Duże czoło, duży nos. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-18, 17:58   #1
adow
Przyczajenie

Duże czoło, duży nos.

Witam. Mam 16 lat i od zawsze miałam pełno kompleksów, ale postanowiłam to zmienić. Otóż, chodzę zawsze w rozpuszczonych włosach a grzywkę mam na bok na prawie całe czoło, włosy mam bardzo ciemnie brazowe. Mówię od razu, że kitek czy inne takie odpada - nie wygodnie mi w nim. Mam bardzo duży nos.. od przodu wygląda w miare ok i mogłabym go nawet zmniejszyć cieniami i byłoby ok, ale z boku wygląda to okropnie.
Wielki nos który od razu rzuca się w oczy, czy można jakoś zamaskować nos z boku? Jest to też trochę wina grzywki która zasłania mi dużo twarzy , gdybym nie miała grzywki byłoby lepiej ale tu jest kolejny problem. Mam duże czoło więc o braku grzywki nie ma mowy.. do tego kwadratowa twarz. Macie jakieś rady, fryzury do dużego czoła? Albo zdjęcia? A swojego zdjęcia nie chce dawać do internetu, więc nie dodam. + do tego nisko osadzone brwi co strasznie mnie wkruza ;/
adow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:44   #2
ewula1275
Raczkowanie

Dot.: Duże czoło, duży nos.

Bez zdjęcia bedzie to trudne!
ewula1275 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 12:44   #3
MaRtUhA
Zadomowienie

GG do MaRtUhA

czego oczekujesz bez zdjęcia?
Stary 2012-10-19, 17:24   #4
adow
Przyczajenie

Oczekuje porad jak zmniejszyć nos z boku, fryzura do wysokiego czoła i ew. jakiś makijaż aby brwi wyglądały na trochę bardziej '' podwyższone''.
Stary 2012-10-19, 18:04   #5
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adow Pokaż wiadomość
Oczekuje porad jak zmniejszyć nos z boku, fryzura do wysokiego czoła i ew. jakiś makijaż aby brwi wyglądały na trochę bardziej '' podwyższone''.
Jak zmniejszyc nos z boku to Ci niestety nie podpowiem, ale co do wysokiego czola to staraj sie nie zaczesywac grzywki na bok, bo linia skosu tylko podkreslisz wysokosc czola. Sama mam dosc wysokie czolo i wizazystka doradzila mi dwie opcje:
albo grzyweczka prosto albo w ogole bez zadnej grzywki.
I przez jakis czas mialam grzywke, ale nie polubilam jej bo raz ze mam krecone wlosy i mimo ze prostowalam to po jakims czasie potrafila sie zakrecic i wygladala smiesznie, a dwa ze po prostu zle sie w niej czulam. Teraz mam zaczesana do gory i jest okej
LilyLauraIsabelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 19:18   #6
adow
Przyczajenie

No właśnie z prostą grzywką to raczej nie wyjdzie, ze względu na moją kwadratową twarz. A wiesz właśnie jak nadać twarzy taki bardziej '' trójkątny kształt ''?
Stary 2012-10-19, 20:58   #7
La_Lune
Raczkowanie

A nie możesz sobie zrobić zdjęcia twarzy na wprost aparatu, żeby chociaż kształt było widać? Albo zamazać twarz blurem, żeby rysów nie było widać? Nadal będzie plama ciemniejsza w miejscu oczu itp. więc będziemy mieć jakikolwiek pogląd w sytuację. Przykład:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przykład.jpg (35,2 KB, 104 załadowań)
Stary 2012-10-19, 22:42   #8
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adow Pokaż wiadomość
No właśnie z prostą grzywką to raczej nie wyjdzie, ze względu na moją kwadratową twarz. A wiesz właśnie jak nadać twarzy taki bardziej '' trójkątny kształt ''?
Ale co ma ksztalt twarzy do grzywki...? Hm wiesz moja przyjaciolka ma bardzo kwadratowa twarz, wrecz kanciasta i ma grzyweczke i proste, zadbane, "lejace sie" wloski okalajace buzie no i grzywka jej pasuje z tym, ze nie ma jej scietej prosto tylko po bokach takie dluzsze wloski....

A co do bardziej trojkatnego ksztaltu to konturowanie twarzy, pobaw sie rozswietlaczami, bronzerami..ja wizazystka nie jestem, wiec Ci dokladnie niestety nie powiem jak masz to robic ale na necie znajdziesz pelno takich porad

Pozdrawiam!
LilyLauraIsabelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:53   #9
S_andy
Zadomowienie

Jak pocieniujesz włosy z przodu, to twarz będzie się wydawała bardziej podłużna No i nie sądzę, żeby czemuś miała przeszkadzać grzyweczka

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości