Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-03-02, 18:17   #451
justa 23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

upatrzy豉m sobie majirel 5,12 jasny br您 popielato-opalizuj帷y, ale jeszcze si waham, czy jednak nie spr鏏owa rozja郾i tej g鏎y i p騧niej po na這瞠niu jasnego br您u na ca貫 w這sy, mo瞠 uzyska豉bym fajny efekt, co o tym s康zisz? Przepraszam, ze tak m璚z, ale szkoda mi tego rozja郾iania, my郵 na wszystkie sposoby, co by tu zrobi aby doj軼 do wymarzonych odcieni od jasnego br您u do ciemnego blondu na dole

Edytowane przez justa 23
Czas edycji: 2015-03-02 o 18:36
justa 23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-02, 18:42   #452
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 246

ja bym spr鏏owa豉- je郵i nie masz wprawy, wzi窸abym kogo do pomocy, bo mo瞠sz mie problem z ty貫m- rozja郾i g鏎. d馧 bym na razie zostawi豉, dopiero po tym rozja郾ieniu po這篡豉bym farb- mo瞠 nawet poziomu 6? Wella koleston ma pi瘯ny odcie, 6/7, z tym, i u Ciebie jest te rudo嗆, wi璚 szuka豉bym ko鎍闚ki .2, .21 lub .13. je郵i g鏎a b璠zie lekko ciemniejsza ni rozja郾ione partie, taki efekt stopniowo ja郾iejszego br您u/blondu ma szans si uda.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-02, 18:49   #453
justa 23
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
ja bym spr鏏owa豉- je郵i nie masz wprawy, wzi窸abym kogo do pomocy, bo mo瞠sz mie problem z ty貫m- rozja郾i g鏎. d馧 bym na razie zostawi豉, dopiero po tym rozja郾ieniu po這篡豉bym farb- mo瞠 nawet poziomu 6? Wella koleston ma pi瘯ny odcie, 6/7, z tym, i u Ciebie jest te rudo嗆, wi璚 szuka豉bym ko鎍闚ki .2, .21 lub .13. je郵i g鏎a b璠zie lekko ciemniejsza ni rozja郾ione partie, taki efekt stopniowo ja郾iejszego br您u/blondu ma szans si uda.
a my郵isz, 瞠 ten odcie z majirel o kt鏎ym pisa豉m nie by豚y dobry? jestem kompletnie zielona w tych farbach fryzjerskich i cie磬o mi znale潭 odpowiedni Podpowiedz jeszcze czym rozja郾i, bo ju wiem, 瞠 joanna odpada Czyli rozja郾iam te g鏎ne i my郵, 瞠 te 鈔odkowe partie, prawda? bo na 鈔odku mam rude z jakim dziwnym bordowym br您em tam gdzie zajecha豉m rozja郾iaczem na te najciemniejsze w這sy

wstawiam nowe zdjecie po umyciu w這s闚, bo wczorajsze napiankowane wysz造 jakby 篡wsze ni s w rzeczywisto軼i

http://i57.tinypic.com/ok5qgk.jpg

Edytowane przez justa 23
Czas edycji: 2015-03-02 o 18:54
Stary 2015-03-02, 19:14   #454
SceneQueene
Zakorzenienie

tak, ale t rudo嗆 na kr鏂ej ni g鏎.
co do rozja郾iaczy, ja u篡wam tylko fryzjerskich, do kt鏎ych dokupuju oxy (zazwyczaj 9%)- Alfaparf, Vincent Ledier.
co do samej farby- j dobra豉bym dopiero po rozja郾ianiu- to zale篡 od tego jaki po nim wyjdzie dok豉dnie kolorek.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-02, 19:17   #455
justa 23
Przyczajenie

oki, dzi瘯i, poszukam na necie i sobie zam闚i a p騧niej zn闚 pewnie b璠 pyta
Stary 2015-03-02, 20:58   #456
SceneQueene
Zakorzenienie

Dobrze, trzymam kciuki. I oczywi軼ie czekam na dalsze pytania, postaram si pom鏂

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-03, 22:04   #457
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

to znowu ja; pisa豉m ostatnio, 瞠 farbn窸am si lond 18 i 19 i schowa豉 si nieco moja rudo嗆, prawda? wtedy w這sy wygl康a造 tak i ju prawie by豉m zadowolona:
http://pl.tinypic.com/r/1qoisy/8
http://pl.tinypic.com/r/34zetqx/8

niestety, po zaledwie dw鏂h myciach ch這dna londa jakby si wyp逝ka豉, pozostawiaj帷 po sobie jedynie zielonkaw po鈍iat (na tych fotkach akurat nie wida zieleni tylko rudo嗆) i zn闚 na wierzch wylaz這 to rude:
http://pl.tinypic.com/r/2199abl/8

w軼iek豉m si; mam wra瞠nie, 瞠 jednak dawa豉m za du穎 popielu londy jak na tak z這tawe w這sy bo naprawd wy豉zi豉 ziele;
zdesperowana i mocno wkurzona tym ca造m "nieznacznym rozja郾ieniem", wyj窸am z szafki m鎩 "plan B" w postaci wellatonu 7.0. Wysz這... ciemno - i to bardzo ciemno. Oczywi軼ie z這tawe kosmyki nadal majacz tu i 闚dzie, a jak瞠, no i zn闚 wylaz m鎩 odrost sprzed roku tak 豉dnie wyr闚nany z miesi帷 wcze郾iej wellatonem 12 (czy to cholerstwo ju tak ka盥orazowo b璠zie si ujawnia dop鏦i nie odro郾ie i nie zetn?) i g鏎 w這s闚 mam br您owo-z這taw, a d馧 prawie czarny. Ale trudno. W這sy w dotyku po farbie z poziomu 7 - miodzio! chyba nie dla mnie blondy jednak. I mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 mimo wszystko (tj. mimo tego co m闚ili zawsze fryzjerzy, 瞠 jak cokolwiek to ja郾iej) akurat w這sy powinnam mie raczej ciemniejsze, a ju na pewno nie w z這tawo-rudawych odcieniach tylko neutralne. Podsumowuj帷 - czekam sobie teraz, a najciemniejsze si spierze i mam nadziej, 瞠 akurat za 3 tyg.jak zacznie by widoczny odrost, jako to si zr闚na...
wi璚 teraz wygl康a to tak (tu akurat a tak ciemne si nie wydaj - g鏎ne 鈍iat這 w 豉zience):
http://pl.tinypic.com/r/2u8uog0/8
http://pl.tinypic.com/r/oaqdso/8

I byle rude z zielonym si nie pokazywa這
forgotten tower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-03, 22:43   #458
beatiska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 356

Ja w豉郾ie siedz z farb na g這wie.
Pierwszy raz mam takie przeboje z w這sami. Mam nadzieje, ze to juz b璠zie ostatnie farbowanie, a nast瘼ne dopiero za 1-2 miesi帷e. Mam ju do嗆.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

No dupa blada. Jest dalej na odrostach rudy, ale teraz jasny rudy. Jutro jeszcze zrobi p逝kanke i szamponem fioletowym, ale pewnie niewiele to da
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa這e mgo by w niaedzi貫 i w dszalym c張gu nie pwinono to sawrzta polbem鏎w ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co

23/6
beatiska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 00:01   #459
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
to znowu ja; pisa豉m ostatnio, 瞠 farbn窸am si lond 18 i 19 i schowa豉 si nieco moja rudo嗆, prawda? wtedy w這sy wygl康a造 tak i ju prawie by豉m zadowolona:

niestety, po zaledwie dw鏂h myciach ch這dna londa jakby si wyp逝ka豉, pozostawiaj帷 po sobie jedynie zielonkaw po鈍iat (na tych fotkach akurat nie wida zieleni tylko rudo嗆) i zn闚 na wierzch wylaz這 to rude:

w軼iek豉m si; mam wra瞠nie, 瞠 jednak dawa豉m za du穎 popielu londy jak na tak z這tawe w這sy bo naprawd wy豉zi豉 ziele;
zdesperowana i mocno wkurzona tym ca造m "nieznacznym rozja郾ieniem", wyj窸am z szafki m鎩 "plan B" w postaci wellatonu 7.0. Wysz這... ciemno - i to bardzo ciemno. Oczywi軼ie z這tawe kosmyki nadal majacz tu i 闚dzie, a jak瞠, no i zn闚 wylaz m鎩 odrost sprzed roku tak 豉dnie wyr闚nany z miesi帷 wcze郾iej wellatonem 12 (czy to cholerstwo ju tak ka盥orazowo b璠zie si ujawnia dop鏦i nie odro郾ie i nie zetn?) i g鏎 w這s闚 mam br您owo-z這taw, a d馧 prawie czarny. Ale trudno. W這sy w dotyku po farbie z poziomu 7 - miodzio! chyba nie dla mnie blondy jednak. I mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 mimo wszystko (tj. mimo tego co m闚ili zawsze fryzjerzy, 瞠 jak cokolwiek to ja郾iej) akurat w這sy powinnam mie raczej ciemniejsze, a ju na pewno nie w z這tawo-rudawych odcieniach tylko neutralne. Podsumowuj帷 - czekam sobie teraz, a najciemniejsze si spierze i mam nadziej, 瞠 akurat za 3 tyg.jak zacznie by widoczny odrost, jako to si zr闚na...
wi璚 teraz wygl康a to tak (tu akurat a tak ciemne si nie wydaj - g鏎ne 鈍iat這 w 豉zience):

Faktycznie, nie jest ciemno. Bardzo 豉dny kolor Ci wyszed. Dziwi si, 瞠 ta londa jasna na taki ciemny rudy si zmieni豉!

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie siedz z farb na g這wie.
Pierwszy raz mam takie przeboje z w這sami. Mam nadzieje, ze to juz b璠zie ostatnie farbowanie, a nast瘼ne dopiero za 1-2 miesi帷e. Mam ju do嗆.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

No dupa blada. Jest dalej na odrostach rudy, ale teraz jasny rudy. Jutro jeszcze zrobi p逝kanke i szamponem fioletowym, ale pewnie niewiele to da
Przypomnij mi co k豉dlas?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-04, 08:02   #460
beatiska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 356

Po這篡豉m na pocz徠ku wellaton 10.0, a teraz Garnier 10.21. W dziennym 鈍ietle mi troch rozjasnilo, ale rudy prze鈍ituje
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa這e mgo by w niaedzi貫 i w dszalym c張gu nie pwinono to sawrzta polbem鏎w ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co

23/6
beatiska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 09:20   #461
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆

Mam wra瞠nie, 瞠 Tobie w ka盥ym kolorze b璠zie dobrze
Masz pi瘯ne w這sy
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 11:35   #462
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

[QUOTE=SceneQueene;5051456 4]Faktycznie, nie jest ciemno. Bardzo 豉dny kolor Ci wyszed. Dziwi si, 瞠 ta londa jasna na taki ciemny rudy si zmieni豉!

