Czarnow這se;) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-17, 08:28   #2851
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
To zdj璚ie na dworku
Bardzo 豉dny
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 18:09   #2852
gallatea82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ja wlosy farbuje od 11 lat(zaczelam jak mialam 18 lat. Farbuje regularnie co miesiac pokrywam odrosty i wlosy farba w domu. Nigdy w zyciu mi sie nie rozdwajaly i nie byly zniszczone. Ja uzywam PolyColor-Shwarzcopf- Uwielbiam Shwartzkopf bo jest silna i wszystko pokrywa. Oprocz jej probowalam prawie wszyskiego co reklamowane i nie. Garnier, L'oreal, Nice'n Easy.

Jako odrzywki stosuje(jajko ,cytryne i olej z oliwek) a tak ze Henne w kremie.
gallatea82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-22, 13:22   #2853
dodu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 781

Cytat:
Napisane przez gallatea82 Poka wiadomo嗆
Ja wlosy farbuje od 11 lat(zaczelam jak mialam 18 lat. Farbuje regularnie co miesiac pokrywam odrosty i wlosy farba w domu. Nigdy w zyciu mi sie nie rozdwajaly i nie byly zniszczone. Ja uzywam PolyColor-Shwarzcopf- Uwielbiam Shwartzkopf bo jest silna i wszystko pokrywa. Oprocz jej probowalam prawie wszyskiego co reklamowane i nie. Garnier, L'oreal, Nice'n Easy.

Jako odrzywki stosuje(jajko ,cytryne i olej z oliwek) a tak ze Henne w kremie.

ale czy cytryna nie rozja郾ia??? to ma sens?

"Najwi瘯szym wi瞛ieniem jest przesz這嗆"

"nale篡 kochac rzeczywisto嗆, a nie urojenia... "
dodu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-22, 18:08   #2854
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Farbowa豉, kt鏎a z Was Palette Color&Clos - Jagodowa Czer? Jak wra瞠nia?

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-23, 10:04   #2855
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka wiadomo嗆
Farbowa豉, kt鏎a z Was Palette Color&Clos - Jagodowa Czer? Jak wra瞠nia?
jak kiedy farbowa豉m,nadaje bardzo mocny i pi瘯ny granatowy blask.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-23, 10:22   #2856
Cola_Ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
jak kiedy farbowa豉m,nadaje bardzo mocny i pi瘯ny granatowy blask.

Oj, tak. Dzi rano si o tym przekona豉m
Weso造ch 安i徠

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2011-04-23, 10:48   #2857
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Moze dodacie zdjecie jak wygladaja wloski po tej jagodowej czerni bo na pudelku sa kuszace
Wesolych swiat
Stary 2011-04-23, 13:17   #2858
gallatea82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Rozjasinia, jak pol kubka na glowe wylejesz i przytrzymasz na 30 min.
Ale jesli 1-2 lyzeczek do herbaty zmieszasz z obfita iloscia oleju i 3 zoltkami, to ic ci nie zrobi. Ja to trzymam 30 min pod czepkiem plywackim. A potem zmywam i wlosy myje szamponem i znow ordzywke nakladam na konce. Wlosy staja sie miekkie ,puszyste i lsniace.

Nie rob tego za czesto 1-2 razy w miesiacu- bo mozesz wlosy przetluscic bo to silnie nawilzajaca odzrzywka....Najlepie sie sprawdza na wlosy rozjasniane, suche...
gallatea82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-24, 12:17   #2859
Cola_Ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Moze dodacie zdjecie jak wygladaja wloski po tej jagodowej czerni bo na pudelku sa kuszace
Wesolych swiat

Jagodowa Czer Palette Color&Gloss
Uwielbiam taki kolor.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0821.jpg (56,5 KB, 161 za豉dowa)

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2011-04-25, 08:08   #2860
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Dzieki 豉dny kolorek.
Stary 2011-04-25, 16:55   #2861
Silvia91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 580

Witajcie Kochane Czarnule Ja rowniez jestem farbowana czarnula Z poczatku farbowalam Castingiem teraz farbuje od 2 lat Joanna Multi Cream ( tne po kosztach ),i czy jestem zadowolona? Coz...farbuje dobrze,zawsze wlosy sa czarne,moje odrosty ( koloru mysi braz ) tez sa dobrze porkyte,ale kurcze strasznie mi sie teraz placza wlosy,konce sa kruche i lamliwe( kto wie czy nie przez ta farbe nie wiem co z nimi zrobic Jakies rady?

Cosmetoholic

diet victim

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2011-04-25 o 17:00
Silvia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-26, 10:34   #2862
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 465

Zafarbowa豉m wczoraj wieczorem ni: "Schwarzkopf, Essential Color" nr 290 zwyk豉 czer bez 瘸dnych niebieskich czy bordowych refleks闚.
Idealnie pokry這 1 siwe w這sy i wszystkie inne przebarwione, trzyma豉m j przepisowo jak w ulotce 30 minut, potem za陰czona od篡wka po sp逝kiwaniu, a po wysuszeniu w這sy by造 pi瘯nie b造szcz帷e i po prostu 郵iczne.
Mankamentem mo瞠 by cena, dla mnie 22z za farb to troch za du穎.

W recenzjach kosmetycznych na kwc ona nie ma zbyt wysokich not, ale s tam recenzje tylko blond闚, tak wi璚 nie ma co si za bardzo sugerowa blondami bo kolor闚 jest znacznie wi璚ej.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 16:00   #2863
Kalpana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 363

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka wiadomo嗆
Witajcie Kochane Czarnule Ja rowniez jestem farbowana czarnula Z poczatku farbowalam Castingiem teraz farbuje od 2 lat Joanna Multi Cream ( tne po kosztach ),i czy jestem zadowolona? Coz...farbuje dobrze,zawsze wlosy sa czarne,moje odrosty ( koloru mysi braz ) tez sa dobrze porkyte,ale kurcze strasznie mi sie teraz placza wlosy,konce sa kruche i lamliwe( kto wie czy nie przez ta farbe nie wiem co z nimi zrobic Jakies rady?
A stosujesz jakie od篡wki, maski, wcierki? Farba niszczy w這sy, a je郵i do tego u篡wasz prostownicy albo suszarki, to nie ma si co dziwi... Najlepiej zajrzyj na w徠ek o piel璕nacji w這s闚 zniszczonych, albo na "Doskona造 wygl康 w najdrobniejszych szczeg馧ach". Na pewno dziewczyny co doradz Ja ze swojej strony proponuj olejek rycynowy i aml. Z masek sporo os鏏 chwali Waxy, ale ja jeszcze nie pr鏏owa豉m.

K

Sz
Kalpana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 17:21   #2864
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka wiadomo嗆
A stosujesz jakie od篡wki, maski, wcierki? Farba niszczy w這sy, a je郵i do tego u篡wasz prostownicy albo suszarki, to nie ma si co dziwi... Najlepiej zajrzyj na w徠ek o piel璕nacji w這s闚 zniszczonych, albo na "Doskona造 wygl康 w najdrobniejszych szczeg馧ach". Na pewno dziewczyny co doradz Ja ze swojej strony proponuj olejek rycynowy i aml. Z masek sporo os鏏 chwali Waxy, ale ja jeszcze nie pr鏏owa豉m.

U篡wam maski z Timotei avokado i olejek migdalowy,ale chyba bede musiala wyprobowac cos "mocniejszego",po umyciu daje mleczko prostujace ktore ma termoochrone w sobie,rzeczywiscie mam po nim lepsze wlosy,ale i tak sa dalej kruche.Nie uzywam prostownicy hohoho natomiast zazwyczaj susze wlosy sa bardziej puszyste ( a moje sa cienkie,lamliwe).Myje wlosy co 2 dzien,zeby ich dodatkowo nie przesuszyc szamponem

W ogole mam dziwne wlosy,u nasady przetluszczajace a od polowy do dolu suche i lamliwe

Wax miala moja mama,i jej przesuszal wlosy ,wiec juz nie wiem.Chcialabym znalezc cos najlepiej niedrogiego a dobrego,zeby moje wlosy staly sie sprezyste i grubsze.Znacie cos takiego?

