Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-26, 20:05   #1
Ayca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

cze嗆 dziewczyny mam nadziej 瞠 mi co doradzicie. w這sy malowa豉m na czarno potem na ciemny br您 odrosty 瞠by pozbywa si ma造mi kroczkami czerni w ko鎍u przemy郵a豉m i wybra豉m sie do fryzjera na dekoloryzacj kt鏎 mi tam Pani doradzi豉. w這sy by造 prawie do pasa obci窸am je do ramion w tym miejscu ju by豉 praktycznie tylko ta farba ciemno br您owa tylko ko鎍闚ki by造 czarne.spodziewa豉m si 鈔edniego br您u b康 rudo軼i po tym zabiegu ale si zawiod豉m w這sy zosta造 rozja郾ione tylko mo瞠 o 1 ton by造 nadal bardzo bardzo ciemne na g鏎ze ja郾iejsze 1 ton na dole 1 ton ciemniejsze wi璚 pokry豉 je ciemnobr您ow farb i do widzenia wysz豉m z prawie takimi samymi w這sami i z brakiem 200 z w portfelu . po miesi帷u rozmy郵a co by tu zrobi stwierdzi豉m 瞠 rozja郾i je rozja郾iaczem w domu gdy nie sta mnie by這 na kolejne 200 z u fryzjera. kupi豉m rozja郾iaj帷 farb z syoss 12 t najmocniejsz i do dzia豉. efekt wyszed taki jakiego si spodziewa豉m rude na g鏎ze troch ja郾iejsze na dole ciemniejsze (i tak najpierw malowa豉m d馧 a na koniec 5 minut g鏎 ) za 3 dni (przez te dni nak豉da豉m masek a maseczek od篡wczych aby poprawi kondycj w這s闚) kupi豉m rozja郾iacz z joanny w這sy zosta造 nadal rude bardzo jasne ale rude na g鏎ze ju wida 豉dny kolor blondu (陰dny jak na rozja郾iacz oczywi軼ie ) teraz nie wiem co robi. kupi jeszcze jeden rozja郾iacz ? boje sie ze tylko pogorsze w這sy a nadal po rozja郾iaczu (3) b璠 rude mysla豉m te o p逝kankach czy mo瞠 co pomog ? chociaz troch ten kolor zmy ? i potem mo瞠 jak捷 farb ? do陰cze zdj璚ia dziewczyny prosz pom騜cie. i nie krzyczcie 瞠 nie powinnam robi tego sama. by豉m u fryzjera zap陰ci豉m maj徠ek (dla mnie 200 z to du穎 a 瘸dnej zmieny nie by這 w kolorze tylko obi皻e w這sy do ramion) i nie sta mnie na wydanie kolejnej tak du瞠j sumy.

zdj璚ie 1 w這sy czarne.
http://i45.tinypic.com/2cmm1op.jpg

zdj璚ie 2. w這sy po dekoloryzacji i obcie鎍iu u fryzjera.
http://i47.tinypic.com/1e7x48.jpg

zdj璚ie 3.kolejne od fryzjera
http://i45.tinypic.com/2liifzr.jpg

zdj璚ie 4. po na這瞠niu farby rozja郾iaj帷ej firmy syoss nr 12(najmocniejszej)
http://i47.tinypic.com/ayvbbd.jpg

zdj璚ie 5 g鏎na cz窷 w這s闚
http://i45.tinypic.com/2ypgoc1.jpg

zdj璚ie 6 dolne w這sy
http://i47.tinypic.com/6og0w7.jpg

po u篡ciu drugiego rozja郾iacza firmy joanna nadal s rude tylko 瞠 ju bardziej ja郾iejsze.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-10-28 o 08:42
Ayca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 10:51   #2
katie100
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 234
Wpisy w blogu: 3
Dot.: b豉gam o pomoc ! wysz造 mi rude w這sy !

