picie dożdży - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 20:41   #151
XmenX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: picie dożdży

to jak doradzi mi ktoś ?
XmenX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:58   #152
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: picie dożdży

Ja piję drożdże przeważnie wieczorem po kolacji, tak 3-4 godziny przed snem. Podobno dobrze jest pić rano na czczo, ale myślę, że nie powinieneś ich pić w tym samym czasie, w którym zamierzasz połknąć tabletki. Ja piję na wieczór i dla mnie to jest dobra pora a efekty są Pozdrawiam
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 11:07   #153
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja piłam drożdże przez wiele miesięcy i zgęstniały mi włosy, cera się wygładziła. Inna sprawa, że smak napoju drożdżowego jest ohydny, dlatego piłam z obrzydzeniem, ale po pewnym czasie sie przyzwyczaiłam. Muszę znów do nich wrócić, choć prościej jest wziąc tabletkę
fajnie ze Ci pomoglo :P tez zaczelam pic i czekam na efekty
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:18   #154
AngelusiaR
Przyczajenie
 
Avatar AngelusiaR
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: picie dożdży

Ile drożdży dziennie można pić? Zamierzam pół kostki dziennie. Co o tym sądzicie?
AngelusiaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:19   #155
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: picie dożdży

Ja piję te podwójne kostki opakowane w złotka- Drożdże Babuni i piję po pół kostki dziennie. Dwie kostki są chyba mniej więcej wielkości jednej całej z tego większego opakowania, więc wychodzi jaoś 1/4. Z tego co czytałam powinno się pić własnie 1/4 kostki dziennie, choć niektórzy piją taką dawkę trzy razy dziennie nawet, albo tylko łyżeczkę od herbaty raz dziennie. Niektórzy też zażywają drożdży tylko 3 razy w tyg. Ja wybrałam tą pośrednią wersję czyli pół kostki z dwóch(to podwójne opakowanie) raz dziennie, na wieczór. Już przyzwyczaiłam się do smaku, piję bez problemu i zobaczymy co dalej.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 12:30   #156
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: picie dożdży

Ja pije 1/3 100 g kostki drożdzy raz dziennie od ponad msc.Planuje pić 3 zrobić msc przerwy i od nowa.Zalewm wrzątkiem zeby je zabić i dodaje 2 tabletki słodziku.Przyzwyczaiłam się do ich specyficznego smaku,popijam bez problemu.Robie to głównie dla cery choć nie pogniewam się jak mi włoski przestaną wypadać i będą szybciej rosły.Zeby efekty były lepsze zażywam vitapil i cynk w tabletkach
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:50   #157
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: picie dożdży

Witajcie dziewczyny, mam problem i może któraś z Was będzie potrafiła coś doradzić i wyrazić opinię. Mianowicie choruję na niedoczynność tarczycy przez co włosy mam troszkę zniszczone, jednak tak naprawdę zniszczyłam się prostowaniem w dodatku bez żadnych zabezpieczeń, posemkowaniem wlosów utleniaczem, myciem włosow gorącą wodą, szarpanie ich szczotką itp. Efekt: siano, łamliwe, osłabione włosy. Fryzjerka powiedziała że nie mam aż tak włosów zniszczonych Ale ja tam wiem swoje. No i choruję jeszcze na zespół jelita wrażeliwego( to może być ważne info ). Od 3 miesięcy nie prostuję wlosłów, "regeneruję je intensywnie", olejuje itp. Powoli odzyskują kondycję, odrosty są śliczne, gładkie itp. Od ok 2 miesięcy piję drożdże, jednak od czasu do czasu, czasem bez ustanku borykam się z bólem żołądka, jelit i mam biegunki. Boję się, że to od drożdży, chociaż czytałam że ona nawet pomagają przy dolegliwościach żoładkowych. Jak myślicie co to może być? Może ja tak reaguje na mleko?? w dodatku 3,2%. Może mam się przerzucić na mleko 0,5% lub wodę?, tzn. drożdże zalać wrzącą wodą. Pomocy! Nie chcę rezygnować z drożdży bo wiem, że są zdrowe.. A i nie robie żadnych przerw w piciu, a czytałam że się robi, tylko nie wiem jakie. Dodam jeszcze, że drożdże piję o różnych porach, przed południem, wieczorami.

Edytowane przez NAasia91
Czas edycji: 2012-08-27 o 08:55
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 10:58   #158
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mam problem i może któraś z Was będzie potrafiła coś doradzić i wyrazić opinię. Mianowicie choruję na niedoczynność tarczycy przez co włosy mam troszkę zniszczone, jednak tak naprawdę zniszczyłam się prostowaniem w dodatku bez żadnych zabezpieczeń, posemkowaniem wlosów utleniaczem, myciem włosow gorącą wodą, szarpanie ich szczotką itp. Efekt: siano, łamliwe, osłabione włosy. Fryzjerka powiedziała że nie mam aż tak włosów zniszczonych Ale ja tam wiem swoje. No i choruję jeszcze na zespół jelita wrażeliwego( to może być ważne info ). Od 3 miesięcy nie prostuję wlosłów, "regeneruję je intensywnie", olejuje itp. Powoli odzyskują kondycję, odrosty są śliczne, gładkie itp. Od ok 2 miesięcy piję drożdże, jednak od czasu do czasu, czasem bez ustanku borykam się z bólem żołądka, jelit i mam biegunki. Boję się, że to od drożdży, chociaż czytałam że ona nawet pomagają przy dolegliwościach żoładkowych. Jak myślicie co to może być? Może ja tak reaguje na mleko?? w dodatku 3,2%. Może mam się przerzucić na mleko 0,5% lub wodę?, tzn. drożdże zalać wrzącą wodą. Pomocy! Nie chcę rezygnować z drożdży bo wiem, że są zdrowe.. A i nie robie żadnych przerw w piciu, a czytałam że się robi, tylko nie wiem jakie. Dodam jeszcze, że drożdże piję o różnych porach, przed południem, wieczorami.
Jeśli chodzi o mleko, to może lepiej z niego zrezygnuj na jakiś czas, albo przynajmniej pij w innej porze dnia niż drożdże. Ja, żeby zminimalizować obrzydliwy smak drożdży piłam je z mlekiem i kakaem i miałam tak wzdęty i obolały brzuch, że musiałam przestać. Potem jednak też często zdarzały się bolesne wzdęcia i mleko na ten czas odstawiłam całkiem. Jest trudno bo je uwielbiam, ale muszę niestety.
Piję drożdże raz dziennie wieczorem i ze skutków ubocznych zauważyłam wzdęcia same w sobie(jednak nie tak duże jak z mlekiem) i wzmożona ilość gazów. Ale ogólnie da się przeżyć.
Poza tym mam tak samo dużo wątpliwości jak ty. Słyszałam na przykład, że zalewając drożdże wrzątkiem pozbywamy się zarówno żyjących bakterii jak i tych dobrych właściwości, więc w sumie wychodzi na zero. Jednak co do tego nie jestem pewna- przydałoby się spytać jakiegoś eksperta. Piję drożdże cały lipiec i sierpień i mam zamiar jeszcze cały wrzesień, a potem przerwa. Włosy wzmocniły się jedynie troszeczkę, mniej wypadają. Niestety spektakularnych efektów nie widzę. Będę cierpliwa, może po dłuższym czasie coś ruszy.
Czasami też się obawiam, że drożdże zrobią jakieś spustoszenia w moich jelitach, czy żołądku- niby skąd tyle gazów? Poza tym w sumie nic tragicznego się nie dzieje i dalej piję. Zobaczymy co będzie.

Aa, przypomniało mi się, że czasami też boli mnie żołądek gdy zjem za dużo owoców na chwilę przed lub po wypiciu drożdży lub coś innego ciężkostrawnego. Ogólnie lepiej pić je całkiem solo i na już przetrawiony żołądek.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:01   #159
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: picie dożdży

"Aa, przypomniało mi się, że czasami też boli mnie żołądek gdy zjem za dużo owoców na chwilę przed lub po wypiciu drożdży lub coś innego ciężkostrawnego. Ogólnie lepiej pić je całkiem solo i na już przetrawiony żołądek" -
ja też to zauważyłam, a zagryzałam zawsze po wypiciu drożdży, żeby pozbyć się tego ochydnego smaku.. Teraz robię tak, że po ich wypicu zapijam parę łyków herbata miętową czy jakąś i nie boli mnie wtedy żołądek. Dziś zalałam drożdże pierwszy raz wrzącą wodą, bo dopiero teraz mleko mi sie skończyło iii okropieństwo!! jakoś bardziej mi smakuje z mlekiem, chociaż ogólnie i tak są okropne. No cóż muszę się przyzwyczaić do tej wody i zobaczyć jak moje jelita i żołądek będą reagować
Mi przestały wypadać włosy, a wcześniej łykałam skrzypowite i belissę i mi nie pomogły, dopiero drożdże poradziły sobie z tym Włosy się wzmocniły tako jako, paznokcie mi stwardniały i tyle widzę plusów z picia drożdży
A ilu-dniową czy tygodniową robisz przerwę od picia drożdży i po co?

