Czarnow這se;) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-19, 21:05   #2671
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Poka wiadomo嗆
Hej, od lipca farbuj si na czarno do dzi farbowa豉m 3 razy. no i teraz moje pytanie co b璠zie najlepsze, je郵i za rok chcia豉bym zmieni kolor.. bo wiadomo jak na czarnym wychodzi. Szampony..?
gdy mi zachcia這 si pozby czerni zrobi豉m sobie k徙iel rozja郾iaj帷 zesz豉m z czerni do ciemno rudego koloru.Ale z takim pytaniami najlepiej zwr鵵 si do dziewczyn z w徠ku o dekoloryzacji.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-28, 18:50   #2672
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

A ja mam takie pytanie a w豉sciwie prosze o ma陰 rad. Przez jaki czas farbowa豉m w這sy na rudy (naturlanie mam 鈔edni br您), ostanio stiwrdzilam, 瞠 dosy rudego mimo, 瞠 mam s豉bo嗆 do tego koloru i na這zy豉m na bardzo sprany kolor taki z這cisto bursztynowy ciemny blond (farba profesjonalna), tak瞠 w efekcie w這sy mam na oko jasny rudy br您, mimo 瞠 wczesniej z rudego nie wiele zostalo to ten karmel/bursztyn (mial to byc z這cisty kolor) pog喚bi rudo嗆. Chcia豉 bym mie ciemny nawet bardzo ciemny br您 ale nie chce katowac narazie zwykl farba w這s闚 wiec postanowi豉m kupi szmpon koloryzujacy. Kupi豉m szmpon z Joanny Multi Soft color "aksamitna czer" z my郵, 瞠 z rozja郾ionych w這s闚 si troche wyp逝cze po jakim czasie chociaz do ciemnego br您u... jak my郵icie czy to ma w ogole sens? czy np lepiej zmiesza pol czerni i po ciemnego br您u? Mog豉m kupi ciemny br您 te z joanny ale z tego co wiem wychodza rudawe/ czerwone refleksy a tym bardziej na moich rudawych w這sach to chyba bylo by nieuniknione a brdzo bym tego nie chciala.... dlatego wzielam ta czer ewentualnie czy sopral by sie na tyle ze mogla bym po這zyc za jakis czas poprostu ciemny br您? i wtedy mysle ze pozbyla bym sie w znacznym stopniu rudych czy czerwonych refleks闚... Jak myslicie?
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-31, 08:26   #2673
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka wiadomo嗆
A ja mam takie pytanie a w豉sciwie prosze o ma陰 rad. Przez jaki czas farbowa豉m w這sy na rudy (naturlanie mam 鈔edni br您), ostanio stiwrdzilam, 瞠 dosy rudego mimo, 瞠 mam s豉bo嗆 do tego koloru i na這zy豉m na bardzo sprany kolor taki z這cisto bursztynowy ciemny blond (farba profesjonalna), tak瞠 w efekcie w這sy mam na oko jasny rudy br您, mimo 瞠 wczesniej z rudego nie wiele zostalo to ten karmel/bursztyn (mial to byc z這cisty kolor) pog喚bi rudo嗆. Chcia豉 bym mie ciemny nawet bardzo ciemny br您 ale nie chce katowac narazie zwykl farba w這s闚 wiec postanowi豉m kupi szmpon koloryzujacy. Kupi豉m szmpon z Joanny Multi Soft color "aksamitna czer" z my郵, 瞠 z rozja郾ionych w這s闚 si troche wyp逝cze po jakim czasie chociaz do ciemnego br您u... jak my郵icie czy to ma w ogole sens? czy np lepiej zmiesza pol czerni i po ciemnego br您u? Mog豉m kupi ciemny br您 te z joanny ale z tego co wiem wychodza rudawe/ czerwone refleksy a tym bardziej na moich rudawych w這sach to chyba bylo by nieuniknione a brdzo bym tego nie chciala.... dlatego wzielam ta czer ewentualnie czy sopral by sie na tyle ze mogla bym po這zyc za jakis czas poprostu ciemny br您? i wtedy mysle ze pozbyla bym sie w znacznym stopniu rudych czy czerwonych refleks闚... Jak myslicie?
wed逝g mnie mieszanie farb czer+ciemny br您 jest bez sensu,ciemny br您 z regu造 i tak wychodzi czarny tyle,瞠 troszk naturalniej ni zwyk豉 czarna farba.Najlepiej by by這 u篡 trwa貫j farby w kolorze np ciemnego br您u.Takie jest moje zdanie by mo瞠 si myl.Mia豉m taki problem jak Ty gdy chcia豉m przykry rudo軼i szampony koloryzuj帷e nie dawa造 rady bo po paru myciach i tak wida by這 rude refleksy.Dopiero trwa豉 farba da豉 rad.U篡豉m wtedy ciemnego br您u Garnier Color Naturals.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-10-31 o 08:28
Stary 2010-10-31, 18:55   #2674
Shangri-La
Raczkowanie

