Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-09, 18:53   #61
Ayca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Dot.: b豉gam o pomoc ! wysz造 mi rude w這sy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za podtrzymanie na duchu na razie b璠 walczy
a wiecie co mnie pociesza dziewczyny? ........瞠 jest jesie, idzie zima, coraz szybciej robi si ciemno i nie wida mojego li軼ia na g這wie a do lata mam nadziej, 瞠 ju dojd do tego czego chc
mnie te to pociesza a teraz zwi您uj w koczka takiego na dole 瞠by nie by這 widac bo od g鏎y widac blond cwana bestia ze mnie pr鏏uj jakiego fryza maskuj帷ego w這sy
Ayca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-09, 18:57   #62
blacksuzana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

hehehe ja te tak robi!!! koczek z ty逝 lub na boku i jest ok oj my kombinatorki... wczoraj m鎩 brat mnie zobaczy i m闚i "rety! jeste blondynk!" a ja oczywi軼ie swoje wywody, 瞠 to nie blond, 瞠 tu mam rude, tu 鄴速e...a on na to, 瞠 jak dla niego to jest czysty blond a te rudawo軼i to my郵a, 瞠 to pasemka specjalne i fajnie wygl康am czasem mam wra瞠nie, 瞠 to ja tak wyolbrzymia, a a tak 幢e nie jest ale same wiecie, jak to jest, my widzimy ka盥y rudy w這s, kt鏎ego by nie powinno :P
blacksuzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-09, 19:04   #63
Ayca
Raczkowanie

masz mo瞠 jakie zdj璚ie ? ciekawa jestem jak to jest u Ciebie u mnie wygl康a jak gigantyczne blond odrosty na p馧 g這wy

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-09 o 19:06
Stary 2012-11-09, 19:22   #64
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 713

Opowiem Wam jak to by這 z moimi w這sami, przez wiele lat cacka豉m si z nimi jak z przys這wiowym jajem, nie farbowa豉m, nie suszy豉m, od篡wia豉m, w這sy wtedy mia豉m niby 豉dne, ale nie nadawa造 si do noszenia bez zwi您ania, bo falowano - kr璚one powodowa造, 瞠 wygl康a豉m jak Chopin. Mimo dbania by造 zawsze sztywne, bo s grube z natury. Zazdro軼i豉m dziewczynom konkretnych, kszta速nych fryzur (zazwyczaj wszelkie ci璚ia s zarezerwowane dla prostych w這s闚. Potem zapragn窸am co z nimi zrobi - ufarbowa i 軼i望, fryzjerka jak to us造sza豉, zacz窸a biadoli, jak to, 軼ina takie w這sy??!! Prostowa??? Wszystko mia這 mi si i tak spuszy, a zreszt mia這 i tak nie da si ich wyprostowa, dobra, zrezygnowa豉m ze 軼i璚ia, tylko ufarbowa豉m. Nosi豉m wtedy cz瘰to rozpuszczone loki - wciska豉m piank, wtedy to dopiero by造 sztywne i szorstkie w dotyku (a wciera豉m w nie wtedy maski profesjonalne, u篡wa豉m olejk闚) Nie podoba豉m si sobie, by豉m albo lokowatym pudlem, albo w這sy mia豉m spi皻e w nijakie kitki, warkoczyki itp. Potem w moim 篡ciu nast徙i du篡 prze這m, a jak wiadomo prze這my u kobiet charakteryzuj si zmianami we w這sach. Posz豉m i kategorycznie za膨da豉m 軼i璚ia na boba. Fryzjerka uleg豉 (musia豉m mie jaki dziki wzrok, bo nawet nie pr鏏owa豉 mnie powstrzymywa ) W domu mia豉m wtedy od jakiego czasu zakupion profesjonaln prostownic (tondeo, kupi豉m po przeczytaniu d逝ga郾ego w徠ku o prostownicach), w這sy prostuj od dw鏂h lat, 鈔ednio dwa razy w tygodniu plus poprawki jak si co zale篡, s b造szcz帷e, g豉dkie i mi瘯kie(oczywi軼ie po prostownicy), nie chc si przechwala, ale fryzjer nie umie mi ich tak wyprostowa jak ja sama to robi. Zawsze nak豉da na dwie sekundy jaka marn od篡wk, w這sy bierze najpierw na szczotk, a potem jedzie t lich prostownic, wychodz z bombkowo-che軛ow fryzur, i id prosto pod kran, potem sama si fryzuj i jestem zadowolona. Gadanie fryzjerki, 瞠 moich w這s闚 nie da si wyprostowa w這篡豉m mi璠zy bajki, gdyby mnie wtedy nie nastraszy豉 od dawna chodzi豉bym w wymarzonej, nowoczesnej fryzurze. Dlatego nie zawsze trzeba ich s逝cha, bo zdarza si, 瞠 nie miewaj racji.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
hehehe ja te tak robi!!! koczek z ty逝 lub na boku i jest ok oj my kombinatorki... wczoraj m鎩 brat mnie zobaczy i m闚i "rety! jeste blondynk!" a ja oczywi軼ie swoje wywody, 瞠 to nie blond, 瞠 tu mam rude, tu 鄴速e...a on na to, 瞠 jak dla niego to jest czysty blond a te rudawo軼i to my郵a, 瞠 to pasemka specjalne i fajnie wygl康am czasem mam wra瞠nie, 瞠 to ja tak wyolbrzymia, a a tak 幢e nie jest ale same wiecie, jak to jest, my widzimy ka盥y rudy w這s, kt鏎ego by nie powinno :P
Jak to fajnie si皻ak diametralnie odmieni, musisz ni幢e szokowa otoczenie, super! Cz瘰to takie w這sy,typu te rudo軼i dla innych wygl康aj jak zamierzony efekt, wi璚 si nie przejmujcie dziewczynki, tylko r鏏cie swoje.

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-10, 15:44   #65
blacksuzana
Przyczajenie

dziewczyny...mam Wam sporo do napisania...pierwsze to moje za豉manie wczoraj, kiedy to spotka豉m si z moim ch這pakiem, a on po d逝窺zym przygl康aniu si mojej g這wie, stwierdzi, 瞠 lepiej mi by這 w ciemnych i mam wr鏂i do ciemnego... 瞠 on nie chcia, 瞠bym by豉 blondynk...po moim lamencie, 瞠 ju mu si pewnie nie podobam, oczywi軼ie kategorycznie zaprzeczy, 瞠 tak nie jest i nawet w czerwonych w這sach b璠 mu si podoba....ciekawe...
po drugie...farbowa豉m dzi w這ski loreal excellence 10.21 bardzo bardzo jasny per這wy blond, mia豉m nadziej, 瞠 zgasi moje rudo軼i i 鄴速ko...hmmm....efekt? nie jestem w 100% zadowolona, ale co nieco pom鏬 nie ra輳 ju a tak w 鈍ietle dziennym, och這dzi troch moj g這w, ale na pewno nie rozja郾i... mo瞠 po kolejnym zastosowaniu tej farby b璠zie jeszcze lepszy efekt, bo tak planuj przy rozja郾ianiu kolejnych odrost闚 znowu na這篡 t farb co do kondycji w這s闚, to s takie jak przed, nie zniszczy豉 mi ta farba bardziej w這s闚, w sk豉dnikach ma substancje ochronne dodatkowo, to pewno dlatego
po trzecie...postanowi豉m Wam wklei fotki z mojej metamorfozy
musz zaznaczy, 瞠 nie wiem dlaczego, ale odcie na zdj璚iach w這s闚 rozja郾ianych jest troszk ch這dniejszy ni w rzeczywisto軼i, a robi豉m i z lamp i bez, na g鏎ze s ja郾iejsze, od spodu rudawe...:/
Fotka nr1-w這sy jakie mia豉m, nr2-rozja郾ione grube pasemka, nr3-po drugim rozja郾ianiu ca這軼i(po pierwszym mia豉m jasny br您), nr4-po lekkim och這dzeniu g這wy jakim naturalnym blondem + p逝kanka fioletowa, nr5- po dzisiejszym farbowaniu w 鈍ietle dziennym, nr6- dzi, 鈍iat這 sztuczne
teraz stawiam na regeneracj i mo瞠 p逝kanka co jaki czas
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,0 KB, 176 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,5 KB, 121 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,6 KB, 176 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,8 KB, 173 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (14,9 KB, 203 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (12,5 KB, 260 za豉dowa)
Stary 2012-11-10, 15:51   #66
blacksuzana
Przyczajenie

a wiecie co jest naj鄉ieszniejsze w tym wszystkim? 瞠 wszystkie naturalne blondynki o mysim kolorze w這s闚, nie znosz go i chc zmieni, a ja, naturalna szatynka, w豉郾ie taki mysi blond chcia豉bym uzyska
Stary 2012-11-10, 18:38   #67
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Blacksuzano bardzo 豉dny kolor i w這sy wida, 瞠 w niez貫j kondycji. Nie przejmuj si za bardzo gadaniem ch這paka, w ko鎍u to Twoje w這sy i Twoje zdanie w tej kwestii jest najwa積iejsze.

I am a WarriorZ

Stary 2012-11-11, 15:55   #68
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny...mam Wam sporo do napisania...pierwsze to moje za豉manie wczoraj, kiedy to spotka豉m si z moim ch這pakiem, a on po d逝窺zym przygl康aniu si mojej g這wie, stwierdzi, 瞠 lepiej mi by這 w ciemnych i mam wr鏂i do ciemnego... 瞠 on nie chcia, 瞠bym by豉 blondynk...po moim lamencie, 瞠 ju mu si pewnie nie podobam, oczywi軼ie kategorycznie zaprzeczy, 瞠 tak nie jest i nawet w czerwonych w這sach b璠 mu si podoba....ciekawe...
po drugie...farbowa豉m dzi w這ski loreal excellence 10.21 bardzo bardzo jasny per這wy blond, mia豉m nadziej, 瞠 zgasi moje rudo軼i i 鄴速ko...hmmm....efekt? nie jestem w 100% zadowolona, ale co nieco pom鏬 nie ra輳 ju a tak w 鈍ietle dziennym, och這dzi troch moj g這w, ale na pewno nie rozja郾i... mo瞠 po kolejnym zastosowaniu tej farby b璠zie jeszcze lepszy efekt, bo tak planuj przy rozja郾ianiu kolejnych odrost闚 znowu na這篡 t farb co do kondycji w這s闚, to s takie jak przed, nie zniszczy豉 mi ta farba bardziej w這s闚, w sk豉dnikach ma substancje ochronne dodatkowo, to pewno dlatego
po trzecie...postanowi豉m Wam wklei fotki z mojej metamorfozy
musz zaznaczy, 瞠 nie wiem dlaczego, ale odcie na zdj璚iach w這s闚 rozja郾ianych jest troszk ch這dniejszy ni w rzeczywisto軼i, a robi豉m i z lamp i bez, na g鏎ze s ja郾iejsze, od spodu rudawe...:/
Fotka nr1-w這sy jakie mia豉m, nr2-rozja郾ione grube pasemka, nr3-po drugim rozja郾ianiu ca這軼i(po pierwszym mia豉m jasny br您), nr4-po lekkim och這dzeniu g這wy jakim naturalnym blondem + p逝kanka fioletowa, nr5- po dzisiejszym farbowaniu w 鈍ietle dziennym, nr6- dzi, 鈍iat這 sztuczne
teraz stawiam na regeneracj i mo瞠 p逝kanka co jaki czas

m鎩 facet nie chcia za nic s造sze o 瘸dnym blondzie czarne najlepsze ola豉m to totalnie po tej dekoloryzacji do tych niby br您owych powiedzia 瞠 豉dne i nie maluj ju wszystko 瞠by przekupi ale wiecie co ? tacy ju oni s dok豉dnie ta sama sytuacja by豉 u mojej kole瘸nki a kiedy jest blond pi瘯no軼i on szaleje z rado軼i wi璚 nie ma co sugerowa si ch這pem m鎩 marudzi 瞠bym pomalowa豉 w這sy bo on znowu nienawidzi rudych ale c騜 ma zrobi to moje w這sy. Ty nie patrz na to co facet Ci m闚i masz naprawd dobre w這sy wysz這 Ci to lepiej ni mnie a jestem w szoku jak Ty to zrobi豉 ? gratulacje duzy pok這n ja jeszcze walcz. rudo軼i nie da si tak szybko pozby a nawet je郵i to wracaj dlatego o blondy si tam dba.
Stary 2012-11-11, 16:04   #69
Ayca
Raczkowanie

Wstawi zdj璚ie Wam na pocieszenie popatrzcie z czym ja musze na co dzie chodzi od rauz humor Wam si poprawi mieszanka wedlowska Pami皻acie jak m闚i豉m 瞠 jestem blondynk ale od do逝 nie od g鏎y jak na z這嗆 ? teraz macie dowody..

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:52
Stary 2012-11-11, 17:41   #70
sylwia031195
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

ejjjjjjjjjj spokojnie ja na w這sach mam totalny misz masz. U g鏎y tak jak ty blond a po這wa w這s闚 taka zrudzia豉, 瞠 ma kolor miedziany a. Lepiej cii ? hehhehehe
sylwia031195 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-11, 20:55   #71
blacksuzana
Przyczajenie

wiecie co dzi czyta豉m? 瞠 wszelkie miedziane odcienie s bardzo modne i du穎 dziewczyn si na takie kolorki farbuje, a my nie musimy
ten m鎩 kolor wyszed na zdj璚iu du穎 ch這dniej ni w rzeczywisto軼i, a szczeg鏊nie w 鈍ietle dziennym , a jak jeszcze s這鎍e za鈍ieci...to jakby by dwa
Ayca, pr鏏owa豉 p逝kanek lub szamponu z p逝kank? troch pomaga widz po swoich w這sach

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

mnie chyba i tak wizyta u fryzjera czeka...bo mam za du穎 kolor闚 na g這wie i nic nie chce si wyr闚na
Stary 2012-11-12, 16:13   #72
Ayca
Raczkowanie

ja od ostatniego malowania nic nie robi豉m z nimi tylko je od篡wiam i da豉m im spok鎩 niech odpoczn bo w ko鎍u 造sa zostan. je郵i chodzi o p逝kank to spr鏏uj ale zupe軟ie nie wiem jak to zrobi mam pomoczyc w niej tylko te rude ko鎍e ? bo te jasno blond przecie mi wyjd fioletowe.. aa i mam kupi fioletow czy niebiesk kt鏎a lepsza dziewczyny ?
Stary 2012-11-12, 20:31   #73
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Ayca, nie jest tak 幢e jak Ci si wydaje. Troch mi to przypomina ombre hair, a teraz takie w這sy s bardzo modne. G這wa do g鏎y, nie farbuj czasem na ciemno, przesz豉 ju za dalek drog, by teraz rezygnowa.

I am a WarriorZ

Stary 2012-11-13, 00:37   #74
blacksuzana
Przyczajenie

no ja te na razie si powstrzymuj od farb a tym bardziej rozja郾iaczy, bo w這sy mam suche niestety, ale czego innego mog豉m si spodziewa...
te nasze rude pasemka(Twoje ko鎍e Ayca) mo瞠 w soku z cytryny powinny鄉y moczy, rumianek rozja郾ia te, chyba spr鏏uj, na pewno da odcie 鄴速y, ale mo瞠 co nieco rozja郾i
a co do p逝kanek, to my郵, 瞠 fioletowa raczej, zrobi Ci takie popielate w這ski, bo srebrna p逝kana robi platyn, srebrny po造sk, tylko nie wlej za du穎 ni tam napisane na buteleczce jest, wtedy nic Ci nie zafarbuje na fiolet, a nawet gdyby to po 2-3 myciach odcie zejdzie, ale jak wlejesz ile trzeba to nie ma obawy, poza tym patrz ca造 czas na w這sy jak si zmieniaj tylko 瞠 je郵i chodzi o p逝kank to jednorazowy zabieg nic nie da, trzeba systematycznie to robi, ale warto, bo efekt jest, widz po swoich w這sach
Stary 2012-11-13, 13:28   #75
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
no ja te na razie si powstrzymuj od farb a tym bardziej rozja郾iaczy, bo w這sy mam suche niestety, ale czego innego mog豉m si spodziewa...
te nasze rude pasemka(Twoje ko鎍e Ayca) mo瞠 w soku z cytryny powinny鄉y moczy, rumianek rozja郾ia te, chyba spr鏏uj, na pewno da odcie 鄴速y, ale mo瞠 co nieco rozja郾i
a co do p逝kanek, to my郵, 瞠 fioletowa raczej, zrobi Ci takie popielate w這ski, bo srebrna p逝kana robi platyn, srebrny po造sk, tylko nie wlej za du穎 ni tam napisane na buteleczce jest, wtedy nic Ci nie zafarbuje na fiolet, a nawet gdyby to po 2-3 myciach odcie zejdzie, ale jak wlejesz ile trzeba to nie ma obawy, poza tym patrz ca造 czas na w這sy jak si zmieniaj tylko 瞠 je郵i chodzi o p逝kank to jednorazowy zabieg nic nie da, trzeba systematycznie to robi, ale warto, bo efekt jest, widz po swoich w這sach

