Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 37 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-01-02, 23:05   #1081
elizzka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Z utleniaczem 12% na ciemny odrost a na ca這嗆 9?
Stary 2016-01-06, 15:33   #1082
ona1960
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 453
Pomocy! Mam w這sy jak lalka barbie ;)

Hej dziewczyny
Mam ogromny problem, mam nadziej 瞠 kto b璠zie w stanie mi pom鏂. Do tej pory mia豉m w這sy w kolorze ciemnego blondu/ jasnego br您u (pierwsze zdj璚ie). By造 ca貫 naturalne, do嗆 zdrowe z lekkimi pasemkami zrobionymi farb u fryzjera jaki rok temu. Niedawno postanowi豉m zosta blondynk. Zafarbowa豉m je farb palette C9 srebrzysty blond. Rozja郾i造 si do rudo軼i, ale takiej 豉dnej, co jak be穎wo ry篡 blond ale wci捫 by造 dla mnie za ciemne. Za kilka dni na這篡豉m t sam farb jeszcze raz ale niestety nie by這 瘸dnego efektu. Po kilku nast瘼nych dniach u篡豉m wi璚 rozja郾iacza z Loreal extreme platinum. W這sy wysz造 straszne, 鄴速o-kurczakowe i w dodatku nier闚ne, nie pom鏬 srebrny szampon ani fioletowa od篡wka. Nie mog豉m tak chodzi wi璚 pobieg豉m po kolejn farb by to Loreal Preference 10.21 sztokholm. Niestety farba niewiele da豉, w這sy s troch stonowane, ale nadal wygl康am jakbym mia豉 peruk. S bardzo nienaturalne i 鄴速e(drugie i trzecie zdj璚ie). Ostatnie zdj璚ie to kolor jaki chcia豉bym uzyska, dok豉dnie taki jak farba kt鏎 kupi豉m. W zwiazku z tym mam pytanie co dalej? Zn闚 rozja郾iacz a potem jeszcze farba? Tylko jaka? (Mieszkam w Niemczech wi璚 Jonna itd odpadaj). Czy ten Loreal sztokholm chwyci mi po jeszcze jednym rozja郾ianiu? Mo瞠 by造 poprostu za ciemne? A mo瞠 sama farba? Np jaki Garnier.. Samam nie wiem ju co zrobi.. Wstydz si wychodzi tak z domu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,2 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,3 KB, 103 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (60,5 KB, 98 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,1 KB, 27 za豉dowa)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2016-01-06 o 17:12
ona1960 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-07, 15:35   #1083
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Ten loreal 10.21 u mnie za ka盥ym razem wychodzi rudo/鄴速o, wi璚 ja tej farby nie polecam.
Te mieszkam w Niemczech i mam problem ze znalezieniem farby, bo na forach g堯wnie polecaj Joanne

Jedyna farba, kt鏎a mi tu do嗆 dobrze rozjasnila w這sy, to Garnier ten zielony o numerze 101. W這sy po tej farbie s paskudnie szorstkie, ale chocia jest jaki efekt rozjaniania
I jest jeszcze Loreal Blondisime czy jako tak o numerze 01. Ta farba te dobrze rozja郾ia. A w這sy po niej s w super stanie.
A na 鄴速e blondy polecam ci szampon Schwarzkopf BC Bonacure Silver. On jest fioletowy. Widzia豉m na YouTube jak dziewczyny nak豉daj ten szampon p璠zlem jak farb i tak zostawiaj par minut. Po umyciu efekt jest wow! Dlatego si skusi豉m na niego i stosuje. Nie mo積a za cz瘰to, bo mo瞠 przesuszyc w這sy. Raz w tygodniu wystarczy.
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-07, 15:57   #1084
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 840

A jeszcze lepszym wyj軼iem by豚y moim zdaniem zakup farby fryzjerskiej w kolorze 10.21 lub 10VA (w zale積o軼i od rodzaju numeracji) i stonowanie w這s闚 przy jej u篡ciu z wod 3%

Ale je郵i chcesz jeszcze ja郾iejsze w這sy (te z pude趾a s bliskie bieli i na pewno nie jest to poziom 10, a 11 lub 12), to musisz rozja郾ia dalej, ale nikt Ci nie zagwarantuje, 瞠 Twoje w這sy rozja郾i si do tak czystego koloru. No i 瘸dna farba Ci nie rozja郾i dalej w這s闚. Konieczny jest rozja郾iacz.
A po rozja郾iaczu dalsze tonowanie 鄴販i.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-07, 18:51   #1085
ona1960
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 453

Dziekuj Wam dziewczyny!
Za tym szmponem to si jutro rozerjrz, chocia kupi豉m ju taki fioletowy z swiss ale niezbyt mi pomaga, mo瞠 ten z roleara b璠zie lepszy
p鏦i co na這篡豉m farb Garnier nutrisse 10.1A bo wstydzi豉m si p鎩嗆 do szko造 z tak 瘸r闚 i troch pomog這, przynajmniej w這sy mi si nie 鈍iec
Co do tego blondissime z Loreala to chcia豉m go kupi, ale zauwa篡豉m 瞠 dali do niego fioletow od篡wk w zestawie, czyli zapewne zrobi mi zn闚 鄴速ko
W tej chwili zadowoli mnie ka盥y kolor, kt鏎y b璠zie wygl康a naturalnie bo nie jest dobrze... W這sy s wci捫 鄴速e i do tego w straszne plamy od rozja郾iacza.. Nie mam poj璚ia jak to wyr闚na. Na tym zale篡 mi najbardziej. I nie chc te w這s闚 przyciemnia.
Mo瞠cie polecie co na wyr闚nanie jak farba nie pomaga? Zn闚 mam to rozja郾ia? Czy mo瞠 jaka fryzjerska?
ona1960 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-07, 19:34   #1086
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Poka wiadomo嗆
Dziekuj Wam dziewczyny!
Za tym szmponem to si jutro rozerjrz, chocia kupi豉m ju taki fioletowy z swiss ale niezbyt mi pomaga, mo瞠 ten z roleara b璠zie lepszy
p鏦i co na這篡豉m farb Garnier nutrisse 10.1A bo wstydzi豉m si p鎩嗆 do szko造 z tak 瘸r闚 i troch pomog這, przynajmniej w這sy mi si nie 鈍iec
Co do tego blondissime z Loreala to chcia豉m go kupi, ale zauwa篡豉m 瞠 dali do niego fioletow od篡wk w zestawie, czyli zapewne zrobi mi zn闚 鄴速ko
W tej chwili zadowoli mnie ka盥y kolor, kt鏎y b璠zie wygl康a naturalnie bo nie jest dobrze... W這sy s wci捫 鄴速e i do tego w straszne plamy od rozja郾iacza.. Nie mam poj璚ia jak to wyr闚na. Na tym zale篡 mi najbardziej. I nie chc te w這s闚 przyciemnia.
Mo瞠cie polecie co na wyr闚nanie jak farba nie pomaga? Zn闚 mam to rozja郾ia? Czy mo瞠 jaka fryzjerska?
Tak si sk豉da, 瞠 瞠by zlikwidowa 鄴速y odcie, to trzeba w豉郾ie fiolet nak豉da i po to by豉 ta fioletowa od篡wka.

A co do Garniera... mo瞠 dalej nim pr鏏uj skoro ci troch pom鏬. Ten 101A jest dobry, bo ch這dny, te go mia豉m.
Albo zr鏏 tak jak radzi豉 martakw z profeskami. U mnie co prawda ten spos鏏 nic nie daje, ale mo瞠 tobie chwyci jak trzeba.
Stary 2016-01-07, 20:17   #1087
martaakow
Zakorzenienie

Ale ten Garnier 10.1A to popiel, ja bym nie radzi豉 nak豉da go na 鄴速e w這sy, bo mo瞠 wyj嗆 zielonkawy odcie
Skupi豉bym si na kolorach opalizuj帷ych (per這wych), czyli z .2 - w Twoim przypadku 10.2, bo to one s逝膨 do och豉dzania 鄴速ych ton闚
Tylko 瞠 takiego odcienia na pr騜no szuka w drogerii, dlatego poradzi豉m farby profesjonalne.
Od biedy mo瞠 by odcie 10.21, takie w drogerii ju 豉two znale潭

Rozja郾ia ju dalej nie musisz, je郵i nie chcesz ja郾iejszych w這s闚. Zwr鏂i豉m tylko uwag, 瞠 je郵i faktycznie chcia豉by uzyska odcie pokazany na opakowaniu tej farby, to jest on o co najmniej ton ja郾iejszy od Twoich obecnych w這s闚 i wtedy musia豉by rozja郾ia.
Ale je郵i poziom kolorystyczny Ci satysfakcjonuje, tylko chcesz, 瞠by odcie by ch這dny, wystarczy wy陰cznie tonowa.

Mo瞠sz te dora幡ie pr鏏owa p逝kanek, szampon闚, od篡wek fioletowych. To si wymywa i trzeba stosowa regularnie, ale za to jest to niemal bezinwazyjny spos鏏 (te szampony i p逝kanki mog przy d逝gim stosowaniu delikatnie wysusza, a od篡wka mo瞠 by za ma這 od篡wcza)
Stary 2016-01-07, 20:27   #1088
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Ale ten Garnier 10.1A to popiel, ja bym nie radzi豉 nak豉da go na 鄴速e w這sy, bo mo瞠 wyj嗆 zielonkawy odcie
Skupi豉bym si na kolorach opalizuj帷ych (per這wych), czyli z .2 - w Twoim przypadku 10.2, bo to one s逝膨 do och豉dzania 鄴速ych ton闚
Tylko 瞠 takiego odcienia na pr騜no szuka w drogerii, dlatego poradzi豉m farby profesjonalne.
Od biedy mo瞠 by odcie 10.21, takie w drogerii ju 豉two znale潭

Rozja郾ia ju dalej nie musisz, je郵i nie chcesz ja郾iejszych w這s闚. Zwr鏂i豉m tylko uwag, 瞠 je郵i faktycznie chcia豉by uzyska odcie pokazany na opakowaniu tej farby, to jest on o co najmniej ton ja郾iejszy od Twoich obecnych w這s闚 i wtedy musia豉by rozja郾ia.
Ale je郵i poziom kolorystyczny Ci satysfakcjonuje, tylko chcesz, 瞠by odcie by ch這dny, wystarczy wy陰cznie tonowa.

Mo瞠sz te dora幡ie pr鏏owa p逝kanek, szampon闚, od篡wek fioletowych. To si wymywa i trzeba stosowa regularnie, ale za to jest to niemal bezinwazyjny spos鏏 (te szampony i p逝kanki mog przy d逝gim stosowaniu delikatnie wysusza, a od篡wka mo瞠 by za ma這 od篡wcza)
Dok豉dnie. Plus je郵i b璠ziesz dalej sz豉 w farby, nie stosowa豉bym oxydantu dodanego do farby bo takim w這s闚 nie stonujesz. Te farby maj zapewne 9% a tonowac kolor najlepiej na 3%. Przy wysokim oxydancie typu 9 czy 12 zawsze wybije 鄴速y. Rozciencz.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-07, 20:43   #1089
Weronisia
Zakorzenienie

Radzicie ci庵le ten 10.21 ... a mi wychodzi nie tylko 鄴速o ale i rudo. Tak samo 9.22 z majirel. To ju by totalny koszmar.
U mnie jedynie rozja郾iacz nie zostawia 鄴速ka.
Stary 2016-01-07, 21:00   #1090
martaakow
Zakorzenienie

To ju zale篡 od w這sa. Jedne rozja郾i si farb na 豉dny, w miar stonowany blond, a inne na rudo i tylko rozja郾iacz je ruszy bardziej w stron blondu.
Niekt鏎ym rozja郾iacz wychodzi 鄴速o/rudo - mnie wychodzi praktycznie na bia這.
Nie ma jakiej twardej regu造.

Zreszt teraz mowa o stonowaniu odcienia, kt鏎y powsta po rozja郾ieniu w這s闚. A Ty chyba masz na my郵i rozja郾ianie odrost闚?
Stary 2016-01-20, 22:28   #1091
Lilikanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Czyta豉m ten w徠ek i mam lekki m皻lik w g這wie i ju nie wiem co powinnam zrobi ze swoimi w這sami. To m鎩 pierwszy wpis na forum, mam nadziej 瞠 dobrze wybra豉m w徠ek. Wyj軼iowe w這sy od g鏎y do po這wy g這wy by造 koloru 鈔edni br您 naturalne (odrost) reszta to by sprany, naturalnie rozjasniony s這鎍em, wyp逝kaniem farby jasny br您. U篡豉m krem rozja郾iaj帷y L'or嶧l les blondissimes extreme platinum i tydzie p騧niej te z L'or嶧l 11.21 ch這dny 鈍ietlisty blond, kt鏎a rozja郾ia do 3 ton闚. Wiedzia豉m, 瞠 czeka mnie ci篹ka bitwa z rudym odcieniem po rozja郾ianiu ale teraz nie wiem co dalej wrzucam zdj璚ia obecnego koloru moich w這s闚, bardzo bym chcia豉 pozby si tych rudosci. Czy na這篡 na to farb 9.1? Nie chce ultra jasnego blondu ale my郵 o jakim takim stosowanym blondzie. Bardzo b璠 wdzi璚zna za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg received_10207545434786327.jpeg (80,1 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpeg received_10207545434906330.jpeg (91,1 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpeg received_10207545434986332.jpeg (105,9 KB, 37 za豉dowa)
Lilikanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-21, 00:12   #1092
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lilikanka Poka wiadomo嗆
Czyta豉m ten w徠ek i mam lekki m皻lik w g這wie i ju nie wiem co powinnam zrobi ze swoimi w這sami. To m鎩 pierwszy wpis na forum, mam nadziej 瞠 dobrze wybra豉m w徠ek. Wyj軼iowe w這sy od g鏎y do po這wy g這wy by造 koloru 鈔edni br您 naturalne (odrost) reszta to by sprany, naturalnie rozjasniony s這鎍em, wyp逝kaniem farby jasny br您. U篡豉m krem rozja郾iaj帷y L'or嶧l les blondissimes extreme platinum i tydzie p騧niej te z L'or嶧l 11.21 ch這dny 鈍ietlisty blond, kt鏎a rozja郾ia do 3 ton闚. Wiedzia豉m, 瞠 czeka mnie ci篹ka bitwa z rudym odcieniem po rozja郾ianiu ale teraz nie wiem co dalej wrzucam zdj璚ia obecnego koloru moich w這s闚, bardzo bym chcia豉 pozby si tych rudosci. Czy na這篡 na to farb 9.1? Nie chce ultra jasnego blondu ale my郵 o jakim takim stosowanym blondzie. Bardzo b璠 wdzi璚zna za pomoc
9.1 b璠zie za jasna i nie stonuje dobrze.
Lepsza b璠zie 8.1
Stary 2016-01-21, 09:34   #1093
Lilikanka
Przyczajenie

Dzi瘯uje skorzystam z rady
Stary 2016-01-21, 15:17   #1094
elizzka
Raczkowanie

GG do elizzka

Zrobi豉m w tym miesi帷u w這sy 9.1 loreal viking.
Wcze郾iej robi豉m Alfaparf 9.21

Nie jestem zadowolona. Odrost nadal rudy (ale to chyba tak b璠 mie bez rozja郾iacza.. niestety mam w這sy ciemny br您), te w這sy z wierzchu przy twarzy.. niebieskawe, siwe :/ a rudo嗆 chyba wi瘯sza ni by豉...
Nie podoba mi si.

Wyszuka豉m w internecie co takiego jak Majirel 8.2 i Londa naturals 12/8.
Nie wiem czy nie p鎩d w tym kierunku, tylko Londa 12/8 to co to jest? Bo nie mog na szybko znale潭 oznacze..
Stary 2016-01-21, 19:29   #1095
Weronisia
Zakorzenienie

Majirel 8.2 nie zlikwiduje rudo軼i. Ja mia豉m 9.22 to wysz這 wr璚z pomara鎍zowo!
Stary 2016-01-21, 19:53   #1096
elizzka
Raczkowanie

GG do elizzka

A londa 12/8?
Stary 2016-01-21, 20:07   #1097
elizzka
Raczkowanie

GG do elizzka

Tak to wygl康a. Chyba wr鏂 do koloru 9.21, chociaz korci mnie tez poziom 8..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1453403154698.jpg (23,2 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1453403175335.jpg (21,3 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1453403185588.jpg (30,3 KB, 49 za豉dowa)
Stary 2016-01-22, 16:00   #1098
Weronisia
Zakorzenienie

Elizzka ten kolor nie jest z造. Wyglada bardzo naturalnie. Nie widz rudego odrostu. To ju bardziej ko鎍闚ki w這s闚 wygl康aj z這to /rudo. Ale g鏎a wygl康a naturalnie.
Stary 2016-01-23, 23:04   #1099
Lilikanka
Przyczajenie

Cytat:
9.1 b璠zie za jasna i nie stonuje dobrze.
Lepsza b璠zie 8.1
U篡豉m 8.1 i faktycznie rudo軼i nie ma mam teraz pi瘯ny szaro zielony glon na g這wie
Stary 2016-01-24, 12:22   #1100
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lilikanka Poka wiadomo嗆
U篡豉m 8.1 i faktycznie rudo軼i nie ma mam teraz pi瘯ny szaro zielony glon na g這wie
No co Ty?
Spr鏏uj my szamponem przeciw逝pie穎wym, jak nie zejdzie glon, to jest te spos鏏 z po這瞠niem koncentratu pomidorowego na w這sy (na ok. 1-2 h), wielu pomaga.

I nast瘼nym razem spr鏏uj koloru 8.21, widocznie masz na w這sach wi璚ej z這tego koloru ni rudo軼i. Na zdj璚iu w這sy wygl康a造 na rude...
Stary 2016-01-24, 14:05   #1101
ahali123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

witam
prosz Was o porad

w這s闚 w prawdzie nie mam rozja郾ianych ale m鎩 kolor jest taki zrudzia造 od s這鎍a i pewno prostowania (ostatnio robi豉m te keratynowanie)
zale篡 mi na pozbyciu si tych rudawych ton闚 i uzyskaniu ch這dnego odcienia
nie chc ich rozja郾ia, mog ewentualnie odrobink przyciemni

co powinnam na這篡? czy mixton by wystarczy, czy jednak jak捷 farb, je瞠li tak to jak; nie chcia豉bym wyp逝ka keratyny za szybko

porad嬈ie cos dziewczyny
ahali123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-24, 14:22   #1102
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka wiadomo嗆
witam
prosz Was o porad

w這s闚 w prawdzie nie mam rozja郾ianych ale m鎩 kolor jest taki zrudzia造 od s這鎍a i pewno prostowania (ostatnio robi豉m te keratynowanie)
zale篡 mi na pozbyciu si tych rudawych ton闚 i uzyskaniu ch這dnego odcienia
nie chc ich rozja郾ia, mog ewentualnie odrobink przyciemni

co powinnam na這篡? czy mixton by wystarczy, czy jednak jak捷 farb, je瞠li tak to jak; nie chcia豉bym wyp逝ka keratyny za szybko

porad嬈ie cos dziewczyny
Mo瞠 by mixton, toner lub p逝kanka. Warto doda do maski do w這s闚, b璠zie si wyp逝kiwa i b璠zie trzeba to regularnie powtarza, ale to najlepszy spos鏏, bo nie niszczy w og鏊e w這s闚 i nie zmienia ich podstawowego koloru.
Stary 2016-01-24, 22:13   #1103
ahali123
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠 by mixton, toner lub p逝kanka. Warto doda do maski do w這s闚, b璠zie si wyp逝kiwa i b璠zie trzeba to regularnie powtarza, ale to najlepszy spos鏏, bo nie niszczy w og鏊e w這s闚 i nie zmienia ich podstawowego koloru.
dzi瘯i za odpowied
A powiedz mi jaki kolor kupi fiolet, niebieski czy popiel i jak firm polecasz bo ja komletnie si na tym nie znam
Stary 2016-01-25, 20:37   #1104
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za odpowied
A powiedz mi jaki kolor kupi fiolet, niebieski czy popiel i jak firm polecasz bo ja komletnie si na tym nie znam
Ja u篡wa豉m srebrnej p逝kanki z Delii - do kupienia w Rossmannie. I to jest najta雟za i sprawdzona przeze mnie opcja, dlatego wola豉bym nie poleca nic innego, bo nie do ko鎍a wiem, ile, co dok豉dnie, itd. Chyba 瞠 kto Ci odpisze jeszcze.
Tylko co do tej p逝kanki - zamiast rozcie鎍za i p逝ka, jak sugeruj na opakowaniu, ja dodawa豉m j nierozcie鎍zon do maski. Ci篹ko powiedzie ile... na gar嗆 od篡wki dawa豉m takie "chlu郾i璚ie", wa積e, 瞠by maska zabarwi豉 si na taki kolor jak np. jagodowe jogurty, mo瞠 ciut mocniej.
Sama zreszt szybko wyczujesz, jaka ilo嗆 jest dobra.
Stary 2016-01-26, 11:21   #1105
ahali123
Raczkowanie

Cytat:
Ja u篡wa豉m srebrnej p逝kanki z Delii - do kupienia w Rossmannie.
...
Sama zreszt szybko wyczujesz, jaka ilo嗆 jest dobra.

dzi瘯i
podejd dzisiaj do rossmana i poszukam
Stary 2016-02-21, 15:33   #1106
Emma656
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Angry Ruda ,,t璚za'' po rozja郾ianiu

Nie wiem do kogo si mog zwr鏂i, mia豉m czarne w這sy przez oko這 2 lata, kilka tygodni temu rozja郾ia豉m ko鎍闚ki,wysz造 rude. Wczoraj rozja郾ia豉m w這sy ca貫, a w豉軼iwie robi豉 mi moja mam teraz mam takie co... http://i63.tinypic.com/ycb41.jpg Kupi豉m fioletow p逝kank (by豉 jeszcze siwa ale mia造 ten sam sk豉d ) b璠 p逝ka w這sy ale potrzebuj czego na szybko. Kupi豉m farb Schwarzkopf Palette Deluxe Hair Colorant Super Blond C95. Nie wiem czy j na這篡, ale chc mie jednolity kolor... Na dodatek moje w這sy s teraz strasznie zniszczone bez ci璚ia si nie obejdzie
Emma656 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-21, 17:06   #1107
martaakow
Zakorzenienie

Dot.: Ruda ,,t璚za'' po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez Emma656 Poka wiadomo嗆
Nie wiem do kogo si mog zwr鏂i, mia豉m czarne w這sy przez oko這 2 lata, kilka tygodni temu rozja郾ia豉m ko鎍闚ki,wysz造 rude. Wczoraj rozja郾ia豉m w這sy ca貫, a w豉軼iwie robi豉 mi moja mam teraz mam takie co... http://i63.tinypic.com/ycb41.jpg Kupi豉m fioletow p逝kank (by豉 jeszcze siwa ale mia造 ten sam sk豉d ) b璠 p逝ka w這sy ale potrzebuj czego na szybko. Kupi豉m farb Schwarzkopf Palette Deluxe Hair Colorant Super Blond C95. Nie wiem czy j na這篡, ale chc mie jednolity kolor... Na dodatek moje w這sy s teraz strasznie zniszczone bez ci璚ia si nie obejdzie
Na jakim poziomie chcesz mie jednolity kolor?
Je郵i na poziomie tych ciemniejszych partii - zapigmentuj ja郾iejsze partie i na ca這嗆 po堯 farb zbli穎n do tego ciemniejszego koloru o odcieniu, kt鏎y Ci si podoba.
Je郵i na poziomie ja郾iejszych partii - musisz rozja郾ia te ciemniejsze dalej, nak豉daj帷 rozja郾iacz tylko na te ciemne plamy.
Je郵i ani Ty, ani mama nie macie do鈍iadczenia w farbowaniu (a na to wygl康a po tych zdj璚iach), to radz si odda w r璚e dobrego fryzjera. Tu trzeba du穎 cierpliwo軼i w wybieraniu w這s闚 pasmami i nak豉daniu farby/rozja郾iacza na okre郵one partie. Inaczej raczej nie b璠zie r闚no. A je郵i ju to tylko przy przyciemnieniu, w dodatku kilkukrotnym, bo po pierwszych razach farba nie z豉pie dobrze na rozja郾ianych w這sach.
Stary 2016-02-21, 23:25   #1108
MissTerrible
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

Cze嗆 Dziewczyny!! Podpinam si pod w徠ek z moimi w這sowymi problemami

Moja przygoda z dekoloryzacj sko鎍zy豉 si bardzo kiepsko. Po spaleniu w這s闚 przez fryzjerk, z d逝go軼i do 這patek musia豉m 軼i望 je na tak zwane pixie. To co zosta這 szybciutko pokry豉m zn闚 czarn farb, jak robi豉m z ca這軼i od lat 10... Pomys zmiany koloru przyszed zn闚 ostatnio. A skoro w這sy s kr鏒kie, postanowi豉m sama sobie z nimi poradzi. Nigdzie mi si nie spieszy這, wi璚 zrobi豉m najpierw jedno rozja郾ianie, a po dw鏂h tygodniach drugie. robi豉m rozja郾iaczem Alfaparf na 9% i w這sy s w bardzo dobrym stanie. Teraz mia豉m w planie zrobi k徙iel 瞠by to wyr闚na i jeszcze rozja郾i, na to farb rozja郾iaj帷 Alfaparf 10,1 lub 10,21 w zale積o軼i od efekt闚 po k徙ieli.

Powiedzcie mi prosz, jakie mam szanse? Kolor nie musi by super jasny, dojd do niego nast瘼nymi farbowaniami, ale chc aby by mo磧iwie najbardziej ch這dny... Dorzucam fotk mojej czupryny

Najgorsze jest to, 瞠 czas mi si skurczy bo na sobot musz wygl康a jak cz這wiek bo rodzinka m篹a ma jaki jubileusz...

Ratunku!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (158,5 KB, 25 za豉dowa)
MissTerrible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-21, 23:54   #1109
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissTerrible Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!! Podpinam si pod w徠ek z moimi w這sowymi problemami

Moja przygoda z dekoloryzacj sko鎍zy豉 si bardzo kiepsko. Po spaleniu w這s闚 przez fryzjerk, z d逝go軼i do 這patek musia豉m 軼i望 je na tak zwane pixie. To co zosta這 szybciutko pokry豉m zn闚 czarn farb, jak robi豉m z ca這軼i od lat 10... Pomys zmiany koloru przyszed zn闚 ostatnio. A skoro w這sy s kr鏒kie, postanowi豉m sama sobie z nimi poradzi. Nigdzie mi si nie spieszy這, wi璚 zrobi豉m najpierw jedno rozja郾ianie, a po dw鏂h tygodniach drugie. robi豉m rozja郾iaczem Alfaparf na 9% i w這sy s w bardzo dobrym stanie. Teraz mia豉m w planie zrobi k徙iel 瞠by to wyr闚na i jeszcze rozja郾i, na to farb rozja郾iaj帷 Alfaparf 10,1 lub 10,21 w zale積o軼i od efekt闚 po k徙ieli.

Powiedzcie mi prosz, jakie mam szanse? Kolor nie musi by super jasny, dojd do niego nast瘼nymi farbowaniami, ale chc aby by mo磧iwie najbardziej ch這dny... Dorzucam fotk mojej czupryny

Najgorsze jest to, 瞠 czas mi si skurczy bo na sobot musz wygl康a jak cz這wiek bo rodzinka m篹a ma jaki jubileusz...

Ratunku!!!
Jeszcze jedna k徙iel rozja郾iaj帷a faktycznie si przyda.
A farby z poziomu 10 to zwyk貫 farby. Rozja郾iaj帷e to te z poziom闚 11 i 12.
Szanse masz, nie jestem pewna, czy na poziom 10, ale na 9 na pewno. Widz, 瞠 rudo嗆 na razie si do嗆 mocno trzyma, ale musisz zobaczy, jaki odcie b璠zie po kolejnej k徙ieli.
My郵, 瞠 po k徙ieli b璠ziesz mog豉 po這篡 9.21 i b璠zie to najbezpieczniejsze, bo ju teraz s 鄴速awe prze鈍ity i 9.1 mog這by wyj嗆 glonowato na tych pasmach.
I omijaj przy rozja郾ianiu w這sy przy g這wie - s ju przeja郾ione, zalatuj biel lekko. Chyba 瞠 to tylko 鈍iat這 tak pada do zdj璚ia. Je郵i jednak w這sy przy czubku s bia豉we, to absolutnie nie nak豉daj tam ju rozja郾iacza.
I przygotuj si na szybkie wymywanie si farby. Po tylu rozja郾ianiach pewnie b璠zie potrzebna pigmentacja.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-02-21 o 23:57
Stary 2016-02-22, 09:17   #1110
MissTerrible
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

Cytat:
Jeszcze jedna k徙iel rozja郾iaj帷a faktycznie si przyda.
A farby z poziomu 10 to zwyk貫 farby. Rozja郾iaj帷e to te z poziom闚 11 i 12.
Szanse masz, nie jestem pewna, czy na poziom 10, ale na 9 na pewno. Widz, 瞠 rudo嗆 na razie si do嗆 mocno trzyma, ale musisz zobaczy, jaki odcie b璠zie po kolejnej k徙ieli.
My郵, 瞠 po k徙ieli b璠ziesz mog豉 po這篡 9.21 i b璠zie to najbezpieczniejsze, bo ju teraz s 鄴速awe prze鈍ity i 9.1 mog這by wyj嗆 glonowato na tych pasmach.
I omijaj przy rozja郾ianiu w這sy przy g這wie - s ju przeja郾ione, zalatuj biel lekko. Chyba 瞠 to tylko 鈍iat這 tak pada do zdj璚ia. Je郵i jednak w這sy przy czubku s bia豉we, to absolutnie nie nak豉daj tam ju rozja郾iacza.
I przygotuj si na szybkie wymywanie si farby. Po tylu rozja郾ianiach pewnie b璠zie potrzebna pigmentacja.
Wielkie dzi瘯i za odpowied
Przyg這wie w這sy s jasno鄴速e, po dw鏂h umyciach fioletowym szamponem odcie troszk si och這dzi, w zasadzie jest ju niemal taki jak m鎩 docelowy kolor, ale i tak lepiej go omija

Okey, robi w takim razie k徙iel dzisiaj i gdybym mia豉 jakie w徠pliwo軼i to jeszcze si odezw! Jeszcze raz dzi瘯i
MissTerrible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-11-28 02:16:08

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.