Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-02-10, 15:53   #301
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
Tinajero - co w tym jest, 瞠 "dzi瘯i" rozja郾ianiu cz這wiek wreszcie dba o w這sy, jak nale篡 kosztuje to co prawda wi璚ej czasu, ale za to efekty fajne. Ja obecnie u篡wam maski loreala total repair 5 (by豉 w豉郾ie w promocji w rossmannie), fajna jest
No i co racja, to racja, z tymi k徙ielami rozja郾iaj帷ymi. Nieudolnie dobrana farba na wysokim oxy mo瞠 pewnie wi璚ej szkody wyrz康zi.
To jaki masz teraz blond? Chyba niedawno fotk chcia豉 wstawi, ale co z jako軼i by這 nie tak i w ko鎍u si wcale nie pokaza豉?
Zgadza si, ale warto si pom璚zy, bo efekty s Znam t mask Loreala, te lubi Polecam Ci jeszcze oliwk Rossmana dla dzieci (t niebiesk), mo積a kupi mini butelk za 2 z starcza na jaki czas i fajnie od篡wia w這sy.

Teraz mam jasny blond (poziom 9-10), s ju coraz r闚niejsze Zdj璚ia, kt鏎e zrobi豉m zupe軟ie nie oddawa造 koloru i stanu w這s闚 (z kamerki internetowej robi豉m )), mo瞠 w weekend zrobi lepszym aparatem

Og鏊nie ciesze si, zawsze my郵a豉m, 瞠 nigdy nie uda mi si wr鏂i do blondu

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-10 o 15:55
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-10, 16:13   #302
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 319

Wszystko jest mo磧iwe . A ja wam polecam serum z olejkiem arganowym z Rosska na ko鎍闚ki! Bioelixire bodaj瞠 to si pisze. M鎩 nowy ulubiony kosmetyk.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-10, 17:10   #303
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

A chcia這by si rzec: dzi瘯i Ci, Panie, za rossmanna
spisz sobie Wasze rekomendacje by mi potem nie zagin窸y po鈔鏚 post闚!

Ja jeszcze jestem zadowolona z serum avonu na zniszczone ko鎍闚ki -bardzo wydajny, a wczoraj zam鏐i豉m jeszcze jaki olejek w sprayu i co z jedwabiem, napisz za jaki czas czy warto.

Tinajero a ta oliwka jakie ma zastosowanie w這sowe -by przed myciem rozprowadzic np.na ko鎍闚kach czy mo瞠 w豉郾ie ju po myciu? Poka w這sy koniecznie!

Edytowane przez forgotten tower
Czas edycji: 2015-02-10 o 18:43
forgotten tower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-10, 18:25   #304
SceneQueene
Zakorzenienie

Zdecydowanie. Nie wiem co by by這 gdyby nie ten sklep.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-02-11, 06:42   #305
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Wszystko jest mo磧iwe . A ja wam polecam serum z olejkiem arganowym z Rosska na ko鎍闚ki! Bioelixire bodaj瞠 to si pisze. M鎩 nowy ulubiony kosmetyk.

Wypr鏏uj

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
Tinajero a ta oliwka jakie ma zastosowanie w這sowe -by przed myciem rozprowadzic np.na ko鎍闚kach czy mo瞠 w豉郾ie ju po myciu? Poka w這sy koniecznie!
Olejowanie regeneruje, nawil瘸, od篡wia. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331

Osobi軼ie kiedy mocno si w to bawi豉m, jakie dwa lata temu. Bardzo s逝篡 mi olejek Sesa, jest cudowny. Mo瞠 do niego wr鏂.

Nak豉dam teraz olejki Alterry lub t oliwk, czasem oliw z oliwek czasem na lekko wilgotne, czasem na suche w這sy na 30-2 h przed myciem, 1-2 razy w tygodniu. Kiedy olejowa豉m na noc, ale bardzo nie lubi mie w這s闚 oblepionych olejkiem, taka moja neuroza

Ale og鏊nie polecam, tylko trzeba si uzbroi w cierpliwo嗆 przy olejowaniu

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-11 o 07:42
Stary 2015-02-11, 15:08   #306
SceneQueene
Zakorzenienie

Czemu w cierpliwo嗆? Dla mnie to przyjemno嗆 :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-11, 15:15   #307
nikitka0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

u篡j dro窺zej farby blond z rozja郾iaczem no i cz窷ciej r鏏 maseczki na w這sy
nikitka0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-11, 15:42   #308
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Czemu w cierpliwo嗆? Dla mnie to przyjemno嗆 :-D

Tak, tak, zgadza si przyjemno嗆, chodzi這 mi o efekty, 瞠 trzeba si uzbroi w cierpliwo嗆
Stary 2015-02-11, 16:33   #309
SceneQueene
Zakorzenienie

Aaa wtedy si pod tym podpisuj

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-11, 20:14   #310
olaaa99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 948

Z zamiarem przej軼ia na samodzieln (no prawie, bo na這篡 farby sama nie umiem ) koloryzacj odrost闚, na這篡豉m wczoraj farb Wella Koleston 12/0 z 12/1 p馧 na p馧 (woda 12%). Odrost wyszed spoko, cho przebija przez niego rudawy poblask.

Jestem w trakcie szukania szamponu z niebieskim barwnikiem 瞠by to och這dzi (szczeg鏊nie w sztucznym 鈍ietle jest to widoczne), ale zastanawiam si, czy za kilka tygodni nie spr鏏owa innej mieszanki, mianowicie - czy nie zmiesza farb np. 1/4 12/0, a 3/4 12/1, 瞠by popiel zapobieg tej rudo軼i. Czy to pomo瞠, czy 幢e my郵?

Druga sprawa - czy znacie szampony (mog by z linii profesjonalnych) z niebieskim, nie fioletowym barwnikiem? Jest tego jak na lekarstwo...

olaaa99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-11, 22:22   #311
SceneQueene
Zakorzenienie

My郵, 瞠 to dobry pomys, inne proporcje

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-12, 14:34   #312
olaaa99
Zadomowienie

Ok, chyba spr鏏uj.

Swoj drog, przy mieszaniu farb sugerowa豉m si kolorami, jakich u篡wa na mojej g這wie fryzjerka. Zastanawiam si tylko, jakie zadanie ma 12/0 czyli odcie naturalny w tej mieszance? Gdybym zrobi豉 samym 12/1 wysz這by na pewno za szaro?

Jeszcze zastanawiam si nad opcj zastosowania 12/11 czyli intensywnego popielatego. Na ch這pski rozum - ma wi璚ej popielu wi璚 lepiej zgasi rudo軼i (niestety moje w這sy naturalnie maj rudawy/miedziany/z這ty poblask i barwnik jest do嗆 uci捫liwy przy rozja郾ianiu), ale w sumie nie wiem czy tak to dzia豉.

Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-02-12 o 14:49
Stary 2015-02-12, 15:15   #313
SceneQueene
Zakorzenienie

Natura czyli zero po kropce po prostu mocniej chwyta, bo ma du穎 pigmentu. .11 bym nie ryzykowa豉, mo瞠 wyj嗆 mocno szaro. No i je郵i masz na g這wie cho troch z這ta to jest te tu ryzyko zieleni.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-12, 16:26   #314
olaaa99
Zadomowienie

Aha, czyli z 12/0 ca趾owicie nie zrezygnuj, za du瞠 ryzyko.

W takim razie jak po zmieszaniu nast瘼nym razem wi瘯szej ilo軼i 12/1 z 12/0 efekt nie ulegnie zmianie na lepsze, b璠zie mnie korci這 12/11... O efekcie du瞠go stopnia szaro軼i piszesz bior帷 pod uwag zmieszanie z 12/0, czy o samodzielnym zastosowaniu?

Zainteresowa mnie jeszcze 12/61 czyli popielato-fioletowy blond. Du穎 鈍ietnych farbowa nim widzia豉m w necie... Ciekawe po陰czenie kolor闚, popiel i fiolet, mo瞠 to doda這by odrostowi zimna?

Przepraszam, 瞠 tak dopytuj, ale tyle si dzi naogl康a豉m r騜nych Koleston闚, 瞠 mam milion pomys堯w. Gdyby nie do嗆 reprezentacyjne stanowisko, nie ba豉bym si pr鏏owa, ale jednak jako wygl康a musz, wi璚 dopytuj.

Stary 2015-02-12, 16:54   #315
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy . Ja bym sobie na pewno odpu軼i豉 .11 szczerze m闚i帷, szczeg鏊nie je郵i na這zysz ja sama. .61 to bardzo dobry pomys - przede wszystkim na zgaszenie 鄴速ych ton闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-12, 17:23   #316
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka wiadomo嗆
Druga sprawa - czy znacie szampony (mog by z linii profesjonalnych) z niebieskim, nie fioletowym barwnikiem? Jest tego jak na lekarstwo...
Polecam Loreal Sliver, zawiera te niebieskie barwniki i og鏊nie jest bardzo dobry, nadaje fajny kolor. ζdnie tonuje 鄴販ie i lekkie rudo軼i.

Ja wczoraj robi豉m odrost p馧 na p馧 Wellaton 12/1 i Wellaton 10/0 i niestety jest rudy trzyma豉m 45 minut...

Jedyn farb jak do tej pory, kt鏎a 豉dnie rozja郾i豉 m鎩 odrost by豉 farba Garnier nutrisse creme 100 -bardzo bardzo jasny naturalny blond super rozja郾iaj帷y, bez rudo軼i z豉pa豉 te Joanna Szlachetna Per豉, ta chyba nawet by豉 lepsza, o ile mnie pami耩 nie myli.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-12 o 17:29
Stary 2015-02-12, 17:38   #317
olaaa99
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Polecam Loreal Sliver, zawiera te niebieskie barwniki i og鏊nie jest bardzo dobry, nadaje fajny kolor. ζdnie tonuje 鄴販ie i lekkie rudo軼i.

Ja wczoraj robi豉m odrost p馧 na p馧 Wellaton 12/1 i Wellaton 10/0 i niestety jest rudy trzyma豉m 45 minut...

Jedyn farb jak do tej pory, kt鏎a 豉dnie rozja郾i豉 m鎩 odrost by豉 farba Garnier nutrisse creme 100 -bardzo bardzo jasny naturalny blond super rozja郾iaj帷y, bez rudo軼i z豉pa豉 te Joanna Szlachetna Per豉, ta chyba nawet by豉 lepsza, o ile mnie pami耩 nie myli.
Dzi瘯i za polecenie szamponu, dostan go w Hebe? Jutro tam b璠 to poszukam, wiem, 瞠 maj te "profesjonalne" marki.

Co do farbowania - pr鏏owa豉 Koleston闚? Ja do czasu pofarbowania Well my郵a豉m, 瞠 moje w這sy mog rozja郾i si tylko do ciemnej rudo軼i. Farbowa豉m u fryzjerki, kt鏎a pracowa豉 w salonie dzia豉j帷ym na farbach Artego i musia豉m lecie na rozja郾iaczowych refleksach, bo bez tego by dramat. P騧niej fryzjerka zmieni豉 salon, a ja razem z ni i tam zaproponowa豉 mi Well 12. Refleksy robi豉m nadal ale mniej i farba nie wybija豉 si spod nich tak rudo. Teraz spr鏏owa豉m zrobi odrost samodzielnie Kolestonem i poza rudym refleksem nie mam zastrze瞠. Je郵i nie pr鏏owa豉 nigdy - polecam.

Cytat:
Nie ma sprawy . Ja bym sobie na pewno odpu軼i豉 .11 szczerze m闚i帷, szczeg鏊nie je郵i na這zysz ja sama. .61 to bardzo dobry pomys - przede wszystkim na zgaszenie 鄴速ych ton闚.
Przemy郵, poogl康am, nast瘼ne farbowanie na bank z 12/1 bo musz wyko鎍zy farby. A p騧niej b璠 ewentualnie kombinowa. Dzi瘯i!

Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-02-12 o 17:39
Stary 2015-02-12, 18:01   #318
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i za polecenie szamponu, dostan go w Hebe? Jutro tam b璠 to poszukam, wiem, 瞠 maj te "profesjonalne" marki.
Nie mam poj璚ia czy jest w Hebe

Ja kupowa豉m go w jakim stoisku z kosmetykami profesjonalnymi w galerii handlowej (nie wiem sk康 jeste, je郵i z Warszawy, to by豉 to Reduta), troch przep豉ci豉m, teraz zam闚i sobie przez internet du膨 butl

Ale wiesz co, zajrza豉m w豉郾ie na sk豉d, bo co mnie tkn窸o i ju zg逝pia豉m czy s tam niebieskie barwniki. Jak si troch znasz na sk豉dach, to mog jutro wrzuci zdj璚ie sk豉du.

Mog豉m si pomyli, bo ostatnio du穎 testuj, cho chyba gdzie czyta豉m, 瞠 ten szampon ma niebieski barwnik. W ka盥ym razie, mi bardzo odpowiada, cho mojego rudego odcienia na odro軼ie s豉bo rusza. Pewnie jest za ma這 rozja郾iony. Jednak jak do tej pory to najlepszy szampon z wszystkich p逝kanek i innych ta雟zych odpowiednik闚. Im d逝瞠j go u篡wam, tym bardziej si zachwycam

Koleston闚 (jeszcze) nie pr鏏owa豉m, je si robi zdanie si na 12% wodzie? troch si boj

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-12 o 18:03
Stary 2015-02-12, 18:39   #319
olaaa99
Zadomowienie

Cytat:
Nie mam poj璚ia czy jest w Hebe

Ja kupowa豉m go w jakim stoisku z kosmetykami profesjonalnymi w galerii handlowej (nie wiem sk康 jeste, je郵i z Warszawy, to by豉 to Reduta), troch przep豉ci豉m, teraz zam闚i sobie przez internet du膨 butl

Ale wiesz co, zajrza豉m w豉郾ie na sk豉d, bo co mnie tkn窸o i ju zg逝pia豉m czy s tam niebieskie barwniki. Jak si troch znasz na sk豉dach, to mog jutro wrzuci zdj璚ie sk豉du.

Mog豉m si pomyli, bo ostatnio du穎 testuj, cho chyba gdzie czyta豉m, 瞠 ten szampon ma niebieski barwnik. W ka盥ym razie, mi bardzo odpowiada, cho mojego rudego odcienia na odro軼ie s豉bo rusza. Pewnie jest za ma這 rozja郾iony. Jednak jak do tej pory to najlepszy szampon z wszystkich p逝kanek i innych ta雟zych odpowiednik闚. Im d逝瞠j go u篡wam, tym bardziej si zachwycam

Koleston闚 (jeszcze) nie pr鏏owa豉m, je si robi zdanie si na 12% wodzie? troch si boj
Niebieski barwnik poznasz po nazwie w sk豉dzie: acid blue, basic blue 99 albo 80 i czasem kryje si pod cyferkami ale teraz nie mog znale潭 pod jakimi. Czasem jest basic blue z basic red i to niestety te jest fiolet... A najcz窷ciej daj sam violet 43, a nazywaj szampon "niebieskim".

Czy ten szampon to ten? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22023

Mnie Koleston 12/0 i 12/1 fryzjerka robi豉 na 9%, bo nigdy 瘸dnych blond闚 nie robi na 12. Przez to farba zawsze wychodzi豉 za rudo i k豉d豉 mi razem z ni refleksy rozja郾iaczem... Za wszelk cen chc zej嗆 na sam farb, bo widz na w這sach tragiczne skutki u篡wania rozja郾iacza - przy czesaniu w這sy si krusz i znajduj na kolanach ich cz御tki. Spr鏏owa豉m wi璚 zrobi samodzielnie na 12% i powiem Ci, 瞠 ba豉m si bardzo, a farba praktycznie w og鏊e nie piek豉, nie 鄉ierdzia豉, w這sy nie sta造 si gumowate, no nic z貫go si nie dzia這.
I teraz bez refleks闚 jestem w stanie wyj嗆 z domu i nie strasz, tylko w豉郾ie ten lekki rudy odrost mam nadziej zniwelowa szamponem.

Stary 2015-02-12, 18:40   #320
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy .

Koleston sporo os鏏 robi na 12, ja robi豉m zawsze na 9.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Spr鏏uj Marion ultramocny i mask do blondu od nich. Mi zawsze super ch這dzilo.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-13, 06:49   #321
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Niebieski barwnik poznasz po nazwie w sk豉dzie: acid blue, basic blue 99 albo 80 i czasem kryje si pod cyferkami ale teraz nie mog znale潭 pod jakimi. Czasem jest basic blue z basic red i to niestety te jest fiolet... A najcz窷ciej daj sam violet 43, a nazywaj szampon "niebieskim".

Czy ten szampon to ten? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22023
To ten szampon

Przeanalizowa豉m sk豉d i zdaje si, 瞠 na pierwszy rzut oka nie ma tam niebieskiego barwnika
Ale generalnie to przyda豚y si jaki chemik, bo ma sporo sk豉dnik闚, kt鏎ych nie maj inne szampony tego typu (z tych co przejrza豉m) wi璚 wcale si nie zdziwi, jak jakie wchodz w reakcj i powstaje niebieski

Ten szampon jest bardzo skoncentrowany, fioletowe barwniki s do嗆 wysoko w sk豉dzie (w innych szamponach na samym dole), jest te ich kilka rodzaj闚. Zawiera te proteiny i sporo aminokwas闚. Fajnie wyg豉dza mi w這sy.

Cytat:
Mnie Koleston 12/0 i 12/1 fryzjerka robi豉 na 9%, bo nigdy 瘸dnych blond闚 nie robi na 12. Przez to farba zawsze wychodzi豉 za rudo i k豉d豉 mi razem z ni refleksy rozja郾iaczem... Za wszelk cen chc zej嗆 na sam farb, bo widz na w這sach tragiczne skutki u篡wania rozja郾iacza - przy czesaniu w這sy si krusz i znajduj na kolanach ich cz御tki. Spr鏏owa豉m wi璚 zrobi samodzielnie na 12% i powiem Ci, 瞠 ba豉m si bardzo, a farba praktycznie w og鏊e nie piek豉, nie 鄉ierdzia豉, w這sy nie sta造 si gumowate, no nic z貫go si nie dzia這.
I teraz bez refleks闚 jestem w stanie wyj嗆 z domu i nie strasz, tylko w豉郾ie ten lekki rudy odrost mam nadziej zniwelowa szamponem.
Rozja郾iacz solo to na pewno zab鎩stwo dla w這s闚. Spr鏏uj powalczy z Biovaxem (mam wersj do blondu), naprawd uratowa mi w這sy, te mia豉m problem z kruszeniem na ko鎍ach.

Jak d逝go trzyma豉 t farb z 12% na odrostach?

Jak masz lekki refleks rudy, to my郵, 瞠 szampon sobie poradzi. A pr鏏owa豉 gencjan? mi swego czasu zlikwidowa豉 鄴單 i lekk rudo嗆 na odro軼ie (kiedy by dobrze rozja郾iony).

Cytat:

Koleston sporo os鏏 robi na 12, ja robi豉m zawsze na 9.
I na 9 uda這 si dobrze rozja郾i odrost?

Chyba wypr鏏uj Koleston dziewczyny, dzi瘯i za polecenie

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-13 o 07:38
Stary 2015-02-13, 11:41   #322
SceneQueene
Zakorzenienie

U mnie akurat tak - naturalnie mam br您 poziom 5.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-13, 12:51   #323
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
U mnie akurat tak - naturalnie mam br您 poziom 5.

Ja mam w sumie ciemny blond, cho jak ostatnio przegl康a豉m swoje zdj璚ia jak by豉m dzieckiem, to na niekt鏎ych jasny br您/br您. Wi璚 strzelam, 瞠 te mog mie poziom 5, teraz na odrostach tak nawet wygl康a. Ale ostatnio nawet brwi nie chcia造 mi si rozja郾i na wodzie 3% wi璚 nie wiem, jestem jaka rozja郾ialnoodporna chyba

Farb na pewno wypr鏏uj
Stary 2015-02-13, 16:52   #324
olaaa99
Zadomowienie

Cytat:
Rozja郾iacz solo to na pewno zab鎩stwo dla w這s闚. Spr鏏uj powalczy z Biovaxem (mam wersj do blondu), naprawd uratowa mi w這sy, te mia豉m problem z kruszeniem na ko鎍ach.

Jak d逝go trzyma豉 t farb z 12% na odrostach?

Jak masz lekki refleks rudy, to my郵, 瞠 szampon sobie poradzi. A pr鏏owa豉 gencjan? mi swego czasu zlikwidowa豉 鄴單 i lekk rudo嗆 na odro軼ie (kiedy by dobrze rozja郾iony).
Potrzebowa豉m szamponu "na ju", a w Hebe by造 tylko te z Joanny, Color System drogeryjny i Joanna Porfessional porzeczkowa - wzi窸am t. B璠 pr鏏owa, kiedy mo瞠 spr鏏uj tego Loreala.

Farb trzyma豉m wed逝g ulotki - ona przewiduje dla rozja郾iania odrost闚 50-60 min i jako ko這 tego trzyma豉m.

Maskuj si teraz nowym Biovaxem (jestem w programie Nowo軼i w Rossmannie i testuj j ) ale jak wyko鎍z, to spr鏏uj i tej do blondu! Musz to sobie pozapisywa, bo zaraz zapomn.

Gencjana... Kiedy us造sza豉m, 瞠 super, 瞠 tania, no i kupi豉m. Po powrocie z apteki zacz窸am czyta 瘸le w necie, jakie to z ni s mecyje, 瞠 brudzi itp. i jak sobie wyobrazi豉m ile z tym ceregieli, tak od tamtej pory gencjana nieruszona stoi w szafeczce.

Stary 2015-02-13, 17:28   #325
ulek7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

U篡wam szamponu fioletowego z Joanny i mi pomaga, szkoda tylko 瞠 tak farbuje mi sk鏎 r彗:/
Stary 2015-02-13, 18:02   #326
hazy jive
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Gencjana... Kiedy us造sza豉m, 瞠 super, 瞠 tania, no i kupi豉m. Po powrocie z apteki zacz窸am czyta 瘸le w necie, jakie to z ni s mecyje, 瞠 brudzi itp. i jak sobie wyobrazi豉m ile z tym ceregieli, tak od tamtej pory gencjana nieruszona stoi w szafeczce.
Gencjana 鈍ietnie tonuje 鄴速o-rudo軼i, ale faktycznie, jako p逝kanka zabarwi mo瞠 te wszystko dooko豉 Dlatego ja dodawa豉m po prostu par kropli do od篡wki/maski i trzyma豉m kilka(na軼ie) minut podczas k徙ieli.
Jedna uwaga - gencjana do嗆 wyra幡ie przyciemnia kolor w這s闚!
hazy jive jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-13, 18:24   #327
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Eee tam, bzdury. Wystarczy za這篡 r瘯awiczki (np. te do farbowania) i problem z g這wy, bo rzeczywi軼ie potrafi zabarwi r璚e przy nak豉daniu. To oczywi軼ie w przypadku maski - ja tak stosowa豉m i u mnie si sprawdzi這. A je郵i chodzi o p逝kank z gencjany, to rzeczywi軼ie mo積a pochlapa wann, ale bez przesadyzmu... jak myj w這sy fioletowym szamponem to te wszystko ufyflam wystarczy sp逝ka i po k這pocie.

Daj zna, jak sprawdzi si ten szampon z Joanny, te si na niego czai豉m. Dobrze, moim zdaniem, 瞠 nie wzi窸a tego drogeryjnego z Joanny, straszny wysuszacz!

Cytat:
Napisane przez hazy jive Poka wiadomo嗆
Gencjana 鈍ietnie tonuje 鄴速o-rudo軼i, ale faktycznie, jako p逝kanka zabarwi mo瞠 te wszystko dooko豉 Dlatego ja dodawa豉m po prostu par kropli do od篡wki/maski i trzyma豉m kilka(na軼ie) minut podczas k徙ieli.
Jedna uwaga - gencjana do嗆 wyra幡ie przyciemnia kolor w這s闚!

O w豉郾ie. A co do przyciemniania, sama tego nie do鈍iadczy豉m, trzeba zacz望 na pewno od najmniejszej ilo軼i. Ja daj kropl na porcj od篡wki i jest ok
Stary 2015-02-13, 21:50   #328
hazy jive
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
O w豉郾ie. A co do przyciemniania, sama tego nie do鈍iadczy豉m, trzeba zacz望 na pewno od najmniejszej ilo軼i. Ja daj kropl na porcj od篡wki i jest ok
To prawda, trzeba uwa瘸 z ilo軼i. Ja chcia豉m szybkiego efektu i najwyra幡iej przeholowa豉m troszk...
hazy jive jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-14, 09:55   #329
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Dobrze. Jestem po k徙ieli rozja郾iaj帷ej 12%, rozja郾i這 mi max. 2 tony i zrudzia造/ oz這ci造 si. Chc kupi co z farb Joanna Naturia na stonowanie. Na pewno wezm Go喚bi popiel, ale zastanawiam si nad drugim opakowaniem. Co wybra? Srebrny py, szlachetn per喚 czy te go喚bi popiel? Nie przeszkadza mi jak wyjd siwo-popielate, bo to i tak si zmyje Chc jak najbardziej zbi ten ciep造 ton na zimny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (121,7 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11006065_864084926968212_192326954_n.jpg (67,3 KB, 29 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2015-02-14 o 09:56
wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-14, 11:11   #330
SceneQueene
Zakorzenienie

Odpisa豉m Ci w innym w徠ku

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.