a jaki kolor docelowy chcesz uzyska?
zajrzyj do mojego albumu - na najstarszych zdj璚iach wida jak farbami rozja郾iaj帷ymi dosz豉m do blondu z rudawych w這s闚 (te pozbywa豉m si farby, ale br您u, nie czerni i skorzysta豉m z farb blond).
Rozja郾iacza lepiej ju nie tykaj, bo w這sy mog si zacz望 kruszy - je郵i jeszcze tego nie robi po ostatnich zabiegach to masz farta...
z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 dla moich w這s闚 naj豉godniejsze by造 wellatony... i z profesjonalnych CeCe (tylko 瘸dne pianki; mo瞠sz spr鏏owa Wellatona 12/1 je郵i zale篡 Ci na jasnym blondzie, je郵i chcesz blond to 9/1, je郵i i嗆 pod ciemny blond/jasny br您 to 8/1 - szukaj farb z popielem, 瞠by troch ugasi rudo嗆; generalnie je郵i chcesz rozja郾i to zostaw tak wod jaka jest w tych farbach, ale je郵i chcesz tylko zgasi rudo嗆 to wtedy np. 9/1 z wod obni穎n do 6% - zawsze troch mniej zniszcze...)
najagresywniej dzia豉造 Palette (chyba naj豉dniejsza by豉 c10) - dawa造 obiecywany ch這dny kolor, ale du篡m kosztem zniszcze - nie poleca豉bym na chwil obecn
wida te jakie mam w這sy obecnie, a jakie by造 jak by造 blond...
zastan闚 si dobrze, jaki chcesz kolor docelowy i zajrzyj koniecznie na bloga Blond Bunny

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2012-10-27 o 10:57
katie100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 11:04   #3
Ayca
Raczkowanie

naturaln jestem blondynk i to jasn chocia po czarnych w這sach kolor troch przyciemnia chce pozby si tych rudych i pomalowa na 鈔edni blond tylko taki jak najbardziej naturalny bo kiepsko wygl康a blond z czarnymi w這sami a musia豉m malowa co 3 tygodnie w這sy mi szybko rosn i by造 widoczne. kiedy si zawzi窸am i 4 miesi帷e nie palowa豉m ale znajomi wkurzali 瞠 wygl康am idiotycznie zbyt du瘸 r騜nica. dzi瘯uj za podpowied ju wchodz i szukam. musz jak najszybciej co znale潭 bo wygl康am okropnie.
Stary 2012-10-27, 11:23   #4
katie100
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 234
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka wiadomo嗆
naturaln jestem blondynk i to jasn chocia po czarnych w這sach kolor troch przyciemnia chce pozby si tych rudych i pomalowa na 鈔edni blond tylko taki jak najbardziej naturalny bo kiepsko wygl康a blond z czarnymi w這sami a musia豉m malowa co 3 tygodnie w這sy mi szybko rosn i by造 widoczne. kiedy si zawzi窸am i 4 miesi帷e nie palowa豉m ale znajomi wkurzali 瞠 wygl康am idiotycznie zbyt du瘸 r騜nica. dzi瘯uj za podpowied ju wchodz i szukam. musz jak najszybciej co znale潭 bo wygl康am okropnie.
to jak jeste naturaln blondynk to jeszcze zajrzyj do w徠ku blondowego - Dziewczyny maj du瞠 do鈍iadczenie w farbowaniu w這s闚 i pomog Ci w doborze farby - tam te pojawia si Blond Bunny je郵i ma czas

mo瞠sz te spr鏏owa zg這si si o pomoc do Mysi - na blogu Mysi

powodzenia!

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2012-10-27 o 11:25
katie100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 12:25   #5
Ayca
Raczkowanie

wstawiam zdj璚ia w這s闚 po drugim rozja郾ianiu joann o czym pisa豉m wy瞠j.
http://i49.tinypic.com/2qsnmud.jpg

http://i50.tinypic.com/2j16ago.jpg

http://i50.tinypic.com/2mhgbif.jpg

prosz dorad嬈ie czy kupi p逝kank i jak troch ten rudy zejdzie jak捷 farb czy od razu farb ? ale jak ? chce da troch odpocz望 czuprynie wi璚 kolejne malowanie planuje za tydzie b康 dwa teraz dbam i regeneruje w這sy.
Stary 2012-10-27, 12:46   #6
sylwia031195
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

my郵, 瞠 powinna spr鏏owa fioletow p逝kank, powinno pom鏂 .
sylwia031195 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 12:51   #7
Zadie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

A mo瞠 zetnij na boba?
Zadie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 12:56   #8
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

na rudy p逝kanka NIEBIESKA, ale przyciemni, a tobie chyba nie o to chodzi
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 13:23   #9
Ayca
Raczkowanie

w這s闚 nie chcia豉bym obcina i tak straci豉m ich tak wiele by造 prawie do pasa teraz tylko do ramion. chcia豉bym aby ten rudy kolor cho troch zszed z w這s闚 abym mog豉 je jako pomalowa. wydaje mi si 瞠 zwyk豉 farna blond nic nie da na g鏎ze tam gdzie mam blond pewnie z豉pie ale rude pewnie pozostan rude bez zmian.
wyt逝maczycie mi jak to jest z p逝kankami ? kt鏎 najlepiej ?
Stary 2012-10-27, 13:30   #10
201607040946
Konto usuni皻e

chcesz jasniejszy blond?
na forum jest mn鏀two watk闚 o p逝kankach, poczytaj sobie. na 鄴單 k豉dziemy fiolet, na rudo軼i - niebieski, cho nie zawsze si to sprawdza (ja mam bardzo jasny blond - schodzi豉m z naturalnego 鈔edniego ciep貫go blondu, ale fioletowe nie gasz 鄴販i - mam fioletowe pasma, u篡wam wi璚 na niebieskiej, choc TEORYTYCZNIE powinna da ziele, bo 鄴單+niebieski=ziele). jak wi璚 widzisz, wszystko zale篡 od w這s闚. pr鏏uj probuj pr鏏uj.
nie wiem, co ci poradzi, 瞠bys mia豉 jasniejsze w這sy.
sama schodzi豉m kiedy z czerni (mia豉m pi瘯ne l郾i帷e, farbowane, a naturalny mam ,jak pisa豉m, 鈔edni blond), 2 rozja郾iania, siano zamiast w這s闚, mimo dalszego rozjasniania czy farbowania farbami popielatymi mia豉m 鄴單! zrezygnowa豉m, przefarbowa豉m si na kolor zbli穎ny do naturalnego 鈔edniego/ciemnego blondu (poziom 6-7) i czeka豉m, a odrosn.
z czerni trudno zej嗆 do 豉dnego odcienia blond.
Stary 2012-10-27, 13:32   #11
sylwia031195
Raczkowanie

no kupujesz np. niebiesk p逝kank i wlewasz j do miski z wod (na butelce b璠zie napisane ile masz jej wla). I tam p逝czesz swoje w這sy i koniec. Zobaczysz czy zadzia豉 na Twoje w這sy .
Stary 2012-10-27, 13:51   #12
Ayca
Raczkowanie

u mnie problem jest taki 瞠 jak wida na zdj璚iach na g鏎ze jest ju blond jaki ale jest i boj si w豉郾ie 瞠 mo瞠 ruszy te rudo軼i ale zafarbuje mi te blond sama nie wiem

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

i gdzie znajd p逝kanki s dost瘼ne w aptekach czy te drogeriach tupu rossman,natura ?
Stary 2012-10-27, 13:55   #13
201607040946
Konto usuni皻e

nie rozja郾i, mo磧iwe, czy przyciemni, ale zniweluj 鄴單/rudo軼i, cho u mnie polewanie si nie sprawdza, ja nak豉dam toner (manic panic np. niebieski) na p馧 minuty i sp逝kuj, kolor szybko 豉pie (w這sy rozjasnione), i 鄴販i ani 郵adu!
Stary 2012-10-27, 13:59   #14
Ayca
Raczkowanie

je郵i m闚isz 瞠 p逝kanka przyciemni w這sy to si dla mnie nie nadaje bo ja chce je rozja郾i je郵i si przyciemni to b璠 zaczynac od pocz徠ku rozja郾ianie znowu. a mo瞠 by tak pomacza te ko鎍e rude w misce ? 瞠by tylko te rude dosta造 p逝kanki ? nie mam poj璚ia jak ja si pozb璠 tego rudego. jak na這瞠 farb blond jak捷 bardzo jasn to co pomo瞠 ? czy rude zostan rude ?
Stary 2012-10-27, 15:06   #15
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
je郵i m闚isz 瞠 p逝kanka przyciemni w這sy to si dla mnie nie nadaje bo ja chce je rozja郾i je郵i si przyciemni to b璠 zaczynac od pocz徠ku rozja郾ianie znowu. a mo瞠 by tak pomacza te ko鎍e rude w misce ? 瞠by tylko te rude dosta造 p逝kanki ? nie mam poj璚ia jak ja si pozb璠 tego rudego. jak na這瞠 farb blond jak捷 bardzo jasn to co pomo瞠 ? czy rude zostan rude ?

zapytaj na w徠ku o dekoloryzacji, tam nasz guru fryz na pewno co doradzi
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 17:56   #16
201607040946
Konto usuni皻e

Albo na watku o plukankach.
Stary 2012-10-28, 17:36   #17
czeeeko2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ekspertem nie jestem, ale troch interesuje si tymi tematami. Wydaje mi si, 瞠 powinna u篡 farby jasny blond naturalny albo bardzo jasny blond (鈔edni blond i ciemny w tym wypadku wygl康aj jak br您y). Farby o odcieniu naturalnym maj zielony barwnik, kt鏎y neutralizuje rudo軼i. Tylko omi te najja郾iejsze pasma, bo mo瞠 Ci na nich wyj嗆 zielony kolor.
czeeeko2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-28, 23:58   #18
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czeeeko2 Poka wiadomo嗆
Ekspertem nie jestem, ale troch interesuje si tymi tematami. Wydaje mi si, 瞠 powinna u篡 farby jasny blond naturalny albo bardzo jasny blond (鈔edni blond i ciemny w tym wypadku wygl康aj jak br您y). Farby o odcieniu naturalnym maj zielony barwnik, kt鏎y neutralizuje rudo軼i. Tylko omi te najja郾iejsze pasma, bo mo瞠 Ci na nich wyj嗆 zielony kolor.

w takim razie farb mam k豉嗆 tylko na doln cz窷 w這s闚 ? g鏎 jest blond ale te przyda這by si j stonowa czyli lepiej najpierw d馧 potem g鏎 ?
Stary 2012-10-29, 08:01   #19
misia106
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

niestety... ja si malije w這sy to trzeba mie du穎 pieni捫k闚 na fryzjera albo po prostu miec kole瘸nk czy kogo z rodziny kto zajmuje si wryzjerstwe , wi璚 nic ci nie pomo瞠
misia106 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-29, 08:15   #20
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez misia106 Poka wiadomo嗆
niestety... ja si malije w這sy to trzeba mie du穎 pieni捫k闚 na fryzjera albo po prostu miec kole瘸nk czy kogo z rodziny kto zajmuje si wryzjerstwe , wi璚 nic ci nie pomo瞠

co Ty za g逝poty wypisujesz, w豉郾ie po to jest to forum, 瞠by uzyska pomoc, ludzie dziel si swoj wiedz, ja ju nie raz skorzysta豉m i bardzo dobrze na tym wysz豉m...

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
w takim razie farb mam k豉嗆 tylko na doln cz窷 w這s闚 ? g鏎 jest blond ale te przyda這by si j stonowa czyli lepiej najpierw d馧 potem g鏎 ?

kurcze a mi si wydaj, 瞠 na rude to musisz be瞠 k豉嗆, a pisa豉 mo瞠 do bunny albo do misi? one na pewno Ci pomog
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-29, 15:49   #21
Ayca
Raczkowanie

trzeba mie du穎 pieni捫k闚 ? dobra to przeliczmy koszty obci璚ie w這s闚 + rozja郾ienie ich o 1 ton tylko kosztowa這 mnie 200 z i nadal by豉m czarna czyli przynajmniej potrzeba 3 wizyt u fryzjera czyli trzeba zap豉ci 600 z ? wiesz jako nie wyobra瘸m sobie aby jakakolwiek dziewczyna tutaj wyda豉 takie pieni康ze na fryzjera mo瞠 jeste milionerk nie wnikam Tw鎩 portfel albo Twojego taty Twoja sprawa na forum odpowiada si na pytania znasz odpowied pomagasz nie znasz odpowiedzi nie odpisujesz mam nadziej 瞠 zrozumia豉. pozdrawiam )

napisa豉m do bunny odpowiedzia豉 jak farb k豉嗆 i 瞠 te rudo軼i do 軼i璚ia b璠 dlatego siedz i dalej szukam gdy musia豉bym obci望 po這we w這s闚 i zosta豉bym z w這sami do uszu zaledwie wi璚 ta opcja nie pasuje b璠 pr鏏owac farbami a be穎wa farba podobno przyciemni mi w這sy i mo瞠 wyj嗆 be穎wy na g鏎ze a rudy na dole chyba b璠 si ratowa popielatymi farbami i dalej przeszukiwa forum gdy jest tu du穎 pomocy od dziewczyn za kt鏎e dzi瘯uj.
Stary 2012-10-29, 16:24   #22
sylwia031195
Raczkowanie

a mog豉by wstawi tutaj jakie zdj璚ia swojej fryzurki i w og鏊e jak to teraz wygl康a ? )))
Stary 2012-10-29, 17:07   #23
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Poka wiadomo嗆
a mog豉by wstawi tutaj jakie zdj璚ia swojej fryzurki i w og鏊e jak to teraz wygl康a ? )))

wstawiam zdj璚ia w這s闚 po drugim rozja郾ianiu joann o czym pisa豉m wy瞠j.
http://i49.tinypic.com/2qsnmud.jpg

http://i50.tinypic.com/2j16ago.jpg

http://i50.tinypic.com/2mhgbif.jpg

tak wygl康aj mog jutro wstawi zdj璚ia inne.豉two to sobie wyobrazi w這sy do ramion do uszu kolor blond reszta to rudo軼i p馧 na p馧.dlatego nie chc ju obcina w這s闚 taka d逝go嗆 to ju dla mnie szok bior帷 pod uwag 瞠 obcie豉m w這sy do pasa szukam ratunku 瞠by jako uratowa te w這sy. b璠 podcina te ko鎍e ale niech najpierw odrosn troch i og鏊nie chc zapu軼i wlosy do takich jakie by造 jasetm naturaln jasn blondynk je郵i uda si rozja郾i rudo軼i to dobior farb do moich w這s闚 i nie b璠 malowa
Stary 2012-10-30, 13:17   #24
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716

Ja bym na twoim miejscu spr鏏owa豉 zafarbowa teraz na jeden kolor farb, kt鏎a nie rozja郾ia za bardzo, ale za to mocno nadaje kolor. Dla mnie dobra jest tu np. L'Oreal Excellence albo ew. Londa Color Blend. Mnie te dwie farby potrafi bardzo ujednolici kolor i nie niszcz tak bardzo. Nie k豉d ju lepiej rozja郾iacza, bo stracisz zaraz reszt w這s闚 Lepiej dzia豉 ju farbami. P逝kanki nie polecam! Na jasnych zrobi ci fiolet, na ciemnych nic nie zrobi.

w這somaniaczka CG od 06.2012 moje w這sy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-31, 22:04   #25
misiaczek64
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
cze嗆 dziewczyny mam nadziej 瞠 mi co doradzicie. w這sy malowa豉m na czarno potem na ciemny br您 odrosty 瞠by pozbywa si ma造mi kroczkami czerni w ko鎍u przemy郵a豉m i wybra豉m sie do fryzjera na dekoloryzacj kt鏎 mi tam Pani doradzi豉. w這sy by造 prawie do pasa obci窸am je do ramion w tym miejscu ju by豉 praktycznie tylko ta farba ciemno br您owa tylko ko鎍闚ki by造 czarne.spodziewa豉m si 鈔edniego br您u b康 rudo軼i po tym zabiegu ale si zawiod豉m w這sy zosta造 rozja郾ione tylko mo瞠 o 1 ton by造 nadal bardzo bardzo ciemne na g鏎ze ja郾iejsze 1 ton na dole 1 ton ciemniejsze wi璚 pokry豉 je ciemnobr您ow farb i do widzenia wysz豉m z prawie takimi samymi w這sami i z brakiem 200 z w portfelu . po miesi帷u rozmy郵a co by tu zrobi stwierdzi豉m 瞠 rozja郾i je rozja郾iaczem w domu gdy nie sta mnie by這 na kolejne 200 z u fryzjera. kupi豉m rozja郾iaj帷 farb z syoss 12 t najmocniejsz i do dzia豉. efekt wyszed taki jakiego si spodziewa豉m rude na g鏎ze troch ja郾iejsze na dole ciemniejsze (i tak najpierw malowa豉m d馧 a na koniec 5 minut g鏎 ) za 3 dni (przez te dni nak豉da豉m masek a maseczek od篡wczych aby poprawi kondycj w這s闚) kupi豉m rozja郾iacz z joanny w這sy zosta造 nadal rude bardzo jasne ale rude na g鏎ze ju wida 豉dny kolor blondu (陰dny jak na rozja郾iacz oczywi軼ie ) teraz nie wiem co robi. kupi jeszcze jeden rozja郾iacz ? boje sie ze tylko pogorsze w這sy a nadal po rozja郾iaczu (3) b璠 rude mysla豉m te o p逝kankach czy mo瞠 co pomog ? chociaz troch ten kolor zmy ? i potem mo瞠 jak捷 farb ? do陰cze zdj璚ia dziewczyny prosz pom騜cie. i nie krzyczcie 瞠 nie powinnam robi tego sama. by豉m u fryzjera zap陰ci豉m maj徠ek (dla mnie 200 z to du穎 a 瘸dnej zmieny nie by這 w kolorze tylko obi皻e w這sy do ramion) i nie sta mnie na wydanie kolejnej tak du瞠j sumy.

zdj璚ie 1 w這sy czarne.
http://i45.tinypic.com/2cmm1op.jpg

zdj璚ie 2. w這sy po dekoloryzacji i obcie鎍iu u fryzjera.
http://i47.tinypic.com/1e7x48.jpg

zdj璚ie 3.kolejne od fryzjera
http://i45.tinypic.com/2liifzr.jpg

zdj璚ie 4. po na這瞠niu farby rozja郾iaj帷ej firmy syoss nr 12(najmocniejszej)
http://i47.tinypic.com/ayvbbd.jpg

zdj璚ie 5 g鏎na cz窷 w這s闚
http://i45.tinypic.com/2ypgoc1.jpg

zdj璚ie 6 dolne w這sy
http://i47.tinypic.com/6og0w7.jpg

po u篡ciu drugiego rozja郾iacza firmy joanna nadal s rude tylko 瞠 ju bardziej ja郾iejsze.
ju niewiele brakuje aby pozby si rudo軼i na ko鎍ach,zr鏏 sobie k徙iel ko鎍闚 z dodatkiem delikatnego kremowego rozja郾iacza rumiankowego z firmy kemon dodajesz do niego mask ,szampon,6% oksydant,i troche wody,aby wysz豉 g瘰to軼 papki,dobrze jest do這篡 troszke popielatego pigmentu,aby dobrze wybi rudo嗆,sprawdza si na 80% a nie niszczy w這s闚
misiaczek64 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 22:45   #26
Ayca
Raczkowanie

u篡豉m farby popielatej jak mi dziewczyny radzi造 ale nie ruszy這 nic tylko te na g鏎ze sta造 si popielate kupi豉m wi璚 rozja郾iacz z wod 9% tylko na same rude w這sy po這篡豉m oto efekt. jestem ju za豉mana nie wiem co robi ju tyle na這zy豉m na te w這sy a rudy nada zosta my郵e nawet czy nie kupi br您owej farby bo nie mog na siebie patrze.

http://i45.tinypic.com/6ypit2.jpg

http://i46.tinypic.com/xf3o8y.jpg

http://i45.tinypic.com/16gx2fc.jpg

http://i45.tinypic.com/2j43dbo.jpg

http://i46.tinypic.com/wr24m.jpg

http://i49.tinypic.com/1677b5c.jpg
Stary 2012-11-03, 22:50   #27
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

juz prawie blond. daj odpocz望 im i walcz z tym kolorem popielatymi farbami
Stary 2012-11-04, 10:45   #28
201607040946
Konto usuni皻e

Mnie si wydaje, 瞠 te ciemniejsze rude zostan, chyba 瞠 po jakim czasie na這篡sz tylko na nie rozjasniacz bo sa zbyt ciemne, 瞠by jasny popiel je pokry. Chyba 瞠 farba 鈔edni popielaty blond, kt鏎a i tak potem si wyp逝cze, ale z tego, co piszesz, chcez jasny blond, tak?
Stary 2012-11-04, 11:38   #29
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Ja sie zgadzam z Fryzem, ze masz postawic na pielegnacje.
Wlosy sa juz tak oslabione, ze kolejne rozjasnianie moze doprowaddzic do gumowych strakow i siana. Odzyw troche te wlosy, pouzywaj niebieskiej plukanki na dolna czesc najbardziej ruda i postaraj sie przezyc z miesiac.
Jak bedziesz wlosy dalej rozjasniac calosciowo, nastepny Twoj watek bedzie: moje wlosy sa jak z gumy!!! Pomocy!!!

Ewentualnie odzyw wlosy tydzien dwa i poloz kilka pasemek blond na najbardziej ruda czesc. Uzyj farby rozjasniajacej z dodatkiem popielu, profesjonalnej. Koleston, innych dobrze nie znam, ma 12.16 - popiel z odrobino fioletu, 12.11 podwojny popiel. Co jakis czas dolozysz pasemek na rudosc, zniszczone koncowki poskracasz i stopniowo uzyskasz to, co masz w gornej czesci.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 16:44   #30
Ayca
Raczkowanie

moje w這sy po rozja郾ianiu robi si coraz bardziej rude my郵 瞠 nie uda mi sie ich rozja郾i. nie mog chodzi do pracy z kolorow g這w to naprawd 幢e wygl康a jest jest to wida. teraz mam troszk inne pytanie je郵i u篡j farby garnier ciemny blond 7 czy te rude w這sy si zamaluj ? ale mo瞠cie poleci jak捷 farb w takich odcieniach ? mo瞠 narazie daruj sobie te blond w這sy sama nie wiem tak daleko ju dosz豉m ale mo瞠 je郵i zamaluje je takim kolorem (o ile mo積a zamalowac te rude) to potem jak od篡j za jaki czas je rozja郾i jako? prosz pole熯ie mi farby w mniej wi璚ej takich odcieniach tylko 瞠by nie by這 widac tych rudych.
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-08 19:23:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.

Advertisement