Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-02-15, 13:26   #331
olusieeeek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cze嗆 dziewczyny! Jestem tu nowa i mam do Was pytanie odno郾ie farbowania w這s闚 Ot騜, m鎩 naturalny kolor to taki ciemny blond, chcia豉m w這sy rozja郾i. Wszystko Wam poka輳 na zdj璚iach jakie w這sy mia豉m, co mam teraz a jaki efekt chcia豉bym osi庵n望 I teraz po tym jak pofarbowa豉m Pallete odcie R騜any Blond mam lekko takie 鄴速awe w這sy. Nie chc mie takich w這s闚, raczej chcia豉bym si pozby tego 鄴速ego odcienia i tu pytanie do Was: jak farb, najlepiej jakim odcieniem pofarbowa, 瞠by te "鄴速o嗆" znikn窸a? A mo瞠 same doradzicie jaki kolor by pasowa, ale 瞠by by ja郾iejszy i mo瞠 bardziej be穎wy? Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie! Pozdrawiam!

1 zdj璚ie to naturalne
2 zdjecie to co mam teraz po r騜anym blondzie
3 i 4 to jaki mniej wi璚ej efekt chcia豉bym osi庵n望, ale niekoniecznie kupowa loreal
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy1.jpg (54,1 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (16,8 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg U-HC-3569larger.jpg (45,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg edd4b3572f39.jpg (91,3 KB, 18 za豉dowa)

Edytowane przez olusieeeek
Czas edycji: 2015-02-15 o 13:28
olusieeeek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-15, 18:01   #332
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
Napisane przez olusieeeek Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny! Jestem tu nowa i mam do Was pytanie odno郾ie farbowania w這s闚 Ot騜, m鎩 naturalny kolor to taki ciemny blond, chcia豉m w這sy rozja郾i. Wszystko Wam poka輳 na zdj璚iach jakie w這sy mia豉m, co mam teraz a jaki efekt chcia豉bym osi庵n望 I teraz po tym jak pofarbowa豉m Pallete odcie R騜any Blond mam lekko takie 鄴速awe w這sy. Nie chc mie takich w這s闚, raczej chcia豉bym si pozby tego 鄴速ego odcienia i tu pytanie do Was: jak farb, najlepiej jakim odcieniem pofarbowa, 瞠by te "鄴速o嗆" znikn窸a? A mo瞠 same doradzicie jaki kolor by pasowa, ale 瞠by by ja郾iejszy i mo瞠 bardziej be穎wy? Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie! Pozdrawiam!

1 zdj璚ie to naturalne
2 zdjecie to co mam teraz po r騜anym blondzie
3 i 4 to jaki mniej wi璚ej efekt chcia豉bym osi庵n望, ale niekoniecznie kupowa loreal
aby zbi 鄴速y trzeba na這篡 fiolet. Czyli z farb popiel. Takie, kt鏎e maj po przecinku 1

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-15, 22:25   #333
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
aby zbi 鄴速y trzeba na這篡 fiolet. Czyli z farb popiel. Takie, kt鏎e maj po przecinku 1
Nie!!! Popiel na 鄴速ym najcz窷ciej daje ziele. Tylko per豉 - 2 po kropce!

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-16, 07:52   #334
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nie!!! Popiel na 鄴速ym najcz窷ciej daje ziele. Tylko per豉 - 2 po kropce!
Dok豉dnie! Mo瞠 spr鏏uj Preference 102 lub 92.
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-16, 13:18   #335
olusieeeek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

A Joanna Naturia Szlachetna Per豉? Kiedy farbowa豉m Loreal Preference i w這sy by takie lekko suche, rzadko te s na promocji
olusieeeek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-16, 15:48   #336
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olusieeeek Poka wiadomo嗆
A Joanna Naturia Szlachetna Per豉? Kiedy farbowa豉m Loreal Preference i w這sy by takie lekko suche, rzadko te s na promocji
Chcia豉m j te zaproponowa, ale nie mam pewno軼i czy nie wyjdzie ziele, cho nie powinna. Mo瞠 kole瘸nki jeszcze co doradz. (w Rossmanie i Hebe s teraz preference w promocji, ale i tak dro瞠j ni Joanna).

A pr鏏owa豉 szamponu fioletowego lub p逝kanki?
Masz jasne w這sy i kolor jest r闚nomierny, my郵, 瞠 powinny sobie poradzi z ciep造m odcieniem.
Stary 2015-02-16, 16:00   #337
Carmela__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 678

W豉郾ie teraz po rozja郾ianiu i farbowaniu Wellatonem 12/0,nadal mam miodowe ko鎍e i troch 鄴速y odrost i planuj jutro zafarbowa to jak捷 Joann-na pewno szlachetn per陰,ale zastanawiam si czy jej nie zmiesza z go喚bim popielem.Chcia豉bym wyr闚na kolor i zgasi z這to i rudo嗆,jednak obawiam si-mo瞠 nies逝sznie-siwych w這s闚.Czy kto ma do鈍iadczenie w farbowaniu t mieszank rozja郾ianych w這s闚?
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-16, 16:05   #338
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka wiadomo嗆
W豉郾ie teraz po rozja郾ianiu i farbowaniu Wellatonem 12/0,nadal mam miodowe ko鎍e i troch 鄴速y odrost i planuj jutro zafarbowa to jak捷 Joann-na pewno szlachetn per陰,ale zastanawiam si czy jej nie zmiesza z go喚bim popielem.Chcia豉bym wyr闚na kolor i zgasi z這to i rudo嗆,jednak obawiam si-mo瞠 nies逝sznie-siwych w這s闚.Czy kto ma do鈍iadczenie w farbowaniu t mieszank rozja郾ianych w這s闚?
Te mam po Wellatonie rudy odrost i to wyj徠kowo brzydki
Nie pr鏏owa豉m takiej mieszanki z Joanny, ale farbowa豉m dwa razy Szlachetn per陰 i za ka盥ym razem dobrze rozja郾ia豉 odrost i nie zostawia豉 鄴速ego odcienia, jednak na ko鎍ach w這sy nadal by造 rudawe. Sama jestem ciekawa takiej mieszanki, cho za drugim razem ta farba bardzo wysuszy豉 mi w這sy. Na sam odrost j mog jeszcze na這篡, ale na ca這嗆 ju raczej nie, chyba 瞠 na chwil.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-16 o 16:06
Stary 2015-02-16, 16:13   #339
19ewelina90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Dziewczyny, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. Od paru lat rozja郾iam w這sy. Kilka lat malowa豉m farb: farmawita numer 901 lub 902 z wod 9% b康z12%. Niestety farby tej ju nigdzie nie mog dosta. Pani w sklepie poleci豉 mi farb fanola. Malowa豉m ju ni kilka razy i za ka盥ym razem innym kolorem. Zawsze odrost wychodzi 鄴速y/rudawy, raz nawet co pod fiolet. Dodam 瞠 nigdy nie malowa豉m w這s闚 farbami tylu garnier, wellaton czy inne drogeryjne. Dzi kupi豉m Fanol numer 12.0 ( zastanawia豉m si nad 11.2) na pude趾u jest napisane Super Blond plat. extra. Nie znam si na tych numerkach. Czy jest szansa 瞠 po tym 12.0 z wod 12% w這sy nie wyjd jakie mega rude/ 鄴速e lub co gorsza fioletowe/zielone/niebieskie?
19ewelina90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-16, 16:55   #340
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Te mam po Wellatonie rudy odrost i to wyj徠kowo brzydki
Nie pr鏏owa豉m takiej mieszanki z Joanny, ale farbowa豉m dwa razy Szlachetn per陰 i za ka盥ym razem dobrze rozja郾ia豉 odrost i nie zostawia豉 鄴速ego odcienia, jednak na ko鎍ach w這sy nadal by造 rudawe. Sama jestem ciekawa takiej mieszanki, cho za drugim razem ta farba bardzo wysuszy豉 mi w這sy. Na sam odrost j mog jeszcze na這篡, ale na ca這嗆 ju raczej nie, chyba 瞠 na chwil.
Hmmm moje w這sy s w za陰czniku.Nie mam do鈍iadczenia wi璚 nie wiem jak zakwalifikowa ten kolor do ko鎍a Mia豉 r闚nie co podobnego?Bo je郵i tak,to chyba faktycznie wypr鏏uj t mieszank.Boj si tylko czy na 鄴速ym mi nie wyjdzie zielony po tym popielu ale chyba fakt,瞠 na這輳 dwa refleksy,powinien sprawi,瞠 ta per豉 wybije ten popiel i nie zrobi zielonego nie?xd Kurcz staj si coraz g逝psza z tych farb
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150214_005.jpg (61,6 KB, 93 za豉dowa)
Stary 2015-02-17, 07:06   #341
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Hmmm moje w這sy s w za陰czniku.Nie mam do鈍iadczenia wi璚 nie wiem jak zakwalifikowa ten kolor do ko鎍a Mia豉 r闚nie co podobnego?Bo je郵i tak,to chyba faktycznie wypr鏏uj t mieszank.Boj si tylko czy na 鄴速ym mi nie wyjdzie zielony po tym popielu ale chyba fakt,瞠 na這輳 dwa refleksy,powinien sprawi,瞠 ta per豉 wybije ten popiel i nie zrobi zielonego nie?xd Kurcz staj si coraz g逝psza z tych farb

Ale jeste 郵iczna, tak na marginesie

Ja mia豉m mniej 鄴速e ni Ty, bardziej wpada造 w rude. Czym uda這 Ci si tak rozja郾i w這sy i z jakiego koloru schodzi豉?

Wydaje mi si, 瞠 mieszanka nie powinna da zieleni, ale nie mam pewno軼i wydaje mi si, 瞠 ten popiel z Joanny jest mocno popielaty, mo瞠 lepiej sprawdzi豉by si ju jaka gotowa mieszanka, np. 10.21? No i chyba ko鎍闚ki masz bardziej 鄴速e? najpierw na這篡豉bym na ko鎍闚ki, potem odrost (sam odrost!) i na koniec na 10-15 minut na ca這嗆.

Cytat:
Napisane przez 19ewelina90 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. Od paru lat rozja郾iam w這sy. Kilka lat malowa豉m farb: farmawita numer 901 lub 902 z wod 9% b康z12%. Niestety farby tej ju nigdzie nie mog dosta. Pani w sklepie poleci豉 mi farb fanola. Malowa豉m ju ni kilka razy i za ka盥ym razem innym kolorem. Zawsze odrost wychodzi 鄴速y/rudawy, raz nawet co pod fiolet. Dodam 瞠 nigdy nie malowa豉m w這s闚 farbami tylu garnier, wellaton czy inne drogeryjne. Dzi kupi豉m Fanol numer 12.0 ( zastanawia豉m si nad 11.2) na pude趾u jest napisane Super Blond plat. extra. Nie znam si na tych numerkach. Czy jest szansa 瞠 po tym 12.0 z wod 12% w這sy nie wyjd jakie mega rude/ 鄴速e lub co gorsza fioletowe/zielone/niebieskie?
A jaki masz teraz kolor w這s闚? napisa豉 tylko jakie masz naturalne, ale 瞠 rozja郾iasz. Jest to jasny blond, bardzo jasny? ciep造, zimny odcie?

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-17 o 07:07
Stary 2015-02-17, 12:20   #342
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:

Ja mia豉m mniej 鄴速e ni Ty, bardziej wpada造 w rude. Czym uda這 Ci si tak rozja郾i w這sy i z jakiego koloru schodzi豉?

