Czym unosić włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 21:05   #1
marcostocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2

Czym unosić włosy


Witam,
zaczne od tego ze jestem mezczyzna i chce unosic wlosy, tak zeby ich nie sklejało (wlosy dlugosci ok.5cm) aktualnie uzywam pianki do wlosow, ale efekt mnie nie zadawala do konca. Moze macie cos godnego polecenia? najbardziej mi zalezy aby utrwalalo fryzure i nie sklejalo włosów. Z góry dziękuję.
marcostocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 09:48   #2
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Czym unosić włosy

Guma (lub pasta) + zel (np Goldwella Lagoom) i na wykonczenie suchy lakier (pn elnett loreala ) )

Ewentualnie opcja bez zelu czyli dobra guma lub pasta i na wykonczenie suchy lakier
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:47   #3
marcostocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czym unosić włosy

a jaka gume wybrac, wogole sie na tym nie znam
marcostocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 17:19   #4
KamJoaVic
Raczkowanie
 
Avatar KamJoaVic
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 176
Dot.: Czym unosić włosy

nie wiem czy dobrze zrozumiałam o jakie uniesienie Ci chodzi,bo jeżeli takie "do góry" to zgadzam się z maartuchą guma będzie dobra (polecam z joanny w takim złotym opakowaniu) a jeżeli chodzi Ci uniesienie w sensie objętości,odbicia włosów od skóry głowy to polecam mleczko mocno utrwalające z Welli,producent pisze "nadaje cienkim włosom widocznie większą objętość" i nie kłamie
KamJoaVic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:06   #5
krash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Czym unosić włosy

Podepnę się pod temat:

Jestem facetem, mam włosy długości ok. 5,5 - 6 cm, cienkie, lecz gęste i niby wszystko w ładnie pięknie, układam je na piankę, tj. stawiam na dęba, zasuszam, rozczesuje, potem łączę gumę Schwarzkopf Osis Thrill+ z gumą Joanny (jedna ładnie je wygładza, tworzy pasemka, bez efektu sklejenia, zaś ta od Joanny dobrze utrwala). Ale szkopuł taki, że włosy po jakimś czasie ochlapują, opadają, jak zwał tak zwał, co niszczy cały efekt (grzywka stoi, a reszta włosów leży -.-).
Jest na to jakiś sposób? Użycie lakieru pogarsza sprawę - włosy robią się szorstkie, suche, tak, jakby lakier kolidował z gumami. Niestety, włosy poprzez swoją lekką fakturę są podatne na stylizację, jednocześnie nie lubią się utrwalać.
Jak temu zaradzić?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

http://missnombril.m.i.pic.centerblo.../bfdad279.jpeg

Na co to jest ułożone? Niby są nieco posklejane, ale źle to nie wygląda, moje są gęstsze i ochlapnięte, niezbyt mi się to podoba.
krash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:40   #6
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czym unosić włosy

Cytat:
Napisane przez krash Pokaż wiadomość
Podepnę się pod temat:

Jestem facetem, mam włosy długości ok. 5,5 - 6 cm, cienkie, lecz gęste i niby wszystko w ładnie pięknie, układam je na piankę, tj. stawiam na dęba, zasuszam, rozczesuje, potem łączę gumę Schwarzkopf Osis Thrill+ z gumą Joanny (jedna ładnie je wygładza, tworzy pasemka, bez efektu sklejenia, zaś ta od Joanny dobrze utrwala). Ale szkopuł taki, że włosy po jakimś czasie ochlapują, opadają, jak zwał tak zwał, co niszczy cały efekt (grzywka stoi, a reszta włosów leży -.-).
Jest na to jakiś sposób? Użycie lakieru pogarsza sprawę - włosy robią się szorstkie, suche, tak, jakby lakier kolidował z gumami. Niestety, włosy poprzez swoją lekką fakturę są podatne na stylizację, jednocześnie nie lubią się utrwalać.
Jak temu zaradzić?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

http://missnombril.m.i.pic.centerblo.../bfdad279.jpeg

Na co to jest ułożone? Niby są nieco posklejane, ale źle to nie wygląda, moje są gęstsze i ochlapnięte, niezbyt mi się to podoba.
Może spróbuj nakładać mniejsze ilości tych specyfikow? Gumy są wydajne. Mój TŻ używa schwarzkopf got to be (niebieska puszka) ale przed tym nakłada piankę i suszy suszarka wyciągając włosy do góry. Trzyma się prawie cały dzień, długość włosów ta sama co u Ciebie
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:40   #7
krash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Czym unosić włosy

Niewiele nakładam, ale cóż, włosy nie układają mi się równo, tj. z jednej strony idą w przód, z drugiej - do tyłu, więc zawsze staram się nadać im odpowiedni kierunek, a to wymaga użycia większej ilości gumy. Pianka nie zawsze ułoży mi włosy tak jak chcę - wtedy pojawiają mi się zadziory i inne dziwnie wyglądające stylizacje
krash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 19:12   #8
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czym unosić włosy

Może to problem obcięcia? Nie znam się na męskim strzyzeniu ale na pewno jest jakaś możliwość wycieniowania samych końców w celu nadania im lekkości
Sporobuj tez wyeliminować silikony z szamponow i odzywek, bo one mają zdolność do tworzenia powłoki przez co włosy stają się oklapniete. Aby się pozbyć już nabudowanych już silikonow i innych składników umyć włosy w prostym szapomnie z sls bez silikonow np barwa z rosmanna (5zl)
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 22:06   #9
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: Czym unosić włosy

Cytat:
Napisane przez marcostocco Pokaż wiadomość
a jaka gume wybrac, wogole sie na tym nie znam
gumę orbit najlepiej
__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 23:09   #10
misiaczek64
Przyczajenie
 
Avatar misiaczek64
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: nowy sącz
Wiadomości: 5
Dot.: Czym unosić włosy

zgadzam się ze najważniejsze jest strzyżenie,jeśli masz dobrego fryzjera to tak obetnie że włoski będą stały,najlepiej żeby jeszcze miał kosmetyki do sprzedaży,i pokazał ci jak fryzurke wystylizować,potem to już tylko kupić u niego produkt,i po kłopocie,według mnie mocno utrwalająca jest pasta z keune
misiaczek64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.