spr鏏uje tego soku z cytryny i rumianku i oczywi軼ie p逝kanki farby odpuszczam a do nast瘼nego miesi帷a prze篡豉m ju tyle z takim kolorem to wytrzymam jeszcze a w這sy napewno si lepiej poczuj. mnie nawet 鄴速y blond by nie przeszkadza wol wszystko ni rudo軼i bo na 鄴單 wystarczy popailata farbka i ju lepiej a rudo軼i to zmora. ciekawa jestem jak to jest z tymi p逝kankami niszcz w這sy czy nie z tego co przegrzeba豉m to opinie s podzielone i b康 tu m康rym. dzi si przerazi豉m dostrzeg豉m 瞠 moje w這sy s ciemne na g鏎ze takie jakby ciemne odrosty 2-3 cm zaczynam my郵e 瞠 spali豉m w這sy ale chyba panikuj i wina 鈍iat豉 albo zwalam tylko na to win. bo odrost闚 mie nie mog przecie dopiero malowa豉m zreszt moje odrosty s blond ju nie takie jasne ale jednak blond chyba mi pada na oczy.
Musimy wytrzyma z tym co mamy na g這wie za jaki czas dojdziemy do takiego koloru jak chcemy warto pocierpie chocia jak patrz na zdj璚ia to t瘰knie(?) za ciemnymi ale to chyba przyzwyczajenie i niezadowolenie z obecnego koloru. zauwa篡造軼ie 瞠 ci瞛ko jest by kobiet ? nic nam nie pasuje nigdy do ko鎍a

ah i nawil瘸j teraz w這sy. maska z jajka koniecznie. wszystko co nawil瘸 w這sy trzeba ratowa p鏦i szybko. na moje dobrze dzia豉 ta regeneruj帷a maska z glis kur czarna u篡wam ju od dawna na 30 minut z reklam闚k na g這wie aby ciep這 im by這 potem wygl康aj dobrze a nawet bardzo dobrze. do tego olejek rycynowy i nafta kosmetyczna na noc no i u篡wam od czasu do czasu jedwabiu je郵i chc 瞠by dobrze wygl康a造 chocia pono jedwab wysusza ale na jakie wyj軼ie mo積a myj g這w co
2-3 dni przynajmniej si staram przet逝szczaj帷 si w這sy si same w sobie chroni i ich nie dra積i tak szamponami bo my豉m wcze郾iej co dziennie. a Wy co stosujecie ?

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-13 o 13:35
Stary 2012-11-28, 17:00   #76
blacksuzana
Przyczajenie

jak tam Ayca? robi豉 co znowu z w這skami? kolorek si polepszy? ja za nied逝go mam zamiar farbowa, bo odrost ju si powoli do嗆 widoczny robi... my郵 o jakie farbie z popielem dam zna jak zafarbuj u mnie na razie bez zmian, czyli z這ty blond z rudawymi pasemkami i mam wra瞠nie, 瞠 coraz bardziej 鄴趾nie pomimo p逝kanek
Stary 2012-11-29, 11:56   #77
aniaexplode
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 044
Wpisy w blogu: 1

Te musz do豉czy i ja, z racji 瞠 jestem chora i sie nudz zajrza豉m na ten w徠ek. Wczoraj rozja郾i豉m w這sy 9 % oxy, niestety ko鎍e w這sy zosta造 rude a nawet kilka br您owych pasemek( po starej farbie sprzed wiek闚). Kolor jaki chc na這篡c to 8.1 z 10.1 czyli popiele. Ale c騜, na tych rudych na pewno nie z豉pie, dlatego chyba pozostaje mi zakupi rozja郾iacz i po這zyc na same ko鎍e. jak myslicie?

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-30, 14:41   #78
blacksuzana
Przyczajenie

uwa瘸j, bo popiel z rozja郾ianych w這s闚 mo瞠 zrobi zielonkawe... mnie te zosta造 ciemniejsze pasma, 瘸dna farba ich nie chce pokry, ani rozja郾i ;( musi to by niestety rozja郾iacz, a na to jaki naturalny kolor, nie radzi豉bym nic z popielem! najlepiej opalizuj帷y lub per這wy, a przy kolejnym farbowaniu mo瞠sz ju popiel po這篡, tylko nie bezpo鈔ednio po rozja郾ianiu...wiem, bo zrobi豉m raz taki b陰d i potem musia豉 spiera zielonkawo嗆 mnie niestety czeka to samo, ju nie chcia豉m rozja郾ia , ale chyba musz przez te pasma ciemniejsze najbardziej si boj tego, 瞠 zniszcz to co osi庵n窸am, czyli uda這 mi si zgasi 鄴速ko i pomara鎍z, a teraz jak rozja郾i te pasma, to znowu w這sy z鄴趾n ;(
bycie blondynk to nie lada wyzwanie....
Aniaexplode daj zna jak co zrobisz i jaki efekt a najlepiej wklej fotki
Stary 2012-11-30, 17:53   #79
aniaexplode
Zadomowienie

Cytat:
uwa瘸j, bo popiel z rozja郾ianych w這s闚 mo瞠 zrobi zielonkawe... mnie te zosta造 ciemniejsze pasma, 瘸dna farba ich nie chce pokry, ani rozja郾i ;( musi to by niestety rozja郾iacz, a na to jaki naturalny kolor, nie radzi豉bym nic z popielem! najlepiej opalizuj帷y lub per這wy, a przy kolejnym farbowaniu mo瞠sz ju popiel po這篡, tylko nie bezpo鈔ednio po rozja郾ianiu...wiem, bo zrobi豉m raz taki b陰d i potem musia豉 spiera zielonkawo嗆 mnie niestety czeka to samo, ju nie chcia豉m rozja郾ia , ale chyba musz przez te pasma ciemniejsze najbardziej si boj tego, 瞠 zniszcz to co osi庵n窸am, czyli uda這 mi si zgasi 鄴速ko i pomara鎍z, a teraz jak rozja郾i te pasma, to znowu w這sy z鄴趾n ;(
bycie blondynk to nie lada wyzwanie....
Aniaexplode daj zna jak co zrobisz i jaki efekt a najlepiej wklej fotki
no ale w豉snie fachowa r瘯a mi doradzila zeby rozja郾ic wlosy i spokojnie mog popielata farbe na這篡c, o ile nie sa to bia貫 w這sy- a wiec nie sa, bo s 穎速e... kurcze to teraz juz sama nie wiem, jutro 2 raz bede rozja郾iac tylko ko鎍e no i chcialam farbe od razu nalozyc

Stary 2012-12-01, 18:20   #80
aniaexplode
Zadomowienie

Wracam. ju po wszystkim ,... uff Dzis w這sy rozja郾i豉m 2 raz rozja郾iaczem z Joanny same ko鎍e i br您owe pasemka pozosta貫. Wysuszy豉m, zmiesza豉m 8.1 z 10.1 Joanny professional z oxy 6 i 9 % no i zamiesza豉m, na這篡豉m i patrzy豉m Og鏊nie poblask by fioletowy , co mnie pozytywnie zaskoczy這. Trzyma豉m jakie 45 min. I jak瞠 wielki kamie z serca mi spad bo nie zobaczy豉m ani grama zieleni! Na這篡豉m mask 瞠by te kude趾i w ko鎍u od篡造, po czasie zmy豉m i musze powiedzie 瞠 REWELACJA! Zamieszcz jutro zdj璚ia przed i po bo w 鈍ietle sztucznym w og鏊e nie wida tego koloru. Tam gdzie by造 rudawe w這sy sa 豉dnie zr闚nane na taki blond naturalny, tam gdzie mia豉m bia貫 pasemka s popielate (super!), a tam gdzie 鄴速e r闚nie jest neutralny odcie blondu. Mam niejednolity kolor no bo wiadomo mia豉m i kurczaka, i rudy na w這sach ale wa積e ze wyszed kolor normalny. Jestem mega zadowolona, a b璠 jeszcze bardziej je郵i kolor nie sp逝ka si wcale, dlatego 瞠 juz nie zamierzam farbowa w這s闚 Zapuszczam, zapuszczam... No wi璚 dziewczyny, nie zawsze na 鄴販i wyjd zielone w這sy po popielu, przynajmniej mi tak sie uda這. Pozdrawiam

Stary 2012-12-07, 00:17   #81
Ayca
Raczkowanie

Cytat:
jak tam Ayca? robi豉 co znowu z w這skami? kolorek si polepszy? ja za nied逝go mam zamiar farbowa, bo odrost ju si powoli do嗆 widoczny robi... my郵 o jakie farbie z popielem dam zna jak zafarbuj u mnie na razie bez zmian, czyli z這ty blond z rudawymi pasemkami i mam wra瞠nie, 瞠 coraz bardziej 鄴趾nie pomimo p逝kanek
ja bym nie pogardzi豉 鄴速ym blondem. w這s闚 nie rusza豉m pare razy pr鏏owa豉m rumiankiem i cytryn ale czy lepiej wygl康aj ? chyba nie. teraz mam wi瘯szy problem bo w這sy szybko rosn i widz czarny odrost jestem w totalnym szoku kto mi m闚i 瞠 spali豉m w這sy czyt cebulki i dlatego.jestem blondyn po tych wszystkich farbowaniach rozumiem 瞠 do ciemnego blondu albo jasnego br您u by dosz造 moje naturalki ale 瞠by czarne ? wypad這 mi sporo w這s闚 przy tych koloryzacjach patrz帷 na w這sy po umyciu to jeszcze ok ale na 2 dzie jak klapn to wygl康aj okropnie boj si pomalowa. zreszt ja chcia豉m doj嗆 do naturalnych ale wiadomo 瞠 najpierw musze mie wystarczaj帷o jasne aby farbn望 na docelowy teraz pomaluj na g鏎ze wyjdzie ok a na rudym nie z豉pie i b璠zie ten sam problem. jestem przera穎na mysla豉m 瞠 sobie wmawiam 瞠 to czarny 瞠 odro郾ie dalej i si wyr闚na ale odrost du篡 i nadal czarny. a jak malowa豉m na czarno to by jasnoblond cholera. wi璚aj napisz jutro i wstawi jakie zdj璚ia.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:52
Stary 2013-02-22, 16:38   #82
adeluek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

ja pierdziele dziewczyny mam to samo dalyscie rade??bo jak czytam to forum to sie do逝je ze jest tak trudno a bylam tak pozytywnie nastawiona ... myslalam ze po kolejnym razie nakladania czegos (niewem jeszcvze czego ) bede miec jeden 豉dny ja郾iutki blond
adeluek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 22:04   #83
lenalena82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziewczyny ja zchodzi豉m z medziengo rudego, z p這miennej lawy syoss, i teraz mam super blondzik uwaga uwaga!!! polecam na wszytsko Wellaton 12/1 bardzo jasny popielaty blond!!! pi瘯nie wych這dzi mi rude pasma na g逕oie, wygladam w ko鎍u jak cz這wiek jeszcze jedno farbowanie i b璠zie idealnie!!! w這sy moje wym璚zone rozja郾iaczami, farbami loreala casting gloss blondami ale nic to nie da這 ciut ciut, w這sy jednak os豉bione, w ci庵u 2 tygodni 5 zabieg闚 rozjasniaj帷ych! a tu pierwszy raz wzie豉m wellaton 12/1 bo naczyta豉m si opini i co???? szok!!! pi瘯nie czuj si w ko鎍u super!! polecam!!!
lenalena82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-16, 11:47   #84
justynaa550
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Jak pozby si z這to rudego odcienia w這s闚

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni blond. Jaki rok temu farbowa豉m na ciemny kolor i tak moje w這sy z ciemnego przechodzi造 na rudy i niedawno by豉m u fryzjera, 瞠by zdj窸a mi kolor i 瞠by wyszed jak najbardzije naturalny. Niestety ten kolor wcale nie przypomina mojego naturalnego, wyszed do嗆 jasny blond, a w s這鎍u wygl康a bardzo nie豉dnie, ma takie z這to rudawe odcienie. Jak pozby si tych z這tych refleks闚? Mo瞠 da si te w這sy jako przyciemni?
justynaa550 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-16, 16:38   #85
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Jak pozby si z這to rudego odcienia w這s闚

Cytat:
Napisane przez justynaa550 Poka wiadomo嗆
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni blond. Jaki rok temu farbowa豉m na ciemny kolor i tak moje w這sy z ciemnego przechodzi造 na rudy i niedawno by豉m u fryzjera, 瞠by zdj窸a mi kolor i 瞠by wyszed jak najbardzije naturalny. Niestety ten kolor wcale nie przypomina mojego naturalnego, wyszed do嗆 jasny blond, a w s這鎍u wygl康a bardzo nie豉dnie, ma takie z這to rudawe odcienie. Jak pozby si tych z這tych refleks闚? Mo瞠 da si te w這sy jako przyciemni?
Poczytaj ten w徠ek, w豉郾ie po to ci tu przenios豉m. Rudy neutralizuje si odcieniem niebieskim, 鄴速y - fioletowym. Nie musisz przyciemnia, wystarczy farba na poziomie jaki masz teraz, tylko w odpowiednim odcieniu, albo plukanka, je郵i nie chcesz farbowa. Z tym 瞠 one si spieraj.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 18:32   #86
Vqll
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
POMOCY- jajecznica!!!!

Dziewczyny, pom騜cie.
Mia豉m naturalny bardzo ciemny blond i rozja郾i豉m w這sy jakim g闚nianym rozja郾iaczem Marion. Mia這 by o 2-3tony, jednak jak w tytule- wysz豉 jajecznica. Brzydki, 鄴速y bardziej jasny, ni 鈔edni blond. Ca貫 szcz窷cie jeszcze przy samej sk鏎ze jest m鎩 naturalny, tzn kolory tak w siebie przechodz. Chcia豉bym jak najszybciej co z tym zrobi, pofarbowa na 鈔edni blond, czy nawet ciemniejszy, lecz nie wiem, ile powinnam odczeka. W這sy nie s wypalone, trzyma豉m ten rozja郾iacz jakie 25min, lub nawet mniej.
POM荅CIE prosz!!!
Vqll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 19:04   #87
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948
Dot.: POMOCY- jajecznica!!!!

P逝kanka fioletowa zlikwiduje 鄴速ko. Albo nawet gencjana, jak masz pod rek, tylko na wodzie, a nie na spirytusie.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 19:33   #88
Vqll
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

S造sza豉m, ze on bardzo wysusza. Chcia豉bym przyciemni nieco w這sy, ale nie wiem, czy mog farbowa od razu, czy przyciemni jakimi 'naturalnymi' sposobami?
Vqll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-21, 08:01   #89
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Vqll Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, pom騜cie.
Mia豉m naturalny bardzo ciemny blond i rozja郾i豉m w這sy jakim g闚nianym rozja郾iaczem Marion. Mia這 by o 2-3tony, jednak jak w tytule- wysz豉 jajecznica. Brzydki, 鄴速y bardziej jasny, ni 鈔edni blond. Ca貫 szcz窷cie jeszcze przy samej sk鏎ze jest m鎩 naturalny, tzn kolory tak w siebie przechodz. Chcia豉bym jak najszybciej co z tym zrobi, pofarbowa na 鈔edni blond, czy nawet ciemniejszy, lecz nie wiem, ile powinnam odczeka. W這sy nie s wypalone, trzyma豉m ten rozja郾iacz jakie 25min, lub nawet mniej.
POM荅CIE prosz!!!
Przenios豉m ci tutaj, na przysz這嗆 korzystaj z wyszukiwarki, zanim za這篡sz nowy temat. O 鄴速ku po rozja郾ianiu jest ich mn鏀two. Poczytaj r闚nie ten.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-22, 16:28   #90
19ewelina90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
wyszed rudy odrost co robi?

Rozja郾iam w這sy ciemny blond na jasny blond, bardzo jasny, od 4 lat u篡wam tej samej farby, kupionej w sklepie fryzjerskim, zawsze by豉m zadowolona, jednak ostatnio ta farba nie przychodzi豉 bardzo d逝go a mia豉m ju spory odrost i kupi豉m inn ( poleci豉 mi j kobieta w sklepie).
Wczoraj pomalowa豉m odrosty ( u fryzjerki) po wyj軼iu by豉m zadowolona alee
dopiero dzisiaj, w normalnym dziennym 鈍ietle zobaczy豉m 瞠 te odrosty wysz造 jakie miedziane/rude/ 鄴速e.. ci篹ko stwierdzi.

Jestem za豉mana

Co mog zrobi?
Czeka a pojawi si odrosty i moja farba i pomalowa ( nie wiem czy wytrzymam bo te rude odrosty kt鏎e teraz mam s okropne)
czy mo瞠
Kupi w drogerii jak捷 farb/szamponetk i zamalowa te odrosty? ( tylko czy one wtedy mi si 豉dnie rozja郾i? w sumie s powiedzmy rozja郾ione ale do tego rudo-鄴速ego koloru czy farba 豉dnie pokryje mi ten brzydki kolor)

Je郵i tak to jak farb polecacie? Nigdy nie kupowa豉m takiej drogeryjnej...
19ewelina90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-08 19:23:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.