Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 23 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-21, 19:20   #661
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 319
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
W takim razie zrobi jeszcze jedn kr鏒k k徙iel za tydzie. Twoja pomoc jest nieoceniona!

Kurcz, powiem Ci, 瞠 mam wieeeelki problem z okre郵eniem rudo嗆/z這to... Wydaje mi si, 瞠 s przede wszystkim rudawe... ale no nie dam sobie g這wy uci望. :/ A je郵i jest tak, 瞠 g堯wnie s rude, ale przebija si gdzie 鄴單 to te mi mog wyj嗆 zielone?

Jak ewentualnie farb musia豉bym zakupi?

I czy np. po farbowaniu per陰 nast瘼nym razem mog u篡 ju tego popielu??
Nie ma za co, Kochana
Faktycznie z tego co widz jest z這to-rudo, ale bardzo 豉dny to kolorek. Wzi窸abym teraz dla bezpiecze雟twa per喚, potem ewentualnie popiel.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kwasna88 Poka wiadomo嗆
Witam od pewnego czasu staram si wyj嗆 z czarnego koloru, rozjasnialam je kapielami rozja郾iajacymi, niestety na mojej g這wie od sk鏎y wysz造 mi 鄴速e a reszta w這s闚 taki pomara鎍z. Staram si wyj嗆 do blondu popielaty,niestety moje w這sy maj ju do嗆. Sama jak patrze w lustro to jestem za豉mana i nie wiem co zrobi z nimi dalej. Jestem o krok od ufarbowania zn闚 w這s闚 na czarno. Pom騜cie
Potraktuj k徙iel jeszcze sam ten pomara鎍z. Potem per這wa farba na ca這嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-22, 12:55   #662
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nie ma za co, Kochana
Faktycznie z tego co widz jest z這to-rudo, ale bardzo 豉dny to kolorek. Wzi窸abym teraz dla bezpiecze雟twa per喚, potem ewentualnie popiel.

A czy bra po jeszcze jednej k徙ieli najja郾iejsz farb? Typu Koleston 12/89?? Bo nie chc mie platyny w sumie, chcia豉bym 瞠by to by w miar naturalny jasny blond, a nie 郾ie積a biel.

Taki jak w za陰czniku (wysy豉豉m wcze郾iej, ale wol przypomnie )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (136,2 KB, 34 za豉dowa)
WildThing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-22, 13:17   #663
kwasna88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

To.jest m鎩 aktualny kolor, musze si go jak najszybciej pozby, :'(
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1429705004377.jpg (65,3 KB, 29 za豉dowa)
kwasna88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-22, 14:19   #664
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
A czy bra po jeszcze jednej k徙ieli najja郾iejsz farb? Typu Koleston 12/89?? Bo nie chc mie platyny w sumie, chcia豉bym 瞠by to by w miar naturalny jasny blond, a nie 郾ie積a biel.

Taki jak w za陰czniku (wysy豉豉m wcze郾iej, ale wol przypomnie )
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
Je郵i nie chcesz bardzo jasnego blondu, wzi窸abym farb poziomu 10.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-24, 21:06   #665
MilkyGirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Witam.Planuj rozja郾i sobie w這sy i wiem 瞠 wyjd kurczakowo 鄴速e lekko wpadaj帷e w pomara鎍z takie 瘸r闚kowe,bo zrobi豉m pasemko na pr鏏. Poczyta豉m troch o neutralizowaniu 鄴速o軼i i och這dzeniu koloru mieszank farb Joanna Go喚bi Popiel+ Szlachetna Per豉.W moim przypadku jakie b璠 odpowiednie proporcje farb i wody? dodam 瞠 mam w這sy kr鏒kie za ucho.Czy wi璚ej popielatej by mocniej och這dzi czy per造
MilkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-24, 22:49   #666
SceneQueene
Zakorzenienie

Tylko per豉. Je郵i b璠zie z這to i polozysz popiel jest ryzyko zielonego refleksu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-25, 16:42   #667
MilkyGirl
Raczkowanie

Ju po rozja郾ieniu.W這sy mia豉m okropne 鄴速o pomara鎍zowe ostre ale bardziej wysz造 鄴速ko.Na這篡豉m jednak ca陰 per喚 plus po這wa go喚bi popiel i wysz造 z這te wi璚 u篡豉m p逝kanki fioletowej i dopiero uzyskalam zadowalajacy efekt ochlodzi豉m kolor.Istnieje fioletowy szampon nie niebieski tylko fiolet?
Stary 2015-04-25, 17:36   #668
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Poka wiadomo嗆
Ju po rozja郾ieniu.W這sy mia豉m okropne 鄴速o pomara鎍zowe ostre ale bardziej wysz造 鄴速ko.Na這篡豉m jednak ca陰 per喚 plus po這wa go喚bi popiel i wysz造 z這te wi璚 u篡豉m p逝kanki fioletowej i dopiero uzyskalam zadowalajacy efekt ochlodzi豉m kolor.Istnieje fioletowy szampon nie niebieski tylko fiolet?
Je瞠li chcesz klasyczny fiolet a nie taki niebieskawy fiolet (Acid Violet 43, CI 60730) to do ulubionego szamponu dodaj gencjany z apteki. Najlepiej przela porcj szamponu do mniejszej buteleczki i testowa.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-04-25 o 17:39
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-25, 18:19   #669
SceneQueene
Zakorzenienie

Marion ultramocny. Jest cudowny!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-26, 11:58   #670
I am Rock
lokalna gwiazda

Wiadomo軼i: 11 094

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Je瞠li chcesz klasyczny fiolet a nie taki niebieskawy fiolet (Acid Violet 43, CI 60730) to do ulubionego szamponu dodaj gencjany z apteki. Najlepiej przela porcj szamponu do mniejszej buteleczki i testowa.
A mo積a doda gencjany do farby? To cos da? Mam jeszcze 2 pude趾a Wellatonu 8/1 w zapasie i mo瞠 da這by si go jako podrasowa?

Naklada豉m szampon Marion, p鏦i co 2 razy i chwilowo powalaj帷ych efekt闚 nie widz. Tzn. odcie farby si nie zmieni, jednak w s這鎍u, trzeba przyzna, odcie jest platynowy.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-26, 12:05   #671
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym popielu na z這to nie ryzykowa豉. Mo瞠 by zielony refleks.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-26, 14:54   #672
MilkyGirl
Raczkowanie

Cytat:
Marion ultramocny. Jest cudowny!

O super!Wypr鏏uje napewno
Stary 2015-04-26, 18:45   #673
Wieszczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 012

Dziewczyny ja robi豉m Alfaparfem 11.11 na rude w這sy i jestem bardzo zadowolona, robi豉m w domu na utleniaczu 9 procent. Nie zauwa篡豉m, 瞠by zabieg zniszczy moje w這sy, ale mam niesforne mocno porowate i z do鈍iadczenia wiem, 瞠 s mocniejsze ni u przeci皻nej osoby.
Obieca豉m wrzuci tutaj fotk, ale nie zaciekawa mi wysz豉. W ka盥ym razie wida, 瞠 mam teraz blond.
Zdj璚ie nr 1 rude po rozja郾iaczu od fryzjera, k豉dzionym na farbowany ciemny br您.
Zdj璚ie nr 2 po Alfaparfie.
Obie fotki w naturalnym 鈍ietle z tym, 瞠 na pierwszym zdj璚iu po uk豉daniu u fryzjera normalnie to mam szop na g這wie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-10 12.jpg (31,0 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2015-04-24 18aaa.jpg (83,1 KB, 43 za豉dowa)
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-29, 09:15   #674
Carmela__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 677

Jak wam si wydaje,z czym mog豉bym zmiesza Alfaparf 11.13,by ca趾owicie zabi glona?Ju prawie mi si uda這,ale czasami w odpowiednim 鈍ietle,nadal wychodzi mi ta zielona po鈍iata na wierzch.Do陰czam moje najnowsze fotecky,3 tygodnie po pigmentacji i farbowaniu tym 11.13
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150428_001.jpg (69,7 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150428_003.jpg (64,9 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150428_005.jpg (71,9 KB, 29 za豉dowa)
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-29, 09:19   #675
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja robi豉m Alfaparfem 11.11 na rude w這sy i jestem bardzo zadowolona, robi豉m w domu na utleniaczu 9 procent. Nie zauwa篡豉m, 瞠by zabieg zniszczy moje w這sy, ale mam niesforne mocno porowate i z do鈍iadczenia wiem, 瞠 s mocniejsze ni u przeci皻nej osoby.
Obieca豉m wrzuci tutaj fotk, ale nie zaciekawa mi wysz豉. W ka盥ym razie wida, 瞠 mam teraz blond.
Zdj璚ie nr 1 rude po rozja郾iaczu od fryzjera, k豉dzionym na farbowany ciemny br您.
Zdj璚ie nr 2 po Alfaparfie.
Obie fotki w naturalnym 鈍ietle z tym, 瞠 na pierwszym zdj璚iu po uk豉daniu u fryzjera normalnie to mam szop na g這wie.
WOW Ale niesamowite,瞠 tak mocno Ci rozja郾i豉 w這sy ta farba.
Stary 2015-04-29, 14:44   #676
Wieszczka
Zadomowienie

To dlatego, 瞠 k豉dziona by豉 na rozja郾iane wcze郾iej rozja郾iaczem pasma, tam od spodu, gdzie by這 troch ciemnych w這s闚 to kompletnie nic nie ruszy豉
Stary 2015-04-29, 15:26   #677
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka wiadomo嗆
Jak wam si wydaje,z czym mog豉bym zmiesza Alfaparf 11.13,by ca趾owicie zabi glona?Ju prawie mi si uda這,ale czasami w odpowiednim 鈍ietle,nadal wychodzi mi ta zielona po鈍iata na wierzch.Do陰czam moje najnowsze fotecky,3 tygodnie po pigmentacji i farbowaniu tym 11.13
Odradzam Ci nak豉danie kolejny raz superblondu na w這sy. Dowalisz niepotrzebnie w這som. Niekt鏎zy radz do zwyk貫j farby blond np. 10.0 doda z 1cm czerwonej farby (zwykle z 6 po przecinku) albo czerwonego mixtonu (tylko profesjonalne farby np. Chantal, Londa, Kallos 0/66)

Ja bym Ci radzi豉 na pocz徠ek bezinwazyjnie to stonowa. Z drogeryjnych rzeczy:
-maseczka Marion do w這s闚 czerwonych http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11320
Mo瞠sz j rozcie鎍zy zwyk陰 mask i przetestowa na pasemku. Nie mia豉m jej jednak i nie wiem jak ma moc
-szamponetka z czerwonym barwnikiem- najlepiej j rozcie鎍zy r闚nie i testowa.
-najbardziej polecam jednak piank Venita czerwon (ognisty wulkan). Ma czysty czerwony pigment. Rozcie鎍za豉m j bardzo mocno mask i cudownie tonowa豉 glonowaty blond do neutralnego.
-od biedy mo瞠sz te wrzuci kawa貫k czerwonej karbowanej bibu造 do gor帷ej wody i z tego zrobi p逝kank. Zobaczysz czy w og鏊e jest lepiej

Efekt oczywi軼ie nie jest trwa造, ale przyk豉dowo ch這dne blondy te trzeba systematycznie tonowa Plus tonowania jest taki, 瞠 nie uszkodzisz bardziej w這s闚. Twoje dosta造 ostro w ko嗆, a ka盥a farba z utleniaczem coraz bardziej je uwra磧iwia.

Jakby jednak wola豉 trwa陰 farb, to radzi豉bym jednak wybra co z normalnej linii, a nie z superrozja郾iaj帷ych. Te farby s super, ale jednokrotnie-dwukrotnie.
Mo瞠sz te spr鏏owa farby ton- w ton. Na pewno b璠 jeszcze delikatniejsze

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-04-29 o 15:32
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-01, 08:34   #678
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Dziewczyny, ja mia豉m zosta przy ciemniejszym blondzie, ale kusi豉 mnie jeszcze farba Color Mask 1010, tak wiem, 瞠 to ta znienawidzona firma, ale farba bardzo mnie zaskoczy豉. Pokry豉 idealnie wszystkie rudo軼i i za鄴販enia, z這ta itd. Kolor wygl康a naturalnie, co zauwa篡 nawet m鎩 ma鹵onek bardzo mi si efekt podoba... mia豉m zosta przy cieplejszych odcieniach, ale ten jest super. Polecam.

Swoj drog, zastanawiam si jaki oksydant jest w tej farbie, rozja郾i豉 bardzo 豉dnie, ale nie do 鄴販i, ani nie super mocno. My郵, 瞠 o dwa tony, wi璚 chyba jest 9%.
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-01, 10:04   #679
SceneQueene
Zakorzenienie

Tez tak obstawiam . Ciesz si, 瞠 jeste zadowolona.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-02, 10:15   #680
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Odradzam Ci nak豉danie kolejny raz superblondu na w這sy. Dowalisz niepotrzebnie w這som. Niekt鏎zy radz do zwyk貫j farby blond np. 10.0 doda z 1cm czerwonej farby (zwykle z 6 po przecinku) albo czerwonego mixtonu (tylko profesjonalne farby np. Chantal, Londa, Kallos 0/66)

Ja bym Ci radzi豉 na pocz徠ek bezinwazyjnie to stonowa. Z drogeryjnych rzeczy:
-maseczka Marion do w這s闚 czerwonych http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11320
Mo瞠sz j rozcie鎍zy zwyk陰 mask i przetestowa na pasemku. Nie mia豉m jej jednak i nie wiem jak ma moc
-szamponetka z czerwonym barwnikiem- najlepiej j rozcie鎍zy r闚nie i testowa.
-najbardziej polecam jednak piank Venita czerwon (ognisty wulkan). Ma czysty czerwony pigment. Rozcie鎍za豉m j bardzo mocno mask i cudownie tonowa豉 glonowaty blond do neutralnego.
-od biedy mo瞠sz te wrzuci kawa貫k czerwonej karbowanej bibu造 do gor帷ej wody i z tego zrobi p逝kank. Zobaczysz czy w og鏊e jest lepiej

Efekt oczywi軼ie nie jest trwa造, ale przyk豉dowo ch這dne blondy te trzeba systematycznie tonowa Plus tonowania jest taki, 瞠 nie uszkodzisz bardziej w這s闚. Twoje dosta造 ostro w ko嗆, a ka盥a farba z utleniaczem coraz bardziej je uwra磧iwia.

Jakby jednak wola豉 trwa陰 farb, to radzi豉bym jednak wybra co z normalnej linii, a nie z superrozja郾iaj帷ych. Te farby s super, ale jednokrotnie-dwukrotnie.
Mo瞠sz te spr鏏owa farby ton- w ton. Na pewno b璠 jeszcze delikatniejsze
Kurcz,jako troszk si boj nak豉dania czegokolwiek z czerwonym pigmentem na w這sy.Wiem,瞠 to irracjonalne,ale mimo wszystko,po walce jak przesz豉m nad rudo軼i,automatycznie za陰cza mi si strach przed tym kolorem Nie mam te a takiego glona,ta po鈍iata jest widoczna tylko w niekt鏎ym 鈍ietle.

Farbowa na razie nie chc,od pigmentacji i ostatniego farbowania min窸y teraz chyba z 3 tygodnie,a zamierzam czeka jeszcze kolejne trzy,albo dwa.Pytam jednak,by ju wiedzie i zastanowi si nad tym,z czym nast瘼nym razem pomiesza ten odcie 11.13.

W og鏊e kto tutaj poleci mi olej z pestek winogron-faktycznie,jest super.Ju po jednym u篡ciu moje w這sy s inne,sta造 si g豉dkie i przesta造 przypomina siano.Jestem mega zadowolona,dzi瘯uj
Stary 2015-05-02, 10:54   #681
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy . To chyba by豉m ja, bo te go uwielbiam i ch皻nie zachwalam (dzia豉 cudaa!).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-02, 12:30   #682
Carmela__
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma sprawy . To chyba by豉m ja, bo te go uwielbiam i ch皻nie zachwalam (dzia豉 cudaa!).
Tak,Ty i jeszcze jaka jedna wiza瘸nka,dzi瘯uj wam za t rad Zdziwi豉m si jednak,bo my郵a豉m,瞠 skoro moje w這sy uwielbiaj olej kokosowy,to ten im nie podpasuje.Postanowi豉m jednak was pos逝cha,bo zawsze mi dobrze radzi豉 i ciesz si,瞠 spr鏏owa豉m
Stary 2015-05-02, 13:28   #683
xVena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Te walcz z usuwaniem niechcianych refleks闚. Je瞠li p逝kanki nie daj rady, a nie chcecie farbowa w這s闚, to mo瞠 warto spr鏏owa zapieniania? Go喚bim Popielem z Joanny, albo mieszank z Garniera ew. sam 111 z Garnier Color Naturals, a tutaj link do "instrukcji": http://www.wenablog.pl/2015/04/jak-z...dy-odcien.html
Sama zastanawiam si jeszcze nad opalizuj帷 mieszank z Matrix Color Sync, bo mo瞠 gdy zapigmenuj w這sy, efekt po farbowaniu b璠zie lepszy i bardziej trwa造. Zastanawia豉m si nad SPV i 10V lub 10A.

Edytowane przez xVena
Czas edycji: 2015-05-02 o 13:30
xVena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-03, 01:50   #684
SceneQueene
Zakorzenienie

Popiel na 鄴速y da mo瞠 zazwyczaj tylko ziele.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-03, 09:44   #685
Wieszczka
Zadomowienie

A co s康zicie o tej piance, kt鏎a ma zbija pomara鎍zowy odcie?

http://www.vita.no/media/catalog/pro...ange_web_1.jpg
Stary 2015-05-03, 11:10   #686
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka wiadomo嗆
A co s康zicie o tej piance, kt鏎a ma zbija pomara鎍zowy odcie?

http://www.vita.no/media/catalog/pro...ange_web_1.jpg
A to T2 to nie per豉? Tzn. fiolet?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-03, 13:04   #687
xVena
Przyczajenie

Cytat:
Popiel na 鄴速y da mo瞠 zazwyczaj tylko ziele.

Nie zawsze,du穎 zale篡 od w這s闚. Poza tym warto robi mieszanki i robi to stopniowo + obowi您kowo pr鏏a na pasemku. Ja po陰czy豉m 111 z 9.13, a przy nastepnym myciu maska z gencjan i nie mog si napatrze, kolor jest pi瘯ny,a tym razem mia豉m wi璚ej 鄴販i ni rudo軼i. Sama schodzi豉m z prawie czarnych w這s闚,wi璚 swoje ju pozna豉m. Ba豉m si zieleni,gdy wcze郾iej po np.srebrnych p逝kankach by造 w odcieniu glona,a ta mieszanka spisa豉 si na medal. Wiadomo sam popiel na "kurczaka" to zbyt ryzykowne, warto dopasowa odcienie np.popiel z opalizujacym kolorem - u mnie niestety si nie sprawdzi豉,jednak ka盥y ma inne w這sy i kolor wyj軼iowy, bardziej rude mo積a potraktowa popielem w wi瘯szej ilo軼i np.3/4 na 1/4 lub 1/2 bezpiecznego koloru np. .13. Nie jestem specem, ale m闚i ze swojego do鈍iadczenia.

Edytowane przez xVena
Czas edycji: 2015-05-03 o 13:06
Stary 2015-05-03, 17:07   #688
SceneQueene
Zakorzenienie

To jest oczywiste, niekt鏎ym si uda, innym wyjdzie ziele, ale zawsze lepiej zrobi cho dla testu efekt na pasemku, bo pozby si zieleni to tragedia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-04, 08:01   #689
xVena
Przyczajenie

Racja. Mia豉m od spodu zielone pasemko i nic go nie chcia這 ruszy... Nawet jak by豉m u fryzjerki to je zostawi豉,partaczy nie brakuje. Sama je usun窸am za pomoc... przecieru pomidorowego z od篡wk,zawin窸am w foli i trzyma豉m godzin.
Stary 2015-05-04, 08:17   #690
Wieszczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
A to T2 to nie per豉? Tzn. fiolet?
Ja nie wiem bo si nie znam
Ale spos鏏 z przecierem pomidorowym jest mega!
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (1 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
Karolina1639
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.