Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 27 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-05-26, 19:13   #781
Wieszczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 999
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Mo瞠 ja jestem jaka dziwna, ale mi si tw鎩 kolor podoba
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 19:33   #782
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Kurcze, szkoda ze aparat nie uchwyci bo tak to ci篹ko :/ na zdj璚iach jest ca趾iem 豉dnie. Moze zrezygnuj z plukanek i poczytaj czym zmyc najszybciej odcien po nich (tak jak np ten szampon) i zobacz jakie b璠 bez tego.
A na komunie mo瞠 jakie papiloty na noc i jakos te loki upiac? Moze na lokach beda ladniej te refleksy wygladac. Tylko lepiej nie u篡waj lok闚ki ani prostownicy....
Je郵i si ci庵n nawet na mokro to znaczy, 瞠 sa bardzo zniszczone. Musisz teraz mega uwa瘸 je郵i nie mo瞠sz ich 軼i望.
Stary 2015-05-26, 19:48   #783
LadyAroo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Kochane, w這ski ju s kr鏒sze o jakie.. 8cm, mo瞠 10 i jest lepiej- tak mi si wydaje. Jak 豉pi cieniutkie pasemko to minimalnie si ci庵nie- ale to pewnie dlatego, 瞠 je rozci庵am :P na zdj璚iu s fajne, takie bym znios豉, tylko te odrosty mam szaro-blond

mam taki miodowy blond z szarym. A szamponu u篡wam przeciw逝pie穎wego head&shoulders, tego przeciwko wypadaniu, bo dzia豉 na prawd cuda i pi瘯nie pachnie! pewnie zejdzie mo瞠 wieie ile % ma woda w wellaton 12/1? Bo nie napisali chamy jedne.
A jak Twoje w這ski WesolePodworkoSmakoszy?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ah i kochana, ja nie u篡wam lok闚ek ani prostownicy, mam proste w這sy i mi odpowiada jedynie susz suszark, ale to z braku czasu i cz瘰to zimnym powietrzem.
LadyAroo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 19:57   #784
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Hej hej. Na jak farbk, bo ju zapomnia豉m?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Majirel 9.22 - moze byc zbyt ciemna ale nic ja郾iejszego z 22 po kropce nie znalaz豉m. Tylko sie zastanawiam, czy nie po這篡 przed nia jakiej natury w ramach pigmentacji mam w domu 10 blond z garniera chyba. Ale czy to cos da? Ty bardzo mi sie rozja郾i i nie chcia豉bym, zeby kolor po dw鏂h myciach sie nie zmy

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 20:17   #785
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Dobrze, 瞠 zdecydowa豉 si na 軼i璚ie i jeszcze lepiej 瞠 ich nie traktujesz lok闚kami. Te mam proste, jak spod 瞠lazka, ale uwielbiam je podkr璚i w takie lu幡e loki, chociaz nie robi豉m tego od ponad p馧 roku.

A moje w這sy narazie bez zmian. Myslalam ze bede mogla odlozyc farbowanie odrost闚 (ostatnio je ominelam, ale i tak pod koniec gdzieniegdzie farba z豉pa豉) ale niestety s jednak zbyt widoczne wi璚 w ten weekend chyba ju b璠e musia豉 je zrobi.
Narazie regeneruje, w niedziele dodatkowo robi豉m laminowanie 瞠latyn. Piekne po tym byly, chocia w dotyku i tak o wiele lepsze ni z wygl康u. Ale takie g豉dkie, idealnie proste, b造szcz帷e i sypkie. Teraz po 2 myciach dalej s bardzo mi瘯kie i te widz, 瞠 brakowa這 im protein.
Jeszcze czekam a przyjdzie kolej na od篡wk kallos hair botox bo jestem ciekawa jak moje w這sy na ni zareaguj. Przysz豉 paczk w sobot i tak czeka i czeka..
A nast瘼ne farbowanie b璠zie farb alfaparf 10.1, normalnie odrosty a potem na 20 min reszta. Na oxy 9%.
A, co do tego wellatonu to wydaje mi si, 瞠 tam jest w豉郾ie 9%

