Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 30 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-30, 12:49   #871
shillia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Te mia豉m t srebrn. Tzn dalej j mam ale nie u篡wam.
Skuszona by豉m nowym trendem siwych w這s闚. I tak j sobie do od篡wki da豉m, potrzyma豉m, sp逝ka豉m i posz豉m do 堯磬a.
Wsta豉m w nocy i my郵a豉m, 瞠 郾ie. w這sy mia豉m nie siwe, a w kolorze ciemnej zieleni. o 2 w nocy my w這sy. Brawo
I tak nie zesz豉, chodzi豉m z glonem jaki tydzie, p馧tora myj帷 w這sy codziennie. W ko鎍u si zdenerwowa豉m i kupi豉m farb. Nie mia豉m glona. Za to mia豉m zn闚 w這sy w kolorze s這my.

Edytowane przez shillia
Czas edycji: 2015-06-30 o 12:51
shillia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 12:53   #872
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 961

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
Ale inna u篡tkowniczka mi Deli w豉郾ie poleca豉, to o Delii jej odpisa豉m tylko Delii u篡wa豉m, zar闚no srebrnej jak i fioletowej, wcze郾iej, kiedy blond mi 鄴趾. Szampon teraz daje minimalne efekty, ale jakie s
O, teraz znalaz豉m zdj璚ia Twojego blondu. To on ja郾iutki jest i raczej 鄴速awy ni rudawy. A ja mam KONKRETN rudo嗆. I w這sy na poziomie 8. Mo瞠 dlatego wyszed Ci glon? Ja mimo wszystko spr鏏uj. Fiolet nie tyka w og鏊e moich w這s闚, wi璚 mo瞠 srebrna p逝kanka co zdzia豉. Tylko si zastanawiam, czy p逝ka, czy do maski lepiej.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 12:55   #873
LadyAroo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Mo瞠 znalaz豉s moje stare zdj璚ie, przed br您em xd nie, nie jest 鄴速y- widz, co mam na g這wie
LadyAroo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 12:59   #874
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka wiadomo嗆
Mo瞠 znalaz豉s moje stare zdj璚ie, przed br您em xd nie, nie jest 鄴速y- widz, co mam na g這wie
Nie, 3-4 strony w ty. Na zdjeciach wygl康aj na delikatnie 鄴速awe. Zreszt w postach po tych zdj璚iach dziewczyny radzi造 Ci fioletowe p逝kanki, w豉snie 瞠by przygasi 鄴單.
Mo瞠 aparat przek豉muje. Albo mamy inne ekrany i r騜nie troch wida.
Stary 2015-06-30, 13:06   #875
LadyAroo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Aparat przek豉muje. Pisa豉m, 瞠 s bardziej rude. Poza tym min掖 miesi帷 i odcie jest inny. A po drugie wtedy by這 spore s這鎍e co wp造n窸o na odcie na foto.
LadyAroo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 13:23   #876
martaakow
Zakorzenienie

Spr鏏owa豉m na jednym pasemku.
Wygl康a na szare przy pozosta造ch w這sach, ale po przy這瞠niu do odrost闚 wci捫 jest rudawe, ale nie tak mocno jak reszta ko鎍闚ek. B璠 pr鏏owa na ca貫 w這sy.
Stary 2015-06-30, 17:44   #877
martaakow
Zakorzenienie

U篡豉m na ca貫 w這sy. Pomin窸am (w miar mo磧iwo軼i) naturalne odrosty, zaraz za nimi na moje z這tko u篡豉m fioletu (kt鏎y nic nie dawa, ale na wszelki wypadek), a dalej na rude mask ze spor ilo軼i tej srebrnej p逝kanki.
Glona brak, rudy chyba si troch przygasi, ale czekam, a przejd chmury po ulewie i b璠zie lepsze 鈍iat這, to zrobi zdj璚ia. To najlepsze por闚nanie, bo tak "na oko" to sobie mog wmawia.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-06-30 o 17:46
Stary 2015-07-08, 09:12   #878
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

Hej po u篡ciu Majirel 9.22 moje w這sy wygl康a造 w zasadzie tak samo, u篡豉m majiblonde intensive Ash blonde i efekt jest, mi sie ca趾iem podoba bo kurczak znikn掖 a chcia豉m tylko cos w stylu sombre - na gorze sa rudawe bo jeszcze farba nie zesz豉 no i ja mam naturalny kolor bardzo ciemny br您 jak dla mnie to moze nawet 4. Nie zwracajcie uwagi na twarz, c鏎ka mi spac nie da豉 ImageUploadedByWizaz Forum1436343081.390080.jpgImageUploadedByWizaz Forum1436343108.670739.jpgImageUploadedByWizaz Forum1436343138.778130.jpg

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 13:38   #879
elizzka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160
GG do elizzka

Do陰czam do Was.
Naturalnie mam ciemne w這sy, zawsze farbowa豉m je na br您y, kilka lat czerni, ciemnych br您闚 itp.
Kilka miesi璚y temu postanowi豉m zosta pierwszy raz w 篡ciu blondynk
Sama.
Z racji tego, 瞠 mam dodatkowo kr璚one w這sy - nie ufam fryzjerom i do nich nie chodz.
Robi豉m kilka k徙ieli rozja郾iaj帷ych. Przechodzi豉m przez br您y, rudo軼i, pomara鎍ze i kurczaki. Teraz te nie jest idealnie (troch 鄴速o i rudo na ko鎍ach, chocia duo obci窸am w這s闚), ale powolutku my郵, 瞠 dojd do wymarzonych efekt闚. A jakie s te wymarzone? Nie wiem :-D Na pocz徠ku chcia豉m miodowy, karmelowy blond. Ale chc coraz ja郾iej hehe
Drugi raz mam zamiar farbowa Prodigy 10.21. 字ednio tylko 豉pie moje ciemne naturalne odrosty.. A rozja郾iacza ju nie chc. Na razie walcz z 鄴速ym i rudym. Przy g這wie ju ten kolor coraz lepszy, wi璚 chyba postawi na konsekwentne farbowanie raz w miesi帷u t farb. Dobrze robi?
Stary 2015-09-03, 14:04   #880
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

Hej hej. Dobrze .

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-04, 09:40   #881
elizzka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160
GG do elizzka

To dobrze, 瞠 dobrze ;-)
Musz te postawi na piel璕nacj. Bo jednak w這sy ucierpia造, a 瞠 z natury s suche (kr璚one) to tym bardziej.. No i raz w tygodniu myj fioletowym szamponem Joanny bodaj瞠. Ale jakich efekt闚 z造ch czy dobrych nie zauwa篡豉m.
Teraz zobaczymy jak poradzi sobie ta farba z odrostami, ciemnymi.
No i musz je doprowadzi do normalnego stanu.
Farbowa tak czy siak musz, bo niestety siwe ju wychodz..

My郵a豉m zamiennie nad Oli 10.21, ale p鏦i co w Rossmanie Prodigy za 19.90, wi璚 w tej samej cenie. A jeszcze "za ciemnych w這s闚" pami皻am, 瞠 Olia kiepsko mi si trzyma豉.. no ale blond to co innego ni czarny ;-)

Jeszcze, opr鏂z Prodigy i Olii, s jakie alternatywy je郵i chodzi o farby w takim kolorze? Kto co?
Stary 2015-09-04, 10:23   #882
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizzka Poka wiadomo嗆
To dobrze, 瞠 dobrze ;-)
Musz te postawi na piel璕nacj. Bo jednak w這sy ucierpia造, a 瞠 z natury s suche (kr璚one) to tym bardziej.. No i raz w tygodniu myj fioletowym szamponem Joanny bodaj瞠. Ale jakich efekt闚 z造ch czy dobrych nie zauwa篡豉m.
Teraz zobaczymy jak poradzi sobie ta farba z odrostami, ciemnymi.
No i musz je doprowadzi do normalnego stanu.
Farbowa tak czy siak musz, bo niestety siwe ju wychodz..

My郵a豉m zamiennie nad Oli 10.21, ale p鏦i co w Rossmanie Prodigy za 19.90, wi璚 w tej samej cenie. A jeszcze "za ciemnych w這s闚" pami皻am, 瞠 Olia kiepsko mi si trzyma豉.. no ale blond to co innego ni czarny ;-)

Jeszcze, opr鏂z Prodigy i Olii, s jakie alternatywy je郵i chodzi o farby w takim kolorze? Kto co?
Garnier Color Sensation ma na pewno odcie 10.21
A co do Olii, to nie wiem, czy nie jest s豉bsza i czy przypadkiem odrosty nie b璠 si r騜ni.
Ale mo瞠 mi si myli z jak捷 inn farb...
Stary 2015-09-04, 10:58   #883
SceneQueene
Zakorzenienie

Masz racj, Olia jest s豉bsza. Du穎 farb profesjonalnych ma ten odcie, mo瞠 warto by這by zainteresowa si lepsz p馧ka?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-09-04, 14:48   #884
Ffion
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

hej. mo瞠 i mnie pomo瞠cie. po rozja郾ieniu ciemnych w這s闚 (u fryzjera) wysz造 rude, kt鏎e fryzjer ozi瑿i jakim ciemnym blondem. niestety nie dopyta豉m co to by這 i z jakiej tonacji, by豉m totalnie zielona. wygl康a這 to bardzo dobrze, ale tonowanie si zmywa i b璠 chcia豉 znowu zgasi te rudo軼i, ale ju bez rozja郾iania w這s闚- jak to si robi? w這sy mam rozja郾ione fantazyjno-nieregularnie i chcia豉bym zachowa kontrasty mi璠zy ciemniejszymi/ja郾iejszymi w這sami. pomy郵a豉m, 瞠 kupi popielat majirel 7.1 albo 7.12, ale jaki do tego utleniacz, 瞠by nie by這 rozja郾ienia? 3% b璠zie ok?
Ffion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-04, 15:40   #885
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka wiadomo嗆
hej. mo瞠 i mnie pomo瞠cie. po rozja郾ieniu ciemnych w這s闚 (u fryzjera) wysz造 rude, kt鏎e fryzjer ozi瑿i jakim ciemnym blondem. niestety nie dopyta豉m co to by這 i z jakiej tonacji, by豉m totalnie zielona. wygl康a這 to bardzo dobrze, ale tonowanie si zmywa i b璠 chcia豉 znowu zgasi te rudo軼i, ale ju bez rozja郾iania w這s闚- jak to si robi? w這sy mam rozja郾ione fantazyjno-nieregularnie i chcia豉bym zachowa kontrasty mi璠zy ciemniejszymi/ja郾iejszymi w這sami. pomy郵a豉m, 瞠 kupi popielat majirel 7.1 albo 7.12, ale jaki do tego utleniacz, 瞠by nie by這 rozja郾ienia? 3% b璠zie ok?
By mo瞠 fryzjer wykona zapienianie?
Masz typowo rudy odcie czy rudo-鄴速y(z這ty)? Do czystej rudo軼i nadaje si 7.1, do rudo軼i z 鄴速ymi refleksami 7.12, do 鄴速ych z rudymi refleksami 7.21
Na jakim poziomie masz teraz w這sy? Na jakim poziomie s te ja郾iejsze? Je郵i chcesz zachowa refleksy, zr鏏 zapienianie poziomem tych ja郾iejszych refleks闚. My郵, 瞠 w takim razie 7 b璠zie za ciemny.
Ja zapienianie swoich w這s闚 z poziomu mi璠zy 7 i 8 robi豉m farb 10.21, mog豉by by w sumie i 9.21, ale wybiera豉m z drogeryjnych i nie mog豉m takiej znale潭.
Stary 2015-09-04, 20:31   #886
Ffion
Przyczajenie

nie wiem jaka to by豉 technika.
ja widz tylko rudy kolor na swoich w這sach, ale pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 鄴速y gdzie si chowa, wi璚 z przezorno軼i mo瞠 ta 7.21...
te popiele 7.1 wydaj si ciemne na karcie kolor闚 ale skoro mia豉m nak豉dany ciemny blond, to pomy郵a豉m, 瞠 wida taki ma by.
w這sy wyj軼iowe to na moje oko 5, rozja郾ione o 2 tony, na dole i przy twarzy mo瞠 o 3.
a zapienianie z jakim % oksydantu? szybko si to spiera?
Stary 2015-09-05, 00:57   #887
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem jaka to by豉 technika.
ja widz tylko rudy kolor na swoich w這sach, ale pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 鄴速y gdzie si chowa, wi璚 z przezorno軼i mo瞠 ta 7.21...
te popiele 7.1 wydaj si ciemne na karcie kolor闚 ale skoro mia豉m nak豉dany ciemny blond, to pomy郵a豉m, 瞠 wida taki ma by.
w這sy wyj軼iowe to na moje oko 5, rozja郾ione o 2 tony, na dole i przy twarzy mo瞠 o 3.
a zapienianie z jakim % oksydantu? szybko si to spiera?
No bo 7.1 to JEST ciemny kolor A przynajmniej w odniesieniu do tego, co si my郵i na og馧, m闚i帷 "ciemny blond"
Mo瞠 si ewentualnie lekko spra, ale wyjdzie do嗆 ciemno. Ja po wymieszaniu p馧 na p馧 8.21 i 7.1 prze篡豉m niema造 szok, bo wysz這 mi mega ciemno (zdj璚ia w za陰czniku). Robi豉m farb Alfaparf.
Zapienianie robi si tak, 瞠 dodaje si porcj farby, porcj oksydantu (takiego jak do陰czony do farby, czyli mo瞠 by np. 6%) i porcj szamponu, ja doda豉m te od篡wk. Nak豉da si na ca貫 w這sy na ok. 5-15 minut i zmywa. A jak szybko si spiera? Mnie rudy wyszed po kilku myciach, ale te nie zakry si do ko鎍a, ale my郵, 瞠 u篡豉m za jasnej farby.

(Zdj璚ia nie s z zapieniania, tylko z normalnego farbowania)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_024.jpg (69,1 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0251.jpg (75,4 KB, 10 za豉dowa)

Czas edycji: 2015-09-05 o 00:59
Stary 2015-09-05, 10:56   #888
Ffion
Przyczajenie

wow, no rzeczywi軼ie ciemny ten kolor, ale z drugiej strony w sumie tak w豉郾ie wygl康a na palecie kolor闚.
ale je郵i wezm 8.1 czy nawet 9.1 to czy to nie rozja郾i wszystkiego jak leci, w陰cznie z moj ciemniejsz podstaw?
no i spieranie si po kilku myciach to troch szybko, czyli trzeba zapienia tak co 2 tyg, 瞠by mie wzgl璠nie trwa造 efekt?
Stary 2015-09-05, 12:14   #889
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
wow, no rzeczywi軼ie ciemny ten kolor, ale z drugiej strony w sumie tak w豉郾ie wygl康a na palecie kolor闚.
ale je郵i wezm 8.1 czy nawet 9.1 to czy to nie rozja郾i wszystkiego jak leci, w陰cznie z moj ciemniejsz podstaw?
no i spieranie si po kilku myciach to troch szybko, czyli trzeba zapienia tak co 2 tyg, 瞠by mie wzgl璠nie trwa造 efekt?
Nie rozja郾i, bo dodaj帷 szampon i od篡wk, zmieniasz proporcje mieszanki i rozcie鎍zasz oksydant do tego stopnia, 瞠 nie powinien rozja郾i, a na pewno nie wi璚ej ni np. p馧 tonu. Mo瞠sz u篡 jeszcze s豉bszej wody, ale wtedy efekt mo瞠 by s豉bszy.
Ja mia豉m zupe軟ie rude w這sy, 幢e dobra豉m farb, moje w這sy by造 przetlenione, ka盥a farba si z nich spiera豉, wi璚 to nie jest te wyznacznik. Mo瞠 u Ciebie b璠zie si to trzyma d逝瞠j
Ewentualnie mo瞠sz stosowa srebrne p逝kanki. Mnie to bardzo pomog這, dopiero wtedy mia豉m 豉dnie och這dzony kolor. A nie jest to jaki wysi貫k, na pewno mniej czasu zajmuje ni farbowanie.
Zw豉szcza, 瞠 ja miesza豉m p逝kank z od篡wk d/s, trzyma豉m j 5-8 minut na w這sach (zwykle co drugie mycie) i efekt by super.
Wi璚 mo瞠 to by豚y lepszy pomys?
Ja na rude u篡wa豉m srebrnej p逝kanki Delii.

Czas edycji: 2015-09-05 o 12:16
Stary 2015-09-05, 15:37   #890
Ffion
Przyczajenie

to mnie uspokoi豉, dzi瘯i.
a je郵i ufarbuj 9.1 w tradycyjny spos鏏 to rozja郾i si wszystko?
co do p逝kanek to boj si, 瞠 ziele wyjdzie, ale mo瞠 te spr鏏uj, w ko鎍u szybko si zmywa w razie wpadki.
Stary 2015-09-05, 16:13   #891
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
to mnie uspokoi豉, dzi瘯i.
a je郵i ufarbuj 9.1 w tradycyjny spos鏏 to rozja郾i si wszystko?
co do p逝kanek to boj si, 瞠 ziele wyjdzie, ale mo瞠 te spr鏏uj, w ko鎍u szybko si zmywa w razie wpadki.
Og鏊nie farba farby nie rozja郾i Mo瞠 najwy瞠j o p馧 tonu, ale odrost b璠zie si r騜ni.
Po tej srebrnej p逝kance z Delii nie mia豉m nigdzie zieleni, na z這tych pasmach te nie. (bo na rudo軼i si nie da zrobi i tak zieleni p逝kankami)
Dopiero jak w這sy mi si bardzo mocno rozja郾i造 na s這鎍u i zbli篡造 si bardziej do z這tawej bieli ni wcze郾iejszego z這tego blondu, to zacz窸y chwyta na zielono.
Przy poziomie 7-8 nie powinno by takiej sytuacji.
Stary 2015-09-05, 17:04   #892
Ffion
Przyczajenie

ok, wielkie dzi瘯i za pomoc.
czyli musz t farb po這篡 omijaj帷 odrost, bo ten (鈔edni br您) z poziomem 8-9 na pewno wyjdzie rudy.
strasznie to skomplikowane dla mnie, 瞠by inny kolor k豉嗆 na odrost, inny na reszt i jeszcze 瞠by to razem dobrze wygl康a這, ech.
Stary 2015-09-05, 22:08   #893
SceneQueene
Zakorzenienie

To mo瞠 lepiej p鎩嗆 do fryzjera?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-05, 22:51   #894
Ffion
Przyczajenie

to by這by niew徠pliwie najlepsze rozwi您anie, ale nie sta mnie niestety na wizyty u mojego fryzjera co 3 tyg
Stary 2015-09-05, 23:10   #895
Ffion
Przyczajenie

ci篹ko uchwyci kolor moich w這s闚, ale to co w tym stylu.
czy poziom 8.1 b璠zie dobry do przyt逝mienia rudego? cz窷ciowego rzecz jasna, bo domy郵am si, 瞠 one s tak rude, 瞠 nic ich nie przykryje zupe軟ie.

Edytowane przez Ffion
Czas edycji: 2015-09-16 o 21:33
Stary 2015-09-06, 00:32   #896
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
ci篹ko uchwyci kolor moich w這s闚, ale to co w tym stylu.
czy poziom 8.1 b璠zie dobry do przyt逝mienia rudego? cz窷ciowego rzecz jasna, bo domy郵am si, 瞠 one s tak rude, 瞠 nic ich nie przykryje zupe軟ie.
Moim zdaniem 7.1 by豚y lepszy. Albo 7.1 i 8.1 p馧 na p馧.
Samo 8.1 niewiele tu zdzia豉.

edit:
Dopiero teraz zwr鏂i豉m uwag na to, 瞠 to Twoje zdj璚ia, Ffion
Zupe軟ie inaczej sobie wyobra瘸豉m te w這sy z opisu. Dla mnie one s wr璚z rudo-czerwone, chyba 瞠 to kwestia zdj璚ia tylko.

Czas edycji: 2015-09-06 o 00:36
Stary 2015-09-06, 12:23   #897
Ffion
Przyczajenie

no pisa豉m, 瞠 ca貫 rude
ale 7.1? nie chce, 瞠by wszystko wysz這 takie ciemne jak na Twoich zdj璚iach.
Stary 2015-09-06, 12:46   #898
martaakow
Zakorzenienie

Ale jako wyobrazi豉m sobie taki rudawy ciemny blond, a nie ognist czerwon rudo嗆
Mo瞠sz zrobi 8.1, tylko chodzi o to, 瞠 zapienianie s逝篡 raczej do lekkiej korekty odcienia, by mo瞠 delikatnie przygasi t rudo嗆, ale w這sy dalej b璠 rude. I tak intensywny kolor szybko z powrotem wybije spod tego

Skoro nie chcesz tej rudo軼i, to czemu nie zdecydujesz si na normalne farbowanie takie, 瞠by zlikwidowa ten odcie?

Czas edycji: 2015-09-06 o 12:48
Stary 2015-09-06, 12:54   #899
Ffion
Przyczajenie

lekka korekta b璠zie ok.
rudego nie da si zlikwidowa, to jest rozja郾iana henna. b璠 j systematycznie 軼ina, tylko musz j przyt逝mia, 瞠by nie by這 zbyt du瞠go kontrastu z moimi odrastaj帷ymi w這sami.
Stary 2015-09-06, 13:48   #900
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
lekka korekta b璠zie ok.
rudego nie da si zlikwidowa, to jest rozja郾iana henna. b璠 j systematycznie 軼ina, tylko musz j przyt逝mia, 瞠by nie by這 zbyt du瞠go kontrastu z moimi odrastaj帷ymi w這sami.
Da si. Sama rozja郾ia豉m henn, na kt鏎ej by這 jeszcze wiele warstw czerwonej szamponetki i mam obecnie blond na poziomie 8.
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.