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.[COLOR="Silver"]

Ja tak samo - a ju taki jasny, w miar naturalny blondzik uzyska豉m, my郵a豉m, 瞠 z ka盥ym kolejnym farbowaniem b璠zie ju tylko lepiej. Mam wra瞠nie, 瞠 spiera si do z這tawego syossa i cokolwiek jasnego nie po這輳, rude i tak b璠zie g鏎 ten blond 7.0 co mam teraz, mimo 瞠 wyszed zdecydowanie ciemniej w por闚naniu z tym co by這, wr璚z br您owo w 鈍ietle sztucznym, to i tak nie pokry jak nale篡 z這to-rudo軼i. O zgrozo :/

Tinajero - dzi瘯uj, ale one tak si tylko maskuj. W istocie s baaaardzo cieniutkie i jest ich niewiele i do tego przerzedzone u szczytu. Przez lata nie farbowa豉m w nadziei, 瞠 si zag瘰zcz (bo niegdy takie by造), ale bez skutku. A teraz mnie tylko ich skr皻 + puszek ratuje, bez tego wygl康a豉bym jak "przez krow polizana", niestety.
forgotten tower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-05, 21:08   #463
justa 23
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Dobrze, trzymam kciuki. I oczywi軼ie czekam na dalsze pytania, postaram si pom鏂

Kochana ratuj, niestety kolezanka ba豉 sie rozjasnic mi tego mojego nieudanego "ombre", wiec w akcie desperacji postanowilam je przyciemnic. Kupi豉m Olie Garniera jasny braz,trzymalam 20 minut i niestety te najjasniejsze wlosy wyszly mi zielone,jestem za豉mana,da sie to jakos zlikwidowac? Bez kitu ale patrzac teraz na moje brazowo-buro-zielone wlosy stwierdzam,ze jednak 豉dnie mi w rudym heh
Stary 2015-03-05, 22:33   #464
Kugikup
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Exclamation Jak och這dzi blond ?? pomocy

hej,
wiele razy korzysta豉m ze wskaz闚ek na tym forum, ale dopiero teraz potrzebuje pomocy w kwestii kt鏎ej ju w starszych w徠kach nie znalaz豉m.

Zrobi豉m sobie blond... Wyszed rudawy, nie jest 鄴速y, ale potrzebuje go och這dzi, szampon fioletowy nie dzia豉, chcia豉bym wiedzie czy mo瞠 kt鏎a z was testowa豉 co z rossmana co och這dzi這 kolor?
Boje si zieleni, przeprowadzi豉m si i nie mam tu zaufanego fryzjera (by豉m u jednej babki, zap豉ci豉m 200, nie widzia豉m r騜nicy:/;/ )

Mo瞠 kt鏎a k豉d豉 jaki jasny blond loreala czy cos?
Pom騜cie

. takie s teraz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20150303_153616.jpg (103,9 KB, 33 za豉dowa)
Kugikup jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-06, 07:30   #465
Tinajero
Raczkowanie

Ja te przekombinowa豉m i wyl康owa豉m z pi瘯n zielono-bur po鈍iat, jak kole瘸nka wy瞠j. Wi璚 ju nie mam problemu z 鄴速ymi w這sami, tylko zielonkawymi

Nie wiem co mnie nasz這... jakie z這

Stwierdzi豉m pewnego dnia, 瞠 g鏎 mam jednak zbyt jasn od do逝 (jakie 10 cm). Wymy郵i豉m sobie, 瞠 pokryj t g鏎 ciemniejszym blondem, 瞠by si zr闚na這 i b璠zie ju fajnie. Nie chcia豉m nak豉da farby z poziomu 9, bo ba豉m si, 瞠 zn闚 zbyt rozja郾i. W przyp造wie tej swojej g逝poty, kupi豉m Wellaton 8/0 i gorzej wybra nie mog豉m

Wyobra瘸豉m sobie, 瞠 ciemniejszy blond i tak sp造nie do jasnego na tych rozja郾ianych, ale nie spodziewa豉m si, takiej kupy po tej farbie, bo inaczej tego nazwa nie mo積a. Farba chwyci豉 ciemno, ale to nic... w pomieszczeniach g鏎a jest buro-zielonkawa, co okropnego! Szorowa豉m g這w ju kilka razy i nic nie puszcza

Czy to zejdzie, po jakim czasie, jak my郵icie?
Oczywi軼ie potem doczyta豉m, 瞠 ta farba tak ma... czemu co takiego wypuszczaj na rynek, nie wiem
Stary 2015-03-06, 14:37   #466
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa 23 Poka wiadomo嗆
Kochana ratuj, niestety kolezanka ba豉 sie rozjasnic mi tego mojego nieudanego "ombre", wiec w akcie desperacji postanowilam je przyciemnic. Kupi豉m Olie Garniera jasny braz,trzymalam 20 minut i niestety te najjasniejsze wlosy wyszly mi zielone,jestem za豉mana,da sie to jakos zlikwidowac? Bez kitu ale patrzac teraz na moje brazowo-buro-zielone wlosy stwierdzam,ze jednak 豉dnie mi w rudym heh
Ojej! No to teraz na pocz徠ek spr鏏uj na p馧 godziny lub godzin po這篡 koncentrat pomidorowy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-06, 16:54   #467
blackcherryx94
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 827
Dot.: Jak och這dzi blond ?? pomocy

Cytat:
Napisane przez Kugikup Poka wiadomo嗆
hej,
wiele razy korzysta豉m ze wskaz闚ek na tym forum, ale dopiero teraz potrzebuje pomocy w kwestii kt鏎ej ju w starszych w徠kach nie znalaz豉m.

Zrobi豉m sobie blond... Wyszed rudawy, nie jest 鄴速y, ale potrzebuje go och這dzi, szampon fioletowy nie dzia豉, chcia豉bym wiedzie czy mo瞠 kt鏎a z was testowa豉 co z rossmana co och這dzi這 kolor?
Boje si zieleni, przeprowadzi豉m si i nie mam tu zaufanego fryzjera (by豉m u jednej babki, zap豉ci豉m 200, nie widzia豉m r騜nicy:/;/ )

Mo瞠 kt鏎a k豉d豉 jaki jasny blond loreala czy cos?
Pom騜cie

. takie s teraz.
Mnie tam si podobaj
blackcherryx94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-10, 23:30   #468
aalleksandraa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Zej軼ie z koloru rudawego na blond

Cze嗆 dziewczyny!
Zak豉dam ten w徠ek , poniewa mam problem i chcia豉bym si was poradzi w sprawie rozja郾iania moich w這sk闚. Nie wiem, czy ju jest podobny w徠ek, jestem tu nowa, wi璚 jeszcze si za bardzo nie orientuj

Przechodz帷 do mojego problemu, zaczn od tego, 瞠 moim marzeniem by這 zrobi sobie tzw. ombre , albo inaczej - po prostu rozja郾i sobie ko鎍闚ki.
Mam w這sy do ramion, wcze郾iej farbowa豉m sobie w這sy na taki kolor : http://img.styl.fm/resize/watermark/...42/75/e3ea.jpg

Od jakiego czasu mam ciemny odrost, wi璚 przed rozja郾ianiem moje w這sy wygl康a造 tak, 瞠 do po這wy mia豉m ciemne, wr璚z czarne , druga po這wa by豉 tego kolorku co wy瞠j.

I teraz uwaga, dwa dni temu rozja郾i豉m ko鎍闚ki : tak 5 cm , rozja郾iaczem Syoss Professional Performance, Lighteners 11-0 http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9644991.png

Po rozja郾ieniu ko鎍闚ki nie wysz造 blond , tylko z這cisto rude niestety :/ oczywi軼ie by豉m 鈍iadoma, 瞠 tak mo瞠 by.
Ko鎍闚ki mam wi璚 takiego koloru :

http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...dy/1357733.jpg

I teraz pytanie do was. Czy je郵i na這輳 t farb http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9382184.png oraz zastosuj na w這sy niebieski szampon ( jeszcze nie wiem jakiej marki) , to czy uda mi si uzyska taki efekt? http://img.zszywka.pl/0/0216/w_8074/uroda/do-ramion.jpg

Boj si, 瞠 sobie tylko zaszkodz, a afekt b璠zie marny i zamiast blondu wyjdzie mi jaki nie wiadomo jaki kolor

Prosz, dorad嬈ie co

Edytowane przez aalleksandraa
Czas edycji: 2015-03-11 o 00:32
aalleksandraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-11, 02:32   #469
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565
Dot.: Zej軼ie z koloru rudawego na blond

Czym sobie robi豉 kolor z pierwszego zdj璚ia? Jak farb? A co do pytania musisz rozja郾i jeszcze raz, z rudego koloru nie zrobisz ja郾iutkiego blondu szamponem i farb.
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-11, 07:50   #470
summer_overture
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 603

Wydaje mi si, 瞠 wystarczy jak "och這dzisz" kolor, mo瞠 spr鏏uj szamponu albo po prostu gencjany. Ja bym nie rozp璠za豉 si tak z kolejn koloryzacj. Ale to tylko taki m鎩 l瘯, 瞠 w這sy si zanadto zniszcz. Poza tym ryzykujesz, 瞠 tym razem p鎩dziesz w drug stron - w這sy bia貫.
Kiedy po raz pierwszy robi豉m sobie ombre, u篡豉m po prostu farby do tego celu z L'oreala, u篡wa豉m jej kilka razy i efekt mnie zadowala, nie by這 wida 瘸dnej granicy mi璠zy jednym kolorem a drugim, a tylko r騜nica w odcieniach. Raz z kolei posz豉m do fryzjera na koloryzacj i potem ombre i efekt by pi瘯ny, ale w這sy zniszczone niesamowicie - p馧 roku pr鏏owa豉m je odratowa. Dlaczego? No, przez to rozja郾ianie...
To co ma dziewczyna na ostatnim zdj璚iu jest dla mnie zbyt ra膨ce... Ale to tylko moja opinia, w ka盥ym razie sugerowa豉bym ci metod ma造ch kroczk闚, zamiast od razu nak豉da kolejn, do tego drogeryjn, farb.
P.s. ten rudawy blond z drugiego zdj璚ia jest bardzo 豉dny - jest jasny i je郵i uda這by si go przerobi na mniej rudy bez zmiany koloru to by這by super.

Zapraszam na czytelnicz rozmow

Wymiana KSI*EK

Kosmetyki

Edytowane przez summer_overture
Czas edycji: 2015-03-11 o 07:52
summer_overture jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-11, 10:02   #471
aalleksandraa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka wiadomo嗆
Czym sobie robi豉 kolor z pierwszego zdj璚ia? Jak farb? A co do pytania musisz rozja郾i jeszcze raz, z rudego koloru nie zrobisz ja郾iutkiego blondu szamponem i farb.
Ko鎍闚ki rozja郾i豉m rozja郾iaczem Syoss Professional Performance, Lighteners 11-0 i wyszed mi taki kolorek nie jest z造, ale wola豉bym blond

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez summer_overture Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 wystarczy jak "och這dzisz" kolor, mo瞠 spr鏏uj szamponu albo po prostu gencjany. Ja bym nie rozp璠za豉 si tak z kolejn koloryzacj. Ale to tylko taki m鎩 l瘯, 瞠 w這sy si zanadto zniszcz. Poza tym ryzykujesz, 瞠 tym razem p鎩dziesz w drug stron - w這sy bia貫.
Kiedy po raz pierwszy robi豉m sobie ombre, u篡豉m po prostu farby do tego celu z L'oreala, u篡wa豉m jej kilka razy i efekt mnie zadowala, nie by這 wida 瘸dnej granicy mi璠zy jednym kolorem a drugim, a tylko r騜nica w odcieniach. Raz z kolei posz豉m do fryzjera na koloryzacj i potem ombre i efekt by pi瘯ny, ale w這sy zniszczone niesamowicie - p馧 roku pr鏏owa豉m je odratowa. Dlaczego? No, przez to rozja郾ianie...
To co ma dziewczyna na ostatnim zdj璚iu jest dla mnie zbyt ra膨ce... Ale to tylko moja opinia, w ka盥ym razie sugerowa豉bym ci metod ma造ch kroczk闚, zamiast od razu nak豉da kolejn, do tego drogeryjn, farb.
P.s. ten rudawy blond z drugiego zdj璚ia jest bardzo 豉dny - jest jasny i je郵i uda這by si go przerobi na mniej rudy bez zmiany koloru to by這by super.
W takim razie odczekam troch z drugiem rozja郾ianiem, 瞠by w這ski mi si bardzo nie zniszczy造 efekt, jaki teraz mam nie jest z造, wi璚 na razie postaram si nie u篡wa farby, a kupi tylko jaki szampon , 瞠by och這dzi kolor.

PS. U篡wa kto ju takiego szamponu? Podobno, 瞠by pozby si rudych refleks闚 nale篡 my w這sy szamponem niebieskim, a z這tych refleks闚 - fioletowym. To prawda?
aalleksandraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-11, 15:16   #472
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aalleksandraa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Zak豉dam ten w徠ek , poniewa mam problem i chcia豉bym si was poradzi w sprawie rozja郾iania moich w這sk闚. Nie wiem, czy ju jest podobny w徠ek, jestem tu nowa, wi璚 jeszcze si za bardzo nie orientuj

Przechodz帷 do mojego problemu, zaczn od tego, 瞠 moim marzeniem by這 zrobi sobie tzw. ombre , albo inaczej - po prostu rozja郾i sobie ko鎍闚ki.
Mam w這sy do ramion, wcze郾iej farbowa豉m sobie w這sy na taki kolor : http://img.styl.fm/resize/watermark/...42/75/e3ea.jpg

Od jakiego czasu mam ciemny odrost, wi璚 przed rozja郾ianiem moje w這sy wygl康a造 tak, 瞠 do po這wy mia豉m ciemne, wr璚z czarne , druga po這wa by豉 tego kolorku co wy瞠j.

I teraz uwaga, dwa dni temu rozja郾i豉m ko鎍闚ki : tak 5 cm , rozja郾iaczem Syoss Professional Performance, Lighteners 11-0 http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9644991.png

Po rozja郾ieniu ko鎍闚ki nie wysz造 blond , tylko z這cisto rude niestety :/ oczywi軼ie by豉m 鈍iadoma, 瞠 tak mo瞠 by.
Ko鎍闚ki mam wi璚 takiego koloru :

http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...dy/1357733.jpg

I teraz pytanie do was. Czy je郵i na這輳 t farb http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9382184.png oraz zastosuj na w這sy niebieski szampon ( jeszcze nie wiem jakiej marki) , to czy uda mi si uzyska taki efekt? http://img.zszywka.pl/0/0216/w_8074/uroda/do-ramion.jpg

Boj si, 瞠 sobie tylko zaszkodz, a afekt b璠zie marny i zamiast blondu wyjdzie mi jaki nie wiadomo jaki kolor

Prosz, dorad嬈ie co
Masz teraz rudy, wi璚 my郵, 瞠 farba z popielem to bardzo dobry pomys. Co do szamponu, Marion ultramocny <3!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-12, 11:05   #473
Grazyna38
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

A u mnie spok鎩, kolor po 4 k徙ielach rozja郾iaj帷ych i na這穎nych farbach 9.13 i 8 z Loreala nadal si trzyma Planowa豉m za 2 tyg zrobi zn闚 k徙iel i farb co z 9 ale um闚i豉m si z fryzjerk i doradzi豉 mi bym nie robi豉 ju k徙ieli rozja郾iaj帷ej tylko Ona mi rozja郾i pasemkami w這sy i po miedzy zrobi ciep造 blond a na nast瘼ny raz tylko odrost i gdy b璠zie konieczno嗆 kilka pasemek jasnych na ca這軼i 瞠by by pi瘯ny jasny kolor. No musz jakiemu fryzjerowi zaufa .... Mam nadziej, ze kobieta wie co m闚i haha
Grazyna38 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-12, 14:59   #474
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Grazyna38 Poka wiadomo嗆
A u mnie spok鎩, kolor po 4 k徙ielach rozja郾iaj帷ych i na這穎nych farbach 9.13 i 8 z Loreala nadal si trzyma Planowa豉m za 2 tyg zrobi zn闚 k徙iel i farb co z 9 ale um闚i豉m si z fryzjerk i doradzi豉 mi bym nie robi豉 ju k徙ieli rozja郾iaj帷ej tylko Ona mi rozja郾i pasemkami w這sy i po miedzy zrobi ciep造 blond a na nast瘼ny raz tylko odrost i gdy b璠zie konieczno嗆 kilka pasemek jasnych na ca這軼i 瞠by by pi瘯ny jasny kolor. No musz jakiemu fryzjerowi zaufa .... Mam nadziej, ze kobieta wie co m闚i haha
Super, 瞠 si trzyma A chcesz pasemka?
Mnie zastanawia, czemu fryzjerzy zawsze upieraj si przy pasemkach. Przed samodzielnym rozja郾ianiem, te mi proponowali kilka razy zrobi pasemka, po 200 z za wizyt
Stary 2015-03-12, 15:17   #475
Grazyna38
Raczkowanie

W sumie to ju nie pierwszy raz tak rad pasemkow dosta豉m
Czy chce ? tzn nie chce mie jednolitych w這s闚, refleksy bardziej ni pasemka. Kiedy zapyta豉m fryzjera innego i te mi radzi rozja郾ia szerokimi pasemkami, nie wiem czemu tak ....
D捫 do koloru ze zdj耩
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg heather_locklear_1283355.jpg (16,7 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-star1-1329992290-view-1.jpg (62,3 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11051386_369971009854080_1498986432_n.jpg (46,8 KB, 7 za豉dowa)
Stary 2015-03-12, 15:23   #476
SceneQueene
Zakorzenienie

Chyba u ka盥ego fryzjera przynajmniej raz to mo積a us造sze. Ja pasemek nie polecam. S fajne za pierwszym razem, mia豉m kiedy. Przy kolejnych poprawkach wr璚z si krusza, tym bardziej, 瞠 wi瘯szo嗆 fryzjer闚 niestety robi je ca造 czas na rozja郾iaczu. No chyba, 瞠 jeste pewna, 瞠 to dobry salon

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-12, 15:26   #477
Grazyna38
Raczkowanie

To co jednak lepiej zrobi t k徙iel a u fryzjera niech na ca這嗆 po這篡 pomieszane kolory blond ?
Stary 2015-03-12, 15:45   #478
SceneQueene
Zakorzenienie

Szczerze m闚i帷, ja bym tak zrobi豉. No i porz康nie dba豉 o nawil瞠nie w這s闚- w ko鎍u troch prze篡 mia造.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-12, 16:33   #479
Tinajero
Raczkowanie

Zgadzam si z SceneQueene

Nie s康z, 瞠by pasemka mia造 mniej szkodliwy wp造w na w這sy, ni np. taka k徙iel. A dla dodania refleks闚, rzeczywi軼ie mo積a zrobi to farb. Te lubi refleksy

Cho z tego co pami皻am, to w這ski ju mia豉 do嗆 jasne, wi璚 mo瞠 ju mo積a na nie po這篡 refleks bez rozja郾iania k徙iel?
Stary 2015-03-12, 17:42   #480
Grazyna38
Raczkowanie

Nadal od ok 10cm pd nasady wpadaj w bardzo jasny rudy. Chc si go pozby. A mo瞠 zamiast k徙ieli spr鏏owa Colour B4 ... przynajmniej on nie niszczy w這s闚 tylko 軼i庵a farb ? I wtedy zobaczy ?
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.