Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-10-15, 12:51   #991
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Proponuj 9.21.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-15, 15:29   #992
elizzka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160
GG do elizzka

A z drogeryjnych to jaka to b璠zie np farba?
Stary 2015-10-15, 18:55   #993
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie kojarz by by taki odcie w farbach drogeryjnych. Polecam korzysta z profesjonalnych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-10-16, 21:05   #994
chybaty23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Hejka Jestem za豉mana swoim kolorem „ni to kurczak ni to rudy ehh”.. w這s闚 po wyjsciu od fryzjera;/.. A wi璚 moze zaczn od pocz徠ku. OD 8 lat farbowa豉m ciemno-br您owe w這sy na czarno wszystkimi farbami drogeryjnymi; palett, Loreal itp.itd.Og鏊nie co mi wpad這 do r瘯i (W這sy mia豉m prawie do pasa) ..z biegiem czasu zacze豉m prostowac ,suszyc codziennie bez uzywania jakichkolwiek kosmetyk闚 piel璕nacyjnych ,nawet o tym chyba nawet nie my郵a豉m !!! biegiem czasu w這sy zacze造 sie 豉ma kruszyc i zrobi造 sie za ramionka nawet nie wiem kiedy;//!!! Ale zbytnio nie przywiazywa陰m do tego uwagi, kupi豉m doczepy i tak chodzi豉m. W koncu w wieku 24 lat zauwazy豉m ze mam siwy odrost,wiec w這sy farbowa豉m prawie co 2 tygodnie lub 3;// i trzymalam chyba z godzine farbe. Ale do rzeczy.. po wakacjach wpad豉m na pomys ze chyba jednak znudzi mi sie ten kolor czarny, postarza mnie denerwowa這 mnie te ciag貫 farbowanie.. I uda豉m si do fryzjerki na sciagniecie kolorku. Bo zechcia豉m by platynI po pierwszej dekoloryzacji by這 nawet ok..5 kolor闚 na g這wie ale fryzjerka zapewnia豉 mnie ze napwno osiagniemy m鎩 cel za 3 lub 4 razem ,wiec by豉m wniebowzi皻a i nawet nie przeszkadza這 mi te 5 kolork闚 na g這wie( Fotki bym mog豉 wys豉c na E-meil) Po 2 tygdniach posz豉m na kolejne sciagniecie.Nie wiem co ona mi zrobi豉 ale przy zmywaniu tego czegos w這sy wychodzi造 mi pasmami, mys豉lam ze dostane zawalu, po rozczesywaniu to samo ;///!!!!!! Nawet ta niby fryzjerka ma這 co nie umar豉..(dodam ze robilam to u niej w domu) wiec obcie豉 mi jeszcze te w這sy tzn.konc闚ki ,mia造 byc, a wysz這 prawie do ramion;//// I gdy us造szalam ze to koniec etapu dekoloryzacji i musimy obciac na boba, to chyba umar豉m na chwile…hehe,,,I wybieg豉m od niej z p豉czem ,mokr g這w aby byc juz w domu a nie u niej.. Wdomu ba豉m si ich dotkn帷 czy nie zostane 造sa,ale gdy wysch造 mi te w這sy zacze豉m je czesac i by這 oki nie wypada造 mi..I tak plaka豉m 4 dni i 4 noce bo ba豉m sie je umyc,czy przy myciu nie beda wy豉zi造,ale tez bylo ok..zniszczone sa krotkie sa,rude czy blond niewiem sama..I zadzwoni豉m do niej co dalej robimy… To powiedzia豉 ze jest do moich uslug co doo wlos闚 za darmo.. A wiec przywioz豉 mi jakies szampony ,maski, odzywki,cuda na kiju..I kazala myc w這sy nie czesciej co 3 dni i za 3 tygodnie farbowanie I tutaj jest moj problem..bo powiedzia豉 mi ze na ciemny blond,prawie braz No kurcze tyle wycierpia豉m i znowu na ciemne??? A teraz wstydze sie wyjsc z domu nawet, dobrze ze jest zima prawie;//. I mam dylemat czy isc do niej czy dac sobie spokuj.Bylam przed chwila u fryzjerki innej tylko po porade. To powiedzia豉 zeby sie ba豉 tam wr鏂ic,kolezanki to samo mi m闚ia! A ona zaproponowa豉 mi jeszcze jedno rozjasnienie bardzo delikatne a pozniej niwelowac ten kolor szamponem.Boze szczerze m闚iac to ja jestem zielona w tych sprawach w這sowych. Jeszcze dzisaj u tej co by豉m fryzjerki jak powiedzia豉m ze tamta chce mi na te moje rudo kurczakowe w這sy na這zyc taka farbe to wyjda zielone..Masakraa!!! Co dalej robic jestem za豉mana;( Sorki za bledy ale pisalam szybko i jeszcze w stresie;( Pozdrawiam
chybaty23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-16, 21:32   #995
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym dala w這som odpocz望 i intensywnie o nie dba豉. Potem wizyta u innego, dobrego fryzjera.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-16, 21:57   #996
chybaty23
Przyczajenie

Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rojza郾ianiu

A jak chodzic w takich w這sach w ogole?? mam konc闚ki takie ciemniejsze fryzjerka zaproponowa豉 aby je rozjasnic tznsame konce woda chyba 3, a povniej na calosc jakas farba popiel? Niewiem sama co mam robic i myslec.Te ciemniejsze to rude;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20151015_214323.jpg (95,4 KB, 55 za豉dowa)

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2015-10-16 o 23:23
Stary 2015-10-16, 22:01   #997
chybaty23
Przyczajenie

Nikt nie jest w stanie nic chyba podpowiedziec nawet fryzjerzy .....zalezy mi tylko jakiej farby uzyc aby miec normalny kolor tylko nie ciemne;/ Cgcialabym miec jasne bia貫,popiel tylko nie s這miany kolor;/

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2015-10-16 o 22:19
Stary 2015-10-17, 12:21   #998
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Sama nie uzyskasz na takich w這sach bieli.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-19, 10:20   #999
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Poka wiadomo嗆
Nikt nie jest w stanie nic chyba podpowiedziec nawet fryzjerzy .....zalezy mi tylko jakiej farby uzyc aby miec normalny kolor tylko nie ciemne;/ Cgcialabym miec jasne bia貫,popiel tylko nie s這miany kolor;/
Wiesz, no trudno co doradza przy takim problemie. Sama chyba nie oczekujesz, 瞠 po zej軼iu z czarnego na blond od razu uzyskasz pi瘯ny ch這dny jasny blondzik To jest praktycznie nie realne. Na to potrzeba czasu. W twoich w這sach zosta這 mn鏀two czerwonego barwnika, kt鏎y jest normalnym sk豉dnikiem ciemnych farb. A ten barwnik najtrudniej jest wywabi z wn皻rza w這sa. Dlatego to co teraz uzyska豉, to i tak jest super rozja郾ienie

Nie rozumiem tylko pewnej rzeczy. Pisa豉s, 瞠 w這sy zosta造 軼i皻e do ramion, a na fotce s d逝gie w這sy. Masz jak捷 aktualn fotk?

Co do samego koloru: Platyn i to ch這dn uzyskasz tylko rozja郾iaczem. Ale teraz nie mo瞠sz juz katowac w這s闚. Daj im odpocz望. Nie wiesz jak chodzi w takich w這sach, to je zwi捫 w kitka, koka, zepnij klamr itp.
Nak豉daj olej olej lniany na par godzin np. na noc. Po umyciu w這s闚 porz康ne maski. I gdy stwierdzisz, 瞠 w這sy s w lepszej kondycji, to pr鏏uj znowu z rozja郾ianiem.
A mo瞠 瞠by ju nie katowa w這s闚 rozja郾iaczem spr鏏uj mo瞠 p逝kanki fioletowej dla och這dzenia odcienia? Mo瞠 da豉by wtedy rad d逝瞠j wytrzyma bez rozja郾iania?
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-19, 16:34   #1000
chybaty23
Przyczajenie

To jesli nie da rady tak szybko na platyn to jaka mozna nalozyc na to farbe,jakis fajny kolorek???

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Wlasnie zdjecie wlos闚 bylo robione od razu po umyciu i niewiem dlaczego wysz造 takie dlugie w rzeczywistosci sa krotsze troszke
Stary 2015-10-19, 19:06   #1001
SceneQueene
Zakorzenienie

Czy kolor jest ciemny? Jaki mniej wi璚ej poziom? Czy jest intensywny? Bardziej rudy czy 鄴速y?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-20, 10:59   #1002
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Czy kolor jest ciemny? Jaki mniej wi璚ej poziom? Czy jest intensywny? Bardziej rudy czy 鄴速y?

Ze zdj璚ia wnioskuj, 瞠 jest zar闚no 鄴速o jak i rudo Og鏊nie katastrofa.
Ale d逝go嗆 jest nie taka jak wynika這 z opisu Da si je zwi您a itp. A wi璚 篡 si da.

Chybaty23 pisa豉, 瞠 fryzjerka proponowa豉 po這篡 popiel. Dziwne, bo przy takiej kolorystyce na twojej g這wie mog這by wyj嗆 gloniasto czy zielono, buro, szaro itp.
Ch這dnego koloru nie uzyskasz 瘸dn farb maj帷 takie kolory na g這wie. Skoro tak bardzo ci zale篡 na zafarbowaniu czy wyr闚naniu odcienia, to i tak zostaniesz z odcieniem bardzo ciep造m Ja bym na twoje w這sy po這篡豉 farb z 23 po kropce. Mo瞠 poziom 9 , czyli 9.23
A je郵i bardzo chcesz koniecznie z popielem, to co z .13 np. 9.13
Majirel ma takie odcienie w ofercie.
A z drogeryjnych polecam Loreal Preference - to do嗆 droga, ale i na prawd dobra farba dla niewtajemniczonych Tu do wyboru masz zar闚no 9.13 jak i odcienie rozja郾iaj帷e np. 03 lub 05, ale i 10.21 -tylko tu jest ryzyko czy nie z豉pie gdzie na szaro-buro... mo瞠 jeszcze si kto wypowie i co doradzi.
Z drogeryjnej wybra豉bym Loreal Preference 05 lub 03. A z profesek ten Majirel 9.23 lub 9.13
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Majirel_9_23.JPG (163,2 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg majirel_9_13.jpg (102,9 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg LOreal-Rcital-Prfrence-913.jpg (110,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg loreal_preference_05.jpg (44,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: png Loreal_10_21.png (358,6 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2015-10-21, 08:06   #1003
Luzia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 717

z w豉snych do鈍iadcze odradzam loreala 10.21- nie pokryje mia豉m ja郾iejsze w這sy i niestety nie da豉 rady. Ale szaro buro nie wyjdzie bo to per豉.

Luzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-21, 10:56   #1004
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

Luzia tylko tu nie chodzi o to aby kolor za豉pa a bardziej o tonowanie w這s闚 (prze豉manie tej 鄴速o-rudej nuty).

Zgadzam si z Weronisi zastosowanie Popielu skutkowa b璠zie du篡m prawdopodobie雟twem zieleni, nie robi豉bym tego chybaty23 na Twoim miejscu.

Je郵i rzeczywi軼ie s tak zniszczone (chocia po zdj璚u tak nie wnioskuj a jeste zdecydowana 瞠 nie chcesz na ten moment tych rudych ko鎍闚e) to najlepiej jakby kupi豉 na allegro Olapex i na wodzie 6 rozja郾i豉 te same ko鎍闚ki (bo dos這wnie odrobina Ci brakuje do wyr闚nania) a ca這嗆 tonowa豉 9.2 raczej 10.2 nie da rady. I niech odpoczywaj, chocia szczerze m闚i帷 my郵a豉m 瞠 s w gorszej kondycji

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-10-21 o 10:58
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-21, 11:05   #1005
ANIADAB
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Zrobi豉m sobie dekoloryzacj w這s闚 . Czy mo積a od razu u篡 farby do w這s闚 ?
ANIADAB jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-21, 11:10   #1006
Gosia8814
Raczkowanie

ANIADAB tak mo積a
Stary 2015-10-21, 11:43   #1007
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka wiadomo嗆
Luzia tylko tu nie chodzi o to aby kolor za豉pa a bardziej o tonowanie w這s闚 (prze豉manie tej 鄴速o-rudej nuty).
tylko, 瞠 ja w豉郾ie pr鏏owa豉m tonowa t farb efekt: przy sk鏎ze platyna a reszta pomara鎍zowa. Du穎 lepszy efekt da這 po陰czenie joanny per豉+py.

Stary 2015-10-21, 11:56   #1008
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Luzia Poka wiadomo嗆
tylko, 瞠 ja w豉郾ie pr鏏owa豉m tonowa t farb efekt: przy sk鏎ze platyna a reszta pomara鎍zowa. Du穎 lepszy efekt da這 po陰czenie joanny per豉+py.
Po陰czenie per造+py z Joanny to zawsze najta雟ze i najlepsze wyj軼ie dla ka盥ej rozja郾iaj帷ej
Stary 2015-10-21, 13:35   #1009
chybaty23
Przyczajenie

Dziekuje dziewczyny. A w這sy sa kurczakowo rude pomaranczowe tragedia jest tylko na dworze bo az swieca tyle pomys這w ze juz zgupialam co by bylo najlepszym rozwiazaniem.. O w這sy dbam teraz szampony odywki .jajka majonezy tylko pragne juz miec jeden kolor A naprawde nie wiem co z nimi robic dalej....najlepeij miec jakas doswiadczona dziewczyne w domu tzn ktoras z was. bo do fryzjera boje sie tez isc..
Stary 2015-10-21, 14:25   #1010
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
Dziekuje dziewczyny. A w這sy sa kurczakowo rude pomaranczowe tragedia jest tylko na dworze bo az swieca tyle pomys這w ze juz zgupialam co by bylo najlepszym rozwiazaniem.. O w這sy dbam teraz szampony odywki .jajka majonezy tylko pragne juz miec jeden kolor A naprawde nie wiem co z nimi robic dalej....najlepeij miec jakas doswiadczona dziewczyne w domu tzn ktoras z was. bo do fryzjera boje sie tez isc..
Uzbieraj na Olaplex i b璠ziesz mog豉 cieszy si platyn poczytaj i sama zobaczysz, juz niewiele Ci brakuje
Stary 2015-10-21, 19:43   #1011
chybaty23
Przyczajenie

a kiedy cokolwiek robic z tymi w這sami dekoloryzacje mialam

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

7.10
Stary 2015-10-21, 20:09   #1012
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Po陰czenie per造+py z Joanny to zawsze najta雟ze i najlepsze wyj軼ie dla ka盥ej rozja郾iaj帷ej
szkoda,瞠 nie zacz窸am od razu od tego rozwi您ania

Stary 2015-10-21, 20:48   #1013
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
szkoda,瞠 nie zacz窸am od razu od tego rozwi您ania
powiem Ci 瞠 je郵i siedzia豉by przede mn dziewczyna w pomara鎍zowo 鄴速ych w這sach to jenak skusi豉bym na sam per喚 bo u mojej kole瘸nki kiedy tak si sta這 瞠 kolor by trudny do zdefiniowania i po mieszance Joanny w這sy wysz造 delikatnie zielonkawe czyli wychodzi這by 瞠 bardziej kolor uderzy w 鄴單 co, a jednak sama per豉 nie poczyni陰by takiej wpadki
Stary 2015-10-21, 23:20   #1014
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
a kiedy cokolwiek robic z tymi w這sami dekoloryzacje mialam

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

7.10
Kiedy uznasz, 瞠 ju czas
Stary 2015-10-22, 08:04   #1015
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
powiem Ci 瞠 je郵i siedzia豉by przede mn dziewczyna w pomara鎍zowo 鄴速ych w這sach to jenak skusi豉bym na sam per喚 bo u mojej kole瘸nki kiedy tak si sta這 瞠 kolor by trudny do zdefiniowania i po mieszance Joanny w這sy wysz造 delikatnie zielonkawe czyli wychodzi這by 瞠 bardziej kolor uderzy w 鄴單 co, a jednak sama per豉 nie poczyni陰by takiej wpadki
sama per豉 wypad豉 u mnie marnie. Teraz te idealnie nie jest, mam troch ciemniejsze ko鎍闚ki, ale ko鎍z na jaki czas z katowaniem w這s闚 i je od篡wi. Mam wra瞠nie, 瞠 ciemniejszych ko鎍闚ek pozb璠 si dopiero jak je obetn.

Stary 2015-10-22, 08:29   #1016
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
sama per豉 wypad豉 u mnie marnie. Teraz te idealnie nie jest, mam troch ciemniejsze ko鎍闚ki, ale ko鎍z na jaki czas z katowaniem w這s闚 i je od篡wi. Mam wra瞠nie, 瞠 ciemniejszych ko鎍闚ek pozb璠 si dopiero jak je obetn.
A du穎 s ciemniejsze? Mo瞠 spr鏏uj tego 瞠lu casting Loreal sunkiss opinie ma dobre bo podobno nie niszczy (ale mo瞠 odrobine przesusza) 28 z tubka i efekt jest rzeczywi軼ie delikatny - tak jak obiecuje producent mu郾i璚ia s這鎍a ju po pierwszym u篡ciu wida efekt-mo積a zaaplikowa na ko鎍闚ki ze 3 razy do porz康anego efektu a p騧niej wykorzystywa do odrostu jako delikatne przej軼ie a'la ombre,jednak podejrzewam 瞠 jak wi瘯szo嗆 produkt闚 tego typu mo瞠 na w這sach uderza w kierunku 鄴販i ale te nie koniecznie. Jeszcze jeden kt鏎y mnie zaciekawi a nie jest du膨 ingerencj to sprey Johna Fridy kt鏎y stosowa豉 bodaj瞠 szusz na swoje w這sy i uwa瘸m ze 鈍ietnie u niej wysz這 teraz tylko podtrzymuje efekt szamponem i od篡wk z friedy (a ta od篡wka podobno zawera te naturalne sk豉dniki rozja郾iaj帷e)
Stary 2015-10-22, 10:05   #1017
ANIADAB
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dzi瘯uj , zastosowa豉m jest super.
ANIADAB jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-22, 14:10   #1018
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
A du穎 s ciemniejsze? Mo瞠 spr鏏uj tego 瞠lu casting Loreal sunkiss opinie ma dobre bo podobno nie niszczy (ale mo瞠 odrobine przesusza) 28 z tubka i efekt jest rzeczywi軼ie delikatny - tak jak obiecuje producent mu郾i璚ia s這鎍a ju po pierwszym u篡ciu wida efekt-mo積a zaaplikowa na ko鎍闚ki ze 3 razy do porz康anego efektu a p騧niej wykorzystywa do odrostu jako delikatne przej軼ie a'la ombre,jednak podejrzewam 瞠 jak wi瘯szo嗆 produkt闚 tego typu mo瞠 na w這sach uderza w kierunku 鄴販i ale te nie koniecznie. Jeszcze jeden kt鏎y mnie zaciekawi a nie jest du膨 ingerencj to sprey Johna Fridy kt鏎y stosowa豉 bodaj瞠 szusz na swoje w這sy i uwa瘸m ze 鈍ietnie u niej wysz這 teraz tylko podtrzymuje efekt szamponem i od篡wk z friedy (a ta od篡wka podobno zawera te naturalne sk豉dniki rozja郾iaj帷e)
ju na to wpad豉m po pofarbowaniu lorealem 10.21 by這 kiepsko, wi璚 kupi豉m ten 瞠l. Zaaplikowa豉m dwa razy na w這sy i pofarbowa豉m joann py+per豉. Wysz這 mi to co w za陰czniku, idealnie nie jest ale przechodz tak z miesi帷 i potem znowu b璠 my郵e co dalej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151018_11_12_53_Selfie 1.jpg (119,4 KB, 41 za豉dowa)

Stary 2015-10-22, 15:18   #1019
Gosia8814
Raczkowanie

wed逝g mnie jest bardzo 豉dnie kolor r闚ny idealnie, a z jakiego schodzi豉 koloru, sama otrzyma豉 taki efekt BRAWO
Stary 2015-10-22, 15:36   #1020
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
wed逝g mnie jest bardzo 豉dnie kolor r闚ny idealnie, a z jakiego schodzi豉 koloru, sama otrzyma豉 taki efekt BRAWO
g鏎a jest ja郾iejsza, prawie platyna a d馧 wpada w z這ty blond. Dra積i mnie to

schodzi豉m z koloru joanna palona kawa. Czyli taki ciemny br您. Kolor kt鏎y mam teraz uda這 mi si uzyska po 3 miesi帷ach, eh.. zej軼ie z ciemnego jest trudne i na pewno nie szybkie.

Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-12-12 17:05:40

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.