P.S. Dziekuje za odpowiedz

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-05-01, 22:13   #2865
Raspberry77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Farby : kiedy - RENEE BLANCHE granatowa czer
Teraz garnier 100%color o tej samej nazwie bo nie widz r騜nicy.

Od篡wki do zniszczonych lub farbowanych k豉k闚 - LOREAL
Raspberry77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-02, 12:10   #2866
Kalpana
Zakorzenienie

Silvia proponuj zakupi aml i nak豉da j mniej wi璚ej od ucha, a na ko鎍闚ki olejek rycynowy. Przy tym trzeba zakupi szampon, kt鏎y nie b璠zie mia problemu ze zmyciem olei. Ja u篡wam zio這wych z Barwy.

K

Sz
Stary 2011-05-02, 15:01   #2867
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka wiadomo嗆
Silvia proponuj zakupi aml i nak豉da j mniej wi璚ej od ucha, a na ko鎍闚ki olejek rycynowy. Przy tym trzeba zakupi szampon, kt鏎y nie b璠zie mia problemu ze zmyciem olei. Ja u篡wam zio這wych z Barwy.

Tak te zrobie,mo瞠 to pomo瞠 moim w這skom

Dzi瘯uj za rady

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-05-11, 14:37   #2868
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Do陰czam do Was dziewczyny! A to za spraw londy-mokka br您 Za chwil b璠 j zmywa, ale ju widz, 瞠 wyjdzie czarna jak smo豉 A ju praktycznie zesz豉m z czerni do 鈔edniego br您u! Ale w sumie si ciesz, zawsze mnie co wewn皻rznie ci庵n窸o do tej czerni, i co bym nie zrobi豉 z w這sami, po jakim czasie zawsze do wiernie do niej wracam
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-11, 15:52   #2869
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Poka wiadomo嗆
Do陰czam do Was dziewczyny! A to za spraw londy-mokka br您 Za chwil b璠 j zmywa, ale ju widz, 瞠 wyjdzie czarna jak smo豉 A ju praktycznie zesz豉m z czerni do 鈔edniego br您u! Ale w sumie si ciesz, zawsze mnie co wewn皻rznie ci庵n窸o do tej czerni, i co bym nie zrobi豉 z w這sami, po jakim czasie zawsze do wiernie do niej wracam
No to gratulacje Poka si w nowym kolorku Te kiedy mia豉m mokk i po kilku myciach zrobi mi si bardziej br您 z tej pocz徠kowej czerni. Teraz farbuj ciemnym br您em, bo chc zachowa czer.

K

Sz
Stary 2011-05-17, 01:27   #2870
Vicodin_89
Raczkowanie

Szczerze powiedziawszy czarny si on wydawa przed zmyciem. Po zmyciu, 豉dny ciemny br您. Ale ju raz my豉m g這w od tego farbowania i musz przyzna 瞠 (JU!) si strasznie wyp逝ka W gruncie rzeczy kusi mnie bardzo po這瞠nie sobie nast. razem ciemnego br您u (kt鏎y jak wiadomo wyjdzie czarny z br您owym po造skiem).Ale zastanawiam si, bo oko這 2 lata schodzi豉m z czarnego, i teraz wreszcie mi si to uda這. Szkoda mi wi璚 "zamalowywa" znowu ten upragniony br您o kt鏎y tak d逝go walczy豉m... Ale ci庵le mi si wydaje 瞠 jest on za jasny. Ja wiem 瞠 du穎 os. mi m闚i, 瞠 w czarnym nie wygl康am za dobrze bo mam jasn karnacj, ale kiedy jestem umalowana to wg mnie 豉dnie wygl康am i chyba najlepiej czuje si w czarnym... No i jestem w kropce.
Stary 2011-05-17, 10:09   #2871
Kalpana
Zakorzenienie

Je郵i dobrze si czujesz w czarnym, to sobie przyciemnij troch w這sy Mo瞠 spr鏏uj jak捷 farb, kt鏎a nie w瞠ra si we w這sy (w tym przypadku odradzam palette) i na pocz徠ku b璠zie czarny, a potem stopniowo b璠zie si zmywa. Je瞠li stwierdzisz, 瞠 jednak rezygnujesz z czerni, to b璠zie mniejszy problem, bo niekt鏎e farby potrafi si baaardzo wyp逝ka....

K

Sz
Stary 2011-05-18, 23:50   #2872
Vicodin_89
Raczkowanie

Tak chyba zrobi Bo fakt faktem mo瞠 mi si odmnieni za jaki czas Na blond nigdy ju sobie nie zrobi, najja郾iejszy dla mnie kolor to ewentualnie 鈔edni br您. Ale jak ju zrobi docelowo na ten czarny, to znowu potem czekanie by wroci do br您u... I znowu 2 lata... Chyba faktycznie jaki ciemny br您 po這輳 ktory si b璠zie wyp逝kiwa z czasem... A jak farb polecasz?? Ja szczerze powiedziawszy by豉m z palette zawsze zadowolona bo by豉 b. trwa豉, ale w tym wypadku nie jest to wskazane, skoro chc by z czasem si wyp逝ka豉 Wola豉bym chyba co z naturalnych br您闚, nie 瘸dne tam ju czekoladowe, czy kawowe ζdne bo 豉dne, ale zacz掖 mnie wkurza ten rudy poblask w s這鎍uChcia豉bym jaki ciemny (ale ch這dny!) br您... Jakie propozycje???
Stary 2011-05-19, 10:42   #2873
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Poka wiadomo嗆
Tak chyba zrobi Bo fakt faktem mo瞠 mi si odmnieni za jaki czas Na blond nigdy ju sobie nie zrobi, najja郾iejszy dla mnie kolor to ewentualnie 鈔edni br您. Ale jak ju zrobi docelowo na ten czarny, to znowu potem czekanie by wroci do br您u... I znowu 2 lata... Chyba faktycznie jaki ciemny br您 po這輳 ktory si b璠zie wyp逝kiwa z czasem... A jak farb polecasz?? Ja szczerze powiedziawszy by豉m z palette zawsze zadowolona bo by豉 b. trwa豉, ale w tym wypadku nie jest to wskazane, skoro chc by z czasem si wyp逝ka豉 Wola豉bym chyba co z naturalnych br您闚, nie 瘸dne tam ju czekoladowe, czy kawowe ζdne bo 豉dne, ale zacz掖 mnie wkurza ten rudy poblask w s這鎍uChcia豉bym jaki ciemny (ale ch這dny!) br您... Jakie propozycje???
Trudno tak jednoznacznie powiedzie, bo jedna farba wyjdzie inaczej u 2 os鏏.... Mnie si w miar szybko wyp逝kuje ciemny br您 z londy i wellatonu. Najpierw jest czarny, a p騧niej robi si ciemny br您. Mia豉m kiedy tak du膨 farb nak豉dan na 10 minut (z loreala - excell10') i u篡wa豉m najpierw jasny br您, kt鏎y do kilku pierwszych my by czarny, a potem coraz ja郾iejszy. Potem spr鏏owa豉m br您u, albo ciemnego br您u- ju nie pami皻am, i wyszed 豉dny, ale te do嗆 szybko si wyp逝ka do br您u i nie by ju taki fajny. Wg mnie najfajniejsze i najbezpieczniejsze s te z londy i wellatonu. Sama jutro sobie farbuj lond i mam nadziej, 瞠 si nie zawiod Sprzedawczyni mi chyba m闚i豉, 瞠 wellaton trzyma troch s豉biej, ale musia豉by si popyta na w徠ku o tych farbach, albo jakiej porz康nej pani w sklepie, znaj帷ej si na rzeczy. Mam nadziej, 瞠 chocia troch pomog豉m

K

Sz
Stary 2011-05-21, 10:43   #2874
Vicodin_89
Raczkowanie

W ko鎍u kupi豉m sobie garniera ciemny br您, kiedy ju nim farbowa豉m i te mi si szybko wyp逝ka W zasadzie najmocniej zawsze trzyma si palette. Zobaczymy jak to teraz b璠zie Mam ochot ju sobie nim pofarbowa 瞠by mie ciemne Ale si wstrzymam bo dopiero robi豉m t mokk. Nie chc zosta bez w這s闚, podobno mi璠zy farbowaniami powinny by minimum 4 tygodnie. Wi璚 poczekam
Stary 2011-05-21, 14:09   #2875
Sweet :)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 983