Wydaje mi si, 瞠 mieszanka nie powinna da zieleni, ale nie mam pewno軼i wydaje mi si, 瞠 ten popiel z Joanny jest mocno popielaty, mo瞠 lepiej sprawdzi豉by si ju jaka gotowa mieszanka, np. 10.21? No i chyba ko鎍闚ki masz bardziej 鄴速e? najpierw na這篡豉bym na ko鎍闚ki, potem odrost (sam odrost!) i na koniec na 10-15 minut na ca這嗆
Dzi瘯uj Ci bardzo,chocia nie czuj si tak do ko鎍a w tym kurczaku

Rozja郾ia豉m w這sy k徙iel rozja郾iaj帷,3 razy j robi豉m,3 dni pod rz康,ale nie dodawa豉m od篡wki tylko szamponu samego.Rozja郾iacz Matrix,oxy 9% Stapiz.Trzeciego dnia,na sam koniec,pofarbowa豉m si Wellatonem 12/0 i tadaaam mam to co mam na g這wie xd

Rozja郾ia豉m z mojego naturalnego koloru(ostatnio farbowa豉m Garnierem bez amoniaku w lipcu),taki jaki mam na zdj璚iu w avatarze i w za陰czniku(zrobi豉m specjalnie zdj璚ie 'przed')

Kupi豉m ju Szlachetn Per喚 ale zlata豉m wszystkie markety w okolicy i nigdzie nie ma cholernego popielu.Wieczorem jeszcze jad do Kauflandu mo瞠 tam znajd t farb.Kiedy by這 pe軟o ich we wszystkich osiedlowych sklepikach,szkoda 瞠 teraz mamy same markety i sklepiki poupada造
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150212_001.jpg (58,8 KB, 50 za豉dowa)
Stary 2015-02-17, 16:03   #343
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj Ci bardzo,chocia nie czuj si tak do ko鎍a w tym kurczaku

Rozja郾ia豉m w這sy k徙iel rozja郾iaj帷,3 razy j robi豉m,3 dni pod rz康,ale nie dodawa豉m od篡wki tylko szamponu samego.Rozja郾iacz Matrix,oxy 9% Stapiz.Trzeciego dnia,na sam koniec,pofarbowa豉m si Wellatonem 12/0 i tadaaam mam to co mam na g這wie xd

Rozja郾ia豉m z mojego naturalnego koloru(ostatnio farbowa豉m Garnierem bez amoniaku w lipcu),taki jaki mam na zdj璚iu w avatarze i w za陰czniku(zrobi豉m specjalnie zdj璚ie 'przed')

Kupi豉m ju Szlachetn Per喚 ale zlata豉m wszystkie markety w okolicy i nigdzie nie ma cholernego popielu.Wieczorem jeszcze jad do Kauflandu mo瞠 tam znajd t farb.Kiedy by這 pe軟o ich we wszystkich osiedlowych sklepikach,szkoda 瞠 teraz mamy same markety i sklepiki poupada造
ζdnie Ci rozja郾i這

Szkoda, szkoda. Ale o ile mnie pami耩 nie myli to chyba w Tesco jest te ta farba. Ja nie mam pewno軼i, jak Tw鎩 kurczak zareaguje na ten popiel... mo瞠 lepiej najpierw zagasi 鄴單 Szlachetn per陰 (ona te ma troch popielu), a potem skorygowa tym popielem, ale tylko na chwil (rozrobiony z szamponem, zmlaskowa). Tak sobie dumam tylko.... wi璚 miej na uwadze, 瞠 to eksperyment b璠zie
Stary 2015-02-17, 16:18   #344
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
ζdnie Ci rozja郾i這

Szkoda, szkoda. Ale o ile mnie pami耩 nie myli to chyba w Tesco jest te ta farba. Ja nie mam pewno軼i, jak Tw鎩 kurczak zareaguje na ten popiel... mo瞠 lepiej najpierw zagasi 鄴單 Szlachetn per陰 (ona te ma troch popielu), a potem skorygowa tym popielem, ale tylko na chwil (rozrobiony z szamponem, zmlaskowa). Tak sobie dumam tylko.... wi璚 miej na uwadze, 瞠 to eksperyment b璠zie
Szkoda 瞠 Tesco mam bardzo daleko od siebie...ale pok豉dam nadziej 瞠 w innych du篡ch hipermarketach te j znajd.

Chc zrobi mieszank per造 i popielu-ale nie p馧 na p馧,tylko 1,5 opakowania per造 i 0,5 opakowania popielu.To chyba najbezpieczniejsze rozwi您anie Dam jutro rano albo jeszcze dzi wieczorem zdj璚ia,jak to wysz這.Sama jestem ciekawa
Stary 2015-02-17, 17:53   #345
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Szkoda 瞠 Tesco mam bardzo daleko od siebie...ale pok豉dam nadziej 瞠 w innych du篡ch hipermarketach te j znajd.

