Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 122 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-24, 07:21   #3631
npm_
Raczkowanie

Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Tak, uzywalam rano i wieczorem. Nie pamietam ile dalam, ale kupowalam chyba na iwos, bylo taniej niz u producenta :P aczkolwiek wiele osob chwali tymiankowy, jakies wyroznienie zdobyl, wiec mozliwe, ze moja buzia jest wykatkowo wybredna, nie chcialabym zle doradzic . Zreszta to nie pierwszy kosmetyk, ktory w przeciwienstwie do wiekszosci u mnie sie nie sprawdzil.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline  
Stary 2014-07-24, 07:50   #3632
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

No rozumiem taką masz cere co zrobić

Nie używamy cukru

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-07-24, 09:25   #3633
Prodomostra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujecie glinki? Przyznam szczerze, że kiedyś cudownie oczyszczały mi pory, teraz jakoś nie mogę osiągnąć tego efektu, mimo że glinkę mam z dobrego źródła - zieloną z ZSK Macie jakieś sprawdzone przepisy? Solo? Z olejami?
Ja używam dwóch glinek z Logony, są już gotowe, tz. nie w proszku, tylko w tubie do mycia buzi, ciała i włosów Dla mnie rewelacja, cena około 35 zł, ale nie żałuję, bo to i naturalne kosmetyki o rewelacyjnym składzie i świetne jakościowo. Ja w ogóle mam słabość do niemieckich kosmetyków Używam też glinki z Saluterry, również świetna (zarówno maska jak i krem antybakteryjny).

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Zelu do mycia buzi? Ja uzywalam. Obu. Ten z salicylem byl calkiem w porzadku. Tymiankowy zuzylam, ale baaardzo mieszane odczucia mialam.

A ja lubię tymiankowy, mojemu mężowi też służy Ale wiecie jak to jest z polecaniem: u jednego się sprawdza, u drugiego niekoniecznie. Teraz mam krem nagietkowy z Sylveco i jestem zachwycona, bardzo mi przypasował, cena też rewelacyjna. Wcześniej płaciłam za kremy nawet i stówę i nie było takiego efektu... Uważam, że Sylveco to naprawdę dobra jakość w bardzo dobrej cenie.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Od czterech dni używam olejowej witaminy c z ecospa i muszę powiedzieć, że bardzo pomaga! Gładka, promienna skóra po kilku użyciach. Zewnętrzne antyoksydanty są super, szczególnie w lecie, jak skóra się poci i sebum szybciej się utlenia. Pod filtr jak znalazł albo na noc.

Hydrolat z czystka również jest godny polecenia.
Podlinkuj proszę tę wit C, bo mnie zainteresowałaś Chętnie kupię sobie na jesień

Ja piję herbatkę z czystka, hydrolatu nie używałam. Gdzie kupujesz?
Prodomostra jest offline  
Stary 2014-07-24, 13:02   #3634
lifeisbeautiful
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Podlinkuj proszę tę wit C, bo mnie zainteresowałaś Chętnie kupię sobie na jesień

Ja piję herbatkę z czystka, hydrolatu nie używałam. Gdzie kupujesz?

Wszystko mam z ekospa: http://ecospa.pl/produkt/witamina-c-...w-formie-oleju

http://ecospa.pl/produkt/hydrolat-cz...go-ekologiczny

Też piję czystka, ale to jest czystek incanus, a hydrolat jest z czystka ladanowego Myślę, że warto spróbować, ma dobre opinie
lifeisbeautiful jest offline  
Stary 2014-07-25, 09:17   #3635
Prodomostra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Wszystko mam z ekospa: http://ecospa.pl/produkt/witamina-c-...w-formie-oleju

http://ecospa.pl/produkt/hydrolat-cz...go-ekologiczny

Też piję czystka, ale to jest czystek incanus, a hydrolat jest z czystka ladanowego Myślę, że warto spróbować, ma dobre opinie
dziekuje
Prodomostra jest offline  
Stary 2014-07-25, 13:05   #3636
karoline3ek
Zadomowienie

Ja wodę brzozową do twarzy robię sama Ta kioskowa ma w składzie alkohol więc do buzi jak dla mnie odpada.

Zbieram liście brzozy, bardzo drobno kroję bądź rozrywam, zalewam wodą źródlaną bądź destylowaną i do lodówki na kilka godzin )

Używam jako porannego toniku. Wszystkie wody staram się robić sama i bardzo małe ilości zaledwie na kilka dni, żeby nie dodawać konserwantu bo ostatnio to mnie nawet zapycha zwykłe szare mydło.
karoline3ek jest offline  
Stary 2014-07-28, 07:49   #3637
Prodomostra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Ja wodę brzozową do twarzy robię sama Ta kioskowa ma w składzie alkohol więc do buzi jak dla mnie odpada.

Zbieram liście brzozy, bardzo drobno kroję bądź rozrywam, zalewam wodą źródlaną bądź destylowaną i do lodówki na kilka godzin )

Używam jako porannego toniku. Wszystkie wody staram się robić sama i bardzo małe ilości zaledwie na kilka dni, żeby nie dodawać konserwantu bo ostatnio to mnie nawet zapycha zwykłe szare mydło.
Wow, jestem po wrażeniem Uwielbiam takie ekologiczne rozwiązania, a w dodatku tanie Super, zaraz idę nazrywać liści brzozy
Prodomostra jest offline  
Stary 2014-07-29, 20:46   #3638
Falabella
Zakorzenienie

Ja po prostu uważam, że życie nie jest na tyle piękne, aby rezygnować z pysznego jedzenie. Nie wyobrażam sobie chodzić ze znajomymi do knajpek i nie jeść frytek czy innych pyszności z powodu cery. Nie odmówię sobie jedzenia, bo je kocham

Teraz moja twarz wygląda dobrze, tylko oczywiście zaskórniki...
Wagę trzymam zawsze taką samą

karoline3ek - "wszystko mnie zapycha". Zapychasz się sama własnym łojem. Żeby kosmetyk zapchał, trzeba go używać kilka tygodni. Wszelkie inne wysypy są spowodowane zwykle reakcją alergiczną lub, jak już wspomniałam, po prostu Twoja skóra ostatnio produkuje więcej łoju i nie radzi sobie ze złuszczaniem. Zła pielęgnacja, a nie "wszystko mnie zapycha"

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2014-07-29 o 20:47
Falabella jest offline  
Stary 2014-07-30, 05:52   #3639
npm_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
karoline3ek - "wszystko mnie zapycha". Zapychasz się sama własnym łojem. Żeby kosmetyk zapchał, trzeba go używać kilka tygodni. Wszelkie inne wysypy są spowodowane zwykle reakcją alergiczną lub, jak już wspomniałam, po prostu Twoja skóra ostatnio produkuje więcej łoju i nie radzi sobie ze złuszczaniem. Zła pielęgnacja, a nie "wszystko mnie zapycha"
No nie wiem. Owszem, zgadzam sie z czescia o loju i zluszczaniu, ale nie mam alergii na jakies skladniki w kosmetykach (tak, robilam testy alergologiczne na alergie kontaktowa) a sa takie, ktore po prostu mi nie sluza, powoduja wysyp zaskornikow, pryszcze. I nie jest to kwestia, ze moja skora produkuje wiecej loju, bo w ciagu ostatniego miesiaca sprawdzalam jeden krem, ktory mnie zapchal oktutnie. Odstawilam na pare tygodni i przez ostatnie kilka dni znow sie nim mazialam i znow to samo. Teraz odstawilam, jesli w ciagu kilku dni skora wroci do normalnosci, to wszystko bedzie jasne podkreslam raz jeszcze, nie jestem uczulona na skladniki tego kremh, wiec nie jest to reakcja alergiczna. A, i zluszczam sie na biezaco

npm_ jest offline  
Stary 2014-07-30, 17:22   #3640
Kimiko666
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Ja po prostu uważam, że życie nie jest na tyle piękne, aby rezygnować z pysznego jedzenie. Nie wyobrażam sobie chodzić ze znajomymi do knajpek i nie jeść frytek czy innych pyszności z powodu cery. Nie odmówię sobie jedzenia, bo je kocham
a ja tez kocham jedzenie,i musiałam z innych powodów rzucić nabiał i gluten , a dodatkowo w efekcie unormowała mi się cera (szkoda jescze ze przebarwienia i ślady nie poznikały ) .
To chyba taki bonus za to, że musiałam się tak przestawić :P

A ja wode brzozową uwielbiam pić - taką naturalną bez dodatków zbędnych

Kimiko666 jest offline  
Stary 2014-08-01, 21:30   #3641
zapaałka
Zakorzenienie

Muszę się poradzić Myślicie, że peeling do twarzy może pogorszyć stan cery? Od kilku tygodni na brodzie i lewej skroni pojawiło mi się sporo wyprysków, które wcale nie chcą się goić, wygotowałam już pościel, nie rozmawiam na tą stronę przez telefon, już dawno wyleczyłam się z podpierania brody/głowy przed komputerem. Jedyną nową rzeczą, którą stosuję w pielęgnacji jest peeling morelowy Soraya (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=62352), który regularnie stosuję od kilku tygodni, 2x w tyg przed nałożeniem glinki. Czy produkt, który znajduje się na skórze tak krótko może być winowajcą?
Stary 2014-08-01, 21:48   #3642
krolowa zurawin
Zadomowienie

peeling może być winowajcą jeżeli masz stany zapalne i używasz peelingu mechanicznego - roznosisz bakterie... a czemu nie chcą się goić to już nie mam pojęcia,może jakiś składnik peelingu?
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2014-08-01, 22:33   #3643
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
peeling może być winowajcą jeżeli masz stany zapalne i używasz peelingu mechanicznego - roznosisz bakterie... a czemu nie chcą się goić to już nie mam pojęcia,może jakiś składnik peelingu?
Też o tym myślałam, ale wtedy powinno się teoretycznie roznosić po całej twarzy
Stary 2014-08-01, 22:46   #3644
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Sluchajcie niby mam skore zadbana nawilzam ja pelling 2 razy w tygodniu
wiadomo niedoskonalosci +tlusta i prawie zaden podklad na mojej skorze nie wyglada dobrze i mowie tu o podkladach z wysokiej polki...

- Estee Lauder DW sprawial ze skora wygladala dziwnie..niezbyt zdrowo,postarzal

-Make Up For Ever HD -- nieladnie wygladal na skorze ,niezdrowo.skora bardziej sie przetluszczala...

-Heleny Rubinstein podklady postarzaly...

-Clinique Blemish soluthion tez jakos niezdrowo wyglada na skorze

-Clinique oil free wyglada okropnie na mojej skorze...

i co teraz ?? nic mi nie pasuje zaden podklad ,a dbam o skore pielegnuje dobrze,dobrymi produktami ,a zaden podklad mi nie pasuje ,juz nie wiem co robi

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-01 o 22:48
Czlowiek Istota Marna jest offline  
Stary 2014-08-02, 00:28   #3645
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Peeling jaki polecacie? Ja takze mam ten z Soraya i czesto uzywam i takze mam problem jak dziewczyna wyzej...

Nie używamy cukru

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Stary 2014-08-02, 13:48   #3646
fiasco
Wtajemniczenie

jeśli chodzi o peeling mechaniczny, to te do których wracałam to:
-korund - kupuje się go jako drobny biały proszek, miesza się z żelem do mycia i/lub olejkiem, w sumie z czym się chce
-gąbeczki celulozowe lub inne, np. te: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30035 (są tańsze a równie dobrze się sprawdzają, tylko na początku są nasączone jakimś tonikiem). Oczywiście przed każdym użyciem trzeba je wyparzyć wrzątkiem lub wsadzić na ok. minutę do mikrofali. Oczywiście też używać z żelem do mycia

Kiedyś jeszcze stosowałam ściereczki z mikrofibry, ale to nie było dla mnie, oraz miękką szczoteczkę do twarzy - fajnie zmniejszała widoczność wągrów

Obecnie peelingi mechaniczne stosuję dość rzadko (może raz na 2 tygodnie) ze względu na kwasy które odwalają większość roboty w złuszczaniu :P:
I czasem robię maskę z sody oczyszczonej (ktoś tu o niej wspominał na wątku, stąd ją znam ) - jak dla mnie całkiem fajna sprawa, alternatywa dla peelingów enzymatycznych
Stary 2014-08-02, 13:49   #3647
odada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Peeling jaki polecacie? Ja takze mam ten z Soraya i czesto uzywam i takze mam problem jak dziewczyna wyzej...

Ja polecam z Ziaji z serii Liście Manuka pastę oczyszczającą, super piling jak dla mnie jeśli nie ma się stanów zapalnych
odada jest offline  
Stary 2014-08-02, 15:19   #3648
sforcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Sluchajcie niby mam skore zadbana nawilzam ja pelling 2 razy w tygodniu
wiadomo niedoskonalosci +tlusta i prawie zaden podklad na mojej skorze nie wyglada dobrze i mowie tu o podkladach z wysokiej polki...