Dziekuje Ci za odpowiedz ale szcerze mowiac juz nie moglam wytrzymac i zarysykowalam z tym szamponem koloryzujacym (nie mieszlalam kolor闚), a w sumie nawet mi sie spodobalay te czarne wlosy wiec teraz juz zaczynam sie zastanawiac nad zostaniem przy takim kolorze na stale Kiedy juz farbowalam wlosy na czarno przez pewien czas ale niestety zniszczylam sobie je teraz rozjasnianiem, dlatego wloalam cos lzejszego dla wlosa a natura dala mi ciemne wlosy wiec chyba tak juz pozostanie
Stary 2010-11-01, 08:34   #2675
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje Ci za odpowiedz ale szcerze mowiac juz nie moglam wytrzymac i zarysykowalam z tym szamponem koloryzujacym (nie mieszlalam kolor闚), a w sumie nawet mi sie spodobalay te czarne wlosy wiec teraz juz zaczynam sie zastanawiac nad zostaniem przy takim kolorze na stale Kiedy juz farbowalam wlosy na czarno przez pewien czas ale niestety zniszczylam sobie je teraz rozjasnianiem, dlatego wloalam cos lzejszego dla wlosa a natura dala mi ciemne wlosy wiec chyba tak juz pozostanie
dobry wyb鏎moje w這sy te meczy豉m rozja郾ianiem i ci庵造mi zmianami koloru a i tak wr鏂i豉m do czernimo瞠 wstawisz zdj璚ie?
Stary 2010-11-04, 13:36   #2676
Shangri-La
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
dobry wyb鏎moje w這sy te meczy豉m rozja郾ianiem i ci庵造mi zmianami koloru a i tak wr鏂i豉m do czernimo瞠 wstawisz zdj璚ie?
Przynjmniej po eksperymantach wiadomo w czym czlowiek czuje sie najlepiej postaram sie dzisiaj albo jutro jakies zdjecie wstawi
Stary 2010-11-04, 21:08   #2677
Shangri-La
Raczkowanie

Ja w czarnych wiem, 瞠 jako嗆 zdj耩 koszmarna ale robi豉m telefonem, niestety nie mam dost瘼u do aparatu narazie. Foty s dziwnie rozmyte (probowalam cos zdzialac zeby to poprawic, wyostrzyc ale chyba wyszlo tylko gorzej) no i na niektorych jaki dziwny kontrast miedzy szyj a twarz (nie jestem az tak dramatycznie bia豉 hehe a szyja tez w rzeczywistosci nie jest taka ciemna) ale mam nadzieje wida w miare co najwzniejsze
i dodatkowe 2 zdj璚ia z czerwieni na ustach... i tu moje pytanie, czy wygladam smiesznie? czy pasuje jakos to w miare? bo nie mam odwagi wyj軼 tak na ulice w bialy dzie i nie wiem czy kiedykolwiek sie odwaze.... ale mysle, 瞠 moze jaki wieczorny wypad gdzies, impreza, czy nawet zwykle imieniny u cioci dlatego potrzebuje obiektywnej opini

Edytowane przez Shangri-La
Czas edycji: 2010-11-04 o 21:13
Stary 2010-11-04, 22:05   #2678
SunnyGirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 112
Wpisy w blogu: 1

Ale jeste 郵iczna (to tak nawiasem) kolor super a czerwone usta na specjalne okazje si nadaj

