Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-03, 18:00   #571
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
K徙iel - rozja郾iacz + oxydant (9%) + troch lekkiego szamponu. K豉d豉bym na t ciemn cz窷 na jakie 30-35 minut, mo瞠 nawet mniej- obserwuj kolor a b璠zie z這ty.
Farb bym raczej bra豉 profesjonaln (Koleston czy Alfaparf lub Majirel np.), te farby s du穎 pewniejsze, ni te z drogerii.
Dzi瘯uj 郵icznie Jak juz wszystko pozamawiam i wykonam wstawi efekty ) Jestem pe軟a wiary w powodzenie

A jednak, to nie wszystko ... Czy ten kolor ma mie tylko 2 po kropce, czy mo瞠 by to np .21 ? http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...arf-evolution/ np 9.21? Czy czego nie zrozumia豉m?

klikanki

inst

Mini Me

Edytowane przez Pavlinecka_21
Czas edycji: 2015-04-03 o 18:51
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-03, 18:58   #572
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 336

Lepsza by豉by per豉, np. .22 (bo 鄴速y najlepiej dw鎩eczk si gasi). Przy .21 jest ryzyko zielonej po鈍iaty, ale raczej niewielkie, bo od popielu wi璚ej jest tam per造. Trzymam kciuki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-03, 19:01   #573
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

Cytat:
Lepsza by豉by per豉, np. .22 (bo 鄴速y najlepiej dw鎩eczk si gasi). Przy .21 jest ryzyko zielonej po鈍iaty, ale raczej niewielkie, bo od popielu wi璚ej jest tam per造. Trzymam kciuki
Ok, rozumiem

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-03, 20:10   #574
SceneQueene
Zakorzenienie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-04, 19:37   #575
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Wielkie dzi瘯i za odpowied! Farba zam闚iona, jak tylko dorw j po 鈍i皻ach to pr鏏uj!
WildThing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-04, 20:11   #576
SceneQueene
Zakorzenienie

Trzymam kciuki

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-07, 10:53   #577
I am Rock
lokalna gwiazda

Wiadomo軼i: 12 012

Dziewczyny, ja przyciemnia豉m w這sy, ale to nadal jasny blond.
U篡豉m pierwszy raz Wellatonu 8/1 w nowym opakowaniu. Ju gdy wyciska豉m farb, to co mnie tkn窸o, bo by豉 w innym kolorze, be穎wa. No i skutek jest taki, 瞠 zamiast popielatego blondu, mam sprany, po鄴趾造 blond. Jak po miesi帷u mycia po farbowaniu. Na dodatek w s這鎍u dopatrzy豉m si rudych refleks闚. W platynowym blondzie! No ja @#$%!
Pytanie:
Czy szampon Marion ultramocny zadzia豉 na ciemniejszych w這sach? Bo na KWC opinie od rozja郾ianych.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 12:56   #578
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak, mo瞠sz pr鏏owa. Je郵i nie, jaka farba tym razem z dwa po kropce. Majirel 8.22 np

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-09, 11:40   #579
WildThing
BAN sta造

Cytat:
Trzymam kciuki

Echhh znowu nic z tego... W這s闚 na d逝go軼i nie ruszy這 W OG粌E, a te u nasady zrobi造 si tylko bardziej rude ni za 1 razem.. Jestem kurde za豉mana, jak uzyska ten wymarzony blond, dziewczyny?!
Farbowa豉m farb 3 tony wy窺z (r騜ne firmy)ni pierwotnie (z 9 na 12), wod tak瞠 (z 6% na 9%x2)!! Jakim cudem nic si nie ruszy這?? (
Ja pierdziele, jeszcze rozumiem jak mi to marijel 9.22 nie tkn窸o w這s闚, ale 12.96 kolestonu?!
Zostaje mi tylko zabawa z rozja郾iaczem? Za逝j, 瞠 w og鏊e bra豉m si za to farbowanie... mog豉m se zrobi ombre...
Stary 2015-04-09, 14:00   #580
SceneQueene
Zakorzenienie

No co Ty. Jestem w szoku. Koleston to naprawd dobra, mocna farba. I sk康 ten rudy... My郵, 瞠 musisz mie du穎 tego pigmentu w這sach. Mo瞠 teraz lekka k徙iel rozja郾iajaca.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-09, 16:14   #581
WildThing
BAN sta造

A czy k徙iel rozja郾iaj帷a bardzo zniszczy mi w這sy? I ilu procentowa? Polecasz jaki konkretny rozja郾iacz? I czy po rozja郾ianiu mo積a od razu na這篡 farb 瞠by nie chodzi jak kurczak?
Czy mo瞠 by sytuacja, 瞠 nawet rozja郾iacz nie da temu rady? :O I czy nak豉da si go tak瞠 u nasady? Nie wypadn mi wszystkie w這sy?
Przepraszam za miliony pyta, ale jestem ju kompletnie sfrustrowana... :<
Stary 2015-04-09, 16:18   #582
SceneQueene
Zakorzenienie

No wi璚, k徙ieli nie nak豉dasz na sk鏎 g這wy. Odrost pokryj, ale bez jakiego masowania, etc. My郵 瞠 6% wystarczy. Ja lubi Alfaparf lub Vincent Ledier. Saszetki s po kilka z, a jest dobry. Farba jest konieczna, bo nie mo積a zostawi go造ch 瞠 tak powiem w這s闚. Mo瞠 by tak, 瞠 Twoje w這sy rozja郾iaja si do pewnego stopnia i wi璚ej po prostu nie da rady.

Inna opcja jest farba na wy窺zym oxy. Np Alfaparf 11.21 na ten rudy odrost na pe貫n czas na 12% a na reszt tylko malaks na ostatnie kilka minut. Mo瞠 potrzebujesz wy窺zego oxy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-10, 08:15   #583
WildThing
BAN sta造

Tylko, 瞠 w這sy na ko鎍ach i d逝go軼i s ciemniejsze ni u nasady teraz. Ko鎍闚ki to w og鏊e mam ciemniejsze ni mia豉m pierwotnie i maj t leciutk fioletow po鈍iat. Co ciekawe naturalnie ko鎍闚ki mam ja郾iejsze od reszty w這s闚, pierwsze farbowanie lekko je przyciemni這, a to drugie to spot璕owa這...

Wiesz co, my郵, 瞠 spr鏏uj z t k徙iel rozja郾iaj帷... Modl si tylko by nie by 造s.
A po rozja郾ianiu co po這篡, jak farb? Od razu w ten sam dzie to robi? I jaki mniej wi璚ej kolor po rozja郾ianiu powinnam mie, aby jasna farba mog豉 chwyci?
Stary 2015-04-10, 08:36   #584
Wieszczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 043

Ja postanowi豉m przetestowa pod koniec miesi帷a farb z Alfaparf 11.11, bo s造sza豉m, 瞠 ona bardzo och豉dza 鄴販ienie i pomara鎍ze. Wrzuc wam efekty potem.
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 09:02   #585
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
Echhh znowu nic z tego... W這s闚 na d逝go軼i nie ruszy這 W OG粌E, a te u nasady zrobi造 si tylko bardziej rude ni za 1 razem.. Jestem kurde za豉mana, jak uzyska ten wymarzony blond, dziewczyny?!
Farbowa豉m farb 3 tony wy窺z (r騜ne firmy)ni pierwotnie (z 9 na 12), wod tak瞠 (z 6% na 9%x2)!! Jakim cudem nic si nie ruszy這?? (
Ja pierdziele, jeszcze rozumiem jak mi to marijel 9.22 nie tkn窸o w這s闚, ale 12.96 kolestonu?!
Zostaje mi tylko zabawa z rozja郾iaczem? Za逝j, 瞠 w og鏊e bra豉m si za to farbowanie... mog豉m se zrobi ombre...
Mia豉m tak samo, dopiero za kt鏎ym razem popiele zgasi造 rudy, ale trudno k豉嗆 popiel, kiedy ma si np. te 鄴速e czy z這te na g這wie

Trudno, a wr璚z chyba niemo磧iwe jest uzyskanie czystego pi瘯nego, naturalnie wygl康aj帷ego blondu na w這sach farbowanych du穎 razy ciemnymi kolorami, kt鏎e w dodatku z natury te s ciemne. Przynajmniej tak by這 u mnie. Chyba trzeba by zapu軼i naturalki i wtedy rozja郾ia u fryzjera, nie wiem bo przetrawione te rozja郾ianiem w這sy, po pewnym czasie nie 豉pi ju tak dobrze farby, itd.
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 11:39   #586
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka wiadomo嗆
Ja postanowi豉m przetestowa pod koniec miesi帷a farb z Alfaparf 11.11, bo s造sza豉m, 瞠 ona bardzo och豉dza 鄴販ienie i pomara鎍ze. Wrzuc wam efekty potem.
.11 gasi rudo軼i. Na 鄴速ym czy z這tym najpewniej wyjdzie zielono.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Tylko, 瞠 w這sy na ko鎍ach i d逝go軼i s ciemniejsze ni u nasady teraz. Ko鎍闚ki to w og鏊e mam ciemniejsze ni mia豉m pierwotnie i maj t leciutk fioletow po鈍iat. Co ciekawe naturalnie ko鎍闚ki mam ja郾iejsze od reszty w這s闚, pierwsze farbowanie lekko je przyciemni這, a to drugie to spot璕owa這...

Wiesz co, my郵, 瞠 spr鏏uj z t k徙iel rozja郾iaj帷... Modl si tylko by nie by 造s.
A po rozja郾ianiu co po這篡, jak farb? Od razu w ten sam dzie to robi? I jaki mniej wi璚ej kolor po rozja郾ianiu powinnam mie, aby jasna farba mog豉 chwyci?
Fajnie by by這 je郵i by豚y taki jasny 鄴速y. Wtedy jakas per豉 by豉by jak znalaz. Po k徙ieli dwa porz康ne mycia i mo積a farb klasc. No i oczywi軼ie zacz窸abym k徙iel od tych ciemniejszych miejsc.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-10, 13:52   #587
WildThing
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Trudno, a wr璚z chyba niemo磧iwe jest uzyskanie czystego pi瘯nego, naturalnie wygl康aj帷ego blondu na w這sach farbowanych du穎 razy ciemnymi kolorami, kt鏎e w dodatku z natury te s ciemne. Przynajmniej tak by這 u mnie. Chyba trzeba by zapu軼i naturalki i wtedy rozja郾ia u fryzjera, nie wiem bo przetrawione te rozja郾ianiem w這sy, po pewnym czasie nie 豉pi ju tak dobrze farby, itd.
Tylko, 瞠 ja farbowa豉m w這sy tylko dwa razy, farbami ja郾iejszymi od moich naturalnych i kompletnie ich to nie ruszy這 (a w豉軼iwie efekt by odwrotny od zamierzonego - nasada rozja郾iona, ale rudawo-z這ta, z kolei ko鎍e przyciemnione - mimo 瞠 nak豉da豉m farb od do逝 w g鏎 i to z przerw)...
Ja jedyn histori z farbowaniem mia豉m w gimnazjum (czyli ok. 9 lat temu) i w闚czas zamiarem moim by這 pofarbowanie si na br您 - wysz造 w軼iekle rude - tydzie do szko造 nie chodzi豉m i szorowa豉m k豉ki.

Z trudem wr鏂i豉m do naturalnego koloru, a trwa這 to hoho kup czasu... moje w這sy rosn 瘸這郾ie wolno... Zatem zapuszczanie naturalek w tym momencie to dla mnie kosmos... b璠 czeka do staro軼i. :P

No i tak z dobrych 5-6 lat by豉m zagorza陰 w這somaniaczk, ile ja kasy i czasu po鈍i璚i豉m na dbanie o te w這sy to tylko one wiedz... Cuda wianki, a i tak niestety moja magiczna bariera, do kt鏎ej rosn pogrzeba豉 moje marzenia o w這sach do pasa.
C騜, pogodzi豉m si z takim psim losem... no i wtedy zrodzi si pomys, 瞠 skoro nie mog mie d逝gich to chocia b璠 mia豉 pi瘯ny odcie blondu (uwielbiam blondy)... i kurde znowu to samo. Biednemu zawsze wiatr w oczy i chuj w dup.

SceneQueene, dzi瘯i za cierpliwo嗆! Mog豉by mi zasugerowa jak捷 konkretn farbk? I jakie oxy do niego?

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-10 o 13:53
Stary 2015-04-10, 14:22   #588
Wieszczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 043

Cytat:
.11 gasi rudo軼i. Na 鄴速ym czy z這tym najpewniej wyjdzie zielono.

Zaryzykuj dla dobra wszystkich Najpierw zrobi test na pasemku, a mam ombre i ko鎍owki i tak b璠 軼ina wi璚 mog si po鈍i璚i.
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 16:46   #589
SceneQueene
Zakorzenienie

Wieszczka, spr鏏uj, chocia to mocno ryzykowne, bo nie do嗆, 瞠 to popiel to podw鎩ny.

WildThing, nie ma za co . Staram si doradzi zawsze najlepiej jak umiem. Poprosz o fotk Twoich w這s闚, najlepiej w naturalnym 鈍ietle.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-10, 17:37   #590
WildThing
BAN sta造

Przesy豉m, mam nadziej, 瞠 wida - nie umiem samodzielnie wykona zdj璚ia ty逝 g這wy, a nikogo akurat nie ma w domu.
Wi璚 wysy豉m te od przodu.
Ostatnie zdj璚ie to dla przypomnienia to co mnie interesuje bardzo mocno.

Czas edycji: 2015-10-22 o 01:32
Stary 2015-04-10, 19:55   #591
SceneQueene
Zakorzenienie

O jeny! 疾by Ci poziom 12 faktycznie wcale praktycznie nie rozja郾i... Ale powiem Ci, 瞠 bardzo mi si Tw鎩 kolor podoba, taki be篡k.
No wi璚 opcje s dwie- albo Twoje w這ski po prostu maj tak natur, 瞠 bardziej ju si nie rozja郾i (tak, ka盥e maj jaki stopie- u niekt鏎ych to biel, u niekt鏎ych np. poziom 9), albo potrzebuj czego mocniejszego- mo瞠 ta k徙iel rozja郾iaj帷a pomo瞠 . Je郵i by si na ni namy郵i豉 i by si uda這- Majirel 10.22 lub Revlonissimo 10.23 lub Luo color 10.23 - pewnie po k徙ieli b璠zie z這tawo lub 穎速awo, wi耩 do stonowania pere趾a najlepsza. Ale to Ci Kochana m闚i, jak ja bym zrobi豉.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-10, 21:36   #592
blair witch
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 510
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny, a mo瞠 sposobem mojej fryzjerki? Na rudych (ten rudy po 2 k徙ielach i farbie jakiej jasny karmel, spranej) zrobi豉 mi pasemka rozja郾iaczem z Welli, g瘰te pasemka i du穎, tak si to spoi這 瞠 w這sy s blond
Stary 2015-04-10, 21:46   #593
WildThing
BAN sta造

Cytat:
O jeny! 疾by Ci poziom 12 faktycznie wcale praktycznie nie rozja郾i... Ale powiem Ci, 瞠 bardzo mi si Tw鎩 kolor podoba, taki be篡k.
No wi璚 opcje s dwie- albo Twoje w這ski po prostu maj tak natur, 瞠 bardziej ju si nie rozja郾i (tak, ka盥e maj jaki stopie- u niekt鏎ych to biel, u niekt鏎ych np. poziom 9), albo potrzebuj czego mocniejszego- mo瞠 ta k徙iel rozja郾iaj帷a pomo瞠 . Je郵i by si na ni namy郵i豉 i by si uda這- Majirel 10.22 lub Revlonissimo 10.23 lub Luo color 10.23 - pewnie po k徙ieli b璠zie z這tawo lub 穎速awo, wi耩 do stonowania pere趾a najlepsza. Ale to Ci Kochana m闚i, jak ja bym zrobi豉.
Spr鏏uj z t k徙iel, mo瞠 co zdzia豉m. Tylko czy takie 鄴速ko po k徙ieli farba da rad z豉pa czy mo瞠 by np. sytuacja, 瞠 (to by豚y koszmar) zostan na amen kurczakiem
Ten be nie jest jako szczeg鏊nie z造, ale nasada w這s闚 wygl康a OKROPNIE! Moja kole瘸nka stwierdzi豉, 瞠 wygl康am jak taki typowy rudy Irlandczyk.. (

Kupi rozja郾iacz, tak jak m闚i豉 wcze郾iej, z alfaparf, bo niestety nigdzie przez neta nie widz dost瘼nego tego Vincenta.
Jutro zam闚ienie i trwoga w oczekiwaniu na paczk.;p Oby si uda這...

Dzi瘯uj Ci pi瘯nie i zawiadomi o efektach!
Stary 2015-04-10, 22:03   #594
blair witch
Zakorzenienie

Cytat:
Spr鏏uj z t k徙iel, mo瞠 co zdzia豉m. Tylko czy takie 鄴速ko po k徙ieli farba da rad z豉pa czy mo瞠 by np. sytuacja, 瞠 (to by豚y koszmar) zostan na amen kurczakiem
Ten be nie jest jako szczeg鏊nie z造, ale nasada w這s闚 wygl康a OKROPNIE! Moja kole瘸nka stwierdzi豉, 瞠 wygl康am jak taki typowy rudy Irlandczyk.. (

Kupi rozja郾iacz, tak jak m闚i豉 wcze郾iej, z alfaparf, bo niestety nigdzie przez neta nie widz dost瘼nego tego Vincenta.

Ja po drugiej k徙ieli z rozja郾iaczem - odrost zbli穎ny do bia貫go (4 cm), 鈔odek w這s闚 kurczak, ko鎍e marchewka. Zwizualizuj sobie, na pewno nie jest z Tob A tak 幢e
Stary 2015-04-10, 23:35   #595
WildThing
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez blair witch Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a mo瞠 sposobem mojej fryzjerki? Na rudych (ten rudy po 2 k徙ielach i farbie jakiej jasny karmel, spranej) zrobi豉 mi pasemka rozja郾iaczem z Welli, g瘰te pasemka i du穎, tak si to spoi這 瞠 w這sy s blond
Taki mia豉m pierwotny plan... wybra豉m si nawet do fryzjera (po 8 latach nie chodzenia), zap豉ci豉m 170 z i mojej kole瘸nki odpowied na wie嗆, i posz豉m - "ko鎍闚ki podcina豉?" - zerowy efekt. Dzi jak o tym pomy郵 to mi s豉bo od takiego zmarnowania pieni璠zy... Dobrze, 瞠 chocia przyjemnie masuj g這w przy myciu...

Cytat:
Napisane przez blair witch
Ja po drugiej k徙ieli z rozja郾iaczem - odrost zbli穎ny do bia貫go (4 cm), 鈔odek w這s闚 kurczak, ko鎍e marchewka. Zwizualizuj sobie, na pewno nie jest z Tob A tak 幢e
W豉郾ie przera瘸 mnie wizja takiego widoku w lustrze... A jak kondycja w這s闚??
Stary 2015-04-11, 07:21   #596
blair witch
Zakorzenienie

Cytat:
Taki mia豉m pierwotny plan... wybra豉m si nawet do fryzjera (po 8 latach nie chodzenia), zap豉ci豉m 170 z i mojej kole瘸nki odpowied na wie嗆, i posz豉m - "ko鎍闚ki podcina豉?" - zerowy efekt. Dzi jak o tym pomy郵 to mi s豉bo od takiego zmarnowania pieni璠zy... Dobrze, 瞠 chocia przyjemnie masuj g這w przy myciu...

W豉郾ie przera瘸 mnie wizja takiego widoku w lustrze... A jak kondycja w這s闚??
Z kondycj 幢e nie by這 po tym, ale przyznam 瞠 ba豉m si jak znios rozja郾ianie do pasemek. Na to co co mia豉m na g這wie po這篡豉m farb, ten jasny karmel, 瞠by jako wyr闚na, no i spiera豉m p騧niej mocnym szamponem, a po myciu od篡wki uzdatniane olejami i proteinami (szybciej si te kolor p逝cze).

Posz豉m do fryzjerki wcze郾iej i poprosi豉m o jedno pr鏏ne pasemko w miejscu gdzie w razie czego s豉bo odczuj strat w這s闚 - bo te ba豉m si czy wyjdzie, czy si nie spal, nie pokrusz. Trzyma豉m ponad godzin, bez podgrzewania, wysz這 ok a pasmo by這 w ca這軼i - wi璚 zdecydowa豉m si um闚i na to na ca這軼i w這s闚. Ko鎍e musia豉m podci望 3 cm, a jeszcze tak z 3 cm by si przyda這 Wysz這 tak jak tutaj w po軼ie fotki wklei豉m:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1062
Stary 2015-04-11, 08:54   #597
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Mi te si ten kolor bardzo podoba
Ale my kobitki ju tak chyba mamy, wci捫 chcemy co poprawia i mimo 瞠 jest dobrze, to chcemy jeszcze lepiej gorzej jak si przedobrzy
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-11, 10:10   #598
WildThing
BAN sta造

BO浩, dziewczyny, co mi si dzisiaj 郾i這!! 疾 popali豉m sobie w這sy rozja郾iaczem! A si stopi造 w takie str彗i kr鏒kie przy g這wie gdzieniegdzie!!! To ju przesada by si tak ba o w這sy!

Cytat:
Napisane przez blair witch Poka wiadomo嗆
Z kondycj 幢e nie by這 po tym, ale przyznam 瞠 ba豉m si jak znios rozja郾ianie do pasemek. Na to co co mia豉m na g這wie po這篡豉m farb, ten jasny karmel, 瞠by jako wyr闚na, no i spiera豉m p騧niej mocnym szamponem, a po myciu od篡wki uzdatniane olejami i proteinami (szybciej si te kolor p逝cze).

Posz豉m do fryzjerki wcze郾iej i poprosi豉m o jedno pr鏏ne pasemko w miejscu gdzie w razie czego s豉bo odczuj strat w這s闚 - bo te ba豉m si czy wyjdzie, czy si nie spal, nie pokrusz. Trzyma豉m ponad godzin, bez podgrzewania, wysz這 ok a pasmo by這 w ca這軼i - wi璚 zdecydowa豉m si um闚i na to na ca這軼i w這s闚. Ko鎍e musia豉m podci望 3 cm, a jeszcze tak z 3 cm by si przyda這 Wysz這 tak jak tutaj w po軼ie fotki wklei豉m:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1062
No to powiem Ci, 瞠 si mi podoba Twoj efekt! I nie wygl康aj, przynajmniej na zdj璚iach, na poniszczone... I masz d逝窺ze ode mnie wi璚 strata tych 3 cm Ci nie zaboli. ;P
Ja zrobi豉m b陰d, bo zaraz po pierwszej farbie podci窸am ko鎍闚ki prowizorycznie o... 10 cm!! Nie by這 to zbyt przemy郵ane...

Cytat:
Napisane przez Tinajero
Mi te si ten kolor bardzo podoba
Ale my kobitki ju tak chyba mamy, wci捫 chcemy co poprawia i mimo 瞠 jest dobrze, to chcemy jeszcze lepiej gorzej jak si przedobrzy
Naprawd Wam si podoba? Jest okropny!! Dodam jeszcze, 瞠 mam piegi wi璚 z tak ry膨 nasad wygl康am jak naturalny rudzielec. :P NIEKONIECZNIE TAKI BY M粑 ZAMIAR.
Plus najwa積iejsze - mam cer naczyniow. W tej sytuacji ka盥e ciep貫 tony w moich w這sach (a ju zw豉szcza rude) sprawiaj, 瞠 wizualnie jestem bardziej czerwona na papie.

Czas edycji: 2015-04-11 o 10:11
Stary 2015-04-11, 11:02   #599
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:

Trzymam kciuki . Kurczaczka na pewno si da stonowa, spokojnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-11, 17:57   #600
19angel93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Witam, prosz o pomoc z natury jestem ciemn blondynk, ale przez 6 lat farbowa豉m si na czarno. Od zesz貫go roku zacz窸am rozja郾ia kolor u fryzjerki. Na pocz徠ku by這 to ombre br您 u g鏎y i rozja郾ione ko鎍e praktycznie blond. Po p馧 roku stwierdzi豉m 瞠 chc mie blond w這sy rozja郾iane, wi璚 fryzjerka poleci豉 mi zrobienie troche pasemek a'la sombre bo ko鎍闚ki i tak mam blond. Ostatnio mia造鄉y przej嗆 ju do blondu. Po pierwszym rozja郾ianiu mia豉m 鄴速o rude w這sy, na這篡豉 mi znowu rozja郾iacz i jest ju mniej tego rudego (taki rud blond) ale ci庵le nie podoba mi si efekt. Chcia豉bym uzyska jednolity odcie tylko jak ? Odrosty pofarbowa豉 mi farb i mam pi瘯ny jasniutki blond, ni瞠j s one 鄴速awe, nast瘼nie rudy-blond, na ko鎍ach pojawiaj si znowu jasne blondy(dodam 瞠 to pozosta這嗆 rozjasniacza po ombre). Mam kupione fioletowy szampon i od篤ke joanny, plukanke srebrna i fioletowa. Nie chce zrobi sobie krzywdy :/ Jaka farbe wybrac i czy stosowac jakis produkt z w/w ? Chcialabym uzyskac jasny blond wchodzacy w platyne z czasem.

Edytowane przez 19angel93
Czas edycji: 2015-04-11 o 17:59
19angel93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (1 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
pycia07
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-08 19:23:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.