- Estee Lauder DW sprawial ze skora wygladala dziwnie..niezbyt zdrowo,postarzal

-Make Up For Ever HD -- nieladnie wygladal na skorze ,niezdrowo.skora bardziej sie przetluszczala...

-Heleny Rubinstein podklady postarzaly...

-Clinique Blemish soluthion tez jakos niezdrowo wyglada na skorze

-Clinique oil free wyglada okropnie na mojej skorze...

i co teraz ?? nic mi nie pasuje zaden podklad ,a dbam o skore pielegnuje dobrze,dobrymi produktami ,a zaden podklad mi nie pasuje ,juz nie wiem co robi
Może coś z mineralnych podkładów, próbowałaś? plus do tego jakiś puder wykańczający o działaniu matującym, który dodatkowo zmatowi cerę. Przy takich temperaturach jakie teraz mamy i tłustej cerze mało który podkład będzie wyglądał długo dobrze bez dodatkowego zmatowienia. Ja już dawno odstawiłam wszystkie sklepowe podkłady, tylko pogarszały mi stan cery te wszystkie silikony i emolienty w nich, szczególnie w taką pogodę.

UBRANIA I BUTY
sforcia jest offline  
Stary 2014-08-02, 15:30   #3649
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Może coś z mineralnych podkładów, próbowałaś? plus do tego jakiś puder wykańczający o działaniu matującym, który dodatkowo zmatowi cerę. Przy takich temperaturach jakie teraz mamy i tłustej cerze mało który podkład będzie wyglądał długo dobrze bez dodatkowego zmatowienia. Ja już dawno odstawiłam wszystkie sklepowe podkłady, tylko pogarszały mi stan cery te wszystkie silikony i emolienty w nich, szczególnie w taką pogodę.
ja to samo Każdy, absolutnie każdy płynny podkład pogarszał stan mojej cery. Niektóre po kilku dniach (Revlon CS), większość już po kilku godzinach
Niestety podobnie z filtrami. Ostatnio kupiłam japoński puder SPF 50 PA+++ - Meishoku UVLab. Użyłam na razie kilka razy - jestem bardzo zadowolona, bo całkiem dobrze trzyma mat No i można go łatwo reaplikować w ciągu dnia Nie wypryszczyło mnie też jeszcze po nim więc jak coś mogę polecić.
Stary 2014-08-02, 19:24   #3650
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja to samo Każdy, absolutnie każdy płynny podkład pogarszał stan mojej cery. Niektóre po kilku dniach (Revlon CS), większość już po kilku godzinach
Niestety podobnie z filtrami. Ostatnio kupiłam japoński puder SPF 50 PA+++ - Meishoku UVLab. Użyłam na razie kilka razy - jestem bardzo zadowolona, bo całkiem dobrze trzyma mat No i można go łatwo reaplikować w ciągu dnia Nie wypryszczyło mnie też jeszcze po nim więc jak coś mogę polecić.
i jaki podklad teraz uzywasz ?? tak probowalam lilly lolo prawie nic nie kryja.. i bare minerals ,ale tez jakos dziwnie tak jakby twardo na mojej skorze wygladal.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
a co teraz uywasz ?
Stary 2014-08-02, 19:58   #3651
sforcia
Raczkowanie

Lily lolo rzeczywiście daje bardzo małe krycie. Ja teraz używam amilie na zmianę z meow, one mają znacznie większe krycie niż LL z przetestowanych przeze mnie o większym kryciu, które się sprawdziły to jeszcze lucy minerals, ale najłatwiej dostępne masz polskie minerały amilie i annabell
fiasco - ja z filtrów na lato jeszcze mogę polecić vichy matujący i LRP Anthelios też wersja matująca - mi przy nich latem nic nie spływa i nie zapycha, ale ja cały czas używam kwasów i retinolu, więc też trochę trzymam sytuację pod kontrolą

UBRANIA I BUTY

Edytowane przez sforcia
Czas edycji: 2014-08-02 o 20:01
sforcia jest offline  
Stary 2014-08-02, 20:18   #3652
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Lily lolo rzeczywiście daje bardzo małe krycie. Ja teraz używam amilie na zmianę z meow, one mają znacznie większe krycie niż LL z przetestowanych przeze mnie o większym kryciu, które się sprawdziły to jeszcze lucy minerals, ale najłatwiej dostępne masz polskie minerały amilie i annabell
fiasco - ja z filtrów na lato jeszcze mogę polecić vichy matujący i LRP Anthelios też wersja matująca - mi przy nich latem nic nie spływa i nie zapycha, ale ja cały czas używam kwasów i retinolu, więc też trochę trzymam sytuację pod kontrolą

Lilly Lolo podklady to raczej jak puder.. raczej dla skor bezproblemow ,idealnych ...

a Annabell jakie daje wykonczenie ? naturalne ? niezbyt twarde suche ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-02 o 20:22
Stary 2014-08-02, 20:22   #3653
peach_passion
Zakorzenienie

Cytat:
Lilly Lolo podklady to raczej jak puder.. raczej dla skor bezproblemow ,idealnych ...

a Annabell jakie daje wykonczenie ? naturalne ? niezbyt twarde suche ?
próbowałas mac?
peach_passion jest offline  
Stary 2014-08-02, 21:14   #3654
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
próbowałas mac?
nie maca nie mialam
Stary 2014-08-02, 21:21   #3655
sforcia
Raczkowanie

U mnie zarówno annabelle i amilie dają naturalne wykończenie, po paru minutach wszystko się ładnie stapia ze skórą. Amilie u mnie lepiej kryje i matuje. Tylko do aplikacji minerałów trzeba też odpowiedniego pędzla i techniki nakładania, jak 'omieciesz' sobie tym po prostu twarz, to żaden podkład mineralny krycia nie da
Z mac'a na mnie dobrze wygląda pro longwear, ale to jest jak dla mnie podkład do zadań specjalnych i na większe wyjścia, daje ładne satynowe wykończenie i się super trzyma wiele godzin, tylko że u mnie niestety na dłuższą metę to nie przejdzie i się kończy pogorszeniem stanu skóry..
Mac też ma jakiś 'mineralny' podkład od niedawna w ofercie, ale nie widziałam składu, więc nie wiem czy on jest na prawdę mineralny czy tylko z nazwy

UBRANIA I BUTY

Edytowane przez sforcia
Czas edycji: 2014-08-02 o 21:28
sforcia jest offline  
Stary 2014-08-02, 21:30   #3656
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
i jaki podklad teraz uzywasz ?? tak probowalam lilly lolo prawie nic nie kryja.. i bare minerals ,ale tez jakos dziwnie tak jakby twardo na mojej skorze wygladal.
teraz używam tego z kolorówki ale go trochę stuningowałam, żeby był mniej pylisty i bardziej kryjący

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
właśnie po matującym Vichy miałam straszny wysyp najgorszy, wręcz armagedon - po paru godzinach noszenia. Mam bardzo wrażliwą skórę, widać coś w składzie bardzo mnie podrażniło.
Stary 2014-08-02, 22:24   #3657
peach_passion
Zakorzenienie

ja mam bardzo tłustą cerę i żadne mineralne produkty w proszku się nie sprawdziły. na razie najlepszy byl i jest mac pro longwear
peach_passion jest offline  
Stary 2014-08-03, 00:48   #3658
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Paste Ziaja mam i stosuje jako maseczki, zeby nie pogorszyc cery bardziej bym wolala peeling egzymatyczny

Nie używamy cukru

Stary 2014-08-03, 01:06   #3659
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
teraz używam tego z kolorówki ale go trochę stuningowałam, żeby był mniej pylisty i bardziej kryjący

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

właśnie po matującym Vichy miałam straszny wysyp najgorszy, wręcz armagedon - po paru godzinach noszenia. Mam bardzo wrażliwą skórę, widać coś w składzie bardzo mnie podrażniło.
wiec jaki teraz podklad uzywasz ?
Stary 2014-08-03, 09:31   #3660
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Paste Ziaja mam i stosuje jako maseczki, zeby nie pogorszyc cery bardziej bym wolala peeling egzymatyczny

Na mnie bardzo dobrze działał peeling enzymatyczny z bromelainą (mazidła), później przerzuciłam się na Sorayę, no i być może wychodzą efekty mojego lenistwa, że zachciało mi się gotowego produktu

Tagi
anti acne, anti acne cream, krem anti-acne, krem organique, maseczki z glinki, olej arganowy, organique, tradzik, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości