Brzydkie w這sy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-09, 19:31   #1
Toficzka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 11
GG do Toficzka
Unhappy

Brzydkie w這sy.

Wiele razy na ulicy widz kobiety, kt鏎e maj 郵iczne w這sy - l郾i帷e, mocne i w og鏊e pi瘯ne. Wieje wiatr, w這sy lataj w r騜nych kierunkach. A kiedy przestaje wia na w這sach nie ma ani p馧 ko速una, w這sy dalej s takie jak zaraz po uczesaniu! U mnie wystarczy machni璚ie g這w i ju musz w這sy czesa od nowa. Prosz, pomocy!
Toficzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 19:34   #2
MooN the Great
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 21
Dot.: Brzydkie w這sy.

Ja niestety te mam ten problem, a ch皻nie dowiedzia豉bym si jak go zlikwidowa. Mo瞠 jakie rady innych wiza瘸nek?
MooN the Great jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 19:51   #3
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

oj dziewczyny jak to dobrze wiedziec ze nie jest sie samym z tym problemem . mi sie zawsze wydaje ze mam przyklapniete, tluste i rozczochrane wlosy. na dodatek nie podoba mi sie ich dlugosc... nie wiem co te kobitki robia bo ja uzywam wielu odzywek, szamponow, jem tabletki ze skrzypem i nadal moje wloski nie sa fajne...
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 20:02   #4
Blondi2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

Do陰czam si ze swoimi znienawidzonymi str彗ami do Was dziewczyny . Te chc mie pi瘯ne w這ski w ka盥 pogod. Je郵i macie jakie sposoby na pi瘯ne, sypkie w這ski to podzielcie si t wiedz z nami .
Blondi2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 20:17   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez Toficzka
Wiele razy na ulicy widz kobiety, kt鏎e maj 郵iczne w這sy - l郾i帷e, mocne i w og鏊e pi瘯ne. Wieje wiatr, w這sy lataj w r騜nych kierunkach. A kiedy przestaje wia na w這sach nie ma ani p馧 ko速una, w這sy dalej s takie jak zaraz po uczesaniu! U mnie wystarczy machni璚ie g這w i ju musz w這sy czesa od nowa. Prosz, pomocy!
Przede wszystkim maja dlatego piekne wlosy, bo sa zdrowe. Zdrowe= gladkie a gladkie=nie placza sie. Mozna pomoc zniszczonym wlosom odpowiednimi maseczkami (ja trzymam-jak mi sie chce- nawet pol godziny i wlosy mam blyszczace, mimo ze farbowane i po trwalej) Mozna takze uzyc jakiegos serum nablyszajacego, wygladzajacego (Loreal, Garnier, Renee Blanche)
Niestety, czasem wlosy sa szorstkie z natury (znam wiele takich dziewcznym, nic nie robia z wlosami-nie farbuja, nie prostuja- a jednak sa suche i matowe) I tu chyba jedyny ratunek w odpowiedniej pielegnacji+stylizacji (serum, suszenie chlodnym powiewem.. najlepiej tez zrezygnowac z ciezkich pianek i lakierow, bo obciazaja wlosy.)
Czasem piekne wlosy to po prostu kwestia ciecia - nawet po nocy odpowiednio sciete wlosy zachowuja ladna linie
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 20:22   #6
Toficzka
BAN sta造

GG do Toficzka
Unhappy Dot.: Brzydkie w這sy.

No to Ci zdziwi, czarna.noco! Ja ani nie farbowa豉m w這s闚, w 篡ciu nie robi豉m nawet jednego pasemka! W og鏊e nie susz w這s闚 suszark, poniewa wol, kiedy schn naturalnie. I te nie u篡wam 瘸dnych pianek ani lakier闚... A suche z natury napewno nie s, poniewa z natury s t逝ste.
Ale jakie kosmetyki do w這s闚 polecasz, kt鏎e nie podra積i造by g這wy 11-latki? Cena nie gra roli!
Stary 2005-08-09, 20:25   #7
MooN the Great
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez Toficzka
Ale jakie kosmetyki do w這s闚 polecasz, kt鏎e nie podra積i造by g這wy 11-latki? Cena nie gra roli!
Poczepiam si pod pytanie?
MooN the Great jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 20:58   #8
czarna.noc
Wtajemniczenie

Dziewczyny, napisalam pare slow Toficzce w PW. Ale dodam, ze nie wiem co nie podrazni wlosow 11latki.. ale wydaje mi sie, ze chyba juz moze uzywac szamponow dla doroslych ..
Napisalam m,in, ze szampony i odzywki (i maseczki tez!) firmy Dove sluza mi rewelacyjnie oraz serum Renee Blanche polecone kiedys przez Grazyne (i zachwalane przez wizazanki
Tu jest link:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...id=16567&cat=0
Toficzko, od razu tu odpowiem ci na twoje pytanie z PW:
serum naklada sie na wlosy mokre, rozczesane, 1, 2 psikniecia (serum ma postac oleistej cieczy ) Pozniej normalnie suszymy wlosy (albo i nie ) i na koniec mozna jeszcze uzyc odrobinki. Ja mialam dosyc szorskie wlosy jeszcze po trwalej.. ale naprawde moim zdaniem stan bardzo sie poprawil.
Tu wklejam link do watku w ktorym dziewczyny pisza o tym serum:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=renee+blanche
Aha, jeszcze dodam, ze mozna je kupic tutaj na E-stylu
Stary 2005-08-09, 22:18   #9
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

dla 11 latki kosmetyki dla dzieci , sa tez w duzym wyborze na rynku, natomiast dla wygladzenia moznatroszke uzywac serum Renee
Toficzka jezeli Ty masz te 11 lat to niestety ale nie mozesz jeszcze okrslic jakie masz a wlasciwei jakie bedziesz miala wlosy jako kobitka
poczekaj troche , czas szybko mija...
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 22:48   #10
Toficzka
BAN sta造

GG do Toficzka
Talking Dot.: Brzydkie w這sy.

W pewnym sensie jestem kobiet - 1 sierpnia tego roku dosta豉m pierwszy okres, wi璚...
Stary 2005-08-09, 22:52   #11
Toficzka
BAN sta造

GG do Toficzka
Wink Dot.: Brzydkie w這sy.

Cytat:
serum naklada sie na wlosy mokre, rozczesane, 1, 2 psikniecia (serum ma postac oleistej cieczy ) Pozniej normalnie suszymy wlosy (albo i nie ) i na koniec mozna jeszcze uzyc odrobinki. Ja mialam dosyc szorskie wlosy jeszcze po trwalej.. ale naprawde moim zdaniem stan bardzo sie poprawil.
I ostatnie pytanie . To si psika na r瘯 i r瘯 nak豉da na w這sy, czy psika si na w這sy i rozprowadza na wszystkich kosmykach r瘯ami?
Stary 2005-08-09, 23:01   #12
Sieczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 822

Ja bym sobie na twoim miejscu kupi豉 szampon dla dzieci np. Bambi albo Johnsona (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9184) Mi pasuje bambi bo tez mam taki w豉snie problem z w這sami i bambi jest dla mnie swietny.

Apropo to gaga ma ca趾owit racj - nie mo瞠sz jeszcze okresli swojego typu w這s闚. Cery tak瞠. Wiec moim zdaniem najlepiej bedzie jak wybierzesz sobie kosmetyki dla dzieci, albo popro mame 瞠by Ci jakies dobra豉. Lepiej nie u篡waj w tym wieku "specjalistycznych" kosmetyk闚 poniewa wiem z w豉snego do鈍iadczenia co si po幡iej robi ze sk鏎. Zaczekaj chocia do tych 13 lat.....

Pozdrawiam
Sieczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 23:22   #13
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Toficzka , no nikt w to nie watpi ze jestes kobieta , a raczej kobietka
to ze dostaals okres swiadczy o tym ze zaczyna sie uCiebie tzw burza chormonow, wiec mozesz miec wloski pzretluszczone a innym razem suche....u ciebie nawet nie wiadomo jeszcze jakie beda Twoje wlosy
ale to nie znaczy ze Twoje wlosy , skora jest juz jaku doroslej osoby
serum Renee mozna nakladac na suche lum mokre wlosy ale w bardzo malej ilosci
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 23:23   #14
Toficzka
BAN sta造

GG do Toficzka
Wink Dot.: Brzydkie w這sy.

W豉郾ie Hexxana poleci豉 mi Sunsilk fioletowy... Chc sobie jego kupi... Jak efekty b璠, to b璠 kupowa豉 ten szampon, a jak efekt闚 nie b璠zie to kupi sobie ten Johnson&Johnson... Jak by豉m ma豉 to tylko ten szampon mia豉m .
Stary 2005-08-09, 23:25   #15
Toficzka
BAN sta造

GG do Toficzka

Cytat:
Napisane przez gaga
Toficzka , no nikt w to nie watpi ze jestes kobieta , a raczej kobietka
to ze dostaals okres swiadczy o tym ze zaczyna sie uCiebie tzw burza chormonow, wiec mozesz miec wloski pzretluszczone a innym razem suche....u ciebie nawet nie wiadomo jeszcze jakie beda Twoje wlosy
ale to nie znaczy ze Twoje wlosy , skora jest juz jaku doroslej osoby
serum Renee mozna nakladac na suche lum mokre wlosy ale w bardzo malej ilosci
A jedno psikni璚ie to jedna kropelka tego serum?
Stary 2005-08-09, 23:36   #16
czarna.noc
Wtajemniczenie

Tak, psikasz sobie na raczke i rzeczywiscie, wystarczy bardzo mala ilosc (1 psikniecie=1 kropelka)
ja psikam w zaglebienie reki, "rozsmarowuje" w dloniach i przeciagam po wlosach (szczegolnie tam, gdzie sa jeszcze dosyc suche lub bardziej zniszczone)
Stary 2005-08-10, 11:14   #17
Toficzka
BAN sta造

GG do Toficzka

I gwarantujesz, 瞠 w這sy po tym lepiej si rozczesuj i nie lepi si tak szybko? I 瞠 郵icznie b造szcz?
Stary 2005-08-10, 12:28   #18
czarna.noc
Wtajemniczenie

Toficzko, u mnie to serum sie sprawdzilo. Jesli czytalas podany przeze mnie link,to pewnie wiesz, ze co najmniej 50 osob jest nim zachwycone Moje wlosy bardziej po nim blyszcza oraz troche sie zregenerowaly. Na "zlepanie" nie wiem czy pomaga bo nie mam takiego problemu. Byc moze po prostu Ty musisz zmienic fryzure na bardziej lekka i puszysta.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.