Czarnow這se;) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-11-09, 10:57   #2701
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka wiadomo嗆
SunnyGirl co do wpadaj帷ych w這sk闚 to wypr鏏uj pokrzyw ale li軼iast (jest mocniejsza od herbatki expresowej- w這sy s mocniejsze, l郾i帷e przynajmniej w moim przypadku, a i cera si poprawia) polecam. Ja ko鎍z w豉郾ie paczuszk ekspresowej ale nast瘼nym razem zdob璠 li軼iast. Aha i WAX do ciemnych w這s闚 zacznij u篡wa je郵i jeszcze go nie masz, super sprawa. Ja u篡wa豉m do blond闚 jakie p馧 roku temu jak jeszcze rozja郾ia豉m si na platyn i mia豉m bujne blond fale. Teraz po ciemnych farbach troszk mi si przerzedzi造 i musz si ratowa p鏦i co pokrzyw i skrzypem, ale dzi ju id po WAX.

Agata456 dzi瘯i za info co do farb to rzeczywi軼ie powinna zawsze wychodzi czer z b造skiem granatu jedynie. Natomiast ja na pierwszy raz chcia豉bym wypr鏏owa szampon ( bo je郵i nie b璠zie mi pasowa ten odcie to przynajmniej szybko zejdzie, ale pocieszam si 瞠 mam do嗆 jasn karnacj i mo瞠 to ciekawie wygl康a). Widzia豉m, 瞠 u篡wa豉 farby 100% color, napisz jak si w這ski sprawia造 po niej?
Ja niestety ostatnio u篡豉m Londy color blend odcie mocca, na pocz徠ku wysz豉 pi瘯na czer (lub bardzo ciemny br您) z przeb造skiem czerwieni czy fioletu, ale teraz nie do嗆, 瞠 w這sy zacz窸y mi mocniej po niej wypada i si przesuszy造 to jeszcze szybko si wyp逝kuje (niekt鏎e pasma mam ciemno miedziane, nienawidz tego).
z B喚kitnej Czerni Garnier 100% Color by豉m baaaardzo zadowolona,kolor pi瘯ny, g喚boki,b造sk granatu wed逝g mnie najbardziej widoczny ze wszystkich Granatowych Czerni jak mia豉m okazj u篡wa.Mam bzika na punkcie od篡wiania,dbania o w這sy tak瞠 nie zauwa篡豉m 瞠by w這sy by造 zniszczone,wiadomo,瞠 s lekko wysuszone bo to jednak trwa豉 farba,ale ja robi tylko odrosty,na reszt w這s闚 farb nak豉dam na jakie 5-10min,wed逝g mnie ta farba ma tak zalet,瞠 nie p這wieje kolor bardzo d逝go jest pi瘯ny,po造sk granatu widoczny tyle,瞠 trzeba po prostu robi odrosty.Co do jasnej karnacji o kt鏎ej wspomnia豉,to ja r闚nie mam jasn cer,niebieskie oczy i uwielbiam ten kontrast pomi璠zy w這sami a sk鏎 wed逝g mnie wygl康a to pi瘯nie.Jednak nie wiadomo czy b璠ziesz si dobrze czu,wi璚 radzi豉 bym na pocz徠ek spr鏏owa Szamponu Koloryzuj帷ego.Jak u篡jesz tego Castinga to pochwal si efektami poniewa ja ostatnio przerzuci豉m si z trwa造ch farb na szampony koloryzuj帷e wi璚 mo瞠 si skusz.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-09 o 11:01
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-09, 14:57   #2702
Jowitka061987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Agata456 dzi瘯uj za wyczerpuj帷 odpowied dzi mo瞠 kupi castinga i jutro wieczorem pofarbuj oczywi軼ie zdam relacj

Gubi kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda這 si)
Jowitka061987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-09, 17:17   #2703
SunnyGirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 112
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
SunnyGirl co do wpadaj帷ych w這sk闚 to wypr鏏uj pokrzyw ale li軼iast (jest mocniejsza od herbatki expresowej- w這sy s mocniejsze, l郾i帷e przynajmniej w moim przypadku, a i cera si poprawia) polecam. Ja ko鎍z w豉郾ie paczuszk ekspresowej ale nast瘼nym razem zdob璠 li軼iast. Aha i WAX do ciemnych w這s闚 zacznij u篡wa je郵i jeszcze go nie masz, super sprawa. Ja u篡wa豉m do blond闚 jakie p馧 roku temu jak jeszcze rozja郾ia豉m si na platyn i mia豉m bujne blond fale. Teraz po ciemnych farbach troszk mi si przerzedzi造 i musz si ratowa p鏦i co pokrzyw i skrzypem, ale dzi ju id po WAX.
a co to WAX?? dzi瘯i za odpowied, na pewno skorzystam, bo ju naprawd nie mog z moimi w這sami.
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno嗆 do ko鎍a i tak b璠zie.
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-09, 21:54   #2704
MoniaHan
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 481