Edytowane przez NAasia91
Czas edycji: 2012-08-31 o 14:03
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 16:35   #160
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: picie dożdży

najelpiej wypytaj sie lekarza. Jeśli masz wrażliwy przewód pokarmowy lepiej odstaw tabletki i mocne napary ziołowe. Ja swojego czasu miałam okropne bóle żołądka po łykaniu skrzypovity, a nawet tranu. Jeszcze trochę, a bym dostała wrzodów, także uwaga...

PS ponoć od surowych drożdzy można się nabawić drożdzycy, ale potwarzam tylko niesprawdzoną informację

Edytowane przez kangurrr
Czas edycji: 2012-08-31 o 16:37
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:04   #161
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: picie dożdży

Ja piję drożdże nieprzerwanie codziennie. Raz tylko jednego dnia ominęłam bo szłam na imprezę i uznałam, że lepiej mieć żołądek odciążony. Mam zamiar pić je jeszcze do października, a potem zobaczę.
Z tą herbatą miętową to całkiem niegłupi pomysł, musze spróbować. Mi ogólnie ziółka bardzo pomagają na niestrawności i różne takie dolegliwości, więc wrzodów chyba nie dostanę.
Co do surowych drożdży to prawda- są szkodliwe i dlatego trzeba je zalewać wrzątkiem. Niektórzy nawet je kilka minut gotują, ale to już chyba przesada.
Pomyślałam, że z jednej strony surowe drożdże są szkodliwe i żeby można było je bezpiecznie spożywać, należy je zabić poprzez gorącą temperaturę. Ale, tak jak wcześniej pisałam, czy aby na pewno wrzątek nie pozbawia ich równocześnie dobrych właściwości? Gdzieś słyszałam taką rzecz, ale to też niesprawdzone. Musi być jakiś sposób, żeby przyswajać te witaminy.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 21:55   #162
09mm
Przyczajenie
 
Avatar 09mm
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: picie dożdży

wypilam dzisiaj moj pierwszy kubeczek mleka z drozdzami. co prawda nie dopilam do konca ( zostaly mi moze ze 2 lyki) ale zamierzam pic nie przerwanie przez miesiac
Przygotowuje sobie je tak ze : 1/4 kostki + wrzatek mleka do 3/4 kubka. Przykrywam na jakies 10 minut. Potem dodaje kakao i troche miodu. Probowalam robic co sie da zeby zmienic smak ale nie bardzo to wyszlo.... jakos sie przyzwyczaje. mam duze checi
09mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:39   #163
09mm
Przyczajenie
 
Avatar 09mm
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: picie dożdży

dla wszystkich tych ktorym drozdze badzo nie posmakowaly polecam pic je z mlekiem i dokupic sobie slomke w tesco zmieniajaca smak mleka ( truskawkowe, waniliowe, tofi i czekoladowe )
09mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:20   #164
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: picie dożdży

ponoc cukier znosi dzialanie selenu i ogolnie odradzane jest picie drozdzy na slodko
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:21   #165
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez 09mm Pokaż wiadomość
dla wszystkich tych ktorym drozdze badzo nie posmakowaly polecam pic je z mlekiem i dokupic sobie slomke w tesco zmieniajaca smak mleka ( truskawkowe, waniliowe, tofi i czekoladowe )
No to jest zła metoda. Nie można łączyć cukru z drożdżami
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:48   #166
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja również kiedyś piłam drożdże, ale wyjątkowo mi nie pomogły. Może dlatego że nigdy nie miałam pryszczy ani nic w tym rodzaju, a chciałam je pić dla wzmocnienia i w czasie tej kuracji zaczęły mi się pojawiać jakieś krostki, więc musiałam je odstawić.

ooo ja tak samo nigdy nie miałam pryszczy na twarzy każdy mówił jaką ja mam ładną cerę, a ostatnio mam twarz strasznie suchą nic nie pomaga do tego czerwone plamy na policzkach i pelno krostek mi wyszło...a zastanawiałam się od czego...a piję drożdże od tygodnia
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:34   #167
Sangwinik
Przyczajenie
 
Avatar Sangwinik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez patrycjawesierska91 Pokaż wiadomość
ooo ja tak samo nigdy nie miałam pryszczy na twarzy każdy mówił jaką ja mam ładną cerę, a ostatnio mam twarz strasznie suchą nic nie pomaga do tego czerwone plamy na policzkach i pelno krostek mi wyszło...a zastanawiałam się od czego...a piję drożdże od tygodnia
to jest normalna reakcja, skora sie oczyszcza i wydala toksyny. Nie rezygnuj z picia, przemecz sie, po ok.2-3 tyg. bedzie juz lepiej i tylko lepiej, uwierz mi
Sangwinik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:36   #168
amadax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 34
Dot.: picie dożdży

zastanawiam się czy ktoś was poje drożdże z kakao ? jeśli tak czy pomaga zabić smak.. Szczerze, to mi bardzo podoba się zapach drożdży, ale mam zamiar zacząć kurację
amadax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:56   #169
Mala Mi 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: picie dożdży

