Czarnow這se;) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-24, 22:35   #2821
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Dot.: Czarnow這se;)

moim skromnym zdaniem jest super
Stary 2011-03-26, 18:45   #2822
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Cytat:
Napisane przez BlondDream Poka wiadomo嗆
Heeeeeeeej czarne kocice
Hmmmm wczoraj uzylam ciemnego brazu na swoje ciemne blond wlosy, a wyszedl mi ladny jednolity kolorek wpadajacy w czern
Ja czuje sie w nim mega dobrze ,ale wiele osob mowi mi ze lepiej wygladalam w brazie lub blondzie... Mam jasna karnacje, jasne zielone oczy i ciemne brwi..
Tak z ciekawosci chcialabym wiedziec jakie jest Wasze zdanie ?
Pasuje mi ta czern? Czy wygladam jak z rodziny Adamsow?
Zalacz zdj; i zapoznaj sie z Regulaminem forum wizaz.pl
Pomysl dwa razy zanim napiszesz posta, zeby nie otrzymac ostrzezenia....

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-28, 16:22   #2823
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Kupilam 2 farbki 100%color garnier czern i londa czern.Ktora z nich dluzej utrzymuje sie na wlosach i ma intensywniejszy kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-010-intensywna-czern-28058-big.jpg (21,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ab22c5d7965d6d8b5d4889b67c3fa568.jpg (52,2 KB, 13 za豉dowa)
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-28, 18:19   #2824
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Kupilam 2 farbki 100%color garnier czern i londa czern.Ktora z nich dluzej utrzymuje sie na wlosach i ma intensywniejszy kolor?

Mi Londa trzyma豉 kosmicznie d逝go
A po Garnier mia豉m suche siano.

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 21:41   #2825
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
wed逝g mnie Garnier 100% color,daje zdecydowanie kolor intensywniejszy,kilka lat u篡wa豉m jej na zmian z b喚kitn czerni z tej samej serii
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 22:01   #2826
vanda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
GG do vanda

Mam ogromn pro軸
Posiadam Well Color Touch i chc j na這篡, ale zgubi豉m ulotk
Czy mo瞠 kt鏎a z Was napisa mi jak d逝go j trzyma, nak豉da na suche/mokre w這sy, po koloryzacji umy/tylko sp逝ka/na這篡 od篡wk?
Zale篡 mi na pokryciu odrost闚 i od鈍ie瞠niu koloru
Z g鏎y dzi瘯uj

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'

bubble jungle!
vanda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-03, 19:25   #2827
Szeherezada 1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Cytat:
Napisane przez dodu Poka wiadomo嗆
dzi瘯i zainteresuje si tym szerzej
Ciemne czekolady i kawowe br您y to taka " ciep豉 czer" zastanawiam si czy ponownie da szanse Joannie.Wychodz z czerni poprzez odrosty nadal chcem zosta brunetk ale ciep陰 ciemno br您owe/ciemno czekoladowe w這sy .
Stary 2011-04-03, 20:09   #2828
dodu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 781

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka wiadomo嗆
Ciemne czekolady i kawowe br您y to taka " ciep豉 czer" zastanawiam si czy ponownie da szanse Joannie.Wychodz z czerni poprzez odrosty nadal chcem zosta brunetk ale ciep陰 ciemno br您owe/ciemno czekoladowe w這sy .
dokladnie mam to samo, tez chce wyjsc z typowej czerni na strone ciemnego brazu, tylko 瞠 ja czuje sie lepiej w zimniejszych tonach koloru(nie wiem czy trafnie okreslilam to o czym mysle;p)

dalam ostatnia szanse mojemu Garnierowi - ciemny szatyn i pofarbowalam wlosy nim. Dziewczyny, jeszcze nigdy tak szybko nie zesz豉 mi ta farba, na這zy豉m na same odrosty, zostawilam na prawie godzine, gdzie zazwyczaj zostawiam farbe na jakies 40 minut i po dwoch myciach ja nie mam farby !!! nie, 瞠 kolor zblak czy te kolor sie zmieni albo zrobi造 sie prze鈍ity, ewidentnie mam takie same odrosty jak przed ostatnim farbowaniem. zastanawiam si nad inna farb, chcia豉m syoss - naczyta豉m sie ze mocno niszczy, chcialam potem londe - s造sza豉m 瞠 szybko sie sp逝kuje.... popatrze jeszcze w sklepach i w koncu musze sie nad czyms zastanowi. eh...

"Najwi瘯szym wi瞛ieniem jest przesz這嗆"

"nale篡 kochac rzeczywisto嗆, a nie urojenia... "
dodu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 07:50   #2829
Szeherezada 1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dodu Poka wiadomo嗆
dokladnie mam to samo, tez chce wyjsc z typowej czerni na strone ciemnego brazu, tylko 瞠 ja czuje sie lepiej w zimniejszych tonach koloru(nie wiem czy trafnie okreslilam to o czym mysle;p)

dalam ostatnia szanse mojemu Garnierowi - ciemny szatyn i pofarbowalam wlosy nim. Dziewczyny, jeszcze nigdy tak szybko nie zesz豉 mi ta farba, na這zy豉m na same odrosty, zostawilam na prawie godzine, gdzie zazwyczaj zostawiam farbe na jakies 40 minut i po dwoch myciach ja nie mam farby !!! nie, 瞠 kolor zblak czy te kolor sie zmieni albo zrobi造 sie prze鈍ity, ewidentnie mam takie same odrosty jak przed ostatnim farbowaniem. zastanawiam si nad inna farb, chcia豉m syoss - naczyta豉m sie ze mocno niszczy, chcialam potem londe - s造sza豉m 瞠 szybko sie sp逝kuje.... popatrze jeszcze w sklepach i w koncu musze sie nad czyms zastanowi. eh...

Czarne w這sy to rzadki widok teraz wysyp jest br您闚 nadal podobaj mi si czarne w這sy ale u kogo ja sie czuje coraz gorzej.Podobaj mi si na mnie ciemne w這sy ale w odcieniach br您闚 z reszta zauwa篡豉m 瞠 w odcieniach ciep造ch jest mi jest zdecydowanie lepiej po prostu jestem typem ciep造m Czer si zemn nie gryz豉 ale mnie przyt豉cza zauwa篡豉m to gdy zacz窸am schodzi z koloru, chyba mog tu zosta bo ciemny br您 czy ciep造 czy zimny to te brunetkaCo do londy bardzo lubi u篡wa軛 kawowego br您u, 豉dny kolor taka ciemna czekolada wychodzi lekko rudawa.

Edytowane przez Szeherezada 1
Czas edycji: 2011-04-05 o 07:53
Szeherezada 1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 23:09   #2830
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 143

Cytat:
Ja prawie 2 miesi帷e temu farbowa豉m si garnierowym ciemnym szatynem... na pocz徠ku by豉 pi瘯na hebanowa czer, a teraz br您, kt鏎y pod s這鎍e wygl康a jak kasztan , niby 豉dnie wygl康a, ale z tygodnia na tydzie wygl康a coraz bardziej beznadziejnie

Zastanawiam si nad farb z Joanny. Mo瞠 mi kt鏎a opisa, jakie s w這sy po jej zastosowaniu i jak d逝go si trzyma? Interesuj mnie kolory wspomniane przez Szeherezad 1 . Przekona豉m si do tej firmy po tym, jak by豉m u fryzjera, gdzie wszystkie specyfiki fryzjerskie pochodzi造 w豉郾ie z tej firmy i w這sy mia豉m potem bardzo 豉dne i l郾i帷e. No i moja mama ma peeling o zapachu kiwi i te by dobry .
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 21:44   #2831
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

to ja Ci powiem, 瞠 dzisiaj pofarbowa豉m w這sy farb z Joanny "Cynamonowy br您" zobaczymy co b璠zie jak kolor zacznie si spiera ale na razie jest to hmmm br您 z rudaw po鈍iat. Takowy wyszed mi na odrostach ale reszta jak by豉 czarna tak i zosta豉... Ale na dekoloryzacj i tak si chyba nie zdecyduje, bo by mi nic na g這wie nie zosta這

Edytowane przez StrawberryDaiquiri
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:47
StrawberryDaiquiri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 22:45   #2832
Cola_Ola
Zakorzenienie

Tak bardzo chcia豉bym mie granatow czer, ale mam zapalenie 這jotokowe sk鏎y od takiego ma貫go brzd帷a. Co prawda jak farbuj, to nic mi si nie robi, ale ostatnio to wyleczy豉m i si boj. Zazwyczaj robi mi si to od stresu, jedzenia s這dkiego, ostrego... Mam w這sy za ramiona i boj si, 瞠 je zniszcze Nie wiem co robi. A tak mnie kusi Sayoss...

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2011-04-08, 08:30   #2833
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Moglabys zasiegnac porady u dermatologa czy mozna w takim wypadku farbowac.
Stary 2011-04-08, 14:14   #2834
Cola_Ola
Zakorzenienie

Cytat:
Moglabys zasiegnac porady u dermatologa czy mozna w takim wypadku farbowac.

No jedna stwierdzi豉 kiedy, 瞠 nie mog prostowa i farbowa, a jej leki nic mi nie dawa造... I przepisa豉m si do innego lekarza, kt鏎y od razu mi pom鏬. Tylko w豉郾ie nie mam z nim kontaktu teraz, bo wszystko jak na razie gra...

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2011-04-10, 20:17   #2835
Szeherezada 1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Poka wiadomo嗆

Zastanawiam si nad farb z Joanny. Mo瞠 mi kt鏎a opisa, jakie s w這sy po jej zastosowaniu i jak d逝go si trzyma? Interesuj mnie kolory wspomniane przez Szeherezad 1 . Przekona豉m si do tej firmy po tym, jak by豉m u fryzjera, gdzie wszystkie specyfiki fryzjerskie pochodzi造 w豉郾ie z tej firmy i w這sy mia豉m potem bardzo 豉dne i l郾i帷e. No i moja mama ma peeling o zapachu kiwi i te by dobry .
Zakupi豉m mleczn czekolad i b璠 farbowa dopiero za oko這 miesi帷 mia豉m kiedy czarny bez z tej firmy i troch mia豉m suche w這sy ale zauwa篡豉m 瞠 ja po czerniach w og鏊e mia豉m troch przesuszone i zniszczone w這sy.

Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Poka wiadomo嗆
to ja Ci powiem, 瞠 dzisiaj pofarbowa豉m w這sy farb z Joanny "Cynamonowy br您" zobaczymy co b璠zie jak kolor zacznie si spiera ale na razie jest to hmmm br您 z rudaw po鈍iat. Takowy wyszed mi na odrostach ale reszta jak by豉 czarna tak i zosta豉... Ale na dekoloryzacj i tak si chyba nie zdecyduje, bo by mi nic na g這wie nie zosta這
Te si zastanawia豉m nad tym kolorem polubi豉m ciep貫 br您y ale cynamon skojarzy mi si z rudo軼i i nie myli豉m si.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg p.php.jpg (9,6 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2011-04-10, 23:34   #2836
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Witam.Od wielu lat czarna Od jakiego czasu Farbuj Syoss,granatowa czer.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farbaaaaa.jpg (24,4 KB, 159 za豉dowa)
Stary 2011-04-11, 08:41   #2837
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Sliczny kolorek a jak dlugo kolor jest swiezy wytrzymuje 4 tygodnie? Ja wczesniej farbowalam syoss czern bylam bardzo zadowolona farba delikatna kolor ladny tylko po 3 tyg.juz pod swiatlo wygladal jak ciemny braz :/co mnie wkurza.Wczoraj uzylam londa czern i uwazam ze farba ta jest bardziej agresywna niz syoss,lekko podraznila skore wlosow troche wypadlo przy ,syoss nie bylo tego problemu,ciekawe jak bedzie z trwaloscia koloru. W kolejce czeka jeszcze garnier 100% kolor do wyprobowania.
Tak sie zastanawiam moze tez powinnam uzyc granatowej czerni to moze nie bedzie po 3 tyg.wpadac w braz?Ten granat sie splukuje z czasem?Mnie zalezy by wloski byly caly czas mocno czarne.
Stary 2011-04-11, 13:02   #2838
MadSyndrome
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 359

Dziewczyny czy nie wydaje Wam si, 瞠 w這sy farbowane na czarno wygl康aj na t逝ste cokolwiek si z nimi zrobi? nie widzia豉m na 篡wo jeszcze 瘸dnej kobiety z farbowanymi czarnymi w這sami, kt鏎a by tak nie wygl康a豉 dodatkowo trudno si pozby tego koloru inaczej ni zapuszczaniem w這s闚
MadSyndrome jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-11, 16:20   #2839
dodu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 781

no to Kochane zrobi tutaj chyba ma豉 rewolucj

pofarbowa豉m w koncu moje odrosty, ktore za nic nie chcialy sie dac farbie Garnier. Farba kt鏎 uzy豉m to Delia - farba za 6 z ;] serio serio, ba豉m sie troche jakie skutki beda po niej. Opinie by造 skrajne od bardzo dobrych do takich, 瞠 na przyklad farba doslownie splynela po wlosach nie robiac nic z wlosami. No wlasnie - nie bylo zadnej informacji ze ktorejs farbowanej g這wce zacze造 wypadac nadmiernie wlosy, a tylko to mnie najbardziej martwilo. Koszt byl niewielki, wlosy mialy nie wypadac to...sprobowa豉m

wynik? piekny kolor, taki jaki chcialam - wybralam kawowy braz, kilka razy juz mylam wlosy po farbowaniu, kolor moze nie jest tak intensywny jak zaraz farbowaniu ale zawsze tak jest, poza tym nie oczekiwalam cud wie czego po farbie za 6 zl a jednak jestem bardzo zadowolona

Dziewczyny nie sugerujcie sie moja opinia, bo naprawde to roznie bywa, z tego co jednak czytalam blondy srednio wychodza z tej farby, ale z ciemnymi kolorami jest naprawde bardzo dobrze

wklejam link mojej nowej farbki

http://www.uroda.com/produkty/DELIA---Farba-do-wlosow

pozdrawiam

"Najwi瘯szym wi瞛ieniem jest przesz這嗆"

"nale篡 kochac rzeczywisto嗆, a nie urojenia... "
dodu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-11, 19:29   #2840
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
przepi瘯ny kolor

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Zakupi豉m mleczn czekolad i b璠 farbowa dopiero za oko這 miesi帷 mia豉m kiedy czarny bez z tej firmy i troch mia豉m suche w這sy ale zauwa篡豉m 瞠 ja po czerniach w og鏊e mia豉m troch przesuszone i zniszczone w這sy.

Te si zastanawia豉m nad tym kolorem polubi豉m ciep貫 br您y ale cynamon skojarzy mi si z rudo軼i i nie myli豉m si.
dziewczyny nie gniewajcie si ale to jest w徠ek dla wielbicielek czarnych w這sk闚,w徠ek o br您owow這sych jest,i to r闚nie tak poka幡y jak i tennie to 瞠bym si czepia豉 ale coraz cz窷ciej m闚icie o schodzeniu z czerni,o br您ach a to jest w徠ek "czarnow這se".

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:27
Stary 2011-04-12, 08:59   #2841
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Cytat:
Moglabys wkleic fotke w swietle dziennym,prosze kolorek przesliczny
Stary 2011-04-12, 14:29   #2842
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Moglabys wkleic fotke w swietle dziennym,prosze kolorek przesliczny
do陰czam si do pro軸y,kolor jest cudny.!
Stary 2011-04-13, 18:50   #2843
Szeherezada 1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
przepi瘯ny kolor

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

dziewczyny nie gniewajcie si ale to jest w徠ek dla wielbicielek czarnych w這sk闚,w徠ek o br您owow這sych jest,i to r闚nie tak poka幡y jak i tennie to 瞠bym si czepia豉 ale coraz cz窷ciej m闚icie o schodzeniu z czerni,o br您ach a to jest w徠ek "czarnow這se".
pisa造鄉y o schodzeniu z czerni na ciemny br您 czyli te brunetka a sory za zboczenie p騧niej z tematu
Stary 2011-04-14, 20:39   #2844
MonikaFaustyna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 143

ja jednak zakupi豉m ponownie "Hebanow czer" z L'Oreal Casting... mam nadziej, 瞠 nadal mog tutaj pisa
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-14, 20:51   #2845
pink_lady
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

ja wam kochani poka輳 efekt Londy "czer"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_2730.jpg (39,5 KB, 137 za豉dowa)
pink_lady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-15, 17:18   #2846
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pink_lady Poka wiadomo嗆
ja wam kochani poka輳 efekt Londy "czer"
pi瘯ny

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
pisa造鄉y o schodzeniu z czerni na ciemny br您 czyli te brunetka a sory za zboczenie p騧niej z tematu
w徠ek na temat schodzenia z czarni o dekoloryzacjijest ,o br您owow這sych teto nie by造 pretensje tylko ma貫 zwr鏂enie uwagi,wydaj mi si,瞠 to po prostu w徠ek o wielbicielkach czerni,a nie o pozbywaniu si jejok nie wa積e zreszt
Stary 2011-04-15, 21:39   #2847
nusia2605
Rozeznanie

Wiele farb ju pr鏏owa豉m ale z tej jestem najbardziej zadowolona Kolor po czasie si wyp逝kuje to wiadomo ale spokojnie do 4 tyg jest pi瘯ny czarny kolorek.Taki naturalny nie plastikowy.
Stary 2011-04-15, 21:41   #2848
nusia2605
Rozeznanie

To zdj璚ie na dworku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czarne w這ski.jpg (34,8 KB, 143 za豉dowa)
Stary 2011-04-16, 13:03   #2849
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
To zdj璚ie na dworku
ale kusisz tym kolorkiem,jest pi瘯ny.
Stary 2011-04-16, 16:33   #2850
destroyyy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja u篡wam jedwabiu staram si te ograniczy prostownic, ale takie idealnie proste wygl康aj 鈍ietnie
destroyyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.