Ja dzi kupi豉m t nowo嗆 - piank Schwarzkopf czarn , zobaczymy
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno嗆 do ko鎍a i tak b璠zie.
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-05, 08:37   #2679
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w czarnych wiem, 瞠 jako嗆 zdj耩 koszmarna ale robi豉m telefonem, niestety nie mam dost瘼u do aparatu narazie. Foty s dziwnie rozmyte (probowalam cos zdzialac zeby to poprawic, wyostrzyc ale chyba wyszlo tylko gorzej) no i na niektorych jaki dziwny kontrast miedzy szyj a twarz (nie jestem az tak dramatycznie bia豉 hehe a szyja tez w rzeczywistosci nie jest taka ciemna) ale mam nadzieje wida w miare co najwzniejsze
i dodatkowe 2 zdj璚ia z czerwieni na ustach... i tu moje pytanie, czy wygladam smiesznie? czy pasuje jakos to w miare? bo nie mam odwagi wyj軼 tak na ulice w bialy dzie i nie wiem czy kiedykolwiek sie odwaze.... ale mysle, 瞠 moze jaki wieczorny wypad gdzies, impreza, czy nawet zwykle imieniny u cioci dlatego potrzebuje obiektywnej opini
pi瘯na jeste!dla Ciebie tylko czer!co czerwonej szminki,to 鄉ia這 mo瞠sz u篡wa-wygl康asz 鈍ietnie.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-05 o 13:13
Stary 2010-11-05, 14:13   #2680
Shangri-La
Raczkowanie

dziekuje wam 郵icznie Przyznam, 瞠 mimo to, i zakochana jestem w rudo軼iach i podobno 豉dnie wygl康a豉m to jednak chyba w czerniw czuje sie lepiej i bardziej jak ja A dziwn rzecz zauwa篡豉m, jak przyciemni豉m w這sy, mo瞠 nie do czerni jeszce ale do br您u to ludzie dawali mi mniej lat ni jak mia豉m jasniejsze w這sy, a podobno ciemne w這sy dodaj powagi.. co do czerwieni chyba sie prze豉m, chocia nie wiem czy a tak intensywny kolor wyprobuje
SunnyGirl Zdaj relacj jak wysz這 i czy kolor trwa造 bo sama si zastanwia豉m nad ta farb tym bardziej, ze widzia豉m promocje za 19 z.
Stary 2010-11-05, 15:07   #2681
bambiii699
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cze嗆 Czarnulki!
Mam do was pytanie:
Jestem brunetk o w這sach w ciep貫j tonacji, przez rok farbowa豉m w這sy na czarny z niebieskim refleksem (za陰cznik)
Teraz mam ju swoje naturalne w這sy i znowu chcia豉bym zafarbowa na granatow czer.
Znacie mo瞠 trwa貫 farby, dobrych firm kt鏎e da造 by mi mocniejszy efekt granatu na w這sach?
bambiii699 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-05, 19:58   #2682
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Czarnulki!
Mam do was pytanie:
Jestem brunetk o w這sach w ciep貫j tonacji, przez rok farbowa豉m w這sy na czarny z niebieskim refleksem (za陰cznik)
Teraz mam ju swoje naturalne w這sy i znowu chcia豉bym zafarbowa na granatow czer.
Znacie mo瞠 trwa貫 farby, dobrych firm kt鏎e da造 by mi mocniejszy efekt granatu na w這sach?
mi mocny efekt granatu dawa豉 farba Garnier 100% color B喚kitna Czer.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
dziekuje wam 郵icznie Przyznam, 瞠 mimo to, i zakochana jestem w rudo軼iach i podobno 豉dnie wygl康a豉m to jednak chyba w czerniw czuje sie lepiej i bardziej jak ja A dziwn rzecz zauwa篡豉m, jak przyciemni豉m w這sy, mo瞠 nie do czerni jeszce ale do br您u to ludzie dawali mi mniej lat ni jak mia豉m jasniejsze w這sy, a podobno ciemne w這sy dodaj powagi.. co do czerwieni chyba sie prze豉m, chocia nie wiem czy a tak intensywny kolor wyprobuje
SunnyGirl Zdaj relacj jak wysz這 i czy kolor trwa造 bo sama si zastanwia豉m nad ta farb tym bardziej, ze widzia豉m promocje za 19 z.
nie wiem ile masz lat wi璚 trudno to stwiedzinie wiem te jak wygl康asz w rudo軼iach ale moim zdaniem czer to Tw鎩 kolor wygl康asz przepi瘯nieu篡wa豉 szamponu koloryzuj帷ego Joanny Aksamitna czer tak?i jeste z niej zadowolona?bo si nad ni zastanawiam
Stary 2010-11-05, 22:13   #2683
Shangri-La
Raczkowanie

agata456 Je郵i chodzi o rudo軼i i czer to jak zawsze zdania u mnie podzielone w kt鏎ym lepiej ale ja juz wiem, 瞠 lepiej czuje sie w czerni
Co do szamponu to ogolnie mysla豉m, 瞠 nie da rady pokry tak rozjasnionych w這s闚 i spierze si po drugim mycium jak narazie w miare sie trzyma cho przy dziennym swietle widac ze to poprostu ciemny br您 albo pasemka czarno-br您owe. Je郵i ma s逝zyc jedynie do od鈍ierzenia koloru to mysle ze jest fajny, chociaz zaraz po farbowaniu efekt nieco sztuczny ale po 2 myciu wygl康a juz fajnie. Aha i w這sy po nim s bardzo b造szczace i miekkie takze jestem raczej na tak
Stary 2010-11-06, 07:59   #2684
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Wczoraj uzylam hebanowej czerni z castinga nr 200.Wreszcie znalazlam czarna farbke ktora nie zabrudzila recznika! i dala efekt naturalnej czerni,wloski blyszcza jest ok.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-06, 14:29   #2685
bambiii699
Raczkowanie

agata456 dzi瘯uj za odpowiedz
Dziewczyny, co stosujecie aby w這sy pi瘯nie l郾i造?
chodzi mi tutaj o jakie spraye, mleczka itp.

Ja u篡wa豉m spray'u nablyszczajacego z avonu ale po 15 minutach, gdy woda si ulotni豉, w這sy by造 okropnie suche
Stary 2010-11-06, 15:31   #2686
Shangri-La
Raczkowanie

bambiii699 Ja uzywam maseczki do w這s闚 a w豉sciwie dwie na zmiane, i to przy ka盥ym myciu bo mam tak strasznie suche w這sy i zniszczone od rozjasniania, 瞠 to cud, 瞠 potrafia l郾i no i jedwab do w這s闚 przed suszeniem

a mam pytanie o kremy castinga... jedno opakowanie na jakie w這sy starcza? geste w這sy do 這patek pokryje?
Stary 2010-11-06, 19:23   #2687
miki223
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

Cytat:
a mam pytanie o kremy castinga... jedno opakowanie na jakie w這sy starcza? geste w這sy do 這patek pokryje?

Zdecydowanie tak ja mam w這sy do pasa i jeszcze troche mi zostawa這

Moja w這sowa galeria
miki223 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-07, 11:52   #2688
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
agata456 dzi瘯uj za odpowiedz
Dziewczyny, co stosujecie aby w這sy pi瘯nie l郾i造?
chodzi mi tutaj o jakie spraye, mleczka itp.

Ja u篡wa豉m spray'u nablyszczajacego z avonu ale po 15 minutach, gdy woda si ulotni豉, w這sy by造 okropnie suche
wstawiam zdj璚ie moich w這s闚 po u篡ciu b貫kitnej czerni Garniera,mo瞠 pomo瞠 Ci to dokona wyboruco do nab造szczania ja u篡wam jedwabiu,ale nie ma mokre w這sy tylko na suche-w moim przypadku to daje lepszy efekt ni nak豉danie na mokre w這sy.
Stary 2010-11-07, 12:59   #2689
bambiii699
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
wstawiam zdj璚ie moich w這s闚 po u篡ciu b貫kitnej czerni Garniera,mo瞠 pomo瞠 Ci to dokona wyboruco do nab造szczania ja u篡wam jedwabiu,ale nie ma mokre w這sy tylko na suche-w moim przypadku to daje lepszy efekt ni nak豉danie na mokre w這sy.
No to mnie nam闚i豉
Widz 瞠 w這sy masz w pi瘯nym stanie
Stary 2010-11-07, 18:51   #2690
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
No to mnie nam闚i豉
dzi瘯i za mi貫 s這waostatnio troszk si przesuszy造 i przerzuci豉m si na szampony koloryzuj帷e,ale tak to u篡wa豉m ca造 czas b貫kitnej czerni Garnier 100% Color,uwa瘸m,瞠 ona daje najlepszy efekt je郵i chodzi o granatowy po造sk.Koniecznie pochwal si efektami jak pofarbujesz w這ski.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-07 o 19:10
Stary 2010-11-07, 21:47   #2691
SunnyGirl
Zakorzenienie

no wi璚 a pro po pianki Schwarzkopf nr 200 - czer
Kolor wychodzi bardzo 豉dny, w這sy si b造szcz, o dziwo przy zmywaniu farby (pianki) pierwszy raz woda bardzo szybko by豉 czysta , ale jednocze郾ie jeszcze nigdy tyle w這s闚 mi nie wypad這 po farbowaniu ale to mo瞠 wina moich w這s闚, bo ostatnio bardzo wypadaj...
aha i aplikacja pianki jest du穎 wygodniejsza ni farby
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
Stary 2010-11-07, 22:53   #2692
Shangri-La
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Poka wiadomo嗆
no wi璚 a pro po pianki Schwarzkopf nr 200 - czer
Kolor wychodzi bardzo 豉dny, w這sy si b造szcz, o dziwo przy zmywaniu farby (pianki) pierwszy raz woda bardzo szybko by豉 czysta , ale jednocze郾ie jeszcze nigdy tyle w這s闚 mi nie wypad這 po farbowaniu ale to mo瞠 wina moich w這s闚, bo ostatnio bardzo wypadaj...
aha i aplikacja pianki jest du穎 wygodniejsza ni farby
A jakiej d逝go軼i masz w這sy? duzo tej pianki wychodzi?
Stary 2010-11-07, 23:25   #2693
SunnyGirl
Zakorzenienie

Cytat:
A jakiej d逝go軼i masz w這sy? duzo tej pianki wychodzi?
tak do 這patek i jest bardzo du穎 tej pianki
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
Stary 2010-11-08, 12:26   #2694
Jowitka061987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
No to mnie nam闚i豉
Witajcie Czarnulki
Ja wprawdzie maluj w這ski ciemnym br您em, ale ostatnio zobaczy豉m dziewczyn o 郵icznych granatowych w這skach i a do niej podesz豉m pochwali kolor i zasi璕n望 info czym malowa豉. Okaza這 si 瞠 granatow czerni z castinga. W這sy mia豉 proste do pasa i to dawa這 niesamowity efekt cudnie si mieni造 w sztucznym 鈍ietle.
Boj si troch malowania bo
szamponami bywa r騜nie. Tym bardziej, 瞠 swoje naturalki mam w odcieniu 鈔edniego popielatego blondu i obawiam si, 瞠 odrost m鏬豚y z豉pa na 篡wy niebieski kolor . Tak瞠 mam pro軸 do dziewczyn, kt鏎e te maj do嗆 jasne swoje w這ski a maluj na granatow czer, jak je malujecie by wyszed w miar jednolity odcie bez jasnych odrost闚? mo瞠 podk豉d na odrosty? sama nie wiem.

Bambiii699 wrzu prosz fotki jak b璠ziesz po farbowaniu granatow czerni z g鏎y dzi瘯i

Gubi kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda這 si)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-08 o 12:29
Jowitka061987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-08, 13:26   #2695
bambiii699
Raczkowanie

21 farbuj w這sy bo akurat wtedy dostaj pieni捫ki
ju nie mog si doczeka, zastanawiam si mi璠zy castingiem g. czer a garnierem 100%.
W豉郾ie czytam na KWC o najlepszym szamponie do w這s闚 farbowanych, bo nie chc aby przy ka盥ym myciu kolor si wyp逝kiwa. jak ktos chce to mog mu dopasowa kolor i fryzur (zdj璚ie musi by z zwi您anymi w這sami, twarz na wprost) bo wygrzeba豉m przy porz康kach program wizaz 2
edit: doczyta豉m na forach 瞠 casting loreala szybko si zmywa

przeszuka豉m internet i znalaz豉m tylko 1 zdj璚ie koloru o kt鏎y mi chodzi ( mocny granatowy odblask) mam nadziej 瞠 ta Pani sie nie obrazi

Edytowane przez bambiii699
Czas edycji: 2010-11-08 o 14:44
Stary 2010-11-08, 15:07   #2696
SunnyGirl
Zakorzenienie

Jowitka061987 - widz, 瞠 bierzesz skrzypovit , dzia豉??
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
Stary 2010-11-08, 15:11   #2697
Jowitka061987
Raczkowanie

