Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 22 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-15, 19:36   #631
soulone
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 447
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka wiadomo嗆
Cholera,mam problem xd Nie wiem ile oxy u篡 do dw鏂h tubek Alfaparfu.Mam buteleczk 60 ml po oxydancie z Garniera,mo瞠 za jego pomoc jako to odmierz?Sama kurde nie wiem,jaka tam ma by proporcja w tej farbie,jestem t瘼 z matematyki i fakt,瞠 na opakowaniu co na ten temat pisze,niewiele mi m闚i Nie 鄉iejcie si prosz

Ok,zrobi豉m proporcj jedna tubka farby i 120 ml utleniacza,odmierzonego za pomoc tej buteleczki. Mam nadziej 瞠 nic nie sknoci豉m W豉郾ie siedz z farb na g這wie,boj si.Odcie mieszanki jest odrobin r騜owawy xd

Jestem w og鏊e pozytywnie zaskoczona wydajno軼i tej farby!Za 22 z mam jedn koloryzacj,w dodatku profesjonaln.Na moje w這sy za 這patki starczy豉 mi jedna tubka.Cudowna sprawa.Chyba nigdy ju nie zafarbuj si sklepow farb.
A jakim odcieniem alfaparfu farbujesz? Ja si chyba napali豉m na koleston 12/0 albo 12/1. Takie pi瘯ne kolory wychodz. Wtedy na utleniaczu 12% trzeba, prawda? 疾by nie wysz造 rude lub 鄴速e?
Stary 2015-04-15, 20:48   #632
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 275

Tak. Chocia ja robi豉m na 9% i tylko odrost by lekko 鄴速awy po pierwszym zabiegu.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-15, 23:06   #633
Carmela__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 618

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
A widzisz! Farby fryzjerskie s jednak du穎 lepsze. Daj zna jak kolorek.

No,ju nigdy nie kupi zwyk貫j A je郵i chodzi o kolor,to 豉dny be,aczkolwiek spodziewa豉m si wi瘯szych fajerwerk闚.Podoba mi si bardzo,tylko ta pigmentacja tak przesuszy豉 mi w這sy,瞠 ko鎍e zacz窸y mi si kruszy Okropnie spalone w這sy teraz mam.Ju w trakcie nak豉dania tej samej farby,鄉ierdzia這 to tak,瞠 nie umia豉m dos這wnie wytrzyma,no nigdy takiego smrodu nie czu豉m.Musz je zregenerowa,bo ja na razie zamiast cieszy si z udanej koloryzacji,to martwi si o kondycj w這s闚.

Mam tylko nadziej,瞠 dzi瘯i tej pigmentacji nie b璠zie mi si wymywa kolor i b璠 mog豉 zrobi przerw od farbowania na co najmniej 2 miesi帷e(odrost闚 nie robi bo mi si podobaj-wiem,jestem stukni皻a )
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-16, 00:28   #634
SceneQueene
Zakorzenienie

Oby . Ko鎍闚ki radz podci望. Wiesz, zniszczenia id w g鏎 a cm czy dwa mniej odro郾ie szybko. Ta farba daje super efekty kolorystyczne, ale rzeczywi軼ie zapachowe s 鈔ednio fajne...

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Ps te mam teraz odrosty i nawet je lubi, bo mam tak zrobione ombre, 瞠 ich nawet nie wida :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-16, 09:06   #635
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Oby . Ko鎍闚ki radz podci望. Wiesz, zniszczenia id w g鏎 a cm czy dwa mniej odro郾ie szybko. Ta farba daje super efekty kolorystyczne, ale rzeczywi軼ie zapachowe s 鈔ednio fajne...

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Ps te mam teraz odrosty i nawet je lubi, bo mam tak zrobione ombre, 瞠 ich nawet nie wida :-D

Hmm tylko problem le篡 w tym,瞠 moje ko鎍闚ki ostatnio tak si wykruszy造,瞠 mia豉bym za du膨 r騜nic mi璠zy d逝go軼i przy twarzy,a dalej.W這sy przy twarzy mam troszk d逝窺ze ni do brody,a ca豉 reszta sukcesywnie si wyd逝瘸,najd逝窺ze pasmo si璕a prawie do talii
Jakbym podci窸a ko鎍闚ki to te pasma przy twarzy mia豉bym idiotycznie kr鏒kie w por闚naniu do reszty.Nie wiem co z tym zrobi za bardzo.Wiesz o co mi chodzi?

Ja uwielbiam odrosty na blond w這sach,jak pierwszy raz rozja郾ia豉m to modli豉m si ka盥ego dnia,瞠by mi szybciej si pojawi造 Teraz mam z 3 albo 4 cm odrostu i wiele os鏏 mnie pyta kiedy zamierzam to farbowa xd A tu zonk,ja nie zamierzam.Wiem 瞠 kiedy b璠 musia豉,ale przera瘸 mnie to-jak w og鏊e mia豉bym to wykona?Rozja郾iaczem,to na pewno,ale musia豉bym na這篡 go chyba z 2 razy przynajmniej,瞠bym nie mia豉 rudego odrostu.
Stary 2015-04-16, 18:36   #636
SceneQueene
Zakorzenienie

Rozja郾ianie i farba rozja郾iajaca. Jej. Przy bardzo jasnym blondzie robi豉m odrosty co dziesi耩 dni bo mnie zaraz denerwowaly :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-18, 14:11   #637
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Rozja郾ianie i farba rozja郾iajaca. Jej. Przy bardzo jasnym blondzie robi豉m odrosty co dziesi耩 dni bo mnie zaraz denerwowaly :-D

O kurde,zwariowa豉bym

Ej dziewczyny mam problem,i to bardzo du篡 W 鈔od robi豉m t pigmentacj i farbowanie,ale chyba co posz這 nie tak.Po tym zabiegu umy豉m w這sy szamponem,bo co czu豉m,瞠 nie chce mi ta mieszanka sp造n望 z w這s闚.Jak je wysuszy豉m,nadal by troch takie polepione,ale stwierdzi豉m,瞠 to na pewno nie od farby,瞠 chyba od od篡wki.Zwi您a豉m je wi璚 i wysz豉m z domu.

Drugiego dnia zn闚 je umy豉m,ale sytuacja si powt鏎zy豉,mimo 瞠 nie na這篡豉m od篡wki.My郵 sobie,co jest grane,jak to mo磧iwe 瞠bym mia豉 str彗i mimo tego 瞠 ju dwa razy je umy豉m?

Przed chwil umy豉m w這sy znowu i znowu ta sama sytuacja!Rozczesa豉m je bardzo delikatnie grzebieniem z szerokimi z瑿ami i wyci庵aj帷 ca陰 gar嗆 w這s闚 z niego,prawie si pop豉ka豉m-te w這sy kt鏎e wypad造,s jak guma!Dos這wnie rozci庵n窸am je w r瘯ach i one w og鏊e nie p瘯aj,tylko ci庵n si dalej!

Spali豉m sobie ca趾owicie w這sy!Pigmentacj robi豉m Garnierem nr 10,ju podczas nak豉dania czu豉m taki straszny smr鏚,瞠 mnie zemdli這,ale s康zi豉m 瞠 tak ma by!

Co ja mam teraz pocz望?Jestem przera穎na,nie wszystkie w這sy mi si tak ci庵n,g堯wnie te z ty逝 g這wy,najg瘰tsze,te ko這 twarzy tak mocno nie oberwa造 Jaki jest najlepszy zestaw ratunkowy dla tej sytuacji?B豉gam pom騜cie Obci璚ie ich w og鏊e nie wchodzi w gr,zw豉szcza 瞠 te gumowate w這sy si璕aj samej sk鏎y g這wy,musia豉bym si opitoli na 造so...

Ja pierdziele,co ja narobi豉m...W dodatku dopiero teraz to zauwa篡豉m...
Stary 2015-04-18, 17:34   #638
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Bardzo, bardzo mi przykro Ja w taki sam spos鏏 straci豉m w這sy do ramion to by這 straszne naprawd nie chce nawet o tym wspomina mo瞠 spr鏏uj jako pocieniowa? troche podci帷? na w這sy jak guma nie ma 瘸dnego zestawu ratunkowego, nie da si ju ich naprawi. Naprawd podetnij ile jeste w stanie zdzier篡 bo si wszystkie wykrusz
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 17:54   #639
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka wiadomo嗆
Bardzo, bardzo mi przykro Ja w taki sam spos鏏 straci豉m w這sy do ramion to by這 straszne naprawd nie chce nawet o tym wspomina mo瞠 spr鏏uj jako pocieniowa? troche podci帷? na w這sy jak guma nie ma 瘸dnego zestawu ratunkowego, nie da si ju ich naprawi. Naprawd podetnij ile jeste w stanie zdzier篡 bo si wszystkie wykrusz
Dzi瘯uj za wsp馧czucie Wiem 瞠 pewnie wszyscy przechodz t faz zaprzeczenia,ale nie ma na razie dla mnie takiej opcji,瞠by je obci望.Pocieszy豉m si jednak,bo jak mi ju wysch造 i na豉dowa豉m na nie dwa rodzaje od篡wek w sprayu,olejek Matrixa,jedwab CHI,to jako lepiej zacz窸y wygl康a i ju nie s takie posklejane.W豉軼iwie po takiej ilo軼i silikon闚 i porz康nym oczyszczeniu ich prostym szamponem,to na serio jest lepiej,ale tak czy siak,b璠 musia豉 si obchodzi z nimi jak z jajkiem...

Jaki jest najlepszy olej dla takich w這s闚?Jak mia豉m swoje czarne w這sy to jedyny olej,kt鏎e one uwielbia造 by kokosowy.
Stary 2015-04-18, 18:02   #640
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Spr鏏uj olej z pestek winogron, jest naprawd dobry
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 20:19   #641
SceneQueene
Zakorzenienie

Popieram

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-19, 01:27   #642
queenforyou
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

heej! Wiem, 瞠 pewnie gdzie tam wy瞠j w postach by豉by odpowied na moje pytanie, lecz mam prawo zada je po raz kolejny - dzisiaj rozja郾ia豉m w這sy w domu rozja郾iaczem Alfaparf z wod 9%. Wcze郾iejszy kolor w這s闚 by...trudny do okre郵enia. Czubek mia豉m blond, gdzie tam rudo - ciemno br您owe refleksy i ja郾iejszy br您. Chcia豉m wr鏂i do ja郾iutkiego blondu bo w nim czu豉m i czuj si najlepiej. W這sy po rozjasnieniu nie wysz造 mi najgorsze, spodziewa豉m si strasznie rudo, a wr璚z pomara鎍zowych kosmyk闚, lecz jest ca趾iem inaczej. W這sy s 鄴速e, takie bardziej w kolorze banana, strasznie ra膨ce, s te gdzieniegdzie pomara鎍zowe prze鈍ity, ale to nie jest mocna pomara鎍z tylko taka bardzo bardzo delikatna no i czubek, a bardziej "odrosty" s bielutkie. I jutro musz i嗆 kupi farb, no bo w takich w這sach raczej do szko造 si nie wybior. I st康 te m鎩 post! Jak farb polecicie mi na moje w這sy? Zale篡 mi na jasnym blondzie, aby kolor wyszed jednolity i pozby si w ko鎍u tej 鄴販i.;P Wiem, 瞠 podobno farby popielate t 鄴單 niweluj, jednak znam moje w這sy i wyjd mi totalne siwe, a bardzo tego nie chc. S造sza豉m o Loreal Stockholm, ale nie wiem czy ona poradzi sobie z takim "kolorem". Porad嬈ie mi co mam kupi w tej sytuacji, aby mie 豉dny blond. Prosz o pomoc i z g鏎y dzi瘯uj! Je郵i b璠zie kto chcia to mog ewentualnie wstawi zdj璚ia w這s闚.
Stary 2015-04-19, 11:43   #643
SceneQueene
Zakorzenienie

TYLKO NIE POPIELATE. Popielate niweluj rudo軼i, nie 鄴販ie czy z這ta! Tutaj co najwy瞠j mog zrobi efekt glonka, czyli zielonej po鈍iaty.
草速e tony niwelujemy zawsze per陰 (po kropce)!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-19, 12:37   #644
queenforyou
Przyczajenie

Cytat:
TYLKO NIE POPIELATE. Popielate niweluj rudo軼i, nie 鄴販ie czy z這ta! Tutaj co najwy瞠j mog zrobi efekt glonka, czyli zielonej po鈍iaty.
草速e tony niwelujemy zawsze per陰 (po kropce)!
a czy takie w這sy na pewno pokryje mi per豉? One s teraz mokre (tzn mam na nich na這穎n od篡wk, 瞠by si nawil篡造), wi璚 ta pomara鎍z jest jakby taka mocniejsza ale po wyschni璚iu jest o wiele ja郾iejsza.
http://i.imgur.com/u5MHlLY.jpg
http://i.imgur.com/7Y0Mpsl.jpg
Stary 2015-04-19, 13:09   #645
SceneQueene
Zakorzenienie

Ale masz bia貫 odrosty! Z tym pomara鎍zem powinna sobie poradzi, bo nawet kiedy s mokre wida, 瞠 nie jest to 瘸dna mocna rudo嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-19, 13:42   #646
queenforyou
Przyczajenie

Cytat:
Ale masz bia貫 odrosty! Z tym pomara鎍zem powinna sobie poradzi, bo nawet kiedy s mokre wida, 瞠 nie jest to 瘸dna mocna rudo嗆.
haha, co do odrost闚 to si zgodz, s takie bielu鄂ie, 瞠 nie mog豉m zobaczy czy mam r闚no przedzia貫k zrobiony. C騜, dzi瘯uj Ci pi瘯nie za pomoc, spad豉 mi z nieba A czy je郵i rozja郾ia豉m w這sy wczoraj i po這輳 farb dzi albo jutro to stanie si co (drastycznego)? W sobot mam osiemnstk kole瘸nki i nie p鎩d w takiej t璚zy na imprez. no i do szko造 r闚nie, bo patrz si na mnie jak na UFO. ;s
Stary 2015-04-19, 19:41   #647
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka wiadomo嗆
O kurde,zwariowa豉bym

Ej dziewczyny mam problem,i to bardzo du篡 W 鈔od robi豉m t pigmentacj i farbowanie,ale chyba co posz這 nie tak.Po tym zabiegu umy豉m w這sy szamponem,bo co czu豉m,瞠 nie chce mi ta mieszanka sp造n望 z w這s闚.Jak je wysuszy豉m,nadal by troch takie polepione,ale stwierdzi豉m,瞠 to na pewno nie od farby,瞠 chyba od od篡wki.Zwi您a豉m je wi璚 i wysz豉m z domu.

Drugiego dnia zn闚 je umy豉m,ale sytuacja si powt鏎zy豉,mimo 瞠 nie na這篡豉m od篡wki.My郵 sobie,co jest grane,jak to mo磧iwe 瞠bym mia豉 str彗i mimo tego 瞠 ju dwa razy je umy豉m?

Przed chwil umy豉m w這sy znowu i znowu ta sama sytuacja!Rozczesa豉m je bardzo delikatnie grzebieniem z szerokimi z瑿ami i wyci庵aj帷 ca陰 gar嗆 w這s闚 z niego,prawie si pop豉ka豉m-te w這sy kt鏎e wypad造,s jak guma!Dos這wnie rozci庵n窸am je w r瘯ach i one w og鏊e nie p瘯aj,tylko ci庵n si dalej!

Spali豉m sobie ca趾owicie w這sy!Pigmentacj robi豉m Garnierem nr 10,ju podczas nak豉dania czu豉m taki straszny smr鏚,瞠 mnie zemdli這,ale s康zi豉m 瞠 tak ma by!

Co ja mam teraz pocz望?Jestem przera穎na,nie wszystkie w這sy mi si tak ci庵n,g堯wnie te z ty逝 g這wy,najg瘰tsze,te ko這 twarzy tak mocno nie oberwa造 Jaki jest najlepszy zestaw ratunkowy dla tej sytuacji?B豉gam pom騜cie Obci璚ie ich w og鏊e nie wchodzi w gr,zw豉szcza 瞠 te gumowate w這sy si璕aj samej sk鏎y g這wy,musia豉bym si opitoli na 造so...

Ja pierdziele,co ja narobi豉m...W dodatku dopiero teraz to zauwa篡豉m...
A jak wygl康aj Twoje w這sy, kiedy s suche? czy ko鎍闚ki s suche, sztywne, spuszone i maj takie bia貫 kuleczki na ko鎍ach? wiesz by mo瞠 nie s wcale spalone, tylko os豉bione.

Ja my郵, 瞠 to nie wina pigmentacji, tylko za du穎 je ostatnio katujesz daj im odpocz望. Stosuj olej i dobre maski, niekoniecznie to drogie (ale z tym te nie przesadzaj, tzn. nie za cz瘰to, co kilka dni, tak jak myjesz w這sy). B璠zie dobrze moje te by造 bardzo os豉bione i mo瞠 nie ci庵n窸y si specjalnie, ale zacz窸y w pewnym momencie wypada i by豚y tak s豉be, 瞠 jak przeczesywa豉m niekt鏎e kosmyki palcami to pojedyncze w這sy si rwa造/ci庵n窸y. Na szcz窷cie by造 os豉bione, da豉m im spok鎩 i ju jest o wiele, wiele lepiej

Aha, no i daj im si porz康nie przet逝軼i, codzienne mycie jeszcze bardziej je wysuszy.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-04-19 o 19:54
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-20, 08:43   #648
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez queenforyou Poka wiadomo嗆
haha, co do odrost闚 to si zgodz, s takie bielu鄂ie, 瞠 nie mog豉m zobaczy czy mam r闚no przedzia貫k zrobiony. C騜, dzi瘯uj Ci pi瘯nie za pomoc, spad豉 mi z nieba � A czy je郵i rozja郾ia豉m w這sy wczoraj i po這輳 farb dzi albo jutro to stanie si co (drastycznego)? W sobot mam osiemnstk kole瘸nki i nie p鎩d w takiej t璚zy na imprez. no i do szko造 r闚nie, bo patrz si na mnie jak na UFO. ;s
Ciesze si . Nie powinno si nic z貫go sta. Po rozja郾ianiu czy farbie zawsze najlepiej ze dwa mycia odst瘼u zrobi przed kolejnym etapem, 瞠by si wszystko na sto procent wyp逝kalo.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-20, 13:05   #649
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

W ko鎍u kurier zjawi si z moim zestawem - rozja郾iacz alfaparf + woda 6% i farba alfaparf 11.11 + woda 9%...
Boj si tej k徙ieli.

S逝chajcie, do tej farbki mam 90ml oxy... a w instrukcji jest napisane, 瞠 stosunek farby do wody ma by 1:2... :/ Musz dokupi? Farba ma 60 ml... :/

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-20 o 13:08
WildThing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-20, 13:17   #650
SceneQueene
Zakorzenienie

A zu篡jesz a tyle mieszanki? Ju w tej chwili masz 150ml. Ja bym nie dodawala. Ewentualnie zmniejszy豉 ilo嗆 farby.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-20, 14:40   #651
WildThing
BAN sta造

Masz racj, zmniejsz po prostu ilo嗆 farby.

W豉郾ie sko鎍zy豉m k徙iel rozja郾iaj帷... Trwa豉 25 minut, 10 minut przed ko鎍em przemasowa豉m mieszank na odrost... Ba豉m si siedzie z tym na w這sach d逝瞠j. ;P
Przy zmywaniu mieszanki w這sy by造 mega szorstkie, ale na這篡豉m maseczk i teraz jest chyba ok.
Co do koloru... ☠☠☠☠a ma, mam wra瞠nie, 瞠 nawet to nie rusza pigmentu!!!! A w豉軼iwie wymywa ka盥y pr鏂z czerwonego. Mam ogni軼ie rude k豉ki, przynajmniej na razie - s jeszcze mokre (nie chc ich traktowa suszark, by nie katowa dodatkowo)... Ju mnie te w這sy do sza逝 doprowadzaj, bo czuj, 瞠 kondycja na pewno ucierpia豉, a kolor ma nawet rozja郾iacz w powa瘸niu...
Moje pytanie jest teraz takie - czy teraz farba superrozja郾iaj帷a powinna da rad? Czy rozja郾ianie podzia豉這 na te poprzednie, nieudane farbowanie jako dekoloryzacja?
Generalnie nie denerwowa豉bym si tak, gdyby nie to, 瞠 na pocz徠ku czerwca id na wesele... ((
Stary 2015-04-20, 15:17   #652
WildThing
BAN sta造

υoo kurde w s這鎍u od ty逝 (przynajmniej na zdj璚iu :O) w這sy maj fajski kolor! A nie mog uwierzy, 瞠 to ja.
Niestety przy twarzy jak zwykle to samo - ry穎, rudo, marchewkowo - chyba jednak za kr鏒ko k徙iel trzyma豉m na odrostach...

Co tu mo積a z tym zrobi? 11.11 alfaparfu poja郾i jeszcze w這sy, prawda? Bo w pomieszczeniu/w cieniu maj okropny kolor. A mo瞠 jeszcze jedna k徙iel?
Przesy豉m zdj璚ia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0526.jpg (32,4 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0530.jpg (147,0 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0532.jpg (48,6 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-20 o 15:29
Stary 2015-04-20, 18:20   #653
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
υoo kurde w s這鎍u od ty逝 (przynajmniej na zdj璚iu :O) w這sy maj fajski kolor! A nie mog uwierzy, 瞠 to ja.
Niestety przy twarzy jak zwykle to samo - ry穎, rudo, marchewkowo - chyba jednak za kr鏒ko k徙iel trzyma豉m na odrostach...

Co tu mo積a z tym zrobi? 11.11 alfaparfu poja郾i jeszcze w這sy, prawda? Bo w pomieszczeniu/w cieniu maj okropny kolor. A mo瞠 jeszcze jedna k徙iel?
Przesy豉m zdj璚ia.
Super, wysz這, mi tam si bardzo podoba tak jak masz teraz
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-20, 18:47   #654
WildThing
BAN sta造

Mi tez, na zdjeciu nr2, ale tylko w pelnym sloncu to tak ladnie wyglada niestety. Teraz na przyklad wygladam jak 100% rudzielec. :p

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2015-04-20, 20:14   #655
soulone
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 447

Cytat:
Mi tez, na zdjeciu nr2, ale tylko w pelnym sloncu to tak ladnie wyglada niestety. Teraz na przyklad wygladam jak 100% rudzielec. :p

Jeszcze sporo z tej rudo軼i si zmyje. Bierz fioletowy szampon i daj w這som odsapn望. Ja musz przyzna, 瞠 od farbowania mojego min窸o sporo my, by豉m zdecydowana na ponown koloryzacj, ale teraz kolor mi si tak mega podoba, 瞠 go nie ruszam .Jest pi瘯ny, be穎wy blond. Cierpliwo軼i, nie m璚z w這s闚
Stary 2015-04-20, 21:32   #656
WildThing
BAN sta造

Minimum tydzien na pewno odczekam, w tym czasie zdaze umyc wlosy dwa razy fioletowym szamponem z joanny i moze do tego maseczke z gencjana?
Tak szczerze to chcialabym jeszcze ciut jasniejsze, mam nadzieje ze ta farbka, ktora mam sobie z tym da rade. No, ale to za tydzien!

Stary 2015-04-21, 12:12   #657
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez soulone Poka wiadomo嗆
A jakim odcieniem alfaparfu farbujesz? Ja si chyba napali豉m na koleston 12/0 albo 12/1. Takie pi瘯ne kolory wychodz. Wtedy na utleniaczu 12% trzeba, prawda? 疾by nie wysz造 rude lub 鄴速e?
Przepraszam,瞠 tak p騧no odpowiadam,ale by豉m zaj皻a ratowaniem moich w這s闚 Farbowa豉m odcieniem 11.13,bardzo 豉dny,z這ty be.Robi豉m na 9% oxy Za miesi帷 b璠 farbowa znowu,ale nie wiem czy tym razem nie pomiesza tego 11.13 z jakim innym odcieniem.

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
A jak wygl康aj Twoje w這sy, kiedy s suche? czy ko鎍闚ki s suche, sztywne, spuszone i maj takie bia貫 kuleczki na ko鎍ach? wiesz by mo瞠 nie s wcale spalone, tylko os豉bione.

Ja my郵, 瞠 to nie wina pigmentacji, tylko za du穎 je ostatnio katujesz daj im odpocz望. Stosuj olej i dobre maski, niekoniecznie to drogie (ale z tym te nie przesadzaj, tzn. nie za cz瘰to, co kilka dni, tak jak myjesz w這sy). B璠zie dobrze moje te by造 bardzo os豉bione i mo瞠 nie ci庵n窸y si specjalnie, ale zacz窸y w pewnym momencie wypada i by豚y tak s豉be, 瞠 jak przeczesywa豉m niekt鏎e kosmyki palcami to pojedyncze w這sy si rwa造/ci庵n窸y. Na szcz窷cie by造 os豉bione, da豉m im spok鎩 i ju jest o wiele, wiele lepiej

Aha, no i daj im si porz康nie przet逝軼i, codzienne mycie jeszcze bardziej je wysuszy.
Nie maj bia造ch kulek na ko鎍u,ale s spuszone,dop鏦i ich nie wyprostuj.Od razu uprzedzam,瞠 z prostowania nie mog zrezygnowa,bo wygl康am jak napuszony lew U篡wam jednak najni窺zej temperatury i mam dobr prostownic z Remingtona.

Nie myj ich codziennie,tylko co 3 dni,po tej pigmentacji my豉m codziennie bo mia豉m je poklejone.

Ju jest z nimi odrobin lepiej,od篡wiam je intensywnie.Sytuacja si uspokoi豉,bogom dzi瘯i
Stary 2015-04-21, 12:25   #658
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Minimum tydzien na pewno odczekam, w tym czasie zdaze umyc wlosy dwa razy fioletowym szamponem z joanny i moze do tego maseczke z gencjana?
Tak szczerze to chcialabym jeszcze ciut jasniejsze, mam nadzieje ze ta farbka, ktora mam sobie z tym da rade. No, ale to za tydzien!

Ciesze si 瞠 tak fajnie Ci wysz這. Ja bym jeszcze troch ten prz鏚 rozja郾ila. Ale nie za d逝go. Co do farby, je郵i gdzie jest z這to lub 鄴速y - nie k豉dz .11 bo si mo瞠 sko鎍zy zieleni. Lepsza by豉by per豉.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-21, 12:45   #659
WildThing
BAN sta造

Cytat:
Ciesze si 瞠 tak fajnie Ci wysz這. Ja bym jeszcze troch ten prz鏚 rozja郾ila. Ale nie za d逝go. Co do farby, je郵i gdzie jest z這to lub 鄴速y - nie k豉dz .11 bo si mo瞠 sko鎍zy zieleni. Lepsza by豉by per豉.

W takim razie zrobi jeszcze jedn kr鏒k k徙iel za tydzie. Twoja pomoc jest nieoceniona!

Kurcz, powiem Ci, 瞠 mam wieeeelki problem z okre郵eniem rudo嗆/z這to... Wydaje mi si, 瞠 s przede wszystkim rudawe... ale no nie dam sobie g這wy uci望. :/ A je郵i jest tak, 瞠 g堯wnie s rude, ale przebija si gdzie 鄴單 to te mi mog wyj嗆 zielone?

Jak ewentualnie farb musia豉bym zakupi?

I czy np. po farbowaniu per陰 nast瘼nym razem mog u篡 ju tego popielu??
Stary 2015-04-21, 13:46   #660
kwasna88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Rudo - 鄴速e w這sy pomocy

Witam od pewnego czasu staram si wyj嗆 z czarnego koloru, rozjasnialam je kapielami rozja郾iajacymi, niestety na mojej g這wie od sk鏎y wysz造 mi 鄴速e a reszta w這s闚 taki pomara鎍z. Staram si wyj嗆 do blondu popielaty,niestety moje w這sy maj ju do嗆. Sama jak patrze w lustro to jestem za豉mana i nie wiem co zrobi z nimi dalej. Jestem o krok od ufarbowania zn闚 w這s闚 na czarno. Pom騜cie
kwasna88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.