Agata456 ja uzywam Casting od ponad 2 lat - jestem zadowolona. czy uzywacie szamponow np. tylko dla brunetek ? ja mam wrazenie ze po nich wlosy szybciej sie przetluszczaja. Pozdrowionka

http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-10, 09:00   #2705
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Poka wiadomo嗆
Agata456 ja uzywam Casting od ponad 2 lat - jestem zadowolona. czy uzywacie szamponow np. tylko dla brunetek ? ja mam wrazenie ze po nich wlosy szybciej sie przetluszczaja. Pozdrowionka
ja musz powiedzie,瞠 myj zwyk造mi szamponami,wi瘯sz wag przywi您uj do od篡wek,ale chyba kupi jaki szampon dla brunetek mog豉 by co poleci?a z castinga u篡wasz hebanowej czy granatowej czerni?P0zdrawiam
Stary 2010-11-10, 13:30   #2706
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Poka wiadomo嗆
a co to WAX?? dzi瘯i za odpowied, na pewno skorzystam, bo ju naprawd nie mog z moimi w這sami.
kochana tu masz ca造 w徠ek o tej od篡wce http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

Jak ju wspomnia豉m to jest od篡wka dost瘼na w aptekach, wyst瘼uje do w這s闚 blond i ciemnych. Stosowana jest do regeneracji w這s闚 po zabiegach chemicznych takich jak trwa豉, prostowanie, rozjasnianie. Ma silne dzia豉nie regeneruj帷e. Systematycznie stosowana sprawia, 瞠 w這sy s mocniejsze i szybciej rosn przy czym przytwierdza cebulk w這sa i zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Kosztuje ok. 17 z
Stosuje si j 鈔ednio raz w tygodniu nak豉daj帷 na w這sy porcj ok 1 造瞠czki sto這wej i nale篡 przebywa w ciep貫j k徙ieli lub saunie przez p馧 godziny. Najlepiej po na這瞠niu przykry g這w woreczkiem i okr璚i r璚znikiem (by by這 ciep這). Ja podgrzewa豉m te letnim strumieniem suszarki.
Ju po miesi帷u zauwa篡豉m efekty. Naprawd polecam.

Aha, w豉郾ie siedz z granatow czerni castinga na g堯wce , niebawem myj a po wysuszeniu pochwal si efektami P鏦i co widz, 瞠 chwyta szybko i r闚no

edit: poni瞠j foto WAXu czarny jest do ciemnych w這s闚 a czerwony do blond闚

uzupe軟iam post:
W豉郾ie wysuszy豉m w這ski po malowaniu castingiem
jestem nawet zadowolona, my郵a豉m jedynie, 瞠 granat z豉pie bardziej intensywnie, ale wa積e 瞠 jest poblask . Czuje si 鈍ietnie w tym kolorku chyba przerzuc si na trwa陰 farb
dodaj fotk ps. na zdj璚iu jest wyra幡y odcie granatowego, ale zdj璚ie robione by這 telefonem wi璚 kolor jest troch przek豉many (nie jest a tak niebieski, a szkoda)

Gubi kilogramy:
73

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:19
Stary 2010-11-10, 14:26   #2707
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
kochana tu masz ca造 w徠ek o tej od篡wce http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

Jak ju wspomnia豉m to jest od篡wka dost瘼na w aptekach, wyst瘼uje do w這s闚 blond i ciemnych. Stosowana jest do regeneracji w這s闚 po zabiegach chemicznych takich jak trwa豉, prostowanie, rozjasnianie. Ma silne dzia豉nie regeneruj帷e. Systematycznie stosowana sprawia, 瞠 w這sy s mocniejsze i szybciej rosn przy czym przytwierdza cebulk w這sa i zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Kosztuje ok. 17 z
Stosuje si j 鈔ednio raz w tygodniu nak豉daj帷 na w這sy porcj ok 1 造瞠czki sto這wej i nale篡 przebywa w ciep貫j k徙ieli lub saunie przez p馧 godziny. Najlepiej po na這瞠niu przykry g這w woreczkiem i okr璚i r璚znikiem (by by這 ciep這). Ja podgrzewa豉m te letnim strumieniem suszarki.

Aha, w豉郾ie siedz z granatow czerni castinga na g堯wce , niebawem myj a po wysuszeniu pochwal si efektami P鏦i co widz, 瞠 chwyta szybko i r闚no

uzupe軟iam post:
jestem nawet zadowolona, my郵a豉m jedynie, 瞠 granat z豉pie bardziej intensywnie, ale wa積e 瞠 jest poblask . Czuje si 鈍ietnie w tym kolorku chyba przerzuc si na trwa陰 farb
dodaj fotk ps. na zdj璚iu jest wyra幡y odcie granatowego, ale zdj璚ie robione by這 telefonem wi璚 kolor jest troch przek豉many (nie jest a tak niebieski, a szkoda)
ale pi瘯ny kolor!
Stary 2010-11-10, 15:56   #2708
SunnyGirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 112
Wpisy w blogu: 1

Cytat:

uzupe軟iam post:
o dzi瘯i, musz spr鏏owa, bo wydaje si tyle korzy軼i

kolorek super Ci wyszed
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno嗆 do ko鎍a i tak b璠zie.
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-10, 18:50   #2709
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Szampon powoli mi schodzi i w這sy sa ju raczej ciemno brazowe ni czarne wi璚 kupi豉m dzisiaj farbe Renee Blanche - granatowa czer, dzisiaj albo jutro bede farbowa, tak瞠 zobaczymy
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-10, 20:11   #2710
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka wiadomo嗆
Szampon powoli mi schodzi i w這sy sa ju raczej ciemno brazowe ni czarne wi璚 kupi豉m dzisiaj farbe Renee Blanche - granatowa czer, dzisiaj albo jutro bede farbowa, tak瞠 zobaczymy
widz,瞠 przekona豉 si do czernipochwal si efektemjak dzi by豉m w drogerii bo granatowa czer Castinga,ale by豉 tylko hebanowa,musz poszuka w innych sklepach...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-10 o 20:12
Stary 2010-11-10, 21:27   #2711
MoniaHan
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja musz powiedzie,瞠 myj zwyk造mi szamponami,wi瘯sz wag przywi您uj do od篡wek,ale chyba kupi jaki szampon dla brunetek mog豉 by co poleci?a z castinga u篡wasz hebanowej czy granatowej czerni?P0zdrawiam
uzywam ostatnio szamponow dla brunetek ''TRESemme'' i ''John Frieda Collection'' - nie sprawdzalam czy sa w Polsce - ale wczesniej uzywalam Pantene dla brunetek. a odzywke uzywam tez John Frieda bardzo sie po niej blyszcza wlosy - ale tak jak mowie - trzeba jednak czesciej myc. (wczesniej uzywalam jakiejs na megaregeneracje Pantene i chyba byla lepsza od tej ktora uzywam teraz. Pozdrowionka.
a co do farby ''casting'' to taka ze mnie brunetka ze farbuje wlosy brazem ciemnym albo srednim - a i tak wychodzi czarny...tylko pod slonce jest ciemny braz.

Stary 2010-11-10, 23:14   #2712
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
widz,瞠 przekona豉 si do czernipochwal si efektemjak dzi by豉m w drogerii bo granatowa czer Castinga,ale by豉 tylko hebanowa,musz poszuka w innych sklepach...
Przekona豉m, a tak sie broni豉m przez ostanie 2 lata oczywi軼ie pochwale sie hehe. Te my郵a豉m o castingu ale wola豉m co trwalszego na poczatek bo jednak mam ta rudo嗆 pod spodem.... a potem mo瞠 sie przezuce na kremy, zobaczymy By豉m dzisiaj w sklepie fryzjerskim i w豉郾ie kobitka powiedzia豉 ze Renee Blanche teraz ma w ofercie kremy koloryzujace bez amoniaku i ma w sobie juz odzywke, a trwa這嗆 farby, ale nie ma w palecie granatowej czerni tylko zwyk豉 jedynie, ale moze sie skusze nastepnym razem
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-13, 18:07   #2713
agata456
Zakorzenienie

co tutaj taka cisza...?
Stary 2010-11-13, 23:15   #2714
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Hej dziewczyny Ja te uwielbiam czarne w這ski. M鎩 naturalny kolor to br您owy. Mam dosy jasn cer i zielony oczy. Na pocz徠ku ba豉m si, 瞠 b璠 troch wygl康a jak truposz, ale wszyscy m闚i, 瞠 jest ok Najcz窷ciej farbuj Palette i raz Lond. teraz chcia豉bym si skusi na granatow czer, bo zawsze bra豉m normaln czer. Czy mog造by軼ie poleci mi jak najlepsz farbk z takim odcieniem granatu?

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-14, 09:39   #2715
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny Ja te uwielbiam czarne w這ski. M鎩 naturalny kolor to br您owy. Mam dosy jasn cer i zielony oczy. Na pocz徠ku ba豉m si, 瞠 b璠 troch wygl康a jak truposz, ale wszyscy m闚i, 瞠 jest ok Najcz窷ciej farbuj Palette i raz Lond. teraz chcia豉bym si skusi na granatow czer, bo zawsze bra豉m normaln czer. Czy mog造by軼ie poleci mi jak najlepsz farbk z takim odcieniem granatu?
ja to ka盥emu polecam,b喚kitn czer Garniera
Stary 2010-11-14, 12:48   #2716
Cola_Ola
Zakorzenienie

Ale z kt鏎ej serii? 100% czy garnier nutrisse? Bo ja jak u篡豉m Garnier color& shine to w這sy mi si wysuszy造 i wypada造 Wi璚 troch boj si Garniera.

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2010-11-14, 12:56   #2717
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka wiadomo嗆
Ale z kt鏎ej serii? 100% czy garnier nutrisse? Bo ja jak u篡豉m Garnier color& shine to w這sy mi si wysuszy造 i wypada造 Wi璚 troch boj si Garniera.
Garnier 100% Color,jest to trwa豉 farba.Je郵i boisz si Garniera to fajny efekt granatu da豉 mi r闚nie Krucza Czer Brillance.A szukasz farby trwa貫j czy szamponu koloryzuj帷ego?
Stary 2010-11-14, 12:59   #2718
Cola_Ola
Zakorzenienie

Trwa貫j farby po co si bawi w szampony. Bardzo szybko mi sp造waj. Mo瞠 spr鏏uj ten Brillance Dzieki ;**

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2010-11-14, 16:46   #2719
Jowitka061987
Raczkowanie

Hej dziewczyny,
mi troch po castingu w這ski si przesuszy造 tak瞠 ju po niego nie si璕n. Cola_Ola daj zna jak b璠ziesz po farbowaniu brillance, r闚nie chc si przerzuci na trwa陰 farb.

Gubi kilogramy:
73
Stary 2010-11-14, 17:52   #2720
Cola_Ola
Zakorzenienie

Mo瞠cie si 鄉ia, ale jedyna farba kt鏎a nigdy nie zniszczy豉 mi tak destrukcyjnie w這s闚 to Paltte. Nigdy po niej nie mia豉m jakiego wi瘯szego problemu.
Jowitka, ale ja farbuj tak pod koniec miesi帷a, bo chc mie i na 鈍i皻a i na sylwka :P

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2010-11-14, 18:14   #2721
Jowitka061987
Raczkowanie

aha no to oki
szczerze przyznam, 瞠 i ja kiedy by豉m wierna Palette i to z tej starej serii XXL i by豉m zawsze bardzo zadowolona , Ale ostatnio jako mi nie podchodz, mo瞠 zmiana receptur? Sama nie wiem. No ale co pasuje jednemu to drugiemu mo瞠 zaszkodzi. Ja niestety musz malowa 鈔ednio co 3 tygodnie, bo mam jasne odrosty i niezbyt estetycznie to wygl康a . R闚nie b璠 malowa豉 pod koniec listopada, ale i przed 鈍i皻ami mnie to nie ominie.

Gubi kilogramy:
73

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-14 o 18:15
Stary 2010-11-14, 18:17   #2722
Cola_Ola
Zakorzenienie

W豉郾ie mam sentyment do Palette gdy wiem, 瞠 trzyma ona mi si na w這sach bardzo d逝go. Tak samo Londa, trzyma si d逝go. A Garnier sp造n掖 mi kiedy, kolor sta si wyp這wia造. Casting mi nie z豉pa豉 r闚no. A te wszystkie szampony bez amoniaku to niszczy造 bardziej ni z amoniakiem. SUCHE siano! Ju wole farb :P

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2010-11-14, 18:36   #2723
Jowitka061987
Raczkowanie

Znam to aktualnie jestem po malowaniu Castingiem, min掖 jaki tydzie i na g這wie pojawi這 mi si "郵iczne" sianko... a i tak mam problem z w這sami bo jeszcze w sierpniu mia豉m bia貫 w這sy i niestety same w sobie s przesuszone. Nie 軼inam bo chc zapu軼i i zej嗆 z cieniowania, a podcinanie co miesi帷 mija si z celem..P鏦i co intensywnie regeneruj i czekam na efekty.
Co do farb to poszperam jeszcze w Rossmanie do farbowania jeszcze 2,5 tygodnia wi璚 mo瞠 na co wpadn

Gubi kilogramy:
73
Stary 2010-11-15, 16:11   #2724
Panna_Wioleta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cz瘰to zmieniam kosmetyki do w這s闚, grunt do dobra maseczka do w這s闚 farbowanych, moje w這sy po na這瞠niu jej raz na tydzie utrzymuj pi瘯ny kolor, wydaj sie mniej znisczone i nie wypadaj
Panna_Wioleta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-16, 17:24   #2725
paulyyna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

dziewczyny mam pytanie nie wiem gdzie je zada.

ponad miesi帷 temu pofarbowa豉m w這sy farba SYOSS kolor czarny.
mam ju odrosty, chcia豉m pofarbowa ale na br您.
wiecie mo瞠 jak zmy czarny kolor? bo z tego co s造sza豉m to br您owa farba mi nie pokryje czarnej ;//
paulyyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-16, 19:43   #2726
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulyyna Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam pytanie nie wiem gdzie je zada.

ponad miesi帷 temu pofarbowa豉m w這sy farba SYOSS kolor czarny.
mam ju odrosty, chcia豉m pofarbowa ale na br您.
wiecie mo瞠 jak zmy czarny kolor? bo z tego co s造sza豉m to br您owa farba mi nie pokryje czarnej ;//
to w徠ek wielbicielek czarnych w這s闚powinna zada to pytanie dziewczynom z w徠ku o dekoloryzacjiale osobi軼ie radzi豉 bym wybra si do fryzjera lub zrobi k徙iel rozja郾iaj帷,wed逝g mnie nie niszczy ona w這s闚 tak jak na這瞠nie samego rozja郾iacza.
Stary 2010-11-16, 19:50   #2727
MoniaHan
Wtajemniczenie

ja tez sie z tym borykam, pytalam juz wielu fryzjerow. przewaznie mowia ze albo byc cierpliwa i farbowac brazem - ale wiadomo odrosty beda jasniejsze - co srednio dobrze wyglada, albo zrobic dekoloryzacje - wszyscy mi to odradzaja. probowalam tez pasemkami jasniejszymi, ale komletnie mi sie nie podobalo.ale jesli sa jakies inne sposoby to ja chetnie tez skorzystam. Pozdrowienia

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

faktycznie - jest watek o dekoloryzacji - dzieki

Stary 2010-11-17, 10:48   #2728
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Poka wiadomo嗆
ja tez sie z tym borykam, pytalam juz wielu fryzjerow. przewaznie mowia ze albo byc cierpliwa i farbowac brazem - ale wiadomo odrosty beda jasniejsze - co srednio dobrze wyglada, albo zrobic dekoloryzacje - wszyscy mi to odradzaja. probowalam tez pasemkami jasniejszymi, ale komletnie mi sie nie podobalo.ale jesli sa jakies inne sposoby to ja chetnie tez skorzystam. Pozdrowienia

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

faktycznie - jest watek o dekoloryzacji - dzieki
nie rozumiem po co farbowa br您em?przecie z豉pie Ci tylko odrosty,to r闚nie dobrze mo瞠sz czeka a naturalne Ci odrosn...mi kiedy znudzi豉 si czer i zrobi豉m sobie k徙iel rozja郾iaj帷,z czerni za jednym razem zesz豉m do ciemno rudego koloru,a na drugi dzie pofarbowa豉m na kolor jaki chcia豉m.To nie zniszczy wed逝g mnie w這s闚 tak jak dekoloryzacja,albo sam rozja郾iacz.
Stary 2010-11-17, 15:28   #2729
MoniaHan
Wtajemniczenie

to w takim razie bede robic kapiel rozjasniajaca. a na braz musialam farbowac - bo naturalnych odrostow nie moge miec - bo mam kilka siwych wlosow farbuje castingiem - ktory zmywa sie po calosci. wole brazem pofarbowac odrosty niz miec odrosty naturalne. dzieki za polecenie kapieli rozjasniajacej

Stary 2010-11-20, 19:14   #2730
bambiii699
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Dziewczyny, za 2 dni farbuj, i chcia豉m zapyta czy musze kupi 2 opakowania garniera 100% kolor aby pokry mi w這sy do 這patek, czy wystarczy 1.?
Szkoda mi kupowa 2 je郵i mi 1 spokojnie wystarczy
bambiii699 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.