Ja r闚nie znalaz豉m
dla mnie idealny kolorek cude鎥o

edit: Sunny nie zauwa篡豉m wi瘯szych efekt闚. Mo瞠 poza tym, 瞠 ciut szybciej w這ski rosn (mo瞠 zamiast 1 cm na miesi帷 jakie 1,3 cm) i troch mniej wypadaj (zdarza這 mi si wyrywa w這sy gar軼iami niestety ;() ale jest ju ciut lepiej

Gubi kilogramy:
73

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-08 o 15:13
Stary 2010-11-08, 15:48   #2698
SunnyGirl
Zakorzenienie

Bo mi w豉郾ie w這sy wypadaj dzi瘯uj za odpowied
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
Stary 2010-11-08, 21:36   #2699
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka wiadomo嗆
Witajcie Czarnulki
Ja wprawdzie maluj w這ski ciemnym br您em, ale ostatnio zobaczy豉m dziewczyn o 郵icznych granatowych w這skach i a do niej podesz豉m pochwali kolor i zasi璕n望 info czym malowa豉. Okaza這 si 瞠 granatow czerni z castinga. W這sy mia豉 proste do pasa i to dawa這 niesamowity efekt cudnie si mieni造 w sztucznym 鈍ietle.
Boj si troch malowania bo
szamponami bywa r騜nie. Tym bardziej, 瞠 swoje naturalki mam w odcieniu 鈔edniego popielatego blondu i obawiam si, 瞠 odrost m鏬豚y z豉pa na 篡wy niebieski kolor . Tak瞠 mam pro軸 do dziewczyn, kt鏎e te maj do嗆 jasne swoje w這ski a maluj na granatow czer, jak je malujecie by wyszed w miar jednolity odcie bez jasnych odrost闚? mo瞠 podk豉d na odrosty? sama nie wiem.

Bambiii699 wrzu prosz fotki jak b璠ziesz po farbowaniu granatow czerni z g鏎y dzi瘯i
ja naturalne w這sy mam jasno br您owe,par lat farbowa豉m granatow czerni i nigdy nie mia豉m problem闚,瞠 odrosty wysz造 ja郾iejsze.Ale Granatowej Czerni Castinga nigdy nie u篡wa豉m wi璚 trudno mipowiedzie jak wyjdzie.Ale wed逝g mnie czer to czer mo瞠 jedynie blask granatu na odrostach by豚y mocniejszy,u mnie tak by這
Stary 2010-11-09, 09:59   #2700
Jowitka061987
Raczkowanie

SunnyGirl co do wpadaj帷ych w這sk闚 to wypr鏏uj pokrzyw ale li軼iast (jest mocniejsza od herbatki expresowej- w這sy s mocniejsze, l郾i帷e przynajmniej w moim przypadku, a i cera si poprawia) polecam. Ja ko鎍z w豉郾ie paczuszk ekspresowej ale nast瘼nym razem zdob璠 li軼iast. Aha i WAX do ciemnych w這s闚 zacznij u篡wa je郵i jeszcze go nie masz, super sprawa. Ja u篡wa豉m do blond闚 jakie p馧 roku temu jak jeszcze rozja郾ia豉m si na platyn i mia豉m bujne blond fale. Teraz po ciemnych farbach troszk mi si przerzedzi造 i musz si ratowa p鏦i co pokrzyw i skrzypem, ale dzi ju id po WAX.

Agata456 dzi瘯i za info co do farb to rzeczywi軼ie powinna zawsze wychodzi czer z b造skiem granatu jedynie. Natomiast ja na pierwszy raz chcia豉bym wypr鏏owa szampon ( bo je郵i nie b璠zie mi pasowa ten odcie to przynajmniej szybko zejdzie, ale pocieszam si 瞠 mam do嗆 jasn karnacj i mo瞠 to ciekawie wygl康a). Widzia豉m, 瞠 u篡wa豉 farby 100% color, napisz jak si w這ski sprawia造 po niej?
Ja niestety ostatnio u篡豉m Londy color blend odcie mocca, na pocz徠ku wysz豉 pi瘯na czer (lub bardzo ciemny br您) z przeb造skiem czerwieni czy fioletu, ale teraz nie do嗆, 瞠 w這sy zacz窸y mi mocniej po niej wypada i si przesuszy造 to jeszcze szybko si wyp逝kuje (niekt鏎e pasma mam ciemno miedziane, nienawidz tego).

Gubi kilogramy:
73
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.