Witam
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały kurację picia drożdży: po pierwsze: czy nie przybrałyście na wadze? Czytałam wcześniejsze wpisy jednak nie za wiele znalazłam informacji na temat tycia od osób, które regularnie piły drożdże. Chcę pić drożdże codziennie z wodą na porost włosów, ale odchudzam się i nie wiem... Po drugie: czy wiecie może jak się ma picie drożdży do brania tabletek antykoncepcyjnych? Być może ma się nijak, ale chciałabym się upewnić, żeby potem nie było niespodzianki w postaci dzidziusia
Pozdrawiam
Mala Mi 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 18:16   #170
Jeey
Przyczajenie
 
Avatar Jeey
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: picie dożdży

Ty dobrego się tu naczytałam o tych drożdżach, ale obawiam się drożdżycy
Jeey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:32   #171
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez Jeey Pokaż wiadomość
Ty dobrego się tu naczytałam o tych drożdżach, ale obawiam się drożdżycy
Powyżej pisałam, że piłam drożdże i widziałam efekty, ale niestety musiałam drożdże odstawić, bo powodowały u mnie trądzik. To nie było oczyszczanie się cery, tylko zwyczajna reakcja organizmu. Takiej kaszki, bolących gól jeszcze nie miałam, i w dodatku miałam bóle brzucha. Odstawiłam drożdże i przerzuciłam się na zieloną herbatę z imbirem. Efekty lepsze.

Hmmm jeżeli obawiasz się drożdżycy to spróbuj może najpierw jakieś kapsułki z apteki? Wiem, że to nie to samo niż czyste drożdże, jednak jeżeli naprawdę się boisz to można poszukać jakiś kapsułek o przyjaznym składzie, bez zbędnych zapychaczy w otoczkach i korzystnych cenowo?
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 21:17   #172
19martyna95
Raczkowanie
 
Avatar 19martyna95
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 120
Dot.: picie dożdży

Szczerze mówiąc chętnie bym tego spróbowała, bo zapuszczam włosy i jeśli miało by mi to pomóc to warto byłoby spróbować... Ale z drugiej strony, nie mogę się do tego przekonać, po prostu nigdy nie piłam drożdży. ;P
19martyna95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 21:13   #173
szatynka1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: picie dożdży

O nie, dzisiaj po raz pierwszy postanowiłam spróbować tego picia drożdży, tyle się o tym dobrego naczytałam i powiem Wam że nie wiem jak to zniosnę:/ Jeżeli chodzi o smak, do rarytasów nie należą, myślałam że nie wytrzymam, poczekałam aż wystygną i duszkiem, straszne, pierwsze co po przełknięciu to musiałam szybko otwierać lodówkę i przegryźć coś, cokolwiek (padło na ketchup)co by zabiło mi w ustach ten smak... Nie wiem, myślicie, że efekty są warte takiego poświęcenia?
szatynka1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 19:06   #174
anonimowa0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Dot.: picie dożdży

a jak to wygląda z antykoncepcją ? czy w jakiś sposób drożdże na nią wpływają ?
anonimowa0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:41   #175
lena_25 10 14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: picie dożdży

Nie, nie wpływają. Nie masz się o co martwić.
lena_25 10 14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 18:40   #176
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez Szopenowa Pokaż wiadomość
Powyżej pisałam, że piłam drożdże i widziałam efekty, ale niestety musiałam drożdże odstawić, bo powodowały u mnie trądzik. To nie było oczyszczanie się cery, tylko zwyczajna reakcja organizmu. Takiej kaszki, bolących gól jeszcze nie miałam, i w dodatku miałam bóle brzucha. Odstawiłam drożdże i przerzuciłam się na zieloną herbatę z imbirem. Efekty lepsze.

Hmmm jeżeli obawiasz się drożdżycy to spróbuj może najpierw jakieś kapsułki z apteki? Wiem, że to nie to samo niż czyste drożdże, jednak jeżeli naprawdę się boisz to można poszukać jakiś kapsułek o przyjaznym składzie, bez zbędnych zapychaczy w otoczkach i korzystnych cenowo?
Ja pić drożdży nie mogę bo mi po nich niedobrze i mam jeszcze inne dolegliwości...
I pijesz ją regularnie? Ja mam zieloną herbatę z pigwą bodajże albo tym takim kaktusikiem? Nie wiem, ale ta co ja mam jest popularna i sypana, często ją można spotkać w sklepach.A Ty jaką pijesz?
Ja zaczęłam brać Drovit i liczę na efekty
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 19:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.