Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 35 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-10-22, 15:40   #1021
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Ahh no tak pisa豉 palona kawa <g逝pek ze mnie> ale wielkie brawa za taki pi瘯ny fina , nie ma si do czego doczepi ja aktualnie walcz z rudo軼iami po rozja郾ianiu i czeka mnie jeszcze d逝ga droga do takiego koloru jaki bym chcia豉
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-23, 01:46   #1022
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 274

Cytat:
Napisane przez Luzia Poka wiadomo嗆
g鏎a jest ja郾iejsza, prawie platyna a d馧 wpada w z這ty blond. Dra積i mnie to

schodzi豉m z koloru joanna palona kawa. Czyli taki ciemny br您. Kolor kt鏎y mam teraz uda這 mi si uzyska po 3 miesi帷ach, eh.. zej軼ie z ciemnego jest trudne i na pewno nie szybkie.
Spr鏏uj tonowac d馧 fioletowym szamponem. Polecam Marion ultramocny.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-23, 08:51   #1023
Gosia8814
Raczkowanie

A ja aktualnie zastanawiam si co zrobi dalej z moimi w這sami bo kt鏎e u nasady s koloru bardzo ciemny br您 prawie czarny, my郵a豉m o kupnie jakiego profesjonalnego (ale nie zadrogiego) rozja郾iacza bo moje si 瞠 'spaskudz' w這sy tymi drogeryjnymi (cho熲y farbami rozja郾iaj帷ymi). My郵a豉m o farbie z Garniera tej kt鏎 poleca豉 SceneQueene Eo Garniera lub Palette 320 ale troch si boj bo naczyta豉m si 瞠 one maj st篹enie 12% pomimo piel璕nuj帷ych w豉軼iwo軼i farby. Mo瞠 lepiej zrobi to raz a porz康nie rozja郾iaczem bo w sumie zale篡 mi na rozja郾ieniu tak 2-3 ton闚 max. tej samej g鏎y tak aby by jasny br您. Jak my郵icie co powinnam zrobi? Dorad嬈ie mi bo im wi璚ej czytam to tym wi瘯szy mam m皻lik. W konkursie wygra豉m r闚nie zestaw rozja郾iaczy i farb z Joanny i zastanawiam sie nad k徙ielami rozja郾iaj帷ymi. W za陰czniku foto prosze o porad
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.JPG (43,4 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2015-10-23, 08:59   #1024
Luzia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 583

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj tonowac d馧 fioletowym szamponem. Polecam Marion ultramocny.

mam kr鏒kie w這sy i ci篹ko mi na這篡 na same ko鎍e a jak dam na ca這嗆 to mi bia貫 od g鏎y wychodz.

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka wiadomo嗆
A ja aktualnie zastanawiam si co zrobi dalej z moimi w這sami bo kt鏎e u nasady s koloru bardzo ciemny br您 prawie czarny, my郵a豉m o kupnie jakiego profesjonalnego (ale nie zadrogiego) rozja郾iacza bo moje si 瞠 'spaskudz' w這sy tymi drogeryjnymi (cho熲y farbami rozja郾iaj帷ymi). My郵a豉m o farbie z Garniera tej kt鏎 poleca豉 SceneQueene Eo Garniera lub Palette 320 ale troch si boj bo naczyta豉m si 瞠 one maj st篹enie 12% pomimo piel璕nuj帷ych w豉軼iwo軼i farby. Mo瞠 lepiej zrobi to raz a porz康nie rozja郾iaczem bo w sumie zale篡 mi na rozja郾ieniu tak 2-3 ton闚 max. tej samej g鏎y tak aby by jasny br您. Jak my郵icie co powinnam zrobi? Dorad嬈ie mi bo im wi璚ej czytam to tym wi瘯szy mam m皻lik. W konkursie wygra豉m r闚nie zestaw rozja郾iaczy i farb z Joanny i zastanawiam sie nad k徙ielami rozja郾iaj帷ymi. W za陰czniku foto prosze o porad
A ja dla odmiany nie polecam tego rozja郾iacza garniera E0 przez niego by豉m o jedno rozja郾ianie w plecy. Nie wiem jak to mo磧iwe ale przyciemni mi w這sy mia豉m ju na g這wie takiego soczystego kurczaczka, na這zy豉m garniera i bach: marchewa nawet t mnie pyta dlaczego mam ciemniejsze w這sy po rozja郾iaczu.

Luzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-23, 09:16   #1025
Gosia8814
Raczkowanie

hehe a to dopiero marchewki po nim nie mia豉m ale w豉郾ie chcia豉bym czego innego spr鏏owa bo u mnie dzia豉 bardzo delikatnie, mo瞠 ty mog豉by poleci mi jaki rozja郾iacz bo pod sk鏎 czuj 瞠 te k徙iele na niewiele si zdadz chyba trzeba zrobi to raz i porz康nie... ehhh
Stary 2015-10-23, 09:28   #1026
SceneQueene
Zakorzenienie

A mo瞠 saszetki Alfaparf? S niedrogie a dobre.

No prosz, mi ten rozja郾iacz 豉dnie sobie poradzi z w這sami. Mia豉m kiedy awaryjna sytuacj, bo tak to fryzjerskich u篡wam, ale o dziwo wysz這 super.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-10-23, 09:37   #1027
Gosia8814
Raczkowanie

okej widz 瞠 saszetka jest 50g=6,98 ajak wod wzi望 do tego 6 czy 9?
Stary 2015-10-23, 12:39   #1028
Luzia
Zakorzenienie

Ja nie polec rozja郾iacza bo robi豉m k徙iele zanim tu trafi豉m. Na blogach naczyta豉m si och闚 i ach闚 o rozja郾iaczu Joanny i na nim robi豉m k徙iele. Wiem, 瞠 tu nie jest polecany ten rozja郾iacz akurat.
Ja by豉m zadowolona, da豉m du穎 od篡wki i w這sy by造 mi璚iutkie, nie zniszczone. Otoczenie by這 w szoku, 瞠 tak mog wygl康a w這sy po 3 rozja郾ianiach

Stary 2015-10-24, 14:48   #1029
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
okej widz 瞠 saszetka jest 50g=6,98 ajak wod wzi望 do tego 6 czy 9?
6. Du穎 lepiej potrzyma nawet chwil d逝瞠j na 6, ni u篡wa 9.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-24, 20:40   #1030
Gosia8814
Raczkowanie

No i ca貫 szcz瘰cie 瞠 wzie豉m 6 i omija陰m odrosty bo od razu zadzia豉, siedz z mask niebiesko-szar (tak mia豉m) na g這wie po rozja郾ianiu i tonowaniu. Mam nadzieje 瞠 jutro przy 鈍ietle dziennym nie zaznam szoku
Stary 2015-10-24, 21:14   #1031
chybaty23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Dziewczyny a jeszcze co do mojego problemu to zabieg olaplexem byl by dobrym rozwiazaniem? oczywiscie u dobrego fryzjera??
chybaty23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-25, 02:32   #1032
SceneQueene
Zakorzenienie

Jasne

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-25, 07:49   #1033
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
No i ca貫 szcz瘰cie 瞠 wzie豉m 6 i omija陰m odrosty bo od razu zadzia豉, siedz z mask niebiesko-szar (tak mia豉m) na g這wie po rozja郾ianiu i tonowaniu. Mam nadzieje 瞠 jutro przy 鈍ietle dziennym nie zaznam szoku
dawaj foty!

Stary 2015-10-26, 09:26   #1034
Gosia8814
Raczkowanie

Okej wi璚 jestem po k徙ielach rozja郾iaj帷ych w za陰cznikach znajduj si etapy kt鏎e przechodzi豉m krok po kroku. W sumie jestem zadowolona z efektu jednak korci mnie aby za jaki tydz przyciemni odrobin odrost tak do czekolady, mo瞠 鈔edni br您 ale jeszcze si zastanowi, zobacz za tydzie, zobacz jak b璠zie si ten wyp逝kiwa. Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg str1.JPG (79,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg str2.JPG (101,5 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2015-10-28, 09:15   #1035
for_fun_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam Was!
przeczyta豉m w徠ek i chc si upewni czy dobrze my郵
interesuje mnie och這dzenie koloru i zatuszowanie/przygaszenie tych rudo軼i.
Foto 1 - Zesz豉m z koloru b.ciemny br您 po deko i dw鏂h k徙ielach, obecnie posiadam na g這wie co w rodzaju, na to zosta po這穎ny ciemny blondGranier, kolor jednak szybko si wyp逝kuje i przewa瘸j rude refleksy przebicia, 幢e si czuj w tym kolorze.
Foto 2 - obecny kolor (na zdj璚iu modelka), czytaj帷 forum natchn窸am si na mieszank Joanny per豉+py czy zastosowanie jej na ca貫j d逝go軼i (wszystkie od g鏎y do do逝) zniweluje te rudawe tony?
Foto 3- to chcia豉bym - ale wiem ze na razie nie do zrealizowania.

Czy ten a'la mahoniowy ciemny blond na czubku g這wy, rudy w 鈔odkowej partii i ko鎍闚ki (koloru s這my he) zostan stonowane och這dzone? Jakich kolor闚 mog si spodziewa (bo to mo積a mniej wi璚ej przewidzie "w kt鏎 stron p鎩dzie kolor").

Porad嬈ie co szampony na niewiele si zdaj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (14,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (40,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (61,1 KB, 13 za豉dowa)
for_fun_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-29, 14:53   #1036
chybaty23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Witam Dziewczyny. By豉m niby u najlepszego fryzjera w swoim miescie ze swoimi kurczakowo rudumi spalonymi z jednej strony wlosami,chociaz po miesiacu nie wygladaja juv tak zle!!! Ale nawet ona powiedziala ze sie tego nie podejmie,po prostu niewiem czy jej sie nie chce walczyc z takimi wlosami,bo byla nieprzyjemna od samego poczatku dla mnie, a dla innych klientek podchodzi豉 inaczej. i tylko regeneracja regeneracja... chyba przeciez wiem ze to teraz najwazniejsze!!!.takze wysz豉m z tamtad w p豉cz i do domu nie wiem co ja mam dalej robic sama tez sie boje ich ruszac, a chodzi mi tylko o jeden normalny kolorr na wlosach..( juz nie mam si do nich!!!! A juz nawet boje sie isc do jakiegos innego fryzjeraa nawet po porade Ale nie wierze ze nie ma wyjscia na takie wlosy jak ja mam,chodzi tylko przeciez o jeden kolor abym nie swieci豉 nimi na dworze ....

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

I jeszcze do tego wychodzi ciemny odrost,masakra niewiem jak ja bede wyglada豉 za miesiac chociaz odrost moglby byc ale nie na kurczakowo rudych wlosach
chybaty23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-29, 15:09   #1037
Gosia8814
Raczkowanie

Ja bym posz豉 do innego fryzjera je郵i Ci tak zale篡, albo poprostu zr鏏 sobie 鈔edni lub ciemny blond z olaplexem (tylko pozniej ich nie katuj, nie prostuj, nie susz,nie m璚z) bo ca造 zabieg b璠zie bez sensu, kosztuje to chyba 50z czy 100 z w zale積o軼i od d逝go軼i +farbowanie (przeci皻ne oscyluje w 60-70z) i b璠ziesz mia豉 spok鎩. A za jaki czas np.po 2 mcach rozja郾iaj zn闚 ale z olapexem. Je郵i lubisz kombinacje mo積a samemu si tego podj望 bo ma allegro te si dostanie. Pozdro

Ps. jesli ty sama boisz si z nimi co robic to biedny fryzjer tym bardziej 瞠 nie zna ich historii ma prawo si ba, bo gdy ewentualnie one polec to on dostanie po dupie
Stary 2015-10-29, 21:34   #1038
SceneQueene
Zakorzenienie

Gosia ma racj. Poszukaj innego fryzjera, niech zrobi koloryzacj z regeneracj i potem nic nie r鏏 poza regeneracj, co najmniej kilka mies.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-30, 08:23   #1039
for_fun_
Przyczajenie

SceneQueene lub Gosia8814 bardzo Was prosz o pomoc w kwestii tych rudych przeb造sk闚 koloru na mojej g這wie bo nie jestem pewna czy kupowa t mieszank farb z Joanny ( py+per豉) b璠 Wam bardzo wdzi璚zna. Prosz WAS
Stary 2015-10-30, 09:49   #1040
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

hej
Po kolejnych kominacjach moje w這sy wygl康aj tak:

1. po k徙ieli rozja郾iaj帷ej ( za d逝go trzyma豉m - rozja郾iacz z joanny)

2. po mieszance joanny popiel + per豉 ( mia by py, ale w sklepie co mi si pomiesza這)

zosta豉 ruda g鏎a, czy mo瞠 zafarbowa to jeszcze raz popiel+ per豉, bo mam jeszcze 1 zestaw ( promka by豉 ) i potrzyma d逝瞠j, czy kupi co np. 9.21 + utleniacz 12? Bo zauwa篡豉m, 瞠 moje w這sy dosy s豉bo 9 chwyta, w zasadzie si nie dziwie, bo mam baaaardzo ciemny br您. Zastanawiam si, czy nie spr鏏owa z alfaparf 11.11 + 11.21 ( chyba tak) i utleniacz 12? Og馧em chcia豉bym mie to, co jest na ostatnim zdj璚iu w za陰czniku...

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-30, 11:58   #1041
Gosia8814
Raczkowanie

W豉郾ie mia豉m Ci napisa 瞠 alfaparf 11.11 z 12 da rade tylko staraj nak豉da si go najpierw od nasady i srodek (ko鎍闚ki oszcz璠z bo ju s jasne i tak mi sie wydaje 瞠 w ch這dej tonacji chocia zdj璚ie mo瞠 przek豉mywa) . Odrost kt鏎y jest na zdjeciu ostatnim to my郵 瞠 jaki ciemny blond wi璚 b璠ziesz musia豉 go na這篡 u nasady i przeczesa go jaki 2 cm w kierunku ko鎍闚ek aby stworzy z逝dzenie odrostu. Je郵i nak豉dasz alfaparf od nasady wszystko pozostanie w ch這dnej tonacji te ciemny blond

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez for_fun_ Poka wiadomo嗆
SceneQueene lub Gosia8814 bardzo Was prosz o pomoc w kwestii tych rudych przeb造sk闚 koloru na mojej g這wie bo nie jestem pewna czy kupowa t mieszank farb z Joanny ( py+per豉) b璠 Wam bardzo wdzi璚zna. Prosz WAS
Hm.. wed逝g mnie je郵i ju powinna u篡 podw鎩nej popieli bo ten rudy jest mega mocny zastanawiam si czy nie lepsza by豉by k徙iel bo nie wiem czy ta popiel to ugasi.
ps. oczywi軼ie podw鎩na popiel+perla jesli kolr jest trudny ale t juz wiesz pewnie

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-10-30 o 11:55
Stary 2015-10-30, 12:54   #1042
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 857

No w豉郾ie, u mnie na laptopie Twoje ko鎍闚ki s niebieskawo-turkusowe. Nie kombinowa豉bym dalej z nimi
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-30, 13:14   #1043
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie, u mnie na laptopie Twoje ko鎍闚ki s niebieskawo-turkusowe. Nie kombinowa豉bym dalej z nimi
hee u mnie jakby bia這 szare wi璚 daruj sobie ko鎍闚ki
Stary 2015-10-30, 13:27   #1044
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 661

Ja tez widze szaro-biale koncowki. Lepiej ich nie ruszac.
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-30, 14:30   #1045
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Cytat:
W豉郾ie mia豉m Ci napisa 瞠 alfaparf 11.11 z 12 da rade tylko staraj nak豉da si go najpierw od nasady i srodek (ko鎍闚ki oszcz璠z bo ju s jasne i tak mi sie wydaje 瞠 w ch這dej tonacji chocia zdj璚ie mo瞠 przek豉mywa) . Odrost kt鏎y jest na zdjeciu ostatnim to my郵 瞠 jaki ciemny blond wi璚 b璠ziesz musia豉 go na這篡 u nasady i przeczesa go jaki 2 cm w kierunku ko鎍闚ek aby stworzy z逝dzenie odrostu. Je郵i nak豉dasz alfaparf od nasady wszystko pozostanie w ch這dnej tonacji te ciemny blond

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Hm.. wed逝g mnie je郵i ju powinna u篡 podw鎩nej popieli bo ten rudy jest mega mocny zastanawiam si czy nie lepsza by豉by k徙iel bo nie wiem czy ta popiel to ugasi.
ps. oczywi軼ie podw鎩na popiel+perla jesli kolr jest trudny ale t juz wiesz pewnie
W豉郾ie si zastanawiam, czy jak np po這輳 11.11 na 鈔odek ( na ko鎍闚ki ew zejd na koniec czasu, bo niekt鏎e s rudawe, inne popielate) i od nasady, co mi wyjdzie na g鏎ze? 瞠by nie rudo嗆, ju nawet niech jasno b璠zie, oby nie rudo ;> bo zn闚 po這篡 na "odrost" ciemny blond, to nie wiem - 7? jakby mi wyszed rudy to bym si zastrzeli豉 chyba :P poczekam z 2 tyg, 瞠by odpocz窸y troch i zakupi 11.11, zobaczymy

klikanki

inst

Mini Me
Stary 2015-10-30, 15:08   #1046
for_fun_
Przyczajenie

po alfaparf 11.11 na pewno gwarantuje Ci ze rudego mie nie b璠ziesz a jak wod chcesz kupi? bo mo瞠 kup 12% 瞠by zrobi odrost - kolor ca造 czas b璠zie lawirowa w popielu, ja robilam kiedy na jasnym br您ie i 豉dnie chwyci這 tak瞠 spokojnie nie b璠zie rudego na pewno miej tylko pod rek roztw鏎 gencjany w razie czego bo mo瞠 wyj嗆 be穎wy zalezy od w這s闚 twoich
Stary 2015-10-30, 15:19   #1047
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez for_fun_ Poka wiadomo嗆
po alfaparf 11.11 na pewno gwarantuje Ci ze rudego mie nie b璠ziesz a jak wod chcesz kupi? bo mo瞠 kup 12% 瞠by zrobi odrost - kolor ca造 czas b璠zie lawirowa w popielu, ja robilam kiedy na jasnym br您ie i 豉dnie chwyci這 tak瞠 spokojnie nie b璠zie rudego na pewno miej tylko pod rek roztw鏎 gencjany w razie czego bo mo瞠 wyj嗆 be穎wy zalezy od w這s闚 twoich
w豉郾ie chc 12, chcia豉bym tak jak w za陰czniku ciemniejsz g鏎, ale najpierw spr鏏uj po ca這軼i. Akurat mam gencjan i sobie dodaj do od篡wki po kropelce odk康 od fryzjera wysz豉m ze spalonym kurcz璚iem na w這sach

klikanki

inst

Mini Me
Stary 2015-10-30, 15:33   #1048
Gosia8814
Raczkowanie

fo_fun_ ma racje nie powinno Ci wyj嗆 rude ten roztw鏎 to dobry pomys
Stary 2015-12-04, 02:23   #1049
misiaDG
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Hej. Dzi u篡豉m dekoloryzatora uber i w sumie jestem zadowolona bo z czerwieni zesz豉m do jasnego rudego troch a'la kurczak a nawet si nie spodziewa豉m. Od nastu lat farbuje w這sy raczej na br您y, od kilku miesi璚y na czerwie wi璚 jestem pod wra瞠niem zmycia tylu warstw farb. Teraz moje pytanie: jak si pozby rudosci ma這 inwazyjnie. Nigdy nie mia豉m blond w這s闚, nie wiem jaki kolor chce ko鎍owo uzyska. Na pewno nie skrajn platyn,bia造 blond itd raczej co w miar naturalnego i zimnego. My郵a豉m o k徙ieli rozja郾iaj帷ej i jakiej blond szamponetce. Wklejam przed i po dekoloryzacji.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20151203_175306.jpg (53,6 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1449192263938924578785.jpg (49,5 KB, 13 za豉dowa)

Edytowane przez misiaDG
Czas edycji: 2015-12-04 o 02:25 Pow鏚: zdj璚ia
misiaDG jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-04, 09:31   #1050
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i chcesz zniwelowa rudy kolor powinna wybra popiel. Jednak k徙iel to dobry pomys- czasem ci篹ko pokry te pigmenty po deko. Pewnie w efekcie k徙iel w這sy b璠 鄴速e, w zwi您ku z czym polecam per這wy blond. Np Montibello 8.2 lub te Majirel 8.2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.