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-05-26 o 20:26
WesolePodworkoSmakoszy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 20:29   #786
LadyAroo
Raczkowanie

to wrzu foto, jak zrobisz odrosty
ja zmy豉m w豉郾ie.. koncentrat pomidorowy zobaczymy jutro co z tego wysz這, bo trzyma豉m kr鏒ko. Wellaton u mnie kiedy 豉dnie wyszed, dlatego znowu wzi窸am
dzi瘯i za przypomnienie o 瞠latynce- jutro chyba zrobi.
chcia豉bym po這篡 co, co da mi mniej wi璚ej taki efekt- http://www.stylistka.pl/img/artykul/...0_17001_11.jpg ale szamponetk, 瞠by si zmy這, a po regeneracji dalej d捫y do blondu, lub wtedy faktycznie skocz do fryzjera gdzie w Szczecinie.
Stary 2015-05-26, 20:38   #787
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Ja bym sie ba豉 szamponetkami robi, tzn ba豉bym si 瞠 si zafarbuje na jaki dziwny odcien. Tak瞠 Ci w sumie nie pomog bo si kompletnie nie orientuje jak na rozjasnianych wychodz szamponetki.
Mo瞠 to laminowanie zr鏏 przed komuni? Mo瞠 z koloru nie bedziesz w 100% zadowolona ale przynajmniej wlosy beda ladniejsze I daj znac po tym koncentracie, chocia wydaje mi si, 瞠 u Ciebie ten zielony to by si wyp逝ka. Ale napisz jakie efekty bo sama chcia豉m to zrobi jak mia豉m problem z zielonym wczesniej
Stary 2015-05-28, 11:22   #788
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Moje w這sy rudzieja coraz bardziej :/ Myje w這sy codziennie, farbowa豉m w sobot. Z dnia na dzie s coraz bardziej rudawe, jednolicie. P逝kanki nie pomagaj...
chcia豉m zdj璚ia zrobi, ale na nich nie wida r騜nicy wzgl璠em ostatnich... a w rzeczywiscosci sa ju bardziej rudawe ni blond. Co robic? Wola豉bym nie k豉嗆 zn闚 farby...

Czyta豉m troch o zapienianiu, ale nie wiem czy by mi to pomog這. Mam w domu p馧 tubki schwarzkopf color mask 1010 i alfaparf 10 i 10.1. Kt鏎a w takim razie do tego sie najbardziej nada i w jaki spos鏏 to zrobic?

btw LadyAroo jak tam po pomidorkach?
Stary 2015-05-28, 11:56   #789
LadyAroo
Raczkowanie

Zanim to przeczytacie, wiedzcie, 瞠 wiem, jaka jestem g逝pia, wiem, co zrobi豉m i jestem 鈍iadoma swojego b喚du. Mo瞠 to powstrzyma mnie przed kolejnym farbowaniem na ciemne kolory.

napisa豉m wczoraj post, ale widocznie zapomnia豉m go wys豉- my郵a豉m, 瞠 to zrobi豉m :/

a wi璚: POST KU PRZESTRODZE.

moje w這sy zacz窸y si troch ci庵n望, obci窸am je i wydawa這 si by o wiele lepiej. NIE WIEM, na prawd nie wiem co mnie podkusi這- na這篡豉m wczoraj farb- mam tak popalone w這sy, 瞠 jest tragedia- cienkie niteczki, ci庵n si jak takie cienkie gumeczki. Gdy przeczesywa豉m w這sy r瘯oma i lekko ci庵n窸am- rwa造 si.
Wi璚 je郵i Twoje w這sy zaczynaj si troch ci庵n望- nie farbuj!
Wygl康aj nawet dobrze, tylko strach je czesa..

Po ca貫j nocy z olejkiem arganowym i masce z ziaji w這sy s troch lepsze. Mi瘯kie, nawil穎ne.
Czuj, 瞠 mam skalp podra積iony, chocia farba nie mia豉 prawie w og鏊e styczno軼i.

Jedyny plus- pozby豉m si w ko鎍u rudych ton闚- mam zno郾y blond. Zno郾y- bo jeszcze troszk mu brakuje do tego, co chcia豉m osi庵n望.

Z d逝go軼i do 這patek, zosta造 mi w這sy do ramion, gdzie jeszcze musz je podci望, 瞠by wyr闚na (wczoraj a mi si niedobrze zrobi這, jak zobaczy豉m co ja zrobi豉m i r璚e mi si trz瘰造 przy ci璚iu o p馧nocy). Ba豉m si, 瞠 obudz si bez w這s闚, ale jest nawet ok po masce.

Co do koncentratu- ja trzyma豉m go bardzo kr鏒ko, dlatego da ma貫 efekty, ale przy trzymaniu ok 1h s康z, 瞠 da豚y sobie 鈍ietnie rad, bo zmy這 mi nawet t p逝kank. Najwi瘯szy minus- po szorowaniu szamponem i od篡wk, w這sy dalej mega 鄉ierdzia造! Zapach pomidor闚 mi niestraszny, ale nigdy wi璚ej tego zapachu na w這sach- nie do wytrzymania.
PS: farb polecam, je郵i kto ma w這sy w dobrym stanie, bo mi z lekko ci庵n帷ych si, zrobi豉 bardzo ci庵n帷e. Gdyby nie m鎩 stan w這s闚 przed farbowaniem- to by豉bym mega zadowolona i 瘸逝j, 瞠 nie u篡豉m jej przed ostatnimi dwiema.

Edytowane przez LadyAroo
Czas edycji: 2015-05-28 o 11:59
Stary 2015-05-28, 14:10   #790
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
Kochane, w這ski ju s kr鏒sze o jakie.. 8cm, mo瞠 10 i jest lepiej- tak mi si wydaje. Jak 豉pi cieniutkie pasemko to minimalnie si ci庵nie- ale to pewnie dlatego, 瞠 je rozci庵am na zdj璚iu s fajne, takie bym znios豉, tylko te odrosty mam szaro-blond

mam taki miodowy blond z szarym. A szamponu u篡wam przeciw逝pie穎wego head&shoulders, tego przeciwko wypadaniu, bo dzia豉 na prawd cuda i pi瘯nie pachnie! pewnie zejdzie mo瞠 wieie ile % ma woda w wellaton 12/1? Bo nie napisali chamy jedne.
A jak Twoje w這ski WesolePodworkoSmakoszy?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ah i kochana, ja nie u篡wam lok闚ek ani prostownicy, mam proste w這sy i mi odpowiada jedynie susz suszark, ale to z braku czasu i cz瘰to zimnym powietrzem.
Z tego co wiem, chyba 12%, w ko鎍u to poziom rozja郾iajacy.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka wiadomo嗆
Majirel 9.22 - moze byc zbyt ciemna ale nic ja郾iejszego z 22 po kropce nie znalaz豉m. Tylko sie zastanawiam, czy nie po這篡 przed nia jakiej natury w ramach pigmentacji mam w domu 10 blond z garniera chyba. Ale czy to cos da? Ty bardzo mi sie rozja郾i i nie chcia豉bym, zeby kolor po dw鏂h myciach sie nie zmy
Pigmentacji zawsze dobrze spr鏏owa- szczeg鏊nie na w這ski mocno rozja郾ione.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka wiadomo嗆
Ja bym sie ba豉 szamponetkami robi, tzn ba豉bym si 瞠 si zafarbuje na jaki dziwny odcien. Tak瞠 Ci w sumie nie pomog bo si kompletnie nie orientuje jak na rozjasnianych wychodz szamponetki.
Mo瞠 to laminowanie zr鏏 przed komuni? Mo瞠 z koloru nie bedziesz w 100% zadowolona ale przynajmniej wlosy beda ladniejsze I daj znac po tym koncentracie, chocia wydaje mi si, 瞠 u Ciebie ten zielony to by si wyp逝ka. Ale napisz jakie efekty bo sama chcia豉m to zrobi jak mia豉m problem z zielonym wczesniej
Oj r騜nie! Trzeba naprawd ostro積ie. Kiedy czarna na br您ie wysz豉 mi zielono....

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Moje w這sy rudzieja coraz bardziej :/ Myje w這sy codziennie, farbowa豉m w sobot. Z dnia na dzie s coraz bardziej rudawe, jednolicie. P逝kanki nie pomagaj...
chcia豉m zdj璚ia zrobi, ale na nich nie wida r騜nicy wzgl璠em ostatnich... a w rzeczywiscosci sa ju bardziej rudawe ni blond. Co robic? Wola豉bym nie k豉嗆 zn闚 farby...

Czyta豉m troch o zapienianiu, ale nie wiem czy by mi to pomog這. Mam w domu p馧 tubki schwarzkopf color mask 1010 i alfaparf 10 i 10.1. Kt鏎a w takim razie do tego sie najbardziej nada i w jaki spos鏏 to zrobic?

btw LadyAroo jak tam po pomidorkach?
Do pigmentacji natura, zero po kropce.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
Zanim to przeczytacie, wiedzcie, 瞠 wiem, jaka jestem g逝pia, wiem, co zrobi豉m i jestem 鈍iadoma swojego b喚du. Mo瞠 to powstrzyma mnie przed kolejnym farbowaniem na ciemne kolory.

napisa豉m wczoraj post, ale widocznie zapomnia豉m go wys豉- my郵a豉m, 瞠 to zrobi豉m :/

a wi璚: POST KU PRZESTRODZE.

moje w這sy zacz窸y si troch ci庵n望, obci窸am je i wydawa這 si by o wiele lepiej. NIE WIEM, na prawd nie wiem co mnie podkusi這- na這篡豉m wczoraj farb- mam tak popalone w這sy, 瞠 jest tragedia- cienkie niteczki, ci庵n si jak takie cienkie gumeczki. Gdy przeczesywa豉m w這sy r瘯oma i lekko ci庵n窸am- rwa造 si.
Wi璚 je郵i Twoje w這sy zaczynaj si troch ci庵n望- nie farbuj!
Wygl康aj nawet dobrze, tylko strach je czesa..

Po ca貫j nocy z olejkiem arganowym i masce z ziaji w這sy s troch lepsze. Mi瘯kie, nawil穎ne.
Czuj, 瞠 mam skalp podra積iony, chocia farba nie mia豉 prawie w og鏊e styczno軼i.

Jedyny plus- pozby豉m si w ko鎍u rudych ton闚- mam zno郾y blond. Zno郾y- bo jeszcze troszk mu brakuje do tego, co chcia豉m osi庵n望.

Z d逝go軼i do 這patek, zosta造 mi w這sy do ramion, gdzie jeszcze musz je podci望, 瞠by wyr闚na (wczoraj a mi si niedobrze zrobi這, jak zobaczy豉m co ja zrobi豉m i r璚e mi si trz瘰造 przy ci璚iu o p馧nocy). Ba豉m si, 瞠 obudz si bez w這s闚, ale jest nawet ok po masce.

Co do koncentratu- ja trzyma豉m go bardzo kr鏒ko, dlatego da ma貫 efekty, ale przy trzymaniu ok 1h s康z, 瞠 da豚y sobie 鈍ietnie rad, bo zmy這 mi nawet t p逝kank. Najwi瘯szy minus- po szorowaniu szamponem i od篡wk, w這sy dalej mega 鄉ierdzia造! Zapach pomidor闚 mi niestraszny, ale nigdy wi璚ej tego zapachu na w這sach- nie do wytrzymania.
PS: farb polecam, je郵i kto ma w這sy w dobrym stanie, bo mi z lekko ci庵n帷ych si, zrobi豉 bardzo ci庵n帷e. Gdyby nie m鎩 stan w這s闚 przed farbowaniem- to by豉bym mega zadowolona i 瘸逝j, 瞠 nie u篡豉m jej przed ostatnimi dwiema.
A widzisz Kochana. Teraz koniecznie porz康ne nawil瘸nie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-30, 10:46   #791
niaboska90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Jak przygasi ordynarn marchew?

Drogie panie, po ostatnim farbowaniu na moich w這sach zamiast seksownej, miedzianej rudo軼i pojawi豉 si ordynarna marchewa. Desperacko pragn ugasi ten tragiczny po瘸r i zastanawiam si jak to zrobi. Jak farb kupi? Zastanawiam si nad jakim ciep造m br您em licz帷 na to, 瞠 wyjdzie mi z tego co po鈔edniego, 瞠 z marchewy zrobi kasztan.
niaboska90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-30, 10:52   #792
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Cytat:
Do pigmentacji natura, zero po kropce.
Ale pigmentacja to nalozenie jednej farby a potem na ni farby, kt鏎 chcemy farbowa w這sy?
Ja chcia豉m zrobi samo zapienienie, z odzywk i szamponem, wola豉bym nie k豉嗆 teraz farby samej na wlosy. Chyba, 瞠 tylko na odrost.

LadyAroo oj no niestety, nie p owinnas farbowac... ale sta這 si wi璚 teraz regeneracja. Poka fotk koloru bo jestem ciekawa jak to wysz這 swoja droga mi olejek arganowy okropnie wysusza czupryne odkad zaczelam rozjasniac (wczesniej spisywal sie rewelacyjnie) a teraz za kazdym razem po umyciu mia豉m siano... sezamowy spisuje sie calkiem niezle ii czaje si na kukurydziany ale nie wiem gdzie mog dosta oleje w saszetkach biolevita :/ bo kupi butle dobrego oleju tylko na wlosy to dosc duzy wydatek, a nie wiadomo czy sie sprawdzi...

Czas edycji: 2015-05-30 o 11:22
Stary 2015-05-30, 11:49   #793
Alicyja69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Cze嗆 dziewczyny, mam pytanie.
Kole瘸nka robi sobie blond w這sy (odrosty) rozja郾iaczem, bo naturalnie ma w這sy prawie czarne. Wychodzi jej wtedy z這ty blond.
Kt鏎ego razu na這篡豉 rozja郾iacz samodzielnie i rozja郾ione ju do blondu pasma(mia豉 z這ty blond na poziomie 9.3) przez przypadek przetleni造 jej si do platyny i ma kilka takich pasemek, kt鏎e chce doprowadzi z powrotem do takiego blondu. Czy na這瞠nie jej na same przetlenione pasma z這tego blondu 9.3 na wodzie 3% za豉twi spraw? Czy trzeba to zrobi w inny spos鏏? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Alicyja69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-30, 12:33   #794
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Ja bym spr鏏owa豉 z ciemniejszym, powinno chwyci ale i tak w tych miejscach farba sie bedzie szybciej wyp逝kiwac. Dobrze ze to cieple kolory to nie powinno wyjsc jakiej zieleni.
Ale z tego co wiem przy przyciemnianiu w這s闚 powinno si zrobi pigmentacje, tylko nie wiem czy w przypadku przyciemnienia o 1 ton kilku pasemek jest to konieczne.
Stary 2015-05-30, 17:00   #795
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak przygasi ordynarn marchew?

Cytat:
Napisane przez niaboska90 Poka wiadomo嗆
Drogie panie, po ostatnim farbowaniu na moich w這sach zamiast seksownej, miedzianej rudo軼i pojawi豉 si ordynarna marchewa. Desperacko pragn ugasi ten tragiczny po瘸r i zastanawiam si jak to zrobi. Jak farb kupi? Zastanawiam si nad jakim ciep造m br您em licz帷 na to, 瞠 wyjdzie mi z tego co po鈔edniego, 瞠 z marchewy zrobi kasztan.
Jak si troch sp逝cze, po堯 spokojniejszy odcie rudego.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Ale pigmentacja to nalozenie jednej farby a potem na ni farby, kt鏎 chcemy farbowa w這sy?
Ja chcia豉m zrobi samo zapienienie, z odzywk i szamponem, wola豉bym nie k豉嗆 teraz farby samej na wlosy. Chyba, 瞠 tylko na odrost.

LadyAroo oj no niestety, nie p owinnas farbowac... ale sta這 si wi璚 teraz regeneracja. Poka fotk koloru bo jestem ciekawa jak to wysz這 swoja droga mi olejek arganowy okropnie wysusza czupryne odkad zaczelam rozjasniac (wczesniej spisywal sie rewelacyjnie) a teraz za kazdym razem po umyciu mia豉m siano... sezamowy spisuje sie calkiem niezle ii czaje si na kukurydziany ale nie wiem gdzie mog dosta oleje w saszetkach biolevita :/ bo kupi butle dobrego oleju tylko na wlosy to dosc duzy wydatek, a nie wiadomo czy sie sprawdzi...
Ano, w taki spos鏏 te mo積a. Przy k豉dzeniu farby, np. 8.3 do pigmentacji przed je郵i si j robi najlepiej u篡 natury, czyli 8.0.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-06-01, 21:49   #796
LadyAroo
Raczkowanie

w這ski zacz窸y oczywi軼ie troszk 鄴趾n望, ale to nic, nie przeszkadza mi to za陰czam zdj璚ia:
http://i61.tinypic.com/bfkr36.jpg

i w pe軟ym s這鎍u:
http://i61.tinypic.com/2rwkkg2.jpg

bardzo szybko mi rosn ju mam odrosty (na foto nie wida) jakie 2-3mm :P nawil瘸m i od篡wiam codziennie, nie ma tragedii
Stary 2015-06-02, 07:47   #797
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Pi瘯nie wygl康aj juz troch fioletu na ten 鄴速y i juz b璠zie super
Stary 2015-06-02, 12:38   #798
SceneQueene
Zakorzenienie

Podpisuj si pod poprzedniczka

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-03, 22:38   #799
askaasienka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

R闚nie si zgadzam z poprzedniczkami, troch zbi 鄴速e tony i b璠zie super nie wiem czy kto ju poleca, ale u mnie dobrze sprawdzi si szampon Schwarzkopf Professional color freeze silver, och這dzi w這sy, ale jako jedyny ze "srebrnych" szampon闚 ich nie wysuszy. Jedynym minusem jest dost瘼no嗆, ale ja zamawiam go na bie膨co z i-styl.pl, i mog z r瘯 na sercu poleci
askaasienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-05, 22:31   #800
Alicyja69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, mam pytanie.
Kole瘸nka robi sobie blond w這sy (odrosty) rozja郾iaczem, bo naturalnie ma w這sy prawie czarne. Wychodzi jej wtedy z這ty blond.
Kt鏎ego razu na這篡豉 rozja郾iacz samodzielnie i rozja郾ione ju do blondu pasma(mia豉 z這ty blond na poziomie 9.3) przez przypadek przetleni造 jej si do platyny i ma kilka takich pasemek, kt鏎e chce doprowadzi z powrotem do takiego blondu. Czy na這瞠nie jej na same przetlenione pasma z這tego blondu 9.3 na wodzie 3% za豉twi spraw? Czy trzeba to zrobi w inny spos鏏? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Kto podpowie?
Alicyja69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-06, 01:26   #801
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠 spr鏏oj wtedy z 8.3 na 3 % 瞠by lekko przyciemnic.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-06, 22:51   #802
malamyszka20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 129

Dziewczyny jakiego tonera u篡 aby ko鎍闚ki (ombre) nie by造 rude tylko blond?
malamyszka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-07, 14:03   #803
SceneQueene
Zakorzenienie

Popiel, szary.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-07, 22:00   #804
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Popiel, szary.

A bia造?
Stary 2015-06-07, 22:54   #805
LadyAroo
Raczkowanie

W palecie kolor闚 masz, 瞠 rudy le篡 na przeciwko niebieskiego, wi璚 niebieski niweluje rudo軼i. Niebieskie tony zawiera popiel, (.1) jeden po kropce w numeracji farb. Wiele razy dziewczyny to pisa造 tutaj

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Mo瞠sz u篡 srebrnej p逝kanki.
Stary 2015-06-08, 17:49   #806
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 421
Exclamation Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Zrobilam to! Sama znow pofarbowalam odrost i co- zolto a nawet pomaranczowo! Farba rozjasniaca goldwell 11n z oxy 12%
Trzeba poprawke zrobic farba albo kapiela rozjasniajaca, bo z doswiadczenia wiem ze szmapon fioletowy nic nie da - ani plukanki, bo rudosc bedzie jeszcze bardziej widoczna jak wlosy zrobia sie fioletowe od tych "dobrodziejstw"
Dziewczyny prosze pomozcie mi, bo mam farbe 11.21 alfaparf i 11.11 tez , ale jakim oksy to polozyc na sam odrost?? I czy 11.21 polozyc tylko czy moze ta kapiel roznasniajaca, ale boje sie rozjasniacza i z jaka woda go polozyc wtedy?? Mi juz rece opadaja..
Chcialam miec jasny- brazowy odrost a tu taka rudosc fu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (133,9 KB, 14 za豉dowa)
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-08, 20:38   #807
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 421

I swiatelko dzienne jeszcze , choc rudy to rudy..
Prosze niech ktos poradzi jaka oxy mam dobrac do 11.21 i czy to cos zmieni czy mam rozjasniacza uzyc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (133,2 KB, 23 za豉dowa)
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-08, 22:41   #808
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
Zrobilam to! Sama znow pofarbowalam odrost i co- zolto a nawet pomaranczowo! Farba rozjasniaca goldwell 11n z oxy 12%
Trzeba poprawke zrobic farba albo kapiela rozjasniajaca, bo z doswiadczenia wiem ze szmapon fioletowy nic nie da - ani plukanki, bo rudosc bedzie jeszcze bardziej widoczna jak wlosy zrobia sie fioletowe od tych "dobrodziejstw"
Dziewczyny prosze pomozcie mi, bo mam farbe 11.21 alfaparf i 11.11 tez , ale jakim oksy to polozyc na sam odrost?? I czy 11.21 polozyc tylko czy moze ta kapiel roznasniajaca, ale boje sie rozjasniacza i z jaka woda go polozyc wtedy?? Mi juz rece opadaja..
Chcialam miec jasny- brazowy odrost a tu taka rudosc fu
Ja bym dala .21 na sam odrost na oxy 9%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-09, 07:10   #809
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Ja te bym da豉 11.21 z oxy 9%. i zapieni豉 ca這嗆 pod koniec.
Ale je郵i chcesz mie odrost ciemniejszy to w sumie mog豉by zrobi zapienianie na nizszym oxy zeby tylko odcien zmienic

Czas edycji: 2015-06-09 o 09:44
Stary 2015-06-09, 08:46   #810
malamyszka20
Zadomowienie

Dziewczyny czy farby koleston sa w zestawie z utleniaczem czy trzeba osobno dokupi? Chce zam闚i na ebay, a jeszcze nie u篡wa豉m farb fryzjerskich...
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.