Rzęsy/odżywki do rzęs/piękne rzęsy - zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-29, 16:45   #331
cherryPrincess69
Raczkowanie

Dot.: Odżywki do rzęs

Nigdy nie uzywalam zadnej odzywki do rzęs, jedynie co to kladlam olejek rycynowy i musze przyznac, ze pomaga no i jest tani
cherryPrincess69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 16:50   #332
Milunia150
Rozeznanie

Ja używam na zmiane olejku rycynowego i odżywki Quiz do zniszczonych rzęs i powiem szczerze że po miesiącu jej stosowania jestem pod wrażeniem efektów.
Z olejkiem daje rade
Rzęsy są dłuższe, zciemniały i ładniej wydądają.

Mogę dodać że tuszu nigdy nie użyłam =]

Milunia150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 20:57   #333
mysza...
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to mysza...

ja używam odżywki z oriflame i jestem bardzo zadowolona, mam już drugie opakowanie, nakładam zawsze na noc i czasem na dzień, rzęsy mam po niej rewelacyjnie długie (tylko jasne na końcach ale od czego jest tusz ) i bardziej gęste(dosłownie z dnia na dzień widziałam jak rosną nowe włoski ), ona naprawdę mi pomogła po tym jak po tuszu masterpiece strasznie zaczęły mi wypadać rzęsy a to był mój ulubiony tusz ale całe szczęście już po wszystkim
Stary 2008-10-02, 11:30   #334
*Catherrine*
Zakorzenienie

Ja też chciałam pozachwalac olejek rycynowy. Nakładam czystą szczoteczką od tuszu, na noc lub na dzień (na czyste niemalowane rzęsy) i efekty są bardzo szybko: dłuże, gęściejsze rzęsiska, czy ciemniejsze to nie wiem bo i tak mam ciemne.
Stary 2010-01-29, 21:41   #335
Funiak
Rozeznanie

chcialam podbic temat bo widze ze ostatnie posty byly dosyc dawno a moze na naszym rynku kosmetycznym przez ten czas przybylo jakis cudeniek do pielegnacji rzes

ja przez swoja glupote strasznie zmarnowalam rzesy tym, ze jak wracalam pozno z pracy to zmeczona nie zmywalam sobie tuszu tylko mylam cala twarz, a dokladnie zmywalam oczy dopiero rano efeketm jest to ze przez bardzo dlugi czas moje rzesy byly slabe, krotkie no i bardzo rzadkie. teraz juz sie nieco poprawilo, ale dalej nie jest to co kiedys, wiec prosze czy mogly byscie polecic mi cos co przywroci im dlugosc i gestosc? odrazu mowie, ze o olekju rycynowym slyszalam i zamierzam sie w niego jutro zaopatrzyc, wiec mile by byly widziane inne propozycje

o tyle dobrze, ze mam ciemna oprawe oczu, wiec przynajmniej sa one jeszcze czarne
Funiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:45   #336
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Mialam kilka odzywek
Sensique, Pierre Rene, Constance Carrol, My Secret - najfajniesza była z Pierre Rene,ale bardzo szybko ją zuzyłam, jakos mało wydajna była w porównaniu z resztą.
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:51   #337
Funiak
Rozeznanie

a moglabys mi przyblizyc mniej wiecej w jakiej ona cenie jest i czy dostane ja w drogerii typu rossman/netura/super-pharm, czy powinnam wybrac sie na jakies wieksze poszukiwania?
Stary 2010-01-29, 22:05   #338
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
a moglabys mi przyblizyc mniej wiecej w jakiej ona cenie jest i czy dostane ja w drogerii typu rossman/netura/super-pharm, czy powinnam wybrac sie na jakies wieksze poszukiwania?
W Naturze powinnas ja dostac (u mnie w meiscie sa 2 i w obydwóch widziałam).
Ja ja kupiłam w jakiejś nołnejmowej drogerii za 8 zł, ale w Naturze na bank będzie droższa
Tutaj jest opis:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-46...pantenolem.htm
Stary 2010-01-29, 22:13   #339
Funiak
Rozeznanie

dzieki, teraz jak juz wiem jak wyglada latwiej mi ja bedzie namierzyc dlugo czekalas na efekty? i czy sprawdzi sie tez jako baza pod tusz? wybacz ze Cie tak bombarduje i dziekuje jednoczesnie za pomoc
Stary 2010-01-29, 22:28   #340
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
dzieki, teraz jak juz wiem jak wyglada latwiej mi ja bedzie namierzyc dlugo czekalas na efekty? i czy sprawdzi sie tez jako baza pod tusz? wybacz ze Cie tak bombarduje i dziekuje jednoczesnie za pomoc
Nie ma problema, ja chetnie odpowiem
Moje wlasne rzesy sa bardzo dobre z natury,wiec ja tylko tak zapobiegawczo i raczej na brwi ja nakładałam, rzeczywiscie mniej mi włoski wypadały po niej.
Po ok. 2 tygodniach smarowania dzien w dzien na noc widziałam efekty.
Ładnie nabłyszcza rzęsy.

Ja mam zle doswiadczenia z odzywka jako bazą pod tusz. Na wszystkich maskara mi się slizgała i 0 efektu pogrubienia/wydłużenia, albo wogóle mi później tusz sklejał rzęsy.
Z moich doświadczeń Ci nie polecam,ale spróbuj sama

Z tych co wymieniłam, to w Naturze tez dostaniesz Constance Carrol, ona jest wydajna i też dobra.
Zanim ja zuzyłam to sie zrobiła jakas taka bleee... :P

Na bank nie polecamCi Sensique....wg mnie to jakieś szczypiące gó..o.
Ale moja mama z powodzeniam sobie nia czesała brwi.
Stary 2010-01-29, 22:35   #341
Funiak
Rozeznanie

super, jak kupie to podziele sie swoimi odczuciami
narazie z tego co mi podpowiedzialas to najbardziej sklaniam sie ku Pierre Rene i moze jeszcze My Secret bo kiedys kupilam cos dobrego tej firmy.
co do Constance Carrol to dostalam strasznego uczulenia od tuszu tej firmy wiec raczej ta bede omijac
Stary 2010-01-29, 22:38   #342
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
super, jak kupie to podziele sie swoimi odczuciami
narazie z tego co mi podpowiedzialas to najbardziej sklaniam sie ku Pierre Rene i moze jeszcze My Secret bo kiedys kupilam cos dobrego tej firmy.
co do Constance Carrol to dostalam strasznego uczulenia od tuszu tej firmy wiec raczej ta bede omijac
Ja mam teraz ta niebieską z MS, szału nie ma, troche mnie czasem szczypie i i szczoteczka bardzo malutko nabiera odżywki, czasem trzeba nią tak "pogmerać" żeby sie nabrało więcej
Stary 2010-01-29, 22:50   #343
lele
Zakorzenienie

ja nie polecam mavali.. stosowalam ja dzielnie.. przez peirwsze 4 miesiace regularnie, co wieczor.. ale efektow zero.. no moze rzesy zrobily sie sztywniejsze..
mialam tez pierre rene, pamietam ze bylam zadowolona
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:47   #344
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22

ja również stosuję od mies. olejek rycynowy oraz serum z L'oreala i powiem Wam, że nie wiem czy coś źle robię czy co..:/ na noc nakładam olejek ale nie nakładam go dużo na dzień gdy się nie maluję używam serum i doszłam do wniosku że rzęsy mi wychodzą za każdym razem gdy robię demakijaż oczu na płatku jest rzęsa co więcej widzę jak odchodzą od pozostałych a jak je dotykam to sama wychodzi..macie może też taki problem??czy może źle nakładam ten olejek??sama nie wiem:/ doradź mi czemu tak się dzieje...
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:36   #345
elizka1987
Zakorzenienie

Ja mogę polecić odżywkę Essence. Mam już drugie opakowanie i muszę stwierdzić, że pomaga. Kiedyś przy demakijażu wypadało mi sporo rzęs, a teraz zdarza się to bardzo rzadko. Rzęsy smaruję odżywką zawsze na noc.

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:31   #346
ErnestyLda
Zadomowienie

Jak chciałam się zapytac o olejek rycynowy, bo widze że duzo osób go zachwala i sama się zastanawiam czy nie zacząć go stosowac. mam tylko pytanie czy jak nałoże olejek na noc, to potem rano mam go zmyć jakims płynem do demakijażu czy zostawić?
ErnestyLda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:34   #347
sarah22
Rozeznanie

GG do sarah22

zmyć mleczkiem do demakijażu
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:53   #348
ErnestyLda
Zadomowienie

sarah22 dziekuję
ErnestyLda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:29   #349
och
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
ja również stosuję od mies. olejek rycynowy oraz serum z L'oreala i powiem Wam, że nie wiem czy coś źle robię czy co..:/ na noc nakładam olejek ale nie nakładam go dużo na dzień gdy się nie maluję używam serum i doszłam do wniosku że rzęsy mi wychodzą za każdym razem gdy robię demakijaż oczu na płatku jest rzęsa co więcej widzę jak odchodzą od pozostałych a jak je dotykam to sama wychodzi..macie może też taki problem??czy może źle nakładam ten olejek??sama nie wiem:/ doradź mi czemu tak się dzieje...
Moze Ci olejek nie służy. Ja robiłam do niego 3 podejścia i za każdym razem rzęsy zaczynały mi wypadać, a wcześniej nie wypadały. Chciałam użyć olejku żeby je trochę zagęścić, ale zrobił więcej szkody niz pożytku.
A to serum z L'Oreala mam i wydaje mi sie, zę działa choć dopiero parę razy uzyłam
och jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:56   #350
kasianeczkaa
Przyczajenie

Dziewczynki a powiedźcie mi jaka jest różnica w odżywkach do rzęs firmy My secret a Pierre Rene? z tego co zauważyłam i te i te są chwalone, mają chyba taki sam (?) skład, MS są pochodnymi PR ale co je różni? czy to jest to samo tylko w innych opakowaniach? MS kupiłam w Naturze, a np tych pierwotnych PR nie widziałam.
kasianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:46   #351
Not Afraid
Przyczajenie

GG do Not Afraid
Wink Dot.: Odżywki do rzęs

Hej dziewczyny ; D . Dołączę się do rozmowy ; D. Jeżeli chodzi o mnie to ja stosuje Olejek rycynowy : D. I powiem szczerze że pomógł ; D. Wzmocnił i przyciemnił moje rzęsy ; D. Bardzo jestem z niego zadowolona ; D
Not Afraid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:16   #352
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Ja uwielbiam olejek rycynowy. Uzywam go z przerwami od ok. 10 lat. Kiedys tylko na rzesy, od jakiegos czasu rowniez na brwi, bo pragne aby mi troche odrosly po wielu latach ekstermalnego skubania.
Niestety zauwazylam ze olejek troche podraznia mi oczy. Maja one wowczas wieksza sklonnosc do lzawienia i pieczenia, a takze co mnie troche niepokoi,gdy uzywam olejku rycynowego, na linni rzes pojawiaja mi sie bolesne krostki :/ Cos w stylu jeczmienia.
Za to efekty sa niesamowite!! Rzesy staja sie piekne jak firanki.

pinupxgirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:58   #353
desti
Zakorzenienie

a mi olejek rycycnowy niestety podraznia oczy ... z odzywek uzywam na zmiane Clinique i Loreal... pomagaja na pewno... i pewnie jeszcze lepiej jakbym je stosowala regularnie ...
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:17   #354
cosma
Zakorzenienie

Nie wiem jak Talika, (nie używałam), ale zanim któraś zdecyduje się wydać stówkę na ten produkt, polecam spróbować tańszy sposób-olejek rycynowy.
W aptece kosztuje niecałe 3 zł, a efekty naprawdę widać. Ja już dwa tygodnie nakładam sobie olejek na rzęsy i na brwi.Zdecydowanie poprawiła się ich kondycja, są wzmocnione, ładniej wyglądają.
Olejek nakładam na noc za pomocą starej szczotki od tuszu.
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:41   #355
majusiaaa2
Przyczajenie

Mam pytanie czy zna ktos tą odzrywke Revitalash??? czy może coś napisać o niej,ma jakieś dzaiłanie pozytywne ??? czy to taki chwyt marketingowy??? Czy któraś z Was używała ją ??? Proszę o opisaniu co myślicie o niej???Czy warta zakupu czy też nie ???? Więc czekam
majusiaaa2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:33   #356
monik@_monik@
Zadomowienie

Mnie olejek rycynowy solo też podrażniał, budziłam się z podpuchniętymi oczami i na dodatek efektów stosowania nie widziałam.
Teraz mam odżywkę z My Secret, po użyciu ok 1 cm dodałam kilka kropli olejku rycynowego, wymieszałam starając się dopuścić do środka jak najmniej powietrza i efekt jest świetny - nie pamiętam kiedy wypadła mi jakaś rzęsa, brwi rosną jak szalone, bo nakładam tą mieszankę codziennie przed pójściem spać, oraz rano przy nakładaniu makijażu (na rzęsy też daję). Długo dochodziłam do tego skąd mi się biorą te nowe brwi w miejscach, w których do tej pory ich nie było, np. pół centymetra pod łukiem W listopadzie miałam trwałą na rzęsy i nie odczułam na sobie żadnych skutków ubocznych, więc mój specyfik jak najbardziej działa
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 13:45   #357
AnusiaPn
Zakorzenienie

hej

ja mogę polecić odżywkę w 'rybkach' : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...ff.html&next=1

stosuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona, co prawda problem na poczatku miałam z aplikowaniem, bo nakładałam palcami i często dostawała mi się do oka, ale zakupiłam w rossmannie spiralkę do rzęs (za 4.50 ) i teraz już jest okej rzęsy wzmocniły się, nie wypadają w takich ilościach jak wypadały i są mięciutkie rybki starczą na długi okres czasu, no i cena jest dość przystępna jak kupiłam je w aptece za 10zł, używam od pół roku i kończę dopiero pierwszy listek

skuszę się też chyba na tą odżywkę Pierre Rene skoro tak wszyscy zachwalają

pozdrawiam!
AnusiaPn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 23:31   #358
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Hej, stosuję pewną odżywkę do rzęs od 6 tygodni, więc już mogę się wypowiedzieć na jej temat. Nazywa się MD 101 Lash Fctor, nie wiem czy jest dostępna w Polsce, ale nawet jeśli nie, to chcę się podzielić moją opinią na ten temat, ponieważ wiele osób ma dostęp do zagranicznych kosmetyków. Muszę ostrzec wszystkich-ponieważ moim zdaniem są to wyrzzucone pieniądze, i to duże (!) zakupiłam odżywkę za 1259kr norweskich, czyli za jakieś 600zl. Liczyłam na drastyczny efekt-i się przeliczyłam Odżywka wygląda jak tusz do rzęs, bardzo elegancki, srebrny, ale na końcu patyczka nie ma szczoteczki tylko taki malutki pędzelek jak eyeliner. Odżywkę stosuje się tylko raz dziennie-wieczorem. Nakłada się ją tak samo ja eyeliner, na powiece, przy nasadzie rzęs. Pierwsze dni, szczypały mnie powieki, potem przestały. Ale po 6 tygodniach stosowania nie zauważyłam ŻADNEGO efektu, rzęsy są pierwotnej długości, nie stały się silniejsze, ciemniejsze, ani nie jest ich więcej. Jestem rozczarowana, ale cieszę się, że spróbowałam, bo gdybym tego nie zrobiła dalej myślałabym, że ta odżywka zdziała cuda. Jedyny plus tej odżywki to fakt, że jest wydajna, po 6 tyg. nie widać "dna" zn nie zapowiada się żeby miała się skończyć. Nie wiem, możliwe, że na inną osobę mógłby zadziałać, moja mama stosuje ją tydzień krócej niż ja, czyli 5 tyg i mówi, że jej rzęsy troszeczkę urosły-ale ja tak nie uważam, myślę, że ona bardzo chce żeby tak było i dlatego tak jej się wydaje
Jednym słowem wielka kicha, ale wykończę opakowanie, nie wiem kiedy to nastąpi, ale po zakończeniu "kuracji" napiszę, czy coś się zmieniło pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

aha zapomniałam jeszcze dodać, że także stosowałam olejek rycynowy, i byłam z niego zadowolona, mimo że rzęsy po nim mi nie urosły, ani nie zagęściły się. Poprostu odżywił mi rzęsy, stały się mocniejsze i błyszczące, i napewno ciemniejsze, co spowodowało, że wylądały na dłuższe-poprostu ich jasne, wcześniej niezbyt widoczne końcówki były przyciemnione dając ten efekt. Myślę, że ten olejek sprawił w takim razie więcej, niż odżywka, która nie zdziałała nic, oprócz rozwiania moich nadzieji, no i sporego bądż co bądż wydatku
Bayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:18   #359
namea
Przyczajenie

Hej dziewczyny !Potrzebuję odzywki do rzes bardzo zalezy mi na tym zeby rzesy wydluzyly sie , bo z wypadaniem nie mam problemow...Moglybyscie polecic mi cos skutecznego ... Slyszalam o odzywce Mavala,Double -Lash... Cena tak do 100 Z gory dziekuje
namea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:49   #360
margop
Rozeznanie

GG do margop

Bayka, używaj nadal. Ja mam Revitalash. Mniej więcej o połowę tańszy ale i tak nie można powiedzieć by był to kosmetyk tani. Podobne objawy tj. szczypanie na początku używania. Potem przywykłam. Efekty widać ale najwcześniej po ok. dwóch miesiącach. Teraz mam za sobą ponad trzy miesiące stosowania i widzę zdecydowaną różnicę. Rzęsy dłuższe, grubsze. Jestem bardzo zadowolona. Nie rezygnuj. Myślę, że doczekasz się efektów. Przypuszczam, że twoja odżywka to coś takiego jak moja, pewnie ma podobne działanie. Wymaga systematyczności i cierpliwości w stosowaniu.
margop jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pomoc, przedłużanie, regeneracja, rzesy, rzęsy, tusz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości