Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 36 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-12-05, 01:17   #1051
misiaDG
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Je郵i chcesz zniwelowa rudy kolor powinna wybra popiel. Jednak k徙iel to dobry pomys- czasem ci篹ko pokry te pigmenty po deko. Pewnie w efekcie k徙iel w這sy b璠 鄴速e, w zwi您ku z czym polecam per這wy blond. Np Montibello 8.2 lub te Majirel 8.2.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.
Dzi瘯i.pi瘯ny kolorek. A czy jaka drogeryjm farb mog豉bym to osiagn望?
misiaDG jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-06, 02:32   #1052
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

Polecana jest tania Joanna szlachetna per豉. Ja nie u篡wam ju dawno farb drogeryjnych, ale mo瞠sz spr鏏owa z t.

---------- Dopisano o 03:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:32 ----------

Tylko rozciencz oxydant, ma 9% a najlepiej tonowac po k徙ieli na 3%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-07, 15:04   #1053
misiaDG
Przyczajenie

Ok, zrobi豉m tak:
odrosty na 3%
reszta na 4,5%
odcie 8.2
trzyma豉m ok 35 minut
wyszed hm taki ciemny be ale pod rudy
jak si pozby tego rudego odcienia, p逝ka czym? i czym zafarbowa nast瘼nym razem 瞠by wysz這 jeszcze lepiej? Odrost mam ja郾iejszy i tam kolor jest bez rudo軼i, jak to wyr闚nywa?
wstawiam zdj璚ia , 1 i 2 przed. 3 po w 鈍ietle dziennym , 4 i 5 w domu , kolor jest w miar r闚ny , a na ostatnim jakie ciapy wysz造 ale na prawd ich nie ma.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (101,1 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed2.jpg (87,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (92,4 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (79,8 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po3.jpg (122,7 KB, 10 za豉dowa)

Edytowane przez misiaDG
Czas edycji: 2015-12-10 o 14:00
Stary 2015-12-11, 14:30   #1054
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 662

G逝pia sprawa ;D do farby dodaje si utleniacz tak? Mo瞠 by np taki?

http://www.efryz.pl/sklep/joanna-pro...130-p-497.html

klikanki

inst

Mini Me
Pavlinecka_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-11, 14:59   #1055
reniferrudolf
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 103

Wczoraj zrobilam mieszanke joanny profesjonalnej 10 i 10.10 z woda 7,5% (kladlam na wlosy w kolorze na poziomie 9/8 + odrost poziom 8). Niestety nie jestem zadowolona, na dlugosci ladnie ale odrost ma ruda poswiate. Da sie tego pozbyc czy tylko kolejne farbowanie, a jesli farbowanie to czy Londa 12/9 powinna zniwelowac rudosc?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (127,1 KB, 36 za豉dowa)
reniferrudolf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-11, 19:00   #1056
misiaDG
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka wiadomo嗆
G逝pia sprawa ;D do farby dodaje si utleniacz tak? Mo瞠 by np taki?

http://www.efryz.pl/sklep/joanna-pro...130-p-497.html
tak, mo瞠 by taki
Stary 2015-12-12, 21:04   #1057
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Poka wiadomo嗆
Wczoraj zrobilam mieszanke joanny profesjonalnej 10 i 10.10 z woda 7,5% (kladlam na wlosy w kolorze na poziomie 9/8 + odrost poziom 8). Niestety nie jestem zadowolona, na dlugosci ladnie ale odrost ma ruda poswiate. Da sie tego pozbyc czy tylko kolejne farbowanie, a jesli farbowanie to czy Londa 12/9 powinna zniwelowac rudosc?
Wybierz popielaty odcie, ten zniweluje ruda Po鈍iat.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-12-14, 07:31   #1058
blair witch
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 510
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny, a co mam zrobi ja?
Odrost si zwykle 豉dnie 豉pie na ka盥y odcie blondu (czasem z rudaw po鈍iat, kt鏎a po myciu schodzi), natomiast w這sy na d逝go軼i nie 豉pi 瘸dnego koloru (mia豉m pasemka). Kompletnie 瘸dnego. Pr鏏owa豉m malaksu - 瘸dna farba nie 豉pie, pr鏏owa豉m nawet nak豉dania na ca陰 d逝go嗆 farby - to samo, nie chwyta A odrosty po miesi帷u si z鄴販aj,wygl康aj nie豉dnie, kiedy robi szamponem fioletowym to wygl康aj ok - natomiast wtedy w這sy na d逝go軼i jak na z這嗆 豉pi ten fioletowy barwnik i wychodzi "co" popielato go喚biowego
Stary 2015-12-16, 16:07   #1059
blair witch
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 510
Wpisy w blogu: 1

Na這篡豉m szlachetn per喚 z joanny, bo ju pacza nie mog豉m. Na ca這嗆 na 40 minut. Dobra wiadomo嗆 jest taka 瞠 w這sy si nie zniszczy造, monitorowa豉m to ca造 czas, z豉 wiadomo嗆 瞠 rzecz jasna dlugo嗆 dalej odcina si od odrostu (na odro軼ie kolor pi瘯ny, tam gdzie pasemka to chwyci s豉biej).

I teraz my郵, czy nie na這篡 samej farby ze zwyk陰 wod na d逝go嗆, i potrzyma 瞠by z豉pa這? Albo rozcie鎍zy oxy kt鏎y jest do farby (9% ma) tak do 3% i na這篡? Bo mnie normalnie cholera strzeli nied逝go
Stary 2015-12-17, 10:03   #1060
kasiulkaa55d
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jakiej farby u篡 by pozby si 鄴速ego odcienia na w這sach?

Przechodzi豉m z jasnego br您u na blond, w這sy mia豉m rozja郾iane i nast瘼nie farbowane na jasny popielaty blond. Wysz造 bardzo jasne, ale niestety 鄴速e. P逝ka豉m je kilka razy fioletow p逝kank i u篡wa豉m fioletowego szamponu. Troch pomog這, w這sy s ja郾iejsze i mniej 鄴速e ale nie uda這 mi si do ko鎍a pozby tego 鄴速ego odcienia.
Chcia豉bym uzyska bardzo jasny popielaty blond i my郵a豉m nad u篡ciem farby od Syoss'a 10-5 Blond Los Angeles. Boje si tylko 瞠 kolor wyjdzie nie taki, my郵icie 瞠 farba powinna poradzi sobie z 鄴速ym kolorem?
Z g鏎y bardzo dzi瘯uj.
kasiulkaa55d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-17, 12:13   #1061
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 257
Dot.: Jakiej farby u篡 by pozby si 鄴速ego odcienia na w這sach?

Cytat:
Napisane przez kasiulkaa55d Poka wiadomo嗆
Przechodzi豉m z jasnego br您u na blond, w這sy mia豉m rozja郾iane i nast瘼nie farbowane na jasny popielaty blond. Wysz造 bardzo jasne, ale niestety 鄴速e. P逝ka豉m je kilka razy fioletow p逝kank i u篡wa豉m fioletowego szamponu. Troch pomog這, w這sy s ja郾iejsze i mniej 鄴速e ale nie uda這 mi si do ko鎍a pozby tego 鄴速ego odcienia.
Chcia豉bym uzyska bardzo jasny popielaty blond i my郵a豉m nad u篡ciem farby od Syoss'a 10-5 Blond Los Angeles. Boje si tylko 瞠 kolor wyjdzie nie taki, my郵icie 瞠 farba powinna poradzi sobie z 鄴速ym kolorem?
Z g鏎y bardzo dzi瘯uj.
Nie wiem, jak numeracj stosuje w swoich farbach Syoss i jaki to jest odcie. Nie ryzykowa豉bym. Nie k豉d popielatej farby, bo wyjdzie Ci ziele.
Do zniwelowania 鄴販i s逝膨 farby opalizuj帷e (per這we). Ale musisz szuka raczej w鈔鏚 farb profesjonalnych. Je郵i interesuje Ci poziom 10, to kup farb 10.2 lub 10.22
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-18, 17:57   #1062
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blair witch Poka wiadomo嗆
Na這篡豉m szlachetn per喚 z joanny, bo ju pacza nie mog豉m. Na ca這嗆 na 40 minut. Dobra wiadomo嗆 jest taka 瞠 w這sy si nie zniszczy造, monitorowa豉m to ca造 czas, z豉 wiadomo嗆 瞠 rzecz jasna dlugo嗆 dalej odcina si od odrostu (na odro軼ie kolor pi瘯ny, tam gdzie pasemka to chwyci s豉biej).

I teraz my郵, czy nie na這篡 samej farby ze zwyk陰 wod na d逝go嗆, i potrzyma 瞠by z豉pa這? Albo rozcie鎍zy oxy kt鏎y jest do farby (9% ma) tak do 3% i na這篡? Bo mnie normalnie cholera strzeli nied逝go ala:
Prepigmentacja Ci potrzebna. Sama farba z przegotowana ch這dna woda w ciep造m odcieniu oczywi軼ie, nie my, potem po這篡 kolor docelowy ju z oxy 3%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-12-20, 08:11   #1063
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

A moje w這sy mnie nienawidz... Alfaparf 11.11 z woda 12 zrobi mi cos takiego... Kaplica, w tym roku na 鈍i皻a nie bede mia豉 zdje ;> ImageUploadedByWizaz Forum1450599072.073326.jpg niestety 瘸dnej farby nie zd捫 juz zam闚i a drogeryjnymi nie wiem, czym to poprawi

klikanki

inst

Mini Me
Stary 2015-12-20, 18:03   #1064
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 711

Cytat:
A moje w這sy mnie nienawidz... Alfaparf 11.11 z woda 12 zrobi mi cos takiego... Kaplica, w tym roku na 鈍i皻a nie bede mia豉 zdje ;> Za陰cznik 6107520 niestety 瘸dnej farby nie zd捫 juz zam闚i a drogeryjnymi nie wiem, czym to poprawi
Mo瞠 za kr鏒ko trzyma豉s.
A ten d馧 jest taki zielony? Czy to tylko beznadziejna jako嗆 zdj璚ia?
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-20, 18:41   #1065
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Mo瞠 za kr鏒ko trzyma豉s.
A ten d馧 jest taki zielony? Czy to tylko beznadziejna jako嗆 zdj璚ia?

Zgodnie z instrukcja, nie wiem, co posz這 nie tak, teraz sie zastanawiam, ze moze to przez piank i produkty termoochronne? D馧 jest ch這dny, popielaty, lekki glon ale nie az tak. Zdj璚ie rzeczywiscie nie powala ...

klikanki

inst

Mini Me
Stary 2015-12-21, 01:03   #1066
SceneQueene
Zakorzenienie

My郵, 瞠 po kilku myciach b璠zie lepiej. Spr鏏uj maski z miodu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-12-21, 14:19   #1067
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Zgodnie z instrukcja, nie wiem, co posz這 nie tak, teraz sie zastanawiam, ze moze to przez piank i produkty termoochronne? D馧 jest ch這dny, popielaty, lekki glon ale nie az tak. Zdj璚ie rzeczywiscie nie powala ...
No to jak nie masz a takiej zieleni jak na fotce, to na twoim miejscu tylko mylabym codziennie w這sy szamponem przeciwlupiezowym, 瞠by szybciej wyp逝ka niechciane odcienie. A mo瞠 uda ci si na這篡 fioletowy szampon na sam g鏎n cz窷, ale tak 瞠by omin望 tego glona. Nast瘼nym razem b璠ziesz musia豉 pokombinowa z farbami, 瞠by znowu tak dziwnie nie wysz這.
Stary 2015-12-21, 14:38   #1068
Pavlinecka_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
No to jak nie masz a takiej zieleni jak na fotce, to na twoim miejscu tylko mylabym codziennie w這sy szamponem przeciwlupiezowym, 瞠by szybciej wyp逝ka niechciane odcienie. A mo瞠 uda ci si na這篡 fioletowy szampon na sam g鏎n cz窷, ale tak 瞠by omin望 tego glona. Nast瘼nym razem b璠ziesz musia豉 pokombinowa z farbami, 瞠by znowu tak dziwnie nie wysz這.

Mi si wydaje, ze rudy sie wybije jeszcze bardziej niz wyp逝cze, widocznie moje w這sy nie chca byc blond, mysle, czy nie zamalowa tego 8.11 z Majirel, tylko nie wiem, czy oxy brac 9 czy 6? Jeszcze z tym pochodz, zeby nie wy造siec mam tez resztk popiel + per豉 z Joanny i chyba sama gore zapienie

klikanki

inst

Mini Me
Stary 2015-12-21, 19:56   #1069
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Mi si wydaje, ze rudy sie wybije jeszcze bardziej niz wyp逝cze, widocznie moje w這sy nie chca byc blond, mysle, czy nie zamalowa tego 8.11 z Majirel, tylko nie wiem, czy oxy brac 9 czy 6? Jeszcze z tym pochodz, zeby nie wy造siec mam tez resztk popiel + per豉 z Joanny i chyba sama gore zapienie
U mnie majirel wychodzi rudo, wi璚 nie wierz, 瞠 tobie wyjdzie ch這dno na i tak ju rudych.
Chyba najpewniejszym rozwi您aniem by豉by k徙iel rozja郾iajaca na tej rudej cz窷ci i dopiero potem na這瞠nie na ni farby.
Stary 2015-12-22, 11:59   #1070
chybaty23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

cze嗆 dziewczyny. Osttnio pisa豉m tutaj o mich spalonych kurczakowych w這sach. Posz豉m wcvoraj do fryzjera aby rozjsnic te konc闚ki rude i mialam wyjsc z w這sami jasnymi. Ale niestety powiedzia造 mi ze boj sie ich ruszac pomimo tego iz prawie 3 miesiace chodzilam na regeneracji ich, ale i tak mysle ze nie byly w takim z造m stanie nawet przed ta regeneracj. I TE FRYVJERKI MI PRzYCIEMNIΧ TE WΜSYY tzn. jasny braz,czy bardzo ciemny blond,zalacze fotke oczywiscie wroci豉m i w placz ,zaluje ze sie na to zgdzilamm, co mam teraz robic, jestem za豉mana czy jest szansa abym miala jeszcze blond kiedys??? Chyba sama bede teraaz robi豉 cos z tymi w這sami,jesli kazda wizyta po powrocie konczy sie placzem w moim przypadku
chybaty23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-22, 12:06   #1071
chybaty23
Przyczajenie

Powiedzi掖y ze ten kolor jeszcze sie spierze boze co ja mam robic dalej v tymi w這sami dziewcvyny?? Nie chce ciemnych
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20151222_124814.jpg (82,0 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20151222_124917.jpg (61,7 KB, 41 za豉dowa)
Stary 2015-12-22, 12:52   #1072
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Poka wiadomo嗆
Powiedzi掖y ze ten kolor jeszcze sie spierze boze co ja mam robic dalej v tymi w這sami dziewcvyny?? Nie chce ciemnych
Ojej! Nie za fajnie to wygl康a! strasznie nier闚no. Nie jest mocno ciemno, ale bardziej przera瘸j mnie te r騜ne kolory zamiast jednego.
Je郵i mia豉 wcze郾iej rozja郾iane w這sy rozja郾iaczem, to kolor si sporo wyp逝cze. Bardziej bym si martwi豉 tym jak te kolory wyr闚na....
Stary 2015-12-22, 13:23   #1073
chybaty23
Przyczajenie

Nie chce tego wyrownywac nawet tylko na swieta tak zrobilam bo wcvesniej mialam rude z鏊te i ciemny odrost to juz w ogole nie wygladalam .a teraz te na zywo nie sa takie z貫.. chce dalej dazyc aby miec bia貫 ,tylko co dalej robic?? Mysle ze jak on sie wyplucze <oby> to tylko olaplex mnie ratuje?!! Niewiem dziewczyny co mam robic i myslec bo naprawde nie mam o tym pojecia. U mnie w miescie nawet chyba nie ma takich dobrych fryzjer闚

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

a wczesniej mialam takie; jak zalacvylam zdjecie tylko bylo robione jakies miesiac temu teraz sporo uros造 i wyglada造 naprawde dobrze po tych regeneracjach.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

a wczesniej mialam takie; jak zalacvylam zdjecie tylko bylo robione jakies miesiac temu teraz sporo uros造 i wyglada造 naprawde dobrze po tych regeneracjach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20151015_214323.jpg (95,4 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2015-12-22 o 13:28
Stary 2015-12-29, 07:50   #1074
elizzka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160
GG do elizzka

Ja jestem po kilku r騜nych dalszych pr鏏ach. Ostatnio zrobi豉m Alfaparf 9.21, na odrosty da豉m 12%, na reszte 9%. Mam ciemny br您 odrost (naturalne), a reszte rozja郾iane k徙ielami kilkoma.
I chyba trafi豉m na swoj farb, albo przynajmniej na dobry kierunek.
Nie s za jasne, zgasi造 si 鄴販ie i troche rudo軼i, chocia jeszcze zosta造. Dlatego teraz chyba zrobi 9.1, 瞠by jeszcze bardziej zgasi rude, bo 鄴速ych nie ma. I potem 9.21. To chyba to
Trzy fotki, dwie w 鈍ietle sztucznym, bez lampy, druga w dziennym, te bez lampy

Odrost mi wyszed rudy, nie wiem dlaczego, za ma這 utleniacza da豉m? Czy to mo瞠 by przyczyna?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1419896_1095314710479395_122225472_n.jpg (38,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 12435830_1095318907145642_1783424283_n.jpg (61,5 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 12431509_1095320000478866_928547034_n.jpg (51,9 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez elizzka
Czas edycji: 2015-12-29 o 08:07
elizzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-29, 10:50   #1075
orchis_27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

odkopuj w徠ek, poniewa zafarbowa豉m w wakacje 2015 w這sy na s這dki br您 z firmy syoss, kolor wyp這wia, dosz造 myszowate odrosty wi璚 postanowi豉m wi璚ej nie bawi si w farbowanie i rozja郾i po prostu zafarbowany br您 a zostawi odrosty. s瘯 w tym, 瞠 g逝pia pos逝cha豉m mamy i na這篡豉m piank rozja郾iaj帷a z schwarzkopfa 910 na ca這嗆. po wysuszeniu w這s闚 ujrza豉m rudo-blond odrosty i niezmienion reszt w這s闚 (mo瞠 delikatnie ja郾iejszy br您) pora磬a. polecia豉m szybko po rozja郾iacz z firmy joanna blond do pasemek i baleja簑 i zastanawiam si, czy na這篡 to na te br您owe w這sy unikaj帷 odrost闚. i teraz s 2 problemy: 1) boj si, 瞠 moje w這sy wypadn (s w dobrej kondycji, ale s cie鎥ie i lej帷e) , 2) nie mam poj璚ia jak zafarbowa t reszt w這s闚 unikaj帷 odrost. my郵a豉m czy by nie metod baleja簑, ale jak s康zicie? help
Stary 2015-12-29, 13:06   #1076
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizzka Poka wiadomo嗆
Ja jestem po kilku r騜nych dalszych pr鏏ach. Ostatnio zrobi豉m Alfaparf 9.21, na odrosty da豉m 12%, na reszte 9%. Mam ciemny br您 odrost (naturalne), a reszte rozja郾iane k徙ielami kilkoma.
Nie s za jasne, zgasi造 si 鄴販ie i troche rudo軼i, chocia jeszcze zosta造. Dlatego teraz chyba zrobi 9.1, 瞠by jeszcze bardziej zgasi rude, bo 鄴速ych nie ma. I potem 9.21. To chyba to

Odrost mi wyszed rudy, nie wiem dlaczego, za ma這 utleniacza da豉m? Czy to mo瞠 by przyczyna?
Fajnie, 瞠 znalaz豉 sw鎩 typ. Nasze w這sy maj du穎 rudego pigmentu, a wysokie oxy nie radzi sobie z jego pozbyciem.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka wiadomo嗆
odkopuj w徠ek, poniewa zafarbowa豉m w wakacje 2015 w這sy na s這dki br您 z firmy syoss, kolor wyp這wia, dosz造 myszowate odrosty wi璚 postanowi豉m wi璚ej nie bawi si w farbowanie i rozja郾i po prostu zafarbowany br您 a zostawi odrosty. s瘯 w tym, 瞠 g逝pia pos逝cha豉m mamy i na這篡豉m piank rozja郾iaj帷a z schwarzkopfa 910 na ca這嗆. po wysuszeniu w這s闚 ujrza豉m rudo-blond odrosty i niezmienion reszt w這s闚 (mo瞠 delikatnie ja郾iejszy br您) pora磬a. polecia豉m szybko po rozja郾iacz z firmy joanna blond do pasemek i baleja簑 i zastanawiam si, czy na這篡 to na te br您owe w這sy unikaj帷 odrost闚. i teraz s 2 problemy: 1) boj si, 瞠 moje w這sy wypadn (s w dobrej kondycji, ale s cie鎥ie i lej帷e) , 2) nie mam poj璚ia jak zafarbowa t reszt w這s闚 unikaj帷 odrost. my郵a豉m czy by nie metod baleja簑, ale jak s康zicie? help
Wyrzu ten rozja郾iacz jak najdalej! Nic tak nie pali w這s闚. Kup fryzjerski, cho熲y saszetki Alfaparf i oxy 6%. Mo瞠 mama pomog豉 by Ci na這篡 tak, by omin望 odrost?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-12-30, 10:52   #1077
elizzka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160
GG do elizzka

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nasze w這sy maj du穎 rudego pigmentu, a wysokie oxy nie radzi sobie z jego pozbyciem..
To jak robi ciemny odrost bez rozja郾iacza? ja郾iejsz farb ni 9.21 czy 9.1? Ja郾iejsza farba na 12%? a reszta w這s闚 na 9.21?

Dodam, 瞠 podoba mi si je郵i odrost jest ciemniejszy, ale 瞠by nie by taki rudy
Stary 2015-12-30, 23:03   #1078
orchis_27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

U篡豉m tego rozja郾iacza z joanny, kt鏎y poleci豉 mi ekspedientka w drogerii. Trzyma豉m go ok. 35 minut, omijaj帷 odrost. Efekt? Po zmyciu rozja郾iacza i umyciu w這s闚 szamponem, rudzizna na odrostach troch si rozja郾i豉, co znakomicie wyr闚na這 kolor mi璠zy w這sami rozja郾ionymi a odrostem. Teraz jestem z這tow這sa
Prawd m闚i帷 przy nak豉daniu rozja郾iacza, strasznie trz瘰造 mi si r璚e, bo ba豉m si, 瞠 sp逝kuj帷 w這sy, uzyskam siano, albo co gorsza, wszystkie w這sy wypadn - jednak nie. Moje w這sy cho cienkie i lej帷e s bardzo mocne, dlatego po na這瞠niu maski do陰czonej do rozja郾iacza, nie mam 瘸dnych uwag. Ko鎍闚ki w og鏊e nie s sianowate ani spalone, wr璚z przeciwnie - przyjemne, mi瘯kie w dotyku, wygl康aj帷e na zupe軟ie zdrowe. Tak瞠 polecam
Stary 2015-12-30, 23:05   #1079
SceneQueene
Zakorzenienie

Miejmy nadziej, 瞠 masz odporne w這sy- lub te 瞠 zniszczenia nie wyjd po czasie, bo to najgorszy rozja郾iacz z mo磧iwych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-01-01, 11:50   #1080
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 737

Cytat:
Napisane przez elizzka Poka wiadomo嗆

Mo瞠sz te spr鏏owa 9AV z Matrixa, ja go u篡wam, zero rudo軼i (a mam do tego tendencj), polecam
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-24 13:25:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.