Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 2 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-04, 18:17   #31
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: b豉gam o pomoc ! wysz造 mi rude w這sy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka wiadomo嗆
moje w這sy po rozja郾ianiu robi si coraz bardziej rude my郵 瞠 nie uda mi sie ich rozja郾i. nie mog chodzi do pracy z kolorow g這w to naprawd 幢e wygl康a jest jest to wida. teraz mam troszk inne pytanie je郵i u篡j farby garnier ciemny blond 7 czy te rude w這sy si zamaluj ? ale mo瞠cie poleci jak捷 farb w takich odcieniach ? mo瞠 narazie daruj sobie te blond w這sy sama nie wiem tak daleko ju dosz豉m ale mo瞠 je郵i zamaluje je takim kolorem (o ile mo積a zamalowac te rude) to potem jak od篡j za jaki czas je rozja郾i jako? prosz pole熯ie mi farby w mniej wi璚ej takich odcieniach tylko 瞠by nie by這 widac tych rudych.
Farba z domieszka popielu. Sprobuj zmieszac 7.0 z 7.1 ew. sprobuj na pasmie wlosow puscic sam 7.1. Popiel wyrownuje rudosci, ale roznie to bywa z farbami roznych marek. ja bym jednak wolala kupic farbe w sklepie fryzjerskim - wieksza pewnosc.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 09:20   #32
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Tutaj si zgadzam jasna farba nie pomo瞠 (p鏦i co), bo masz sporo rudo軼i, wypr鏏uj poziom 7 (ja k豉d豉m nawet 6, dopiero jak si wyp逝ka這, rozja郾iacz + popielat farb, wr璚z szar, bo go貫bi popiel Joanny, i mam srebrne w這sy, a dodam, 瞠 NIGDY mi si to nie udawa這). Oczywi軼ie najlepiej 7.1, 瞠by by這 ch這dno, mo瞠sz tez pr鏏owa fioletowej p逝kanki
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 15:21   #33
Ayca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

dziewczyny nie mog tak ca造 czas pr鏏owa na這篡豉m dzi 2 farb popielat i bez zmiany rude robi si bardziej rude s ja郾iejsze a co za czym idzie wida je jeszcze bardziej. prosz ju ostatni raz dorad嬈ie mi ciemniejsz farb kt鏎a przykryje ten blond na g鏎ze i rudy na dole 瞠by kolor by jednolity. nic wi璚ej nie mog zrobi pracuj i to niedopuszczalne abym tak wygl康a豉 w pracy same rozumiecie. je郵i wiecie co przykryje ten rudy kolor na jaki mo瞠 br您 ale nie ciemny bo jeszcze wr鏂 do rozja郾iania ale za jaki czas niech w這sy odpoczn. bo ja nie widz innego wyj軼ia. po rosja郾iaczu robi si bardziej rude i po popielatej farbie te wi璚 widz 瞠 tu nic nie zdzia豉m i nie pozb璠 sie rudo軼i.uwierzcie mi 瞠 jestem totalnie za豉mana patrz帷 w lusterko.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

ah i prosz napiszcie mi dok豉dniej jakie farby teraz polecacie bo ja sierota tutaj zupe軟ie si nie znam. rozumiem 瞠 ka盥a farba wychodzi inaczej na ka盥ej g這wie nie b璠 mie potem pretensji do Was tylko prosz dok豉dniej jak farb by軼ie u篡造 aby zr闚na w這sy do 1 koloru jakim br您em tylko nie za ciemnym jesli to mo磧iwe oczywi軼ie. bardzo prosz o dok豉dne informacje 瞠bym wiedzia豉 co kupi.
Ayca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 15:59   #34
201607040946
Konto usuni皻e

No piszemy, piszemy, nak豉daj poziom 7.1 albo 6.1, z tym 瞠 sz鏀tka wyjdzie ciemno (ale z rozja郾ianych si wyp逝cze). Je郵i dasz si鏚emk (mo瞠sz bra ka盥 farb sklepow z numerkiem 7 i jedynk po kropce, mo瞠 by dw鎩ka po krople (opal), sprawdzaj nazwy na opakowaniach. Je郵i ko鎍e masz rudawe, nawet je郵i przyciemnisz sz鏀tk (ja kiedy nie mog豉m wytrzyma 鄴販i, a nic nie pomaga這, przyciemni豉m na ciemny blond popielaty, ale spiera si, wi璚 I TAK musia豉m u篡wa p逝kanki, 瞠by nie by這 rudo軼i).
P逝kanki nie niszcz w這s闚, niebieska na rudo軼i na ko鎍ach, fioletowa na 鄴單.
畝dna ja郾iejsza farba ci nie pomo瞠, bo farba farby nie rozja郾ia, mo瞠sz lekko przyciemni, wyda ci si, 瞠 kolor jest bardzo ciemny, ale nie martw si, zejdzie. Najwa積iejsze to utrzymanie ch這dnego odcienia, tak?
I po tym farbowaniu daj ju odpocz望 w這som tak to jest z domowymi sposobami na blondy.
Stary 2012-11-05, 18:35   #35
Ayca
Raczkowanie

tak zrobi kupi tak jak piszesz. w pewnych chwilach dopada mnie mysl zn闚 o ciemnych dla 鈍i皻ego spokoju a mog豉m ju zosta z t czerni i pi瘯nymi d逝gimi w這sami ale c騜 kobieta zmienn jest na pewno nie zdecydowa豉bym si jeszcze raz na to. mo瞠 kiedy uda mi si doj嗆 do blondu takiego jaki mam sw鎩 naturalny i ju nie malowa. dzi瘯i za wszystko. jak si przemaluj to dam zna
Stary 2012-11-05, 22:55   #36
Ayca
Raczkowanie

dodaj Wam zdj璚ia jak to wygl康a na chwil obecn

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:52
Stary 2012-11-06, 15:38   #37
sylwia031195
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

ejjj wiesz co, twoje w這sy na pocz徠ku wygl康a造 o wiele lepiej ..
sylwia031195 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-07, 00:21   #38
Ayca
Raczkowanie

to oczywiste 瞠 przy zmianie koloru nie mog wygl康a dobrze dlatego je od篡wiam i b璠 doprowadza do lepszego stanu
Stary 2012-11-07, 15:52   #39
sylwia031195
Raczkowanie

Cytat:
to oczywiste 瞠 przy zmianie koloru nie mog wygl康a dobrze dlatego je od篡wiam i b璠 doprowadza do lepszego stanu
od篡wiaj, od篡wiaj
tylko mi bardziej chodzi這 o kolorek, 瞠 na pocz徠ku jak doda豉 zdj璚ia to mi si bardziej podoba造 ;D ale to tylko moje zdanie .
Stary 2012-11-08, 02:54   #40
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Poka wiadomo嗆
od篡wiaj, od篡wiaj
tylko mi bardziej chodzi這 o kolorek, 瞠 na pocz徠ku jak doda豉 zdj璚ia to mi si bardziej podoba造 ;D ale to tylko moje zdanie .

teraz rozumiem ale wiesz kolor wcze郾iej ani teraz nie jest tym odpowiednim nadal pr鏏uj do niego doj嗆. dzi pomalowa豉m kolejnym popielem i zrobi豉m sie bardziej br您owa niz ruda. w sumie lepsze to bo nie rzucam sie tak w oczy troch mnie przyciemni這 stonowa這 mo瞠 tego s這wa powinnam u篡. wstawi jutro zdj璚ia i zapytam co teraz czy jeszcze jeden popiel czy moze cos innego doradzicie
Stary 2012-11-08, 13:13   #41
201607040946
Konto usuni皻e

Bardziej br您owa ni ruda to chyba dobrze, nie? Teraz dbaj o w這sy (no i czekamy na zdj璚ia), a kolor i tak b璠zie si sp逝kiwa. Po jakim czasie b璠ziesz mog豉 rozja郾i (ja w豉郾ie siedz z rozja郾iaczem na pasemku, a pami皻asz, 瞠 mam bardzo jasne w這sy, ale chc bia貫, a na ca貫 w這sy ba豉m si k豉嗆 rozja郾iacz, 瞠by niespodzianek nie by這; no i min掖 ju MIESI。 od rozja郾iania, wi璚 mog), na razie intensywnie je od篡wiaj, cho oczywi軼ie rozumiesz, 瞠 ju nigdy nie b璠 zdrowe?
Stary 2012-11-08, 18:06   #42
Ayca
Raczkowanie

niestety wczoraj kolor wydawa si inny w sztucznym 鈍ietle czyli nadal jestem ruda ah.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:52
Stary 2012-11-08, 19:57   #43
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 262

Przeczyta豉m Tw鎩 w徠ek, i trzymam kciuki, bo dzielnie walczysz o sw鎩 ulubiony kolor na w這sach, przy skorze jeste ju blondynk, tylko ni瞠j masz troch tej rudo軼i, a mo瞠 zostaw je tak jak s i od篡wiaj je? A za jaki czas co pokombinujesz? Albo bedziesz 軼iana stopniowo i same znikn? Nie umiem nic doradzi, bo sama jestem zielona w tej materii.

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-08, 21:42   #44
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Poka wiadomo嗆
Przeczyta豉m Tw鎩 w徠ek, i trzymam kciuki, bo dzielnie walczysz o sw鎩 ulubiony kolor na w這sach, przy skorze jeste ju blondynk, tylko ni瞠j masz troch tej rudo軼i, a mo瞠 zostaw je tak jak s i od篡wiaj je? A za jaki czas co pokombinujesz? Albo bedziesz 軼iana stopniowo i same znikn? Nie umiem nic doradzi, bo sama jestem zielona w tej materii.

dzi瘯uj bardzo nawet nie wiesz jakie to trudne wytrzyma z tak g這w pracuj wi璚 pokazuj si ludziom a to wstyd ale s w zyciu gorsze rzeczy ni w這sy wi璚 staram sie wytrzyma chocia te mam z造 dni i mam ochot kupi farb i na ciemne. teraz si wstrzymam i nie pomaluj jaki czas zobaczymy co b璠zie mo瞠 kto w tym czasie cos dobrego doradzi bo fryzjerowi nie ufam widzia豉 na zdj璚iu co mi zrobiono z w這sami po wizycie wi璚 im juz podzi瘯uj.
Stary 2012-11-09, 12:03   #45
201607040946
Konto usuni皻e

Dalej uparcie proponuj ci kupi p逝kank albo fioletowy/niebieski balsam! Na rudo軼i zadzia豉 niebieski, sch這dzi je 豉dnie (瘸dna popielata farba!), na te u g鏎y w sumie to chyba nawet nie potrzebujesz fioletowej (zale篡, czy s bardziej rude, czy 鄴速e), bo ju 豉dnie wygl康aj.
Stary 2012-11-09, 13:58   #46
blacksuzana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

przechodz identycznie przez to samo... m鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您, przez d逝gi czas farbowa豉m go na czarno, potem czekoladowe odcienie br您u...teraz zachcia這 mi si blondu najpierw na moje nieszcz窷cie miodowego...ci篹ko nie by這 go uzyska, bo po rozja郾ianiu w這sy prawie mia造 taki odcie, potem tylko farba karmelowa i gotowe, ale...........niestety od po這wy g這wy w d馧 mam pasma rudawe, kt鏎e za nic w 鈍iecie nie chc si rozja郾i! teraz chc troch och這dzi ten kolor, nie jakie popiele, ale 瞠by nie by ju rudawy a tak bardzo no i te g逝pie pasma, 瞠by si rozja郾i造... my郵 o bardzo jasnym per這wym blondzie z loreal'a excellence, bodaj瞠 10.21, najpierw d逝瞠j przytrzymam na tych rudych a potem na g鏎, bo tam s ja郾iejsze, my郵icie, 瞠 to co da??? czyta豉m gdzie na forum i dziewczyny strasznie zachwala造 t farb, 瞠 niweluje odcienie 鄴速e i rude, ale nadal wygl康a naturalnie i nie niszczy w這s闚 u篡wa豉 kt鏎a z Was? zdaj sobie spraw, 瞠 ile g堯w tyle kolor闚, ale my郵icie, 瞠 da rad rozja郾i mi troch t rudo嗆 i zgasi?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

u篡wa豉m p逝kanki fioletowej z delia, najpierw 瘸dnego efektu, wi璚 wla豉m znacznie wi璚ej ni pisa這 i.... na mokrych w這sach rewelacja rudo嗆 mia豉m w popielu i zgasi這 ten miodek na g鏎ze ale jak wysuszy豉m w這sy to si przerazi豉m! pasma kt鏎e by造 najja郾iejsze zabarwi造 si na ZIELONKAWO!! jakbym k徙a豉 si w jakim bagnie pono to si zmyje (tak si pocieszam...), ale teraz chc spr鏏owa z t farb per這w, dam Wam zna po, no chyba 瞠 kt鏎a z Was mi teraz j odradzi
blacksuzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-09, 15:55   #47
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Dalej uparcie proponuj ci kupi p逝kank albo fioletowy/niebieski balsam! Na rudo軼i zadzia豉 niebieski, sch這dzi je 豉dnie (瘸dna popielata farba!), na te u g鏎y w sumie to chyba nawet nie potrzebujesz fioletowej (zale篡, czy s bardziej rude, czy 鄴速e), bo ju 豉dnie wygl康aj.
w takim razie kupi t p逝kank w這sy do uszu s ju blond po rozja郾iaczu by造 鄴速e ale po popielatej farbie ju s w porz康ku reszta to rudo軼i pomieszane z 鄴販i np w這sy pod spodem mam blond chyba tam te ciemne farby tak nie 豉pa造 dlatego. a powiesz mi gdzie kupi ta p逝kank ? co typu rossman ,natura apteka ?
Stary 2012-11-09, 15:58   #48
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Mam podobnie, te mam naturalny 鈔edni br您, i ostatnio dwa lata farbowa豉m na ciemn czekolad, a stwierdzi豉m, 瞠 wygl康am staro i postanowi豉m d捫y do karmelkowego, fryzjerka zrobi豉 pasemka i w這sy og鏊nie si poja郾i造, po kawa趾u mo瞠 dojd do jednolitego karmelu, nie chc dekoloryzowa, bo boj si co mi si z czupryn zrobi, a na dodatek musz w這sy prostowa, wi璚 cienko bym je chyba widzia豉. Podziwiam autork w徠ku, ma bardzo du穎 samozaparcia.

I am a WarriorZ

Stary 2012-11-09, 16:28   #49
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Mam podobnie, te mam naturalny 鈔edni br您, i ostatnio dwa lata farbowa豉m na ciemn czekolad, a stwierdzi豉m, 瞠 wygl康am staro i postanowi豉m d捫y do karmelkowego, fryzjerka zrobi豉 pasemka i w這sy og鏊nie si poja郾i造, po kawa趾u mo瞠 dojd do jednolitego karmelu, nie chc dekoloryzowa, bo boj si co mi si z czupryn zrobi, a na dodatek musz w這sy prostowa, wi璚 cienko bym je chyba widzia豉. Podziwiam autork w徠ku, ma bardzo du穎 samozaparcia.

my郵 瞠 nie powinni wymy郵i farb wtedy kobitki nie mia豚y problemu to tak si zaczyna od jednego koloru a potem cudujemy za ka盥ym razem.oh karmelkowy pi瘯ny kolor mog豉bym mie taki na w這skach :P ale zapar豉m si i d捫 do naturalnego szkoda tylko 瞠 nie b璠zie to taki jasny blond jak mia豉m kiedy og馧em urodzi豉m si tleniona dos這wnie i w szkole by這 dokuczanie 瞠 lalka jestem to siup br您ik jasny,ciemny a w ko鎍u dosz豉m do czerni brr. 鈔edni blond mi w zupe軟o軼i wystarczy ale 瞠by go dosta musz by dostatecznie jasne 瞠by si przyj窸o. dlaczego nie chcesz dekoloryzacji ?podobno to lepsze ni rozja郾ianie.. chocia w sumie ja si zrazi豉m widzia豉 napewno zdj璚ie po owej dekoloryzacji istna katastrofa.
Stary 2012-11-09, 16:58   #50
blacksuzana
Przyczajenie

hehe, racja, po co te farby wymy郵ili? ale z drugiej strony o czym by鄉y teraz pisa造? najgorsze jest to, 瞠 taka sama farba u ka盥ej z nas wyjdzie inaczej... czyli pozostaje nam tylko metoda pr鏏 i b喚d闚... byle by nam w這sy wszystkie nie wypad造
Stary 2012-11-09, 16:59   #51
sylwia031195
Raczkowanie

Ayca nie martw si, ja teraz mam co podobnego na w這sach ;<
Stary 2012-11-09, 17:24   #52
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Cytat:
my郵 瞠 nie powinni wymy郵i farb wtedy kobitki nie mia豚y problemu to tak si zaczyna od jednego koloru a potem cudujemy za ka盥ym razem.oh karmelkowy pi瘯ny kolor mog豉bym mie taki na w這skach :P ale zapar豉m si i d捫 do naturalnego szkoda tylko 瞠 nie b璠zie to taki jasny blond jak mia豉m kiedy og馧em urodzi豉m si tleniona dos這wnie i w szkole by這 dokuczanie 瞠 lalka jestem to siup br您ik jasny,ciemny a w ko鎍u dosz豉m do czerni brr. 鈔edni blond mi w zupe軟o軼i wystarczy ale 瞠by go dosta musz by dostatecznie jasne 瞠by si przyj窸o. dlaczego nie chcesz dekoloryzacji ?podobno to lepsze ni rozja郾ianie.. chocia w sumie ja si zrazi豉m widzia豉 napewno zdj璚ie po owej dekoloryzacji istna katastrofa.
Autorka dekoloryzowa豉, kup pieni璠zy zap豉ci豉 a i tak efekt nie by zadowalaj帷y - to jeden pow鏚, a drugi to strach, 瞠 mi w這sy zniszczy za bardzo. Do tego musz prostowa, zniszczone w這sy po dekoloryzacji plus prostownica, kto wie czy by si nie zacz窸y w ko鎍u kruszy. Wiadomo, nie jestem ekspertem, i zaraz mi tu jakie guru fryzjerskie napisze, 瞠 nie mam racji, ale fakt, 瞠 boj si, wol stopniowo si rozja郾ia. Tymczasem ogl康am na forum fotki karmelk闚 i tym rekompensuj swoj chcic posiadania takiego koloru na g這wie.
Dziewczyny a jak macie karncaj? Jaki kolor oczu? Bo ja mam piwne i ciemn opraw oczu, czy blond wtedy pasuje?

I am a WarriorZ

Stary 2012-11-09, 17:47   #53
blacksuzana
Przyczajenie

do ciemnej karnacji i piwnych oczu czy pasuje blond? pewnie!!! i to w豉郾ie karmelkowy jak najbardziej zauwa, 瞠 wszystkie "gwiazdy" o ciemniejszej karnacji i ciemnych oczach w豉郾ie taki blondzik maj i cudownie to wygl康a! na pewno by nie pasowa豉 platyna ale ciep貫 odcienie jak najbardziej mnie na przyk豉d podoba si to i to bardzo
Stary 2012-11-09, 18:02   #54
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Autorka dekoloryzowa豉, kup pieni璠zy zap豉ci豉 a i tak efekt nie by zadowalaj帷y - to jeden pow鏚, a drugi to strach, 瞠 mi w這sy zniszczy za bardzo. Do tego musz prostowa, zniszczone w這sy po dekoloryzacji plus prostownica, kto wie czy by si nie zacz窸y w ko鎍u kruszy. Wiadomo, nie jestem ekspertem, i zaraz mi tu jakie guru fryzjerskie napisze, 瞠 nie mam racji, ale fakt, 瞠 boj si, wol stopniowo si rozja郾ia. Tymczasem ogl康am na forum fotki karmelk闚 i tym rekompensuj swoj chcic posiadania takiego koloru na g這wie.
Dziewczyny a jak macie karncaj? Jaki kolor oczu? Bo ja mam piwne i ciemn opraw oczu, czy blond wtedy pasuje?
dekoloryzacja nie niszczy moje w這sy po by造 b造szcz帷e i wygl康a造 lepiej ni wcze郾iej ale koloru mi to za wiele nie zdj窸o. dlaczego musisz prostowa w這sy nie da si innym sposobem mniej niszcz帷ym ? z tego co wiem stopniowe rozja郾ianie wychodzi jeszcze gorzej i zabiera wi璚ej czasu w w gruncie rzeczy czasami pali si w這sy kt鏎e ju by造 rozja郾ianie po kilka razy bo nie da si tak 瞠by 豉pa osobno wszystkie..tak mi t逝maczy dobry fryzjer kt鏎ego akurat nie ma w kraju.. a co do pytania wygl康. jestem og馧em 鄴速kiem tak 鄴速 mam karnacj w lato naturalnie ala murzynek ale ogo貫m wygl康am jak jaki chi鎍zyk opinia znajomych oczy mam piwne z ciemna obw鏚k no i naturale w這sy tlenione wi璚 taka dziwna mieszanka. blond b璠zie Ci pasowa tylko musisz dobra odpowiednio kolor nie na si喚 np popielate kiedy nie wsp馧gra to z Tob. zabierz kumpel do sklepu popatrzcie na farbki i pomo瞠 Ci napewno w czym by這by Ci dobrze co dwie g這wy to nie jedna

ah i dobrym pomys貫m jest je郵i jest w Twoim mie軼ie sklep z perukami i嗆 i kumpel i popatrze sobie co i jak przy okazji 鈍ietna zabawa. przez Ciebie teraz ten karmel mi chodzi po g這wie i we tu b康 kobiet.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-09 o 18:05
Stary 2012-11-09, 18:15   #55
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Dziewczyny a jak to jest jak si ma ju troch siwych w這s闚? Czy wtedy da si zrobi blond na w這sach? Bo ostatnio faryzjerka mi co m闚i豉, 瞠 mam siwki na g這wie i na odrosty ja郾iej ni jasny br您 mi nie mo瞠 po這篡. Og鏊nie to ca貫 farbowanie to jest czarna magia dla mnie...

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
dekoloryzacja nie niszczy moje w這sy po by造 b造szcz帷e i wygl康a造 lepiej ni wcze郾iej ale koloru mi to za wiele nie zdj窸o. dlaczego musisz prostowa w這sy nie da si innym sposobem mniej niszcz帷ym ? z tego co wiem stopniowe rozja郾ianie wychodzi jeszcze gorzej i zabiera wi璚ej czasu w w gruncie rzeczy czasami pali si w這sy kt鏎e ju by造 rozja郾ianie po kilka razy bo nie da si tak 瞠by 豉pa osobno wszystkie..tak mi t逝maczy dobry fryzjer kt鏎ego akurat nie ma w kraju.. a co do pytania wygl康. jestem og馧em 鄴速kiem tak 鄴速 mam karnacj w lato naturalnie ala murzynek ale ogo貫m wygl康am jak jaki chi鎍zyk opinia znajomych oczy mam piwne z ciemna obw鏚k no i naturale w這sy tlenione wi璚 taka dziwna mieszanka. blond b璠zie Ci pasowa tylko musisz dobra odpowiednio kolor nie na si喚 np popielate kiedy nie wsp馧gra to z Tob. zabierz kumpel do sklepu popatrzcie na farbki i pomo瞠 Ci napewno w czym by這by Ci dobrze co dwie g這wy to nie jedna

ah i dobrym pomys貫m jest je郵i jest w Twoim mie軼ie sklep z perukami i嗆 i kumpel i popatrze sobie co i jak przy okazji 鈍ietna zabawa. przez Ciebie teraz ten karmel mi chodzi po g這wie i we tu b康 kobiet.
Haha, popatrz na karmelki, jest tu gdzie taki w徠ek, one s super. Ja te tak mam 瞠 jak si 豉dnych blond闚 naogl康am to te mi si chce chocia wiem, 瞠 mam za ciemn karnacj na tak np.platyn

Co do prostowania, mam na g這wie aymetrycznego boba, z jednej strony w這sy do brody a z drugiej troch za ucho, a w這sy z natury sztywne, falowane, 瞠bym jako wygl康a豉 musz wyprostowa, bo inaczej spieniony Chopin gotowy. Myj w這sy co trzy dni, i jak wyschn prostuj a potem tylko poprawiam jak si co gdzie zale篡, nie s zniszczone.
W og鏊e to fajne jeste軼ie, jakie sympatyczne akurat si tu zebra造.

I am a WarriorZ

Stary 2012-11-09, 18:21   #56
blacksuzana
Przyczajenie

wydaje mi si, ze siwe w這ski blond dobrze pokrywa, tylko musisz wyczyta na opakowaniu czy si nadaje, ale wi瘯szo嗆 farb pokrywa siwe w這sy bez problemu, teraz s takie oferty byle by zadowoli klienta
blondynk zachcia這 mi si zosta mo瞠 z trzy miesi帷e temu i cz瘰to jestem tak zrezygnowana przez obecny kolor (wszystkie barwy jesiennych li軼i ), 瞠 mam nie raz ochot po這篡 br您 i po k這pocie... a potem my郵, 瞠 nie na daremno tak niszcz te w這sy, 瞠by teraz wraca do ciemnych, a poza tym blond mnie odm這dzi i cieszy mnie to, wi璚 dalej d捫 do swojego idea逝 na g這wie
Stary 2012-11-09, 18:30   #57
Ayca
Raczkowanie

