwszy raz trwala czern... z doswiadczenia wiem, ze na czerni nie chwyci jasniejszy kolor, chyba ze go troche spierzesz szamponem przeciwlupiezowym, jezeli jestes naturalna brunetka to odrosty powinny ladnie zlapac
wiem 瞠 ja郾iejszy nie chwyci ale szukacz czego co by doda這 fioletowy blask
Stary 2007-02-24, 20:15   #252
IWoOnA18
Raczkowanie

NIom mi si w豉snie podobaj takie odcenia czerni. Ale do samego kolory Czarnych nic nie mam w豉snie kiedys sobie kupi豉m farbe Garniera 100 % "intensywna czern" i w ogole mi nie chyci這 :| jak nigdy, ile juz farbuje w這sy to akurat mi nie chyci豉 ta hmm...za豉ma豉m sie wtedy:P hehe dlatego musze czekac zeby na nowo je wyfarbowac i teraz mam br您ik na sobie :P
Stary 2007-02-24, 22:22   #253
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Poka wiadomo嗆
NIom mi si w豉snie podobaj takie odcenia czerni. Ale do samego kolory Czarnych nic nie mam w豉snie kiedys sobie kupi豉m farbe Garniera 100 % "intensywna czern" i w ogole mi nie chyci這 :| jak nigdy, ile juz farbuje w這sy to akurat mi nie chyci豉 ta hmm...za豉ma豉m sie wtedy:P hehe dlatego musze czekac zeby na nowo je wyfarbowac i teraz mam br您ik na sobie :P
Ja sobie nia farbuje wloski choc naturalne mam bardzo ciemne JEstem z tej farby strasznie zadowolona, mam strasznie po niej b造szczace w這ski - moze to kwestia odpowiedniej pielegnacji ...
NIgdy inny kolorek jak czarny Ewentualnie cos z monnych brazow

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-25, 11:50   #254
IWoOnA18
Raczkowanie

Ja w豉snie r闚niez sobie wychwalam te farby zw豉szcza z Garniera, ale cos mi nie chcia這 chycic, kolezanki mi mowia ze mam fajne pasemki heheh wiem w豉snie ze po tych garnierach w這sy b造szcza, i sa bardzo miekkie w dotykQ Fryzierka sama mi poleci豉 ta firme i od tego momentu systematycznie uzywam tej firmy, a pasemi to robie sobie w豉snie z Joanny i innych firm ale widac ze jest roznica. Jezuu tak mnie teraz korci zeby znowu sobie wyfarbowac wloski ale nie stety wole odczekac niz zeby mi wypad造 te w這sy od tak czestego uzywania.
a w豉snie mam takie pyatnko?
Bo nie wiem czy u was tez tak jest , ale przewaznie farba blaknieje mi od uzywania prostownicy? u was tez tak jest? bo raz sa ciemne, a gdzies za 4 dni juz widac ze kolor zostaje pozbawiony juz takich odceniow, i wlasnie nad tym ubolewam bo chcialabym miec na d逝zej taki ciemny kolorek
Stary 2007-02-25, 17:47   #255
chanel92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Cze嗆 laski ;*
A ja mam ciemnobr您owe w這sy.W kwietniu zesz貫go roku pomalowa豉m szamponetk z Palette na granatow czer i w og鏊e mi nie przyj窸o.A p騧niej na 鈍i皻a ciapn窸am...szaponem na 24 my o odcieniu ciemny br您.Wysz造 mi czarne !.Tylko jako nier闚no mia豉m na這穎ne bo miejscami wida by這 moj naturalny kolor.To sobie mo瞠cie wyobrazi !.He.I w og鏊e kolor wygl康a troch sztucznie jak zreszt wszystkie czarno podobne :PP A na wakacjach chce sobie pomalowa w ko鎍u t granatow czer.Mo瞠 mi przyjmnie.I trzeba b璠zie si nieco opali bo czer na bladych nie wygl康a atrakcyjnie ;P A i...wy陰cznie szamponetki wchodz w gr.Za m這da jestem na farbe:PP
Pozdrawiam ;*

Edytowane przez chanel92
Czas edycji: 2007-02-25 o 17:48 Pow鏚: b陰d
chanel92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-25, 23:14   #256
elolka
Raczkowanie

a ja mam takie jeszcze jedno pytanie a propos czerni.... jezeli sie pomaluje (zaznaczam ze nie farb, tylko szamponetka albo szamponem na 24 mycia) to do jakiego koloru sie ta czern wyplukuje? ciemny braz i wogole wszystkie brazy jakie mialam zawsze wyplukuja sie do takiego rudawego koloru.... a jak jest z czerni??
Stary 2007-02-26, 16:05   #257
IWoOnA18
Raczkowanie

hmm ja uzywalam raz szampotenki tylko ze "wisnie" czy jakos tak...ale i tak wole normalne farby trwale. Jesli chodzi o odcien z czarnej szamponetki to nie wiem jaki wyjdzie:P ale spewnoscia zmieni sie na taki blady kolor moze podejdzie brazem albo szarym. Mozesz sobie zrobic szamponeta a pozniej jak Ci sie spodoba to uzyjesz farby, bo farba Granatowa czern naprawde ladnie wylada P Mia豉m i sobie ja chwali豉m. Pozdrawiam )
Stary 2007-02-26, 16:32   #258
elolka
Raczkowanie

IWoOnA18 tez tak myslalam, ze jakos wyblaknie i bedzie szarawy, hmm jak by sie wyplukiwal na szaro to nawet by mi to na reke bylo moj naturalny tez taki szarawy troche jest to moze by sie odrosty nie rzucaly w oczy bardzo

no coz, sie pomy郵i jeszcze, poki co niech moje wloski odpoczn troszke ;]
Stary 2007-02-26, 19:10   #259
kasia20a
Zadomowienie

a jak my郵icie co wyjdzie jak wymieszam czarn farbe z czerwon, zastanawiam si nad tym, musze jako o篡wi kolorek.
czy mo瞠 lepiej zafarbowa t fioletow czerni kt鏎 farbowa豉 truskawkowawiosna, farbowa豉m mc temu w這sy na czarno a planuje za jakie dwa tyg znowu zrobi kolor
Stary 2007-02-27, 13:27   #260
oLaSeK=D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604

Pare fotek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kim_Kardashian_20060601c.jpg (7,6 KB, 164 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-teen-vogue-young-hollywood-party-Vu5qmt.jpg (56,6 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian.jpg (34,2 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Kimsuesex.jpg (55,7 KB, 133 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kimberly_kardashian_001_052706.jpg (39,7 KB, 107 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Kim-Kardashian-plans.jpg (41,2 KB, 91 za豉dowa)
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-27, 13:35   #261
oLaSeK=D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 19_salma_hayek.jpg (13,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg italy.jpg (12,9 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg salma-hayek-14.jpg (51,2 KB, 16 za豉dowa)
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-27, 20:45   #262
Pogoda
Rozeznanie

Te farbuj Garnierem Jestm zadowolona, ale z granatow czerni jest co nie tak, kiedy u篡wa豉m br捫闚 kolor zmywa mi si (tak 瞠by piana by豉 kolorowa) tylko za pierwszym razem, a granat my豉m ju trzy razy a z w這sy ci庵le mi barwi

Wicie co sobie zrobi豉m? Zostai豉m niepofarbowany "placek" w這s闚, szcz窷cie, 瞠 mog to zakry innymi, musz kupi farb i dofarbowa
Ponadto w naturalnym 鈍ietle mam niebieskie w這sy W sztucznym jest granatowa czer, ale w naturalnym, tam gdzie mia豉m blond odrosty wydaj si dok豉dnie niebieskie Ju jedna osoba si mnie pyta豉 czy farbowa豉m w這sy na niebiesko

To tyle z narzekania, poza tym jestem zachwycona swoimi w這sami (i id je obci望, ale o tym w innym w徠ku ).
Stary 2007-02-27, 21:16   #263
IWoOnA18
Raczkowanie

