Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 28 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-09, 10:12   #811
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Farby profesjonalne sprzedawane w tubkach s bez utleniacza. Musisz do nich dokupi oxy sama. Czasem na allegro mi si przewijaly oferty farba + 100ml oxy ale to ju jest raczej wola sprzedawcy. Niemniej jednak polecam dokupi osobno du膨 butelk, ja kupi豉m litr za 10z i tylko dokupuje same farby.
Stary 2015-06-09, 10:47   #812
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 262

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy farby koleston sa w zestawie z utleniaczem czy trzeba osobno dokupi? Chce zam闚i na ebay, a jeszcze nie u篡wa豉m farb fryzjerskich...
Osobno, mo瞠 by oboj皻nie jakiej marki, wa積e jest st篹enie.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-09, 11:46   #813
malamyszka20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 032

Zastanawiam sie jaki kupic 3% czy 6%. A w jakiej proporcji sie to miesza?
malamyszka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-09, 12:07   #814
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Na pewno b璠zie napisane. Nigdy nie robi豉m tymi farbami ale podejrzewam, 瞠 b璠zie jak w przypadku alfaparf - 1:1,5 oxy (1:2 w przypadku 11.).
Mo瞠sz zrobi z 6%, 3 moim zdaniem moze byc za slabe.
Stary 2015-06-09, 13:21   #815
malamyszka20
Zadomowienie

Dzieki) zastanawiam sie co z odrostem moim cho nie wida go za bardzo ale gdy na這瞠 ja郾iejsze farb np 8.1 to moze go wziac bardziej... Jak my郵icie czy robic najpierw dekoloryzacje? Chce uzyska taki jasny br您 , a to moje w這sy obecne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (126,9 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2015-06-09, 13:25   #816
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Zastanawiam sie jaki kupic 3% czy 6%. A w jakiej proporcji sie to miesza?
Do jakiego koloru? Proporcja jest zwyk豉, chyba 瞠 chodzi o farby rozja郾iajace poziomu 12.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-06-09, 14:00   #817
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Do jakiego koloru? Proporcja jest zwyk豉, chyba 瞠 chodzi o farby rozja郾iajace poziomu 12.

Chcia豉bym miec w這sy na poziomie 7, a mam ciemny br您 aktualnie
Stary 2015-06-09, 14:22   #818
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

ja my郵a豉m, 瞠 chcesz tylko ombre stonowa. tak to wydaje mi si 瞠 6% to b璠zie za ma這 na ca這嗆.
i koniecznie dekoloryzacja (ja polecam elgon), a potem w zaleznosci z tego co wyjdzie powinnas rozwazyc jeszcze kapiel rozjasniajaca (bez odrostu). ja schodze z ciemnobr您owego (farbowanego) do bardzo jasnego blondu i odrost si odznacza od pocz徠ku bardzo mocno. jest jasniejszy tak o hmm 1,5 poziomu. i ta czesc farbowana na ciemny ma te inny odcie (rudo-z這ty) i to jeszcze bardziej to uwidacznia.
Jak chcesz ciemniejszy to nie powinna mie a takiego problemu jak ja, ale moim zdaniem sama farba nie wystarczy. no i u Ciebie ten odrost mo瞠 by mniej widoczny ale na pewno rozjasni si bardziej ni reszta w這s闚.
Stary 2015-06-09, 15:01   #819
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka wiadomo嗆
ja my郵a豉m, 瞠 chcesz tylko ombre stonowa. tak to wydaje mi si 瞠 6% to b璠zie za ma這 na ca這嗆.
i koniecznie dekoloryzacja (ja polecam elgon), a potem w zaleznosci z tego co wyjdzie powinnas rozwazyc jeszcze kapiel rozjasniajaca (bez odrostu). ja schodze z ciemnobr您owego (farbowanego) do bardzo jasnego blondu i odrost si odznacza od pocz徠ku bardzo mocno. jest jasniejszy tak o hmm 1,5 poziomu. i ta czesc farbowana na ciemny ma te inny odcie (rudo-z這ty) i to jeszcze bardziej to uwidacznia.
Jak chcesz ciemniejszy to nie powinna mie a takiego problemu jak ja, ale moim zdaniem sama farba nie wystarczy. no i u Ciebie ten odrost mo瞠 by mniej widoczny ale na pewno rozjasni si bardziej ni reszta w這s闚.
He he no szykuje sie wi瘯sze przedsi瞝zi璚ie , tzn chce ombre tez ale tez gore rozja郾ic gdzies do poziomu 7 i blond ko鎍闚ki . Kiedy u篡wa豉m elgonu i nawet by豉m zadowolona r闚no 軼i庵n掖 mi kolor , ale nie wiem czy bede ta k徙iel robic bo boje sie za w這sy sie przesusza, najwy瞠j wyjd ciemniejsze ni bym chcia豉,.. Bo pozniej jeszcze na to rozjasniacza na ko鎍闚ki i moze nie byc ciekawie... Narazie zbieram i formacje jak sie za to wziac i skompletowa potrzebne produkty... Posz豉bym ch皻nie do fryzjera ale wiem ze i tak bede nie zadowolona bo jeszcze nigdy nie by豉m
po 瘸dnej wizycie ... Wiec pozostaje mi dzia豉 samej )
Stary 2015-06-09, 15:09   #820
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Sama k徙iel rozjasniaj帷a ich tak nie zniszczy, zw豉szcza jak zrobisz z jakas dobr odzywk. robi豉m dwa razy dekolor elgonem i kapiel rozjasniaj帷 a potem wzielam si za farby. z reszt zadecydujesz sama jak zobaczysz efekt po dekoloryzacji. a je郵i chodzi o ombre, to robi豉bym je raczej farb jesli je rozja郾isz na d逝go軼i to mo瞠 uda sie potem ko鎍闚ki rozja郾i ju tylko farb jak捷, nawet superrozjasniaj帷 z wysokim oxy (kt鏎a i tak jest mniej szkodliwa niz rozjasniacz)
Stary 2015-06-09, 15:13   #821
koperekewa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

A czy w og鏊e farby fryzjerskie s leprze od tych z drogerii ?
koperekewa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-09, 15:23   #822
SceneQueene
Zakorzenienie

S lepsze. Trwalsze i mniej niszcz. Poza tym jest lepszy wyb鏎 kolor闚 i mo積a samemu dobra oxy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-09, 15:57   #823
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

i 豉twiej oraz bezpieczniej je miesza ze sob 豉dniej te rozjasniaj w por闚naniu do drogeryjnych.
Stary 2015-06-09, 16:14   #824
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Sama k徙iel rozjasniaj帷a ich tak nie zniszczy, zw豉szcza jak zrobisz z jakas dobr odzywk. robi豉m dwa razy dekolor elgonem i kapiel rozjasniaj帷 a potem wzielam si za farby. z reszt zadecydujesz sama jak zobaczysz efekt po dekoloryzacji. a je郵i chodzi o ombre, to robi豉bym je raczej farb jesli je rozja郾isz na d逝go軼i to mo瞠 uda sie potem ko鎍闚ki rozja郾i ju tylko farb jak捷, nawet superrozjasniaj帷 z wysokim oxy (kt鏎a i tak jest mniej szkodliwa niz rozjasniacz)
Moze to i dobry pomys zeby ombre zrobic farba rozjasniajaca)

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

A kt鏎e farby z fryzjerskich polecacie? Chodzi mi o fime?
Stary 2015-06-09, 16:47   #825
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

ja z profesjonalnych u篡wa豉m tylko alfaparf i mog poleci z czystym sumieniem.
to jedna z popularniejszych. cz瘰to przewijaj si tez pozytywne opinie o tym kolestonie z wellatonu ale ja sama nie mia豉m okazji jeszcze wypr鏏owa.

a co do ombre to moje kole瘸nki robi造 farb loreala drogeryjn, t do ombre (wild ombres czy cos takiego) i efekt by super ale po kilku tygodniach w這sy mia造 do 軼i璚ia, chocia nie wiem jak sta造 z piel璕nacj.
Stary 2015-06-09, 17:41   #826
SceneQueene
Zakorzenienie

Ano, Wella koleston jest naprawd 鈍ietna, szczeg鏊nie je郵i chodzi o te rozja郾iajace. Poradzi豉 sobie nawet z odrostami na poziomie 4. Farby z drogerii, kt鏎e maj rozja郾ic to najcz窷ciej tylko 豉dnie opakowany rozja郾iacz- jak ten do ombre.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-09, 19:20   #827
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

Cytat:
Jest troche lepiej. K徙iel rozja郾iaj帷a + farbowanie 1010.
Niestety nadal sporo rudego, ale ta granica jest troche bardziej delikatna a to juz sprawia, ze wyglada lepiej. Na jednym zdjeciu wydaje sie dalej mocna, ale w rzezcywistosci jest delikatniejsza.

Ale niestety dalej to nie to....
http://oi62.tinypic.com/mhydqh.jpg
http://oi57.tinypic.com/2rek6ck.jpg
http://oi62.tinypic.com/xglcur.jpg

same farby rozjasniajace juz niestety tego nie rusza造 w ogole. dopiero teraz jest roznica, po k徙ieli
ee no bardzo ladnie Ci to wyszlo, teraz pielegnacja, ja jak uzyje kokosowej maski to mam super nawilzone wlosy, najlepsza z Palmersa jest
moze tez k徙iel sobie zrobic na odrost, sama juz nie wiem, wyszedl mi taki pomaranczowo zolty, wiem ze zaden szmapon ani plukanki nie pomoga bo tu chodzi tylko o odrost! a moze k徙iel z farby.. boze naprawde chcialabym isc do fryzjera, usiasc na fotelu i wyjsc pozniej zadowolona, ale zazwyczaj fryzjer zrobi tylko gorzej albo zniszczy wlosy i powie "no, co chcialas blond to masz! farbowanie niszczy" ja uwazam ze jak dobrze jest zrobione farbowanie to nie niszczy, od 2 lat unikam fryzjerow (male poprawki czasem tylko) ale sama robie pasemka i odrost, i w koncu wlosy mi odzyly i urosly! no ale teraz to musze z tydzien pomyslec jak ten moj odrost "ugry潭"
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-09, 19:32   #828
LadyAroo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Cytat:
Dzieki) zastanawiam sie co z odrostem moim cho nie wida go za bardzo ale gdy na這瞠 ja郾iejsze farb np 8.1 to moze go wziac bardziej... Jak my郵icie czy robic najpierw dekoloryzacje? Chce uzyska taki jasny br您 , a to moje w這sy obecne
nie szkoda Ci koloru i w這s闚? :P 豉dny masz ten kolor, pasuje Ci
nie kombinuj te za bardzo, bo sko鎍zysz jak ja: z popalonymi w這sami, gdzie nawet odrostu chyba nie mog pofarbowa
LadyAroo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-09, 23:52   #829
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
nie szkoda Ci koloru i w這s闚? :P 豉dny masz ten kolor, pasuje Ci
nie kombinuj te za bardzo, bo sko鎍zysz jak ja: z popalonymi w這sami, gdzie nawet odrostu chyba nie mog pofarbowa
Szczerze m闚i帷 zastanawiam sie jeszcze nad tym wszystkim, bo jakie 2 lata temu robi豉m dekoloryzacje i mia豉m du穎 ja郾iejsze w這sy, ale tez i mniej zdrowe... Troch wtedy zalowalam , a teraz w這sy scielam i po tamtych zabiegach juz nie ma 郵adu . Chcia豉m nawet doj嗆 do naturalnego koloru wlosow, a teraz znowu chce jakiej zmiany, bo lato sie zbli瘸 i nudz mi sie moje w這sy , zreszta nie lubi mojego nat koloru za bardzo;/ z tego co pamietam wcze郾iej to moje w這sy w s這鎍u po dekoloryzacji i rozjasnianiu nie wygl康a造 dobrze, tzn by造 jakie takie przebarwione, a teraz jak mi doros造 to wygl康aj naprawd fajnie w s這鎍u , sa takie kasztanowe ... Musz przemy郵e co zrobic. A czy jakbym da豉 farb rozjasniajaca na takie w這sy jakie mam to da這by to cos? W sensie chodzi mi ko鎍闚ki ? Zeby juz rozjasniacza nie u篡wa...

Edytowane przez malamyszka20
Czas edycji: 2015-06-09 o 23:56
Stary 2015-06-10, 10:18   #830
malamyszka20
Zadomowienie

Dziewczyny stosujecie rowniez szampony i odzywki fryzjerskie? Ostatnio by豉m w tk maxx i widzia豉m w豉郾ie typowo fryzjerskie produkty firmy wella, loreal czy chi Tylko chce dobra cos do mojego tupu wlosow, najlepiej cos wygladzajacego , bo mam w這sy puszace sie...

Edytowane przez malamyszka20
Czas edycji: 2015-06-10 o 13:31
Stary 2015-06-10, 13:15   #831
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Cytat:
Szczerze m闚i帷 zastanawiam sie jeszcze nad tym wszystkim, bo jakie 2 lata temu robi豉m dekoloryzacje i mia豉m du穎 ja郾iejsze w這sy, ale tez i mniej zdrowe... Troch wtedy zalowalam , a teraz w這sy scielam i po tamtych zabiegach juz nie ma 郵adu . Chcia豉m nawet doj嗆 do naturalnego koloru wlosow, a teraz znowu chce jakiej zmiany, bo lato sie zbli瘸 i nudz mi sie moje w這sy , zreszta nie lubi mojego nat koloru za bardzo;/ z tego co pamietam wcze郾iej to moje w這sy w s這鎍u po dekoloryzacji i rozjasnianiu nie wygl康a造 dobrze, tzn by造 jakie takie przebarwione, a teraz jak mi doros造 to wygl康aj naprawd fajnie w s這鎍u , sa takie kasztanowe ... Musz przemy郵e co zrobic. A czy jakbym da豉 farb rozjasniajaca na takie w這sy jakie mam to da這by to cos? W sensie chodzi mi ko鎍闚ki ? Zeby juz rozjasniacza nie u篡wa...
Moim zdaniem sama farba sobie nie poradzi z tym narazie. BTW mi po elgonie z w這sami nic si nie sta這 wiec radzi豉bym Ci zrobi wcze郾iej ta dekoloryzacje. Mo瞠 zr鏏 narazie tylko to ombre dekolorem a potem farba i zobacz jak w這sy zareaguj. Mo瞠 stwierdzisz ze g鏎a jest ok ew tylko odcie zmienisz.
Stary 2015-06-10, 17:48   #832
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny stosujecie rowniez szampony i odzywki fryzjerskie? Ostatnio by豉m w tk maxx i widzia豉m w豉郾ie typowo fryzjerskie produkty firmy wella, loreal czy chi Tylko chce dobra cos do mojego tupu wlosow, najlepiej cos wygladzajacego , bo mam w這sy puszace sie...
profesjonalne uzywalam wielokrotnie i wracam do Biovaxu , bo po szamponie JOICO za ktorego zaplacilam sporo dostalam lupiezu, wiec pol butelki stoi, kupilam odyzwke duza butle z loreala z lipidami bla bla miala byc super i co, nic, rzadka jak nie powiem co i wcale nic nie robi z wlosami, trzecie - kupilam szmapon fioletowy profesjoanlny z Joanny (porzeczkowy) ladnie pachnie i to tyle, totalnie wysuszyl mi wlosy, sto razy bardziej wole sklepowa wersje joanny color system, mozesz sprobowac, ale ja sie wkurzylam ze przeplacilam ostro, wiem juz ze po biovaksie (szczegolnie zlota seria -kokos macadamia i cos tam jeszcze) wlosy mam super - takie jakie powinny byc, nie pusza sie ani nic, i serum z l'biotica na wlosy A+E tez godny polecenia, a tylko 5zl i nie we wszystkich aptekach, babka z apteki powiedziala mi nawet ze kosmetyki z biovaxu to kupuje wiele kobiet po chemii nawet, wiec sa dobre i nie warto moim zdaniem nabijac kasy drogim firmom i ich "profesjonalne" kosmetyki niech sobie wsadza
Stary 2015-06-11, 13:32   #833
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
profesjonalne uzywalam wielokrotnie i wracam do Biovaxu , bo po szamponie JOICO za ktorego zaplacilam sporo dostalam lupiezu, wiec pol butelki stoi, kupilam odyzwke duza butle z loreala z lipidami bla bla miala byc super i co, nic, rzadka jak nie powiem co i wcale nic nie robi z wlosami, trzecie - kupilam szmapon fioletowy profesjoanlny z Joanny (porzeczkowy) ladnie pachnie i to tyle, totalnie wysuszyl mi wlosy, sto razy bardziej wole sklepowa wersje joanny color system, mozesz sprobowac, ale ja sie wkurzylam ze przeplacilam ostro, wiem juz ze po biovaksie (szczegolnie zlota seria -kokos macadamia i cos tam jeszcze) wlosy mam super - takie jakie powinny byc, nie pusza sie ani nic, i serum z l'biotica na wlosy A+E tez godny polecenia, a tylko 5zl i nie we wszystkich aptekach, babka z apteki powiedziala mi nawet ze kosmetyki z biovaxu to kupuje wiele kobiet po chemii nawet, wiec sa dobre i nie warto moim zdaniem nabijac kasy drogim firmom i ich "profesjonalne" kosmetyki niech sobie wsadza
Zam闚i豉m ten Joico ale tylko 50ml od篡wk i szampon smooth cure. To bardziej pr鏏ki wiec zobaczymy co to jest...
Stary 2015-06-11, 16:14   #834
SceneQueene
Zakorzenienie

Niby joico k pak jest bardzo polecany, ale moim zdaniem w tej cenie du穎 lepszych produkt闚 mo積a by znale潭. Ten jest tak napakowany, 瞠 tylko oblepia w這sy 瞠by wizualnie lepiej wygl康a造.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-11, 18:19   #835
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Niby joico k pak jest bardzo polecany, ale moim zdaniem w tej cenie du穎 lepszych produkt闚 mo積a by znale潭. Ten jest tak napakowany, 瞠 tylko oblepia w這sy 瞠by wizualnie lepiej wygl康a造.

Ja glupia wlasnie k-paka kupilam duza butle i teraz masakra, uzylam kilka razy i po 3 czy 4 uzyciu patrze- lupiez! Ja nigdy nie mailam problemow takich z lupiezem, teraz 2 razy umylam biovaxem i ok, dla mnie te joico to w salonie ok bo nie myjesz wlosow co 3 dni w salonie wiec lupiezu nie dostaniesz po razie, ale ciekawi mnie co bys polecila SceneQueene, bo ja mam spory problem, czesto wlosy mam ostro spuszone po szamponach roznych. Joico wlasnie byl fajny tylko pod tym wzgledem! Jak juz kupie szampon po ktorym wlosy sie nie pusza to na nastepny dzien mam klape i juz sa tluste, kokosowy z palmersa byl fajny szampon ale wlasnie co 3 dni mycie
Stary 2015-06-11, 22:55   #836
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 339

Z Joico faktycznie poprawia kondycj w這s闚 maska Revitaluxe. Naprawd, swego czasu uratowa豉 mnie przed 軼i璚iem i teraz licz na ponowny cud

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Ooo jak Ci 豉dnie Zazdroszcz Ci i z pozycji posiadaczki zdezelowanych milionem farbowa w這sy, m闚i, nie r鏏 tego
Stary 2015-06-12, 12:02   #837
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
Ja glupia wlasnie k-paka kupilam duza butle i teraz masakra, uzylam kilka razy i po 3 czy 4 uzyciu patrze- lupiez! Ja nigdy nie mailam problemow takich z lupiezem, teraz 2 razy umylam biovaxem i ok, dla mnie te joico to w salonie ok bo nie myjesz wlosow co 3 dni w salonie wiec lupiezu nie dostaniesz po razie, ale ciekawi mnie co bys polecila SceneQueene, bo ja mam spory problem, czesto wlosy mam ostro spuszone po szamponach roznych. Joico wlasnie byl fajny tylko pod tym wzgledem! Jak juz kupie szampon po ktorym wlosy sie nie pusza to na nastepny dzien mam klape i juz sa tluste, kokosowy z palmersa byl fajny szampon ale wlasnie co 3 dni mycie
A dzieje si tak dlatego, 瞠 te kosmetyki s tak napakowane, 瞠 mocno obci捫aj, przez co niby w這s wygl康a lepiej.

Co do puchu, mi fajnie pomaga mycie Yves Rocher lissage i po tym na這瞠nie ich od篡wki Repair. Generalnie myje w這sy codziennie, wi璚 staram si jednego dnia je obci捫y (maska, mycie, od篡wka, olejek), drugiego oczy軼i (szampon typu barwa rzepa), trzeciego potraktowa normalnie (mycie, od篡wka, spray) i tak w k馧ko. U篡wanie r騜nych kosmetyk闚 przy tym sprawia, 瞠 w這s si nie przyzwyczai i dalej dobrze reaguje. Oczywi軼ie szampony mam i nawil瘸j帷e i proteinowe, ale my郵 瞠 wa積iejsza jest od篡wka - szampon ma w ko鎍u z w這sami kontakt przez kr鏒k chwil.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-12, 12:49   #838
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka wiadomo嗆
Z Joico faktycznie poprawia kondycj w這s闚 maska Revitaluxe. Naprawd, swego czasu uratowa豉 mnie przed 軼i璚iem i teraz licz na ponowny cud

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Ooo jak Ci 豉dnie Zazdroszcz Ci i z pozycji posiadaczki zdezelowanych milionem farbowa w這sy, m闚i, nie r鏏 tego
moze i masz racje zeby sie wstrzyma, bo w這sy sa naprawd w dobrej kondycji obecnie, nawet nie musz olejowac ich bo pozniej mi sie za szybko przetluszczaja;/ ale mam problem z puszeniem ;( moze ten szampon cos pomo瞠 i mam nadz ze nie bede mia豉 po nim 逝pie簑 ;/ w豉軼iwie skoro on jest taki nafaszerowany tymi dobrociami to mozna go u篡wa co jaki czas i odzywki tak samo... Ja og鏊nie w這sy myje tak co 4 dni wiec mysle ze powinno byc ok. Ale zastanawiam sie jednak nad tym ombre , lub jakie delikatne pasemka , zeby taka nuda nie wia這

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Jaki miesi帷 temu by豉m u fryzjera na scinaniu wlosow i chcia豉m zeby mi zrobi jakie delikatne refleksy. Wygl康a na ogarni皻ego fryzjera wiec mu zaufalam i zrobil mi takie Ala ombre, ale nie rozjasniaczem tylko olejem rozjasniajacym. W豉軼iwie efekt wida tylko w s這鎍u... Ale przynajmniej bezpieczny dla wlosow. Ko鎍闚ki sa o ton ja郾iejsze od reszty.
Stary 2015-06-12, 12:51   #839
LadyAroo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Delikatne ombre zr鏏, bo ko鎍闚ki mo積a obci望 zawsze masz ciemne brwi i rz瘰y wi璚 blondy 鈔ednio pasuj, w tych teraz bardzo 豉dnie. A suszarka z zimnym powietrzem i jonizacj?
LadyAroo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-12, 13:56   #840
malamyszka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
Delikatne ombre zr鏏, bo ko鎍闚ki mo積a obci望 zawsze masz ciemne brwi i rz瘰y wi璚 blondy 鈔ednio pasuj, w tych teraz bardzo 豉dnie. A suszarka z zimnym powietrzem i jonizacj?
Nie u篡wam wogole suszarki, tylko w wyj徠kowych sytuacjach kiedy musz, ale masz straszna szop pozniej ;/
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.