Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 26 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-05-23, 18:44   #751
LadyAroo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka wiadomo嗆
Dlatego w豉郾ie m闚i o fioletowej barwie czyli np per這wych, opalizuj帷ych, bo sam popiel to chyba niebieski kolor wi璚 z 鄴速ym daje zielonkawy. Oczywi軼ie dowiedzia豉m si o tym jak juz zobaczy豉m glon w lustrze

Robi豉m dzi k徙iel rozja郾iaj帷 ale chyba jest tylko gorzej.. tzn boj si odwinac recznik i wysuszyc Bo nie wygladalo to super na mokrych.
Szorowa豉m mniej wi璚ej od tego momentu, gdy ko鎍zy si bia造 a zaczyna rudy. Chcia豉m zmniejszy widoczno嗆 tej granicy, ju nie musi si na raz wszystko pi瘯nie wyr闚nywa, ale niech chocia to odciecie nie bedzie tak widoczne..
poka, poka fot nie lepiej Ci by這 ju rozja郾iaj帷ymi r闚na? szkoda w這s闚
LadyAroo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-23, 18:50   #752
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Jest troche lepiej. K徙iel rozja郾iaj帷a + farbowanie 1010.
Niestety nadal sporo rudego, ale ta granica jest troche bardziej delikatna a to juz sprawia, ze wyglada lepiej. Na jednym zdjeciu wydaje sie dalej mocna, ale w rzezcywistosci jest delikatniejsza.

Ale niestety dalej to nie to....
http://oi62.tinypic.com/mhydqh.jpg
http://oi57.tinypic.com/2rek6ck.jpg
http://oi62.tinypic.com/xglcur.jpg

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
poka, poka fot nie lepiej Ci by這 ju rozja郾iaj帷ymi r闚na? szkoda w這s闚
same farby rozjasniajace juz niestety tego nie rusza造 w ogole. dopiero teraz jest roznica, po k徙ieli
Stary 2015-05-23, 19:36   #753
LadyAroo
Raczkowanie

jednak masz chyba troszk ciemniejsze, ni moje. Jeszcze te ko鎍e takie si ciemne wydaj.

SceneQueene chc odpocz望 od farb i k徙ieli (a nawet musz), czy mog co mniej szkodz帷ego zrobi, by pozby si tego 鄴速o-pomara鎍zowego? W sumie wed逝g Ciebie jaki to odcie? I na jakim poziomie kolorystycznym jestem?

* to w這sy w dziennym 鈍ietle, nie w s這鎍u, bo u mnie pochmurno i poprawka, bo aparat z telefonu

http://i60.tinypic.com/ofie.jpg
Stary 2015-05-23, 20:23   #754
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

A u篡wa豉 srebrzyka? Bo ja wlasnie uzy豉m i jest 豉dniej

Bo w豉郾ie mam w這sy jasniejsze ni na zdj璚iach. Wydaje mi si, wg tego zdj璚ia, 瞠 s takie jak Twoje tylko w ch這dniejszej tonacji, bo wlasnie przez taki przechodzilam ostatnio.

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-05-23 o 20:26
WesolePodworkoSmakoszy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-23, 21:04   #755
LadyAroo
Raczkowanie

ja mam w豉郾ie troch pomara鎍zowe tony jeszcze, u篡wam szamponu Joanny ale troch glonka mi chyba robi, sama ju nie wiem, u篡j jeszcze 2-3 razy i jak b璠 widzia豉 ziele, to przestan. Bo to pomara鎍z-鄴單, mo瞠 nawet z這to mam na g這wie nie musz by ja郾iejsze, chocia niech ten kolor bez farb si ogarnie
Stary 2015-05-24, 00:48   #756
Marczepanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Przybywam z problemem : (
Kilka dni temu po raz pierwszy mia豉m robion dekoloryzacj i w這sy farbowane na blond.. Niestety kolor wyszed nie taki jakiego oczekiwa豉m - moim zdaniem jest zbyt.. pomara鎍zowy? Zbyt miodowy? Ci篹ko mi go okre郵i. Na dodatek g鏎a jest ja郾iejsza, bo fryzjerka nak豉da豉 farb drugi raz na odrost.
Zastanawiam si czy w moim przypadku dobra by by豉 gencjana - boj si 瞠 b璠zie jeszcze gorzej lub 瞠 w這sy nabior dos這wnie fioletowego odcienia, nigdy nie robi豉m 瘸dnych p逝kanek.
Do陰czam zdj璚ie - w 豉zienkowym 鈍ietle (aczkolwiek chyba dobrze odzwierciedla intensywno嗆 koloru) i dzie po farbowaniu.

http://oi61.tinypic.com/210hg93.jpg
http://oi57.tinypic.com/20j4hoo.jpg

Jakie porady? ;_;
Marczepanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-24, 01:42   #757
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Moim zdaniem mozesz dodac gencjany do maski tak zeby sie lekko zabarwila i nalozyc na wlosy na pare minut. Ja sie balam plukanki i robilam tak.

Ale jestem fank tego srebrzyka, odcien jest bardzo chlodny i nie ma zieleni na nim. Z 鄴速ym walczy nie musz ale pr鏏uje pozby si pomara鎍zowo-rudego i podzia豉
LadyAroo mo瞠 wypr鏏uj? Ja po farbowaniu da豉m na chwile maske z gencjana, a pare h po wyschni璚iu dosta豉m w ko鎍u srebrzyk i spryska豉m nim obficie w這sy (oczywiscie pare kropel na 200ml wody) I efekt jest super I tak musze myslec co dalej bo po pierwsze nie tego chcialam, a po drugie TAK NIE MOZE BYC ale dora幡ie srebrzyk pom鏬

Czas edycji: 2015-05-24 o 01:50
Stary 2015-05-24, 11:05   #758
LadyAroo
Raczkowanie

M闚isz o srebrnej p逝kance?
Stary 2015-05-24, 11:18   #759
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Tak. Ja konkretnie u篡豉m srebrzyka firmy kulpol koszt pare z.
Stary 2015-05-24, 11:21   #760
LadyAroo
Raczkowanie

Ja u篡wa豉m kiedy z delii ale fioletowej. Mam szampon fioletowy to p逝kank wezm srebrn i wypr鏏uj
Stary 2015-05-24, 12:29   #761
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

Cytat:
Jest troche lepiej. K徙iel rozja郾iaj帷a + farbowanie 1010.
Niestety nadal sporo rudego, ale ta granica jest troche bardziej delikatna a to juz sprawia, ze wyglada lepiej. Na jednym zdjeciu wydaje sie dalej mocna, ale w rzezcywistosci jest delikatniejsza.

Ale niestety dalej to nie to....
http://oi62.tinypic.com/mhydqh.jpg
http://oi57.tinypic.com/2rek6ck.jpg
http://oi62.tinypic.com/xglcur.jpg

same farby rozjasniajace juz niestety tego nie rusza造 w ogole. dopiero teraz jest roznica, po k徙ieli
Ca趾iem 豉dnie!

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
jednak masz chyba troszk ciemniejsze, ni moje. Jeszcze te ko鎍e takie si ciemne wydaj.

SceneQueene chc odpocz望 od farb i k徙ieli (a nawet musz), czy mog co mniej szkodz帷ego zrobi, by pozby si tego 鄴速o-pomara鎍zowego? W sumie wed逝g Ciebie jaki to odcie? I na jakim poziomie kolorystycznym jestem?

* to w這sy w dziennym 鈍ietle, nie w s這鎍u, bo u mnie pochmurno i poprawka, bo aparat z telefonu

http://i60.tinypic.com/ofie.jpg
Poziom 9, kolor faktycznie do嗆 mocno wpada w 鄴速o-rudy. Maski, p逝kanki, gencjana, szampony- je郵i nie farby pr鏏uj delikatnymi metodami.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Marczepanna Poka wiadomo嗆
Przybywam z problemem : (
Kilka dni temu po raz pierwszy mia豉m robion dekoloryzacj i w這sy farbowane na blond.. Niestety kolor wyszed nie taki jakiego oczekiwa豉m - moim zdaniem jest zbyt.. pomara鎍zowy? Zbyt miodowy? Ci篹ko mi go okre郵i. Na dodatek g鏎a jest ja郾iejsza, bo fryzjerka nak豉da豉 farb drugi raz na odrost.
Zastanawiam si czy w moim przypadku dobra by by豉 gencjana - boj si 瞠 b璠zie jeszcze gorzej lub 瞠 w這sy nabior dos這wnie fioletowego odcienia, nigdy nie robi豉m 瘸dnych p逝kanek.
Do陰czam zdj璚ie - w 豉zienkowym 鈍ietle (aczkolwiek chyba dobrze odzwierciedla intensywno嗆 koloru) i dzie po farbowaniu.

http://oi61.tinypic.com/210hg93.jpg
http://oi57.tinypic.com/20j4hoo.jpg

Jakie porady? ;_;
Mo瞠sz pr鏏owa. Gencjana lub fioletowy szampon czy p逝kanka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-24, 12:33   #762
LadyAroo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆

Poziom 9, kolor faktycznie do嗆 mocno wpada w 鄴速o-rudy. Maski, p逝kanki, gencjana, szampony- je郵i nie farby pr鏏uj delikatnymi metodami.

a mog my np fioletowym szamponem a czasami p逝ka w豉郾ie silverem? Boj si troch farb, bo wczoraj na mokrych w這sach zauwa篡豉m, 瞠 troszk ci庵n si jak guma (na suchych wygl康aj do嗆 dobrze, s sypkie). Chcia豉bym pofarbowa je w pi徠ek, do tego czasu od篡wki i maski, tylko nie wiem, czy w ten tydzie odzyskaj troch form..
A i dwa razy nak豉da豉m mieszank mi鏚+sok z cytryny+ mleko kokosowe na w這sy, takie mi璚iutkie by造 po tym.
Stary 2015-05-24, 13:02   #763
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Ja na Twoim miejscu najpierw zrobi豉bym fiolet jaki, zobaczy豉 jak poradzi sobie z 鄴速ym i do tego troch tego silvera. Moglabys w sumie zrobic tak jak ja po raz pierwszy, ba豉m sie zielonego wiec wla豉m do butelki po jakiejs odzywce do psikania wode i do tego pare kropel srebra i psika豉m do嗆 obficie w這sy. Co chwile robilam przerwy zeby da im przeschn望 i zobaczy czy nie wychodzi zielony. Mo瞠 spr鏏uj tak
Stary 2015-05-24, 13:05   #764
LadyAroo
Raczkowanie

Cytat:
Ja na Twoim miejscu najpierw zrobi豉bym fiolet jaki, zobaczy豉 jak poradzi sobie z 鄴速ym i do tego troch tego silvera. Moglabys w sumie zrobic tak jak ja po raz pierwszy, ba豉m sie zielonego wiec wla豉m do butelki po jakiejs odzywce do psikania wode i do tego pare kropel srebra i psika豉m do嗆 obficie w這sy. Co chwile robilam przerwy zeby da im przeschn望 i zobaczy czy nie wychodzi zielony. Mo瞠 spr鏏uj tak
ju 2-3 razy robi豉m szamponem fioletowym, ale efekt znikomy i tak jak pisa豉m- wydaje mi si, 瞠 glonek wychodzi
Stary 2015-05-24, 13:13   #765
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Cytat:
ju 2-3 razy robi豉m szamponem fioletowym, ale efekt znikomy i tak jak pisa豉m- wydaje mi si, 瞠 glonek wychodzi
to mo瞠 spr鏏uj po prostu gencjany? albo jakis inny kosmetyk z fioletem? ja na pocz徠ku rozjasniania kupi豉m sobie fioletowy szampon ale on nic nie dawa, poza tym nie lubi trzymac d逝go szamponu na g這wie. I dopiero jak u篡豉m maski z fioletem to kolor si och這dzi i nie by這 郵adu po 鄴速ym, zosta造 tylko te rudo軼i kt鏎e niweluje ten srebrzyk.
Albo odstaw narazie w og鏊e fiolet i spr鏏uj srebrzyka, szczerze m闚i帷 jak patrze na Twoje zdj璚ia to id bardziej w pomara鎍zowy i rudy ani瞠li 鄴速y.
I dziwne 瞠 od fioletu wychodza zielone.... Mo瞠 tylko tak Ci si wydaje bo s z這tawe? Ja w 豉zience w pracy mam takie 鈍iat這 瞠 ca造 貫b na g鏎ze mam zielonkawy

Czas edycji: 2015-05-24 o 13:15
Stary 2015-05-24, 13:17   #766
LadyAroo
Raczkowanie

bardzo prawdopodobne, 瞠 mi si wydaje skocz jutro po silver i wezm chyba te fiolet, nie zmarnuje si, a wypr鏏owa trzeba faktycznie, id bardziej w pomara鎍z, troch z這to
Stary 2015-05-24, 15:12   #767
Marczepanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Mo瞠sz pr鏏owa. Gencjana lub fioletowy szampon czy p逝kanka.
No tego si troch boj, bo chc si pozby rudego/pomara鎍zy, a gencjana niweluje chyba 鄴速e tony? Nie wyjdzie jeszcze gorzej? :/
Marczepanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-24, 16:54   #768
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Marczepanna Poka wiadomo嗆
No tego si troch boj, bo chc si pozby rudego/pomara鎍zy, a gencjana niweluje chyba 鄴速e tony? Nie wyjdzie jeszcze gorzej? :/
Po prostu s豉biej chwyci. Je郵i rudy/pomara鎍zowy, to niebieska p逝kanka albo mix ton, nie fioletowa.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-24, 19:03   #769
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Marczepanna, ja i LadyAroo te si m璚zymy z pomara鎍zem i rudym i tak jak jej, polecam Ci ten srebrzyk.

LadyAroo daj zna czy s zmiany
Stary 2015-05-24, 19:30   #770
LadyAroo
Raczkowanie

Jutro kupi silver i wypr鏏uj dam zna z pewno軼i
Stary 2015-05-25, 23:43   #771
LadyAroo
Raczkowanie

hoho! teraz to dopiero wygl康am tragicznie xd ciemno-siwo-rudo-blond <3 dobrze, 瞠 to nie jest trwa貫
Stary 2015-05-26, 07:59   #772
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

Hej pisa豉m jakis czas temu, nie mia豉m czasu zrobic nic z w這sami, dopiero wczoraj na這篡豉m k徙iel rozja郾iaj帷a i dziwne bo rudo軼i nie chwyci這 za bardzo za to ciemne w這sy (mam bardzo ciemny br您) chwyci豉 i to bardzo! Na rudo czekam na zam闚iona farb i zobaczymy, jaki bedzie efekt, oby w miar, bo juz mam tak zniszczone w這sy, ze boje sie czesa. Za to k徙iel wyr闚na豉 plamy, ktore mi fryzjerka zrobi豉 rozja郾iaj帷 ombre. Og馧em ciezko to samemu na這篡 na ombre wlasnie, zeby by這 dobrze, teraz z jednej strony mam wy瞠j z drugiej ni瞠j, no, ale czekam na farb

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 15:06   #773
SceneQueene
Zakorzenienie

Hej hej. Na jak farbk, bo ju zapomnia豉m?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-05-26, 15:46   #774
LadyAroo
Raczkowanie

a wi璚 w 鈍ietle dziennym mam zielono-rudo-siwo-blond w這sy, wygl康a to tragicznie, gorzej ni by這. Nawet m鎩 facet zauwa篡- a to ju jest na prawd 幢e.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ps: czy wam te mokre w這sy si "gumkuj"? bo nie wiem czy farbowa, czy nie
Stary 2015-05-26, 16:11   #775
SceneQueene
Zakorzenienie

O jeny :-(. Niestety, jak w這sy si ci庵n jak guma to znaczy, 瞠 s spalone. Radz od razu podci望, bo zniszczenia id w g鏎.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-26, 16:54   #776
LadyAroo
Raczkowanie

Cytat:
O jeny :-(. Niestety, jak w這sy si ci庵n jak guma to znaczy, 瞠 s spalone. Radz od razu podci望, bo zniszczenia id w g鏎.

w豉郾ie tylko jak s mokre ju nie wiem co mam zrobi, jest na prawd 幢e z tym kolorem niestety zdj璚ia nie oddaj tego tragizmu, nawet lepiej: na zdj璚iu wyszed mi bardzo 豉dny kolor :< szkoda, 瞠 tylko na zdj璚iu

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

i to w sumie gumkuj si takie cienie pasemka tylko. Podetn, mam obecnie do 這patek, jak zetn do ramion, to chyba wystarczy na czas, a odrosn nawil瘸m maskami codziennie, nie wiem czy po prostu machn望 na ciemniejszy kolor, chocia bardzo tego nie chc. W niedziel jad na komuni i jako musz wygl康a, mo瞠 sam szamponetk, a jak zejdzie, to p騧niej pr鏏owa? Nie wiem sama
Stary 2015-05-26, 17:09   #777
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

LadyAroo przykro mi to czyta :/
Ale ciezko mi to sobie wyobrazic, moze za duzo uzylas tego srebrzyka? Jak ja robie to czasem musze powtarzac bo bardzo delikatnie to wychodzi.... i uzywam tylko na te rudziejace, odrost pomijam
Gdzies czytalam ze odcien sie wyplukuje najszybciej przy uzyciu szamponu przeciwlupiezowego ale nie wiem ile w tym prawdy, sama nie stosuje. Moze tak bedzie latwiej.

Oj to jesli sa gumowate to ta czesc koniecznie musi isc do sciecia. Moze masz takie problemy z tym kolorem przez to ze sa tak mocno zniszczone? Powinnas teraz zrobic przerwe w rozjasnianiu, 軼i望 to co gumowate i postawi na regeneracje.
Gorzej z ta komunia :/

Farba na pewno odpada bo moga sie spalic juz calkiem skoro te bardziej rozjasnione partie juz sa gumowe... a wtedy to juz nie do ramion a na jakiego boba

Czas edycji: 2015-05-26 o 17:15
Stary 2015-05-26, 17:16   #778
LadyAroo
Raczkowanie

Chyba zrobi szamponetk jak捷.. Nie rozja郾ia豉m ostatnio, po tych 4 k徙ielach wi璚ej nie robi豉m. Jak s suche to jest ok
Stary 2015-05-26, 17:32   #779
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Dziewczyny, g這wa do g鏎y. Sama jeszcze kilka post闚 temu wypowiada豉m si w tym w徠ku, kiedy schodzi豉m z rudego na blond. I uda這 si. Te walczy豉m z 鄴速ymi, pomara鎍zowymi, rudymi, itd.

Jednego si nauczy豉m, dopiero kt鏎a koloryzacja pokryje w這sy na tyle, 瞠by usun望 ca趾owicie czerwony czy 鄴速y barwnik. Nie da si tego zrobi od razu, chyba 瞠 wypali si w這sy do bia貫go.

Dopiero kilka miesi璚y po rozja郾ianiu i kt鏎ym tam farbowaniu w這sy nie s ju nigdzie ani rude, ani 鄴速e. Musze przyzna, 瞠 nawet niespecjalnie 鄴趾nie mi ten blond.

Tak wi璚 cierpliwo軼i i wytrwa這軼i.

Ja teraz ju jestem na takim etapie, 瞠 b璠 je jedynie tonowa. Za tydzie wypr鏏uj Dia Light 10.21, tylko do tonowania. Na razie nawet odrostu nie b璠 rozja郾ia. My郵, 瞠 mo瞠 wyj嗆 z tego fajne ombre

A ze swojej strony polecam Color Mask 1010, cho to mocna farba i lepiej tylko przeci庵a ni k豉嗆 na ca這嗆.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-05-26 o 17:34
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 19:17   #780
LadyAroo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka wiadomo嗆
Hej pisa豉m jakis czas temu, nie mia豉m czasu zrobic nic z w這sami, dopiero wczoraj na這篡豉m k徙iel rozja郾iaj帷a i dziwne bo rudo軼i nie chwyci這 za bardzo za to ciemne w這sy (mam bardzo ciemny br您) chwyci豉 i to bardzo! Na rudo czekam na zam闚iona farb i zobaczymy, jaki bedzie efekt, oby w miar, bo juz mam tak zniszczone w這sy, ze boje sie czesa. Za to k徙iel wyr闚na豉 plamy, ktore mi fryzjerka zrobi豉 rozja郾iaj帷 ombre. Og馧em ciezko to samemu na這篡 na ombre wlasnie, zeby by這 dobrze, teraz z jednej strony mam wy瞠j z drugiej ni瞠j, no, ale czekam na farb
m闚isz, 瞠 masz zniszczone: ja jak z豉pi taki kosmyk i go rozci庵n, to troszk jak guma, tylko wraca do normalnego stanu, to nie jest tak, 瞠 rozci庵n i ju zostaj takie fu. Te tak masz?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

zdj璚ia prezentuj si dobrze, ale to NIE JEST faktyczny kolor niestety- s bardziej ciemnoszare i zielony odcie maj w normalnym naturalnym 鈍ietle, czego nie ujmuje aparat niestety:

tu wygl康aj idealnie:
http://i59.tinypic.com/2efi977.jpg

tu ju troch bardziej odzwierciedla kolor- tylko 瞠 s bardziej siwo-zielone: http://i57.tinypic.com/2przimt.jpg

a tu najlepiej wysz這 ze wszystkich zdj耩 (wyobra嬈ie sobie jeszcze na tym zielon po鈍iat):
http://i59.tinypic.com/25ulf1w.jpg
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.