Czarnow這se;) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-07, 08:36   #2761
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷
Dot.: Czarnow這se;)

Dziewczyny jak to jest ,nosze sie z zamiarem uzycia profesjonalnej farby reene blanche czer,i chcialabym aby wlosy byly jak najmniej zniszczone, w sklepowych farbach do takich kolorow do豉czone sa oxydanty 6% a co by sie stalo gdybym uzyla nizszego np z 4% czy farba dlugo utrzymalaby sie na wlosach czy zmyla by sie expresowo?
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 00:45   #2762
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny jak to jest ,nosze sie z zamiarem uzycia profesjonalnej farby reene blanche czer,i chcialabym aby wlosy byly jak najmniej zniszczone, w sklepowych farbach do takich kolorow do豉czone sa oxydanty 6% a co by sie stalo gdybym uzyla nizszego np z 4% czy farba dlugo utrzymalaby sie na wlosach czy zmyla by sie expresowo?
ja sobie robi豉m czer np matrix color sync z utleniaczem 2,7% albo nawet voila a free z utleniaczem 1,8%(!). trwa這嗆 sie niczym nie r騜ni, a kondycja w這s闚 jest du穎 lepsza.

jak si farbuje w這sy na ten sam poziom co si ma lub ciemniejszy(i nie ma du穎 siwych w這s闚), to u篡cie oksydantu mocniejszego ni 3 % jest po prostu bezsensowne.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 17:40   #2763
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

do陰czam w這sy farbuje oko這 6 lat, najcz窷ciej Lorealami lub Garnierami
, co ile farbujecie w這sy? zazwyczaj farbuj co 2 miesi帷e, ale teraz czekam a od篡j, narazie min窸o ponad 3,5 miesi帷a
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 20:40   #2764
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 143

Ja co 2 miesi帷e, ale teraz mam na g這wie jak捷 czerwie. Og鏊nie to jak min "magiczne" 2 miesi帷e (czyli jeszcze 2-3 tygodnie), to powr鏂 do hebanu (z garniera). Moim naturalnym kolorem jest ciemny br您, wi璚 jak mam farby od br您u do ciemnego br您u, to farbuj tak oko這 co 3 miesi帷e, bo po prostu nie wida u mnie a tak odrost闚 .
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-10, 08:44   #2765
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
ja sobie robi豉m czer np matrix color sync z utleniaczem 2,7% albo nawet voila a free z utleniaczem 1,8%(!). trwa這嗆 sie niczym nie r騜ni, a kondycja w這s闚 jest du穎 lepsza.

jak si farbuje w這sy na ten sam poziom co si ma lub ciemniejszy(i nie ma du穎 siwych w這s闚), to u篡cie oksydantu mocniejszego ni 3 % jest po prostu bezsensowne.
DziekujeJa mam naturalne wlosy ciemny braz wiec napewno po tym co napisalas uzyje niskiego utleniacza a mam jeszcze jedno pytanie bo do tej pory uzywalam loreal casting hebanowy braz piekny odcien (tam jest wlasnie woda 4,5%)tylko dosyc szybko kolor sie wymywa i jest bardziej braz niz czern,ja lubie takie naturalne czernie moze w profesjonalnych farbkach znajde hebanowa czern bo renee blanche zdaje sie nie ma takiego odcienia ?
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-11, 18:58   #2766
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
DziekujeJa mam naturalne wlosy ciemny braz wiec napewno po tym co napisalas uzyje niskiego utleniacza a mam jeszcze jedno pytanie bo do tej pory uzywalam loreal casting hebanowy braz piekny odcien (tam jest wlasnie woda 4,5%)tylko dosyc szybko kolor sie wymywa i jest bardziej braz niz czern,ja lubie takie naturalne czernie moze w profesjonalnych farbkach znajde hebanowa czern bo renee blanche zdaje sie nie ma takiego odcienia ?
dla mnie casting to koszmarna farba, kt鏎a strasznie wysusza w這sy.
naj豉dniejsza czer jak kiedykolwiek mia豉m to by豉 naturalna czer Matrix color sync 2N i polecam ten kolor.
co do trwa這軼i- u mnie w og鏊e si nie zmywa豉, mimo 瞠 farbowa豉m p騧niej tylko odrost i nawet nie przeci庵a豉m na koniec na ca這嗆 i jak mi si znudzi kolor to musia豉m go usun望 u fryzjera.
ale gwarancji, 瞠 u ciebie si nie wyp逝cze nie ma 瘸dnej- ka盥y ma inne w這sy.
zreszt wiadomo co m闚i- nie wyp逝kuj si tylko kiepskie farby, wi璚 na prawd nie warto takiej szuka.
Stary 2011-02-11, 23:29   #2767
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
dla mnie casting to koszmarna farba, kt鏎a strasznie wysusza w這sy.
naj豉dniejsza czer jak kiedykolwiek mia豉m to by豉 naturalna czer Matrix color sync 2N i polecam ten kolor.
co do trwa這軼i- u mnie w og鏊e si nie zmywa豉, mimo 瞠 farbowa豉m p騧niej tylko odrost i nawet nie przeci庵a豉m na koniec na ca這嗆 i jak mi si znudzi kolor to musia豉m go usun望 u fryzjera.
ale gwarancji, 瞠 u ciebie si nie wyp逝cze nie ma 瘸dnej- ka盥y ma inne w這sy.
zreszt wiadomo co m闚i- nie wyp逝kuj si tylko kiepskie farby, wi璚 na prawd nie warto takiej szuka.
powiedz mi prosze czy ten kolor 2N ma jakas poswiate? Ja jestem wierna Aksamitnej Czerni z Joanny ale ona ma taka jagodowa po鈍iate czasami, naturalna jest bo nie raz slyszalam pytania czy to moj naturalny kolor. Nie chce takiej smolistej czerni, wlasnie zalezy mi na naturalnym efekcie.
Stary 2011-02-12, 15:58   #2768
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
powiedz mi prosze czy ten kolor 2N ma jakas poswiate? Ja jestem wierna Aksamitnej Czerni z Joanny ale ona ma taka jagodowa po鈍iate czasami, naturalna jest bo nie raz slyszalam pytania czy to moj naturalny kolor. Nie chce takiej smolistej czerni, wlasnie zalezy mi na naturalnym efekcie.
w豉郾ie dlatego lubi豉m ten kolor, 瞠 by naprawd bardzo naturalny, a mam na tym punkcie bzika i jak dla mnie 90% farbuj帷ych na czarno ma okropny odcie. nie ma nawet por闚nania do farb z drogerii. 瘸dnego niepo膨danego refleksu nie ma. je瞠li chodzi o Matrix i odcienie N, to nie polecam br您闚(maj czerwony refleks), ale 2N to idea
Stary 2011-02-12, 22:33   #2769
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
w豉郾ie dlatego lubi豉m ten kolor, 瞠 by naprawd bardzo naturalny, a mam na tym punkcie bzika i jak dla mnie 90% farbuj帷ych na czarno ma okropny odcie. nie ma nawet por闚nania do farb z drogerii. 瘸dnego niepo膨danego refleksu nie ma. je瞠li chodzi o Matrix i odcienie N, to nie polecam br您闚(maj czerwony refleks), ale 2N to idea
ale to jest typowa czern?? czy to jest czern w braz itp ...
Stary 2011-02-13, 00:26   #2770
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
ale to jest typowa czern?? czy to jest czern w braz itp ...
wg mnie jest to typowa czer. br您em ju tego nazwa nie mo積a.
Stary 2011-02-13, 19:20   #2771
Szeherezada 1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Cytat:

Ca造 czas pr鏏uje pozby sie czerni ju rok walcz ale jak widz 豉dne czarne w這sy to Naturalno嗆 na kt鏎ej mi zale篡 sk這ni豉 mnie do pozbycia sie czerni bo z natury jestem blondynk(ale m闚i mi 瞠 豉dnie wygl康am w ciemnym br您ie) Du穎 farb czarnych maj p豉ski kolor.Strasznie ostatnio mam 0chote wr鵵 do ciemniejszych w這s闚 i czaje si na ciemny br您 z londy

Edytowane przez Szeherezada 1
Czas edycji: 2011-02-13 o 20:25
Szeherezada 1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-14, 21:34   #2772
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka wiadomo嗆
Ca造 czas pr鏏uje pozby sie czerni ju rok walcz ale jak widz 豉dne czarne w這sy to Naturalno嗆 na kt鏎ej mi zale篡 sk這ni豉 mnie do pozbycia sie czerni bo z natury jestem blondynk(ale m闚i mi 瞠 豉dnie wygl康am w ciemnym br您ie) Du穎 farb czarnych maj p豉ski kolor.Strasznie ostatnio mam 0chote wr鵵 do ciemniejszych w這s闚 i czaje si na ciemny br您 z londy
ja z natury mam ciemny br您 i cer jak rumu雟ka cyganka i czer mi bardzo pasuje, ale i tak ju nie nosz. mam wra瞠nie, 瞠 ten kolor zrobi si strasznie pospolity- czasami wydaje mi si, 瞠 co druga dziewczyna go ma.
no i jak patrzy豉m na te wszystkie kobiety z matowymi, suchymi czarnymi k豉czkami, to mia豉m l瘯i, 瞠 te tak okropnie wygl康am. mo瞠 si nie zgodzicie, ale spora cz窷 farbuj帷ych na czarno wygl康a mocno nieszczeg鏊nie..
Stary 2011-02-15, 10:16   #2773
Szeherezada 1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Powiem ci szerze 瞠 coraz mniej dziewczyn farbuje si na czarno a cz窷ciej zauwa瘸m teraz br您y.Co do rumunek czy cyganek czyli tej egzotycznej urody zauwa篡豉m 瞠 cz窷ciej one maj ciemny br您 czy czer z po造skiem br您u ni g喚bok ci篹ka czer.Ja gdybym mia豉 tak karnacje ciemniejsz ja ty to bym sie pofarbowa豉 na hebanow czer

Edytowane przez Szeherezada 1
Czas edycji: 2011-02-15 o 10:17
Szeherezada 1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-17, 23:13   #2774
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Napali豉m si na profesjonaln farb do u篡tku domowego, bo nie op豉ca mi si znowu lecie do fryzjera (z czarnego na czarny, s tylko odrosty i blakni璚ie). Wi璚 tak 這patologicznie:
1) farby w tubce jest np. 60 ml- na w這sy do 這patek pewnie 3 opakowania?
2) o co chodzi z tym utleniaczem ? 3%, 6%... nie znam si na tym... Przypuszczam, 瞠 to jak z rozja郾ianiem- im wy窺ze st篹enie, tym mocniejszy efekt, ale skoro tu przyciemniam, to... ?
Stary 2011-02-18, 22:11   #2775
evangeline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 349

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Napali豉m si na profesjonaln farb do u篡tku domowego, bo nie op豉ca mi si znowu lecie do fryzjera (z czarnego na czarny, s tylko odrosty i blakni璚ie). Wi璚 tak 這patologicznie:
1) farby w tubce jest np. 60 ml- na w這sy do 這patek pewnie 3 opakowania?
2) o co chodzi z tym utleniaczem ? 3%, 6%... nie znam si na tym... Przypuszczam, 瞠 to jak z rozja郾ianiem- im wy窺ze st篹enie, tym mocniejszy efekt, ale skoro tu przyciemniam, to... ?
Ja zawsze zamawiam sobie z allegro taki zestaw, gdzie jest farba + odlewka utleniacza (farbuj L'Oreal Richesse de Diacolor), potem to si tylko miesza i nak豉da. Kolor wychodzi idealnie To jest 60 ml farby i chyba 75 ml utleniacza (nawet nie pami皻am jaki %). Ja na w這sy bardzo g瘰te, za 這patki, stosuj 2 takie zestawy i spokojnie starcza.

WYMIANKA
evangeline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 22:15   #2776
Jennifer85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 280

Ja sie dopisuje do czarnulek Kolor jak w avie hebanowa czern Castinga Mega zadowolona

Jennifer85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 22:17   #2777
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Poka wiadomo嗆
Ja sie dopisuje do czarnulek Kolor jak w avie hebanowa czern Castinga Mega zadowolona
d逝go Ci si "trzyma" kolorek po Castingu? ja raz farbowa豉m na czer i niestety szybko si wyp逝kiwa豉 ale jak wiadomo to kwestia indywidualna

WYMIANKA
Stary 2011-02-18, 22:24   #2778
Jennifer85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 280

Wloski farbowalam 24 stycznia i nie widze aby mi sie duzo spralo Dalej mam ladny, gleboki kolor

Jennifer85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 09:37   #2779
Hosea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Witajcie!
Po kilkuletniej przygodzie z blondem w ko鎍u si go pozby豉m (technicznie nie by這 to 豉twe) i mam w豉郾ie ciemny br您. Farbowa豉m zawsze profesjonalnymi farbami,ale ostatnio kupi豉m szampon Joanny i jestem bardzo,bardzo zadowolona! (u篡wa豉m z wod 3%)
My郵 nad Aksamitn Czerni Joanny w豉郾ie. Ma tyle pozytywnych opinii.
Mam ciemnoniebieskie oczy, w takim bardzo intensywnym odcieniu i wydaje mi si,瞠 czer mi b璠zie pasowa. Ciemne w這sy s ok, ale br您y wychodz mi za ciep貫, pr鏏owa豉m wielu kombinacji odcieniowych Troch tylko si obawiam,bo mam kr鏒kie w這sy- czy czer na pocz徠ku zawsze b璠zie sztuczna? w sensie,ze takie kr鏒kie,smoliste w這sy mog wygl康a jak czapka !

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 11:25   #2780
dodu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 781

hej Dziewczynki !!!

kiedy kieeedys juz wypowida豉m sie w tym watku, wracam bo mam pewne pytanie, otoz juz jakis rok temu znalalzlam swoj kolor Garnier - Ciemny Szatyn, caly czas dobrze bylo. Jednak od chyba dwoch nak豉da <?> nie lapie mi za bardzo odrost闚, czy kktoras z Was moze zauwazaly ze cos sie zle dzieje z farba?

"Najwi瘯szym wi瞛ieniem jest przesz這嗆"

"nale篡 kochac rzeczywisto嗆, a nie urojenia... "
dodu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 20:38   #2781
Sovilo
Zakorzenienie

Chcia豉bym zakupi Matrixa 2N (czarny), ale z serii SoColor Beauty- farb, nie ''ton w ton''. A widz, 瞠 polecany tu kolor naturalnej czerni, to w豉郾ie z serii ColorSync... Orientuje si kto czy czer z Matrixa , ale krem koloryzuj帷y, daje naturalny efekt? Nie podobaj mi si takie sztuczne smoliste w這sy... Chyba 瞠 kto ma do polecania inn profesjonaln czarn farbk, kt鏎a daje naturalny efekt? Wybra豉m Matrixa, bo jak wynika z KWC z profesjonalnych do嗆 d逝go si trzyma, a ja myj w這sy codziennie.
Stary 2011-02-21, 23:25   #2782
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym zakupi Matrixa 2N (czarny), ale z serii SoColor Beauty- farb, nie ''ton w ton''. A widz, 瞠 polecany tu kolor naturalnej czerni, to w豉郾ie z serii ColorSync... Orientuje si kto czy czer z Matrixa , ale krem koloryzuj帷y, daje naturalny efekt? Nie podobaj mi si takie sztuczne smoliste w這sy... Chyba 瞠 kto ma do polecania inn profesjonaln czarn farbk, kt鏎a daje naturalny efekt? Wybra豉m Matrixa, bo jak wynika z KWC z profesjonalnych do嗆 d逝go si trzyma, a ja myj w這sy codziennie.
ja w豉郾ie zanim zacz窸am farbowa L'Orealem u篡wa豉m tego odcienia 2N z SoColor - by豉m zadowolona, kolor naturalny, o takim ciep造m po造sku (przynajmniej u mnie ), trwa造
Matrixem farbowa豉m zawsze u fryzjera, nie samodzielnie (aczkolwiek nie s康z, by to mia這 znaczenie )

WYMIANKA
Stary 2011-02-22, 11:54   #2783
agniesiaa
Naczelna Wiza瘸nka:)

Wiadomo軼i: 42 379

Hej. Mog si przy陰czy? Co prawda od 11 lat farbuj si na granatow czer, ale moje naturalne w這sy to czarne Farbuj si od zawsze farbami firmy Schwarzkopf, ale czasem zdarzy這 mi si u篡 Londy, Welli i innych, jednak zawsze wraca豉m do Schwarzkopf.
agniesiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 16:13   #2784
dodu
Rozeznanie

Sovilo dzi瘯uje ! zaintersowalam si dzieki Tobie farba Matrix, same dobre opinie. mam tylko pytanie, gdzie moglabym zoabczyc kolorki?? myslicie ze jakbym poszla do fryzjera moglby mi on pokazac tylko palete z kolorami, bo farbowac chcialabym w domu.

BTW. wczoraj przyszedl mi diaboliczny pomysl zejsc z tej czerni-ale to tylko wczoraj, jak nie moglam zasnac ;p dzisiaj znowu jak patrze na moje piekne wloski to zal mi tego mojego kolorku no i tego "MOJEGO" kolorku ;p

Stary 2011-02-22, 18:45   #2785
Sovilo
Zakorzenienie

Palet kolor闚 mo積a znale潭 w sieci ja natomiast dzi przypadkiem dorwa豉m farbk Marion, o kt鏎ej wczoraj czyta豉m na KWC- kolory czarne dziewczyny zachwalajhttp://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ari-color.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg marion_farba_310.jpg (70,6 KB, 36 za豉dowa)
Stary 2011-02-22, 19:48   #2786
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dodu Poka wiadomo嗆
Sovilo dzi瘯uje ! zaintersowalam si dzieki Tobie farba Matrix, same dobre opinie. mam tylko pytanie, gdzie moglabym zoabczyc kolorki?? myslicie ze jakbym poszla do fryzjera moglby mi on pokazac tylko palete z kolorami, bo farbowac chcialabym w domu.

BTW. wczoraj przyszedl mi diaboliczny pomysl zejsc z tej czerni-ale to tylko wczoraj, jak nie moglam zasnac ;p dzisiaj znowu jak patrze na moje piekne wloski to zal mi tego mojego kolorku no i tego "MOJEGO" kolorku ;p
my郵, 瞠 palet b璠 mieli w sklepie fryzjerskim

ale nie widz przeszk鏚, 瞠by nie mog豉 sprawdzi u fryzjera - zerkniesz sobie na kolor no i si "zastanowisz" w ko鎍u nie musisz si umawia na farb tylko dlatego, 瞠 obejrza豉 u nich palet

WYMIANKA
Stary 2011-02-23, 14:10   #2787
dodu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evangeline Poka wiadomo嗆
my郵, 瞠 palet b璠 mieli w sklepie fryzjerskim

ale nie widz przeszk鏚, 瞠by nie mog豉 sprawdzi u fryzjera - zerkniesz sobie na kolor no i si "zastanowisz" w ko鎍u nie musisz si umawia na farb tylko dlatego, 瞠 obejrza豉 u nich palet

no wlasnie, lepiej jednak zobaczyc kolor "na zywo" niz w sieci, bede musiala sie przejsc i zobaczyc, kurcze dalej mnie trzyma inny kolor niz czarny, strasznie podobaja mi sie blond koncowki, tak jak ma Marina czy rosati , nie lubie papugowac innych, staram sie nie wygladac jak ktos inny, czy podobnie, nie lubie "krasc pomyslow" ale bardzo mi sie podoba ten look, no nie wiem nie wiem ;p mam ochote jednak na cos innego niz jednolity kolor (Bron Boze pasemka ;p)

Stary 2011-02-23, 17:59   #2788
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dodu Poka wiadomo嗆
no wlasnie, lepiej jednak zobaczyc kolor "na zywo" niz w sieci, bede musiala sie przejsc i zobaczyc, kurcze dalej mnie trzyma inny kolor niz czarny, strasznie podobaja mi sie blond koncowki, tak jak ma Marina czy rosati , nie lubie papugowac innych, staram sie nie wygladac jak ktos inny, czy podobnie, nie lubie "krasc pomyslow" ale bardzo mi sie podoba ten look, no nie wiem nie wiem ;p mam ochote jednak na cos innego niz jednolity kolor (Bron Boze pasemka ;p)
to prawda, zawsze lepiej sprawdzi "na 篡wo"

Mi te si podobaj te two tone/ombre hair, a ju szczeg鏊nie u kobiet, kt鏎e maj ciemnie oczy, np. jak w豉郾ie Marina albo dziewczyna, kt鏎a prowadzi tego bloga http://styloly.blogspot.com/ jest taka 豉dna i super prezentuj si przy jej urodzie takie w這sy

WYMIANKA
Stary 2011-02-23, 23:12   #2789
Kalpana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 363

Cze嗆 Mo積a si przy陰czy? Wprawdzie nie farbuj w這s闚 na czarno, ale na ciemny br您, co daje efekt delikatniejszej czerni

K

Sz
Kalpana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 00:10   #2790
SunnyGirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 112
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Mo積a si przy陰czy? Wprawdzie nie farbuj w這s闚 na czarno, ale na ciemny br您, co daje efekt delikatniejszej czerni
no witamy

mog mie pyt z innej beczki ? czemu taka rozpi皻o嗆 w czasie 郵ubu ko軼ielnego i cywilnego , je郵i mog wiedzie?
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno嗆 do ko鎍a i tak b璠zie.
Amen.
M鎩 ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.