POGODA - ja tez przerabia豉m w豉snie ta granatowa czern...co prawda wszyscy mowili ze 豉dny kolor, ale jakos mi dziwnie w nim bylo bo czu豉m ze sie odbijam na niebiesko:I dlatego zaczelam uzywac normalnej czarnej ale strasznie mnie ciagnie na ta fioletowa czern, moze przez to ze " truskawkowawiosna " je mia豉 i fajnie wyglada豉 Zobaczy sie jeszcze jak narazie nie planuje skoku na farbe

A najfajniej wygladaja czarne w這sy z czerwonymi pasemkami POLECAM
PozdraFFiam
Stary 2007-02-27, 21:49   #264
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Wiecie co, stwierdzi豉m, 瞠 dobrze mi w ciemnych w這sach, wszyscy to zreszt powtarzaj... a 瞠 ciemny br您 to jednak nie to samo co czer...
Znacie jakie niedrogie farby, kt鏎e mo積a by by這 ewentualnie zedrze z w這s闚, ale te nie takie, kt鏎e zmywaj si jak szamponetka (w ka盥ym razie zeby nie by這 k這pot闚 z usuni璚iem jej ) w kolorze g喚bokiej, intensywnej czerni - ale bez niebieskiego po造sku? Na lato si farbn
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-27, 21:59   #265
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Wiecie co, stwierdzi豉m, 瞠 dobrze mi w ciemnych w這sach, wszyscy to zreszt powtarzaj... a 瞠 ciemny br您 to jednak nie to samo co czer...
Znacie jakie niedrogie farby, kt鏎e mo積a by by這 ewentualnie zedrze z w這s闚, ale te nie takie, kt鏎e zmywaj si jak szamponetka (w ka盥ym razie zeby nie by這 k這pot闚 z usuni璚iem jej ) w kolorze g喚bokiej, intensywnej czerni - ale bez niebieskiego po造sku? Na lato si farbn
Goldwell Cororance.To szmpon koloryzuj帷y,zmywa si ca趾owicie po ponad miesi帷u.Kolor czarny 2N jest 豉dny naturalny bez domieszki granatu.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-27, 22:31   #266
elolka
Raczkowanie

hm... a mi tak jakos wpadlo do g這wy (mi to non stop cos wpada do 豚a xD) ze moze by tak jednak czarne... ale pasemka ... szkoda tylko ze nie mam funduszy narazie ech

Agatin-K 豉dnie ci w ciemnych wlosach obluka豉m na fotka.pl heh
Stary 2007-02-27, 23:18   #267
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

czarne wlosy sa sliczne, szczegolnie takie ze srebrnym polyskiem (granatowa czern mi sie nie podoba)

http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...9&d=1164492601

mi niestety nie byloy w czerni dobrze, bo mam jasna karnacje i wygladalabym zbyt blado. pozostaje przy ciemnym brazie
Stary 2007-02-28, 00:21   #268
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

dzieki elolka

ja tez mam jasna karnacje, ale czuje sie brunetka, i chcialabym nia byc, a ciemny br您 jest dla mnie za ma這 czarny dlatego zaryzykuj, jak cos to trudno
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-28, 00:22   #269
crazyslave
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

Tylko czarny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zeta81024x768.jpg (102,5 KB, 104 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg smith81024x768.jpg (43,9 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rose381024x768.jpg (87,4 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rai841024x768.jpg (75,5 KB, 200 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg oreiro101024x768.jpg (110,4 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kreuk651024x768.jpg (51,0 KB, 43 za豉dowa)
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-28, 12:02   #270
izulinkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Ja te mam czarne w這sy. Niestety farbowane, ale i tak s super. Chcia豉m sobie zrobi czerwone pasemka ale niestety nie wysz這. No c騜. Kiedy mia豉m te kolor blond, ale teraz patrz帷 z perspektywy nie zmieni豉bym koloru w這s闚 za 瘸dne skarby.
izulinkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.