Chc zrobi mieszank per造 i popielu-ale nie p馧 na p馧,tylko 1,5 opakowania per造 i 0,5 opakowania popielu.To chyba najbezpieczniejsze rozwi您anie Dam jutro rano albo jeszcze dzi wieczorem zdj璚ia,jak to wysz這.Sama jestem ciekawa
Ja te jestem bardzo ciekawa
Daj koniecznie zna jak wysz這
Trzymam kciuki, 瞠by by這 dobrze
Stary 2015-02-18, 06:13   #346
19ewelina90
Raczkowanie

Cytat:

Wydaje mi si, 瞠 mieszanka nie powinna da zieleni, ale nie mam pewno軼i wydaje mi si, 瞠 ten popiel z Joanny jest mocno popielaty, mo瞠 lepiej sprawdzi豉by si ju jaka gotowa mieszanka, np. 10.21? No i chyba ko鎍闚ki masz bardziej 鄴速e? najpierw na這篡豉bym na ko鎍闚ki, potem odrost (sam odrost!) i na koniec na 10-15 minut na ca這嗆.

A jaki masz teraz kolor w這s闚? napisa豉 tylko jakie masz naturalne, ale 瞠 rozja郾iasz. Jest to jasny blond, bardzo jasny? ciep造, zimny odcie?
dodaje swoje zdj璚ia, to jest raczej bardzo jasny blond ( chociaz jak wida na zdj璚iach to te zale篡 od 鈍iat豉, na ka盥ym ten kolor inaczej wyszed) a moje naturalne to taki typowy ( ja na niego m闚i pasztetowy) ciemny blond

Dodam jeszcze 瞠 przed 郵ubem mia豉m w這sy malowane u fryzjerki, ona na ten odrost kt鏎y wszed 鄴速y/rudy na這篡豉 mi jak捷 farb, a p騧niej jeszcze balsam koloryzuj帷y na ca貫 w這sy, ale to mnie troch kasy kosztowa這, co miesi帷 szkoda mi tyle kasy wydawa, dlatego kombinuj sama

i dlatego te w豉郾ie zastanawiam si czy ta farba, kt鏎 kupi豉m : Fanola 12.0 b璠zie dobra

10477564_809737079045180_5692818641977135464_o.jpg

10714334_845419965476592_5872448144260860528_o.jpg

10991656_515397931932731_5751834047006489946_o.jpg

Edytowane przez 19ewelina90
Czas edycji: 2015-02-18 o 06:17
Stary 2015-02-18, 10:32   #347
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
dodaje swoje zdj璚ia, to jest raczej bardzo jasny blond ( chociaz jak wida na zdj璚iach to te zale篡 od 鈍iat豉, na ka盥ym ten kolor inaczej wyszed) a moje naturalne to taki typowy ( ja na niego m闚i pasztetowy) ciemny blond

Dodam jeszcze 瞠 przed 郵ubem mia豉m w這sy malowane u fryzjerki, ona na ten odrost kt鏎y wszed 鄴速y/rudy na這篡豉 mi jak捷 farb, a p騧niej jeszcze balsam koloryzuj帷y na ca貫 w這sy, ale to mnie troch kasy kosztowa這, co miesi帷 szkoda mi tyle kasy wydawa, dlatego kombinuj sama

i dlatego te w豉郾ie zastanawiam si czy ta farba, kt鏎 kupi豉m : Fanola 12.0 b璠zie dobra
Wydaje mi si, 瞠 na taki kolor i odrost, mo瞠sz bezpiecznie k豉嗆 12/0, nie s康z, 瞠by wysz造 zielone, ale z 鄴速ym/rudawym to nigdy nie wiadomo cho 12% woda jest silna i powinna dobrze rozja郾i.
Stary 2015-02-18, 16:10   #348
olaaa99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 948

Cytat:
- tyle powiem w kwestii zdj璚ia 鈔odkowego ze 郵ubu. Rewelacyjny kolor w這s闚 (baaaardzo naturalny, ciemniejszy u nasady, no rewelka) i to upi璚ie! Nie wida tony lakieru, a mega obj皻o嗆, no za郵ini zaraz klawiatur! PRZEPI艼NIE WYGL.ASZ!

A tak z ciekawo軼i - ile wtedy zap豉ci豉 fryzjerce za ca陰 operacj?

olaaa99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-18, 16:24   #349
19ewelina90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka wiadomo嗆
- tyle powiem w kwestii zdj璚ia 鈔odkowego ze 郵ubu. Rewelacyjny kolor w這s闚 (baaaardzo naturalny, ciemniejszy u nasady, no rewelka) i to upi璚ie! Nie wida tony lakieru, a mega obj皻o嗆, no za郵ini zaraz klawiatur! PRZEPI艼NIE WYGL.ASZ!

A tak z ciekawo軼i - ile wtedy zap豉ci豉 fryzjerce za ca陰 operacj?
hehe dzi瘯uj,
zap豉ci豉m 240 z, ten kolor by super ale teraz znowu jak maluje odrosty to wychodz mi 鄴速o-rude
Stary 2015-02-18, 16:31   #350
SceneQueene
Zakorzenienie

te tak mia豉m. przy pierwszym farbowaniu (poziom 12, 9% oxy, 55 minut) i tak by造 lekko z這te. dopiero przy kolejnym farba chwyta豉 idealnie. ewentualnie mog豉by je wst瘼nie na moment rozja郾i.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-02-18, 17:08   #351
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Ja te jestem bardzo ciekawa
Daj koniecznie zna jak wysz這
Trzymam kciuki, 瞠by by這 dobrze
Ok,jestem po farbowaniu,niestety mimo odwiedzenia 10(!) sklep闚,nie uda這 mi si dosta go喚biego popielu.Zamiast tego wzi窸am srebrny py,pomy郵a豉m 瞠 raz kozie 鄉ier Z efektu jestem bardzo zadowolona,wprawdzie w dalszym ci庵u przebija rudo嗆,ale ju jest bardziej zgaszona,a per豉 na odro軼ie wygl康a po prostu przepi瘯nie.Nast瘼ne farbowanko planuj za tydzie,jak ju dorw gdzie ten cholerny popiel
Te zdj璚ie w sztucznym 鈍ietle jest troch przek豉mane,bo w這sy wydaj si bardziej 鄴速e ni s w 鈍ietle dziennym(zdj璚ie odrostu).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150218_001.jpg (63,9 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150218_020.jpg (73,3 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150218_009.jpg (80,7 KB, 62 za豉dowa)
Stary 2015-02-18, 17:48   #352
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Ok,jestem po farbowaniu,niestety mimo odwiedzenia 10(!) sklep闚,nie uda這 mi si dosta go喚biego popielu.Zamiast tego wzi窸am srebrny py,pomy郵a豉m 瞠 raz kozie 鄉ier Z efektu jestem bardzo zadowolona,wprawdzie w dalszym ci庵u przebija rudo嗆,ale ju jest bardziej zgaszona,a per豉 na odro軼ie wygl康a po prostu przepi瘯nie.Nast瘼ne farbowanko planuj za tydzie,jak ju dorw gdzie ten cholerny popiel
Te zdj璚ie w sztucznym 鈍ietle jest troch przek豉mane,bo w這sy wydaj si bardziej 鄴速e ni s w 鈍ietle dziennym(zdj璚ie odrostu).
Na pierwszym zdj璚iu bardzo fajnie wysz這!
Na innych wybija jeszcze 鄴單. Za pierwszym razem kurczaka to si na pewno nie da zabi, mo瞠 do Wielkanocy si uda

A pr鏏owa豉 gencjany? ja dzi te poeksperymentowa豉m

Zrobi豉m p逝kank z 2% wodnego roztworu gencjany i moczy豉m w tym w這sy kilka minut. Naprawd nie幢e 軼i庵n窸o 鄴單! P逝kanka jednak lepiej dzia豉 ni maseczka z gencjan.
Stary 2015-02-18, 19:52   #353
19ewelina90
Raczkowanie

Dziewczyny jestem po pomalowaniu odrost闚 i p鏦i co jestem zadowolona, dawno nie wyszed mi taki kolor ( zbli穎ny do reszty w這s闚). Zobaczymy czy jutro, w 鈍ietle dziennym te tak fajnie wygl康a. Dodam zdj璚ia, na jednym ja i moje naturalne w這sy czyli kolor odrost闚, reszta- efekt malowania, tylko 鈍iat這 sztuczne

SL372897.jpg

DSC_0331.jpg

DSC_0333.jpg

DSC_0335.jpg

wyr騜niaj mi si ja郾iejsze pasemka, to chyba dlatego 瞠 mia豉m kiedy regularnie robiony baleja i te pasemka jasne zosta造. Czy mo積a to jako wyr闚na? U篡wam fioletowego szamponu z joanny, ale on sprawia 瞠 te s豉bsze w這sy rzeczywi軼ie si rozja郾iaj a te przy g這wie bardziej si wyr騜niaj i pozostaj 鄴速e

Edytowane przez 19ewelina90
Czas edycji: 2015-02-18 o 19:54
Stary 2015-02-19, 07:26   #354
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Na pierwszym zdj璚iu bardzo fajnie wysz這!
Na innych wybija jeszcze 鄴單. Za pierwszym razem kurczaka to si na pewno nie da zabi, mo瞠 do Wielkanocy si uda

A pr鏏owa豉 gencjany? ja dzi te poeksperymentowa豉m

Zrobi豉m p逝kank z 2% wodnego roztworu gencjany i moczy豉m w tym w這sy kilka minut. Naprawd nie幢e 軼i庵n窸o 鄴單! P逝kanka jednak lepiej dzia豉 ni maseczka z gencjan.
No w豉郾ie te pierwsze zdj璚ie odrost闚 jest w 鈍ietle dziennym i wtedy to wygl康a naprawd 鈍ietnie.草單 i lekki rudawy mam nadal niestety na d逝go軼i.My郵a豉m w豉郾ie o gencjanie,ale jako wcze郾iej nie by豉m przekonana,jako 瞠 mia豉m jednak mocniej rude te ko鎍e.Nie wyszed豚y mi kolor szmaty do pod這gi gdybym na rudy po這篡豉 t mask lub p逝kank z gencjan?
Stary 2015-02-19, 09:37   #355
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Cytat:
to samo pomy郵a豉m gdy ujrza豉m to zdj璚ie pi瘯ne w這sy!

Tinajero poka si wreszcie

A ja si do mojej rudo軼i przyzwyczai豉m ju chyba, bo mi nie przeszkadza. A w 鈍ietle sztucznym czy tu przy oknie b.mi si kolor podoba. Tylko za dnia z dala od okna s najbardziej rudawe i tylko wtedy mi przeszkadzaj. W 豉zience mam farby na 2 opcje - do poja郾ienia 2 Joanny (srebrny py + szlachetna per豉), albo do lekkiego przyciemnienia: 2x wellaton 鈔edni blond... Wi璚 mam srodki do dzia豉nia m捫 ju na mnie patrzy jak na stukni皻
forgotten tower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-19, 09:58   #356
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
to samo pomy郵a豉m gdy ujrza豉m to zdj璚ie pi瘯ne w這sy!

A ja si do mojej rudo軼i przyzwyczai豉m ju chyba, bo mi nie przeszkadza. A w 鈍ietle sztucznym czy tu przy oknie b.mi si kolor podoba. Tylko za dnia z dala od okna s najbardziej rudawe i tylko wtedy mi przeszkadzaj. W 豉zience mam farby na 2 opcje - do poja郾ienia 2 Joanny (srebrny py + szlachetna per豉), albo do lekkiego przyciemnienia: 2x wellaton 鈔edni blond... Wi璚 mam srodki do dzia豉nia m捫 ju na mnie patrzy jak na stukni皻
Srebrny py i szlachetna per豉 to nieszczeg鏊nie dobre po陰czenie,przynajmniej u mnie nie zadzia豉這 do ko鎍a.Po weekendzie farbuj si go喚bim popielem+szlachetn per陰 i tak te Tobie radz M鎩 T ci庵le m闚i 瞠 mi w ko鎍u wszystkie w這sy wypadn...no ale ma racj, 3 k徙iele rozja郾iaj帷e i dwa farbowania w jednym tygodniu to faktycznie jest hardkor
Stary 2015-02-19, 10:02   #357
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
No i super. Bardziej z這to chyba jest, wi璚 je郵i b璠ziesz robi z popielem, zdecydowanie daj wi璚ej per造.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-19, 10:58   #358
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
hehe mo瞠 na dniach znajdzie si czas na strzelanie fotek

Cytat:
No w豉郾ie te pierwsze zdj璚ie odrost闚 jest w 鈍ietle dziennym i wtedy to wygl康a naprawd 鈍ietnie.草單 i lekki rudawy mam nadal niestety na d逝go軼i.My郵a豉m w豉郾ie o gencjanie,ale jako wcze郾iej nie by豉m przekonana,jako 瞠 mia豉m jednak mocniej rude te ko鎍e.Nie wyszed豚y mi kolor szmaty do pod這gi gdybym na rudy po這篡豉 t mask lub p逝kank z gencjan?
Nie s康z, aczkolwiek wszystko jest mo磧iwe
Ja kolor szmaty mia豉m tylko po p逝kance z Deli, czy Celi i szamponie Silver z Joanny.

Dzi za dnia stwierdzam, 瞠 p逝kanka z gencjany ca趾owicie usun窸a 鄴單, miejscami jestem nawet siwa, wnioskuj, 瞠 przesadzi豉m z ilo軼i gencjany

Maska z ni, nie sprawdzi豉 si a tak dobrze. Nawet odrost mi ju nie przeszkadza, jest znacznie mniej rudy i 鄴速y.

Musisz spr鏏owa, ostatecznie si sp逝cze
Tylko zacznij od malutkiej ilo軼i i ew. stopniowo dodawaj wi璚ej gencjany.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-19 o 11:01
Stary 2015-02-19, 11:17   #359
olaaa99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 948

Ja jestem po trzykrotnym myciu w這s闚 porzeczkow Joann - w這sy na d逝go軼i super wych這dzi這 i poja郾ia造 (dzisiaj wr璚z po zdj璚iu r璚znika mia豉m wra瞠nie, 瞠 zalatuj fioletem), ale tej rudo軼i na odrostach nie och這dzi造 tak mocno, jak chcia豉m. Nie mieni si on ju tak na rudo, jak wcze郾iej, ale my郵a豉m, 瞠 troch bardziej kolor si zmieni. Dodatkowo z uwagi na wi瘯szy kontrast, mam wra瞠nie, 瞠 odrost bardziej rzuca si w oczy ni wcze郾iej. Pozostaje mi odczekanie jeszcze z 3 tygodni i wypr鏏owania na odro軼ie innej mieszanki farb, z wi瘯sz ilo軼i popielu.

Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-02-19 o 11:18
olaaa99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-19, 12:42   #360
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Ja jestem po trzykrotnym myciu w這s闚 porzeczkow Joann - w這sy na d逝go軼i super wych這dzi這 i poja郾ia造 (dzisiaj wr璚z po zdj璚iu r璚znika mia豉m wra瞠nie, 瞠 zalatuj fioletem), ale tej rudo軼i na odrostach nie och這dzi造 tak mocno, jak chcia豉m. Nie mieni si on ju tak na rudo, jak wcze郾iej, ale my郵a豉m, 瞠 troch bardziej kolor si zmieni. Dodatkowo z uwagi na wi瘯szy kontrast, mam wra瞠nie, 瞠 odrost bardziej rzuca si w oczy ni wcze郾iej. Pozostaje mi odczekanie jeszcze z 3 tygodni i wypr鏏owania na odro軼ie innej mieszanki farb, z wi瘯sz ilo軼i popielu.
A jak kondycja w這s闚 po tym szamponie? ile trzyma豉?
Wypr鏏uj go chyba ile zap豉ci豉 za niego w Hebe?
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.