Czarnow這se;) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-21, 11:37   #2941
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka wiadomo嗆
Witajcie

W pi徠ek zafarbowalam odrosty szamponem z Joanny do 24 zmyc( chcialam sprobowac czegos lzejszego niz farba,zeby tak nie niszczylo wloskow ),ma ktoras z Was jakies doswiadczenia z tym wlasnie szamponem? Kolorek rzecz jasna - aksamitna czern .

Jak na razie kolor super,bardzo ladna czern,u mnie z polyskiem ala srebro ,ale mam nadzieje ze bedzie to 'zdrowszy' wariant dla moich wlosow,bo farba z Joanny choc dobra,jednak jak wszystkie niszczy ;( i ze bedzie utrzymywac sie dlugo

Jesli ktoras z Was miala przyjemnosc z tym szamponem bardzo prosze o opinie. Z gory dziekuje
do陰czam si do prosbya jak trwalosci?bo szampony u mnie nie trzymaj si dluzej niz 2 tygodnie:/a wlasnie kupi豉m Joanne aksamitna czern ale jeszcze nie farbowalam.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-21, 16:30   #2942
Galaksja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
wed逝g mnie Brillance jest nie do zdarcianajbardziej trwa豉 farba jak mia豉m,a prawie 7 lat farbuj na czer i u篡wa豉m ju chyba wszystkiegodo tego Brillance daje pi瘯ny efekt granatu,ale zwyk貫 czernie te maj.Tyle,瞠 mi ona wysusza豉 w這sy,ale je瞠li Ty masz w這ski w dobrym stanie i postawisz na od篡wianie i pielegnacj to b璠ziesz zadowolona
Ufarbowa豉m w這ski Brillance krucza czer i jestem bardzo zadowolona W這sy maj pi瘯ny po造sk i nadal s w dobrej kondycji Zobacz jak b璠zie z trwa這軼i tej farby.

Galaksja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-21, 21:17   #2943
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Dziewczynki poradzcie mi co! Jakiej trwa貫j farby mog豉bym u篡, 瞠by tak szybko si nie wyp逝kiwa豉? Chodzi mi konkretnie o jaki ciemny br您, bo nie chc robi centralnie czarn Ost. u篡wa豉m Garniera color naturals, i z pocz徠ku by豉m zachwycona, ale ona tak strasznie si wyp逝kuje, 瞠 przy odrostach z powrotem mam ju znowu br您owe (przed ciemnym br您em k豉d豉m mokk br您-londy). Chc farby kt鏎a nie wyp逝cze si tak szybko Tylko nie podawajcie mi przyk豉du Palette, bo owszem jest mocna, nawet przez chwil rozwa瘸豉m jej u篡cie, ale 2 lata doprowadza豉m swoje w這sy do "normalno軼i", i nie chc ich ju katowa palet, tylko czym s豉bszym, jednocze郾ie trwa造m! Zale篡 mi na kolorze w stylu czarny br您, br您 wpadaj帷y w czer. Jakie propozycje?
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 08:56   #2944
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Vicodin_89 spr鏏uj Safira drzewo hebanowe
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 10:56   #2945
Kamiliah
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 688

Na moich naturalnych ciemno br您 w這sach najlepszy, najbardziej naturalny efekt daje L'Oreal Casting Creme Gloss Hebanowa Czer. Nie u篡wam 瘸dnych obrzydliwych 'granatowych czerni', gdy wygl康a to sztucznie a mnie zale篡 na maksymalnie naturalnym looku. Poza tym farbuje tylko produktami do 28 myc- po co mam nak豉da trwa陰 farb i dodatkowo je niszczy, gdy i tak regularnie co miesi帷 farbuj odrosty.
Obecnie u篡wam tez odzywki do陰czonej do opakowania farby (jest FENOMENALNA!), szampon Gliss Kur do w這s闚 farbowanych (wcze郾iej uzywa豉m tez Dove, Pantene, wszystkie by造 jak najbardziej ok).
Kamiliah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 12:55   #2946
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki poradzcie mi co! Jakiej trwa貫j farby mog豉bym u篡, 瞠by tak szybko si nie wyp逝kiwa豉? Chodzi mi konkretnie o jaki ciemny br您, bo nie chc robi centralnie czarn Ost. u篡wa豉m Garniera color naturals, i z pocz徠ku by豉m zachwycona, ale ona tak strasznie si wyp逝kuje, 瞠 przy odrostach z powrotem mam ju znowu br您owe (przed ciemnym br您em k豉d豉m mokk br您-londy). Chc farby kt鏎a nie wyp逝cze si tak szybko Tylko nie podawajcie mi przyk豉du Palette, bo owszem jest mocna, nawet przez chwil rozwa瘸豉m jej u篡cie, ale 2 lata doprowadza豉m swoje w這sy do "normalno軼i", i nie chc ich ju katowa palet, tylko czym s豉bszym, jednocze郾ie trwa造m! Zale篡 mi na kolorze w stylu czarny br您, br您 wpadaj帷y w czer. Jakie propozycje?
wed逝g mnie najbardziej trwa貫 poza Garnierem s farby Brillance,w palecie jest kolor Ciemny br您,u篡wa豉m go kiedy i daje efekt naturalnej czerni przynajmniej na moich w這sach,no i tak jak pisa豉m wcze郾iej o Brillance-wed逝g mnie to s farby nie do zdarcia
Stary 2011-06-24, 22:31   #2947
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka wiadomo嗆
Witajcie

W pi徠ek zafarbowalam odrosty szamponem z Joanny do 24 zmyc( chcialam sprobowac czegos lzejszego niz farba,zeby tak nie niszczylo wloskow ),ma ktoras z Was jakies doswiadczenia z tym wlasnie szamponem? Kolorek rzecz jasna - aksamitna czern .

Jak na razie kolor super,bardzo ladna czern,u mnie z polyskiem ala srebro ,ale mam nadzieje ze bedzie to 'zdrowszy' wariant dla moich wlosow,bo farba z Joanny choc dobra,jednak jak wszystkie niszczy ;( i ze bedzie utrzymywac sie dlugo

Jesli ktoras z Was miala przyjemnosc z tym szamponem bardzo prosze o opinie. Z gory dziekuje
ja sie farbuje tym szamponem od jakis 2 lat, kolor przecudowny
Stary 2011-06-25, 10:12   #2948
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
ja sie farbuje tym szamponem od jakis 2 lat, kolor przecudowny
a jak si wyp逝kujeja ostatnio mia豉m Garnier color&shine kt鏎y te mia by do 24 my,a po tygodniu ju nie by這 po nim 郵adu
Stary 2011-06-25, 21:34   #2949
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
a jak si wyp逝kujeja ostatnio mia豉m Garnier color&shine kt鏎y te mia by do 24 my,a po tygodniu ju nie by這 po nim 郵adu
nie wyp逝kuje sie, jest normalnie odrost a reszta pozostaje czarna.
Stary 2011-07-01, 21:50   #2950
whitejenny
BAN sta造

Wiadomo軼i: 641

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Poka wiadomo嗆
Na moich naturalnych ciemno br您 w這sach najlepszy, najbardziej naturalny efekt daje L'Oreal Casting Creme Gloss Hebanowa Czer. Nie u篡wam 瘸dnych obrzydliwych 'granatowych czerni', gdy wygl康a to sztucznie a mnie zale篡 na maksymalnie naturalnym looku. Poza tym farbuje tylko produktami do 28 myc- po co mam nak豉da trwa陰 farb i dodatkowo je niszczy, gdy i tak regularnie co miesi帷 farbuj odrosty.
Obecnie u篡wam tez odzywki do陰czonej do opakowania farby (jest FENOMENALNA!), szampon Gliss Kur do w這s闚 farbowanych (wcze郾iej uzywa豉m tez Dove, Pantene, wszystkie by造 jak najbardziej ok).
Ja gdzie czyta豉m, 瞠 to granatowa czer wygl康a lepiej bo podkre郵a rysy twarzy
whitejenny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-02, 08:47   #2951
agniesiaa
Naczelna Wiza瘸nka:)

Wiadomo軼i: 42 409

Cytat:
Napisane przez whitejenny Poka wiadomo嗆
Ja gdzie czyta豉m, 瞠 to granatowa czer wygl康a lepiej bo podkre郵a rysy twarzy
Dla mnie na pewno wygl康a bardziej "鈍ie穎" niz taki czarny kask na g這wie
Stary 2011-07-02, 09:56   #2952
whitejenny
BAN sta造

Dita von Teese farbuje na taki odcie.
Stary 2011-07-02, 22:42   #2953
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Ja dzi瘯uj Wam za wszystkie rady odno郾ie pyania o farb Jednak po wielu przemy郵eniach, zdecydowa豉m si jednak na farb profesjonaln L'oreal Majirel. C騜, najta雟za nie by豉, ale mam nadziej 瞠 b璠 zadowolona. S造sza豉m 瞠 to raczej trwa貫 farby, i podobno s dobre, wi璚 zaryzykowa豉m Jestem posiadaczk 3, czyli ciemnego naturalnego br您u. I mam j zamiar za chwil po這篡 sobie na w這sy, bo mam ju odrost, zreszt co mycie ten ca造 Garnier coraz mocniej si wyp逝kuje, co wida zw豉szcza u mnie w pracy przy 鈍ietle jarzeniowym, a tak瞠 w 鈍ietle dziennym. Nie mog ju tego wytrzyma i id zaraz robi je tym L'orealem! Dam Wam zna jak mi wysz這, bo sama jestem ciekawa, je瞠li chodzi o profesjonalne farby, to mia豉m doczynienia tylko z Ce-Ce, a to raczej taka ni窺za p馧ka. L'oreal to ju co
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-08, 21:24   #2954
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Poka wiadomo嗆
Dla mnie na pewno wygl康a bardziej "鈍ie穎" niz taki czarny kask na g這wie
czer te mo瞠 wygl康a 鈍ie穎 mia豉m ostatnio por闚nanie na dw鏂h dziewczynach kt鏎e stan窸y ko這 siebieJedna mia豉 tak jedwabist, mi璚iutk l郾i帷 czer druga sztuczny sztywny kask a kolor czarny by p豉ski.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2011-07-08 o 21:26
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-09, 12:48   #2955
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

do陰czam od 5 lat farbuj w這sy na kolor czarny, prawie ca造 czas farbowa豉m Castingiem Loreala, teraz przerzuci豉m si na farby Biokap

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-09, 16:51   #2956
whitejenny
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Poka wiadomo嗆
do陰czam od 5 lat farbuj w這sy na kolor czarny, prawie ca造 czas farbowa豉m Castingiem Loreala, teraz przerzuci豉m si na farby Biokap
Jakie s Twoje wra瞠nia po farbowaniu Castingiem? Ja mam teraz pofarbowane w這sy i boj si, 瞠 ju nied逝go kolor zacznie si zmywa.
Stary 2011-07-09, 18:46   #2957
agniesiaa
Naczelna Wiza瘸nka:)

Wiadomo軼i: 42 409

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
czer te mo瞠 wygl康a 鈍ie穎 mia豉m ostatnio por闚nanie na dw鏂h dziewczynach kt鏎e stan窸y ko這 siebieJedna mia豉 tak jedwabist, mi璚iutk l郾i帷 czer druga sztuczny sztywny kask a kolor czarny by p豉ski.
No w豉郾ie, to wszystko zale篡 od farby i od samych w這s闚. Ja jednak jestem wierna granatowej czerni
Stary 2011-07-10, 07:57   #2958
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

Cytat:
Napisane przez whitejenny Poka wiadomo嗆
Jakie s Twoje wra瞠nia po farbowaniu Castingiem? Ja mam teraz pofarbowane w這sy i boj si, 瞠 ju nied逝go kolor zacznie si zmywa.
og鏊nie dobre, kolor zawsze 豉dny wychodzi, b造szcz帷y, farba mi schodzi豉 w ci庵u miesi帷a gdzie

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-10, 11:18   #2959
whitejenny
BAN sta造

Ja teraz 瘸逝j, 瞠 u篡豉m. Du穎 kasy na to posz這 a kolor jest strasznie nietrwaly.
Stary 2011-07-11, 09:31   #2960
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie, to wszystko zale篡 od farby i od samych w這s闚. Ja jednak jestem wierna granatowej czerni
ja zmieni豉m na zwyk陰 czer,po 6 latach farbowania granatow i ju za ni t瘰knito zecydowanie pi瘯niejszy kolor,ni taka p豉ska zwyk豉 czer kt鏎 mam na g這wie,teraz si troch zmy豉 i trudno powiedzie czy to cze czy ciemny br您...;/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-07-11 o 09:32
Stary 2011-07-11, 09:53   #2961
whitejenny
BAN sta造

Ja teraz mam granatow i wcale na tak nie wygl康a
Stary 2011-07-11, 10:22   #2962
__Mena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
do陰czam si do prosbya jak trwalosci?bo szampony u mnie nie trzymaj si dluzej niz 2 tygodnie:/a wlasnie kupi豉m Joanne aksamitna czern ale jeszcze nie farbowalam.
Chodzi o t farbk? http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...itna-czern.jpg
Jako jestem negatywnie nastawiona do szampon闚 koloryzuj帷ych, strasznie szybko si wyp逝kuj, np taki Casting No ale wypr鏏uj chyba t Joanne

Granatow czerni te robi豉m w這sy i zdecydowanie wol bardziej naturalne odcienie czerni
__Mena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-26, 13:22   #2963
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez __Mena Poka wiadomo嗆
Chodzi o t farbk? http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...itna-czern.jpg
Jako jestem negatywnie nastawiona do szampon闚 koloryzuj帷ych, strasznie szybko si wyp逝kuj, np taki Casting No ale wypr鏏uj chyba t Joanne

Granatow czerni te robi豉m w這sy i zdecydowanie wol bardziej naturalne odcienie czerni
tak chodzi o t,je瞠li ma mi si zmy po paru dniach to ju wol co trwa貫go.wcze郾iej mia豉m Garnier Color Shine i po 3 myciach nie by這 po niej 郵adu,a mia豉 by chyba do 24 my.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-07-26 o 13:25
Stary 2011-07-26, 14:30   #2964
wiktoriam82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

hejka
ja mam barddzzoo ciemny br您 prawie czarne
farbuje u fryzjera farbami alwayeess (gorzka czekolada) i jestem bardzo zadowolona
w moim przypadku kolor jest 豉dny tak ze 4 miesiace (farbuje nie za czesto - co p馧 roku), drogeryjne farby w moim przypadku utrzymywa造 si do 3 my :/
hmm do mycia u篡wam produkt闚 z jedwabiem sleek line, kupi豉m go u fryzjera i jestem bardzo zadowolona, pomagaj utrzyma d逝go kolor w這sy s 豉dne mi瘯kie mi貫 w dotyku, u篡wam jedwabiu te sleek line po umyciu i to g堯wnie jego zas逝go po造sk.
przed umyciem u篡wam nafty kosmetycznej, zdrowo dzia豉 na w這sy tylko trzeba porz康nie umy z 2 razy.

Niestety nie jestem do ko鎍a zadowolona z w這s闚
d逝go嗆 oko這 68 cm, ale musz bardzo cz瘰to podcina (rozdwojone ko鎍闚ki), ponadto w這sy mam bardzo grube i 幢e si uk豉daj, jak wyprostuje albo zakr璚 to efekt jest bardzo kr鏒kotrwa造 ;(

mam kole瘸nke z pi瘯nymi d逝gimi czqarnymi w這sami chyba z 1 m, 瘸dnych rozdwojonych ko鎍闚ek ale jako za bardzo nie chce powiedziec jak je piel璕nuje ;(
wiktoriam82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-26, 16:32   #2965
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

agata456 je郵i szukasz czego trwa貫go mog Ci poleci Lond trzyma si miesi帷 po tym okresie zaczyna sie dopiero wymywa
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-27, 08:39   #2966
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893

czesc dziewczynki

moja kolezanka ma przepiekne dlugie czarne wlosy slicznie sie blyszcza uzywa farby goldwell, wczesniej uzywala rossmanowych i zadna z tych farb nie dawala takiego efektu

ja mam jasny blond kiedys bylam brunetka (sama mam swoje wlasne dosc ciemne wlosy) teraz chce znowu powrocic do czarnego

wiecie moze czy jak naloze od razu czarna farbe na jasne wlosy czy nie wyjdzie jakas zielen albo cos innego ?
pytam bo kiedys polozylam jasny braz i wyszly prawie zielone
Messuah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-27, 09:03   #2967
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Kiedys polozylam ciemny braz na blond i wyszedl jasny braz,potem kladlam rozne inne odcienie brazu az wkoncu czern i sa teraz rowne czarne.Moze najpierw naloz iemny braz a dopiero za miesiac czern,tak chyba bezpieczniej.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 19:40   #2968
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 344

Hej.

Chcia豉m sobie rozja郾i w這sy, bo znudzi mi si kolor czarny i chcia豉m zaszale, ale jednak st瘰kni豉m si za czarnym. Heh, sentyment

Teraz ufarbuj t farb. Ma same pochlebne opinie. Ciekawe co wyjdzie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba-loreal-feria-preference-21-granatowa-czern.jpg (40,8 KB, 43 za豉dowa)

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-31, 11:52   #2969
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
agata456 je郵i szukasz czego trwa貫go mog Ci poleci Lond trzyma si miesi帷 po tym okresie zaczyna sie dopiero wymywa
dzi瘯i wielkie,wypr鏏uj

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka wiadomo嗆
Hej.

Chcia豉m sobie rozja郾i w這sy, bo znudzi mi si kolor czarny i chcia豉m zaszale, ale jednak st瘰kni豉m si za czarnym. Heh, sentyment

Teraz ufarbuj t farb. Ma same pochlebne opinie. Ciekawe co wyjdzie
moja kole瘸nka jej u篡wa,ma bardzo cienkie i s豉be w這sy i jest z niej bardzo zadowolonaa co tego powrotu do czerni mia豉m to samom璚zy豉m w這sy rozja郾iaczami i r騜nymi kolorami a i tak powr鏂i豉m do czarnego
Stary 2011-07-31, 16:54   #2970
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 344

Ja te mam raczej s豉be i cienkie w這sy, ale teraz mam kr鏒kie wi璚 od篡造 I ta farba jest 鈍ietna, 豉two si nak豉da, bo jest taka 瞠lowa, nie robisz syfu w 豉zience, nie 鄉ierdzi w og鏊e! Od篡wka jest na prawd spora na kilka u篡. Og馧em na plus Zobaczymy jak trwa這嗆.

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.