hmm o siwych w這sach nie mam poj璚ia ale maluj swojej mamci w這ski ba blond i wychodz tak jak zawsze normalnie bez 瘸dnych z造ch efekt闚 w sumie to jej zazdroszcz koloru. id po porad do kliku fryzjer闚 i zobacz co powiedz chocia ja tam ich nie ufam wszyscy m闚ili 瞠 nigdy nie b璠 blondynk 瞠 to niemo磧iwe i co jako powoli daj rad a w這sy nie s tragiczne.Ty juz mi lepiej nie m闚 o patrzeniu na karmelki bo mi si zaraz w g這wie poprzestawia karmelowe pi瘯ne w這sy z ciemniejsz karnacj to cud mi鏚. faktycznie ciemniejsze nie wygl康aj dobrze w bardzo jasnych w這sach chocia w sumie patrz帷 na swoje zdj璚ia by這 to ciekawe po陰czenie u mnie ale kolor ju nie b璠zie taki. mysla豉 nad zmian fryzury na tak co b璠ziesz mog豉 inaczej dba aby wygl康a dobrze a te drogeryjne rzeczy do prostowania w這s闚 nic nie daj ? z do鈍iadczenia wiem co robi prostownica lepiej gdyby ograniczy豉 w這sy robi si szorstkie i szytywne w豉郾ie po niej musisz je nawil瘸 瞠by lepiej wygl康a造 ja si tak ratowa豉m po tym jak odstawi豉m prostownic na dobre nie u篡豉m jej ani razu od 4 lat mnie pomaga ujarzmi w這sy czesanie jak s wilgotne potem lepiej nad nimi panuj. nawil瘸j korzystaj z dobrodziejstwa olejowania ,maseczek najwil瘸j帷ych napewno to dobrze wp造nie na sztywniaki
Stary 2012-11-09, 18:34   #58
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Na pewno wiem, 瞠 w kt鏎ym momencie po powrocie od fryzjera z ciemn czekolad (dla mnie czarn) stwierdzi豉m, 瞠 wygl康am jak stara cyganicha, czu豉m si staro, brzydko i smutno. Od tej pory zacz窸am marzy o ja郾iejszych w這sach. Blond odm豉dza, wiem to po sobie.

I am a WarriorZ

Stary 2012-11-09, 18:35   #59
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka wiadomo嗆
wydaje mi si, ze siwe w這ski blond dobrze pokrywa, tylko musisz wyczyta na opakowaniu czy si nadaje, ale wi瘯szo嗆 farb pokrywa siwe w這sy bez problemu, teraz s takie oferty byle by zadowoli klienta
blondynk zachcia這 mi si zosta mo瞠 z trzy miesi帷e temu i cz瘰to jestem tak zrezygnowana przez obecny kolor (wszystkie barwy jesiennych li軼i ), 瞠 mam nie raz ochot po這篡 br您 i po k這pocie... a potem my郵, 瞠 nie na daremno tak niszcz te w這sy, 瞠by teraz wraca do ciemnych, a poza tym blond mnie odm這dzi i cieszy mnie to, wi璚 dalej d捫 do swojego idea逝 na g這wie

NIE PODDAWAJ SI ! wiem jak to jest kiedy ma si na g這wie kilka kolor闚 i jakie mysli nadchodz te czasem mam do嗆 i my郵 a mo瞠 jaki delikatny br您ki bo juz nie moge patrze ale chowam lusterko i trzymam sie planu. jesli ju si powiedzia這 a trzeba powiedzie be i darzy do pi瘯nego koloru. ciemne w這sy strasznie postarzaj jako 16 latka w ciemnych w這sach wygl康a豉m okropnie staro nikt nie chcia zobaczy mojego dowodu. blond to co innego wygl康a si 鈍ie穎 豉dnie dodaje takiego 豉dnego wygl康u po prostu no. musimy trzyma za siebie kciuki 瞠 nam si uda
Stary 2012-11-09, 18:50   #60
blacksuzana
Przyczajenie

dzi瘯i za podtrzymanie na duchu na razie b璠 walczy
a wiecie co mnie pociesza dziewczyny? ........瞠 jest jesie, idzie zima, coraz szybciej robi si ciemno i nie wida mojego li軼ia na g這wie a do lata mam nadziej, 瞠 ju dojd do tego czego chc
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.