problem!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-09, 16:37   #1
myszuniaw
Przyczajenie

Angry

problem!!!

zawsze miałam ładne paznokcie i specjalnie nie musiałam o nie dbać pprostu rosły ładne a teraz płytka odchodzi mi prawie na pół pazurka kłade odżywke ale nic są poprostu okropne!nie wiem co sie dzieje znaci jakieś domowe(mam krem do rąk i paznokci) fajne sposoby na ich rozdwajanie i umocnienie tej płytki!pozdrówka
myszuniaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 16:50   #2
molly_20
Raczkowanie

Dot.: problem!!!

Jest bardzo duzo watkow na ten temat, wystarczy poszukac
molly_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:10   #3
Idril
Raczkowanie

myszuniaw ja mam tak samo Zawsze miałam śliczne mocne paznokcie, wprost nie do zdarcia Szybciutko rosły i były po prostu cudowne!! Ale czasy ich świetności minęły i już 3 rok walcze o ich życie... <ależ to dramatycznie zabrzmiało:P> nie polecam odzywek AVONU, bo one leczą ale nia maiałam tej odzywki na paznokciach ok 2 dni (chciałam zeby troche odpoczely i "pooddychały" swierzym powietrzem) i od razy znalazły sie w tragiczym stanie Teraz mam Hard as Nails Sally H. I widze duza poprawe. Teraz mam nawet dlugie paznokcie, ale niedlugo scinam i robie BIG KURACJE, bo ciagle sie rozdwajaja, choc juz nie na pol paznokcia
Idril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:41   #4
-=Reyka=-
Raczkowanie

Paznokcie wzmacnia cytrynka trzeba trzymac paznokcie w polowce cytryny, np. gdy ogladasz TV mi np. pomaga zdzywka z AVONu ale to jest tak jak ze wszystkimi kosmetykami jednemu pomoze innemu nie.. dobrze jest lykac skrzyp polny buziaki i powodzenia
-=Reyka=- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 19:13   #5
ma.ko
Zakorzenienie

GG do ma.ko

Cytat:
Napisane przez -=Reyka=-
Paznokcie wzmacnia cytrynka trzeba trzymac paznokcie w polowce cytryny, np. gdy ogladasz TV mi np. pomaga zdzywka z AVONu ale to jest tak jak ze wszystkimi kosmetykami jednemu pomoze innemu nie.. dobrze jest lykac skrzyp polny buziaki i powodzenia
A ja myslalam, ze cytryna pomaga wybielic paznokcie ktore sa zzolklehihi A zeby je wzmocnic mozna moczyc w podgrzanej oliwie z oliwek
Reyka Poszukaj w archiwum jest naprawde duza watkow. Sama mam ten problem i teraz stosuje odzywke Nail tek. Buziaki i powodzenia w walce z pazurkami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.

Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości