Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 19 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-03-31, 08:17   #541
Carmela__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 618
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Kochana, tam jest wi璚ej per造. Pr鏏niki s zazwyczaj bez sensu.
Je郵i s這neczny to mo瞠 co z 13 po kropce (be) albo 3 (z這to)?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Ano ja bym robi豉 tylko odrost. No i od czasu kiedy do czasu przeci庵ala na reszt, dla od鈍ie瞠nia. Jednak jak robi豉m poziom 12 to i tak u篡wa豉m zawsze tylko 9%- chocia ciemny odrost za pierwszym farbowaniem by z這ty. Wol jednak zdrowe w這sy ni siano.

No w豉郾ie wiem,瞠 s bez sensu,ale jak tak ogl康am efekt farbowania po tym Alfaparfie to jest pi瘯ny,ale odrobin za ch這dny jak dla mnie.Z ich farb nie ma poziomu 10 z 13 po kropce,co s康zisz o 11.13?
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-31, 16:04   #542
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 270

B璠zie be穎wy, powinien 豉dnie wyj嗆

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-01, 08:58   #543
leya27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47

Cze嗆 dziewczyny,
Jako 瞠 zapewne to miejsce. w kt鏎ym dyskutuj najbardziej zorientowane w這somaniaczki w sieci, chcia豉m was prosi o pomoc.
Ot騜 w poniedzia貫k by豉m u fryzjera. Schodz z bardzo kr鏒kich w這s闚, rosn mi szybko, przysz豉m z d逝go軼i boba 5 cm poni瞠j ucha. Prosi豉m o podci璚ie boba- teraz mam mega kr鏒kie, do tego kr鏒sze z przodu. Ale nad tym nie rozpaczam, w這sy bardzo szybko mi rosn. Rozpaczam nad kolorem;( Z natury jestem szatynk, niestety od 16 roku 篡cia z przerwami farbuj w這sy, przewa積ie szampony, ale farby te si zdarza造. Przez d逝gi czas chodzi豉m te w naturalkach. Po tych wszystkich zabiegach moje w這sy zrobi造 si ciemniejsze a kolor bardzo mysi. Kiedy by to ciemny blond, popielaty, zimny kt鏎y fajnie rozja郾ia si od s這鎍a. I o takich w這sach marz!! Niestety jak ju wybieram si do fryzjera to zawsze albo dam si przekona na ciemny szampon (kt鏎y nie zawsze si ca趾owicie wyp逝kuje) albo ma by naturalny a i tak wychodzi ciemny. A ja si w ciemnym czuj 幢e i staro! Chc by znowu ciemn blondynk. Tym razem postanowi豉m 瞠 wciel plan w 篡cie i zdecyduj si na delikatne rozja郾ienie ko鎍闚, na zasadzie ombre, w這s闚 rozja郾ionych s這鎍em, z naturaln g鏎 瞠by nie by這 odrost闚
Przechodz do sedna. Pani po這篡豉 mi na ca這嗆 szampon na ca貫 w這sy w moim naturalnym kolorze (mia豉m pozosta這軼i po poprzednim)-w efekcie wysz這 ciemne jak cholera. potem zrobi豉 co na zasadzie jasnych pasemek od spodu ale nie od nasady. Wysz造 鄴速o-rude!! Mam na g這wie efekt borsuka!! Z ombre to nie ma nic wsp鏊nego, to s pasemka, szerokie!!
Z racji tego 瞠 siedzia豉m tam ponad 3 godziny i by豉m ostatn klientk to nie mia豉m si造 dok豉dnie ogl康a tych w這s闚. Zrobi豉m to na spokojnie w domu i jestem za豉mana!!!
Aktualnie wyj軼ia mam dwa:
- po這篡 na nie szamponetk w odcieniu jakiego zimnego br您u- na ciemne nie chwyci, na jasne mo瞠 chwyci nie wiadomo jak
-umy g這w fioletowym szamponem 瞠by pozby si tej 鄴販i (zaopatrzy豉m si w Marion Ultramocy+od篡wka)
W drugiej opcji boj si 瞠 te ciemniejsze w這sy b璠 jeszcze ciemniejsze...
Chcia豉bym wygasi t r騜nic w kolorach...
Bardzo prosz was o pomoc... Tylko prosz nie proponujcie mi 瘸dnej inwazyjnej metody, nak豉dania farby itp... Mam bardzo s豉be w這sy, 幢e znosz takie zabiegi i nie mam serca ich katowa.
Z g鏎y dzi瘯uj wam za pomoc!!!
leya27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-01, 11:05   #544
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
B璠zie be穎wy, powinien 豉dnie wyj嗆

Hmm no to chyba zaryzykuj. Zale篡 mi na rozja郾ieniu jeszcze tych dolnych partii w這s闚,dlatego chc jak najja郾iejsz farb. Po tych ci庵造ch farbowaniach popielami mam troch mopowaty kolor 11 jest bardziej rozja郾iaj帷a od 10 prawda?Tylko teraz musz dobra jak捷 farb do pigmentacji na poziomie 11.Dzi瘯uj
Stary 2015-04-01, 15:57   #545
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leya27 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny,
Jako 瞠 zapewne to miejsce. w kt鏎ym dyskutuj najbardziej zorientowane w這somaniaczki w sieci, chcia豉m was prosi o pomoc.
Ot騜 w poniedzia貫k by豉m u fryzjera. Schodz z bardzo kr鏒kich w這s闚, rosn mi szybko, przysz豉m z d逝go軼i boba 5 cm poni瞠j ucha. Prosi豉m o podci璚ie boba- teraz mam mega kr鏒kie, do tego kr鏒sze z przodu. Ale nad tym nie rozpaczam, w這sy bardzo szybko mi rosn. Rozpaczam nad kolorem;( Z natury jestem szatynk, niestety od 16 roku 篡cia z przerwami farbuj w這sy, przewa積ie szampony, ale farby te si zdarza造. Przez d逝gi czas chodzi豉m te w naturalkach. Po tych wszystkich zabiegach moje w這sy zrobi造 si ciemniejsze a kolor bardzo mysi. Kiedy by to ciemny blond, popielaty, zimny kt鏎y fajnie rozja郾ia si od s這鎍a. I o takich w這sach marz!! Niestety jak ju wybieram si do fryzjera to zawsze albo dam si przekona na ciemny szampon (kt鏎y nie zawsze si ca趾owicie wyp逝kuje) albo ma by naturalny a i tak wychodzi ciemny. A ja si w ciemnym czuj 幢e i staro! Chc by znowu ciemn blondynk. Tym razem postanowi豉m 瞠 wciel plan w 篡cie i zdecyduj si na delikatne rozja郾ienie ko鎍闚, na zasadzie ombre, w這s闚 rozja郾ionych s這鎍em, z naturaln g鏎 瞠by nie by這 odrost闚
Przechodz do sedna. Pani po這篡豉 mi na ca這嗆 szampon na ca貫 w這sy w moim naturalnym kolorze (mia豉m pozosta這軼i po poprzednim)-w efekcie wysz這 ciemne jak cholera. potem zrobi豉 co na zasadzie jasnych pasemek od spodu ale nie od nasady. Wysz造 鄴速o-rude!! Mam na g這wie efekt borsuka!! Z ombre to nie ma nic wsp鏊nego, to s pasemka, szerokie!!
Z racji tego 瞠 siedzia豉m tam ponad 3 godziny i by豉m ostatn klientk to nie mia豉m si造 dok豉dnie ogl康a tych w這s闚. Zrobi豉m to na spokojnie w domu i jestem za豉mana!!!
Aktualnie wyj軼ia mam dwa:
- po這篡 na nie szamponetk w odcieniu jakiego zimnego br您u- na ciemne nie chwyci, na jasne mo瞠 chwyci nie wiadomo jak
-umy g這w fioletowym szamponem 瞠by pozby si tej 鄴販i (zaopatrzy豉m si w Marion Ultramocy+od篡wka)
W drugiej opcji boj si 瞠 te ciemniejsze w這sy b璠 jeszcze ciemniejsze...
Chcia豉bym wygasi t r騜nic w kolorach...
Bardzo prosz was o pomoc... Tylko prosz nie proponujcie mi 瘸dnej inwazyjnej metody, nak豉dania farby itp... Mam bardzo s豉be w這sy, 幢e znosz takie zabiegi i nie mam serca ich katowa.
Z g鏎y dzi瘯uj wam za pomoc!!!
Hej Kochana. Najlepsza b璠zie metoda druga - kosmetyki. Nie przyciemni Ci one w這s闚 a mog pom鏂. U篡waj dwa razy w tygodniu, mo瞠 trzy.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka wiadomo嗆
Hmm no to chyba zaryzykuj. Zale篡 mi na rozja郾ieniu jeszcze tych dolnych partii w這s闚,dlatego chc jak najja郾iejsz farb. Po tych ci庵造ch farbowaniach popielami mam troch mopowaty kolor 11 jest bardziej rozja郾iaj帷a od 10 prawda?Tylko teraz musz dobra jak捷 farb do pigmentacji na poziomie 11.Dzi瘯uj
Tak. Ale Kochana, do pigmentacji, m闚i帷 szczerze wzi窸abym 10.0, bo 11 nale篡 do farb rozja郾iajacych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-01, 16:15   #546
Carmela__
Rozeznanie

Aaa,no je郵i mo積a zrobi pigmentacj na 10.0,a potem na to na這篡 farb 11.13 to wszystko w porz康eczku Dzi瘯uj niezmiernie,jeste nieoceniona Zobaczymy po 鈍i皻ach,co mi z tego wyjdzie.
Stary 2015-04-01, 16:15   #547
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy, Kochana. Trzymam kciuki za dobry wynik zabiegu i oczywi軼ie czekam na fotki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 16:25   #548
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka wiadomo嗆
Aaa,no je郵i mo積a zrobi pigmentacj na 10.0,a potem na to na這篡 farb 11.13 to wszystko w porz康eczku Dzi瘯uj niezmiernie,jeste nieoceniona Zobaczymy po 鈍i皻ach,co mi z tego wyjdzie.
Te czekam na efekty, bo r闚nie przymierzam si do pigmentacji
R騜a ode mnie te dla SceneQueene, bo skorzystam z Twoich rad

Dziewczyny, ja ju pozby豉m si 鄴速ych w這s闚, po akcji z Wellatonem 8/0 po kt鏎ym mia豉m zielonk, zrobi豉m ma豉 k徙iel i po zieleni, i 鄴販i nie ma 郵adu. Mam natomiast teraz inny problem

Jak to bywa, kobieta zmienn jest Stwierdzi豉m, 瞠 bardzo jasny blond jednak mi nie pasuje i lepiej mi w cieplejszych odcieniach. Ostatnio na這篡豉m Preference 8.3, kolor wyszed do嗆 ciemno, ale 豉dnie, teraz si wyp逝ka do takiego jak na pude趾u (zaraz nie b璠zie po nim 郵adu), zatem pigmentacja mnie czeka. Teraz mam w這sy w ciep造m odcieniu, raczej w z這to, nie ma rudo軼i, ani 鄴速ego. No rude mo瞠 troch pod spodem. W ka盥ym razie, chcia豉bym zrobi pigmentacj 8.0 i na to 9.13, czy nie wyjdzie mi po takim czym glonik? boj si ju tych natur na moje w這sy. Mo瞠 najpierw zgasi to z這to 9.2, a potem zrobi pigmentacj, cho wszystko i tak mi si sp逝kuje do ciep貫go blondu w trybie b造skawicy.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-04-01 o 16:27
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-01, 16:44   #549
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Te czekam na efekty, bo r闚nie przymierzam si do pigmentacji
R騜a ode mnie te dla SceneQueene, bo skorzystam z Twoich rad

Dziewczyny, ja ju pozby豉m si 鄴速ych w這s闚, po akcji z Wellatonem 8/0 po kt鏎ym mia豉m zielonk, zrobi豉m ma豉 k徙iel i po zieleni, i 鄴販i nie ma 郵adu. Mam natomiast teraz inny problem

Jak to bywa, kobieta zmienn jest Stwierdzi豉m, 瞠 bardzo jasny blond jednak mi nie pasuje i lepiej mi w cieplejszych odcieniach. Ostatnio na這篡豉m Preference 8.3, kolor wyszed do嗆 ciemno, ale 豉dnie, teraz si wyp逝ka do takiego jak na pude趾u (zaraz nie b璠zie po nim 郵adu), zatem pigmentacja mnie czeka. Teraz mam w這sy w ciep造m odcieniu, raczej w z這to, nie ma rudo軼i, ani 鄴速ego. No rude mo瞠 troch pod spodem. W ka盥ym razie, chcia豉bym zrobi pigmentacj 8.0 i na to 9.13, czy nie wyjdzie mi po takim czym glonik? boj si ju tych natur na moje w這sy. Mo瞠 najpierw zgasi to z這to 9.2, a potem zrobi pigmentacj, cho wszystko i tak mi si sp逝kuje do ciep貫go blondu w trybie b造skawicy.
Dzi瘯uj :-*. Mo瞠sz zrobi tak, jak piszesz. Natura na z這to i z這to na to nijak ze sob nie koliduj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 17:12   #550
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj :-*. Mo瞠sz zrobi tak, jak piszesz. Natura na z這to i z這to na to nijak ze sob nie koliduj.

Dzi瘯uj

A je郵i si oka瞠, 瞠 jednak nie umiem rozr騜nia kolor闚 i moje z這to wpada troch w 鄴單 mo瞠 wyj嗆 zielonka? mo瞠 lepiej po這篡 8.0 na to 9.3 i z nast瘼nym farbowaniem 9.13? czy tak by豉by wi瘯sza pewno嗆, 瞠 zielonki nie b璠zie?

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-04-01 o 17:13
Stary 2015-04-01, 17:17   #551
SceneQueene
Zakorzenienie

O kurcze, by豉m pewna ze wy瞠j pisa豉 o 9.3! Staro嗆 nie rado嗆 :-D. Tak, ja bym po這篡豉 8.0 a na to 9.3. Potem mo瞠sz 鄉ia這 k豉嗆 bez, czyli .13. Z這to czy 鄴單 - z .0 ani .3 si nie pogryza, to tony podchodne od tej samej rodziny :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 17:20   #552
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
O kurcze, by豉m pewna ze wy瞠j pisa豉 o 9.3! Staro嗆 nie rado嗆 :-D. Tak, ja bym po這篡豉 8.0 a na to 9.3. Potem mo瞠sz 鄉ia這 k豉嗆 bez, czyli .13. Z這to czy 鄴單 - z .0 ani .3 si nie pogryza, to tony podchodne od tej samej rodziny :-D

Dzi瘯i jeszcze raz kochana
Tak zrobi A jak z odrostem zrobi, bo b璠 farbowa teraz dopiero pod koniec kwietnia, wi璚 pewnie odrost b璠zie mia z 2-3 cm. Rozja郾ia go przed pigmentacj? bo w豉軼iwie ta 8, dobrze wsp馧gra z mim odrostem, to mo瞠 nie trzeba b璠zie?
Stary 2015-04-01, 17:30   #553
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i odrost masz w miar jasny i jak piszesz do 8 pasuje, ja bym go nie m璚zy豉 rozja郾ianiem. :-*

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 17:37   #554
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Pomocy!!
Jasny, ZIMNY blond to moje marzenie i w ko鎍u, po latach zbierania odwagi chwyci豉m za farb...
Efekt okropny.
Og鏊nie rzecz bior帷 moje w這sy naturalne to ciemny blond/jasny br您 z przeb造skami rudo軼i.
Po farbie marijel 9,22 na 6% wodzie efekt mo瞠cie zobaczy w za陰czonych zdj璚iach. Nie mog na siebie patrze.
Czy mog造by軼ie mi co poradzi by uzyska odcie przynajmniej zbli穎ny do ostatnich dw鏂h zdj耩?
Bardzo prosz o pomoc, bo na fryzjera nie uzbieram tak szybko, a nie chc si tak pokazywa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (136,2 KB, 25 za豉dowa)

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-10-22 o 02:29
WildThing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-01, 17:52   #555
SceneQueene
Zakorzenienie

Kochana, prosi豉bym o fotk ca造ch, rozpuszczonych w這s闚 w naturalnym 鈍ietle. Teraz mi ci瞛ko stwierdzi, czy tam widz rudo嗆 czy z這to. Na pewno u篡豉bym farby rozja郾iaj帷ej, tylko jeszcze nie widz jaki refleks powinna wybra

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 18:29   #556
WildThing
BAN sta造

Ju wysy豉m!
Dzi瘯i za odzew!

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-10-22 o 02:30
Stary 2015-04-02, 16:30   #557
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
Ju wysy豉m!
Dzi瘯i za odzew!
Na moje oko na zbyt ciemne w這sy na這篡豉 zbyt jasn farb, czyli 9.22... dlatego taki masz efekt. Wydaje mi si, 瞠 albo farbowanie o ton ciemniej, albo dekoloryzacja, tudzie k徙iel rozja郾iaj帷a, bo blondu jasnego raczej 瘸dn farb nie uzyskasz. Mo瞠 rozja郾iaj帷a? ale nie mam pewno軼i.

SceneQueene ja mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie czy mog zrobi pigmentacj tym samym poziomem 9.0 i na to 9.3? I czy w這sy si wtedy przyciemni?

Swoj drog to zabawne, bo teraz walcz ze zbyt ch這dnym odcieniem z這to z farby 8.3 ju si niemal ca貫 wyp逝ka這

Mam szarozielone oczy i ciep陰 karnacj, wi璚 z這to mi pasuje bardziej
Stary 2015-04-02, 20:37   #558
olaaa99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 930

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 jednokrotne farbowanie z 12% (ewentualne lekkie przeci庵ni璚ie na stary odrost pod koniec) w minimalnym stopniu niszczy w這sy. Moje farbowane od naturalnych r騜ni si jedynie tym, 瞠 s bardziej sypkie i uniesione. Nadal s mi瘯kie i b造szcz帷e.
Odrost robiony dobrym fryzjerskim rozja郾iaczem na s豉bej wodzie bardziej dowala w這som. Po rozja郾iaczu w這sy s jakby doszorowane mocnym szamponem. Da si je oczywi軼ie nawil篡 i nat逝軼i po jakim czasie, ale po samej farbie s od razu fajne.

Nie ma si co ba wody 12%, u篡wasz jej bardzo rozs康nie, do tego z cudown farb, nie ma si co ba o kondycj

Spr鏏uj kiedy 12/89
Dok豉dnie - kiedy naczyta豉m si, 瞠 nawet farba na 12% jest lepsza ni rozja郾iacz cho熲y na wodzie 3%. Ale wci捫 spotykam sprzeczne informacje i czasami si niepokoj.

Widzia豉m par razy fajnych koloryzacji 12/89 i zastanawia豉m si nad ni, ale uczepi豉m si jako tego popielu i odczepi nie mog. Farbowa豉 ni, 瞠 polecasz?

olaaa99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-02, 20:41   #559
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Na moje oko na zbyt ciemne w這sy na這篡豉 zbyt jasn farb, czyli 9.22... dlatego taki masz efekt. Wydaje mi si, 瞠 albo farbowanie o ton ciemniej, albo dekoloryzacja, tudzie k徙iel rozja郾iaj帷a, bo blondu jasnego raczej 瘸dn farb nie uzyskasz. Mo瞠 rozja郾iaj帷a? ale nie mam pewno軼i.

SceneQueene ja mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie czy mog zrobi pigmentacj tym samym poziomem 9.0 i na to 9.3? I czy w這sy si wtedy przyciemni?

Swoj drog to zabawne, bo teraz walcz ze zbyt ch這dnym odcieniem z這to z farby 8.3 ju si niemal ca貫 wyp逝ka這

Mam szarozielone oczy i ciep陰 karnacj, wi璚 z這to mi pasuje bardziej
Nie ma sprawy . Nie, w這sy nie b璠 ciemniejsze. To nawet lepsza opcja.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-02, 21:02   #560
WildThing
BAN sta造

SceneQueene, pomo瞠sz...?
Stary 2015-04-02, 21:24   #561
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 810

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie - kiedy naczyta豉m si, 瞠 nawet farba na 12% jest lepsza ni rozja郾iacz cho熲y na wodzie 3%. Ale wci捫 spotykam sprzeczne informacje i czasami si niepokoj.

Widzia豉m par razy fajnych koloryzacji 12/89 i zastanawia豉m si nad ni, ale uczepi豉m si jako tego popielu i odczepi nie mog. Farbowa豉 ni, 瞠 polecasz?
Farbowa豉m. Efekt mi si bardzo podoba, delikatnie ch這dny, opalizuj帷y. Niestety, dosy szybko wysz造 s這neczne tony (ale nie rude jak to zwykle u mnie bywa. Z tego co mi wiadomo, jestem raczej wyj徠kiem, dziewczynom 12/89 zwykle trzyma si d逝瞠j Mam okropnie oporne na rozja郾ienie w這sy, nie s ciemne, ale wi瘯szo嗆 farb nie daje im rady i wy豉zi rudo嗆. Jak na razie tylko Koleston i Alfaparf da造 mi zadowalaj帷y efekt.

Wklejam fotki z farbowania 12/89 na wodzie 12%. Robi豉m te 12/96 i mieszank z 12/89, ale wysz這 zbyt ciep這.

Mo瞠sz te dokupi sobie mixton z Kolestonu 0/81 (per這wo-popielaty). Dodaje si go do farby, mo瞠sz nim zwi瘯szy ilo嗆 ch這dnych pigment闚 w mieszance. Nigdy go nie mog upolowa z hurtowni, a ch皻nie bym wypr鏏owa豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg koleston 33s.jpg (76,6 KB, 25 za豉dowa)
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 810 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-02, 22:24   #562
olaaa99
Zadomowienie

Cytat:
Farbowa豉m. Efekt mi si bardzo podoba, delikatnie ch這dny, opalizuj帷y. Niestety, dosy szybko wysz造 s這neczne tony (ale nie rude jak to zwykle u mnie bywa. Z tego co mi wiadomo, jestem raczej wyj徠kiem, dziewczynom 12/89 zwykle trzyma si d逝瞠j Mam okropnie oporne na rozja郾ienie w這sy, nie s ciemne, ale wi瘯szo嗆 farb nie daje im rady i wy豉zi rudo嗆. Jak na razie tylko Koleston i Alfaparf da造 mi zadowalaj帷y efekt.

Wklejam fotki z farbowania 12/89 na wodzie 12%. Robi豉m te 12/96 i mieszank z 12/89, ale wysz這 zbyt ciep這.

Mo瞠sz te dokupi sobie mixton z Kolestonu 0/81 (per這wo-popielaty). Dodaje si go do farby, mo瞠sz nim zwi瘯szy ilo嗆 ch這dnych pigment闚 w mieszance. Nigdy go nie mog upolowa z hurtowni, a ch皻nie bym wypr鏏owa豉
Fajny efekt, podoba mi si. Kusi mnie teraz, 瞠by spr鏏owa, bo opis Twoich w這s闚 pasuje do moich - rozja郾iacz rozja郾ia je bardzo szybko, ale farba dzia豉 opornie - wybijaj rudo軼i zawsze i wsz璠zie. Teraz, po dodaniu do mieszanki wi瘯szej ilo軼i 12/1 ni 12/0 rudo軼i jest mniej, bardziej zalatuje 鄴販i, ale nie jest to upragniony be, jak mam na d逝go軼i... A t 12/89 miesza豉 z 12/0 czy stosowa豉 samodzielnie?

Co do mixtonu, te po drugim farbowaniu zacz窸am my郵e o takiej kombinacji. Tyle, 瞠 ta nazwa per豉-popiel troch dziwnie brzmi, to si jako nie wyklucza?

Stary 2015-04-02, 23:14   #563
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 810

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka wiadomo嗆
Fajny efekt, podoba mi si. Kusi mnie teraz, 瞠by spr鏏owa, bo opis Twoich w這s闚 pasuje do moich - rozja郾iacz rozja郾ia je bardzo szybko, ale farba dzia豉 opornie - wybijaj rudo軼i zawsze i wsz璠zie. Teraz, po dodaniu do mieszanki wi瘯szej ilo軼i 12/1 ni 12/0 rudo軼i jest mniej, bardziej zalatuje 鄴販i, ale nie jest to upragniony be, jak mam na d逝go軼i... A t 12/89 miesza豉 z 12/0 czy stosowa豉 samodzielnie?

Co do mixtonu, te po drugim farbowaniu zacz窸am my郵e o takiej kombinacji. Tyle, 瞠 ta nazwa per豉-popiel troch dziwnie brzmi, to si jako nie wyklucza?
No nie mamy 豉two, ale na szcz窷cie s dobre farby
Z Koleston闚 znam tylko w豉郾ie 12/89 i 12/96 (bardziej fioletowo-r騜owy ni 12/96)
Nie wiem czy znasz w徠ek o tych farbach, warto zerkn望 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291363

Co do mixtonu, to dlaczego mia豉by si wyklucza? Wella ma swoje nazewnictwo odcieni, ale na ch這pski rozum per這wo-popielaty to fioletowo-niebieski. Powinien gasi przede wszystkim 鄴單, walczy r闚nie z rudo軼iami. W這sy spieraj帷e si na tzw. stare z這to powinny by zadowolone z takiej kombinacji barwnik闚
Mixtonu 0/81 nie znam, jedynie o nim czyta豉m.
Na razie popr鏏uj gotowych farb, mo瞠 znajdziesz idealn mieszank dla siebie
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 810 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-03, 07:50   #564
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Nie ma sprawy . Nie, w這sy nie b璠 ciemniejsze. To nawet lepsza opcja.

Jeszcze raz dzi瘯uj kochana

Zrobi wi璚 pigmentacj 9.0 i 9.3, dam zna co mi wysz這 pod koniec kwietnia, albo nawet bli瞠j maja, chc da odpocz望 w這som
Stary 2015-04-03, 12:22   #565
SceneQueene
Zakorzenienie

Trzymam kciuki :-*

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-03, 13:19   #566
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

Hej widz, ze duzo os鏏 pisze do Was z problemem to moze i ja mam z natury ciemne w這sy ze z這tym odcieniem, kt鏎e bardzo 豉dnie reaguj na farby, rozjasniacze itp. Przez oko這 rok farbowa豉m je lorealem na kolor brazylijski orzech, pozniej zamarzy mi sie blond jak w za陰czniku. Fryzjerka dwa razy robi豉 mi ombre zeby zdj望 farb, Gora pozostawa豉 naturalna, pozniej mia豉 na這篡 farb i mia這 wyjsc jak na zdj璚iu. W mi璠zyczasie troche mi sie pozmienia這, przeprowadzi豉m sie i posz豉m do innej fryzjerki z tym samym zdj璚iem. Jako, ze mam juz kilka lat ;0 i siwe w這sy stwierdzi豉, ze na gore na這篡 ch這dny br您 a d馧 rozja郾i. To, co wysz這 jest zatrwa瘸j帷e... Gora jest rudawa, d馧 鄴速o rudy, w這sy zniszczone jak diabli. Poprawi豉m to troche farba 111 jasny popielaty blond z Garnier ale juz sie wymylo. My郵icie, ze da sie z tego zrobic jeszcze blond? Czy zamalowa i zapomnie? Zastanawia豉m sie nad k徙iel rozja郾iaj帷a na ca這軼i, ale boje sie 鄴販i, rudo軼i znios tylko nie kurczakowe blond ... ImageUploadedByWizaz Forum1428059950.515769.jpgImageUploadedByWizaz Forum1428059977.433545.jpg

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-03, 13:25   #567
olaaa99
Zadomowienie

Cytat:
No nie mamy 豉two, ale na szcz窷cie s dobre farby
Z Koleston闚 znam tylko w豉郾ie 12/89 i 12/96 (bardziej fioletowo-r騜owy ni 12/96)
Nie wiem czy znasz w徠ek o tych farbach, warto zerkn望 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291363

Co do mixtonu, to dlaczego mia豉by si wyklucza? Wella ma swoje nazewnictwo odcieni, ale na ch這pski rozum per這wo-popielaty to fioletowo-niebieski. Powinien gasi przede wszystkim 鄴單, walczy r闚nie z rudo軼iami. W這sy spieraj帷e si na tzw. stare z這to powinny by zadowolone z takiej kombinacji barwnik闚
Mixtonu 0/81 nie znam, jedynie o nim czyta豉m.
Na razie popr鏏uj gotowych farb, mo瞠 znajdziesz idealn mieszank dla siebie
Zdziwi豉 mnie ta nazwa, bo obi這 mi si o oczy, 瞠 np. na z這to bro borze popielu, tylko per豉, czy tam na odwr鏒. Dlatego my郵a豉m, 瞠 si wykluczaj. W ka盥ym razie mo瞠 kiedy spr鏏uj, cho ju widzia豉m, 瞠 na all tego nie ma, trzeba by przegrzeba internety.

Ogl康a豉m w necie efekty farbowania 12/89, ale z tego co widzia豉m, najcz窷ciej wychodzi jako ciep這. Na razie chyba odpuszcz - umy豉m dzi drugi raz w這sy fioletowym szamponem i naprawd 豉dnie zr闚na mi si kolor. Kupi nowe tubki 12/0 i 12/1 i b璠 mia豉 na 2-3 farbowania, tj. na kilka miesi璚y, a za te kilka miesi璚y mo瞠 mi si ju ten 豉dny efekt znudzi i zaczn kombinowa.

Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-04-03 o 13:28
Stary 2015-04-03, 18:04   #568
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
Ju wysy豉m!
Dzi瘯i za odzew!
O, ju widz, 瞠 s fotki, przeoczy豉m . Widz tutaj taki be篡k, w zwi您ku z czym nie rozja郾ia豉bym ju raczej w這s闚, tylko po這篡豉 farb rozja郾iajac- s康z帷 po kolorze, do jakiego d捫ysz, najlepsza b璠zie Wella Koleston 12/96 albo 12/22, kt鏎 po這篡豉bym na ca這嗆 na pe貫n czas to jest 50 minut. Co do oxydantu- jesli w這sy dobrze Ci si rozja郾iaj, u篡豉bym 9%, 瞠by nie dzia豉 niepotrzebnie 12.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka wiadomo嗆
Hej widz, ze duzo os鏏 pisze do Was z problemem to moze i ja mam z natury ciemne w這sy ze z這tym odcieniem, kt鏎e bardzo 豉dnie reaguj na farby, rozjasniacze itp. Przez oko這 rok farbowa豉m je lorealem na kolor brazylijski orzech, pozniej zamarzy mi sie blond jak w za陰czniku. Fryzjerka dwa razy robi豉 mi ombre zeby zdj望 farb, Gora pozostawa豉 naturalna, pozniej mia豉 na這篡 farb i mia這 wyjsc jak na zdj璚iu. W mi璠zyczasie troche mi sie pozmienia這, przeprowadzi豉m sie i posz豉m do innej fryzjerki z tym samym zdj璚iem. Jako, ze mam juz kilka lat ;0 i siwe w這sy stwierdzi豉, ze na gore na這篡 ch這dny br您 a d馧 rozja郾i. To, co wysz這 jest zatrwa瘸j帷e... Gora jest rudawa, d馧 鄴速o rudy, w這sy zniszczone jak diabli. Poprawi豉m to troche farba 111 jasny popielaty blond z Garnier ale juz sie wymylo. My郵icie, ze da sie z tego zrobic jeszcze blond? Czy zamalowa i zapomnie? Zastanawia豉m sie nad k徙iel rozja郾iaj帷a na ca這軼i, ale boje sie 鄴販i, rudo軼i znios tylko nie kurczakowe blond ... Za陰cznik 5952374Za陰cznik 5952375
My郵, 瞠 si da . T rud, ciemn, 鈔odkow cz窷 podda豉bym k徙ieli a p騧niej ca這嗆 potraktowa豉bym per這wym blondem - po k徙ieli powinno by juz wsz璠zie z這to/鄴速o, wi璚 ten odcie (2 po kropce zazwyczaj) powinien go 豉dnie zgasi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-03, 18:28   #569
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

Cytat:

My郵, 瞠 si da . T rud, ciemn, 鈔odkow cz窷 podda豉bym k徙ieli a p騧niej ca這嗆 potraktowa豉bym per這wym blondem - po k徙ieli powinno by juz wsz璠zie z這to/鄴速o, wi璚 ten odcie (2 po kropce zazwyczaj) powinien go 豉dnie zgasi.

A jak zrobi te k徙iel ( postaram sie na samym 鈔odku, mam nadzieje, ze nie wyjad w g鏎 za bardzo- bo tez zrudzieje pewnie). A ta farba na ca這嗆 - czy to moze byc cos drogeryjnego czy lepiej kupic farb bardziej profesjonaln + utleniacz? Bardzo dzi瘯uje za odpowiedz juz zacz窸am traci nadzieje na bond

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-03, 18:53   #570
SceneQueene
Zakorzenienie

K徙iel - rozja郾iacz + oxydant (9%) + troch lekkiego szamponu. K豉d豉bym na t ciemn cz窷 na jakie 30-35 minut, mo瞠 nawet mniej- obserwuj kolor a b璠zie z這ty.
Farb bym raczej bra豉 profesjonaln (Koleston czy Alfaparf lub Majirel np.), te farby s du穎 pewniejsze, ni te z drogerii.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.