Dziewczyny, czy u篡wa豉 kt鏎a z Was farby Joanna Multi Cream Color Hebanowa Czer? Je郵i tak, napiszcie prosz czy wychodzi z niej taka smolista czer, czy mo瞠 lekko prze豉mana ciemnym br您em?
Sweet :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-21, 17:39   #2876
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy u篡wa豉 kt鏎a z Was farby Joanna Multi Cream Color Hebanowa Czer? Je郵i tak, napiszcie prosz czy wychodzi z niej taka smolista czer, czy mo瞠 lekko prze豉mana ciemnym br您em?

Witaj ja uzywam tejze farby i powiem tak-na poczatku jak nia zaczelam farbowac wlosy to owszem byla taka piekna poswiata w kolrze ciemnego brazu ale taka praie ze niewidoczna,natomiast teraz jak farbuje sie nia od 3 lat to wychodzi raczej smolista pewnie temu ze czarny pigment tak wsiaknal w moje wlosy ( cienkie i slabe od zawsze) ze juz nawet ani cien brazu nie moze "wyjsc",chociaz czasami pod sztucznym swiatlem widze troszke brazowe,ale tak to jest raczej smolista.Wczesniej tez farbowlam na ciemno i zawsze wychodzil mi czarny,wiec moze dlatego mam typowa czern.Wszystko zalezy od wlosow i ich kondycji

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-05-21, 19:56   #2877
Sweet :)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 983

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka wiadomo嗆
Witaj ja uzywam tejze farby i powiem tak-na poczatku jak nia zaczelam farbowac wlosy to owszem byla taka piekna poswiata w kolrze ciemnego brazu ale taka praie ze niewidoczna,natomiast teraz jak farbuje sie nia od 3 lat to wychodzi raczej smolista pewnie temu ze czarny pigment tak wsiaknal w moje wlosy ( cienkie i slabe od zawsze) ze juz nawet ani cien brazu nie moze "wyjsc",chociaz czasami pod sztucznym swiatlem widze troszke brazowe,ale tak to jest raczej smolista.Wczesniej tez farbowlam na ciemno i zawsze wychodzil mi czarny,wiec moze dlatego mam typowa czern.Wszystko zalezy od wlosow i ich kondycji
Dzi瘯uj uprzejmie za odpowied!
Sweet :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-24, 10:38   #2878
Irmisia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Dziewczyny to i ja si przy陰czam do w徠ku. Od pi徠ku z jasnego blondu przesz豉m na intensywn czer. Mimo 瞠 Pani z Loreala odradza豉 takie przej軼ie, kolor wyszed idealnie.
Chce je jeszcze troch od篡wi po m璚zeniu rozja郾iaczem i b璠zie super.
Irmisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-24, 11:42   #2879
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Irmisia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny to i ja si przy陰czam do w徠ku. Od pi徠ku z jasnego blondu przesz豉m na intensywn czer. Mimo 瞠 Pani z Loreala odradza豉 takie przej軼ie, kolor wyszed idealnie.
Chce je jeszcze troch od篡wi po m璚zeniu rozja郾iaczem i b璠zie super.
Wow.... Ogromna zmiana z blondu na czer... Dobrze, 瞠 wyszed tak jak powinien, ale pewnie kilka os鏏 zobacz帷 Ci prze篡je szok, bo to strasznie radykalna zmiana.... Poka瞠sz si w obu kolorach?

K

Sz
Stary 2011-05-25, 13:21   #2880
Hosea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Ju chyba o tym pisa豉m,ale si powt鏎z Ja te przesz豉m z blondu na czer. Uda這 mi si zafarbowa platyn praktycznie od razu. Wbrew pozorom i wbrew przestrogom znajomych wygl康am bardzo naturalnie. Wreszcie czuj si sob Zawsze preferowa豉m zimne odcienie farb, czer mam te typow, nie ocieplam jej br您em, wi璚 mo瞠 dlatego nie by這 szoku. Urod podkre郵am tymi samymi kolorami, tylko wygl康am lepiej Przemieni豉m si w szcz窷liw brunetk

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.